Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Taip rašo 15min

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 17 d. 22:25

15     

    

Algimantas Rusteika. Taip rašo 15min

„Su deglais viduramžiais žygiuodavo riaušininkai, o rasinės neapykantos šioms liepsnoms buvo įpūsta pirmoje XX a. pusėje, kai tokias eitynes ėmė rengti kukluksklanas JAV ir naciai Vokietijoje.“

Taip rašo 15min. Tik drąsusis redakcijos, kuri nurodo feisbukui, ką trinti, o ką ne, autorius nedrįsta net savo pavardės pasirašyti – tekstas anoniminis, nurodyta „šaltinis 15min“.

Matyt, patiems gėda dėl savo kryptingos, žemiausio lygio propagandos, panašiai kaip 1988-siais LKP CK organų rašeivoms. Gaila žmonių ir tiek, po kelių metų gėdinsis savo vaikams į akis pažiūrėt.

Nieko naujo ant tos. Šie „laisvieji žurnalistai“ – viens prie vieno, kaip tada Šaras, skaitantis vasario 16-sios pasmerkimo mitinge komjaunuolišką tekstuką iš lapelio.

Na, bet pinigai juk nekvepia. O rasistams tai buvo gera, jų prisirinko daug ir visi tokie baisūs baisūs. Aplink jaunimas, dainos, visi draugiškai nusiteikę, linksmi ir šviesūs.

O čia štai mes – vienas riaušininkas iš Biržų, kitas – kukuksklanininkas iš Kauno. Galvojom, kad deglus ir vėliavas atims, bet, koks netikėtumas, – neatėmė!

Tai iki soties prisimosavom, kol dar galima! O policija tai, žinokit, mūru užstojusi gynė nuo riaušininkų gatvės lentelę, kurios niekas nesigviešė pulti. Valstybėje dabar svarbiausia apginti tą vieną valstybinę lentelę – tai mūsų laisvės ir demokratijos simbolis.

Smagu buvo. Dabar ten Trispalvės alėja, žinokit. Tik neaišku, kokios, nes pusė pasaulio vėliavų yra trispalvės. Na, bet tai ir gerai, jei kas su vėjų kryptim atsitiktų, gal tiks ir patiks, gal nebereikės vėl keisti.

Žodžiu, prieštaringai vertinamų nacionalistinių organizacijų, kurios artimos fašistams (čia 15min anoniminio drąsuolio ar drąsuolės epitetai), neonaciams radikalams buvo visai linksma.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-02-21 0:16

atleiskite,bet kreipti demesi i 15 min ar delfi save negerbti,tai Kremliaus apmokamos sudinos smardalines,kurios veda pries Pabaltiju valstybes propoganda.Padorus zmogus tokiuose leidiniuose nedirbs,nes uzsitrauks negarbe ne tik sau ,bet ir palikonims.

štaziui       2020-02-20 21:38

...enkavėdistine pašluoste, nusipurkšk savo tuščią makaulę “dichlofosu”,kad išdygtų Lenino plikė. Prakompastiruok savo apgailėtiną pypuką, suspausdamas tarpduryj - kad supanašėtum apipjaustymu su Leibu Bronšteinu (Trockiu). Susipilk į akis kanalizacinio valiklio “Kurmis”,kad pasidarytum siauraaakis kaip Mao. Ir išdidžiai atsistok ant postamento prie savo žmogaus teisių ar kokio ten stebėjimo instituto. Visu savo nuogybės už trisdešim norveginių atvirumu. O čia, bolševikini iškrypėli, savo ekshibicionizmo nekultyvuok.

o taip!       2020-02-20 14:31

Panašu, kad “15 kapeikių” straipsnelio autorius yra Dovydas Pancerovas. Jo stilius.

Vacys       2020-02-18 20:32

Sukursime “NS”. Nebūkim pesimistai, tik reikalinga daugelio pagalba, vieni vadai aišku nesugebės. Tad į darbą visi kam brangus “Sajūdis”. Mažiau verkšlenkim, daugiau aplink save skleiskime informaciją apie NS. Juk kuriama partija tikrai bus krikščioniška ir patriotinė. Visos kitos partijos stiprokai apsamanojo.

Kur eina forumiečių energija?....       2020-02-18 16:52

Peza tekstuose forumiečiai daug ir teisingai… 
Tarytum lenktyniauja Čepaitienė su Rusteika, Radžvilu ar Sinica, kas daugiau teisingų tekstų mažyčiame portale ,,prikeps”...Kad jie taip lenktyniautų ,,kepdami’’ NS narius ar inic. grupes savaitgaliais lakstydami po Lietuvą...Jei tame varžytųsi,tai NS suvažiavimas jau lapkritį būtų įvykęs.O gal matėte ,kad kas iš puikių pamokslininkų ketvertuko bent skaitytojų būtų prašęs talkos ar aukų kelionėms po šalį? Bent aš nepastebėjau…Beveik galima lažintis, kad tie autoriai partijos laiku nesukurs, nes pagrindinis jų dėmesys ne traukinio judėjimui ,ne procesui, o švilpukui…

habilitās       2020-02-18 13:46

Koks skirtumas, kas ką rašo?!
Patriotas yra tas, kuris rūpinasi savo šeima ir artimu, susitvarko aplinką, neteršia gamtos, neparduoda miško kėdučių gamintojams, o ne tas, kuris vaikšto su deglais ar pučia „dūmą“ iš balkonėlio.
Manau, kad Vyresniajam kalbų svetimi nerašo, patys susikuria, o jei taip Paveldėtojas balkonėlyje atsistotu, be popierėlio… ar daug tautai ir pasauliui praneštų?!
O juk po rinkimų pretenduos į viršininkus, ir kultūros komiteto pirmininko kėde, ko gero, nepasitenkins. Ir vėl turėsime „įskiepytą“ Seimo pirmininką, mičiūrininkų galerijoje. Kas leis dar keturis metus užgulti portalų rubrikas ir komentarų skiltis su akrais spausdinto teksto. O svarbiausia, vėl kviesti į eitynes. Su deglais, žinoma.

stasys        2020-02-18 12:51

Nieko vertas tekstas . Pyškiną į varnas iš savo patranku ir nemato reikalo problema apsvarstyti plačiu “rakursu ” . Na juk ne veltui tie 15 min ir rašo tokius str. kurie taip puikiai limpa tokiems veikėjams ju pačiu klijuojamoms etiketėms . Nereikia net seilėti perbraukiant per šiurkštu liežuvį .Tik nuo pačio žmogaus priklauso kaip Jis atsilieps priklijavus jam tokia etikete , deja geru prošvaisčių nesimato . A. Rusteikai ..mokytis ,mokytis ir dar karta mokytis ..Čia tik R.Šimašiaus pievutėje strikinėja korektiškos nuomonės zuikučiai , o istorija , jei tikra ir ne sovietiškai perdalinta, turi ir raukšlių ir laiko nugairinta veidą ir rankos sugrubusios kartais net žodį ištaria ausis riečianti .Visa tai ” politikai pataikaujantis valdininkai ” bando paslėpti po begalės storu savo nuomonių ir dar turės praeiti nemažai laiko kol Lietuvos visuomenės išmoks į savo istorija žvelgti ne per politiko korektiškus akinius ir taip kaip ji yra verta .. su visomis nepatogiomis detalėmis . Pavyzdys tie patys vokiečiai .. tik faktai ir jokio pataikavimo istorine tiesa propaguojantiems .

DDD       2020-02-18 10:17

LNK irgi nušvietė bjauriai - atseit visur pasaulyje su deglais žygiuoja neonaciai. “Lietuvos ryto” TV nušvietė beveik pozityviai - pati reporterė kalbėjo eidama su fakelu.

ko gero       2020-02-18 10:04

15 min. Judo grašiais apmokama netikrų naujienų kalvė...

15 min       2020-02-18 9:57

reikėjo įdėti šitąhttps://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vasario-16-aja-patriotai-ir-etnofuturistai-minejo-eitynemis-su-deglais-56-1276732

15 min       2020-02-18 9:56
Ką ir reikėjo įrodyti apie 15min       2020-02-18 2:11

Tik 15min išsilaikanti tiesa yra melas.

-------       2020-02-18 0:45

15kap greitai išėmė straipsnį apie šias eitynes - grečiausiai išsigando, kad Kazio Škirpos giminės nepaduotų 15kap į teismą už šmeižtą.
Ooo, toks teisinis procesas nuskambėtų per du kontinentus.

-------       2020-02-18 0:44

15kap., t.y 15min greitai išėmė straipsnį apie šias eitynes - grečiausiai išsigando, kad Kazio Škirpos giminės nepaduotų 15kap į teismą už šmeižtą.
Ooo, toks teisinis procesas nuskambėtų per du kontinentus.

-------       2020-02-18 0:16

Vilniaus meras - bailys.
Galėho ateiti pasižiūrėti mitingo - niekas nebūtų jo klibinę, net.jei būtų atėjęs ir be apsaugos.


Rekomenduojame

LGGRT Centro tyrimo išvadas patvirtino Rusijos Federacijos valstybinis archyvas

Susitelkusi Lietuva. Mykolas Kleck: „O, Lietuva, kaip aš tave myliu“

Audrius Bačiulis. Apie Europos Sąjungos jungtinius apsaugų nuo Corona viruso epidemijos pirkimus

Algimantas Rusteika. Na, bet kai viskas baigsis, bus gerai

Andrius Švarplys. Demokratija tapo globalistinio valdymo iškamša

Michaelas Cookas. Bijote koronaviruso? Džiaukitės, kad negimėte prieš 400 metų

Povilas Gylys. Dalia Grybauskaitė: asmeninės savybės

Liudijimas. Gydytojas iš Lombardijos: „Džiaugiuosi, kad grįžau prie Dievo, kai mus supa kančia ir mirtis“

Rasa Čepaitienė. Palaikykime SAM ministrą Aurelijų Verygą

Verta prisiminti. J. Tumo-Vaižganto laiškas apie „karantino sąlygas“ Kauno potvynio metu 1926-aisiais

Aurelijus Veryga. #veido_kaukės

Jurga Lago. Štai kaip gerai „tvarkosi kitos šalys“, arba Apie europinius standartus

Neringa Venckienė dalijasi prisiminimais: „Kas išliejo, nutašė, suformavo… mus tokius?“

Rasa Čepaitienė.  Karantinas (II): kinų pavasaris

Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 24-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

Vladimiras Laučius. Koronavirusas rodo tikrąjį mūsų veidą

Ar tikslinga dėvėti namuose pasiūtą kaukę? Užkrečiamų ligų ir AIDS centro informacija

Roberto de Mattei. Nauji scenarijai koronaviruso eroje

Pasaulio sveikatos organizacija: Kas yra COVID-19 ir kaip TU turėtum elgtis (video)

Vytautas Sinica. Tikrai rimtų iššūkių akivaizdoje turime tik save – savo valstybę ir jos galimybes

Dvaro medikas skėlė iš peties. Audriaus Bačiulio ir Vytauto Sinicos komentarai

Nacionalinio susivienijimo pareiškimas „Dėl būtinybės krizės sąlygomis vadovautis konstitucine valdžios ir demokratinio valdymo samprata“

Liudvikas Jakimavičius. Progresas ir jo rogutės

Geroji Naujiena: Akli mes ar kalti? arba Jo Teismo belaukiant

Junkimės į bendrą maldą stebėdami šv. Mišių transliaciją per televiziją, radiją ar internetu

Andrius Švarplys. 4 klausimai

Visuotiniai ypatingi atlaidai tikintiesiems

Tomas Pueyo. Koronavirusas: Kodėl turime veikti žaibiškai?

Vytautas Rubavičius. Civilizacinis Karūnuotojo veidrodis

Verta pamatyti ir ... pasigrožėti: pandeminė Roma

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.