Savivalės istorijos

Algimantas Rusteika. Valstybės žlugimo kronika: kas neatsitiktų – jokių reformų

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 22 d. 19:38

43     

    

Algimantas Rusteika. Valstybės žlugimo kronika: kas neatsitiktų – jokių reformų

Jeigu teisėją iki pat Aukščiausiojo Teismo gali nusipirkti sukčius, su kuriuo tas baliavoja ir aptaria jo bylos detales, tai ką gali ruso agentas? Kodėl tyli raselės ir kiti nacionalinio saugumo grėsmių trubadūrai?

Ar tai, kad valstybę galima nusipirkti, nėra didesnė grėsmė už išprotėjusias sekspertes? Kur žiūrėjo VSD ir kitos grėsmingos tarnybos šiuos dešimtmečius – ar tik rašė slaptas pažymas prieš tuos, kuriuos reikėjo pašalinti iš eilės prie lesyklos?

O Teisėjų taryba, Teisėjų garbės teismas, Teisėjų etikos ir drausmės komisija? Argi jie nežinojo to, ką visi iki vieno metų metais matė, suprato ir žinojo, kada visai teismų savivaldai vadovavo tas, kuris dabar už grotų?

O Jos Prakilnybė, dešimtmetį atsakinga už teismus ir kiekvieną rytą pradedanti nuo kavos ir pažymos paskaitymo apie tai, kas ką galvoja, ką kam pasakė, su kuo kas susitiko ir ką žvirbliai ant tvoros čirškia to irgi nežinojo? O tos tarnybos, kur įvedus tavo asmens kodą atsidaro failas su visu tavo gyvenimu irgi nieko nieko nebuvo girdėję?

O pati teisėsaugos sistema ir visi garbieji kolegos teisėjai su mantijomis ir advokatai su savo kontoromis, prokurorai, policijos žmonės ir kiti veikiantieji asmenys iki pat teismų sekretorės ir valytojos to nematė ir nežinojo? Ar su tuo nesusidūrė praktiškai kiekvienas, turėjęs reikalo su teisingumu?

Valstybės supuvimo ir žlugimo priežastis yra ne blogybės, kurių yra visur ir visada, o neteisybės ir nenormalumo tapimas norma ir įprasta kasdienybe. Kada visi žino, mato ir niekas nieko, nes taip juk yra – ir ką čia padarysi?

Nusiraminkit – niekas su liemenėmis į gatves neišeis. Ir jokių reformų, ir jokio visuotinio apsivalymo, jokių specialiųjų tyrimo komisijų nereikalaus ir kaltųjų neieškos. Jokių mitingų ir demonstracijų nebus – valstybę prakišti tai tau ne Eurolygoj pralaimėjus vitrinas daužyti.

Tai ne šiaip skandalas. Jei valstybė žlunga visiems – ir žmonėms, ir aukščiausiai valstybės valdžiai tyliai stebint – esam verti to, kas yra ir nusipelnėme to, ką turim. Ir toliau apie sistemines permainas niekas nei nežioptels – blogiečius pakeis geriečiais ir viskas liks po senovei. Metastazes pašalins, vėžys liks

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

T0mas J.       2019-02-26 23:59

Yra žmonių, iš kurių pagal užimamas pareigas galima pareikalauti atsakomybės už tai, kas NEBAUDŽIAMAI vyksta daug metų.
Bet nėra LYDERIŲ, vedlių, ryžtingų žmonių, net tarp kandidatų į Prezidentus nėra, kurie vestų žmones į gatves..
.. 
...(toliau netęsiu, nes mane suras).

>praustaburnis       2019-02-25 8:30

Matyt alumi nusiprausė, kad kilo daug minčių ir sėdo rašyti.

praustaburniui       2019-02-25 1:26

SĖSK, - KUOLAS. Pirmose trijose eilutėse suskaičiavęs 19 klaidų, toliau nebeskaičiau.
s.m.

Praustaburnis       2019-02-24 21:48

Algimantas Rusteika…sutinku su vienu, jog kritikuoti galima, skustis galima, pasipiktinima reiksti galima, buti nepatenkintu galima, taciau ponas Algimantai Rusteika, ka asmeniskai padarete Jus, kad sio ivykio neivyktu. Sis ivykis yra sukreciantis ne tik Lietuvos mastu, bet sis ivykis yra tiesiog veidrodis visos visuomenes, kaip tokios, atspindys. Todel Ponas Rusteika, atsakykite pirmiausia, kas Jus esate, kad Jus uzsiimdamas demagogija, pretenduojate buti tas Dangiskasis angelas, kuris uzsiemete atlikti rastini Dievo nuosprendzio vykdyma? Juk atvirai pasakius, Lenkija net ir ta, nors ir slektomis Lietuvoje vadinamais, gerbdami savo Tauta, jos teisingumo vykdymo instituta, tokio komunistinio brutalaus veiksmo neatliko, bet nuosekliai ejo teismo reformos keliu, del ko sulauke represyvaus Europos sajungos spaudimo. O Lietuvoje gerbiamas Rusteika, politinio suinteresuotumo vedami, suima teisejus, kurie, kad ir kokie blogi bebutu, kurie tera itariami, bet nekalti, kol teismas nepripazysta kaltais. Neblogas sau, bet tik tiek, nieko daugiau. O jusu rastleva, ta pati kas Petkaus “Durniu Laivas”. Tai plauk gerbiamasis, plauk i gilesnius vandenis..

brazdzionio       2019-02-24 13:37

nepraleidzia, idomu kodel

nesupratot komentaro /ksdien/,        2019-02-24 13:18

asilai neraliuoti

Juozapui       2019-02-23 18:01

“Tokius padaryti žmonėmis yra bergždžias reikalas.”  Bet ir savęs prie jų nepamiršk prisiskaičiuoti! Tik esi kitokios, daug labiau iškrypusios rūšies.

“Stenkis kiek nori, bet iš bezdžionės žmogaus nepadarysi.” O pats ir be ypatingų pastangų mutuoji į beždžionę.

Ir t.t., galima daugybę asociacijų rasti.

niūri tiesa       2019-02-23 17:59

Tai maža to, viešojoje erdvėje prasidėjo kontrpuolimas ir prieš šią akciją. Visi cininai, bartkai, paskui vazelinai pas valkatkas. Netgi Paulauskas galiausiai išlindo! Viskas baigsis tuo, kad netgi šios akcijos iniciatoriai liks kaltais. Tūlas vazelinas tai išvis gana nedviprasmiškai pareiškė, kad teisėjų liesti negalima.

ah1 to laikas       2019-02-23 16:01

Laikas - sūduvių dievas/ vadas, vadovas ( sūduvių devizas viską privalu daryti laiku ir gerai - “god-god”, kad gyventum gausybėje visa ko,  god-god-daug/gd-gd-dg/69-69-96, pagal regyklą).
Laikas ne tik skaityti ST Biblijoje bet ir pasimokyti JAHVĖs išrinktųjų kalbos dėl suvokimo mūsų naudojamų ir matomų simbolių. Mūsų kabalinimo.

Lietuvoje MMA – 2000 (litų) €       2019-02-23 15:54

(papildyta)
Lietuvoje MMA – 2000 (litų) € ir svetur gyvenančiųjų 1 000 000 (darbininkų) grįžta namo.

Lietuvoje MMA – 2000 (litų) €       2019-02-23 15:53

Lietuvoje MMA – 2000 (litų) € ir svetur gyvenančiųjų 1 000 000 grįžta namo.

Lietuvoje MMA – 2000 (litų) €        2019-02-23 15:46

Visuomenės kokybė yra tiesiogiai proporcinga pinigų kokybei.
***
Rererendumo būdu, Lietuvoje nustatyti:

1) mažiausią mėnesio algą (MMA) - 2000 litų (€) ir įpareigoti Seimą bei vyriausybę tai įgyvendinti nuo 2021 sausio 1;

2) mažiausią pensiją - 1119 litų (€) nuo 2021 sausio 1.

ah1       2019-02-23 14:12

Valstybės žlugimo priežastis teisingumo nebuvimas, nes kaip sakė Sv. Augustinas ir profesorius V. L ” Valstybė be teisingumo tai plėšikų gauja” -todėl valstybės žlugimą sukelia teismai sutrypę teisingumą, o teismai trypia teisingumą dėl teisėjų nebaudžiamumo, kurį nustatė 2008m. seimas su prezidentu V.A - apie tai internete Z.V. straipsnis ” Pareiškimas dėl skubaus teismų įstatymo pakeitimo ir baudžiamojo kodekso papildymo. Štai iki ko priveda atėjūnai pauolę į valdžią. Nebereikalo dar Aristotelis savo veikale nurodęs apie atįjūnų pavojingumą - nes arba atėjūnai sunaikina vietinius arba vietiniai atėjūnus- o ir praktika atitinka Aristotelio teiginius: atėjūnai išnaikino indėnus, atėjūnas amerikonas ir atėjūno palikuonis naikina lietuvius Lietuvoje per idiotiškus įstatymus - pramonė sugriauta, milijonas išvytas, invalidai marinami badu, šalčiu ir negydymu su 100 er. pašalpomis, pensininkai šaldomi dėl neįgalėjimo apsišildyti, vaikai atimami ir pradanginami, proletariatas pasodintas ant idiotiškos algos, šlamštmaisčio,šalčio, ant analgetikų ir antidepresantų. Todėl pirmiausia derėtų pastatyti dorą prezidentą
lietuvį, nedegeneratą,žinantį griūvančios valstybės priežastis, žinantis kaip daryti reformas, o ne neišmanėlį tenorintį pasėdėti prezidento krėsle, daryti karjerą ir siekiantį pinigų.

Laikas        2019-02-23 14:00

bent pavartyti “išrinktosios tautos šedevrą” Senąjį Testamentą. Ten atvirai rašoma apie pasaulinę Blogio irštvą ir apie slapčiausias jos paslaptis. 

grumstas       2019-02-23 13:52

Nevadinkite mus idiotais, nes mes visi….. idiotai. Ir labai neskaniai atrodo , kai tokie patys tokius pačius taip pat vadina. Bet tokiu atveju jūs - tik nemandagūs idiotai.
Galvoju, kad ; didelė jaunų žmonių dalis, kuri potencialiai yra motyvuoti keisti valstybėje tvarką , neteisingumą, buvo apdairiai išboginta į svetimas šalis - nuimtas garas . Likusi dalis - neturi politinio išprusimo suprasti , kad priežastys tokios padėties yra kitos nei aiškina politologai per LRT. Atbukinta , užhipnotizuota tauta nesugeba perprasti tų gudrių mulkintojų, kurie dabar valdžioje. Kiekvienas iš mūsų , regis ir tokiu pačiu išsilavinimo lygiu, ir panašiu IQ ir amžiaus patyrimu, bet skirtingai matom ir suprantam tuos pačius reiškinius vykstančius politiniame i valstybės gyvenime. Tai kaip meilė - nesuprasti dėl ko jį- ją myliu. Žmonės vadovaujasi visada daugiau jausmais nei protu, nes taip lengviau. Gyvenant protu reikia prisiversti, įjungti valios mechanizmą tą ar kažką kitą daryti- save tobulinti, domėtis, aukoti savo laiką , jėgas, lėšas ir t.t. vadovaujantis jausmais , pasipildo serotoninu organizmas, padidėja laimės ir pasitenkinimo jausmai, rūpesčiai ir nepasitenkinimas nuslopsta. tad aišku kad su protu gyventi sunkiau nei su pastovia laiminga būsena.Tad ir prisiimama ta komfortškesnė būsena, kai galvoti nereikia, nes tai sunkus ir pavojingas užsiėmimas, tad priimama kita išeitis, kuri siūloma aktyviai per visus videogarsiakalbius :  “DUONOS IR ŽAIDIMŲ” gyvenimo dalis.

ah1       2019-02-23 13:32

Na jei tikėti Nijork Post-u, tai prasidėjo tramyno griūtis - trampynas parduoda “Montaną” už vieną trilijoną, trampyno skolai padengti. Jei “Montana”  bus parduota - bus suformuota valstybės pardavimo praktika - o valstybes įsigis konkretūs asmenys, kurie ateityje taps karaliais ir įves savo diktatūras.

Kažkaip tai vis kito akyje       2019-02-23 13:30

matome šapą, o savojoje nematome rasto. Smagu kitus kaltinti, o patiems nei krust, anas tegu valosi, o aš toliau liksiu koks buvau. Tikrai taip, viskas liks kaip buvę jei patys asmeniškai nesikeisime, jei neskaudės man asmeniškai kitų žmonių vargai ir bėdos, jei parėjęs namo įsijungsiu vėl tą patį teliką, kur veržiasi vulgarumas ir patyčios, aišku subtliai įvyniotus į blizgutį, jei atsikėlę iš ryto vėl ieškosime tik sau asmeninės naudos. Tad vėl atsidursime prie tos pačios suskilusios geldos, kaip toje pasakoje.

Žodžio laisvė...       2019-02-23 13:28

Kaip jūs ,visi besiputojantys,galite pakeisti tautą,jei jūs patys tos tautos taip neišmokę ją gerbti,svaidotės šlykščiais žodžiais jos pusėn.Aš manau,kad putojatės tie,kurie esate etikos testų neįveikę.Kiekvienas pradėkite padoraus elgesio nuo savęs,tada ir tautą pamatysite kitokią - gražią,moralią,protingą,išsilavinusią ir
mielaširdingą.Išsikuopkite kiekvienas savo širdį ir smegenis,tuomet pasaulį pa-
matysite švaresnį ir šviesesnį.O kol aplinkui dunda pabūklai,būkite budrūs,budė-
kite ir saugokite mūsų taikią Tėvynės Lietuvos padangę.

Taip, taip apsilaižysime ir vėl gyvensime.       2019-02-23 13:05

Tad tokie mes patys ir esame ir nereikia kaltų ieškoti.  Pirmiausia pradėkime nuo savęs, t.y. ar aš pats gyvenu pagal bendrąjį gėrį. Pirmiausia pradėkime nuo savo minčių, nes tik ten slypi mūsų išvirkštinė pusė. Nusiimkime kaukes, t.y. patys būkime švaresni. Ir nereikia Algimantai putoti, negi tik dabar praregėjai, o tik tereikėjo pasižiūrėti į save. Visi mes esame tokie. Išsišluokime savo sąžinę, gal net klausykloje.

kasdien       2019-02-23 11:35

wach polonia tv wiadomosci at 21h and you will see what is going on

Dzeikas       2019-02-23 11:33

2x2ui
Na idiotizmas irgi rusiuojasi. Kai kurie idiotai pagydomi. Kuriems idiotizmas ne prigimtinis , bet igytas. T.y. uz sazines raiska musdavo per galva. Tokiu Lietuvoje didzioji dauguma.Tokius kaip suluosino, taip ir pagydyti galima. Aisku, jeigu gydytojas pats nesuluosintas ir gydo tiksliskai, o ne tyciojasi is ligonio.
Toks idiotizmas gydomas va taip: https://youtu.be/_V-m2ej1_yM

ONS ir geriečių susiskaldymas artina LR žlugimą...       2019-02-23 11:32

Rusteika rašo tiesą- piktybinis vėžys lieka .Šia oligarchine-nomenklatūrine santvarka suintersuota verslo ir politikos ponija tikrai geruoju neleis nei sąrašinių rinkimų naikinimo, nei sąžiningų rinkimų, nei renkamų seniūnų, tautos renkamų  teisėjų , prokurorų bei šerifų ar pris. teismų.
Ponijos paskatos valdyti iki paskutinio lietuvio suprantamos, bet kodėl nebando išsibarščiusių demokratų telkti iš pirmo žvilgsnio realistiški mąstytojai radžvilai ir ko? Tas, gan geriečių radžvilų , rašančių teisingai, bet tikrovėje spjaudančių į kitų geriečių juozaičių,nuoširdžiai bendradarbimui ištiestus delnus, yra dar baisesnis valstybės merdėjimo ženklas.Tai ,kad šią adekvačią ir teisingą mano nuomonę garantuotai pasmerks dauguma laikintojų, irgi garantuota, o tai rodo ir eilinių geriečių demokratiškų žmonių, dar besilaikančių šiame demokratiškame portaliuko nuomone, nuosmūkį ir nebegebėjimą matyti tikrovės ir priežasčių...Tik giliau mąstantys, pavieniai, dar protu ir principais nedegradavę demokratiški žmonės, supranta, kad R. lojalistai net nesurinks 10 tūkst.parašų, nes V.R. ir ko ,dėl savo manijų, profesoriško lygio kvailybės ir neadekvačių ambicijų, atstūmė J. ranką, ištiestą bendradarbiavimui. JUOZAIČIO STOVYKLA surinks 20 tūks., bet nugąlėti negalės, nes geriečiai ,,profesoriškai ‘’ kvailai susiskaldę ir ,,vardan tos Lietuvos’’ kartu pasisaukojančiai nedirbs..

$+$       2019-02-23 10:49

Niekas nieko nepašalins. Korumpuoti, bet neikliuvę teis korumpuotus, bet jau „įmerkusius“ uodegas. Korumputi ten visi, ne tik teisėjai, bet ir jų padėjėjai ir sekretorės, ypač, jei teisėjas(a) vyresnio amžiaus ir nesigaudo e_teismai sistemoje. Padėjėjai ir sekretorės, tiesiog, siautėja.

Kam teko dalyvauti teismo posėdžiuose, žino, kokie cirkai ten vyksta. O apskųsti sprendimą galimybės labai ribotos, net į antros pakopos instanciją, net civilinėje byloje pagal CPK, gali kreiptis tik per advokatą, jei neturi aukštojo juridinio universitetinio(!!!) išsilavinimo.

Kitaip tariant, nepriklausai klanui – atverk kišenę. Bet kokiu atveju. Lietuviškas „teiasingumas“, tik už pinigus.

Komentatorius       2019-02-23 9:23

Kokios dar “reformos”?
Taigi reformuojant iš valdžios turi būti išmesti kgb’iniai kadrai…
Valdytojai šitokio susidorojimo nepakęs…

Optimistui       2019-02-23 9:22

Niekas iš Bolševikų partijos neišsivadavo, kai jie ir jų anūkai dabar valdžioje ir versle arba Londone slepiasi, turtų čia prisiplėšę. Kas Lietuvai suvairavo UAB Urdžią, ar kartais ne konservatoriai su Vagnorka ir Jurgiu priešaky, ką?

Komsomolka Raselė?       2019-02-23 9:19

Taigi ji dirbo išsijuosus LDDP naudai kartu su Jurgiu ir Kubiliumi plius Iročka nuo krikdemų.

težydi       2019-02-23 8:56

Mus vienija alus ir kašio pergalės.
Kai kašiorai prakiša, o alui pinigų nėra, tauta būna nelaiminga.

2x2       2019-02-23 8:48

idiotų visuomenė gali sulurti tik idiotizmu grįstą santvarką.
beraštį išmokyti galima, tačiau padaryti idiotą protingu neįmanoma.
mokslas, medicina nežino būdų išgydyti silpnaprotystę.
todėl niekas negali įrodyti silpnapročiams, jog nuolat kartojant niekada teigiamų rezultatų nedavusius veiksmus, neįmanoma pasiekti kitokio rezultato.
lietuviai tol balsuos kol daugindami 2x2 bus 5.
palinkėkime idiotams sėkmės.
kai ligonio negali pagydyti, belieka jį paguosti “jok rytoj bus gereu”.
balsuokite smile

matmenys ir proporcingumas       2019-02-23 8:32

Kuo didesni paminklai, tuo už jų daugiau menkystų gali paslėpti savo neįgalumą

patrijotas       2019-02-23 8:23

Reike ušdrausti veidrodžius ant Lietuvos, tada visi manys jok esame didynga Tauta.

optimzmui       2019-02-23 8:07

„Pokomunistinis žmogus išsivadavo iš komunizmo, bet ne iš kvailumo”, teigia knygos “Politinis idiotas” autorius, filosofas A. Jokubaitis.
Apie tai reikia mąstyti, tačiau dabartinė visuomenė tai daryti atsisako“.

Autorius kalba apie politinį idiotizmą kaip apie visuotinę tendenciją filosofiniais, politiniais, religiniais ir kultūriniais aspektais.
„Politinis idiotas“ – aštri, nepatogi, intelektuali knyga, savotiškas negailestingas pokomunistinės Lietuvos visuomenės ir ją sudarančių individų – politinių idiotų – veidrodis.

„Lietuvos piliečiai bando suprasti politiką nemąstydami apie žmogaus prigimtį. Tris dešimtmečius po komunizmo brukamas naivus ir primityvus žmogaus supratimas. Kaip įmanoma sukurti gerą visuomenę be gero žmogaus? Neatsakius į šį klausimą, gausinamas idiotizmas“, – teigia A.Jokubaitis.

Deja, idiotai savo protonį neįgalumą bando spręsti statydami didelius, pompastiškus irbeskonius “paminklus”.
Kuo didesnis “vytis”, tuo idiotai laimingesni.
Na o tikrą orgazmą idiotai pajaučia balsuodami rinkimų cirke.
Aišku, kaip ir dera, idiotai balsuoja idiotiškai.
Todėl turime idiotiška santvarka instaliuotą “valstybę”.
Kad tai nežlugs neaišku tik idiotams.
Idiotai visada optimistai.

Pesimistinės kvailystės       2019-02-23 5:09

Kokia prasmė eiti su šakėmis prieš traukinį... Jau ėjo broliai. Prieš sistemą reikia organizuotis. Organizuoti žmones reikia protingai, o ne šiaip maidanus kelti, kur po to visa valstybė griūvėsiuose. O kas to imsis parodys laikas. Kad tik vėl saugumiečiai neperimtų vėliavos.

ah1       2019-02-23 3:06

reformos turi prasidėti nuo teisingumo - teisingumo Lietuvoje nėra, LR BPK IR LR BK tragiški ir idiotiški… Kiek valstybių Europoje kur žmonės įkalinami iki gyvos galvos? Kurioje vietoje Lietuva pagal žmonių įkalinimo skaičių?  Kodėl negalima eiliniam žmogui tiesiogiai kreiptis į konstitucinį teismą ir apskųsti teisėjų antikonstitucinius veiksmus?

tauta GPU UZGUITA rase poetas       2019-02-23 0:51

o SV.AUGUSTINAS dar IV a. parase valstybe. kurioje nera TEISINGUMO, tai tik vagiu ir plesiku gauja

Kas būtų, jei būtų taip?       2019-02-22 23:15

- Ar s_u_g_r_į_ž_t_ų milijonas svetur išvarytųjų (darbininkų), išjungus v_i_s_u_s teisėjus (prokurorus, advokatus, ...)?
- Ne.

visiškas stasys       2019-02-22 22:58

Ar toks gali milėti Lietuva ?

Jzp       2019-02-22 22:04

Taip tai yra žlugimas. Natūralus ir be padažo.
Todėl ir kolega L. J. neberašo. Ir aš taip pat uždarinėju savo larioką.
Kam rašyti? Kokia prasmė, jeigu publikos bukumas tvirtesnis už betoną?
Vosiškai palaikau dr. Letą Palmaitį kuris rašydavo,jog didžioji dauguma lietuvių sovietmečiu degradavo ir tapo tiesiog lietuviakalbiais burliokais.
Ir ką gali padaryt su burliokais? Nieko.
Nes burliokas laukia kol arba jam ėdalo duos caras arba tikisi eketėj sugriebti lydeką, kuriai paliepus,  burliokui vos panorėjus atsiras visko ir daug.
Tokie mužikai negali kurti valstubės, užtat turi kumetyną. Ir ponus su bizūnu.
Kotletai ir musės gali būti atskirai.
Kumečių be bizūno per strėnas nebūna.
Nes be bizūno per šikynę mužikas negauna savo dalies putros iš pono.
O kitaip mužikas nemoka.
Kumetyje nebelikę laisvo ir oraus žmogaus genų. Trūksta keleto chromosomų.
Žmogaus ir bezdžionės genomas sutampa 93%.
7%  skiria žmogų nuo gyvulio.
Stenkis kiek nori, bet iš bezdžionės žmogaus nepadarysi.
Basanavičius, Kudirka ir Maironis caro baudžiauninkus buvo atvertę į lietuvius.
Bet mandig vismas buvo lyg to prof. Preobraženskio Šarikui, nestabilus.
Sovietinė selekcija buvo intensyvesnė už carinę.
Naujieji mutantai “lietuvisai-vatnikai” matyt yra stabili ir negrįžtama forma.
Nauja savarankiškai davo genetinį kodą reprodukuojanti zombių veislė.
Tokius padaryti žmonėmis yra bergždžias reikalas.

 

 

stasys        2019-02-22 22:04

Aš jau nesistebiu tuo Rusteikos bambėjimu po nosimi , viskuo nepatenkintas visada suraukta nosimi . Ar toks gali milėti Lietuva ? Tai jam VSD ataskaitos rūpi kokias Jauniškis Prezidentei su kavos puodeliu paduoda.. tai jam per mažai veiksmo teismuose ir tie klausimai kodėl nežinojo kodėl nematė .. Kaip galima nenuteista asmenį palaidoti po Rusteikos apibendrinimais KALTAS. Palūkėkime kad nereikėtu vėl graužti nagus tik ši karta kaltinti jau neišmanėlius prokurorus . Bus dar laiko autoriau tau pašokti savo pergalinga bugi bugi .


Vilnietis       2019-02-22 21:40

Tiek gerai kad šūdą išplaukusį į paviršių pamatys ir daugiau mulkinamų žmonių.
Teisėsaugos globėjai dirbo 28 metus - greit neišsivalysi tokio kiekio mėšlo.

Juozas       2019-02-22 21:28

Algimantai, dabar dar tikrai ne laikas nuleisti rankas ir tapti pesimistu. Radžvilas tegul plaukia į Europos vandenis, o mes dar laikykimės… Lašas po lašo ir akmenį pratašo- gal kada nors ir tauta supras, kad tik ji gali įvesti tvarką. O gal dabar jau tas metas? Teisėsauga panikoje, visi klanai nežino, kas ką žino, kurioje kas pusėje ir kada paskelbs kompromatą.
Už Lietuvą, vyrai ir moterys!!!

Žlungam,nes       2019-02-22 21:09

žlunga bažnyčia.Apie krikščionybės pagonėjimą ir homoseksualų sparno įsigalėjimą tarp bažnyčios tarnų įdomiai rašo T.Viluckas 15 min.lt.Popiežius supranta,kas vyksta ir bando kažką daryti.Ar jam pavyks?Ir tik tada pavyks Europai ir mums.

....       2019-02-22 20:48

Visi ir viska zinojo ir zino, tik vieni bijo tai pagarsinti , kitiems tai labai tinka tokia tvarka, kas neleis pamanyti, kad gal kas nors ir kur nors nubyra.

abc.       2019-02-22 20:41

čia net ir pralaimėjus eurolygą nedaužo vitrinų. beviltiška.beviltiški ir Vilniaus ir KAUNO forumai.p.s negera nuojauta ,neberašo L.Jakimavičius.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.