Vilnius, Policija

Algimantas Rusteika. Trys išvados

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 6 d. 9:03

42     

    

Algimantas Rusteika. Trys išvados

Trys išvados:

1. Čia ne šiaip per kelias minutes prieš 4 piliečius su vėliava atlėkė 3 policijos ekipažai ir ketvirtas – viešosios tvarkos, t.y. de facto riaušių policijos auto.

Vieta buvo stebima ir sekama. Tikslas – pagauti tuos, kurie klijuoja lipdukus. Todėl bet kokia kaina reikėjo nuvežti ir iškratyti, nes buvo tikimasi rasti lipduką ir kelti bylas. Šalia buvę 3 vyrai policininkų nedomino, nors filmavo, o tik moteris, turėjusi rankinuką, kur galėjo būti „aukso puodas“.

Todėl kas ką bebūtų kalbėjęs ar daręs, vis tiek būtų Astra nuvežta ir iškratyta.

2. Advokato Sauliaus Dambrausko komentaras – visi, einantys į tokias vietas tokiu laiku su valdžiai nepatinkančiu tikslu, VISADA TURĖKITE DOKUMENTĄ. Nes yra VIENINTELIS PAGRINDAS žmogų laikinai sulaikyti – TAPATYBĖS NUSTATYMUI.

Parodžius dokumentą ir nedarant nieko blogo, nebelieka JOKIO TEISINIO PAGRINDO sulaikymui ir VISI tolesni pareigūnų veiksmai YRA NETEISĖTI.

3. Sistema jau kelintą kartą daro tokius pačiai sau absoliučiai žalingus veiksmus, nes nebevaldo situacijos ir prarado bet kokius visuomenės pasitikėjimo pagrindus, jie nebeturi jokių logiškų ir teisingų argumentų, išskyrus jėgą.

Iš šio kiauro maišo per visas siūles sunkiasi mėšlas. Tai pabaigos pradžia, kiek ji truks – priklausys nuo daugelio veiksnių, nuo išorinių – taip pat.

Tačiau ledas sueižėjo ir rezultatas istorine prasme jau aiškus.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-01-22 18:05

Rusteika,tik nereikia musu gasdinti.Gal neturi Lietuvisko kraujo,kad sneki paistalus.O ta moterele,nei ji patriote,nei rupi jai ta veliava,tai elementari aferiste ,parsidavusi setonui su ragais,kanopomis ir ilga uodega.Kas gerbdamas veliama eis patamsyje ir maskatuos(kito zodzio tiesiog siuo atveju nera)Tiek tos ir meiles,kai veiksmas(meile) tik patamsyje.Patamsyje daromi kiti dalykai.

Al.       2020-01-9 16:59

Iš 100 bandymų, pagaliau tinklalapį atsidariau. Dar po kelių bandymų - atsidariau komentarus. Žmonės, jei tik tokie gebėjimai ginti tinklalapį, kaip ketinat ginti Lietuvą ?

stasys        2020-01-9 15:19

Egidijui ..liuks pasakyta .

Egidijus - ONS fanatiškam kritikui       2020-01-7 18:11

Teisingai - kalk visus savus, fanatike.  Arba viskas bus, kaip tamstelė nori, arba visi priešai. Svarbiausias čia Puteikis, Puidokas, Juozaitis ar bet koks kitas iš tų visur visada esančių tipų , kurie kaip musės sulekia patupėti ant kiekvienos žmonių bėdos, bet kuriems rūpi tik jų reitingai. Kiek dar jie partijų ar įsitikinimų turi pakeisti, kad praregėtum, kas su jais jokios vienybės neįmanomos ir jie yra tik elementarūs demagogai?

Politinė išvada viena- ONS mus pribaigs,       2020-01-7 17:26

jei mes susivieniję nelikviduosime šio antihumaniško,antinacionalinio ONS režimo.
Antilietuvišką ONS režimą įveiks tik DARNA…
CP lyderis Puteikis (ar Juozaitis,ar Dagys ir Ko ) toli grazu ne angelas,bet ,palyginti su ONS mesla dauginanciais ,,lovio’’ partiju seimunais,su juo kartu ,del viesu interesu, bendrus darbus nuveikti galima..Ir mokytojos istorijos fone jis atrodo ONS oponentu ryztingu lyderiu, skirtingai nuo daugelio formaliu demokratu lyderiu…. Radzvilo kompanijos keistas, sakyciau siurksciau -dargi nesveikas, polinkis,visur ieskoti ne sajungininku, o nevertu bendram zygiui ar koalicijai asmenu, pol. grupiu ar panasiai visada baigiasi tos kompanijos fiasko…Jie trypia Sajudzio vienybes ir nesiskaldymo principa, neatleidzia nuodemingiems ,skirtingai ,nei moke Kristus, ir pan… Jei to keisto antisajudinio polinkio nenugales ,tai seimo rinkimuose bus visiskas VF salininku bankrotas…
Visur ,ant kiekvieno man prieinamo kampo, ,,kalsiu” butent Radzvilo grupe, jei Seimo rinkimuose demokratai netures bendros koalicijos,bet pelnys baisia geda,isbarstydamai 10 procentu gerieciu rinkeju balsus aibei gerietisku partijeliu ir parodydami proto ir geros valios paralyziu ONS naudai. Jei VF aplinkoje nugales fanatikai, polit. skaistybes ir tyrumo ieskotojai, ir koalicijos nebus, tai bent STS neformali grupe visuomenei ta aiskiai isdestys…
V. R. turi nuopelnu ryskiu ONS oponentu ir salies padangeje, bet ,tie, pelnyti ilgamete veikla laurai netaps indulgencija, jei jo pasekejai pamins pamineta LPS principa iki rinkimu…Jau dabar , jei jie neis i bendra demokratu konferencija Seime trispalves klausimu,bet kariaus, pagal Gryb., savo ,,mazaji kara’’ vieni, bus ikirinkimins testas….
Man rupi ne Puteikio CP, ne Radzvilo NS ar kitos gerietiskos partijos sekme…Man, ir manau daugeliui ,reikia esminiu polit. reformu, likviduojanciu ONS ir atkurianciu dem. santvarka, Suvereno galias bei valstybinguma ir tauta…Jei kurios nors gerietiskos partijukes vedliai suzlugdys galima bent minimalia ONS oponentu sekme spalio menesi, isduodami Sajudzio vienijimosi principa ,tebuna jie prakeikti amziams…Nes kitos galimybes atsitiesti vis labiau krinkanciai tautai istorija jau nebeduos…Arba sajudininkiska vienybe ir koalicija ,arba giltines triumfas , pone Radzvilai ir Ko….Gal VF zino kitoki kelia, isvengiant gedos spali?. Del 3 procentu VF kapituliacija ONS sulu palankuma jau pelne,bet Seimo rinkimuose jie dar turi galimybe nuvilti ONS marioneciu lukescius….
LPS veteranas A.K.

tiek       2020-01-7 14:02

apie pensininkus prašom pagarbiau - tikrai stasio nepalaikau kategoriškai .Ir tikrai nesijaučiu vienišas.

tuo tarpu Rusijoje       2020-01-7 2:09

Įsivaizduokite Antipovą jo vietoje. smile
https://youtu.be/VuBjoRrfieI
Atsargiai! N-18! Keiksmažodžiai! smile

leiskite sąsiui numirt       2020-01-7 1:21

Palikite ramybėje seną, vienišą ir nuobodžiaujantį pensininką. Savo komentarais jūs jam tarsi gyvybės eliksyro vis įpilite. Jis tik apsidžiaugia, pamato, kad kažkas vis dar kreipia dėmesį į jo skiedalus.

norint mušti, lazda rasis       2020-01-6 23:16

Jei mentai norės, tai pagrindą ras. Sakys, kad Jo Didenybei pasivaideno, jog esate panašus į ieškomą asmenį, o jūsų dokumentas kelia įtarimų, kad gali būti padirbtas. Visiškai be jokių pasekmių sau. Nebent bus kažkokių vidinių pokiliminių kovų. Pavyzdžiui, jei konkretus mentas barškina viršininko žmoną, kas nėra retenybė jų tarpe. Tada viršininkas gali pasinaudoti proga suvesti sąskaitas su žmonos meilužiu. Tik tiek. O išėję į pensiją jie visokius blatnus “Lesopovalus” garsiai klausosi kartu visais kaimynais, nes žino, kad niekas jiems kolegų neiškvies, kadangi beviltiška. Tai ko norėti?

stasys -22;08       2020-01-6 22:06

Kaip drysti tu ,lietuviškas nusmurgėli ižeidinėti mane seną ligotą žmogų ,buvusį TSKP narį. Dabar priklausau konservatorių partijai, ir jokie vatnykai man nesup-s proto.

štaziui       2020-01-6 21:08

...apžergi savo analine išange šampano butelį iš antro galo, iššauni kamštį ir skrendi rusiškų “kalėdų” purslų nešamas atgal į savo gimtąjį Voronežą.

stasys        2020-01-6 20:47

- močiutės raštelis tai žolytės ‚kasekas‘. Patraukei karta malonu ir gera , patraukei antra ir tu jau Reigardas ant bačkos stovis su ištiesta ranka žiopliams išsižiojusiems , trečias ketvirtas leidžia pasirinkti kokia didelė kiaulė tavyje tūpi .. po penkto –šešto paprastai nurauna stogą ir tau jau nesvarbu kas po kojomis gulį .. Spėju močiutė užstrigo tarp antro ir trečio sykio .. jaučiu ji mielai primintu liberalizmo gyvatę savo medine koja ..

močiutė       2020-01-6 19:59

Į mano kiemelį vėjas atpūtė tokį raštelį. Paskaitykit ir jūs.

LIETUVOS PILIEČIAMS [Lietuvos gyventojams-naktualu]
  Ša,raminkitės,lietuviai,Lietuva laisva tik tiems,kas turi susiveikęs bent milijoną, o jums, bėdžiai,pastatysime Lukiškių aikštėje bunkerį,ten jūs ir galėsite mojuoti savo trispalvėmis.Jei dar spurdėsite-turime efektyvių purvasklaidos, teisėnaikos ir kt.laiko patikrintų metodų.

    DIDYSIS BROLIS STEBI TAVE

štaziui       2020-01-6 17:50

gėbistine padla, demokratiniai režimai nieko neturi bendro su totalitariniais. Demokratinėje santvarkoje policijos pareigūnai neturi teisės priekabiauti prie žmogaus, siekdami “nustatyti tapatybę”. O pilietis gali mosikuoti nors ir Zanzibaro vėliava, ne policijos reikalas. Tik mentai nedemokratiniuose režimuose leidžia sau tai daryti, o valdžia juos palaiko.

Bet reikalo esmė štai kame: totalitariniai režimai sistemingai naikina pavergtuosius, tame tarpe fiziškai. Totalitariniai režimai sukuria ir palaiko visuotinę šniukštinėjimo ir įskundimų sistemą. Totalitariniai režimai teroru kuria “naująjį žmogų”, prievartaudami pavergtuosius priimti jiems svetimą ir nepriimtiną gyvenimo būdą. Totalitariniai režimai neleidžia pavergtiesiems uždirbti ir oriai gyventi, nes tai reikštų totalitarinio režimo galą.

Demokratinėje santvarkoje ne valdžios reikalas, kuo pilietis užsiima, jei tik nedaro nusikaltimo. Demokratinėje santvarkoje žmogus uždirba, rūpinasi savo šeima, gyvena savo gyvenimus ir netoleruoja valdžios kišimosi.

Deivis       2020-01-6 17:40

Koks turi būti Lietuvos respublikos piliečio santykis su ne Lietuvai dirbančia “teisėsauga”?

stasys        2020-01-6 16:53

trims klausimėliams :
1 . Nėra tokio teisės pažeidimo .
2 . Nedraudžiama .
3 . Skiriasi tik visuomenės požiūriu į savo šalies teisėsauga .Pastarosios teisėsaugai nereikia visur klupinėti ir atsiprašinėti už kiekviena bendra “pirst” .

Trys klausimėliai       2020-01-6 16:37

1. Nuo kada Valstybinės vėliavos demonstravimas viešoje vietoje yra teisės pažeidimas?
2. Nuo kada viešojoje vietoje draudžiama pasirodyti be asmens dokumento?
3. Kuo skiriasi totalitarinės ir demokratinės valstybių teisėsaugos sistemos?
taigi, kokioje valstybėje mes gyvename ir kodėl?

Paradoksas:       2020-01-6 16:12

  Trispalvės alėjoje NEGALIMA mojuoti Trispalve vėliava.  Šitaip sugalvoti gali tik mankurtas iš Tauragės….

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-6 15:49

Teksto autorei, -iui su nr 2020-01-6 14:23
Būtent, Kauno forumo flirtas su Gitanu - l pavojingas.

Gėda       2020-01-6 15:16

Antipovai ir jos viršininkams.

rename       2020-01-6 15:14

Kiekviena valstybė leidžia arba draudžia tam tikras vėliavas.
Svetimas draudžia, o savas leidžia ir skatina.
Pvz., Vilniuje, jeigu išeisi į gatvę, aikštę, bet kur bet kada, su pederastų vėliava, tikrai niekas nesuims. Atvirkščiai- policija saugos, o meras atskubės pamaloninti su kava ir buterbrodais.
Taigi, problema yra atskirų žmogelių nesusivokime- kokioje valstybėje gyvena.
Jeigu pirmenybė ir pagarba, apsauga skiriama pederastų vėliavai- reiškia
mes gyvename Pederastų respublikoje.
Būk pederastu ir jokia milicija neprikibs.

Dzeikas       2020-01-6 14:29

Iseiga “istorine” prasme gal kazkam ir aiskus, bet kaip rodo praktika “neistorine” prasme be isorines jegos TOKIE rezimai gali gyvuot begalo ilgai. Zmones gali is bado est vienas kita (KLDR paskutini XXamz desimtmeti po keliu is eiles nederliu ir sponsoriavimo is TSRS nutraukimo), bet valdzios nevers. Ta pati rodo GULAGu praktika. Pabega is ju tik zeku aristokratija.Arba jie organizuoja sukilimus ir riauses. Taciau mirstantys badu lageriai, stimpa tyliai be bandymu sukilt.
Todel autorius truputi optimistas.
Lygiai kaip ir tie ,kurie i lietuviska prichvatizacija ir chamo triumfa po kovo 11 ir ypac po putco TSRS zlugimo ziurejo filosofiskai: “pirmas milijonas visada vogtas”.
PS. Beje , oponuodamas Radzvilui pasakysiu, kad takosyra kai Lietuva pasuko Chamo keliu, ne 1992 spalio 25d kai brazauskiniai buvo grazinti valdzion, o putco Sovietijoje 1991m rugpjucio 21 d zlugimas.
Tai kas vyksta dabar tera tik fakto iforminimas.

Ramiros       2020-01-6 14:23

>> 14:29.Jo. Iš jų visko galima laukti Turime pavyzdžių. Gali būti, kad gali pasakyti, kad ta Astra užpuolė tą pareigūnę ar kurią nors kitą, apkandžiojo, talžė su ranka, net pati dėl savo smūgių tą ranką išsinarino. Juk nesunku ir “pataloginį melagį” surasti, kuris tai gali patvirtinti ir dar pasakų pripasakoti ....  Be abejo, prifantazavau ..... Betgi munduro garbė, manau, svarbiau ..... Girdėjau savo ausimis, kai Klaipėdos teisme perskaitė,  kad toks viens pliks nenešė, nors savo akimis mačiau, kad nešė ir dar kaip nešė, net įsirėžęs, nes tas “nešulys” svėrė ne mažiau 20 kilogramų. Juk yra ir akivaizdžios foto/video medžiagos .... Taigi, taigi, kaipgis ...

stasys        2020-01-6 14:11

A.K. LPS veteranas > sakyčiau labai jau kuklus paramos įnašas smile ar tik Tamstelė nebando čia naiviems žmogeliams įpiršti kokia bėdą senatvėje .? Beje o kam tai mokytojai advokatas ? siūlysite tai moteriškei po teismus tasytis .?

patiko.       2020-01-6 13:50

rašinėlio pabaiga apsdraudimas-pabaigos pradžia priklausys nuo daugelio veiksnių.pataisyčiau-ypač nuo išorinių. jei sausio tryliktą kautasi dėl ateities,tai dabar dėl praeities. Grasildos divizija dislokuojasi vaistinėse,o jaunimas,studentija neturi vadų. taip kad pabaiga bus ar pradžia spręs svetimi.

Aukokime mokytojos gynybai...       2020-01-6 13:33

N.Puteikis:,,Raginu paremti A. G. Astrauskės teisinę gynybą nuo policijos draudimo mojuoti trispalve ir sąnario laužimo:
Gavėjas: Astra Genovaitė Astrauskė
Sask. Nr. Mano sąskaita: LT524010044300101402
Paskirtis: parama teisinei gynybai.
Iki 2500 eurų gali žmonės vieni kitiems pervesti, o gavėjas nuo tos sumos neprivalo mokėti gyventojų pajamų mokesčio (pasitikslinau VMI).
Aš parėmiau 200 eurų’‘

Platinkime ir aukokime,nes sovietmečio LTSR režimas jau alsuoja mums VISIEMS Į  VEIDĄ...  A.K. LPS veteranas

pro kur oras Bezdutis       2020-01-6 13:29

Ramiai, tuoj įrodysim, kad pagrindas sulaikymui buvo.
Jau baigiam patengti 39 kaltinimus tai Astrauskaitei.

tuo tarpu       2020-01-6 13:23

Budulių numylėtinis Banko Nuosėda stumia orwelinį įstatymo projektą, kuriuo komitetinė ochranka galės sulaikyti bet ką ir nusigabenti “pokalbiui”.
Tuo forumai nesipiktina. Atvikščiai- nuolat skelbia naujienas apie puolamą prezidentą.

>fiz 2020-01-6 13:40        2020-01-6 13:02

rašinėji, kad “šūdas negenda, nelūžta, netrupa, et cet.”
Gal tu marsietis?
Dėl kitos tavo rašliavos: mąstymas - pareiga.
Nebūtina rašinėti banalybių.

Rūta       2020-01-6 13:01

Teko būti Australijoje. Maloniai nustebino jų pareigūnų atsidavimas valstybei ir jos piliečiams. Mandagūs, korektiški, geranoriški, lojalūs valstybei. Valstybė pareigūnams moka gerus atlyginimus. Publika Australijoje - marga. Man įdomi buvo viena detalė: jei viešoje erdvėje (pvz. gatvėje) susitinka keli lietuviai, tarpusavyje šnekasi angliškai. Kodėl, klausiu. Iš pagarbos valstybei - atsako. Mes lietuviškai bendraujam tik savo namuose ir lietuviškuose renginiuose. Jiems nesuvokiama būtų bendrauti savo tautine kalba valdiškose įstaigose.

nemokama idėja       2020-01-6 12:59

Kadangi Lietuvos vėliava de facto paskelbta kaip grėsmė valstybybei, siūlau per šventes ...nebekelti jos ant savo būstų.
Vietoj Trispalvės pakabinkim grindų skudurus, paklodes ar rankšluoščius.
Būtų neblogas vaizdelis. Sunku būtų apsimesti jog “niekas nyvyksta”.
Aišku, pasiūlymas yra utopinis- juk lietuviai totaliai nesolidarūs, niekada neprotestuoja. Daug mieliau buduliai rinksis po Balkonėliu paklausyti demagogijos. Suprantama, su vėliavytėmis.
Kolaborantų tautelė.

stasys        2020-01-6 12:54

Tarpuvarčiu patriotai gali piktintis iki pažaliavimo, visa laimė tu buteliniu mažai kas klauso . Policijos darbas užtikrinti viešą tvarką o piliečio padėti ta tvarka palaikyti . Paprastai tai reiškia laikytis viešosios tvarkos,... o mokytojos jau baustos už  chuliganizmą turėtu būti du kartus labiau atidžios .smile Ka domina A.Rusteika tas tavo samprotavimas , jei iš pažiūros mastantys piliečiai taip kvailai ir neatsakingai patys elgiasi? Reiktu stebėtis kaip tai moterai nedavė papūsti alk. testui ir nenuvežė į nakrologini patikrinti . Visa laimė kad ne viena buvo .. Tokios temos labai greitai apsivelia pigiais samprotavimais paliekant esmyne priežastį padėta stalčiuje .Tai vystyk ką naudingo , ta suirutė, pridėjo K.Škirpos problemai ?..klausimas tarpuvarčių patriotams .

fiz       2020-01-6 12:40

Rusteika vis rašo apie kažkokią mistinę režimo pabaigos pradžią, tačiau nesuvokia elementaraus dalyko- šūdas negenda, nelūžta, netrupa, et cet.
Tai pati stabiliausia materija!
Geras dalykas gali išvirsti į šūdą, o šūdas lieka šūdu ir bulkute nepavirsta.
Mėšlą galima tik išmėžti, o mėžti nebėra kam- drūtesni išemigravę, o likučiai yra neįgalūs.  Pavienių entuziastų išsišokimai, realiai, režimui netgi naudingi- ir sudoroti nesudėtinga ir gera bauginimo pamoka mužikėliams.

Laumėjantis       2020-01-6 12:30

V. Landsbergis ar pernai ar užpernai prieš sausio 13-ąją beveik atviru tekstu pareiškė, kad Lietuvos teisėsauga dirba ne Lietuvai ( po beveik 30 metų pagaliau pamatė ). Todėl ir straipsnyje paminėtu atveju galima manyti, kad tie policijos darbuotojai taip pat galimai dirba ne Lietuvai. Todėl galimai su ne Lietuvai dirbančiais pareigūnais taip ir reikėtų elgtis: paaiškinti, kad jie galimai dirba ne Lietuvai ir todėl atsisakyti pateikti bet kokius dokumentus, atsisakyti vykti į policiją, teismą ir pan., nepasirašyti jokių dokumentų ir t.t. ir pan. ( Na, o jeigu policija prižiūri tvarką ir eismo saugumą gatvėse ir keliuose, tada jau kitas reikalas, nesvarbu kam ji dirba ).

Turi kristi kedes       2020-01-6 12:00

Jei nera akivaizdaus viesosios tvarkos pazeidimo , NIEKAS neturi teises tikrint dokumentus. Paziurekit i laisvu pilieciu demo Amerikoj , Vokietijoj , Pransuzijoj. Policija visiskai nesikisa , arba sedi auto ir stebi is toli.

Tvankstas       2020-01-6 11:04

Jei ir turėtų asmens dokumentą, tai vis tiek būtų nuvežta į komisariatą iškratyti rankinuko.
Neišvengiamai.

Apolitas dviems pirmiems komentatoriams       2020-01-6 10:39

Rusteika su advokatu ir nesako, kad jei šiuo atveju būtų asmens dokumentas, mokytoja nebūtų sulaikyta.Greičiau atvirkščiai.
Ką jie nori pasakyti, kad jei sulaikymas įvyktų, nepaisant asmens dokumento, tai jau būtų akivaizdus įstatymo pažeidimas. O dabar “teisėsaugininkai” gali teigti, kad veikė įstatymų rėmuose ir siųsti visus toli, toli…

Trabantas       2020-01-6 10:12

Iš VPK paaiškinimo akivaizdu, kad buvo iš anksto suplanuota ir vykdoma operatyvinė operacija prieš moterį. Todėl ir vaidmenys buvo paskirstyti atitinkamai. Sėmė moteriškas ekipažas, o jei vyriškiai kaip nors būtų mėginę gelbėti, būtų įsikišę ir policajai.
Mintis buvo tokia, kai moterys semia moteris, turėjo atrodyti elegantiškiau ir ne taip brutaliai, nei, įsivaizduokime, jei ją būtų sėmę stambūs žaliūkai.
Bet kaip ir įprasta, kai komandas vykdo besmegeniai, šūds išeina.

Aišku,       2020-01-6 9:56

kad bijo, sistemininkai bijo, o štai, liaudis drąsėja. Nepasitikėjimas valdžia, kad ir ką ji bedarytų ir ką besakytų, yra 100 procentinis. Tik, įdomu, kaip ši gėda bus “plaunama”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-6 9:53

Taip, Algimantai, komunistinė konclageinė sistema užsilenkia.
Reikalinga sava sistema, Tautos klestėjimui.
_________________________________________
Nacionalinis susivienijimas - Sąjūdis 2

Kaži, kaži       2020-01-6 9:53

ar būtų padėjęs asmens dokumentas. Sistemos policajams tai, tik žodžių žaismas, o realybėje veža net iš nuosavų namus, ten įsibrovę.

Algimantas       2020-01-6 9:30

Dambrauskai, mažvaiki, esu gimęs prie Hitlerio, šį tą pergyvenęs ir matęs, nepadės jokie dokumentai, nes yra populiari CCCP laikų formulė, o mes dar jaučiamės gyvenantys joje, bent taip vadinamas elitas: Aš viršininkas - tu durnius, aš durnius - tu viršininkas, arba ,, prieš viršininką tu esi visada kaltas. Štai čia tai ir įrodo. O ypač sušimašintame wilno.


Rekomenduojame

Mes nugalėjom. Prieš 30 metų Gorbačiovas vizito metu Lietuvoje išgirdo tai, ko nesitikėjo: lietuviai liepė atvežti nepriklausomybę – LRT

Kaip vysk. Pranciškus Ramanauskas Alfonsą Svarinską slapta lageryje įšventino į kunigus

Algimantas Rusteika. Kokie jie būtų dabar?

Laisvės premijos laureato Albino Kentros kalba iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime

Mitingo „Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“ vaizdo įrašas

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Renginių programa

Rasa Čepaitienė. Signalinės sistemos I. Pidžinas

LRT: pirmieji kandidatų į Vilniaus universiteto rektoriaus postą debatai

Ramūnas Karbauskis. Kleptokratija ir jos didvyriai

Vygantas Malinauskas. Mano trigrašis į diskusiją apie simbolius

Prokurorų žinia: Neringa Venckienė iš įtariamosios tapo kaltinamąja

Šiandien, šeštadienį, 14 val. kviečiame į pilietinį mitingą – už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę

Italų kalbininko prof. dr. Guido Michelinio paskaita apie lietuvių kalbą ir jos pranašumus

Vilniaus Sąjūdis: nedelsiant grąžinkite A. Kentrai Miško brolių muziejaus patalpas ir, atlyginę patirtą žalą, paremkite jo veiklą

Prokuratūra skundžia sprendimą Generolo Vėtros lentelės sudaužymo byloje

Raimondas Navickas. Pasiūlymas klaipėdiečiams

Tautos forumo reikalavimas dėl patyčių iš valstybinės vėliavos, laisvės kovotojų ir genocido aukų atminimo

Robertas Čerškus. Apie neužmirštuolės žiedelius

Vidmantas Valiušaitis. 1944 m. sausio 9 d. tragiškai žuvo gaisre prezidentas Antanas Smetona

Liudvikas Jakimavičius. Įdomus faktas

Robertas Grigas. Jei iš LRT diktorių atsirastų...

Grėsmės lygių nebeliko. Įsigaliojo naujas Vaiko situacijos vertinimo tvarkos aprašas

Tomas Baranauskas. Atmintinos dienos ir Kazys Škirpa

Vincentas Vobolevičius. ES direktyvos: kas jos ir ką jos gali?

Vidas Rachlevičius. Mes vėl pralaimim neiššovę...

Advokatas Remigijus Merkevičius neįžvelgia jokio moters nusikaltimo: jos sulaikymui pagrindo nebuvo

Liudvikas Jakimavičius. Atsako belaukiant: jis bus žiaurus ir visiškai kitoks nei prognozuojama

„Meilės krantų“ autorius Gitenis Umbrasas: Jausmas, lyg kas ranką pjautų

Nuo bačkos. LRT: mums dera nulenkti galvas prieš tas jaunas policijos pareigūnes, operatyviai radusias argumentų, kodėl gi reikia sulaikyti asmenį

Algimantas Rusteika. Trys išvados

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.