Socialinė politika

Algimantas Rusteika. Visų šalių biurokratai, vienykitės!

Tiesos.lt redakcija   2016 m. sausio 8 d. 0:15

8     

    

Algimantas Rusteika. Visų šalių biurokratai, vienykitės!

Na va, pagaliau! Įsteigs Naująją Instituciją – ir problemos nebeliks! Ir nieks mūsų vaikelių nebemėtys šuliniuosna! Ir pasipils balsuotojų balsų liūtys iš balsavimo kabinų! Į kabinetus, kur viskas aklinai uždžiūvę!

Tik reikia gerai surašyti šimtalapes metodikas! Instrukcijas, kaip turi būti užrakinti šulinių dangčiai! Ir kokie užraktai. Kurių savų importuotojų sertifikuotos kodinės spynos. Su pirštų antspaudų skeneriais, perduodant suveikimus online į Naujosios Institucijos Šulinių Saugos Skyrių.

Griežtai nustatysim pagal ES reglamentus, kas kiek parų patikra. Kas kontroliuos ir kokios baudos. Itin svarbu kas skirs ir atleis vadovus. Įslaptinti Naujosios Institucijos būriai turi budėti kiaurą parą. Būtinai būti ginkluoti. Į kiekvienus namus atgriaudės šarvuočiais ant oro pagalvės.

Alkoholį parduoti tik pagal talonus, pagamintus Monetų Kalykloje. Kartą per mėnesį gausit šnapso pagal rinkėjų sąrašus. Kiekis – pagal kūno konstituciją, amžių, partinę priklausomybę ir kredito istorijas. Vienintelėje švogerių parduotuvėje Geležinio Vilko gatvėje prie Seimo. Tvarką prižiūrėti pavesim Geležinio Vilko brigadai.

Tai šiuolaikiškiausias modernistinės valstybės metodas. Kas tik labiau suskausta, apie ką tik per žinias – ir dar po vieną! Naujų kontorų geidauja mokesčių mokėtojai, nemokėtojai ir visa pažangioji žmonija!

Juk Stotelių Gynimo nuo BMW departamento senokai reikėtų! Kovos su Uspaskichu, Malinausku ir Venckiene komisariato – taipogi verkiant. Lenkiškų raidžių prevencijos valdybos – būtinai! Sąrašą be vargo pratęstų kiekvienas tikras lietuvis.

Kas visiems žinoma – valdžiai visada nežinoma. Kad alkoholizmas yra pasekmė. Priežastis yra stresas, depresija, nusivylimas gyvenimu ir perspektyvų nebuvimas. Tačiau su pasekmėmis kautis lengviau. Ir visi trenkti ploja. Ir proto tam nereikia.

Nes trumpam įjungus protą pamatytum, iš kur tas nusivylimas pareina. Iš laisvės rojaus savanoriškai pabėgo daugiau, negu NKVD smurtautojai durtuvais į gyvulinius vagonus sugrūdę nelaisvėn išgrūdo. Išvažiuojama ištisais kaimais, šeimomis. Ir prie kairiųjų, ir prie dešiniųjų, ir prie niekatrųjų.

Likusiesiems, kurie net išvažiuoti nesugeba, – pašalpos, kad nelįstų, kur nereikia ir negalvotų, ko nereikia. O tai koks žmogelis išsipagiriojęs ims ir paklaus – kodėl šitaip? Ir – kas kaltas? Ką daryti? Todėl geriau tegu sau geria, ką nereikia.

Užsiimkim simptomatika, ponai ir ponios. Pastatykim numirėliui dar po klizmą. Nes institucinis ilgesys klaidžioja po Lietuvą. Valstybinio idiotizmo vaiduoklis iš partinių manifestų. Kiek naujų problemų – tiek naujų kontorų. Ir senosios tarsi nekaltos. Ir tarsi koks darbas padarytas.

Visų šalių biurokratai, vienykitės!

algimantasrusteika.wordpress.com

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Idealus metodas       2016-01-14 16:41

Netgi visai gėdą ir sąžinę praradęs biurokratas, kaip ,sakykim, viena neklystančioji, vargu ar nepasijus nejaukiai išgirdęs tokio tipo supertaiklų sarkazmą. Štai mirtinas ginklas biurokratų “iniciatyvų“naikinimui. Kaip dichlofosas kai kuriems neprašytiems.  Aišku, ne kiekvienas gali valdyti tokį pavojingą ginklą. Todėl tie kurie gali ir jaučia pareigą sveikatinti ir džiuginti Tautą - pirmyn ir kuo daugiau. Ačiū, Algimantai.

skaitytojas       2016-01-9 0:05

Ką ir bepridursi.Labai geras straipsnis. Ačiū autoriui. Rimtais veidais valdžios viršūnės, visiškai išsigimusios dėl riebalais apaugusios sąžinės, tik tegali kurti įvairias nesąmones. Žmonės jiems visiškai nerūpi. Tik turi specialiai išlavinę keletą smegenų ląstelių, kuriomis naudodamiesi sugeba išsilaikyti valdžios viršuje, prie valdžios lovio.

Statomas komunizmas, (įgyvendina Lenino anūkai vad       2016-01-8 9:33

ne tautos valia išrinktam elitui, o koncentracijos stovyklos ir kumetynai -paprastiems mirtingiesiems. Lietuvos gyventojų mažėja, o “išlaikytinių” auga.
Tik jie nusipelnė gyventi geriau,švaistyti pinigus ir skolintis.Kada jiems bus
gana prie lovio penėtis, vis dar maža? O juk sotus alkano neatjaučia.
Šūkis neužbaigtas.Reikia dar pridėti - “ir dauginkitės”.
K. Donelaitis:
“Tu, savavalninke didpilvi, vis pasišiaušęs
Ir nei žaibas koks žaibuodamas gandini būrą...
Kas tau liepė vargdienį nuliūdusį spardyt?” Ar istorija nesikartoja?

Daina       2016-01-8 9:19

Na, tiesiai į dešimtuką! Nėra ką be pridurti: “Kiek naujų problemų – tiek naujų kontorų. Ir senosios tarsi nekaltos. Ir tarsi koks darbas padarytas”. Ir vėl kaip kadaise: užtraukite užuolaidas ir judinkite vagoną, darysime vaizdą, kad važiuojame į priekį. Pirmyn!!! Ačiū autoriui, kad mato ir kad moka parodyti.

KGB institucijos       2016-01-8 3:48

niekada nedirbs zmogui ir teisingumui! Istatymai tik vis nauji kuriami galutiniam zmoniu uzvaldymui ir sunaikinimui!

Po nepriklausomybes atkurimo       2016-01-8 3:44

reikejo Lietuva sugriauti is KGB pamatu,nes dabar Lietuva tebestovi ant KGB seimo ir teisesaugos pamatu ir naikina tuos kurie pabando islieti nepriklausomos Lietuvos pamatus.Dvi Lietuvos negali buti,todel ir vyksta toks susipriesinimas ir pasipriesinimas!!!

Skaityk Biblija       2016-01-8 3:40

Ten rasoma,kad visame pasaulyje,ne tik Lietuvoje,saujele valstybes banditu nores visus zmones paversti savo vergais.Bet….jiems iki galo to padaryti nepavyks,nes isikis per sv.dvasia Dievas.Jie dabar saiposi is zmoniu is Dievo,bet….ateis diena kai jie sauksis Dievo pagalbos!

ui ui ui       2016-01-8 1:27

gehrrrraz!

Rekomenduojame

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Diskusija: ar visiems nebus geriau be savarankiškumo, vardan saugumo ir materialinės gerovės

Eric Zemmour: LGBT vaikams plauna smegenis mokyklose

Gėjų sekso scena ant Atėnų Akropolio įžiebė pasipiktinimo audrą Graikijoje

Prof. dr. Ignas Vėgėlė. Ar pakaks Prezidentui valios ir ryžto?

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl asmenvardžių rašybos Lietuvos piliečių asmens dokumentuose

Robertas Malone apgaudinėja cenzorius: tai, ką mRNR technologijos kūrėjas pasakė interviu po to, kai jį išmetė iš Twitter, užgniaužia kvapą

Gintaras Songaila. Laisvės gynėjų dienos proga – šokis ant Lietuvos Konstitucijos kapo?

Bosnija tampa pirmąja Europos šalimi be Covid’o pasų. Mirnes Ajanović nugalėjo Bosnijos federacinę vyriausybę

Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga. Dėl lietuvių kalbos ir jos raidyno išdavystės

Ramūnas Aušrotas. Stambulo konvencija grįžta

Alvydas Butkus. Vienu šūviu du zuikiai? Tik kas tas šaulys?

Pensilvanijos universiteto translytis pralaimėjo plaukimo varžybas translytei iš Jeilio

Vytautas Sinica. Atkreipkim dėmesį, kokį sektorių sužlugdys konservatorių „vertybinė” politika

Prancūzijos parlamente – aršūs debatai dėl vakcinų pasų

Linas Karpavičius. Kuo toliau, tuo aiškiau matosi, kad pandemijos valdymas ir mokslas yra du vienas kitam prieštaraujantys dalykai

Popiežiui įteiktas manifestas dėl padėties Vokietijos Katalikų Bažnyčioje

Liudvikas Narcizas Rasimas. Prūsijos bumerangas

Teisėjas davė JAV Maisto ir vaistų agentūrai (FDA) tik šiek tiek daugiau nei 8 mėnesius Pfizer saugumo duomenims pateikti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.