Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Partijos

Algimantas Rusteika. Tyla morge

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugpjūčio 25 d. 16:57

17     

    

Algimantas Rusteika. Tyla morge

Po tiranozaurų eros su VL (nemaišyti su Vladimiru Leninu) ir AMB (nemaišyti su Adam Bernard Mickiewicz) ir begalinio pereinamojo laikotarpio su ČJ (su niekuo nesumaišysi) užgriuvo baisi Seimo pirmininkų ir pirmininkienių krizė.

KGB-isto generolo sūnelis spykerio krėsle buvo tik apšilimas. Po to stojosi nyki vienas kitą keičiančių politinių numirėlių, menkystų, naudingų momento vidutinybių eisena.

Net kažkaip visi pripratom, kad tai kaip ir nauja tautinė tradicija – Seimo vadas būtinai turi būti susireikšminusiu nuliu ir pajuokos objektu. Galvojau, kad dugnas jau pasiektas ir Lietuvai bus geriau, bet štai atėjo V.Pranskietis.

Kažkas naujo šiame sodininkų pasaulyje – minkštai pasodintas užpakalis prigijo, įsišaknijo krėsle ir marionetė ūmai pradėjo kovą su lėlininku prarasdama bet kokias asmenines politines perspektyvas, kurių atsitiktinis sodinukas ir šiaip mažai turėjo.

Savo partijos sukurti absoliučiai jokių galimybių – asmens kalibras ne tas. Tie, kuriuos išduodi, nebepriims niekada, o garsiai plojantieji ar tyliai dabar palaikantieji – tuo labiau, jokiai partijai svetimų išdavikų nereikia, savų neturi kur dėti.

Belieka pliurpti apie vertybes. Įdomu, kas be suinteresuotųjų, giminių ir artimųjų ištvėrė tą jo interviu su R.Tapiniene (beje, ko ji buvo tokia išsigandusi?) per nacionalinį manipuliuotoją? Nebent tokie kvailiai kaip aš, kuriems įdomi išdavysčių anatomija ir stikline apvožtų vorų kovos.

Žinot, ką dabar pagalvojau? Valdžiai tyla morge reiškia stabilumą. Žmonėms toks stabilumas atrodo kaip tyla prieš audrą. Kurie teisūs – nežinau.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2019-08-27 11:59

Reigardui .. nepadlaižiauk suskį , aš juk ne A.Rusteika kad man čia sustojus saliutuotum ilgais tekstais apie nieką. Dėstyk kur matai kita nuomone ir pasistenk glausčiau. smile

Raigerdas>stasiui       2019-08-26 15:28

Manau, kad galėtum stasy įkurti Lietuvoje “Kvailių partiją”. Tu taip stengiesi, taip stengiesi, tai gal pabandyk save politikoje realizuoti? Juk Seime panašių tipų yra. Žiūrėk papulsi dar į Seimą, gausi gerą algą ir galėsi kabinti makaronus visai liaudžiai. Žiniasklaida tavim susidomės, būsi pirmuose puslapiuose, o paskiau, per Lietuvos Prezidento rinkimus irgi galėsi laimę išbandyti. Gal net Mazuronį pralenksi ar net Andriukaitį? Ir žiūrėk, liksi antrame ture tik su Šimonyte. Štai ten Seime sėdėsi ir ištisas dienas galėsi šachmatais žaisti. Prisimenu, kaip Sovietų Sąjungos Komunistų partijos CK sekretorius Leonidas Brežnevas pastoviai savo kalbose minėdavo apie šachmatų žaidimą politikoje. Tai, gal tu jo mokinys? Ir mums tu čia demonstruoji, ko išmokai?
Matau, kad esi labai tobulas žmogus, stasy. Gal galėtumei atskleisti paslaptį, kiek klasių esi baigęs? O gal Karalienės Mortos mokyklą esi baigęs, kad toks protingas?

tukas.       2019-08-26 10:25

iš filmuko apie undinėlę-kiekvienam kilbukui yra skirtas kitoks kabliukas…

stasys        2019-08-26 8:34

Kur buvo A.Rusteika pusmečiu atgal kai ta istorija dar nespėjo tapti elementaria šachmatų partija ??? dydis mąstytojas TYLI .O dabar įsivaizduokime ėmė figūra RYKIS ir atsisakė keliauti Į langelį D-5.. iš anksto žinodamas kad bus paaukotas vardan bendro plano . Negaliu pykti ant tos figūros jo pareiga paklusti o ir reikalui esant pasiaukoti , vieno žmogaus nuomonė ribojama tik dviem pasirinkimais ir trečio negali būti .Taip , Ramūno Karbauskio partijoje tai gana dažnas pasirinkimas ..ir kol kas nėra buvę  tokiu kurie užsispirtu nesutikdami rinktis .Blogas tas rykis ar geras iš to kas stotu į jo vieta bent man nepalieka abejonių Lietuva iš to nieko negaus . Gal sakau tas „grastmeisteris“ pamiršo kam tarnauja ir kieno tas tikrasis Seimas , elgesys su žmonėmis daug labiau atsispindį gyvenime nei norėtųsi ta pripažinti mums patiems .

Jo, pulkaunykas buvo        2019-08-26 8:18

Nuėjau į autoriaus feisbuką, ten jis taip paaiškina:  A.Paulausko tėvas S.Paulauskas buvo KGB pulkininkas, kas pagal pagal SSSR laipsnių hierarchiją buvo lygu armijos generolo majoro laipsniui.

Ka jau       2019-08-26 8:15

cia bepridursi.Kaip pirstu i aki.

Toto 2 priminkite       2019-08-26 7:51

Manau dėl generolo , autorius suklydo. Deja, bet tetukas buvo tik pulkaunykas. Na , o sūnelį tai mes dar ilgai prisiminsim, pvz. kaip gasaus šūkio ‘nusipelnėme gyventi geriau’ autorių. O ir šiaip , bebūdamas trumpą laiką pirmuoju Lietuvoje, prastūmė gana daug keistų tasyklių (istatymų). Po šiai dienai vis nauji išlenda

priminkit       2019-08-25 23:39

o kas tas KGB-bisto generolo sunelis

dėsnis       2019-08-25 23:25

Kvailių šalies pirpirmarmalento pir-pirst-pirmininkas, kaip ir priklauso, turi būti ir yra- didžiausias kvailys. Mulkių mulkis.
Tai kame tada reikalas? Juk Aktinidijus yra visiškai tikras Tautos actovas.
O ir ne iš Mėnulio tas žalias varškėtis į postą įkrito- jį ten užkėlė brangūslietuvosžmonės.
Labai aktyviai balsuodami rinkimų cirke.
Rinkote klounus, gavote klounus- kas dabar nepatinka?

Žodžio laisvė...       2019-08-25 23:21

Skaičiau ir labai skaniai žvengiau.Nors situacija ne tokia jau žavinga.

Marketingas žino       2019-08-25 22:40

Seimo pirmininkai yra tik štrichas tos marketinginės politkos, anot D. Kuolio, kurios pagalba tautiečiams plaunami smegenys. Rezultatas – Seimas, suformuotas iš marketinginių politkų (politikierių), kurie nežino kuo užsiimti, nes apie politiką nieko neišmano.
Seimo rinkimai tapo tarsi dovanėlų įsigijimas prekybcentryje per Kalėdinę nuolaidų akciją, –  įpakavimas blizga, o viduje š... Svarbu, kad įsigytų, t. y. balsuotų, o kas tai bus: valstietis, kolūkietis ar koks nors pranskietis – niekam neįdomu.

Raigerdas        2019-08-25 22:20

Na, skaitydamas šitas eilutes, tai negalėjau susilaikyti, kad garsiai nenusikavtoti:“Savo partijos sukurti absoliučiai jokių galimybių – asmens kalibras ne tas. Tie, kuriuos išduodi, nebepriims niekada, o garsiai plojantieji ar tyliai dabar palaikantieji – tuo labiau, jokiai partijai svetimų išdavikų nereikia, savų neturi kur dėti.
Belieka pliurpti apie vertybes. Įdomu, kas be suinteresuotųjų, giminių ir artimųjų ištvėrė tą jo interviu su R.Tapiniene (beje, ko ji buvo tokia išsigandusi?) per nacionalinį manipuliuotoją? Nebent tokie kvailiai kaip aš, kuriems įdomi išdavysčių anatomija ir stikline apvožtų vorų kovos”. Jo, ačiū gerbiamam Algimantui už šį straipsnį labai taikliai pastebėtą esmę:“nacionalinis manipuliuotojas”. Taip, labai tikslus pavadinimas, nuo kurio šita televizija nebe atsiplaus net su geriausiais skalbimo milteliais.

Nenaujiena       2019-08-25 22:18

Amžinas karas dėl valdžios, kitaip matyt nebus, gerai kad karas ne fizinis, seniau buvo kuokos, kardai, ietys ,nuodai ir tt…, dabar demokratinis karas, bet esmė ta pati, turėtu protingoji dauguma rinkt protingiausius, deja viskas atvirkščiai todėl ir atrodo labai baisiai, bet deja karas toks.

Raigerdas        2019-08-25 22:08

Labai geras straipsnis su sultingais ir skaniais palyginimais. Tikrai, didelis dėkui gerbiamam Algimantui, už tą taiklių šaržų kupiną straipsnį. Mūsų išlaikytiniai visai negerbia mūsų, tai, atsiprašau, kodėl mes turime gerbti juos. Gal užtenka to mazochizmo? Po šio gerbiamo Algimanto straipsnio, gerai pasimatė, kad Pranskietis pataikė ne į tą partiją. Bet reikėjo papulti į Seimą, todėl šitas autostopu įvažiavimas į Seimą jam labai tiko. Taip, tai jis tiktų broilerių partijai, bet atsitikus tokiam “netyčiniam” kazusui su Rozova, jau jis gali nebe įtikti ir broilerių partijos generolui. Pranskietis yra panašus į vieną anekdote nupieštą herojų Gaidį Eženo Jonesko pjesėje, kurį papasakojo Smitams gaisrininkas, atėjęs pasiteirauti ir apgailestauti, kad pas jų nekyla jokio gaisro. Štai tas gaisrininko “anekdotas”, kuris skamba kaip pasakojimas apie tikrus įvykius:“vieną kartą Gaidys nutarė apsimesti Lape, bet jį atpažino, o štai kada Lapė apsimetė Gaidžiu, tai jos niekas neatpažino”. Įdomus variantas Lietuvoje: Auksčiausioji Seimo galva (atkreipkite dėmesį, kad ne Aukščiausios Tarybos pirmininkas, nes tai praeitas laikas) tampa išdaviku ir jis nesupranta, kad jis yra išdavikas. Štai kokio lygio vadovus mes turime savo valstybėje. Dabar belieka prašyti Tapino organizuoti mitingą “Mes prieš”, kur Pranckietis galėtų papasakoti sušauktai Tapino tūkstantiniai miniai, kaip jis tapo AUKA. Netgi Rozova iš jo padarė auką. Bet dabar Pranskietis su Rozova galės važiuoti į Ortodoksų suvažiavimus, tik vat bėda - Gruzijoje tai jų nebeįsileistų. Beliks Pranckiečiui pasirinkti tik Čečėniją. Ten R. Kadyrovas jį priims su malonumu ir pasiūlys Pranskiečiui priimti islamą. Bijau, kad Pranckiečiui vargu ar užteks jėgų atsispirti tokiam R. Kadyrovo pasiūlymui.

Agnė       2019-08-25 22:06

Labiausia nustebino laaaabai greitas apšilimas: nuo “nereikia apsaugos” nuo ko čia saugoti? iki kortežo su švyturėliais, kas dieną!!!

Birute       2019-08-25 21:23

Saunuolis gerb.A.Rusteika-i desimtuka!Aciu!

zita.       2019-08-25 17:14

o aušros čia tykios ir pelkėj audrų nebūna.nebent puvimo bakterijos į paviršių išmeta keleta metano burbulų.


Rekomenduojame

Povilas Gylys. Kodėl vieni skandalai eksponuojami, o kiti pridengiami?

Ramūnas Aušrotas. Lyčių lygybės prievaizdų užmačios

Leonas Merkevičius. „Perversmininkų“ bylos naujienos

Tautos forumo rezoliucija dėl LRT laidos „Spalvos. Gėjai tėčiai“

Valdas Vasiliauskas. „Mūsiškių“ premjera: nei bravo, nei švilpimo. Nieko

Vygintas Gontis Statistikos departamentui: kaip susidaro tie 0,6% BVP, kuriuos neva skiriame mokslui ir studijoms? Ir kodėl jų niekas daugiau nemato?

Liudvikas Jakimavičius. Ir pasklido kvapas

Rasa Čepaitienė. Baubinimas

Vokietija įveda sienų kontrolę: Europos be sienų svajonė žlugo negrįžtamai?

Vytautas Radžvilas. Ne rinkiminio turgaus prekeivių, bet kovojanti partija!

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva yra teisinė valstybė? (II dalis)

Pirmą kartą paskelbtas žydų žudikų Paneriuose sąrašas

Jie labai myli kultūrą

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Vytautas Sinica. Drakoniška? Absoliučiai. Proporcinga? Ne. Ar tai atgrasytų nuo atitinkamų pažeidimų ateityje? Neabejoju

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (II)

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva tebėra yra teisinė valstybė?

Geroji Naujiena: Mūsų Viešpats Jėzus Kristus – Visatos Valdovas

Kodėl signatarui sopa širdį dėl Lietuvos?

Liudvikas Jakimavičius. Kultūrininkai ar „kultūrininkai“?

Rolandas Kačinskas. Susipažinkime: Graikijos garbės pilietis Zygmantas Mineika – sukilėlis, kuriam motina antrąkart padovanojo gyvenimą

Vladas Vilimas. Klausiate: ar pasitikime teismais? Bet apie kokius teismus kalbate, p. Šedbarai?

Arkivysk. Gintaras Grušas: Žinia, kurią mums skelbia prieš dvejus metus atrasti sukilėlių palaikai

G. Nausėda: „Jų keltos pilietinių teisių, tikėjimo, sąžinės ir žodžio laisvių, socialinio teisingumo idėjos žymėjo mūsų tautų atsivėrimą modernybei“

Iškilmingai palydėti amžinojo poilsio Rasų kapinėse atgulė Lietuvos žemės didžiavyriai – 1863–1864 m. sukilimo vadai ir dalyviai

Algimantas Rusteika. Prisiminimai apie ateitį

Ramūnas Aušrotas. Apie Laisvės partijos atstovų iniciatyvas, siekiant varžyti laisvę šeimose

Vytautas Matulevičius. Iš JAV galime prašyti tik kareivių ir tankų, bet ne teisėjų. O gaila

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (I)

Kviečiame į konferenciją–diskusiją apie gender ideologiją!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.