Politika, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Turim atrasti ne tik tikrą kelią, bet ir vienas kitą

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 7 d. 2:06

30     

    

Algimantas Rusteika. Turim atrasti ne tik tikrą kelią, bet ir vienas kitą

Vieni nori, kad skurdo nebūtų, kiti – kad turtingų nebūtų, nors jiems nuo to nepagerės.

Vieni už tai, kad jiems būtų geriau, kiti už tai, kad kitiems būtų blogiau, nes jei kitam blogiau, jiems pasidaro geriau.

Vieni kovoja su savo trūkumais, kiti – su kitų nuodėmėmis, nors patys turi pilnas spintas skeletų, bet kaipgi kitaip pasiaukštinsi?

Vieni mato žmogų ir kasdien abejoja, ar yra teisūs, kiti mato idėjas, niekada neklysta ir dėl idėjos paaukos, kiek tik nori žmonių.

Vieniems įdomus tavo gyvenimas, mintys ir norai, kitiems nusispjaut, ką galvoji ir jauti, kad tik galvotum ir jaustum taip, kaip jie vieninteliai teisingai galvoja ir jaučia.

Jie nieko negirdi, nemato, neužuodžia, tik patys save. Ir labai susirūpinę kitais, ir iš knygų prisiskaitytu bendruoju gėriu, apie kurį tikrovėje neturi žalio supratimo.

Visas jų žinojimas yra tamsa, pasiimta iš negyvo popieriaus, papuošta šlovės ženklais ir fanfaromis. Jie už tiesą ir šviesą, ir nėra tokios tiesos, šviesos ar žmogaus, kurių jie nesumindytų savo kelyje.

Jie kuria istoriją, jiems stato paminklus, jie kalba teisingai ir akys neblizga, jų vaikai ir vaikaičiai visada būna aprūpinti ir kunigas prieš pamokslą jiems nusišypso.

Neteisūs ir nusivylę – nepavojingi ir nekanda, o baisūs tie, kurie ateina teisūs ir ne dėl naudos. Ir nėra pasaulyje kvailystės ar nusikaltimo, kurio jie nepadarytų dėl jūsų laimės, nes esat dėl visko kalti ir, jei nenorit būti laimingi – būsit nubausti.

Jie labai nori meilės, minta įsikalbėta meile, kurios neturi ir tą slepia, nes tai jų silpnybė, todėl neapkenčia visų ir savęs, ir niekada nepasisotina. Nekalbėkit ir nevarkit, jie jūsų negirdi ir niekuo, išskyrus savo genialumą, netiki.

Žmonės ir mintys jiems reikalingi tik kaip jų teisumo patvirtinimai. Kuo garsiau sako, tuo labiau abejoja, netiki ir neapkenčia, ir visada nori tik nugalėti, ir yra žiaurūs. Nugalėtojai, pergalę visada paverčiantys pralaimėjimu.

Bijoti labai nereikia, nes jie negyvi ir patys bijo gyvųjų, į akis nekalba, ką galvoja, ir pasakęs apie juos tiesą pajunti, kaip nutolsta ir toli trinkteli durys, kurios tau niekada nebeatsivers.

Jų nedaug, jie netikri, niekada nieko nesigėdija ir nesigaili, pavydūs vienas kitam ir kartu vieningi, nebijo pralaimėti ir eina iki galo. Ledas po kojomis plonas, ten suspausti tamsūs vandenys ir sujuda nepažįstami pavidalai.

Gera idėja ir doras žmogus nėra tas pats, kaskart apsigaunam ir tiesa išaušta kitaip, bet visada po laiko. Jei norim sugrįžti namo, reikia atrasti ne tik tikrą kelią, bet ir vienas kitą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2019-04-8 11:45

Čia ankstesniame savo komentare rašiau:”Šitie dabartiniai ekonomistai yra apsišaukėliai, todėl juos reikia palikti už durų”. Niekada negiriu savęs, bet šį kartą susimąsčiau dėl šio sakinio. Ir žinote, gerbiamieji, pasitvirtina mano šitie žodžiai, nors pasakyta perdėm kategoriškai. Kodėl padariau tas išvadas? Jūs pažiūrėkite vien į tiesos.lt straipsnių autorius. Juk žmonės stengiasi, sielojasi, pergyvena ir nori pakeisti, bet nežino, kaip tai padaryti. O dabar paimkime tuos visus žmones ir leiskime jiems dirbti Lietuvai. Ir kas būtų? Tai būtų viena iš civilizuočiausių valstybių šioje žemėje. Taigi, su ta sąlyga, jeigu mes suteikiame galimybę tiems žmonėms dirbti, kiek jie galėtų duoti naudos mūsų valstybei. O jeigu šito nėra, tada kas? Tada valstybei yra žala. Kas visa tai stabdo? Taip vadinamos demokratijos laikais dauguma žmonių renka vidutinybes. Ir tos vidutinybės dirba taip vidutiniškai, kaip jos tik gali. Jos atstovauja tai daugumai juos išrinkusiai, kuri nelabai įsivaizduoja, kad vidutinybė gali vadovauti įmonėlei, bet ne valstybei. Vidutinybė pasižymi vidutiniškai išvystytų atsakomybės jausmu, vidutiniškai išvystyta sąžine, ir jeigu atsitiks taip, kad reikės pasirinkti tarp naudos sau ir naudos visuomenei, tai pirštukai mėšlungiškai sulinks į save, ir ta vidutinybė nekaltai skėsčios rankomis, kad taip “išėjo” netyčia, net “nežinau” kaip čia, ir kodėl taip išėjo. Jūs norite kažką padaryti, pasiūlyti kažką geresnio Lietuvos visuomenei, tai ta vidutinybė sustabdys ir trins rankomis iš džiaugsmo, kad labai “protingai” ji pasielgė. Valstybė be lyderių politikoje, valdoma vidutinybių, kaip tai vyksta, pvz. Bulgarijoje, kur kolektyvinis protas turi labai daug valdžios, nuves į gana labai liūdną situaciją. Bet čia yra tik mano subjektyvi nuomonė. Jokie tyrimai šioje srityje atlikti nebuvo.

Marytė       2019-04-8 10:03

Malonu skaityt apie tiesą. Ne visi įsisąmonino, kad 80 % visos žmonijos turi psichologinių bėdų. Tokie primatai homo eraktus, bet dar ne homo sapiens. Čia vienos pakaunės sanatorijos duomenimis. Jeigu jau rašome komentarus, tai bent pagalvokite galva. Ačiū, Algimantai, kad esi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasaulis nuėjo       2019-04-8 9:59

paskui instinktą,visaip skatinant neoliberalams.15 min. geras T.Vilucko straipsnis apie krikščionybės persekiojimą,kurį atlieka ir liberali ideologija.

Dzeikas       2019-04-8 9:19

Teisingam:
O dar bolshevikams budinga kalbeti apie oponento asmeni, o ne kritikuoti jo idejas.

Teisingai       2019-04-8 7:32

Iš rašinių matosi Džeikas serga paranoja, tai būdinga bolševikinės pakraipos veikėjams.

> mirror       2019-04-8 7:26

Pasakyk žmogui 100 kartų, kad jis beždžionė, ir pradės laipioti medžiais bei ūbauti. Mintis materiali. Norime gyventi tarp žmonių - pradėkime nuo savęs. Nuo pagarbos sau ir kitiems. O kas į žmogų pats atvirsti jau nebegali - tam puikus Žodžio laisvės patarimas. Kol dar visi nepradėjom ūbauti ir bananais svaidytis smile .

Dzeikas       2019-04-8 5:48

Signataras Landsbergis, kurio anukas bando perimti Dedules metodus, irgi megsta kalbeti islindes is televizoriaus lyg apie fakta, lyg apie ne, lyg apie persona, lyg ne apie kazka konkreciai, lyg tariamaja , lyg tiesiogine, lyg hipotetine nuosaka. Isvadino tauta “sunauja”. Tauta suprato kam zodziai skirti.Sureagavo. Dedule eme sukt uodega: “Cia apie slykscius, parsidavusius zurnalistus pasakyta buvo…” Perskaitai PARAIDZIUI Dedules paskalas.Vajezusmarija! Tikrai. Prikalbejo pastraipa apie zurnalistus , apie tauta.Pabaigoje sakinys ivardines zurnalistus, apie kurios kalbeta pastraipos pradzioj, - ne tauta, - “sunauja”. Logiskai, gramatiskai nagrinejant taip. Landsbergiskai spyga kyseneje suraite.Tik tauta matai nesuprato “patriarcho” zakidono.
Uztai nekurie patriotai, nors arsiai nuo Dedules atsizegnoja, pereme tojo kalbejimo maniera: Tyliai bezda(anonimiskai) - kas kvapa pajus - tas ir pabezdejo.

mirror       2019-04-7 22:49

Kas ne banderlogas, tam įsižeisti lyg ir nėra dėl ko.
Nejauku tik bezdžionėms apsimetinėjančiom žmonėmis.

vaistininkui       2019-04-7 22:35

Taip, taip - lietuviai Didinga Tauta.
Niekada neklįsta.
Ir labai išmintingai balsuoja.
Tik niekada neklystantys galėjo išsirinkti Tą Kuri Niekada Neklysta.
Lietuviai tikrai nekalti.
Jie nepakaltinami.
Medicina, farmacininkai čia niekuo padėti negali.
Ir nepadės.
Nes kuprotus tik grabai ištiesina.

Žodžio laisvė...       2019-04-7 21:42

Skiriu šiuos žodžius,kuris ko ne kiekviename sakinyje vartoja žodį “banderlogas”.
Už lango XXI amžius ,o vieta - Laisva ir Nepriklausoma Lietuva.Nešvankūs prasipa-
vardžiavimai rodo kalbėtojo žemą intelektą ir psichikos sutrikimus.Dabar Lietuvoje ant kiekvieno kampo po vaistinę ir jose kalnai medikamentų ( ne masinio deficito
laikai),paprašyk vaistininko jis tau patars ką galėtum pavartoti bent 10 dienų.
Tai tamstai toks patarimas,kad nereikėtų mums čia skaityti ilgus tamstos parašytus
beverčius tekstus.

Raigerdas        2019-04-7 18:49

Dabar dėl kelio ir vienas kito atradimo. Pasiūlymas labai geras, jis turi įgauti tam tikras formas ir turi turėti labai stiprią idėją, kuri apjungtų tas vis dar egzistuojančias šviesiąsias galvas ir meile Lietuvai degančias širdis. Bet pati idėja turi būti aukštesnė nei vien mūsų nacionaliniai interesai. Ji turi būti priimtina ir kitų tautų žmonėms. Kitas labai svarbus momentas, tai apsauga, nes vos tik susikurs ta entuziastų grupė, tai tuoj pat šitoje grupėje atsiras ir judošius, kuris jokiu būdu nesakys, kad jis yra judošius, kaip tik atvirkščiai, jis gali būti pačiu didžiausiu patriotu, koks buvo Hitleris ar Stalinas. Ar gali pasakyti, kad jie buvo ne patriotai? Kaip tai padaryti? Padaryti galima ir labai net neskausmingai. Pirmiausia, reikia suvokti, kad mūsų valstybės valdymo sistema yra hibridinė. Jos nebe ištaisysi, nes ji jau yra “pririšta” prie matricos, kuri yra apsaugota, kad šitos žarnelės nebūtų nurauktos. Ar yra koks nors kitoks kelias? Taip, yra. Bet bet koks geras projektas yra geras tik tada, jeigu jis yra finansuojamas. Taigi, galima suagituoti žmones eiti paskui ką nors, paskui kokią nors asmenybę, bet dabar XXI amžius, ir nors negalima nuvertinti ryškios asmenybės vaidmens, tačiau reikia sukurti sistemą, kurioje būtų nurodyta išeitis iš susidariusios padėties. Lietuvos kūrimo etapuose nebuvo valstybės sukūrimo idėjos. Tai buvo rekonstravimas tos ikikarinio laikotarpio Lietuvos. Yra praleisti labai svarbūs elementai šioje Lietuvos statyboje, be kurių šita valstybė negali būti kaip Lietuvos valstybė. Šitie dabartiniai ekonomistai yra apsišaukėliai, todėl juos reikia palikti už durų. Yra apsimokiusių Vakaruose, tačiau jie yra išmokyti tarnauti matricos tikslams. Jų atmesti negalima, tačiau yra svarbu, kad jie mokėtų negriauti egzistuojančios sistemos, bet kurti naują sistemą, panašiai kaip yra kuriama įmonė su savo veiklos principais. Reikia pasinaudoti aukščiausiais žmogaus egzistavimo ir materijos dėsniais, kurių šita pusiauapsnūdusi publika nesuvokia. Pavyzdžiui, vienas iš tokių yra: du tie patys daiktai negali būti vienu ir tuo pačiu laiku vienoje ir toje pačioje erdvėje. Tik remiantis paskutiniais mokslo atradimais, o ypač filosofijoje, išanalizuojant labai kruopščiai Platono, Vydūno ir kitų šviesių protų idėjas galima siekti to, kas taptų net XXII amžiaus žmonėms kaip norma. Tai įmanoma, bet norinčių bus labai mažai, nes dauguma siūlys ne evoliucinį kelią, o tik griovimo idėjas.

Teisingai       2019-04-7 18:17

Raigardas pastebėjo šio tipo dvikojai padarai, tikriausiai visada egzistuos, persikūnydami į įvairiausias formas, ir įrodinės savo tiesą, matyt tai amžinas procesas, idealių procesų tas padaras sukurti negali, jei keli ir galės tai masė bus kitokių, panašiu į aprašytus.

Raigerdas        2019-04-7 17:59

Atsiprašau, įvėliau klaidą, todėl parašiau nelogišką sakinį:“Ir nors jo pagrindiniai charakterio bruožai, tačiau nei teisėjai, nei policija, nei prokuratūra Lietuvoje nieko apie tai nežino”. Turi būti štai šitaip:“Ir nors jo pagrindiniai charakterio bruožai jau yra ištirti, tačiau nei teisėjai, nei policija, nei prokuratūra Lietuvoje nieko apie tai nežino”.

Raigerdas        2019-04-7 17:56

Gerbiamas Algimantas Rusteika aprašė apie BLOGIO įsikūnijimą tame antivisuomeniniame žmogaus tipe. Dėl Lietuvos atsilikimo Humanitarinių mokslų srityje, tai tik vienetai suvokia, kas yra tas antivisuomeninis tipas. Ir nors jo pagrindiniai charakterio bruožai, tačiau nei teisėjai, nei policija, nei prokuratūra Lietuvoje nieko apie tai nežino. Nelabai žino ir Prancūzijoje, tačiau ten vis gi poslinkų šioje žinojimo srityje yra daugiau. Gerbiamas Algimantas Rusteika kalba apie VEIDMAINIUS. Įdomus faktas, štai yra Judas pašiūrpinęs pasaulį, tačiau nuo to laiko veidmainių neapmažėjo. Štai per BTV parodė dokumentinį filmą apie moterį, kuri susirasdavo senesnio amžiaus vyrą per internetines pažintis ir jį po truputį nunuodydavo, ir tokiu būdu pasisavindavo jo turtą. Ji nunuodyjo 4 vyrus, įlašindama jiems po truputį Valiumo. Šis medicininis preparatas yra narkotikas. Vis gi, Prancūzijoje ši byla buvo ištirta ir jai davė 22 metus. Tuo tarpu pas mus toks tyrimas yra neįmanomas, nes tiek teisėtvarkos, tiek teisingos institucijos neturi net žalio supratimo apie tuos žmones, kurie daro nusikaltimus. Jie galvoja, kad tai yra “netyčia”, nes laikosi tokio nemokšiško supratimo, koks buvo TSRS laikais, kai sakydavo, kad “nuo terbos ir tiurmos neatsižegnosi”. Nes šitoje sistemoje sodindavo ir už politinius įsitikinimus. Ir taip, tenka dar kartą pakartoti, kad yra tik 2-jų tipų žmonės ir tarp jų yra riba, perėjus kurią, žmogus pradeda vietoje gėrio kurti blogį. Kai psichiatrai pagal teismo užklausimą ištyrė šitą moterį, tai parašė, kad ji yra psichopatė ir labai pavojinga visuomenei. Bet tiek prancūzų visuomenė, tiek mūsų visuomenė nedaro jokių išvadų. Ai, pasodino, na taip jai ir reikia, ir viskas. Ir ta visuomenė galvoja, kad viskas tuo užsibaigė. Ne, vietoje jos atsiras kita moteris arba kitas vyras. Ir vėl bus naujos aukos, ir tai, gal būt, bus vaikai, ar senukai, ar dar kas nors. Mūsų visuomenė net nežino, kad šitas žmogaus tipas yra tik išore panašus į žmogų. Bet tiek Prancūzijoje, tiek toje pačioje Serbijoje, tiek fašistinėje Vokietijoje, tiek Rusijoje komunistiniai budeliai, tiek Pol Potas komunistinėje Kambodžoje pasižymėjo vienu labai ryškiu požymiu - savikritiškumo ir sąžinės nebuvimu. Jie nesijaučia kalti, todėl jie kaltins bet ką. Pasakysiu dar daugiau: psichiatrai darė eksperimentus su elektrošoku, tai jie buvo nustebę, kad būtent pas šituos žmones beveik niekas nesikeičia, lyg jie būtų visiški bejausmiai. Taigi, yra akivaizdūs faktai apie patologiją.
Gerbiamas Algimantas teisingai rašo:“Jie labai nori meilės, minta įsikalbėta meile, kurios neturi ir tą slepia, nes tai jų silpnybė, todėl neapkenčia visų ir savęs, ir niekada nepasisotina. Nekalbėkit ir nevarkit, jie jūsų negirdi ir niekuo, išskyrus savo genialumą, netiki”. Tačiau, jų tarpe yra nemažai ne tik narcizų, bet ir maniakų. Lietuvoje jų maždaug yra apie 200 000. Būtent jie sukuria diktatūras fašistines ar komunistines. Štai imkime žydus. Jų tautoje buvo ta nuostata nesipriešinti BLOGIUI, kuri, deja, perėjo į dažno lietuvių galvą po Nepriklausomybės. Žydai už tai sumokėjo milijonais gyvybių. Dabar jie pakeitė šią nuostatą ir turi labai stiprią armiją. Lietuvoje su demokratija įsigalėjo tokia nuostata, kad veidmainiai yra lyg kažkoks to žmogaus paklydimas. Ne, tai nėra paklydimas, nes jie gauna impulsus kaip veikti, ir veikia. Kontrolės mechanizmas arba sąžinė, ten yra išėję iš rikiuotės, loginis mąstymas taip pat. Ką reikia daryti? Ignoravimas nepadeda, bet geriausias vaistas, tai jokio dėmesio šitiems padarams, ir reikia siekti, kad jie būtinai atsakytų už padarytus nusikaltimus ir kompensuotų visuomenei jai padarytą žalą. Tai daryti yra būtina. Jeigu jūs apklausite žmones, tai vargu ar yra nors vienas žmogus Lietuvoje, kuris nebūtų nukentėjęs nuo šito tipo žmonių. Kur tai bebūtų, ar per bankų griūtis, ar per teroro aktus, ar per visos visuomenės pavergimą fašistiniam ar komunistiniam režimui, visur jūs atrasite besidarbuojantį šitą išperą. Rojus neįmanomas šioje žemėje tik dėl šito žmogaus egzistavimo. Valstybių mirtys taip pat buvo iššauktos tik dėl šito žmogaus tipo darbo pasekmių. Nei kalėjimai, nei religijose egzistuojanti moralė, nei įstatymai kol kas negali žmones apsaugoti nuo šito žmogaus tipo.

Dzeikas       2019-04-7 16:53

Dzeikajui:
O taves pavydas neimas, ar siaip palengvejima pajusi, jeigu as isvardinsiu ka as padariau, ir kaip ne tarp banderlogu atsiduriau? Jeigu kalbu, tai turbut maciau ivairias visuomenes ir zinau skirtuma tarp ju.
O jeigu tu nesutrinki, su tuo ka parasiau, tai sakyk KUR mano zo netatininka tiesos, o ne klausk ar uzsirasiau i savanorius. Dar vienas banderlogo pozymis beje.

stasys        2019-04-7 16:42

Pirma dalis teksto labiau patiko , bet visumoje jo tekstai pradeda patikti . Kritika sau labai daug kuo skiriasi nuo ašarojimo , kelias kuris veda namo visada prasideda nuo įsiklausimo savęs , ..ar tam žmogui to reikia . Visu Lietuvaičiu keliai veda į Lietuva , trumpam ilgam nėra skirtumo . Tie kurie apie tai nemasto jie jau ne Lietuviai , netgi tuo atveju kai ju pasai lietuviški vis dar kišenėse guli ..laikinai .

Skaitytoja       2019-04-7 16:06

Jeigu mums pakeliui, tai ir atrasim,bent jau kelio gale. Bet jei vienam ten, kur diria kailį ir išsunkia paskutinius syvus, o kitam iš gardo, tai prasilenksime. Net ir mylėdami vienas kitą.

Žmonės ir mintys        2019-04-7 11:53

Jei norim sugrįžti namo, reikia atrasti ne tik tikrą kelią, bet ir dorus žmones…

Džeikai,        2019-04-7 11:21

banderloge, o ką pats padarei, kad atgautum bent savo paties sielą? Aišku, nieko, nes tau patinka taip, kaip yra. Bijai, kad tik kas nors nepasikeistų? Pasikeis, tik laiko klausimas. Visos permainos prasideda nuo MINTIES. Tu jos nesustabdysi.

limpopo.       2019-04-7 10:51

vėl kalti mistiniai jie, tik jokiu būdu ne mes.

>>>taip jau nutiko...       2019-04-7 10:49

sakote sunku? Sunku ne bus, jei tik gailėsis už padarytas klaidas, nes Jėzus atėjo ne pas teisiuosius, o pas nusidėjėlius.

Taip džeikai       2019-04-7 10:29

Labai teisingai pastebėjai taip buvo ir su komunizmu padėta krūva pinigų ir pasiimti galima pagal poreikius dėja iš po nakties pinigų nebeliko.

Dzeikas       2019-04-7 10:10

Viskas pazistama per palyginima.
Neisejes is banderlogu rujos ir nepabuves nebanderlogu bendruomenej ir nesuprasi,kad esi banderlogas.
Kas palieka PIRMIEJI banderlogu ruja? Tie, kas rujoje gauna maziausiai bananu ir priima rasytus rujos istatymus uz tikrus. Pvz., istatymas, kad nesunokusiu bananu neskinama , kad skina visi kartuir tik dienos metu. Jeigu jus laikotes situ istatymu, jus labai kvailas banderlogas, arba jau nebanderlogas, nes normalus banderlogas zino, kad sitie istatymai tik kvailiams. Istikro susirenki nakti puszalius bananus, diena kur paslepes sunokini ir suvalgai. Durni banderlogai, kurie laikosi istatytmu kvailiams , lieka alkani.Aisku, taip bananmedziai niokojami ir sekinami, bet tai ne banderlogu reikalas. Kartas nuo karto banderlogais uzsiima smauglys , apmazina ju skaiciu, o tada drastiskai sumazejus bandelogu skaiciui paidedeja banananu plantacijos. Po to ratas sukasi is naujo.

sumakalavo       2019-04-7 9:46

sumakalavo, visai suvaikėjo

Japonų       2019-04-7 9:25

tautos ilgaamžiškumo paslaptis ne vien tame ,kad jie sveikai valgo,bet ir tame tikriausiai,kad jie gerai jaučiasi savo šalyje,neišsibarstę,jaučiasi savo tautoje,kaip šeimoje,jau nekalbant apie aukštą jų bendravimo,tradicijų,papročių kultūrą.

pasvarstymas       2019-04-7 9:00

Kvaili žmonės pavydi kitiems už jų didesnius kūniškus (medžiaginius) malonumus, o protingi pavydi kitiems už jų didesnę dvasinę tvirtybę. Deja, kvailių yra nepalyginamai daugiau nei protingų.

Teisingai       2019-04-7 8:56

Parašyta panašiai ir vyksta bet tai jau seniai žinoma išminčiai apie tai rašė,dėja tai amžina.

taip jau nutiko       2019-04-7 8:49

Sunku sugrįžti namo juos praradus, sunku surasti vienintelį kelią į juos, bet dar sunkiau pamilti vienas kitą. Ir šį kartą bus ne taip kaip norime, o taip kaip nuspręsta.
Todėl geriau užsidaryti, atsitverti nuo visuomenės ir dar giliau įlįsti į savo vidinį kiautą

Mes dar neatsakėm        2019-04-7 8:31

į klausimą,kokia yra lietuviškai krikščioniška kultūra?Kai mums jau perša viršnacionalinę.

labaj giaras       2019-04-7 7:39

Rusteika labai blogas žmogus.
Jis liepia mum acistoti prieš veidrodžius ir traumuoti save demaskavimais.
Ką pamatytų  brangus Lietuvos žmogus jeigu acistotų prieš veidrodį?
Kad jis ne brangus, o pigus.
Kad jis ne Lietuvos, o kumetyno.
Ir kad jis joks žmogus. Dvikojis banderlogas.
Iliuzijų ir mitų griūtis galutinai pribaigtų ant snarglių besilaikančius didybės likučius.
Seubas!
Gereu eikim balsuoti.
Tam nereikia nei proto nei savianalizų.
Išsirinksim Gelbėtoją ir Jis mum viską padarys.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai penkioliktoji (rugsėjo 26 diena)

JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Karas Ukrainoje. Du šimtai keturioliktoji (rugsėjo 25 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Visų blogybių šaknis – XXVI eilinis sekmadienis

Almantas Stankūnas. Ar interpeliacija Dainiui Kreiviui – tik imitacija?

Marius Parčiauskas. Kaip mobilizacija paveiks karo eigą?

Paskutinis verdiktas Albinui Kentrai ir „Miško broliams“

Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį

Karas Ukrainoje. Du šimtai tryliktoji (rugsėjo 24 diena)

ES tarnyba nekontroliuojama propaguoja LGBTQIA+ dienotvarkę

Patriotiškiausias Lietuvos jaunimo metų renginys Kaune. Konferencija „Labiau negu merginą? Meilė Lietuvai XXI amžiuje“

E. Macronas siūlo naują imigracijos politiką: migrantus siųs iš miestų į provinciją

Raimundas Kaminskas. Biografijos puslapiai – Juozas Albinas Lukša-Daumantas 1940–1941

Mobilizacinis patriarcho Kirilo pamokslas (pažintiniais tikslais)

Karas Ukrainoje. Du šimtai dvyliktoji (rugsėjo 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ką prasitarė valdančiųjų atstovai apie elektros sektorių?

Algirdas Endriukaitis. Kas skolingas ir kam priklauso istorijos kraujo šluostymas?

Dovilas Petkus. Kurios partijos išduoda savo rinkėją?

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.