Dienos aktualija, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Vidinė emigracija ir procentai

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 27 d. 0:45

80     

    

Algimantas Rusteika. Vidinė emigracija ir procentai

Sakot, trūksta kritinės masės? Taip, bet į rinkimus neateina pusė žmonių, todėl laimėjimui jau užtenka mažumos. Abejingųjų ir apolitiškų, beviltiškų alkoholikų, socialinių ligonių, narkomanų ir bomžų neskaičiuokim.

Vis tiek liks ne mažiau kaip pusė tos pusės, kurie ateitų, bet niekuo nebetiki, viskuo nusivylę ir sako „mums nėra už ką balsuoti“. Tai baisiau už pabėgimą – vidinė emigracija. Žmonės pasitraukę iš savo šalies, nors joje yra.

Nes daug sykių išduoti, apgauti, apspjaudyti ir paniekinti, atstumti ir palikti vieni nelaimėje. Doro darbo bitelės, laikomi kvailiais ir pravardžiuojami lūzeriais, negalintys pragyventi mele, dūstantys nuo patyčių iš sveiko proto ir draudimų policinėje valstybėje. Laisvėje, kurioje reikia bijotis kalbėti, ką galvoji.

Nepriklausomoje „savo“ Lietuvoje, kuri nuo žmonių nepriklauso ir pati nebežino, nuo ko dar priklausyti. Prisižiūrėję iki soties viešo neteisybės ir melo triumfo, atsikandę valdžios pakištų gelbėtojų ir veidmainystės, pavargę nuo savo bejėgiškumo.

Jie savo šalyje svetimi, panašiai kaip išduotas vyras ar žmona – viskas išoriškai taip, o viduje nieko nebeliko. Nematomi žmonės, užsidarę savyje, nes niekas nebekreipia į juos dėmesio, apie juos nerašo ir neskaito, niekur nerodo, jų tiesiog nėra.

Jie jaučiasi niekam nereikalingi, o be reikalo. Jei patikėtų ir pamatytų už ką, pajustų tikrumą ir nemelavimą – ateitų ir nušluotų viską. Nereikėtų konservatorių, socdemų, liberastų ir kitų „tradicinių“ balsuotojų.

Jų papildomų keliolikos procentų plius protesto elektorato pradžiai pradėti užtektų. O toliau viskas eitųsi savaime. Ir kritinė masė palaipsniui imtų rastis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tik panaikinus ONS,        2019-11-2 11:44

bus galima ir racionalu įvesti privalomą balsavimą.Tada bus pasirinkimas rinkimuose, tada bus visuomenės kontrolė valdžiai, bus žiniasklaidos laisvė ir bus LRT -visuomenės, o ne liberastinės- globalistinės nomenklatūros rankose ir NVO dauguma nebus pririštos prie valdžios skiriamų pinigų.Tik sisteminių reformų dėka panaikinus oligarchinę-nomenkl.santvarką (ONS) bus galima ryžtis priv. balsavimo įteisinimui…Dabar , žiniasklaidai ONS salygomis esant olig. grupių arba nomenkl.rankose, o valdžiai esant -,,lovio’’ partijų pereinamaja vėliava, įvedus privalomą balsavimą būtų parodija, melas ir blaivaus proto prievarta..

Ponia Žukuliene       2019-11-1 21:44

Žemiau vidutinybės esate Jūs, nes nieko negalite, nesugebate pakeisti - tik pliurpti. Prisirinkusi diplomų, kurie nieko verti, nes nieko negebate jų pagalba nuveikti - pastumti į šoną tuos, apie kuriuos kalbate. Jūsų diplomas bevertis in real.

Stasy,       2019-11-1 20:31

jie laukia Rusijos tankų Vilniaus ir Kauno gatvėse, todėl ir nepateikia.

Džeikai,       2019-11-1 20:30

tik tiek teišmanai apie Žmogaus lytį, tiesa? Pautai ant galvos vaidenas? Toli eisi, vyruti. Būsi pagirtas tarp oligarchijos.

Dzeikas       2019-11-1 19:40

Dzeikutijui:
Ak tie prakeikti pautai!

stasys        2019-11-1 19:28

Prašaliečiui ..Jei čia klausimas ar galima žmogų metus laiko laikyti uždarius nepateikus kaltinimu ? matyt viskas priklauso nuo to kokio sunkumo jam metami įtarimai . Valstybė privalo užtikrinti visu piliečiu saugumą netgi tada kai įtarimams patvirtinti reikia daugiau laiko . Rusija savo teritorijoje nuo lapkričio pirmosios įvedė savo interneto tiekėju kontrole ir pradėjo eksperimentus regionais kaip veikia ta apsaugos sistema nuo blogos informacinės įtakos iš vakaru , o kaip Jus manote ką v. Europa darys su tais radikaliais islamo kuriuos pas save laiko įkalinus ?, juk jie turi ir teises ir pilietybes ir dažnas ju springsta kraujų ir neapykanta toms visuomenėms ..ar tik nereikės vėl grįžti prie senos praktikos ir peržiūrėti cžv patirtį su slaptais kalėjimais ? tai vienas tu paradoksu ..kai EŽTT nuteisus Lietuva, dėl cžv kalėjimo , pati vakaru Europa šiandiena privalo rasti sprendimą ka daryti su tuo blogiu , kaip ji izoliuoti nuo visuomenės nepažeidus esminiu jo teisiu . Beje žiūrint į  Lietuvos istorija Smetonos valdymo laikotarpiu irgi buvo naudojama tokia praktika apribojant laisve tam tikram politiniam aktyvui (komunistams)  , kaip taisyklė tokios stovyklos buvo kuriamos labai konkretiems tikslams pasiekti ir nebūdavo ilgalaikės .Valstybė turi prisitaikyti prie esamu pasikeitimu geopolitinėse džiunglėse ir užtikrinti savo visuomenės saugumą .  Tai esminis tikslas .. tam kad visa tai nepavirstu anarchija visuomenė privalo tam skirti daugiau dėmesio ir atidžiau gilintis į esminį jos tikslą . Demokratija .

Džeikuti,       2019-11-1 15:58

nebekvailink ir nebeapgaudinėk vargšų rukeliokų čia. Kad Amerika tokia taptų jai prireikė dviejų pasaulinių karų ir begalės europiečių aukų, o ir buvusioje carinės Rusijos imperijos teritorijoje prireikė virš 66 milijonų aukų, kad ten būtų tokia gerovė pasiekta, tad slėpkis po krūmais, Džeikuti, su savo deziukais ir mylimąja Žečpospolita.

Jules       2019-11-1 15:49

Ponas Prašalietis gali būti, deja, teisus. Mes patys vienui vieni mažai ką iškovojome. Ir apskritai - tik alintis temokame ir niekus pliurpti čia - tauzyti deziuką ir tik tą, kurį šeimininkas leidžia. Tai liečia ir autorių, ir visus kitus MGU patriotus čia ir ten. Jei vokiečių kariuomenei nebūtų įsakyta peržengti sieną - tai ne tik Suvalkų kraštą ir sostinę Vilnių, Pietryčių Lietuvą, būtume praradę, bet šito jokie konservatorių Mažyliai ES parlamente gi nepasakys, nes šeimuninkas neleidžia. O apie LDDP išvis nėr ko kalbėti.

Prašalietis       2019-11-1 9:01

Stasiui… Prašalietis nemato reikalo mintyse mojuoti vėliavomis ir šaukti revoliucinius šūkius, kaip tai darė ir daro daugumas šiandieninių “tautinių patriotų”,ir kas iš tiesų vyksta jau 100 metų. Prašalietis iš 20 a. Lietuvos istorijos žino, kad Lietuvoje"tautiniai patriotai rezultatyviausiai mojuoja vėliavomis ir šaukia pergalingus šūkius”, kai keičiasi Lietuvą valdantys tikrieji šeimininkai. Išimtis Lietuvos istorijoje buvo tikrieji komunistai ir šiandiena be teismo nuosprendžio kalėjime laikomas, niekaip “valstybiniams"kaltintojams nepajėgiant pateikti konkretaus kaltinimo, “šnipinėjimu Rusijai įtarinėjamas” Paleckis. Šeimininkai Lietuvą 20 a. periodiškai perleidinėjo vieni kitiems kariaudami ir be karo 1918 metais, 1941 metais,1945 metais,1990 metais….

stasys        2019-10-31 18:40

Prašaliečiui ..visuomenė visada renka į save panašius gal pretenzijas reikėtu reikšti sau pačiam ?..jei kas nepatinka imi vėliava į rankas ir eiti tuo pačiu gelbėtoju prisidengęs valdžion ..Receptus rašyti šiandiena visi gudrus ..i kuria puse bespjausi tokie penki ten sėdi ir laukia sau progos ..

Prašalietis       2019-10-31 18:20

Savo valstybingumo praktiškai neturėjusiuose pseudo valstybiniuose dariniuose tikra demokratija yra neįmanoma iš principo. Čia gyvenančius ir šimtus metų besicivilizuojančius čiabuvius valdyti pakanka demokratijos imitavimo.Prie tokios"demokratijos” juos valdo tie, kurie šeimininkų yra paskiriami būti “demokratiniais” valdytojais. Ir gali vietiniai eiliniai čiabuviai “demokratiniuose” rinkimuose balsuoti visi, balsuoti 10%, nuo jų balsavimo ar nebalsavimo niekas nepriklauso… Tą įrodo 30 metų vykstantys"demokratiniai rinkimai” už nesibaigiančius tos pačios rūšies “Tautos gelbėtojus”....

stasys        2019-10-31 9:53

Stasy G negalite primesti laisvam žmogui pilietinės pareigos balsuoti , tokia nuostata kertasi netgi su Konstitucija .Jus paprasčiausiai maišote sąvokas laisvas žmogus ir pilietybė-pilietis kada kas iš ko kildinama . Dauguma negali primesti diktato mažumai ir jei tokie sprendimai vyksta tokia visuomenė visada bus vidiniame konflikte . Tiesos beje tam puikiausias pavyzdys .. nykščiai negali turėti įtakos stasio nuomonei ..štai kur atsiskleidžia ju ribotumas ir bejėgystė .

StasysG       2019-10-31 6:24

Cit. iš (Ne, StasyG,    2019-10-30 15:30 ) komentaro: “ar išvis ignoruoti šėtono puotą”. Gerbiamasis(oji), tie, kurie pikti, apgauti, nusivylę IGNORUOJA rinkimus, galvoja, kad tai pats tinkamiausias protestas prieš nekenčiamą sistemą. Ne, sistema gyvuoja ir su mažumos atstovavimu. Apie viską pagalvota… Todėl tie, kurie neateina balsuoti, pasmerkia save nebūčiai. Jų nėra. Ignoravimas nėra joks pasirinkimas… Privalomo balsavimo įvedimas Lietuvai būtinas. Vardan tautos išlikimo.

,,Pareigininkams"       2019-10-30 15:08

Vilkas: ,,Aha, pagaliau pakliuvai, zuikeli! Dabar atlik paskutinę pareigą -  balsuok, ar nori būti iškeptas, ar išvirtas?”
O ką daryti zuikeliui, jei jis dar nori pagyventi? Už tokią galimybę vilkai balsavimo teisės zuikeliams nesuteiks. Joks referendumas neįvyks už zuikelio teisę gyventi.

Ne, StasyG,       2019-10-30 14:30

niekas negali versti žmogų parduoti sielą velniui. Žmogus pats turi turėti teisę spręsti, ar rinktis iš dviejų blogybių, kai nieko gero nesiūloma, ar išvis ignoruoti šėtono puotą. Tavo įkyriai siūloma ,,pareiga” naudingiausia savanaudžiams demagogams ir diktatoriams. Tokios privalomos pareigos įvedimas būtų paskutinių laisvės likučių laidotuvės. Jei koks Žalimas lieptų balsuoti, ar iš tėvų atimtus vaikus atiduoti gėjų, ar lesbių šeimai, už ką įsakytum balsuoti? Nereikia ieškoti durnesnių už save, StasyG, nes nerasi pakankamo kiekio.

staseli,        2019-10-30 14:20

šėtono vergas gali įgauti tik tavųjų, stasiškųjų, bet ne žmogiškų nei veido, nei sielos bruožų.

stasys        2019-10-30 9:43

tik konstatuoju Vaidas Vds įgauna žmogišku veido bruožu .

Al.       2019-10-29 23:44

Baltijos tigro politinio ir dvasinio šuolio programos gairės:
1. Privalomo balsavimo įvedimas;
2. Privalomo Panoramos stebėjimo įvedimas;
3. Privalomos rytinės mankštos įvedimas;
4. Privalomos A+++ energetinės klasės visiems pastatams įvedimas;
5. Privalomos kasdieninės antioksidantų suvartojimo normos įvedimas;
6. Privalomos trikalbystės įvedimas;
7. Privalomo viešo atgailavimo už lietuvių tautos nuodėmes praeityje ir ateityje įvedimas.
8. Privalomos piliečio metinės ataskaitos už kiekvieną šių punktų įvedimas.

dėsnis-2       2019-10-29 23:23

Valstybė, santvarka pastatyta ant liepiamosios nuosakos, yra pasmerkta žlugti.

dėsnis       2019-10-29 23:09

Vidutinybės ir kvailiai, labai trokšta kad už juos protingiems būtų privalomi vidutinybių ir kvailių “standartai”.
Tokiems nusileisk, netrukus “privalomybių” fanai ims reikalauti, jog anonizmas irgi būtų privalomu.

StasysG       2019-10-29 22:54

Labai gerai PRIVALOMO balsavimo esmę išaiškino komentatorius (2019-10-28 22:45).  Pritariu: balsavimas ne tik teisė, bet ir pareiga, kurią kiekvienas pilietis PRIVALO atlikti.

Aha, gudručiai...       2019-10-29 14:14

Įvesite privalomą balsavimą, paskui nusamdysite dar daugiau propagandonų smegenims plauti, dar sukursite kokią nors politkorektpoliciją, ir tvarka kaip Šiaurės Korėjoje. Arba kaip Kanadoje - labiau šiuolaikinis pavyzdys. Kad jūs nesulauktumėt! Gal jau užtenka tų diktatūrų, leiskit žmonėms bent laisvai kvėpuoti, jei nieko daugiau pasiūlyti nesugebat.

>>>"k.m" >> s.m.       2019-10-29 11:59

Reikėtų susibėgt…

D.

stasys        2019-10-29 10:49

saldainis kavai ?

Demokratija privalo turėti ribas...       2019-10-29 9:59

Politinė santvarka veikia dvasiškai silpno žmogaus dvasią ir įsitikinimus, todėl nepasitikiu visais politikais, kurie liberaliąją demokratiją vertina, kaip politinį gėrį. Juk, kas šiandien vyksta Europoje (įskaitant ir pačią Lietuvą), o taip pat ir likusiame pokrikščioniškame pasaulyje, yra liberaliosios demokratijos išdava.

stasys        2019-10-29 9:38

Nuobodžiauja A.Rusteika , lanko jo str. gana keisto elgesio ‘berniukai’ gal vėl kokia ‘auka’ sau nužiūrinėja ? Tiesos.lt jei trūksta str. vedamajam puslapiui galima butu ir pasiūlyti . Stovinčiame vandenyje pradeda velniai žino kokios “bacijos” veistis .

>>D       2019-10-29 9:07

smile!

>>>"k.m" >> s.m.        2019-10-29 0:10

  Pagarba, prieteliai.

  D.

ggb       2019-10-29 0:08

h

ah1>2019-10-28 0:02       2019-10-28 21:48

nu nemačiau nei vieno sūduvio juodaodžio.

Stasiui Gerdvilai       2019-10-28 21:45

2010 m. spalio mėnesį, Seime buvo įregistruotas Konstitucijos 34-ojo straipsnio papildymo įstatymo projektas, kuriuo buvo siūloma įteisinti privalomą balsavimą visiems asmenims, turintiems balsavimo teisę. Deja, buvo nuspręsta nesvarstyti tokio klausimo.
O šiaip, privalomas balsavimas yra 23 pasaulio valstybėse (2014 m.), su kai kuriom išimtimis, nes toks balsavimas pateisinamas tiek dėl normatyvinių, tiek ir dėl praktinių priežasčių. Manoma, kad balsavimas yra ne pilietinė teisė, bet pareiga, kurią kiekvienas turi įgyvendinti. Taip pat, kad visuotinis balsavimas sustiprina demokratiją ir geriau įgalina tas visuomenės grupes, kurios nepasižymi aktyviu dalyvavimu rinkimuose.

P.S. Juozapai nesinervink, čia tik nuomonė padiskutuoti!

> StasiuiG       2019-10-28 21:28

Man vienintelė likusi reali teisė - protestuoti nebalsuojant. Nenorėkite įvesti 1940-jų tvarkos. Jei mane būtų prievarta nuvarę rinktis tarp Nausėdos ir Šimonytės, aš vietoj biuletenio į urną būčiau įmetusi kokį mikimauzą ar pokemoną. Mano senelių karta 1940-ais irgi balsavo už kažkokį humoristinį personažą, tačiau balsuotojų skaičius kai kuriose apylinkėse viršijo 100 (!) procentų. Jūsų siūlymas man priminė studentiškus metus, kai mus, visą bendrabučio kambarį, su chalatukais ir milicijos apsauga nuvarė į balsavimo apylinkę likus 3 minutėms iki jos uždarymo. Suspėjom, nes net nereikėjo žiūrėti, už ką balsuoji. Smagūs buvo laikai, ar ne?

StasiuiG       2019-10-28 20:18

Kai kvailiui rodo pirštu į Dangų, kvailys žiūri tik į pirštą.
Jeigu koks graikas, bulgaras ar luxemburgeryno junkeras nusidažys ausis zelionke, o ant kaktos prisiklijuos kiaušus, tamsta tikrausiai suskubsi žvygaudamas mėgdžioti.
Teikia ne privalomo balsavimo įvedimo, o tiesiog draudimo balsuoti pusgalviams.
Psichiškai nesveiki vairuoti automobilio negali, o balsavimais varyti šalį į prarają, idiotams nedraudžiama. Netvarka.

StasysG---(StasiuiG 2019-10-28 20:21 )       2019-10-28 20:06

Ar Tamsta iš medžio iškritęs? Nejaugi manote, kad tokios valstybės (ES narės) - Belgija, Bulgarija, Liuksemburgas, Kipras ir Graikija yra beprotės? pagalvokite ir parašykite.

Nėra kritinės masės,       2019-10-28 19:55

nes nėra idėjos - yra tik ,,tikslai” ir ,,projektai”, nėra lyderio - yra tik lyderiukai ir lželyderiukai bei manipuliuotojai, nėra meilės - yra tik interesai ir slapti interesai, nėra ryžto veikti - yra tik plepėjimas apie plepėjimo naudą ir grožį... Tarsi gyventume paraleliniame pasaulyje. Žmonės pavargo nuo netikrų pranašų, netikrų herojų, netikro savo gyvenimo, netikros valstybės, netikros vilties… Kai pamatys ką nors tikra, nei kviesti, nei versti nereikės. Toks gyvenimas: ne visi gali būti vedliai. O kai nėra vedlio, nėra ir vedamųjų.

žinia (šiek tiek ne į temą)       2019-10-28 19:37
StasiuiG       2019-10-28 19:21

Pone Kumety, lažo ilgitės?
Niekaip neatsivalgote totalitarinio mėšlo?
Privalomas “balsavimas” padidintų tik ir taip perteklinę kretinų masę.
Ar tamstai draugija vis dar nepakankamai gausi?

bronius.       2019-10-28 19:01

vidinė emigracija,vidinė rezistencija,ir tada ir dabar dirbam Lietuvai…ir laivas plaukia,durnių laivas.

Trabantas       2019-10-28 15:46

Gal žmonės ir ateitų, bet kol kas nėra rimto pakvietėjo, kuris matytų bendrą vaizdą.

Patriotų tv tiesiogiai per youtube       2019-10-28 10:59

lenkų patriotai turi tiesioginę tv su youtube sklaida
va čia
https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ
ir todėl seime jau turi 11 patriotų konfederacijos atstovų.

Kol Lietuvos tevevizija (Lrt) okupuota Tautą žudančių ir Lietuvą naikinančių partinių gaujų, reikalinga panaši kaip pas lenkus televizija ir Lietuvos patriotams.
Štai koks vyksta susidorojimas Lietuvoje su nesisteminiais antikonstituciniuose rinkimuose
va čia (nuo 2:45)
https://www.youtube.com/watch?v=zxRzhU2T_TU

P s: Lietuvoje, 7 antikonstituciniai seimai, nes seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (sąrašinių negali būti seime).

stasys        2019-10-28 10:32

Na po tokiu Dzeiko išaiškinimu kaip tapti milijonieriumi Amerikoje .. man taip ir liko neaišku ko į ta šalį bėga slėptis visi prasivoge sėkmingi bankininkai ar vaikus tvirkinantis asmenys ? .Gal ten yra kokia speciali reabilitacinė klinika kuri nuplauna visa ta purvą nuo jų , aprėdo padoriomis drapanomis ir pamoko kaip reikia sukti uodega demokratiškai . O toliau sistema sukasi pati .. Jus kaip norite kaip sakykite , bet jei Amerika dar karta išrinks Trumpa Prezidentu , teks į Lietuva priimti visus tuos aukso ieškotojus ir amerikietiškai juos pamaitinti su tais ju maisto talonais ..

StasysG       2019-10-28 9:28

A. Rusteikos staipsnyje parašyta: “Taip, bet į rinkimus neateina pusė žmonių”. Bet kodėl Autorius nereikalauja įvesti PRIVALOMĄ balsavimą? Toks yra “Penkiose valstybėse narėse (Belgijoje, Bulgarijoje, Liuksemburge, Kipre ir Graikijoje) balsavimas yra privalomas” (iš http://www.europarl.europa.eu/factsheets/lt/sheet/21/europos-parlamentas-rinkimu-tvarka). Ir kritinės masės nebuvimas išsispręstų automatiškai.

Dzeikas       2019-10-28 7:51

Tik tautiskam Sarikovui, banderlogui ateina i galva toks palyginimas, esa JAV irgi matai net 35 milijonai elgetu ar varganu zmoniu.
Tokie kuriems tai rodiklis uzsirasykite ant kaktu: “banderlogas”
Elgetu JAV yra. Taciau faktas tas, kad atvykes i JAV plikas kaip tilvikas gali tapt milijonieriumi.Tai realu. O tapt pasiturinciu vidutinioku - daugiau negu greiciausiai. Apgaudineti, vogti - nereikia.
Kaip tas veikia? Na stai mano pirmasis bustas buvo hostelis, kambarys su 3 kambariokais ir 3000 tarakonu(ju buvo visur, stalciu atidarai - ten kokie 2 tuzinai laksto) uz $50/sav. Darba gatvej surandi , uzdirbi, biski lieka. Po keliu menesiu radau sudina, bet pastovu darba. Tada radau kambari isnuomuot. Nuomuotojas klausia itartinai nuzvelges: kur iki tol gyvenai? Hostelyj. Kaip mokejai nuoma? Pasakiau ,kad hostelis ten ir ten, seimininkas toks tai, telefonas toks tai.Skambink arba pats nuvaziuok pasiklausk. Taip paqmazu ir kyli.
Ne gali aisku su tokiais kaip tu ant medines dezes atsisedes alu maukt, tada greiciausiai pateksi i tu 35 mln tarpa. Bet darbininkas kuris dirba (ir MOKOSI) su laiku tures duona ir sviesta ant jos. Labai dazna istorija JAV.
O Lietuvoj? Cia zmones vis labiau skursta. O jeigu jie meluot nemoka - tai vargo vakariene jiems tada.
Todel ir turi europos subines statusa.
Ir lyginti Lietuva su JAV na tik koks apsisikes patriotas ir tegali.

"k.m" >> esemui       2019-10-28 2:35

Kalils, bro.
Kodėl, kam?
Berazumius kuprelius ištiesins tik grabai, tas tiesa.
Bet kartais reikalingas sveikos nuovokos žodis kitiems -pavieniams vienišai styrantiems tarp visokio plauko kupranugarių, bevaisių minčių dykrose.
Kad irgi nesusikūprintų.
Visa kita tik monkey bussines.
Šūds su bruknėm bus iš visokių ten tų partijėlių.
Kas iš tų zylininkų universitetinių diplomų ir daktarinių, profesūrinių regalijų  - gal ir geros galvos, tik kad durniems teko…
“Gelbėtojus” pačius reikėtų gelbėti, koks dar ten “atnaujinimas”.
Vargo vakarienė, visiškas badmetis…
Nors sako, jog iš bado šuva ir šakalius ėda, tačiau…
Tų šaklių, tų malkelių per 30 metų tiek priskaldyta…
Degs viskas smagiau nei padangos Alytuje.
Ir kosėsim ilgiau…Nors,... Laikas realityvus dalykas.
Laikas visada laikinas, tik istorijos Teismas amžinas.
Prašiko valstybingumo šansą lietuviai.
Pasaulis apsieis ir be mūsų pusgalvių.
Traukiniai nuvažiavo ir saulelė vakarop.
Liko kakučių kruvelėn susispietęs burliokinis kumetynas su inventorizacinės lentelės užrašu- “Lietuva yra če”.
Buvo.
Amen.

s.m. >kritinė masė...       2019-10-28 1:48

Kails. Nadruwīlai glūpamans tikran izeīskintun? Wīrst gurruns.

sunku nabagui ateistui rusteikai       2019-10-27 23:21

gaila man to nabago - mažai paguodos jis gauna, kai jo vėmalus spausdina komunistų partijos organas tiesa.

Bijunelis       2019-10-27 23:13

Kazkada vienas protingas politikas sake"kokia partija bekurtum Rusijoje visada gaunasi komunistu partija?Tai panasiai ir Lietuvoje-kokia partija besusikurtu gaunasi vagiu partija.Todel moralas butu toks-pirma reikia isnaikinti vagis ,o tik po to kiurti partijas

> ahui 13:34       2019-10-27 23:02

O aš vis galvodavau: kodėl tie sūduviai visi tokie juodaodžiai? Ogi mat iš Indijos sugrįžę! Užtruko žmonės, kol visus indus išmokė lietuviškai dievus vadinti, tai ir pajuodo, vargšeliai smile .

Kad atsirastų       2019-10-27 22:25

kritinė masė, reikia IDĖJOS. ,,Tikslas - atnaujinti” - ne idėja. Žmonės supranta taip: tikslas - valdžia, pinigai ir tuščia garbė. Todėl nebalsuos. Ir nieko nepraras.

ah1       2019-10-27 21:38

nu va stasio nuorodoje signataras K. demaskuoja JAV gerovę - apie 35 milijonus žmonių gaunančių  maisto korteles JAV. O ES neduoda, ane?

stasys        2019-10-27 20:04

youtube.com/watch?v=An02E5IjwF4 , “JAV ir Artimieji Rytai Kęstutis Girnius 2019 10 21 Signatarų diskusijų klubas Šimtmetis”:)

Istorija       2019-10-27 19:44

Į ponus ir baudžiaunikus skirstymas jau buvo, revoliūcija ponus išpiovė, pasirodo gal baudžiaunikai tapo ponais,matyt tai amžinas ciklas, drakono sindromas,todėl vienintelis dalykas lieka,Dieviškas teisingumas, bet jis vis labiau lieka užmirštas, be jo nebus jokios teisingos pažangos.

dėsningumo patikslinimas       2019-10-27 18:41

Turėtų būti:
“..vidinė emigraciją  vyksta todėl,kad taip gerai kaip dabar, Lietuvos ponija dar negyveno”
O baudžiauninkai? Baudžiauninkai apskritai negyvena.
Tik egzistuoja.
Kai randa progą, baudžiauninkai iš lietuviško “rojaus” pabėga į tikrą emigraciją, nes vidine sotus nebūsi.

Dėsnis       2019-10-27 18:02

Apie vidinę emigraciją pastebėta teisingai, ji vyksta todėl,kad taip gerai Lietuva dar negyveno,o pasakos apie pusė balsuotoju natūralios, niekur demokratijoje nebalsuoja daugiau nei 70-80%, jei tai vyktu būtų jau diktatūra,ar kokia nors anomalija,Lietuvoje tai buvo 1992, tai buvo masių proto anomalija, tiksliau šlapių dešrų, dabar vissokių dešrų į valias, tokio balsavimo nebus.

Partijai būtina       2019-10-27 15:24

turėti dvasininkus pasikonsultuoti,kiek idėjos ir veiksmai atitinka Švento Rašto tiesas?Ir už Trumpo stovėjo dvasininkija.Ir net dvi Biblijos dalyvavo priesaikoje.

-------       2019-10-27 14:49

O kaip yra su nuteistųjų balsavimu? Įdomu, kokias prtijas jie labiausiai palaiko?

Kaip tik skaičiuokim ir       2019-10-27 13:22

alkoholikus,ir bomžus,ir narkomanus,ir abejingus…“Atmestas akmuo tapo kertiniu…”

asmuo       2019-10-27 13:11

Jau ir Tiesos.lt nebe tos, kaip buvo pradžioje. Čia ateinu tik Rusteikos paskaityti.

ah1 > ahui       2019-10-27 12:34

Vedizmas tai ateizmas - laiko patikrintos žinios grindžiamos nuolat pasikarojančiais pavyzdžiais, o ne apsikarstymas mirštančiomis gėlėmis ir kiti kraštutinumai.  Vedas/ laiko patikrintas žinias į Indiją nunešė suduviai lietuviai ir ten jos išsaugotos. Pasižiūrėk susiradęs internete kalną Kailasą/ Sveiką, gal dašus, kad tokį pavadinimą, tai reiškiantį ir tokia kalba galėjo duoti tik tai suvokiantys ir žinias perduodantys o ne bėgiojantys ir besikabarojantys aplink Sveiką/Kailasą ; pasiskaityk ką apie vedas rašo ir pripažįsta indų mokslininkai - vedos atneštos į Indiją kitos civilizacijos ir ta civilizacija suduvių lietuvių. Išnešti sveiką kailį - reiškia išlikti nepažeistam - na taip kaip išlikęs sveikas ir nepažeistas Sveikas/Kailasas Tibete. Apie žodio “tibeto” reikšmę gal irgi dašus pasižiūrėjus į Sveiką/Kailasą?  na o tai kad indų pirmasis paminėtas dievo vardas “govinda”  taip pat kalba pats už save.

To 2019-10-27 11:38.       2019-10-27 11:45

Del Kristaus su jumis sutinku,bet del dabartinio popieziaus nelabai.Stai neseniai atsistatydino Vatikano policijos vadovas,kai buvo aptikta,kad is Pranciskaus labdaros fondu,kurie skirti visame pasaulyje skurde gyvenantiems zmonems selpti dingo 200 mln$.Kaip matome atsinaujinimo dvasioje ir apsivalymo reikia visur netik Lietuvoje.//

Prosecutors uncover “serious indications” of embezzlement, fraud, money laundering in Vatican investments

Žodžio laisvė...       2019-10-27 11:38

Dzeikai,ne tau mane mokyti ir aiškinti kas Lietuvoje statė geležinkelį.Nekišk nosies ten, kur nesupranti ir nesusigaudai,kur esi visiškas profanas.Tokie kaip ir tu profanai įvedė geležinkelyje chaosą,kuris pavojingas ne tik šimtams tūkstančių keleivių,bet ir milijonams tonų krovinių,nekalbant apie pažeistą saugumą geležinkelių
darbuotojams.Grubiausi Žmogaus Teisių pažeidimai ne tik ten dirbantiems,bet geležinkelių paslaugomis besinaudojantiems.Jau nekalbant saugumo techniką,įstatymų
vykdymą,paprasčiausią žmoniškumą.

Autoriui       2019-10-27 11:30

Niekas čia nepasikeis. Nors jau sakiau, kad norint gyventi kitaip, reikia veikti, todėl Forumų iniciatyvos nereikėtų visiškai nuvertinti, bent jau dėlto, kad vyksta formavosi procesas, t. y. galimybių pradžia, bet juk viskas priklauso nuo žmonių. Ir ne nuo tos kritinės masės, kurios vis neatsiranda ir neatsiranda, o nuo tų, kurie pasiruošę vesti tą masę į tikslą.
Nebalsuoju ne todėl, kad nenoriu permainų, bet todėl, kad netikiu į politiką besiveržiančių kompetencija, ką patvirtina prieš kiekvienus rinkimus atsirandanti „gelbėtojų“ partija ir rezultatai, kurie matosi jau po dviejų-trejų metų. Dabartinė koalicija ir tai kas vyksta Seime bei vyriausybėje yra klasikinis politinės muilo operos pavyzdys, besitęsiantis jau beveik 30 metų.
Pilietis-rinkėjas ne klaviatūros mygtukus, kurį galima maigyti kaip nori, siekiant suburti kritinę masę tikslui pasiekti. Ar kas nors bando analizuoti tai, kas vyko prieš praėjusius rinkimus ir tai, kas yra dabar bei ieškoti priežasčių, kodėl taip atsitiko?
Paskaitykite V. Valiušaičio straipsnį „Valstiečiai“: tie patys ar kiti?“ (2016 m.) ir komentarus bei ten vyravusias nuotraukas dėl kompetencijų problemos.

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vidmantas-valiusaitis.-valstieciai-tie-patys-ar-kiti

(habilitās)

tiek >"intelektualui 2019-10-27 11:11":)))       2019-10-27 11:19

deja , broliuk,kaip tik surenkami mokesčiai ir parodo ,kam tarnauja ir kokio tikslo siekia sukurta šalyje politinė sistema kairiems ,demokratams ar liberalams.Lietuva - lyg ir turėtų būti demokratine šalimi ,todėl būtina akylai sekti ,kam tarnauja mokesčių rinkimas. Atskira ,nė kiek ne menkesnė -surinktų mokesčių panaudojimas. Bet, kad kažką būtų galima skirstyt, reiktų pradėt nuo mokesčių surinkimo .Lietuvoje,kaip visi pastebi , dauguma mokesčių surenkama iš pačių ,pačių.....O turtingieji moka nieko nepagrįstai - niekines sumas nuo įspūdingų pajamų. Todėl pradžiai būtina įvesti civilizuotą VISOS PRABANGOS MOKESTĮ(ne mažiau 30 proc/metus nuo rinkos vertės).Kaip USA,pavyzdžiui,kur kai kuriose valstijose jis peržengia net 40 proc/metus nuo prabangiu pripažinto turto vertės.

ahui       2019-10-27 11:09

taip, taip - tik “hari hari ram rama” išgelbės Lietuvą.
ar jau nusiskutai plikai?

ah1       2019-10-27 11:06

tai vadinama prisitaikymu ir išgyvenimu. Ir ko tik kūrybingi žmonės nerisigalvoja kapitalistniai santvarkai pateisinti - šį kartą vidinę migraciją. Kai tuo tarpu tie ” viduje migravę“vadovaujasi, gal būt net patys to nenutuokdami, vedistinėmis/ tikrosiomis žiniomis, perduotomis paratlių pavidale:“nepūsk prieš vėją - lūpos suskils”, ir nusipelno didžiausios pagarbos. To pačio moko ir Jėzus Kristus - gavus per vieną žandą atsukti kitą ir Šaulino vienuoliai - sėdėti ant upės kranto ir laukti kol priešų lavonai pradės upe plaukti. Taip kad subtiliojoje plotmėje viskas tvarkoj. Net ir Leninas savo veikale apie imperializmo kaip aukščiausią kaiptalizmo stadiją pažymėjo - stambūs “suryje” smulkius kas pasitvirtino ir tvirtinasi praktiškai Lietuvoje - turgaus prekeivius “surijo” parduotuvėlės, parduotuvėles “surijo” prekybos centrai; periferiją “ryja” branduolys - periferija nyksta, verslai merdi - Vilnius plečiasi ir klesti; galingos didžiosios valstybės prisijungęs silpnas ir tapę sąjungų branduoliu vėl “ryja” periferiją - smulkias valstybes “ėsdamos” jų ekonomiką išpumpuojant smulkių valstybių resursus…;... ir ateina laikas pasaulio persidalijimui - galingosios valstybės “suriją” ką galima “suryti” savo ir savo sąjungų viduje, taikosi “suryti” viena kitą, ką ir galima įžvelgti esamu laiku - ES hibridiškai silpninama prieš “surijimą” ir tik laiko klausimas kieno bus ddesnis apetitas… Tai kas, kas “migravęs viduje”?  Na bent jau aš tai nematau jokių “viduje migravusiųjų” o tik vedistinių/ laiko patikrintų žinių, išlindusių iš pasamonės, dominavimą.

joooooo,...       2019-10-27 10:44

“Puidokas-Mesijas”.
Be komentarų.
Durnumui tikrai nėra ribų.

to Naujoji krikščioniškoji 2019-10-27 10:17        2019-10-27 10:38

Kad neliktų tik pavadinimas reiktų, kad ten būtų nukryžiuotas, bet prisikėlęs Jėzus Kristus.  O kada Jis ten galėtų apsigyventi? Manau, tada, kada vadovauti pasiruošę užleis Jam vietą savo širdyje, t.y. Tu, Viešpatie, o manes nėra. Tik tada iš paskos eis žmonės. Tokia buvo Žana D’ark, šv.Pranciškus Asyžietis, toks yra mūsų popiežius Pranciškus. Tokį matau parlamentarą Mindaugą Puidoką.

malonumas       2019-10-27 10:37

sukursim operetinę “opozicinę” Partiją luri rinkimų cirke nieko nelaimės.
ir 4 metus vėl bus ramu.
taip ir toliau.
iki pat liepto galo.

malonumas       2019-10-27 10:34

padejuoti ir suteikti galimybę nepatenkintiesiems nuleisti garą - taip užtikrinamas režimo stabilumas

Birute       2019-10-27 10:12

gerai rasot…tik niekas nesikeicia..aciu uz str.,visada malonu skaityti…

tiekui       2019-10-27 10:11

O kas būtų, jeigu Rusteika “neapeitų pagrindinio rodiklio”?
Civilizacimos istorija nežino atvejo, kad teisinga santvarka būtų sukurta mokesčių sistemos tobulinimais.
Teisingos santvarkos pagrindas yra Teisingumas. Teisingi mokesčiai yra tik išvestinis dalykas.
Norinti sukurti Teisingumu pagrįstą santvarką, reikia sukurti Blogio nubaudimo neišvengiamumo instrumentus. Tik sugebant stabdyti blogį, galima įgyvendinti kitą Teisingumo priedermę- apginti silpnuosius ir nekaltus.
Jokia partijėlė negali seimo frakcijs ribose realizuoti Teisingumo.
Teisingumas balsavimu neįgyjamas. Teisingumas išsimovojamas !asiniu veiksmu.
Ar lietuviai įgalūs surengti masinio nepaklusnumo, visuotinio pilietinio pasipriešinimo akcijas? Ar Lietuvoje gali įvykti visanacionalinis streikas, masinis režimo ukazų boikotas?
Negali.
Reiškia jokio Teisingumo jums nebus.

 

abc       2019-10-27 9:58

Permainos įvyksta kai:
esamos padėties kęsti nebeįmanoma;
kai visuomenė mebeturi ko prarasti;
kai visuomenė gauna paragauti pergalės skonio precedento.
Permainos neįvyks nes:
nepatenkinti režimo baudžiava turi kur pabėgti, (gali emigruoti):
kumečiai bijo prarasti putros bliūdą ir ubagų terbas, ( gereu tiek negu nieko)
kai niekas nenori kovoti, tai ir pergalių nebūna. (Kam kovoti- va, įsikurs Nauja Partija, “jie viską ir iškovos”)

tiek       2019-10-27 9:52

Lietuvos visuomenė kalta nebent tuo ,kad yra per daug išprususi.Todėl ir elgiasi adekvačiai situacijai.  Avinai valdžioj tikrai netraukia iki tos likusios visuomenės intelekto vidurkio - tai rodo jų darbo rezultatai - šalies būklė visumoje. O Rusteika vis tik apeina pagrindinį sistemos rodiklį - mokesčių kokybę. Ypač - turtingųjų (ypatingai tos dalies ,kuri prasigyveno tikrai neleistinais ,neteisėtais būdais) teisingesnio apmokestinimo klausimu.Juk tai tikriausiai ir padėtų suvienyti “vidaus emigrantus” . Bent jau pradžia būtų pastatyta solidi.

lakmus       2019-10-27 9:41

Geriausias rodiklis yra Sinicos svaičiojimai, jog Nausėda atseit “nesisteminis”. Bernelis arba mulkis arba sukčius.

Dzeikas       2019-10-27 9:40

Ceslova Zukuliene, gelezinkeli Lietuvoje state rusai ir is dalies,- atkarpa Siauliai-Tilze,- vokieciai. Lietuviu indelis nebent skalda veziojo pylimui arkliu kinkomais vezimais.Ir tai uz okupantu pinigus.
Tai Lietuva ta gelezinkeli ir isspjauna pamazu kaip svetimkuni. Naturalus procesas.

VZŽ       2019-10-27 9:21

Atjaujinimo nesukursi be organizuotų bendraminčių. Atrodytų, jog naujos partijos kūrimas lyg ir logiškas žingsnis. Bet yra vienas dalykas- visuomenės mentaliteto problema. Lietuvos visuomenė yra giliai sovietinė, burliokiška.
Tūlai liumpenai sovietiniai kumečiai laukiantys jog jiems viskas būtų padėta gatavai ant lėkštutės. Kaip galvoja tipiškas lietuviakalbis burliokas?
“- Nu, kaškas kure partiję, tai zjbs- vieną kartely pakelsiu dupcę nuo sopos ir nuėjęs iki urnos ymesiu buleteny. I vsio! Tada sėdėsiu ir lauksiu kada mano išrinktieji pradės dalyti niamokamus buterbrodus.”
Taip buvo išrinkus Sajūdžio kandidatus 1990. Burliokai pabalsavo ir paliko išrinktuosius daryti ką nori. Pridarė, pridirbo. Lig šiol kraujais skrepliuojam.
Tai viena. O antra - esmė tame, kad pokyčių nebus kol visuomenė režimo neužspęs į kampą. Balsavimu šio režomo kampan neįvarysi. Tai Faktas kurio paneigti 30 metų nesugebėjo niekas.
Ar visuomenė liūliuojama naujos gelbėtojų partijos iliuzijomis imsis griežtų veiksmų, ar stengsi aktyviai reikalauti, daryti režimui spaudimą?
Aišku kad ne! (”-Atejs gialbėtojei ir viską mūm padarys”)
Petšasi logoška išvada- ” plepių zylių partijėlė labiausiai naudinga režimui.
Tai patogus vožtuvas- švilpukas nepasitenkinimo garui nuleisti.
Todėl iš viso propatrijonų kipišo bus tik “pšššš!”.
Ką vienpje kompanijoje su pridurkais-teoretikais veikia sveiko proto žmogus Rusteika, nelabai aišku. Nes jau dabar takoskyra tarp Kauno Forumo ir Vilniaus propatrijoninių zyliotojų yra akivaizdi. Sveika nuovoka tuo ir skiriasi nuo liguistų svaičiojimų, jog sugeba atskirti grūdus nuo pelų.
A. Rustekos laukia praregėjimas ir jis ilgai neužtruks.
Tai tiesiog neišvengiama nes sveikam su ligoniais nepakeliui.

Naujoji krikščioniškoji       2019-10-27 9:17

partija iš pradžių atrodys keistuoliai,kurie iš tiesų žino ,kas yra Tikėjimas,Viltis ir Meilė.Jie eina apie tai papasakoti žmonėms.Ši gera žinia labai žmones išgąsdins ir žodžiai apie tai per visą  tuštybių mugę skries į tuštumą.Galiausiai ši partija atsidurs ant kryžiaus ir tik tada prasidės Prisikėlimas.

stasys        2019-10-27 8:45

Kritinis mastymas reikalauja mokėti ne tik pozityviai mastyti bet gebėti kritiškai vertinti visas siūlomas idėjas . Vargiai ka tai bendro turi juodosiomis patvoriniu technologijos brautis į žmoniu protus ir ju gyvenimus. Pirmas tokias technologijas Lietuvoje išbandė R.Paksas ne tik su magiškais burtais bet ir labai progresyviais to laikotarpio metodais pasiūlius jas iš Rusijos .

kritinė masė iš dangaus nenukris       2019-10-27 8:28

Kad visupmenę prikelti iš letargo, kad atirastų kritinė masė, reikia kritinio mąstymo dominavimo informacinėje erdvėje. Turi vykti vieša diskusija, kurioje būtų kalbama apie aktualius dalykus. Nereikia nusileisti iki tiesmuko “pencijos per mažos, išasfaltuosim keliuką į Kolobibiškes”, bet jeigu bus kalbama apie “paradigmas”, tai diskusijų nebūtų net turint nuosavą elertė eterį. Publika turi suprasti apie ką kalbama.
Bet tai teorija. Praktiškai informacinės sklaidos lauko nėra, o į propagandos užimtą lauką niekas “naujintojų” neįsileis. Vagys ir banditai gal ir buki, bet ne savižudžiai. JŲ Santvarka yra JŲ kaščiejaus gyvybės adata.
Viską pakeisti galima tik pakeitus santvarką, tačiau santvarka neleis savęs keisti geruoju, todėl iliuzija, jog santvarką galima pakeisti kažkiek balselių gavus rinkimų cirke, yra pati baisiausia saviapgaulė.
Teoriškai yra tik vienas būdas- išmušti Drakonui dantis pašalintant režimo priedanga tapusią “konstituciją”.
Norint tai padaryti, pirmiausia reikia sukurti Naują konstituciją, antra - patvirtinti naują konstituciją referendumu. Naujoje konstitucijoje turi nelikti dvasių aiškintojų kontoros, turi atsirasti renkamas prokuroras, renkamas Tautos tribunolas, turi atsirasti dalykai reikšmingai keičiantys B. Kodeksą. Kartu, referendumu turi būti priimtas Naujas Rinkimų įstatymas ir Įstatymas dėl Nacionalinio Lietuvos Radijo ir Televizijos sugražinimo visuomenei.
Trečia- ir tik tada skelbti naujus rinkimus pagal naujas taisykles.
Bet tam, kad daryti šiuos žingsnius, turi jau būti aišku - vardan ko, t.y. reikia turėti aiškų ir detalų normalios valstybės Projektą.
Ne vizijas, ne svajuko drambliones, o tvirtai sukaltą Projektą.
“Ateisim į valdžią ir tada kažką sugalvosim”- tuo niekas nebetiki ir nepatikės.
Tai ką daryt? Juk informacinis laukas tėra keli vos kvėpuojantys mikro tinklaraščiai. Kur diskutuoti, jeigu net nevaldiškuose portaliukuose nesugebama atsikratyti “štasių” trolinimo?
Lietuvai yra tik du variantai - arba vadovautis sveika nuovoka, arba apsišikti ir negyventi.
Kitaip kretinų masės į kritinę permainų masę neperformatuosi.

 

stasys        2019-10-27 7:52

Kai naktimis str. rašomi nėra ko stebėtis kad ryte nuo ju žmonės baidosi kaip nuo kokios lytinės ‚zarazos‘ . Be abejo dėl lytinio skonio nesiginčijama bus čia ir dėkojančiu tradiciškai .. Deja mastymas daug sudėtingesnis procesas nei tik pilvu vandens paviršiumi plaukiant .. Kaip užuomina, atsakymai į autoriaus užduodamus klausimus slypi sutrūkinėjusiuose bendruomeniniuose žmonių santykiuose su visuomene . Jei atsakyti į klausimą ko trūksta žmonėms ko jie pasigenda žiūrėdami į valdžia ? reikia idėjų kurios butu vertos sugaišti savo brangu laiką .. Pigi nuo durų prie durų politinio marketingo formulė jau kuris laikas neveikia ir žmonės nieko neperka .. tik ar užteks drąsos autoriui ta suprasti ..?


Rekomenduojame

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.