Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Taip rašo 15min

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 17 d. 22:25

15     

    

Algimantas Rusteika. Taip rašo 15min

„Su deglais viduramžiais žygiuodavo riaušininkai, o rasinės neapykantos šioms liepsnoms buvo įpūsta pirmoje XX a. pusėje, kai tokias eitynes ėmė rengti kukluksklanas JAV ir naciai Vokietijoje.“

Taip rašo 15min. Tik drąsusis redakcijos, kuri nurodo feisbukui, ką trinti, o ką ne, autorius nedrįsta net savo pavardės pasirašyti – tekstas anoniminis, nurodyta „šaltinis 15min“.

Matyt, patiems gėda dėl savo kryptingos, žemiausio lygio propagandos, panašiai kaip 1988-siais LKP CK organų rašeivoms. Gaila žmonių ir tiek, po kelių metų gėdinsis savo vaikams į akis pažiūrėt.

Nieko naujo ant tos. Šie „laisvieji žurnalistai“ – viens prie vieno, kaip tada Šaras, skaitantis vasario 16-sios pasmerkimo mitinge komjaunuolišką tekstuką iš lapelio.

Na, bet pinigai juk nekvepia. O rasistams tai buvo gera, jų prisirinko daug ir visi tokie baisūs baisūs. Aplink jaunimas, dainos, visi draugiškai nusiteikę, linksmi ir šviesūs.

O čia štai mes – vienas riaušininkas iš Biržų, kitas – kukuksklanininkas iš Kauno. Galvojom, kad deglus ir vėliavas atims, bet, koks netikėtumas, – neatėmė!

Tai iki soties prisimosavom, kol dar galima! O policija tai, žinokit, mūru užstojusi gynė nuo riaušininkų gatvės lentelę, kurios niekas nesigviešė pulti. Valstybėje dabar svarbiausia apginti tą vieną valstybinę lentelę – tai mūsų laisvės ir demokratijos simbolis.

Smagu buvo. Dabar ten Trispalvės alėja, žinokit. Tik neaišku, kokios, nes pusė pasaulio vėliavų yra trispalvės. Na, bet tai ir gerai, jei kas su vėjų kryptim atsitiktų, gal tiks ir patiks, gal nebereikės vėl keisti.

Žodžiu, prieštaringai vertinamų nacionalistinių organizacijų, kurios artimos fašistams (čia 15min anoniminio drąsuolio ar drąsuolės epitetai), neonaciams radikalams buvo visai linksma.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-02-21 0:16

atleiskite,bet kreipti demesi i 15 min ar delfi save negerbti,tai Kremliaus apmokamos sudinos smardalines,kurios veda pries Pabaltiju valstybes propoganda.Padorus zmogus tokiuose leidiniuose nedirbs,nes uzsitrauks negarbe ne tik sau ,bet ir palikonims.

štaziui       2020-02-20 21:38

...enkavėdistine pašluoste, nusipurkšk savo tuščią makaulę “dichlofosu”,kad išdygtų Lenino plikė. Prakompastiruok savo apgailėtiną pypuką, suspausdamas tarpduryj - kad supanašėtum apipjaustymu su Leibu Bronšteinu (Trockiu). Susipilk į akis kanalizacinio valiklio “Kurmis”,kad pasidarytum siauraaakis kaip Mao. Ir išdidžiai atsistok ant postamento prie savo žmogaus teisių ar kokio ten stebėjimo instituto. Visu savo nuogybės už trisdešim norveginių atvirumu. O čia, bolševikini iškrypėli, savo ekshibicionizmo nekultyvuok.

o taip!       2020-02-20 14:31

Panašu, kad “15 kapeikių” straipsnelio autorius yra Dovydas Pancerovas. Jo stilius.

Vacys       2020-02-18 20:32

Sukursime “NS”. Nebūkim pesimistai, tik reikalinga daugelio pagalba, vieni vadai aišku nesugebės. Tad į darbą visi kam brangus “Sajūdis”. Mažiau verkšlenkim, daugiau aplink save skleiskime informaciją apie NS. Juk kuriama partija tikrai bus krikščioniška ir patriotinė. Visos kitos partijos stiprokai apsamanojo.

Kur eina forumiečių energija?....       2020-02-18 16:52

Peza tekstuose forumiečiai daug ir teisingai… 
Tarytum lenktyniauja Čepaitienė su Rusteika, Radžvilu ar Sinica, kas daugiau teisingų tekstų mažyčiame portale ,,prikeps”...Kad jie taip lenktyniautų ,,kepdami’’ NS narius ar inic. grupes savaitgaliais lakstydami po Lietuvą...Jei tame varžytųsi,tai NS suvažiavimas jau lapkritį būtų įvykęs.O gal matėte ,kad kas iš puikių pamokslininkų ketvertuko bent skaitytojų būtų prašęs talkos ar aukų kelionėms po šalį? Bent aš nepastebėjau…Beveik galima lažintis, kad tie autoriai partijos laiku nesukurs, nes pagrindinis jų dėmesys ne traukinio judėjimui ,ne procesui, o švilpukui…

habilitās       2020-02-18 13:46

Koks skirtumas, kas ką rašo?!
Patriotas yra tas, kuris rūpinasi savo šeima ir artimu, susitvarko aplinką, neteršia gamtos, neparduoda miško kėdučių gamintojams, o ne tas, kuris vaikšto su deglais ar pučia „dūmą“ iš balkonėlio.
Manau, kad Vyresniajam kalbų svetimi nerašo, patys susikuria, o jei taip Paveldėtojas balkonėlyje atsistotu, be popierėlio… ar daug tautai ir pasauliui praneštų?!
O juk po rinkimų pretenduos į viršininkus, ir kultūros komiteto pirmininko kėde, ko gero, nepasitenkins. Ir vėl turėsime „įskiepytą“ Seimo pirmininką, mičiūrininkų galerijoje. Kas leis dar keturis metus užgulti portalų rubrikas ir komentarų skiltis su akrais spausdinto teksto. O svarbiausia, vėl kviesti į eitynes. Su deglais, žinoma.

stasys        2020-02-18 12:51

Nieko vertas tekstas . Pyškiną į varnas iš savo patranku ir nemato reikalo problema apsvarstyti plačiu “rakursu ” . Na juk ne veltui tie 15 min ir rašo tokius str. kurie taip puikiai limpa tokiems veikėjams ju pačiu klijuojamoms etiketėms . Nereikia net seilėti perbraukiant per šiurkštu liežuvį .Tik nuo pačio žmogaus priklauso kaip Jis atsilieps priklijavus jam tokia etikete , deja geru prošvaisčių nesimato . A. Rusteikai ..mokytis ,mokytis ir dar karta mokytis ..Čia tik R.Šimašiaus pievutėje strikinėja korektiškos nuomonės zuikučiai , o istorija , jei tikra ir ne sovietiškai perdalinta, turi ir raukšlių ir laiko nugairinta veidą ir rankos sugrubusios kartais net žodį ištaria ausis riečianti .Visa tai ” politikai pataikaujantis valdininkai ” bando paslėpti po begalės storu savo nuomonių ir dar turės praeiti nemažai laiko kol Lietuvos visuomenės išmoks į savo istorija žvelgti ne per politiko korektiškus akinius ir taip kaip ji yra verta .. su visomis nepatogiomis detalėmis . Pavyzdys tie patys vokiečiai .. tik faktai ir jokio pataikavimo istorine tiesa propaguojantiems .

DDD       2020-02-18 10:17

LNK irgi nušvietė bjauriai - atseit visur pasaulyje su deglais žygiuoja neonaciai. “Lietuvos ryto” TV nušvietė beveik pozityviai - pati reporterė kalbėjo eidama su fakelu.

ko gero       2020-02-18 10:04

15 min. Judo grašiais apmokama netikrų naujienų kalvė...

15 min       2020-02-18 9:57

reikėjo įdėti šitąhttps://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vasario-16-aja-patriotai-ir-etnofuturistai-minejo-eitynemis-su-deglais-56-1276732

15 min       2020-02-18 9:56
Ką ir reikėjo įrodyti apie 15min       2020-02-18 2:11

Tik 15min išsilaikanti tiesa yra melas.

-------       2020-02-18 0:45

15kap greitai išėmė straipsnį apie šias eitynes - grečiausiai išsigando, kad Kazio Škirpos giminės nepaduotų 15kap į teismą už šmeižtą.
Ooo, toks teisinis procesas nuskambėtų per du kontinentus.

-------       2020-02-18 0:44

15kap., t.y 15min greitai išėmė straipsnį apie šias eitynes - grečiausiai išsigando, kad Kazio Škirpos giminės nepaduotų 15kap į teismą už šmeižtą.
Ooo, toks teisinis procesas nuskambėtų per du kontinentus.

-------       2020-02-18 0:16

Vilniaus meras - bailys.
Galėho ateiti pasižiūrėti mitingo - niekas nebūtų jo klibinę, net.jei būtų atėjęs ir be apsaugos.

Rekomenduojame

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Vidas Rachlevičius. Sveiki atvykę į Europos bananų respubliką

Linas Karpavičius. Neturėdami savo valstybės tik laiko klausimas kada neteksim nuosavybės

Ramūnas Karbauskis apie buvusį bendražygį: Lietuva privalo tai žinoti apie Saulių Skvernelį

Daugiausia neapykantos nusikaltimų prieš krikščionis – Prancūzijoje

Karas Ukrainoje. Du šimtai šešiasdešimt devintoji (Lapkričio 19 diena)

ES ignoruoja pasipriešinimą, patyliukais rengia skaitmeninį identifikavimą 2024 metams

Jerzy Kwasniewski. Apgaulingas ES vaikų apsaugos reglamentas

Karas Ukrainoje. Du šimtai šešiasdešimt aštuntoji (Lapkričio 18 diena)

Klausas Švabas kasmetiniame tarptautiniame viršūnių susitikime ragina vykdyti pasaulinį ekonomikos perstruktūrizavimą

Edvardas Čiuldė. Kur pasidės Lietuva be lietuvių?

Almantas Stankūnas. Dainiui Kreiviui ir valdantiesiems nors kuolą ant galvos tašyk

Česlovas Iškauskas. Žydų turto kompensavimas – vėl atveriama Pandoros skrynia

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.