Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Tvanas (Iš ciklo „Klūpanti Tėvynė“)

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 27 d. 19:41

30     

    

Algimantas Rusteika. Tvanas (Iš ciklo „Klūpanti Tėvynė“)

Būna vietos šunims pririšti. O kur dėti vyrus, kol jų atvežtos piktos moteriškikės ieško jiems dovanų ar duodasi kaip išprotėję po batų krautuves ir skudurynus? Fain būtų aniems įtaisius sūpynes ar kokius šokinėjimo namelius – būtų liekni ir smalsūs įgnybti toms į papilves, kai namo parsiveža.

Na, bet čia mes ne apie keksus ir seksus, o apie Lietuvą, aišku. Ir ekonomiką, kuri turi būti žaliai ekonomiška. Matėt paveiksliuką apie Amerikos skolą, kur šimtinių banknotų kalnas aukštesnis už popieriaus pjaustymo peiliukų pagalba sugriautus WTO bokštus-dvynius? Tai žinokit, dabar rezervistai tuščius dolerius varo titanikais.

Visi tik džiaugiasi, kad pinigų pakanka ir bus gerai, net prie kaimo pardės žmogeliui su pirmosios bangos kauke aišku – bus krizė. O kam neaišku, paklauskit Nerijaus Mačiulio –  jis viską žino apie tai, kas jau atsitiko, nubėgs dar 200 km ir vėl paaiškins. Visi mūsų ekonomistai nuo studento iki prezidento gudriai paaiškina, kas buvo vakar.

Šokinėjimo namelių ir vietų vyrams pririšti lygios galimybės dar neįrengė. Kol jūsų gyvenimo pati sugrįš iš batų matavimosi ir nepirkimo šou (Fu, kokie netikę, ar neturit tokių, tik kitokių?), dar neseniai būtumėte galėję prigulti su mobiliaku kavinėje. Pasiimti alaus, kol neuždraudė, pasibaigusio termino aliejuje keptos pasibaigusiu terminu duonos ir skaitinėt, ką čia parašau.

Padavėja prie baro ilgai klapsėtų kruvinais nagiukais kasos ekraniuką, rasotas bokalas šaldytų iki kaulo pirštus. Akies krašteliu matytumėt, kaip atšaukusi kvitą ir pasikėlusi „žiurstelį“ jūsų eurus įsigrūda į džinsų kišenę ir kad užpakaliukas tikrai neprastas. Žodžiu, gyvenimas tęstųsi net ir pasaulio perdurninimo ir perdalinimo epochoje.

Ir suprastumėt didžiąją tiesą, parašytą jai ant kaktos: Lietuva išgyveno ir išgyvens kokį tik nori karantiną ir konservatorių antplūdį. Išeis Veryga, ateis vasara, tikriniai lietuviai išsidažę šoks pergalės šokį paraduose. Nesusipratėlius tėvus, neapykantos kalbėtojus, rasistus su mažais dikais ir kitokius antivakserius išgaudys zonderkomandos iš tatuiruotų savanorių. Tvarka ir teisingumas bus.

Viskas baigsis gerai, pamatysit. Bankrutavusius verslus už skolas perims stambūs žinduoliai, jų savininkus priims padavėjais. Žodžiu, alus vėl tūkstančiais nuostabių, ledinių adatėlių dilgins liežuvį ir gomurį. Dar pagyvensim, brangieji mano.

O prieš Dievą klauptis – tai ne lygis, išdidumas neleidžia.  Lygis prieš netyčia nudėtą sulaikant ir besipriešinant prievartautoją, nusikaltėlį ir narkomaną. Mes ne vergai, vergai ne mes – į didvyrių žemę ateinanti drąsi Lietuva klaupiasi prieš svetimuosius ne iš baimės. 

Ir net ne už pinigus, kaip mūsų, senių, karta. Dabar klaupiasi iš pasididžiavimo. Pasiduoda iš įsitikinimo, savo noru, kaifuojant. Štai kur gyvenimas – būsim laimingi! Ruoškit dukras, mokykit paklusnumo, egzotiškų kalbų ir papročių – prireiks šeimose. Viską išspręs atėję barbarai.

Reanimacijos palatos daviklių rodmenis online galima stebėti ČIA, ČIA, ČIA ir ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>Epochų Taimsui       2020-11-30 11:36

be abejo ačiū už geras pastangas, bet galėtumei prasukt per gūglės vertėją ir porą minučių sugaišęs koregavimui, komentarą (citavimą) padaryt suprantamu tautiečiams, kurie nebūtinai supranta angliškai.
Ačiū.
s.m.

The Epoch Times (komentaras)       2020-11-29 15:23

The media didn’t WANT anything negative about biden of hunter… they were on the hunt for things to fulfill their vendetta against Trump. There are things that are common knowlege for 1⁄2 the country that the democrat base STILL doesn’t know and doesn’t care to either. They’ve had more than 4 years of complete brainwashing and it’s easier to convince someone of a grand untruth that to convince them they’ve been lied to. The media, Dems, hollywood, education elite and the rest call Trump supporters the uneducated. I have 3 college degrees, I’m an Rn and teaches sciences in the schools (K-12 and college) I’ve found the brainwashing in our media, movies, music and our schools has been quite effective. Besides, the college degrees many of our young people today costs them over $100K and yet they qualify for NOTHING! They are NOT educated, they have been indoctrinated! They leave college with massive debt for a degree in “women’s studies”, “liberal arts”, “music history”, “black studies”. These may be topics of interest for some but give NO help in finding employment after grad. These are the “educated” people the democrats praise as their base. People educated in things that cannot be used to be an asset to society. The Trump base is VERY educated and knowledgeable… many have degrees from college, many have degrees from life. I’ll take someone who can function in society and prove to be an asset any day over a college educated idiot who’s good for nothing but being paid by Soros to burn, loot and murder!

https://www.theepochtimes.com/zuckerberg-funded-group-comes-into-spotlight-in-election-related-court-cases_3596912.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2020-11-28-4

Lietuvių kalba       2020-11-29 14:59

Kažin kiek dėl tų DVIEJŲ bokštų kalta RU sintaksė?
Juk nuo pat 9/11 vertimas iš EN, ar kaip?
.
Kaip ir šiandien yra DU TŪKSTANTIS dvidešimti m. Angliakalbiai NELINKSNIUOJA, tai vardininko linksnis per 20 m. į LT įleido tikrai gilias šaknis… Per 20 m. taip “įsiėdė” tas ‘du tūkstantis’, kad ir pats kartai pradedu abejoti ar ‘du tūkstantis’ ar visgi DU TŪKSTANČIAI. O MIP į tai nusispjaut.
.
Dar vienas “perliukas”;
Bin Ladenas (grynaveislis anglicizmas).
Ibn Laden’as, kaip ir Ibn Sina Avicena.
————-
Šitokius kalbos viražinimus aš priskiriu prie tautiškumo menkinimo, naikinimo ir tai ateina iš užslėpto globalizmo - naikinti (mažas) tautas.

Taigi       2020-11-29 11:44

Ar sakome ir rašome „Lavrinovičiai-dvyniai“, ar „dvyniai Lavrinovičiai“? Taip pat ir su tais dvyniais bokštais.

Al. Almantui       2020-11-29 2:16

Gal būt visi skolingi tam ar anam, bet įdomu tai, kad lentelėse niekad nerodo kam.

Logic       2020-11-28 20:23

“Klūpanti Tėvynė”?
O gal “šlapia ugnis” ar “karštas sniegas” ?
Nesąmonės.
Jeigu klūpanti, tai jau ne Tėvynė, o vergų arba avinų aptvaras.
Lageris.

Sveiki atvykę       2020-11-28 20:05

World Economic Forum:Welcome To 2030: I Own Nothing, Have No Privacy And Life Has Never Been Better

Sveiki atvykę į 2030 metus.: Aš nieko neturiu, neturiu privatumo ir gyvenimas niekada nebuvo geresnis

Sveiki atvykę į 2030 metus. Sveiki atvykę į savo miestą - ar turėčiau pasakyti: „mūsų miestą“. Aš nieko neturiu. Aš neturiu automobilio. Aš neturiu savo namo ir žemės. Neturiu jokių prietaisų ar drabužių.

Jums tai gali atrodyti keista, bet mums šiame mieste tai visiškai prąsminga. Viskas, ką laikėte produktu, dabar tapo paslauga. Mes turime galimybę naudotis transportu, apgyvendinimu, maistu ir visais svarbiais daiktais, reikalingais kasdieniame gyvenime. Visi šie dalykai vienas po kito tapo nemokami, todėl mums nebeteko prasmės daug ką turėti,kaip nuosavybę.

Pirminis bendravimas tapo skaitmenizuotas ir laisvas visiems. Tada, kai švari energija tapo laisva, viskas pradėjo greitai judėti. Transportas smarkiai sumažėjo. Nebėra prasmės turėti automobilių, nes ilgesnėms kelionėms per kelias minutes galime paskambinti ir išsikviesti mašiną be vairuotojo . Pervežti pradėjome daug organizuočiau ir koordinuočiau, kai viešasis transportas tapo lengvesnis, greitesnis ir patogesnis nei automobilis. Dabar vargu ar galiu patikėti, kad taikstėmės su spūstimis ir kamščiais, jau nekalbant apie oro taršą dėl vidaus degimo variklių. Ką mes galvojome?

Mūsų mieste mes nemokame jokio nuomos mokesčio, nes kažkas kitas naudojasi mūsų laisva vieta, kai mums jos nereikia. Mano svetainė naudojama verslo susitikimams, kai manęs nėra ir panašiai.Apsipirkimas parduotuvėje ir pirkiniai? Nelabai ir beatsimenu, kas tai yra.  Kartais man vis dar įdomu tai išbandyti , o kartais noriu, kad algoritmas tai padarytų už mane. Programa  jau geriau žino mano skonį nei aš dabar.

Kurį laiką viskas buvo paversta pramoga ir žmonės nenorėjo savęs varginti sunkiais klausimais. Tik paskutinę minutę sužinojome, kaip visas šias naujas technologijas panaudoti geresniems tikslams, o ne tik laiko “žudymui”

Didžiausias mano rūpestis šiuo metu -tais žmonėmis, kurie negyvena mūsų mieste. Tie, kurių netekome kelyje į mūsų( pažangų)miestą. Tie, kurie nusprendė, kad visa tai jiems tapo per daug, visa ši technologija ir skaitmenizacija. Tie, kurie jautėsi pasenę ir nenaudingi, kai robotai ir dirbtinis intelektas perėmė didelę mūsų darbo dalį. Tie, kurie susinervino politine sistema ir atsisuko prieš ją. Jie gyvena kitokį gyvenimą už  miesto ribų. Kai kurie susikūrė uždaras ir mažas,savarankiškas  bendruomenes. Kiti tiesiog apsistojo tuščiuose ir apleistuose namuose ar mažuose nebegyvenamuose praeito amžiaus kaimuose.(Jie atsiskyrėliai)

Kartais mane erzina tai, kad neturiu realaus privatumo kur galėčiau kreiptis ir nebūčiau registruotas. Žinau, kad kažkur yra užfiksuota viskas, ką darau, galvoju ir svajoju. Tikiuosi, kad niekas prieš mane to nepanaudos.

Apskritai tai yra geras gyvenimas. Daug geriau nei tas kelias, kuriuo ėjome, kai jau tapo  aišku, kad negalėsime tęsti to paties gyvenimo ir pasaulinio augimo modelio. 

Dėl to mums ir  įvyko visi šie baisūs dalykai: ligos dėl netinkamo gyvenimo būdo , klimato kaita, pabėgėlių krizė, aplinkos kaita ir  degradacija, visiškai perpildyti miestai, vandens tarša, oro tarša, socialiniai neramumai ir nedarbas. Praradome per daug žmonių, kol nesupratome, kad galime elgtis kitaip.

Ban on new petrol and diesel cars in UK from 2030 under PM’s green plan//Pagal JK vyriaudybės “žaliąjį planą” nuo 2030 metų bus uždrausti nauji benzininiai ir dyzeliniai automobiliai

 

 

kaip aš lipdžiau senį besmegenį       2020-11-28 18:15

visi laukiame pirmojo sniego ,lipdysim senį besmegenį .....
tik vat po nesenų nuotykių kažin ar senį belipdysiu ,kam man tos problemos
Visą naktį ramiai snigo….
8:00 Aš savo kieme nulipdžiau senį besmegenį.
8:10 Kaimynė feministė  ėjo pro šalį ir piktai paklausė, kodėl aš nenulipdžiau moters.
8:15 Aš nulipdžiau sniego moterį.
8:17 Mano kaimynė feministė pradėjo priekaištauti dėl nulipdytos krūtinės, sakydama, kad tai žemina moteris.
8:20 Šalia gyventi gėjų pora sušvilpė per langą ir sušuko, kad tai vistik turėtų būti du vyriškos lyties seniai besmegeniai.
8:22 Transseksualus vyr.. mot… asmuo paklausė, kodėl aš nenulipdžiau senio besmegenio su nuimamomis kūno dalimis.
8:25 Gale gatvės gyvenantys veganai pradėjo priekaištauti dėl iš morkos padarytos senio besmegenio nosies. Daržovės juk yra maistas, o ne senio besmegenio dekoravimo medžiagos.
8:28 Netoliese gyvenantis negras kolonistas išvadino mane rasistu, nes senis besmegenis yra baltas.
8:31 Kaimynas musulmonas pareikalavo, kad senis besmegenis dėvėtų burką.
8:40 Atvažiavo policija, teigdama gavusi pranešimą, kad kažkas buvo užpultas.
8:40 Sugrįžo kaimynė feministė. Šį kartą ji pareikalavo, kad iš sniego moters būtų atimta šluota, nes tai žemina moterį ir iškreipia jos vaidmenį namų ūkyje.
8:43 Atvyko savivaldybės tarybos tarnautojas ir pagrasino bauda dėl skulptūros statymo negavus leidimo .
8:45 Pasirodė kanalo TV naujienų tarnyba. Manęs paklausė, ar žinau skirtumą tarp sniego senio ir sniego senės?
Aš atsakiau - skirtingo dydžio sniego kamuoliai. Buvau išvadintas seksistu.
9:00 Mane parodė TV naujienų laidoje. Buvau įtariamas terorizmu, rasizmu, homofobija ir jautriųjų visuomenės sluoksnių negerbimu bei įvardintas kaip asmuo, linkęs kelti rūpesčių visuomenei blogu oru.
9:10 Buvau apklaustas policijoje, ar turiu bendrininkų.

Vaiko teisių likvidavimo tarnyba bandė atimti mano sūnų...

Marginalus euroskeptiškas antivakseris       2020-11-28 17:55

„neapykantos kalbėtojus, rasistus su mažais dikais ir kitokius antivakserius išgaudys zonderkomandos iš tatuiruotų savanorių“

Už šitą sakinį duodu 10 balų.

Raumeningas ir agresyvus kalbos redaktorius :)        2020-11-28 16:50

„sugriautus WTO bokštus-dvynius?“

Rusiška sintaksė ir skyryba. Natūralia lietuvių kalba būtų „sugriautus WTO dvynius bokštus“.

Kis       2020-11-28 16:15

skubu Raigardui pasakyti ACIU,jis zodis zodi isdeste ir graziai,mano mintis.Kartais stebina,bet juk pasitaiko zmoniu fiziskai dvyniu,bet mastanciu reta ir kas stebina,kad galiu pasirasyti po kiekvienu sakiniu!

Iki kokio       2020-11-28 15:21

dvasios ubagyno reikia nusigyventi, kad atip elgtis.Ziuri ir stebiesi, ar tai Lietuvos zmogeliai, kurie gyvena greta manes?Dvasnos.

Pasaulis BC and AC (before covid and after covid)        2020-11-28 15:12

Dešimtmečiais progresyvistai bandė išnaudoti klimato kaitą,kad  pateisinantų liberalios politikos pokyčius. Tačiau jų naujausias bandymas - naujas pasiūlymas pavadinimu” The Great Reset”- „Didingas atstatymas“ - yra ambicingiausias ir radikaliausias planas, kurį matė pasaulis daugiau nei per vieną žmonių kartą.

Ankstesniame birželio mėn. susitikime, kurį surengė Pasaulio ekonomikos forumas, vieni galingiausių planetos verslo lyderių, vyriausybės pareigūnų ir aktyvistų paskelbė pasiūlymą „atkurti“ pasaulio ekonomiką. Vietoj tradicinio kapitalizmo aukšto lygio grupė teigė, kad pasaulis turėtų priimti labiau socialistinę politiką, pavyzdžiui, turto mokesčius, papildomus reglamentus ir masines „Green New Deal“-”Žaliasis naujas sprendimas” tipo vyriausybės programas.

„Kiekviena šalis, nuo JAV iki Kinijos, turi dalyvauti, ir kiekviena pramonės šaka pradedant nafta ir dujomis, baigiant technologijomis, turi būti transformuota“, - rašė Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas ir vykdomasis pirmininkas Klaus Schwab. WEF svetainėje “Trumpai tariant, mums reikia kapitalizmo  atstatymo ir perkrovos”

Schwab’as taip pat teigė, kad „visi mūsų visuomenės ir ekonomikos aspektai“ turi būti „atnaujinti“, „nuo švietimo iki socialinių sutarčių ir darbo sąlygų“.

Žinoma, šie vyriausybių pareigūnai, aktyvistai ir įtakotojai-“influenceriai” negali patys primesti tokio dydžio pasaulinio sisteminio pakeitimo. Štai kodėl jie jau pradėjo aktyvinti didžiulius kairiųjų aktyvistų iš viso pasaulio tinklus, kurie 2021 m. reikalaus pokyčių pagal „Great Reset“-“Didingas atstatymas” planą.

Pasak Pasaulio ekonomikos forumo, 2021 m. Davoso aukščiausiojo lygio susitikime dalyvaus tūkstančiai „Global Shapers Community“-“Pasaulinė formuotojų bendruomenė“narių,-jaunimo aktyvistai, įsikūrę 400 planetos miestų.

„Global Shapers“ programa dalyvavo plačiuose 2019 m. „Klimato kaitos streikuose“, o daugiau nei 1 300 jau apmokė „Climate Reality Project“ - labai įtakinga, gerai finansuojama klimato aktyvistų organizacija, kuriai vadovauja buvęs viceprezidentas Alas Gore’as, kuris tarnauja Pasaulio ekonomikos forumo patikėtinių taryboje.

Tiems iš mūsų, kurie palaiko laisvą rinką, „Great Reset“-“Didingas atstatymas,” yra nerimą keliantis  dalykas. Mūsų dabartinė niekinga kapitalistinė sistema turi daugybę trūkumų, be abejo, tačiau suteikti didesnę galią valdžios agentams, sukūrusiems tą niekingą sistemą, ir ardyti nuosavybės teises nėra geriausias kelias į priekį. Amerika yra galingiausia pasaulyje klestinčioji tauta būtent dėl ​​tų rinkos principų, kurių nepaiso „Great Reset“ šalininkai.

Dar blogiau, kairieji jau įrodė per COVID-19 pandemiją, kad krizės viduryje ji gali radikaliai pakeisti politinę realybę, todėl nesunku suprasti,kaip „The Great Reset“ galiausiai gali pasiteisinti.Ar galite įsivaizduoti, kad George W. Bush ar Bill Clinton spausdintų trilijonus dolerių ir išsiuntinėtų juos milijonams žmonių, kurie neprarado darbo? Tai būtų buvę neįsivaizduojama vos prieš porą dešimtmečių. Šiandien ši politika sulaukia dvipartinės pozicijos ir opozicijos palaikymo

Princas Charles buvo teisus: dabartinė pandemija yra „auksinė galimybė“ radikaliems pokyčiams. Ir jei Al Gore, princas Charles ir likusi pasaulio ekonomikos forumo dalis gali įtikinti pakankamai žmonių, kad bandymas sustabdyti klimato pokyčius taip pat vertas dramatiškai pastūmėti žmoniją link didesnės valdžios kontrolės, tada radikalūs ir katastrofiški pokyčiai yra būtent tai, ką mes ketiname gauti.

Introducing the ‘Great Reset,’ world leaders’ radical plan to transform the economic

https://youtu.be/9mF8SQKSotw

https://youtu.be/sb9jRqgDOJ8

 

Almantas>Al       2020-11-28 13:29

Jeigu kas nezino tai visos valstybes yra skolingos PASAULIO BANKUI.Kas yra pasaulio banko savininkai turbut zino tik nedaugelio valstybiu vadovai.Visas likusis pasaulis suzinos kai bus v9isas surusiuotas ir sucipuotas.Ir tada minios klupos ne pries kazkoki tai “Blacak lives matter”,o kankreciai pries kazkokia tai zydu grupe,o galu gale ir pries viena ZYDA kuris ir valdys pasauli,kadangi PASAULI VALDO PINIGAI

bijūnelis       2020-11-28 13:28

Žygiais o ne žodžiais mes Tėvynę mylim.Žygių nėr ir meilės nėr.Yra žodžiai tik žodžiai.Nėra žygių.Kai Lietuvos vyrai- ne didvyriai,o lepšiai,atiduoda savo galias lesbėtiems,žygių ilgai dar nebus.Dar ilgai bus giedami šlovinimai “kokie mes buvome galingi” arba randami pateisinimai bet kurioms negerovėms “kaltas sovietinis palikimas”.Euro vergai neturi Tėvynės.O teoriškai galima svaičioti ir apie kilnius dalykus-išdidumą,meilę ,patriotizmą...

Povilas       2020-11-28 12:55

Nemėgstu paklodinių komentarų ir nedėlioju patiktukų.
Bet šiandien Raigerdui 2020-11-28 12:01 - riebus pliusas.
Panašu, jog užkabino šaknį.

Povilas       2020-11-28 12:51

Nelabai ta demokratija nuo vergvės ir nutolusi.
Vergų darbo rezultatai ir patys vergai VISIŠKAI priklausė vergvaldžiui.
Prasiskolinusių valstybių gyventojų darbo rezultatai ir patys gyventojai DALINAI priklauso skolintojui.
Beje, ta priklausomybė vis didėja.
Tad kokia kryptimi mes judame…jaučiat?

mėgstu       2020-11-28 12:35

Reichsgardo komentarus, jau tokie glausti ir koncentruoti, kad kartais nebežinau kokį skiediklį ir naudoti!!!

stulbinati ir sukrecianti informacija       2020-11-28 12:26

reikia tik isigilinti.

Raigerdas        2020-11-28 12:01

Ponas Algimantas Rusteika, be abejonių, yra be galo talentingas satyrikas. Ir jis galėtų labai daug nuveikti Tėvynės labui, bet jis šito nenori arba nori, bet to nepakanka, kad šitie jo norai virstu “kūnu”. Kur čia yra ta problema? Problema yra toje sovietinėje praeityje. Žiūrėkite, kas įvyko. Štai šitie žmonės, būdami labai jauni, paragavo to BENDRUOMENINIO GYVENIMO SKONIO, NES DAUGELIS DABARTINIŲ INTELIGENTŲ BUVO KAŽKOKIOJE GANA STIPRIOJE JAUNIMO GRUPĖJE. Tame ir yra visa žmonijos jėga, jos išmintis, jos išgyvenimo potencialas, tame yra visa žmonijos ateitis. IR TAS JAUNIMAS PARAGAVO, NES TĖVAI JUOS IŠLAIKĖ, KITI JAU UŽSIDIRBDAVO, TAČIAU KIEKVIENAS IŠ JŲ PAJAUTĖ, KAD JIE, KAIP BENDRUOMENĖ YRA JĖGA. Ir štai, šitas sovietinis jaunimas, kuris tikėjosi, kad atėjus Lietuvos Nepriklausomybei ateis dar daugiau LAISVĖS, NEI BUVO SOVIETMEČIU, KAI JIE GALĖJO JOS GAUTI TIK TIK NEDIDELĮ GURKŠNĮ, bet to neįvyko, nes buvo išdurti. Kas juos išdūrė? Išdūrė vienas ir tas pats žmogaus tipas, kuris išdurinėja žmones tūkstančius metų. Štai nuotrauka prie straipsnio. Prieš ką klūpi šitie žmonės? Prieš Dievą? Ne. Prieš tą. kuris juos išdurinėja. TIE SOCIALŪS ŽMONĖS, KURIE TIKI, KAD JAIS YRA RŪPINAMASI, JIE YRA MAUSTOMI. Štai yra Algimantas Rusteika, kuris apsiriboja tik kritiniais straipsniais. Kodėl? Todėl, kad jis nežino, kaip ir V. Radžvilas, kaip turi atrodyti ta Lietuva, kokios turi būti tos bendruomenės vertybės ir t.t. Jie, valstybės kūrime, yra mėgėjai, o ne profesionalai. Algimantas Rusteika niekaip nepajėgia per tiek metų išsiaiškinti, kuo skiriasi priežastis nuo pasekmės. Todėl jo, kaip satyriko kritika, yra maloni paskaitymui, bet ji nieko nekeičia. Štai buvo Ezopas,  buvo Ivanas Krylovas, ir tokių jų pavaizduotų personažų yra pilnas Seimas. Bet man kyla klausimas: ar mes turime tiek laiko, kiek jo turėjo I. Krylovas, Švarcas, Šekspyras ir kiti genijai? Deja, jo nėra. Ir šito, deja, nesupranta šitie į politiką pasinešę buvę sovietiniai jaunuoliai. Ir nors COVID-19 jau yra ženklas, kad mes esame pajungti kaip žmonės viena, gal būt, net nematoma jėga, bet niekas nekinta HOMO SAPIENS MĄSTYME, nors tu ant jo galvos užleisk 10 kartų daugiau tų virusų. Kodėl HOMO SAPIENSAS yra toks kvailas? Yra vienas svarbus įvykis, kurį nuslėpė tie, prieš kuriuos klūpi šitie žmonės. Koks yra jų tikslas? Nepatikėsite, ką parašysiu, - jo tikslas paklupdyti šituos žmones, paversti juos vergais, priemone, materija, prašytojais, maldautojais, išdavikais, parsidavėliais, subinlaižiais ir bet kokia kita priemone, jo nesveikam EGOISTINIAM JAUSMUI TENKINTI. Kas padaro jį tokiu antisocialiniu žmogumi? BAIMĖ. Baimė, kad jį atpažins, kad jis su “kanopomis, kaip buvo Stalinas”, baimė, kad sužinos, kad jis yra “bastardo”, kaip pasakytų apie A. Lukašenko italai sužinoję jo biografijos duomenis. Itališkai “bastard” [ˈbɑːstəd ]NOUN
bastardo/a
(vulgar, offensive) figlio di puttana (vulg)
ADJECTIVE
(child) illegittimo/a
Tai yra putanos vaikas arba pasileidusios moters arba pasileidusio vyro vaikas, kuris net nežino, kas yra jo tėvas. Gimęs ne legalioje šeimoje. Panašiai yra ir su Hitleriu. Bet ar žmonės susimąsto, kas juos parklupdo, žudo, nekenčia, tyčiojasi, muša, neikina? Ne, jie, deja, šito nemato. Jie klaupiasi prieš tą “bastardo”, kuris pilnas keršto dėl savo likimo, pilnas nuoskaudų, pilnas neapykantos žmonėms, nes jis gimė NEMEILĖJE. Ar jis teisingai daro? Aišku, kad ne, nes jis nežino, KAS YRA TEISINGA, JIS NEŽINO, KĄ REIŠKIA GIMTI MEILĖJE IR MYLĖTI ŽMONES. Jam tokie dalykai yra neprieinami, ir jis tampa maištaujančio Šėtono dvasia. Visa, kas buvo padaryta Lietuvoje, buvo padaryta ne pagal ŽMONIŠKUMO PRINCIPUS, APIE KĄ RAŠĖ VYDŪNAS, NES ŠITIE DIPLOMUOTI, BET IŠ TIKRO PUSIAUIŠSILAVINĘ POLITIKAI, NESUPRANTA JO FILOSOFIJOS, TODĖL VYDŪNAS JIEMS YRA NUKAINUOTOS PREKĖS VIETOJE. Kas yra slepiama nuo šitų klūpančių žmonių? KAD TAS HOMO SAPIENSO PROTAS SUSIDEDA IŠ DVIEJŲ DALIŲ: VIENA DALIS YRA NUO GYVŪNŲ, O KITA YRA, GAL IR NUO DIEVO, APIE KĄ MES NIEKO NEŽINOME. Taigi, yra kūnas ir yra dvasiniai dalykai, o pastarieji vystosi tik nuo to, KOKIA YRA TOS BENDRUOMENĖS, TOS TAUTOS KULTŪRA. Jeigu šita tauta patiki save valdyti pusiauidiotams, tai jūs gausite paniekinamą požiūrį į šeimą, todėl neišvengiamai daugės tautoje “bastardų” ir kitokių nelaimių. Viskas yra tarpusavyje susiję, nors farmacininkai, psichologai ir psichiatrai darys viską, kad žmonės gyventų pagal principą “KIEKVIENAM SAVO”. Ir tik tada, kai dauguma tautos pradės suvokti, kad TAUTA YRA TAIP PAT ŠEIMA, tik tada pradės kisti SĄMONINGUMO LYGIS TOKIOJE TAUTOJE. Jeigu ne, tai tautos turtai bus pasisavinti tų, prieš kuriuos jie klūpi ant kelių.

pasiskaičiusis       2020-11-28 10:20

Keista , kad atsirado dar vienas darinys-tirkriniai lietuviai, besiklaupiantys nebažnyčiose bet prieš nuspalvotus, neaiškius ateivius, kur pirmauja sugrįžęs konservatorių anplūdis, su vadukėmis neaiškios gimties, nes dabar tapo madinga tik pavardes/vardus susilietuvinti dėl viso ko… Geras straipsnis apie tikrovę čia, pas mus…

Prašalietis       2020-11-28 10:00

A.Rusteika mėgstantis pademonstruoti, kaip jis mojuodamas tautine vėlevėle kovojo už šiandieninę “laisvą, demokratišką, nepriklausomą, provakarietišką” Lietuvėlę, nematė 1990-2000 kur yra vedami Lietuvos žmonės ir kas jų laukia. Jau tada buvo aišku, kad tokie pseudovalstybiniai dariniai kaip Lietuva vakararų išsivysčiusioms valstybėms yra reikalingi kaip pigios darbo jėgos, nešvarių gamybų, labdaros ir antrarūšės produkcijos realizavimo vietos. Taip kad kaip sako rusiško okupanto patarlė “za što barolis, na to i naparolis”.... Belieka “tautiniams” kovotojams už “laisvę ir nepriklausomybę” dar kažkiek laiko pagerti “bambalius” stebint kaip “bankrutuoja verslai”, kurie “šauniaisiais” 1990-2000 bankrutavo, pereidavo iš kriminalinio pasaulio, komunistinių partinių, sąjūdinių KGB-istinių veikėjų vienų rankų į kitas rankas daugelį kartų, kai pusė eilinių Lietuvos žmonių, negaudami atlyginimų už savo darbą, buvo padaryti “verslininkais” turgeliuose pardavinėjančiais miško gėrybes, savo turimus vertingesnius daiktus, iš užsienio nelegaliai atsivežtą ar kriminalinių struktūrų dideliais kiekias “per pažystamus” vežamą techninį Royal spiritą, vietoje atlyginimo darbo žmonėms duotą įmonės produkciją batus, dviratį, televizorių....

O didi lietuvių tauta       2020-11-28 9:48

lauk raidžių, žodžių ir sakinių Tvano! Didžiojo grafomanijos Tvano!
O Radžvilai Didysis, kur tu? Prisijunk!

Viskas       2020-11-28 8:07

Taikliai, išskyrus tai, kad tie yra ne konservatoriai…

Al.       2020-11-27 23:49

Nuorodos įdomios - mūsų skola 15 milijardų, Estų - du. Vengrijos net nerodo - jau senokai sakė, kad nebeskolingi,gal vieni iš nedaugelio. Labai negeri. Įdomu dar tuo, kad niekas niekur nenurodo kam visi jie skolingi.

abc.       2020-11-27 23:25

paklusni žmona-taika šeimoje. tsakant nėr to blogo kad neišeit į gera.

Deivisujau 2020-11-27 21:11       2020-11-27 22:54

Ant vienos svarstyklių pusės padėk, ką tu apsitapšnodamas parašei,
o ant kitos, ką parašė talentą iš Aukščiausiojo turintis Algimantas.
Dabar greit eik nusivalyti savo š...,
kurį uždrėbė šovusi viršun svarstyklių su tavuoju š... pusė.
Tebūnie pamoka, kad ateity š... ant kitų nesidrabstytum,
o stengtumeis pagrįsti, ką beskelbtum.

Deivis        2020-11-27 21:11

Rusteika š.... tu mali, nėra taip blogai kaip čia pateiki.

Tvankstas       2020-11-27 21:03

Dukrų tėvams yra nuostabus švedės Elin Krantz gyvenimas, pozavimas su afroartistu, išprievartautai afrovyro su big dick ir numestai nuo skarduko, likusi su išskėstomis kojomis, kurias dengia internautų ‘Welcome refugees’ plakatėlis, kurio idėją ji daug metų įgyvendino Švedijoje.

ah1       2020-11-27 20:36

Nieko naujo. Arba vietiniai sunaikina atėjūnus arba atėjūnai vietinius - žinoma nuo Aristotelio laikų, pagal Aristotelio knygą “Politika”.


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.