Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Visuomeninio transliuotojo tyla – irgi žinia: pabaigos pradžia jau arti

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 14 d. 5:09

23     

    

Algimantas Rusteika. Visuomeninio transliuotojo tyla – irgi žinia: pabaigos pradžia jau arti

Šios dienos programoje „Vre…“, oi, atsiprašau, „Panoramoje“ už visuomenės pinigus išlaikomas „visuomeninis“ transliuoto…, oi, atsiprašau, manipuliuotojas apie visuomenės protestą prieš plynus miško kirtimus saugomose teritorijose mylimai visuomenei nepasakė anei vieno žodžio.

Užtat pateikė ilgiausius reportažus apie globalistų sukviestus naudingų idiotų ir zombių protestus Vokietijoje „prieš ksenofobiją“, prieš „neapykantos kalbas“ ir už „atvirą“ visuomenę, toliau mielai priimančią nelegalius atbėgėlius vokiečių uždirbtoms socialinėms dovanoms praėsti.

Ir bemat aišku, su kuo ir prieš ką mūsų politinių sprendimų priėmėjai, tampantys už virvučių manekenus LRT kabinetuose. Nebeturėkit jokių iliuzijų, brangūs Lietuvos žmonės, šiems ponams ir ant miškų, ir ant jūsų, ir ant Lietuvos nusispjauti.

Niekas net nesirengia mūsų valstybės nuo ko nors ginti, nes jos ir užkariauti nereikės – šį sklypą galima gana nebrangiai nusipirkti.

Jie daro paskutinių sovietijos metų Politbiuro klaidą – įsivaizduoja, kad ką nors nutylėjus to ir nėra. Kad galima paslėpti galvas smėlyje ir problemos dings, ir niekas to nepastebės, ir viskas bus kaip buvę.

Pastebės, ponai, jūsų atkištą užpakalį, ir taip nebebus. Yra žmonių protų pisimo riba ir jūs ją jau peržengėt – žvakę galima užpūsti, o laužas nuo to tik įsidega ir plinta.

Nejaugi nematot, kaip užtvankos šlaitu nubėga vandens srovelės, ir nejuntat, kokia galinga jėga kaupiasi?

Visų šalių idiotai, elitinės ir politinės prostitutės, vienykitės! Ateina jūsų pabaigos pradžia.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas       2018-10-17 12:22

Taip, sutinku čia su kelių komentatorių išsakytomis mintimis, kad tai yra tipiškas sovietinis lizdas, bet netgi blogesnis, nei buvo ta sovietinė LRT. Pažiūrėkime dabar į bolševikinę sistemą. Buvo tokie politrukai. Šitie politiniai komisarai buvo atsakingi už padalinio drausmę ir kovą su juo, taip pat kontroliavo karinių ekspertų darbą. Remiantis istorine medžiaga, teigiama, kad sovietų pasienio kariuomenės švietimo sistema, tikslai ir uždaviniai, šio darbo formos ir metodai buvo ryškių partijos, politinių ir ideologinių spalvų. Šitie politiniai komisarai buvo paimti iš Prancūzijos revoliucijos laikų, kai jakobinai įvedė savo diktatūrą. 1793 m. spa­lio mėn. Konventas įvedė laikiną revoliucinį valdymą, kuris ir yra vadinamas jakobinų diktatūra. Didžiulius įgaliojimus šalyje turėjo Konvento išrinktas Vi­suomenės gelbėjimo komitetas, kuris tvarkė gynybos reikalus, vidaus ir užsie­nio politiką. Jakobinai, siekdami nutraukti ryšį su feodaline praeitimi, 1793 m. spalio 5 d. dekretu įvedė naują kalendorių. Metai buvo pradėti skaičiuoti nuo Respublikos paskelbimo. Jakobinai keitė gyvenviečių, aikščių, gatvių pavadini­mus. Todėl LRT Taryba yra sukurta būtent šitų politinių komisarų pagrindu. Todėl valdymas ten neįmanomas, nes tai yra ta jakobiniečių laikų nesąmonė, vėliau perimta bolševikų, ir dabar pasisavinta LRT. Todėl normalus darbas ten neįmanomas, nes ten vadovauja LRT besmegenių kolektyvinis protas. Trupiau tariant, čia yra tipiškas Ivano Krylovo išjuoktas “Kvartetas”, todėl NEIŠVEGIAMAI kartosis viena ir ta pati situacija:” „Palaukit, aš radau sekretą, – čia rėkti Asilas pradėjo, –
Tada tik muzika darniai skambės, jei sėsim iš eilės.“
Paklausė Asilo, susėdo eilute,
O muzika vis tiek – kaip neteptam rate.
Dabar kad ims visi jie rietis
Ir derėtis,
Kaip sėsti ir kurio klausyti vado”.

Niksono blusa       2018-10-16 20:31

“Visuomeninio transliuotojo tyla – irgi žinia: pabaigos pradžia jau arti”...
Jau greitai, jau tuoj, ...
Ką primena?
“Amerikonai ateis mūsų išvaduoti nuo sovietų dar iki Kalėdų. Arba po Velykų”:)
Taip ir šis režimas. Pats negrius. Nes tai ne kažkkoks kolosas.
Mėšlo krūva guli stabiliai, o puvimo būsena yra jai yra natūrali.
Šimtą metų išgulės, jeigu niekas nemėš.

rinkėja iš Kauno       2018-10-16 12:10

toks įspūdis, kad komentarus šiame portale daugiausiai rašo samdyti veikėjai “iš paralelinių pasaulių” ar specstruktūrų. Nežmoniško ilgumo, su pamokslais,  su galbūt specialiai įterptomis rusakalbiams būdingomis klaidomis (“arfografija”). Tikrų realių žmonių balsas čia gal kas dešimtas. Daugiausia susirašinėja tarpusavy, imituodami diskusiją,  du trys anonimai. Mielai leidžiant tas “pjuvenas” į viešąją erdvę puslapio administratoriui.
Ar gal čia Vilniaus intelektualų stilius toks - daug ir pamokomai pilstyti iš tuščio į kiaurą ir nė piršto nepajudinti?  Nors pvz. Jakimavičiaus tekste apie delfio užsakytus Spinter tyrimus dėl Prezidento rinkimų atpažįstu gyvą, pasipiktinusį  žmogų. Gal savo laiku “dramblio kaulo bokšto inteligentams” reikėjo prisijungti prie Pankos organizuojamų piketų? Dabar , deja, tautininkai jau utilizuoti , jų pirmininku išrinkus socdemą Rudį, o po to įsigalėjus ten apskritai nežinomiems marginalams.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-10-16 4:55

plan, pisi protą. Taip daro tik Lietuvos priešai. Jei neturi protingos minties, patylėk.

plan       2018-10-15 7:41

planas realus kai jį galima įgyvendinti.
norų deklaracija yra kas kita.

janina       2018-10-15 6:37

Jungtinių pajėgų veiksmų planas realus. Komentarai puikūs. Pabaigos pradžios pranašystė reali. Tad ko beliko daugiau laukti, bet ne sudėjus ant pilvo rankas, o joms davus darbo????

Jzp---Raigerdui       2018-10-14 21:13

Taip kryloviška “kvartetinė” nekompetencija Lietuvoje yra virtusi epidemija ir tai tikrai vienas iš parazitų klestėjimo terpės požymių.
Tačiau yra dar vienas aukštesnis, pirminis požymis/sąlyga, be kurio nebūtų nekompetetingų parazitų klestėjimo- tai totalus niekšų ir menkystų nebaudžiamumas.
O viš šito reiškinio ...yra dar vienas požymis/ sąlyga kuri tiesiogiai sukuria nebaudžiamumo atmosferą ir laisves padugnėms.
Kas tai?
Atspėti nesunku.
Tuo pavadinimu prasideda visų tituluotų niekškų kreipimaisi iš tribūnų:)

Raigerdas        2018-10-14 20:58

Čia vienas komentatorius “nemažai” parašė labai skaudžius dalykus, kurie vyksta Lietuvoje šimtmečiais:“Tiesa, is okupantu issivaduoti pasisekdavo, o is parazitu ne.Matyt lietuviai dar ilgokai kentes, kai durnins ir lapios per galva.Lietuvoje visuomeneje tikrai yra daugiau pozityvo, negu keli procentai.Kita vertus, tas usuotas kraugerys su savo ordom zinojo ka daryti su lituviu tauta.Protingiausia ir veikliausia tautos dali istreme sibiran, priverte issilakstyti po pasauli, kitus iszude vietoje.Liko prisitaikeliai ir ju palikuonys”. Iš tikrųjų tas lietuvis-parazitas, tiksliau parazitas, pasivadinęs lietuviu, yra tikrai rimta problema. Iki šiol Lietuva niekada nesprendė šitos problemos, už tai sumokėjo šimtais tūkstančių gyvybių. Ir išžudyta buvo daugybė dorų žmonių ir tautos didvyrių. Tas aptekimas parazitais Lietuvos kūno vyksta visus 27 metus. Išsivaduoti iš jų yra tiesiog ilgas ir labai sunkus darbas. Bet jis vyksta savaime ir vyksta lygiai tiek, kiek tos tiesos atsiranda informaciniame laike ir visuomenės gyvenime. Kokia pagrindinė problema, kovoje su savais vietiniais parazitais? Koks yra jų pagrindinis ginklas? Melas ir manipuliacijos faktais, arba tų faktų iškraipyme. Kokiomis savybėmis pasižymi parazitas? Jo žmogiškoji informacijos priėmimo sistema, o ypač tos informacijos apdorojimo sistema turi tokius “trikdžius”, kurių sąmoningoji mąstymo sistema nesugeba suvokti. Todėl jis gyvena tokį parazito gyvenimą, kaip jam vaidenasi, kad jis yra teisingas. Todėl su parazitu nieko nepadarysi, nes jis puls, jis menkins, jis nuvertins, kadangi parazitas nori valgyti, todėl jam atrodo, kad būtent šitie metodai atneš jam sotumą. Vienintelis ginklas prieš parazitą yra tiesa. Prieš ją parazitas yra bejėgis ir tik jos šviesoje jis apsišviečia, kaip parazitas. Jokiais kitais būdais parazitų išnaikinti nepavyks, nes vietoj vieno sunaikinto atsiras du nauji parazitai ir dar pavojingesni.
  Aš jau rašiau ne vieną kartą, kad jūs su šita LRT vargsite ir vargsite. Kodėl? Pirma, tie LRT kūrėjai neišmano nieko apie valdymą, todėl viskas bus ir toliau, kaip I. Krylovo pasakėčioje “Kvartetas”. Kol bus sodinami ir persodinami vietomis, tol niekas čia nesikeis, nes nekinta esmė. Nekompetetingi žmonės yra pagrindinė LRT bėda, tai taipogi yra ir visos mūsų šalies bėda. Ir kur nepaimsi valstybinę įmonę, ten beveik visur atrasi tą virusą, apie kurį kalbėjo I.Krylovas “Kvartete”. Kodėl jis parašė tą “Kvartetą”? Todėl, kad ateina nauja karta ir jie galvoja, kad jie viską darys “naujai”. “Kvartetas” atsiranda tada, kai žmonės nekompetetingi žmonės pradeda savo “kūrybą”. Ir jie nieko kito negali sukurti, tik “Kvartetą”. Ar jie suvokia tai? Deja, ne, nes tai yra žemiau jų suvokimo ribos. 

čiombė.       2018-10-14 12:26

ir ponams ir brangiems Lietuvoje gyvenantiems nusispjaut. Šustauskas nerašė apokaliptinių straipsnių ,o surinko ubagus ir padarė ponams vienos balių. gal nereikėjo laukt kol vremia parodys, o pačiam nuvykt labanoran ar urėdijai langus ištrupint,bent jau pradžiai.

ir isnyko       2018-10-14 12:03

kaip prusai. Nesipiktinkit, klaviatura be lietuvisku raidziu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-10-14 11:20

Algimantai, 7-ių antikonstitucinių suėjimų (Seimų) partinės gaujos su k_o_m_u_n-i_s-t-i-n-i-u užkratu, pasisavinusios mūsų LRT, jau l. daug laiko pisa protą Tautai. Partizanų tikslas buvo išjungti komunistus. Dabar, mūsų tikslas yra toks pat, juk nepavyko mums to padaryti iki šiol.

Nemazai       2018-10-14 11:03

tiesos parasyta komentaruose.Atviru tekstu.Klaidos cia ne prie ko.Iterpciau minti, kad lietuvis yra letokas savo sprendimuose, o tuo labiau, veiksmuose.Prisiminkim savo daugkartini vadavimasi is okupantu ir parazitu.Tiesa, is okupantu issivaduoti pasisekdavo, o is parazitu ne.Matyt lietuviai dar ilgokai kentes, kai durnins ir lapios per galva.Lietuvoje visuomeneje tikrai yra daugiau pozityvo, negu keli procentai.Kita vertus, tas usuotas kraugerys su savo ordom zinojo ka daryti su lituviu tauta.Protingiausia ir veikliausia tautos dali istreme sibiran, priverte issilakstyti po pasauli, kitus iszude vietoje.Liko prisitaikeliai ir ju palikuonys.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-10-14 10:59

Veiksmų planas
______________


Nenusakomai daug bėdų turim bet juk reikia jas ir (su)tvarkyti. Kas jei ne mes. Manau, l. lengva būtų tai (pa)daryti štai tokio eiliškumo tvarka.

1. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (pirmininkas Gvidas Rutkauskas) privalo nedelsiant panaikinti (2004 metų) politinį sandorį su klastingiausiaisiais komunist_kgb’istiniais landsberginiais ir tai duotų nenuspėjamai didelę jėgą dar vieno Tautos Sąjūdžio startui. Manau, reikalingas Tautos forumo kreipimasis į LPKTS pirmininką Gvidą Rutkauską ir jo pavaduotojus bei į visus LPKTS valdybos ir tarybos narius. Kontaktai va čia http://www.lpkts.lt/kontaktai

Turim straipsnius, išryškinusius iki šiol buvusią nematomą Vytauto Landsbergio klastą. Va tokį

http://www.propatria.lt/2018/08/jonas-burokas-nepaneigsime-to-kas.html?showComment=1534473122762#c8995651840707352202

ir va tokį

http://www.vilniausforumas.lt/2018/08/tautos-forumo-pareiskimas-del-lkp.html

Išvada: nejusdama klastos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, susidėjo su LKP budelius dangstančiaisiais landsberginiais. Vienareikšmiškai, tokią klaidą reikia nedelsiant atitaisyti.

2. Tautos forumui LRT eterį, šiuo metu užgrobtą landsberginių, grybauskinių, brazauskinių, kirkilinių gaujų, nes be LRT Sąjūdis - netikras.

3. Tautą skurdinusių Lietuvą naikinusių landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių ir kitų 7 antikonstitucinių suėjimų (Seimų) partinių gaujų l. lengvas “išjungimas” (iš politikos). Nes turim dr. Jono Ramanausko straipsnius

va tokius

http://www.ekspertai.eu/eilini-karta-antikonstituciniai-rinkimai-valdzia-nelegitymi88021/

http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/

http://www.ekspertai.eu/okupuo0AJei trumpiau, Seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija.

Visos klastingosios partinės gaujos turi būti nukenksmintos.

____________________________________________________

Lietuvos gynėjų ginklas - Lietuvos konstitucija pirminio pavidalo.

Sąjūdis (iki pergalės)

P. S. Šių minčių nepaisymas (ignoravimas) - pražūtingas Tautai, kasdien vis labiau skurdinamai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-10-14 10:59

Veiksmų planas
______________


Nenusakomai daug bėdų turim bet juk reikia jas ir (su)tvarkyti. Kas jei ne mes. Manau, l. lengva būtų tai (pa)daryti štai tokio eiliškumo tvarka.

1. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (pirmininkas Gvidas Rutkauskas) privalo nedelsiant panaikinti (2004 metų) politinį sandorį su klastingiausiaisiais komunist_kgb’istiniais landsberginiais ir tai duotų nenuspėjamai didelę jėgą dar vieno Tautos Sąjūdžio startui. Manau, reikalingas Tautos forumo kreipimasis į LPKTS pirmininką Gvidą Rutkauską ir jo pavaduotojus bei į visus LPKTS valdybos ir tarybos narius. Kontaktai va čia http://www.lpkts.lt/kontaktai

Turim straipsnius, išryškinusius iki šiol buvusią nematomą Vytauto Landsbergio klastą. Va tokį

http://www.propatria.lt/2018/08/jonas-burokas-nepaneigsime-to-kas.html?showComment=1534473122762#c8995651840707352202

ir va tokį

http://www.vilniausforumas.lt/2018/08/tautos-forumo-pareiskimas-del-lkp.html

Išvada: nejusdama klastos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, susidėjo su LKP budelius dangstančiaisiais landsberginiais. Vienareikšmiškai, tokią klaidą reikia nedelsiant atitaisyti.

2. Tautos forumui LRT eterį, šiuo metu užgrobtą landsberginių, grybauskinių, brazauskinių, kirkilinių gaujų, nes be LRT Sąjūdis - netikras.

3. Tautą skurdinusių Lietuvą naikinusių landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių ir kitų 7 antikonstitucinių suėjimų (Seimų) partinių gaujų l. lengvas “išjungimas” (iš politikos). Nes turim dr. Jono Ramanausko straipsnius

va tokius

http://www.ekspertai.eu/eilini-karta-antikonstituciniai-rinkimai-valdzia-nelegitymi88021/

http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/

http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/

Jei trumpiau, Seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija.

Visos klastingosios partinės gaujos turi būti nukenksmintos.

____________________________________________________

Lietuvos gynėjų ginklas - Lietuvos konstitucija pirminio pavidalo.

Sąjūdis (iki pergalės)

P. S. Šių minčių nepaisymas (ignoravimas) - pražūtingas Tautai, kasdien vis labiau skurdinamai.

grumstas        2018-10-14 10:58

Užskaitau.
Ir dabar suabejojau, kad mes - tauta. Ko gero, esame sbrodas, kuriam Garliavos Mergaitė, kaip ir kiti kertiniai reikalai- Teisngumas, Tiesa nerūpėjo, nerūpi ir niekada nerūpės. Ji, požiūris į Jos likimą -lakmusas -indikatorius, parodantis, kas gali būti tautos nariu,o kas atsitiktiniu pakeleiviu.

žmogaus teisių gynėjasui       2018-10-14 10:39

Labai ďžiugu, jog esate pastabus gramatikos mokovas. Ėgi, gaila, kad nelabai atvokiate to kas čia vyksta.
Visų pirma, nederėtų taip plėšytis, nes komentarų tekstai, kuriuos čia rašau šnekamąja kalba, yra sąmoningai pasirinktas formatas. Todėl, nelabai suku galvą dėl arfografijos recidyvų. Netyčia, vietoje “space” klavišo paspaudžiu greta esančią raidę. Tragedija? Nematau. Straipsniui - tekstą rašyčiau atidžiau, klaidas pasitikrinčiau. Ir apskritai- naudočiau kitokį formatą.
Griežtai aštrus sarkastiškas “jzp” personažo(!) tonas yra sąmoniga socialinė-mentalinė provokacija. Nes informacijos ir informacinių triukšmų mega sraute, kartais lieka nelabai daug priemonių būti išgirstam. Ypač kai auditorijos klausa yra atrofavusis dėka uolių orwelizmo bei vietinio režimo “kamertonų” triūso.
O dabar dėl ” nepagarbos Tautai”.
Tamsta svaičiojate ir tauzijate niekus.
Jokios “lietuvių tautos” nėra net ir iš mažosios raidės.
“Tauta” - visų pirma, savoka politinė.
Gi Lietuvos vardą turinčios teritorijos dabartiniai gyventojai nedemonstruoja jokių politinės tautos požymių! Tai kame pretenzijos?
Nemanau, jog lietuviakalbių pavienių individualistų masę, kurie nėra jokie piliečiai, o tik identifikavimo kortelių turėtojai - postsovietiniai burliokiniai kumečiai. Kodėl tokius nevykėlius privalėčiau vadinti “tauta”?
Dėl ko?
Kad apsimyžėlių pusgalvių kaimenė to norėtų?
Norėti nedraudžiama.
Kai buki gyvuliai atvirs į orius žmones, kai pradės organizuotis ir veikti bendram labui, kai kurs valstybę vertybiniu pagrindu- tuomet ir pradėsiu gerbti.
O bjauriai kalbu, spardau slunkiams subines būtent tam, kad kažkas, kažiek atsipeikėtų ir atsimintų jog orumas bei Garbė yra svarbūs žmogui dalykai.
(Žmogui).
Reziumė- tai, kad tamsta piktinatės “jzp”, man lyg eleksyras.
Reiškia dar ne visuose orumas galutinai žlugęs! Esate pozityvus pavyzdys ir tikėjimo tuo ką darau spindulėlis.
Sveikinu:)

>Jzp-ui       2018-10-14 9:57

Tekstas didelis o padorios ir kultūringos minties nulis.O jau klaidų klaidelių gramatinių nors vežimu vežk.Lietuvių Tautos niekinimas ,tai dvasios menkumo požymis,
tai kultūros stoka,grubumas ir tiesiog niekšingumas.Jzp,užtilk ir dink iš portalo,nes
labai nemalonu ir nesinori laiką gaišinti skaitant “vėmalus”.Aš Žmogaus teisių gynėjas konstatuoju faktą,kad Lietuva turi labai nemažai nepraustaburnių.Apgailestauju.

>JZP       2018-10-14 9:19

Viskas teisingai,tik baisu,kad tokie burliokai dirba dar ir daktarais,kurių darbo viršūnė visos sąlygos abortams,žinoma,už pinigus.Mūsų medicina neturi tikslo išgydyti žmones.Jei žmogui skauda,tai turi eiti pas daktarą,tačiau -ne.Jis turi laukti iki lapkričio 6 dienos,gruodžio 9 dienos…Tada jis eina partizaniškai pas daktarą,moka,susitaria.Tai yra žmonių žudymas.Jie žudo.Sistema žudo.Veryga,ar taip turi būti.Kai žmogui skauda,jis turi laukti?Kol liga taps sunki ir jos gydymas kainuos dešimteriopai brangiau?Sovietmečiu taip nebuvo.

Radijo neteko       2018-10-14 9:14

klausyti jau labai seniai.Nežinojom,kad atleisti žurnalistai.

deja,       2018-10-14 8:37

pagonys lemtingai pavelavo 200 metu ir buvo apgauti gudriu jagielonu. Dabar yra ant isnykimo ribos.

skirtumas       2018-10-14 8:24

Lenkai ir vengrai pokyčius kukūrė nes piliečiai juos darė patys.
O lietuviai slunkiai- jie laukia, da pokyčius už juos padarytų “kažkas”.
Kai pro Vengrijos sienas ėmė veržtis babajų ordos, vengrai savanoriškai patys būrėsi į patruliavimo būrius ir padėjo policijai ir kariuomenei gaudyti nelegalus. Ar lietuviai taip elgtųsi? Niekada!
Vot ir visa esmė.

Jzp       2018-10-14 8:08

Apie nutylėjimus ir protkrušystę viskas išdėstyta labai teisingai. Tiesa ir tai, kad sirpsta atomazga. O toliau derėtų patikslinti.
Atomazga sirpsta ir įvyks TEN. Bet nebūtinai musyse.
Pirmiausiai liberast-marksistinio globalizmo kląstas atpažino tos Europos visuomenės kurios neseniai išsivadavo nuo komunistinio totalitarozmo- lenkai, madjarai, čekai. Šios nacijos, jų valstybių visuomenės didžiąja dalimi gana greitai atpažino po “vieningos Europos” kauke paslėptą totalitarinį snukį ir labai ryžtingai, greitai bei efektyviai vožė tam snukiui į mutinį, tarė nedviprasmišką Stop.
Nuo Vyšegrado pasipriešinimo Mintis ir Žodis pasklido kaimyninėse šalyse ir ten pabirę idėjos sėklos sudygo ir gausiai dera.
Kodėl tos sėklos nedygsta pas mus?
Pasipriešinimas kaip kiekvienas veiksmas privalo turėti tam tikrą atramos pagrindą arba archimedišką “jėgos petį”.
Lenkai, madjarai yra vieni uoliausiai krikščionybės vertybes ir tradicijas puoselėjančių tautų. Čekai, tikėjimo atžvilgiu kad ir labiau sekuliarūs, vienok, Čekijoj krikščioniška kultūra, tradicijos ir moralinės krikščionybės vertybės yra stipriose pozicijose.
Orwel-junker-merkelizmo į Europą importuojamas abdulachų amaras netrukus atvėrė akis tarp lenkų ir vengrų esančiai katalikiškai Austrijai, kuri beje, vis dar nepamiršta nacių anschluso, tad merkelės imperinis voliuntarizmas tik pagreitino atoveiksmį.
Kryžių draudimas mokyklose, babajų pretenzijos dėl juos atseit, įžeidžiančių Kalėdų eglių, prieš Šeimą nukreipta orwelistinė guyropos ideologija, katalikiškoje Italijoje, kur Šeima yra tradiciškai švenčiausias dalykas tik ir laukė progos prasiveržti atoveiksmiu.
Ryžtingas madjarų veiksmas žaibiškai užtveriant sienas irvpadtojant kelią bastūnų ordoms, italams paliko milžinišką įspūdį. Rezultatas- antiorwrlistinė vyriausybė ir Italijoje.
Kur suku?
O suku aš link klausimo- kiek lietuvių nacija yra krikšioniška ir kiek jai svarbios krikščioniškos vertybės?
“-Kas per durnas klausimas, tu gluše juozape! Tajgi mias katalikaj!”
Katalikai? A ne?
O aš misliju, jog nei velnio.
Taip, lietuviai “švenčia” Kalėdas ir Velykas, mini Visų Šv. Dieną, dauguma per šventes eina bažnyčion, dauguma tuokiasi (kurie vis dar tuokiasi, o ne gyvena sumetę skudurus) ir krikštija vaikus.
Bet tai yra forma. O turinys?
Kas atskleidžia krikšionio vidinio turinio esmę?
Tikėjimo išpažinimas Tikėjimą liudijant savo gyvenimu.
Tame liudijime esminį dėmenį sudaro bekompromisiškai ryžtingas nusistatymas visur ir visada ginti Tikėjimo vertybes. Jeigu priteiks, net ir gyvybės kaina.
Toks nusistatymas žmogų daro nepalaužiamai stipriu. Toks žmogus yra orus ir nesileis būti prievartaujams bei žeminamas.
Tokių admenybių bendruomenė yra stiprinpolitiškai ir todėl gali vadintis Tauta.
Lietuviai neturi orumo.
Postsovietinis lietuvys yra viso labo liberadtinės Rinkos sąlygoms performatuotas, po paviršiuje plonu sluoksneliu naujo dažo sluoksniu užsimaskavęs sovietžmogis. Lietuviakalbis burliokas- potiomkiniškai fasadinis, imitacinis “katalikas”, kuriam Kalėdos ir Velykos yra dovanų šopingas ir prisirijimas užstalėje iki apsišikimo.
Burliokiniai lietuvisai yra gyvuliažmogiai be vertybių, vergai/baudžiauninkai/kumečiai neturintys orumo ir neturintys net poreikio orumui.
Tuos kurie dabar apsiputos ant juozapobklykti, nuraminsiu- ne visi lietuviaibtokie nykūs.
3-5% lietuvių yra normalūs, dori,cpadorūs ir orūs katalikai, kažkiek tokiųbyra ir tarp laisvamanių.
Visi kiti, būkim biedni ir teisingi- tiesiog bydlo ir zbrodas, bukiausia gyvulių kaimenė.
Todėl musyse joks proveržis nesirpsta. 3-5% normalių, t.y. sąmoningų ir orių piliečių nuošimtis niekaip nepanašus į reikiamą bent 15% minimalią kritinę masę pokyčiams išjudinti.

Šio portalo skaitytojai tikrai nėra siaurovizijos fanai, bet net čia,cpaskaičius komentarus, oi kiek daug burliokiniokumečio mentalinės smarvės.
Tad kol kas būkim realistai.
Pokyčiai sirpsta, pokyčiai įvyks.
Bet nebūtinai musyse.
O jeigu musyse įvyks pokyčių susijusių su orwelizmo griūtimi ES,ctai tikrai dar nereiškia, jog musyse pokyčiai bus pozityvūs.

seniai niekas neveizi       2018-10-14 7:37

ijufalsyvussnukius


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.