Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Veidmainių ir persivertėlių fiesta

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 23 d. 10:20

26     

    

Algimantas Rusteika. Veidmainių ir persivertėlių fiesta

Įdėčiau į socialinius tinklus vestuvių, studijų laikų ar, apsaugok Viešpatie, kariuomenės nuotrauką, kur aš jaunas ir laimingas kvatoju su draugais, tai po pusės minutės tuoj aktyvuotųsi kokie 555 idiotai. Bemat subildėtų kanopos ir sulėktų man išaiškinti, kaip aš ilgiuosi ruso.

Pažertų tūkstantį nuorodų, nuotraukėlių ar tulžingų pašmaikštavimų, kokie tada visi iki vieno buvo žiauriai nelaimingi ir negyveno, nesijuokė ir draugų neturėjo, o tik dieną naktį verkė kampučiuose sukniubę dėl Lietuvos ir užsiiminėjo pasyviom rezistencijom. Ir jau būtinai kaip krautuvėse nebuvo mėsos, tarsi kas tą ginčytų.

Jei sužinotum tų idiotų biografijas, tai 99 proc. atvejų paaiškėtų, kad šitie smarkūs Lietuvos piliečiai buvo labai lojalūs sovietams žmogiukai, anuomet tupėję tykiai po šluota. Ir naktimis labai antisistemiškai kankinęsi iš pavydo komunistams, kad jų pačių nepriima į partiją, nepadaro kokiais nors viršininkais ir neduoda slapta nusipirkti žirnelių.

O likęs 1 proc. būtų apsivalgę konservų fabrikėlio grybų nusmuktaklyniai jaunikaičiai, kurių projektai tada saugiai gyveno tėčių sėklidėse, apie tuos laikus išmanantys kaip kiaulės apie debesis.

Ir jau nieko nebestebina, kai aršiausiais, krentančiais iš teisėto įtūžio nuomariu antikomunistais dedasi LLKJS CK sekretorius ar TSKP platformininkė, vadovaujantys valstybei, teikiantys rezistentams ordinus, apšaukiantys patriotus populistais ir mokantys visus taisyklingo, valdiško prisitaikėlių patriotizmo.

1940-siais pirmieji išdavė profesionalūs ir sotūs patriotai, kurie du dešimtmečius rėžė iš tribūnų kalbas, stovėjo pirmosiose eilėse per paradus, uniformuoti tarp vėliavų sukosi su gražiom, iškvėpintom poniom Ramovėj ir mokė visus teisingai Lietuvą mylėti. O sukilimuose ir miškuose jaunas galvas padėjo mokytojai ir moksleiviai, studentai, paprasti ūkininkai ir kariai.

Sakot dabar būtų kitaip? Galvokit sau į sveikatą, taip juk lengviau ir paprasčiau, o aš jaučiu kitaip. Tikra meilė nepyksta, nesididžiuoja ir nieko iš kitų nereikalauja, ji gyvena ne rūmuose, nemeluoja ir neieško sau naudos. Ir kiek tikrumo dar liko, jį rasi ne Vilniaus Lietuvoj.

Vergą visada galima nusipirkti, jis užauga iš baimės netekti ką įgijęs. Minta melu, įvairiausiais pavidalais apsigyvena viduje ir slepiasi po laisvės ir narsumo ženklais. Visi tą žinom ir jie žino, kad mes žinom ir bijo, kad atpažinsim. Iš čia tas veidmainių aršumas ir noras bet kokia kaina sunaikinti tikrumą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

O...       2019-10-24 23:10

Pranskietis salia brudu

BRAVO!       2019-10-24 19:52

Taikliai, aštriai, be putos.

StasysG       2019-10-24 16:24

Komentatorius “Atkreipkit dėmesį,      2019-10-23 16:01”  gerai pastebėjo dėl Požėlos veržimosi vis aukščiau ir aukščiau.

kaunietis       2019-10-24 15:34

Puikus straipsnis, momentais smagiai pasijuokiau (iš likusių 1 proc.).

Ponia Zita,       2019-10-24 11:08

jūs iš Mažeikių ar iš oligarchijos “Dviračio žinių” be pykčio ir labai tolerantiškai?

zita-birutei.       2019-10-24 11:02

neapykanta ir pagieža atgaiva dūšiai???

Birute       2019-10-24 10:34

Aciu autoriui…nors cia atgaiva dusiai.Tiesa surasot.

Patarimas       2019-10-24 9:05

Reikia skaityti šventą raštą,ir jei nors kiek protauji, atsiskleidžia daug aiškesnis vaizdas.

stasys        2019-10-24 7:23

Prašaliečiui .. svarbu ne kiek tos mėsos suvartoja o kokios kokybės maistas ..Šiandiena jau gali rinktis kaip savo šeima maitinti ..o dešra su tualetiniu popieriumi nebėra išeitis be alternatyvos . Pasistenkite apsiprasti su mintimi kad tie sovietiniai laikai baigėsi .

Erlickas-Laimiui       2019-10-24 3:06

Aš irgi prisidurti rentą prie pensijos.

Pr. -konformisto savanaudžio atvejis...       2019-10-23 21:55

Seime nėra tautai tarnaujančių pol.jėgų, tik prooligarchinės-nomenkl. šutvės, besistumdančios dėl geresnės vietos prie ,,lovio’‘...Pats Pranckietis yra žemiau kritikos lygio. Priekaištavo visuomenininkai jam Kaune dėl svetimų rašmenų stūmimo į mūsų pasų pirmą puslapį, bet tas veiklus buvęs komjaunuolis-internacionalistas spjauna į valstybinę kalbą. Komjaunuolis Pr. Sąjūdžio pradžioje kovojo prieš trispalves…Jis kolaboranto, ministerio- globalisto, Lietuvos patriotų nekentėjo L.Linkevičiaus dvasinis brolis ir teisingai, pagal profesorių G.Merkį., yra politinis nulis, virtęs Anūko,liberalų ir socdemų marionete…Žmogėnas-nomenklatūrininkas, kuris kasdien už mūsų pinigus iš pakaunės su švyturėliais ir 2 mašinomis(.... ) švilpiantis Vilniun, užuot gyvenęs ten…Jam užpakalis priaugo-,,prisivirino” prie kėdės,lengvų pinigų, garbės vainiko ir kitų privilegijų...Tokių tautos ir kalbos niekintojų kaip V.P, su aktyvaus komjaunuolio kupra ,neturėtų atsirasti viršūnėse.Karbauskio kompanija pasirinko prastą asmenį, be vertybių ir turi atpildą. Pr. greitai tapo nomenklatūros dalimi ir prabangaus gyvenimo atsisakyti dėl ramybės šalyje ir taisyklių laikymosi nenori.Yra ,,nurašytas’’ ir , jei ne savimyla ir egoizmas, galėjo oriai pasitraukti ir leisti valstiečių varganai prooligarchinei koalicijai tęsti pažadėtus darbus.Tapo ,lyg paskutinis mulkis, dėl asmeninių savybių ir naudos siekimo bet kokia kaina bei proto menkumo , supuvusios opocijos apgailėtina marionete ir kliuviniu seimui daugmaž įprastai dirbti (Gentvilo tekstas delfyje liudija…). Nesidžiaugiu ONS tęsėju Karbauskiu, bet Pranckietis -visiškas dvasinis puvėkas, kuriam asmeniniai interesai ir privilegijos aukščiau bet kokių kilnesnių interesų.Klausimas tik lieka -ar Graužinienė buvo labiau netinkama kėdei ar šis komjaunimo tradicijų tęsėjas…? Tokia mūsų šalį marinančios oligarchinės-nomenklatūrinės santvarkos (ONS) liūdna tikrovė. Gal dalis žmonių kitą spalį balsuos praregėję už naujas pol. antioligarchines-antinomenklatūrines jėgas…Dabar seime vienas kitą mindžioja ,,lovio’’ partijų- Lietuvos duobkasių atstovai.Ten tautos atstovų-jos tarnų - tik vienetai…

Prašalietis       2019-10-23 19:22

“Ir jau būtinai kaip krautuvėse nebuvo mėsos, tarsi kas tą ginčytų.”... “Pabandysiu pasiginčyti”....Ką rodė be mėsinių 1988 metų ir Maskvos saulės nuniokotos Lietuvos statistika. Lietuvos TSR kiekvienas gyventojas vidutiniškai suvalgė 85 kg mėsos per metus, Rusijos FSR gyventojams teko vidutiniškai 75 kg mėsos per metus. Įdomu, kiek kilogramų mėsos įperka per metus neišsivaikščioję tautiečiai išsivadavusioje iš okupacijos Lietuvoje , esant pilnutėlėms parduotuvėms ir šviečiant   parsineštai šviesesnei nei Maskvos Briuselio saulei ...

Ramiros       2019-10-23 17:14

Na, jau, ne pons Laimi. Dauguma sėdėjo ten kur jiems ir priklauso, - Seimo rūmuose. O tai taipogi buvo itin pavojinga zona, nes buvo viena iš pagrindinių okupantų taikinių. Va tik ambalistų dauguma tai namuose sėdėjo ir, matyt, žiūrėjo kuom tas pasibaigs, kad vėl galėtų mėginti sulįsti prie lovio, tik po kita vėliava ... O pats jų vadeiva, anot Godos Ferencienės,  kartu su jos vyru konjakėlį su kava gurkšnojo namuose. Gali būti, kad jam buvo vis vien kieno valdžia bus, prisitaikys ....

Cool bravo bravisimo...       2019-10-23 16:34

gerai Algimantai pavarei… taikliai ir su gera humoro doze…

Laimis       2019-10-23 15:16

Tokie išdavė ne tik 1940, bet ir 1991. Gal kas pasakys, kiek “signatarų” buvo sužeista ar žuvo tų metų sausį? Kiek jų stovėjo tarp žmonių prie televizijos bokšto? Tupėjo sau namuose; drąsiausi tik rypavo, kad beginkliai eitų juos ginti. O prie “signatarų” šėryklės vėliau visi sugužėjo.

Atkreipkit dėmesį,        2019-10-23 15:01

jog tikrai stiprinama tarybų valdžia vadinamoj laisvoj Lietuvoj - jau siūlomas į policijos viršininkus tikras tarybinės šeimos kadras, šeimos, kuri Smetonos laikais jau projektavo tarybų valdžią, o dabar jau pasižymėjo daužydamas piliečius, ramiai stoviniuojančius privačiame kieme, tad dabar jau tikrai turės progą panaudoti visą ginkluotę ir parodyti, jog nereikia svaigti - tarybų valdžia niekur nedingo ir visokie mėšlini stasiai jau trina rankas - dar padaužysim.. Taigi, taip atrodo gerovės Lietuva.  Ar kada nors prezidentas žvilgtelės į realybę?

Paskaitykite       2019-10-23 13:32

labai geras “Prof. Gediminas Merkys. Pelnyti prakeiksmai anksčiau ar vėliau savo tikslą pasiekia” straipsnis https://www.pozicija.org/prof-gediminas-merkys-pelnyti-prakeiksmai-anksciau-ar-veliau-savo-tiksla-pasiekia/ Taip,. taip mūsų pareigūnai meta visas jėgas riaušėms malšinti. ” Deja, vietoje investicijų į civilinės saugos vystymą anuometinis ministras Skvernelis ir jo parankinis Stončaitis už mūsų pinigus pripirko vandens patrankų ir spec-automobilių su grotomis. Galimoms riaušėms malšinti.”

Jules       2019-10-23 12:49

Ne, kitaip nebūtų, o tik pasikartotų tai, kas jau buvo - generolai vėl nertų į krūmus su visais super patriotais kabutėse. Jie ranką gali kelti tik prieš savo neginkluotus(nuginkluotus) tautiečius.Policija jau mankštinasi, kaip teks daužyt nepatenkintus Raudonosios oligarchijos režimu lietuvaičius.

Tik ką        2019-10-23 11:59

mūsų šauniausia Burokevičiaus platformininkė išvadino mūsų rinktą valdžią bolševikais

Pagarba...       2019-10-23 11:58

Rusteikos įžvalgoms ir pasišventimui viešiems reikalams…

stasys        2019-10-23 11:50

Patempė autorius apatine lūpą  ,mat ji kritikuojantis tik tie kurie truputi kitaip myli šiandiena Lietuva.Nesu tikras ar Kaunas taip jau labai skiriasi nuo Vilniaus poniu .. Tos pačios šukuosenos ir tas pats dėmesio sau troškulis , bet kokia kaina , bet kokia proga - „jei tavęs čia nėra tu neegzistuoji“ . Ar parašius savo eilinį opusą apie nieką ..galima gauti sau dėmesio ? Galima ir ta apačioje tekstai įrodo .. nei vieno doro klausimo tik maskatavimas kaklaraiščiais . Na kas išdris pasakyti kad autorius paprasčiausiai nusišneką ..?

Ačiu       2019-10-23 11:35

Taiklu, originalu, su turtingu jumoru.

Aktyviausioji visuomenės dalis       2019-10-23 10:49

išvaryta iš šalies, o likę ... bailiai. Vilniuje vyks 10-oji jubiliejinė Pasaulinė lyderystės konferencija, lapkričio 22-23 d. Vilniuje. http://www.marijosradijas.lt/transliacijos/153630-2019-10-23-08-00-aktualijos.html Dalyvaukime, pasisemkime jėgų ir išminties iš tų, kurie jau tapo lyderiais būdami “silpni ir nedrąsūs”, bet turėję svajonę. Sistemininkai pasistengė atimti iš mūsų net svajoti. Apsičiupinėkime, kad tik bambame, o svajonių nebeturime.

O gal atvirkščiai,       2019-10-23 10:42

vis dar tikimasi kažką tai pajudinti iš letargo.

Štai       2019-10-23 10:38

vienas ,,mylėtojas” jau ir apsireiškė smile .

čiombbė.       2019-10-23 10:29

eilinis tulžies pliūpsnis…


Rekomenduojame

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.