Socialinė politika

Algimantas Rusteika. Visų šalių biurokratai, vienykitės!

Tiesos.lt redakcija   2016 m. sausio 8 d. 0:15

8     

    

Algimantas Rusteika. Visų šalių biurokratai, vienykitės!

Na va, pagaliau! Įsteigs Naująją Instituciją – ir problemos nebeliks! Ir nieks mūsų vaikelių nebemėtys šuliniuosna! Ir pasipils balsuotojų balsų liūtys iš balsavimo kabinų! Į kabinetus, kur viskas aklinai uždžiūvę!

Tik reikia gerai surašyti šimtalapes metodikas! Instrukcijas, kaip turi būti užrakinti šulinių dangčiai! Ir kokie užraktai. Kurių savų importuotojų sertifikuotos kodinės spynos. Su pirštų antspaudų skeneriais, perduodant suveikimus online į Naujosios Institucijos Šulinių Saugos Skyrių.

Griežtai nustatysim pagal ES reglamentus, kas kiek parų patikra. Kas kontroliuos ir kokios baudos. Itin svarbu kas skirs ir atleis vadovus. Įslaptinti Naujosios Institucijos būriai turi budėti kiaurą parą. Būtinai būti ginkluoti. Į kiekvienus namus atgriaudės šarvuočiais ant oro pagalvės.

Alkoholį parduoti tik pagal talonus, pagamintus Monetų Kalykloje. Kartą per mėnesį gausit šnapso pagal rinkėjų sąrašus. Kiekis – pagal kūno konstituciją, amžių, partinę priklausomybę ir kredito istorijas. Vienintelėje švogerių parduotuvėje Geležinio Vilko gatvėje prie Seimo. Tvarką prižiūrėti pavesim Geležinio Vilko brigadai.

Tai šiuolaikiškiausias modernistinės valstybės metodas. Kas tik labiau suskausta, apie ką tik per žinias – ir dar po vieną! Naujų kontorų geidauja mokesčių mokėtojai, nemokėtojai ir visa pažangioji žmonija!

Juk Stotelių Gynimo nuo BMW departamento senokai reikėtų! Kovos su Uspaskichu, Malinausku ir Venckiene komisariato – taipogi verkiant. Lenkiškų raidžių prevencijos valdybos – būtinai! Sąrašą be vargo pratęstų kiekvienas tikras lietuvis.

Kas visiems žinoma – valdžiai visada nežinoma. Kad alkoholizmas yra pasekmė. Priežastis yra stresas, depresija, nusivylimas gyvenimu ir perspektyvų nebuvimas. Tačiau su pasekmėmis kautis lengviau. Ir visi trenkti ploja. Ir proto tam nereikia.

Nes trumpam įjungus protą pamatytum, iš kur tas nusivylimas pareina. Iš laisvės rojaus savanoriškai pabėgo daugiau, negu NKVD smurtautojai durtuvais į gyvulinius vagonus sugrūdę nelaisvėn išgrūdo. Išvažiuojama ištisais kaimais, šeimomis. Ir prie kairiųjų, ir prie dešiniųjų, ir prie niekatrųjų.

Likusiesiems, kurie net išvažiuoti nesugeba, – pašalpos, kad nelįstų, kur nereikia ir negalvotų, ko nereikia. O tai koks žmogelis išsipagiriojęs ims ir paklaus – kodėl šitaip? Ir – kas kaltas? Ką daryti? Todėl geriau tegu sau geria, ką nereikia.

Užsiimkim simptomatika, ponai ir ponios. Pastatykim numirėliui dar po klizmą. Nes institucinis ilgesys klaidžioja po Lietuvą. Valstybinio idiotizmo vaiduoklis iš partinių manifestų. Kiek naujų problemų – tiek naujų kontorų. Ir senosios tarsi nekaltos. Ir tarsi koks darbas padarytas.

Visų šalių biurokratai, vienykitės!

algimantasrusteika.wordpress.com

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Idealus metodas       2016-01-14 16:41

Netgi visai gėdą ir sąžinę praradęs biurokratas, kaip ,sakykim, viena neklystančioji, vargu ar nepasijus nejaukiai išgirdęs tokio tipo supertaiklų sarkazmą. Štai mirtinas ginklas biurokratų “iniciatyvų“naikinimui. Kaip dichlofosas kai kuriems neprašytiems.  Aišku, ne kiekvienas gali valdyti tokį pavojingą ginklą. Todėl tie kurie gali ir jaučia pareigą sveikatinti ir džiuginti Tautą - pirmyn ir kuo daugiau. Ačiū, Algimantai.

skaitytojas       2016-01-9 0:05

Ką ir bepridursi.Labai geras straipsnis. Ačiū autoriui. Rimtais veidais valdžios viršūnės, visiškai išsigimusios dėl riebalais apaugusios sąžinės, tik tegali kurti įvairias nesąmones. Žmonės jiems visiškai nerūpi. Tik turi specialiai išlavinę keletą smegenų ląstelių, kuriomis naudodamiesi sugeba išsilaikyti valdžios viršuje, prie valdžios lovio.

Statomas komunizmas, (įgyvendina Lenino anūkai vad       2016-01-8 9:33

ne tautos valia išrinktam elitui, o koncentracijos stovyklos ir kumetynai -paprastiems mirtingiesiems. Lietuvos gyventojų mažėja, o “išlaikytinių” auga.
Tik jie nusipelnė gyventi geriau,švaistyti pinigus ir skolintis.Kada jiems bus
gana prie lovio penėtis, vis dar maža? O juk sotus alkano neatjaučia.
Šūkis neužbaigtas.Reikia dar pridėti - “ir dauginkitės”.
K. Donelaitis:
“Tu, savavalninke didpilvi, vis pasišiaušęs
Ir nei žaibas koks žaibuodamas gandini būrą...
Kas tau liepė vargdienį nuliūdusį spardyt?” Ar istorija nesikartoja?

Daina       2016-01-8 9:19

Na, tiesiai į dešimtuką! Nėra ką be pridurti: “Kiek naujų problemų – tiek naujų kontorų. Ir senosios tarsi nekaltos. Ir tarsi koks darbas padarytas”. Ir vėl kaip kadaise: užtraukite užuolaidas ir judinkite vagoną, darysime vaizdą, kad važiuojame į priekį. Pirmyn!!! Ačiū autoriui, kad mato ir kad moka parodyti.

KGB institucijos       2016-01-8 3:48

niekada nedirbs zmogui ir teisingumui! Istatymai tik vis nauji kuriami galutiniam zmoniu uzvaldymui ir sunaikinimui!

Po nepriklausomybes atkurimo       2016-01-8 3:44

reikejo Lietuva sugriauti is KGB pamatu,nes dabar Lietuva tebestovi ant KGB seimo ir teisesaugos pamatu ir naikina tuos kurie pabando islieti nepriklausomos Lietuvos pamatus.Dvi Lietuvos negali buti,todel ir vyksta toks susipriesinimas ir pasipriesinimas!!!

Skaityk Biblija       2016-01-8 3:40

Ten rasoma,kad visame pasaulyje,ne tik Lietuvoje,saujele valstybes banditu nores visus zmones paversti savo vergais.Bet….jiems iki galo to padaryti nepavyks,nes isikis per sv.dvasia Dievas.Jie dabar saiposi is zmoniu is Dievo,bet….ateis diena kai jie sauksis Dievo pagalbos!

ui ui ui       2016-01-8 1:27

gehrrrraz!

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.