Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Krašto žinios, Nevyriausybinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Viskas tik prasideda

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 31 d. 21:13

19     

    

Algimantas Rusteika. Viskas tik prasideda

Ir saulė vėl tekėjo už Raseinių ant Dubysos, kaip per amžius. Ir nukepino mano plikę, kad grįžus vakare degančią kaip keptuvė teko tepti dukters kremais, nes nepakako proto užsidėt kepurės. Pats kaltas, kaip sako žmona ir kaip bus užrašyta ant mano antkapio.

Mat visi tie šeimų maršistai ir šiaip vatnikai, rusofilai ir kitas antivalstybinis gaivalas vis nerimsta. Vis jiems negana, kad užkirto kelią diedams ženytis ir jėga diegti septyniasdešimt lyčių vaikų darželiuose už valstybės pinigus. Užsimanė negirdėtų dalykų – kad žmonių jų išrinkta valdžia klausytų!

Ir sulėkė iš visų kampų prie Žemaitijos, kuri net Vytauto keliskart parduota neklausė Vilniaus ponų. Su vaikais ir šunimis, vėliavom ir gera nuotaika, viltim ir meile savo šaliai. Šalia, už tų medžių, tykiai sūkuriavo tamsi Dubysa ir visi buvom kaip broliai.

Šie žmonės – iš visos Lietuvos. Koordinatoriai – ne toks žodis. Tai – sielų darbininkai, kurie kasdien kiek galėdami dirbo, leido savo šeimų pinigus, naktimis nemiegojo, viską padarė, kad Maršas pavyktų. Tai jie pažadino miegančią Lietuvą.

Gera buvo pamatyt tuos šviesius veidus, paspaust daugelį rankų ir pajust apsikabinimų šilumą. Išklausyt kritiką ir pasiūlymus, kaip ir ką daryt toliau. Patikėkit – šie žmonės nepasiduos ir nenuleis rankų. Viskas tik prasideda.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2021-06-2 8:00

Na va atslūgo įtampa , juodi debesys su VSD rekomendacijomis nuslinko . Algimantas Rusteika gali apglėbti tikra žmogų ir pasakyti draugas- bendražygis Sveikas!. Su nedidele ironija ,Lietuvoje vėl šviečia saulė , o tas tikslas atrodo jau ranka pasiekiamas .

deja,deja       2021-06-1 19:47

Plepalai. Niekas neprasideda. Ir neprasidės.
Nebent sistema žlugtų dėl force majore iš išorės,
(karas, mega pandemija, ar dar kokia pasaulinė krizė).
Tik tuomet kažkas keistūsi.
O šiaip, nieko nebus.
Nėra jokių prielaidų.
Svajonių ir norų nepakanka.
O be to - reikia žinoti, suvokti kokių pokyčių reikia.
Mulkiško “Kat būtū gereu” nepakanka.
Reikia strateginio mąstymo, reikia bent minimum išminties kritinės mąsės.
Ir čia apsinuogina karti realybės tiesa - lietuviai tam neįgalūs.

Stiklo valytuvas       2021-06-1 19:12

>>  elfe > Stiklo valytuvui     2021-06-1 16:26
.
Kad atkakliai NEnaudoji lietuviškų rašto ženklų, man nenorom peršasi mintis kad esi vienas iš „pateptųjų“. Baimindamasis kad gali suklysti kur rašyti „r“, o kur „h“, beveliji visai nerašyti lietuvybių. Jokiu būdu to netvirtinu, bet tokios mintys įkyriai zvimbia.
.
Jei esi lietuvis, tai pasitemk. Po galais… Gerbdamas pašnekovą ir save geriau pateiki.
Kadaise V. Lansbergis sakydavo: „į kvailus klausimus neatsakinėju“.
Neseniai komentaruose (berods stasys) perfrazavo: „kvaili klausimai nenusipelno protingų atsakymų“.
Aš retoriškai paklausiu, - kodėl turėčiau atsakyti į klausimą žmogui, kuris piktybiškai tyčiojasi iš mano gimtosios kalbos.
Visgi atsakysiu, ne todėl kad…, o todėl kad manau jog tas klausimas aktualus daugeliui.
.
O dėl ‘protokolų’.
Jokio esminio skirtumo, ar covid-19 iš laboratorijos „pabėgo“, ar buvo (ne)tyčia paleistas, ar tikrai natūraliu būdu „užgimė“ ir paplito pasaulyje. Esmė, kad tas ‘covidukas’, yra naudojamas kaip ginklas, kaip poveikio priemonė...
Panašiai ir su ‘protokolais’. Trumpai apie vieną versiją. Teigiama, kad tuos ‘protokolus’ sukūrė caro ochranka. Tai vyko daugiau kaip prieš 100-tą metų. Skaitant susidaro toks įspūdis, kad po daugiau kaip 100-to metų tie ‘protokolai’ stebėtinai dideliu procentu atitinka dabartines realijas (kai kurių autorių vertinimu 80-95 %), ypač genderizmo kontekste. Šiandieninės orų prognozės, finansų rinkos, pinigų srautai, ekonomikos tendencijos ir t.t. modeliuojami ir prognozuojami pasitelkiant pačias naujausias matematikos, fizikos ir kitų mokslų žinias toli pranoksta caro ochrankos prognozavimo galimybių lygį, bet rezultatai kai kada būna apgailėtini, lyginant proc. su ‘protokolų’ tikslumu dabartinėse realijose. Ar ne per didelė garbė caro ochrankai? Gal į tuos ‘protokolus’ verta labiau žiūrėti ne kaip į kokį „literatūrinį niekalą“, o kaip į veiksmų planą, bendrus nurodymus… Juk tai kas parašyta, labai labai arti to kas (vyksta) VYKDOMA. Faktai gali klaidinti, bet tendencijos parodo bendrą kryptį.
.
Kas galėtų ką nors vertingo pasakyti, kaip tie ‘protokolai’, ar tai kas juose rašoma (ne)tapo Frankfurto mokyklos pagrindu. Taip pat, kaip tai tapo šiandieninės JAV ir viso pasaulio (bent Vakarų civilizacijos) dominante. Atskiri elementai aiškūs. Tų jungiamųjų taškų daug, ir kas kart vis daugėja. Belieka sujungti…
Klausimas, kodėl yra piktybiškai nenorinčių to matyti?
.
Todėl kartoju: kodėl necituojami „Siono išminčių protokolai“?
——
... > Siono išminčių protokolai > Frankfurto mokykla > JAV kultūrinė revoliucija su Sorošu ir jo sėbrais > ...

to HRR        2021-06-1 16:36

Apie “oppression” kaip tik ir kalba Nida Vasiliauskaite.
Verta paklausyti.

to introduce the interrelated concepts of oppression and power and explore their relationship to the health and well-being of communities. ... First, we give an overview of what oppression is. Second, we discuss the concept of power. Third, we discuss the relationship between oppression and power, because they typically never act alone. Fourth, we look at methodologies to deconstruct oppression and power.

elfe > Stiklo valytuvui       2021-06-1 16:26

ko isikinot i tuos “Sifonu ismincius”?..

maciau sia knyga Didziosiojoj Masonu lozej Londone, is rusu kalbos i anglu isversta 1929.
klausiau budincio, ka tai reiskia, juk ten kalbama kaip neva gudrieji sifonai pasinaudos masonais, bet atsakymo negavau.
taiklus pamfletas be autoriaus?.. vieni kalba, kad tai carines Rusijos slaptosios tarnybos sukurta, kiti, kad Rotschildo kalba per “sionistu” suvaziavima 1893 Sveicarijoj…
o ka manot jus?..

pora desimtmeciu Anglijos masonai buo taip ziauriai atakuojami iki 1980, jog turejo kreiptis net i Zmogaus teisiu advokatus… isliko, bet “nukenksminti”, turejo tapt atviri visuomenei.. ir ju reiksme tik formali… nors kas zino, ar jie nepateko B’Nai B’rith zydiskosos lozes itakon per kokius Rotschildus..

HRR       2021-06-1 14:05

Yra 5 vakcinos prievartos etapai, ir šiuo metu mes esame 3 fazėje. 4 etapas apima baudas ir kalėjimo laiką, o 5-ojo etapo metu bus vykdomas visas kinetinis ir biologinis karas prieš piliečius, kurį vykdys „pažadinta“ kariuomenė (arba bent jau tie nariai, kurie tuo metu nori „vykdyti nurodymus“).
https://www.naturalnews.com/2021-05-31-the-five-phases-of-vaccine-compliance.html

Kis       2021-06-1 14:02

Algimantai,o uz krumu kartais nematei Landzbergio,juk cia jis budavo grojantis pirmu smuiku,jis ir tremtinis NR1 ir aplamai nors ir tik puszydelis,bet turejo buti pirmas.Negi net neatsisveikino su Dubysa,kur jis tiek zmonems proto ...Pypt.Draskosi kitame fronte, kol panes silpnutes kojeles,bur neblogai,kad nustotu ji nesioti si sventa Lietuviui zeme,tikrai butu dziaugsmo visiems.

Stiklo valytuvas       2021-06-1 13:53

>>  Diedas     2021-06-1 8:47
„Kažkas bando įspirgint liaudį kitais tikslais.“ (Dėl ‘liaudies’... hmm). O dėl to ‘kažkas’, ir kad prasidėtų, pradžiai būtina įvardinti problemines ištakas.
.
Todėl kartoju: kodėl necituojami „Siono išminčių protokolai“?
——
... > Siono išminčių protokolai > Frankfurto mokykla > JAV kultūrinė revoliucija su Sorošu ir jo sėbrais > ...

respect        2021-06-1 12:50

renginys isties pavyko puikiai.
kaip A.Jokubaitis sako, kone stebuklas.. privertes isrinktuosius net perskaityt ir pamastyt, pries pasirasant koki svetimu infliuenceriu primesta istatyma.

vanduo sujudejo, Lietuva jau ne gendancio dumblo bala.
lietuviskas delikatus, tolerantiskas charakteris irgi turi savas ribas..
kai saikas virsyjamas, mokam nusipurtyt kerzava chebata nuo galvos, nors ir kaip bandytu isplautu smegenu MILENIANS mus itikint, kad neriama kilpa ant kaklo tai “e"progresas”, tai “laisve”,

 

Didžiausia pagarba       2021-06-1 11:46

Būkit pagarbinti Šeimų maršo organizatoriai ir sumanytojai. Seksim jūsų nurodyta kryptimi, nes kito kelio nėra. Arba mes juos, arba jie mus. Mūsų dauguma, todėl nepasiduosime ir tikrai, tikrai nugalėsime, nes Dievas ir Protas su mumis.

Nuostabu!       2021-06-1 9:42

Ačiū,ponas Rusteika!Nesmagu tvarteliui.Ar ne?

Rasa       2021-06-1 8:59

Dar kartą AČIŪ VISIEMS, RENGUSIEMS MARŠĄ ir dalyvavusiems jame. Pagaliau PONAS DIEVAS rado rankas ir kojas, kuriomis galėjo nudirbti Gerą Darbą.

Diedas       2021-06-1 8:47

Nieks čia neprasideda.
To paties šeimininko Laisvės partija bei kiti seimo pastumdėliai ir to paties šeimininko bobikai uzurpavę jūtūbį,ir nors kiek skaitomesnį internetą kelia dirbtinį šaršalą. Vienžo plakasi tarpusavyje. Vieni kliedi nesąmones,kiti “kovoja” prieš jas.
Kas įdomiausia, abiejose pusėse dominuoja vata.
Prikurstyti nekalti žmogeliai kovoja su niekam nereiklaingais ir nereikšmingais įstatymais.
Ar nors vienas to maršo dalyvis pažįsta ar matė ženytis norintį gėjų. Tokių Lietuvoje gal susirinks keliolika porų, o gal tik kelios. Dėl tų kelių nukvakėlių, tiek triukšmo, triūbavimo, barabonų daužymo.
Kažkas bando įspirgint liaudį kitais tikslais.

butent-       2021-06-1 8:36

tai sielu darbininkai, tie kurie mus sukviete. Ir jautemes ten visi kaip broliai.

Sveiko proto žmogui neįmanoma,       2021-05-31 23:02

kad pritartų esant daugiau, kaip dviems lytims.
Jei kai kurie užsimiršę įsileido vaivorykštinio nuprotėjimo marą,
kodėl jais turėtų sekti kiti?
Tikrai, Algimantai, išlikdami, kaip tauta broliais-seserimis, švęstume palaimingą pergalę. Ne tik Lietuvos, bet ir krikščioniškosios Vakarų civilizacijos.

Kazys       2021-05-31 22:40

Dieve padėk

Hm.       2021-05-31 22:03

Tikrai šaunu.

Valio!!!!!!!!! Valioooooooo!!!!!!!!!!!!!       2021-05-31 22:01

VALIOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!

Aciu       2021-05-31 21:32

Saunu.Aciu.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.