Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Už ką turime būti dėkingi portalų lyderiui ir LRT

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugpjūčio 19 d. 12:57

23     

    

Algimantas Rusteika. Už ką turime būti dėkingi portalų lyderiui ir LRT

Veidaknygė

D.Trumpas daug blogesnis už V.Putiną, nors ir jo draugelis. Daug daug. Netikit? Skaitykit portalų lyderį ir žiūrėkit LRT. Bet nuo V.Putino jis mus ginti privalo!

Negi nematot, koks jo snukis ir šukuosena? Juk taip stengėmės, redaktorių kabinetuose prie kompų palinkę rinkomės fotografijas! Ir viskas, ką jis daro, yra blogai.

O jei ką daro gerai, tai todėl, kad yra blogas ir nori apsimesti geru ir mus apmulkinti. Bet mūsų neapgausi – portalų lyderio ir LRT šaunuoliai jį tuojau demaskuoja!

Negi nematot, koks jis storžievis, kokia netašyta barakuda ta jo boba? Ir kaip prieš 5 ar 10 metų kažką ne taip pasakė? Siaubas, siaubas! Na, bet būkim ramūs – portalų lyderis ir LRT šaunuoliai jį seniai perprato.

Islamo skerdikai irgi truputį blogi. Reikia juos nušauti ir tyliai atstovėti tylos minutes, kad visi pamatytų. O po to paaiškinti, kad islamas yra geras, o mes per mažai juos mylėjom, šelpėm ir jie jaučia atskirtį. Juk patys juos įžeidžiame per Kalėdas puošdami eglutes!

O kokie negeri tie protestuojantys prieš pašalpinių atbėgėlių privilegijas ir reikalaujantys ką nors pagaliau daryti! Ekstremistai, nacionalistai ir ultros! Dėl visko juk mes patys kalti, ir dar D.Trumpas, aišku.

Žinoma, šaunioji europiečių policija išvaikys nepolitkorektiškas demonstracijas. Ir toleruos bepročių mitingus už teises tų, kurie juos žudo. Bet šito LRT šaunuoliai neparodys mūsų pačių ir Europos ateities labui.
Jie rodys pozityvius pozityvus ir duos garo. Likite su mumis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Julius Puras       2017-08-21 14:23

Ir taip ir taip galvoju.  LRT neobjektyvi ir niekam tikusi bet kodėl kurliaskininkam tai parūpo? Atras raktinis žodis Trumpas. Uspaskichas perfrazavus jo vertinima apie Venckiene, joja ant kurliaskininkų sprandų į valdžia. Klausimas ar tik iš Uspaskicho kurliaskininkai nedaro Trumpo. Artistinių sugebėjimų pas Uspaskichą netrūksta ir kurliaskininkų rašinėjančių “pastebėjimus” netrūksta. Dar prie viso to pridėjus kurliaskininkinės neobjektivios informatikos tinklą gaunasi kad Uspaskichas jau beveik kaip ir valdžioje.

Sta       2017-08-21 12:26

Aš po girto “transformatoriaus” šou dar retkarčiais įsijungdavau LRT į kokią nors sudominusią laidą. Bet kai pamačiau ir paklausiau šiek tiek miliūtės, tai nuo to laiko man LRT neegzistuoja, kaip ir dauguma kitų. Ir žinot, ramiau gyventi pasidarė ...

Julius Puras       2017-08-21 1:29

Ir taip ir taip ir taip ir taip galvoju ir man kažkotai trūksta Rusteikos pastebėjimuose. Aš vien tik matau LRT. O kur LNK? Turbūt Rusteika LNK televizoriaus nežiūri. Bet ne. Tikrai žiūri tik pasakyti nieko bloga apie ją negali. Turbūt Kurlianskis uždraudęs. Kaip Lryto redaktorius buvo pastebininkui Rusteikai ką nors pastebėti apie pedofilijos byla. Kitais klausimas jeigu Rusteika gali pastebėti tik tai kas neprieštarauja galima sakyti jo šeimininkams, tai kas per pastebininkas yra misteris Rusteika?

Pikc       2017-08-20 18:03

->“To Jules” - “Jules” yra vyriškas vardas. Ir, beje, nežinau, kaip dėl pensininkų, bet studentus GEROKAI pervertinate. wink
->“kas žiūri LRT ir skaito del fi nus” - mano galva, tas atskiras žodis turėtų būti “stulti” (dgs. vyr.g. vardininkas), o ne “stultorum” (dgs.vyr.g. kilmininkas). Jei neklystu, tikrasis pasakymas buvo “Numerus stultorum infinitus est” - ir čia “stultorum” jau tinka (KVAILIŲ skaičius), “o “stultorum plenum est”, manyčiau neteisingas, nes, kaip sakiau, “stultorum” yra daugiskaitos vyr. g. kilmininkas, tad “est” (vienaskaita) netinka, o “plenum” yra vienaskaitos bevardės giminės vardininkas, tad irgi netinka (ir, spėju, pagal prasmę (“pilnas”) irgi nelabai “limpa”).
O A. Rusteikos straipsnis labai taiklus. Tiesą sakant, neatsimenu, kada TV žiūrėjau - kažkada netyčia kokias 20 sekundžių ka-kokios laidos teko matyti, tai TOKIA dozė dezos parėjo, kad vos susivaldžiau nešūktelėjęs “ka jie čia, po velnių, nusišneka?!”, bet viešoj vietoj buvau, tad teko susitvardyti. smile

Julius Puras       2017-08-20 17:34

Nu gerai apie pedofilijos byla per daug drąsu ir Rusteikai tai būtų per daug. Gerai. Galėtų Rusteika ką nors parašyti apie Masiulio ir Kurlianskio biznį?
Iš šalies žiūrint Rusteikai blogi tik tie kurie stovi priešingoje Kurliaskio pusėje.

AMEBOS pliurpia per TV       2017-08-20 15:26

Tokie pat spokso.
Protingieji randa įdomesnių užsiėmimų.

Julius Puras       2017-08-20 14:22

Blogio šalyje Lietuvoje rasti blogio ir apie jį parašyti tikrai nesudėtinga. Neteisybės kiekviename žingsnyje. Kad ir Rusteika galėtų ką nors parašyti apie pedofilijos byla ir aš pasižiūrėčiau kiek pas Rusteika yra drąsos. O tai toks vaizdas kad Rusteika už Kurlanskio kelnių kaip mažas vaikas slepiasi.

Raigerdas       2017-08-20 14:02

Jo, geras, sarkastiškas straipsnis. Ot įdomus reiškinys: Lietuvos visuomenė turi televiziją ir tuo pačiu jos neturi. Ji paversta grupelės ideologinių snobų televizija, pasisavinant viską: pinigus, techniką, visuomenės pasitikėjimą valdžia, kad ji sugebės priimti teisingus sprendimus, darbo vietas, teises ir t.t. O kur pareigos? O jie apie jas nieko nežino, tačiau yra kažką girdėję. LRT yra viena iš tokių valstybės institucijų, kuri daro žalą toms pačioms visoms valstybinėms institucijoms, tai pačiai Lietuvos visuomenei, kurios vardu jie veikia, ir kurios vardu jiems yra skiriami pinigai iš valstybės biudžeto, jie daro žalą visai Lietuvos valstybei. Ir visa tai daroma ne vieno žmogaus, o daroma net grupinė žala. Apie visuomenę jie sprendžia pagal savo ubagišką vaizduotę, padiktuotą net ne proto, o instinktų, kurie yra būdingi visiems gyvūnams. Protas vis gi yra žmonių tobuliausias instrumentas gyvenime. deja, LRT gyventojai juo naudotis nelabai sugeba. Retkarčiais pasitaiko viena kita laidelė, bet čia greičiau kokią nors loteriją greičiau išloši, nei sulauksi kokios nors visuomenei aktualios laidos. Už ką aš nedėkingas LRT? 1) Už melą sklindantį iš LRT, kuriai vadovauja skydinės direktorius; 2) Už nesugebėjimą perduoti elementarias žinias, nes būtinai jas reikia aprengti politiniais rūbais;3) Už silpnus laidos vedėjus, kuriems sąžinė yra nesuprantamas lietuviškas žodis; 4) atsibodusius sn….., kuriuos išvydęs tuoj puoli prie pulto, kad išjungti tą LRT; 5) veidmainiškumą eteryje ir jo propagandą ant visos Lietuvos ir t.t. Nebegaliu rašyti, nes bloga darosi nuo šitų idiotų sukurtų televizijos laidų ir dar to kolektyvinio valdymo, kad niekas nematytų, kas valdo šitą kvailą TV, kas atsakys už tuščiai iššvaistytus pinigus melo propagandai ir t.t. Net Gebelsas būtų panaikinęs tokią TV, o Putino propagandinei mašinai šita TV tiktų idealiai. Įdomu, kas sukūrė šitą abrakadabrą, kuri dabar vadinasi LRT? Ar yra autoriai? Tikriausiai, jų nėra. “Pagal darbus juos atpažinsite” - tokie, berods, buvo Kristaus žodžiai (tegul VaidasVDS pataiso, jeigu kažką suklydau). O kaip juos atpažinti, jeigu nėra autorių? Tikra tragedija Lietuvoje, nes valstybinėse institucijose dirba tūkstančiai žmonių, o kai paklausi, ką jie ten daro, tai autorių nėra. Kažkas, kažkam, kažką liepė ir kažkas kažką daro. Mano manymu, visgi, reikėtų demonstracijų prie LRT, kad paraginti išeiti juos lauk iš ten, kaip kažkada tai buvo raginami rusų kareiviai. O gal ten liko jų dvasia ir dabar ją galima būtų pavadinti “Patobulinta KASPER TV”. Bet kas įdomiausia, kad ji atitinka VALDANČIŲJŲ SKONĮ IR JŲ INTERESUS, nes gerbiamas A. Rusteika, kritikuodamas LRT, kritikuoja ir valdžią.

Tarabilda       2017-08-20 12:23

Nieko ko nors kito nepamatysi BBC, CNN ar Reutery. Ta pati klintoninė košė makalošė.

kas žiūri LRT ir skaito del fi nus       2017-08-20 11:09

tie yra STULTORUM, o juk sakoma STULTORUM PLENUM EST, sakoma apie 95 proc.

To Jules       2017-08-20 8:37

Iš kur taip gerai žinote kuo tiki pensininkai ir studentai? Ar kad niekada nebuvote studente ir niekada nebūsite pensininke? Ar atlikote apklausą?

Egidijus       2017-08-20 8:06

Čia kalba užsienio politikos tendencingą nušvietimą, ten kiti asmenys. Sprendimų priėmėjai matonis su siaurusevičiumi ir kalbančios galbos su pugačiausku priešaky.

Ar peržiurėjot "įtakingiausius" žurnaliūgas       2017-08-20 7:41

Pati žiauriausia, nekenčiamiausia įtakingiausių trejulė - Jakilaitis, Valatka ir Tiapkinas,

Kas gi žiūrėtų tą LRT       2017-08-20 7:35

Jeigu ne žvaigždė Jakilaitis. Kasa žiuri LRT tas ir renka žvaigždę Jakilaitį.
O kodėl tik Jakilaitis? Yra gi ir Miliūtė, ir dar ta matrioška… nesinori net jos pavardės rašyti.

Jules       2017-08-19 20:02

Už efektyvią dezi propagandą, kuria tiki pensininkai ir studentai.

siauros skydinės elektrikas       2017-08-19 19:49

Kai tai “ne privati”? Mano, mūsų Klano!
Juk ne avinų gi.

Agnė       2017-08-19 19:28

Klausimėlis: kodėl visi (avinai, neavinai) pasipiktinę LRT darbu bent paburba komentaruose, facebokuose ir t.t. o valdantiesiems dzin? Taigi ne privati toji LRT.

Kaip prie socializmo       2017-08-19 19:13

Partija,televizija ir radijas mus kvietė eiti paskui juos,o mes dėjome sk ersą.
Po to jie išvertė skūrą ir išp izdino visą jovalą iš lovio.

Vidmantas       2017-08-19 19:08

Puikus pašiepiamasis straipsnis. Ačiū.

atsakymėlis       2017-08-19 18:54

avinų tv žiuri avinai- t.y. tie kuriuos gudrieji kerpa ir rėžia šašlikams.

Klausimėlis:       2017-08-19 17:24

Kokie avinai žiūri LRT ir skaito del fi nus?

Visą vasarą nežiūrėjom       2017-08-19 17:11

LRT ir kitų televizijų.Gali patys sau pasakoti.

rename       2017-08-19 15:25

LRT> > > ATV
“avinų televizija”

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.