Politika, Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Tai vis dar galvojat, ką daryti?..

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 4 d. 21:16

31     

    

Algimantas Rusteika. Tai vis dar galvojat, ką daryti?..

Tai vis dar galvojat, ką daryti? Ir kad nėra jėgos ir būdų viską pakeisti? Kad sistema nenugalima, turtinga, galinga ir baisi? Kad reikia kažkokių rinkimų, kažkokių mistinių gelbėtojų, milijardų ar visai tautai ant kelių suklaupus nueiti į Jeruzalę?

O jie tai puikiai žino. Sistema supuvusi iki gyvuonies ir ją nuo griūties vargiai telaiko keli ramsčiai. Ir todėl juos gins iki paskutinio lietuvio ir euro, todėl visos mūsų deklaracijos, rezoliucijos ir reikalavimai – tuščias oro virpinimas.

Tie būdai ir tie ramsčiai labai paprasti, kasdien matomi.

Duokit man vienai savaitei LRT ir Delfi – ir po dviejų savaičių Lietuva bus kitokia.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

mazgys       2019-01-8 1:30

Norite imti Delfi ir LRT?
KARE SVARBIAUSIA - MEILĖ. Štai nuo ko reikia pradėti.
Ar turite Delfi ir LRT nors vieną gerą pažįstamą?
Jei taip - tapkite jo draugu, nuo kurios jis nieko neslepia ir pats ateina pasipasakoti jums savo didžiausias paslaptis.
Kiek perfrazuojant vieną gan žinomą rašytoją - ,,Tapkite su juo broliais, pasirengusiais vienas už kitą kautis žūtbūtinai.’‘
Apgaubkite juos dėmesiu, žmogiška šiluma ir sukurkite jiems tokią aplinką, kurioje jie jaustųsi ne menki ideologinio monstro pėstininkai, o savarankiškos ir su džiaugsmu savo kūrybinius siekius įgyvendinančios asmenybės - tegul jūsų sukurta aplinka būna tikras kontrastas tai, kurioje jie tarnauja neoliberalmarksistinei ideologijai.
Ar šie jūsų pažįstami turi draugų, kurie susidomėtų tuo, ką su jumis veikia ir kalba jūsų bičiulis iš LRT ir kitas jūsų bičiulis iš Delfi? - jei tokių yra, ar šie jūsų bičiulių draugai turi kitų gerų draugų, kuriems idėjiškai ir psichologiniu požiūriu, ieškant saviraiškos galimybių, yra įdomi mūsų veikla? Jei taip - tegul jie pasitiki jumis labiau nei kitais.
Atsiverskite Delfi ir LRT tinklalapius - ir greta atsiverskite mūsų tiesos.lt - kokie jūsų pojūčiai ir įspūdžiai, žvelgiant į abu tinklalapius?
Kas papildys?
Atminkite puikią lietuvių patarlę: ,,Per žmones - į žmones, per angelus - į dangų.’‘

Sūlymu        2019-01-6 22:34

remtis “Bažnyčios patirtimi” reakcija atskleidė savo mecenatą, o kartu palaidojo šios svetainės ateitį. Likot tuščia vieta. 

Fantazija       2019-01-6 22:28

Smagus dalykas, kažkas pasakė;,,Duokit man atramos tašką ir aš pajudinsių Žemę’‘.

E951       2019-01-6 13:01

pagaliau portalas pradėjo banint visokius šizofrenikus, o tai jau buvo neįmanoma komentarų skaityt, įdomios skaitytojų mintys pasimesdavo tarp šlamšto.

ne reklama       2019-01-6 12:47

Buvo skelbimas,kad ketinama parduoti portalą MINFO.Matant kaip jo nekenčia *žmanių*partija,galima suprasti,kad šis leidinys yra rakštis dominuojančioj žiniasklaidos subinėj.Gal kažkaip būtų galima turėti bent vieną padoresnį,objektyvesnį informacinį,ne nuomones formuojantį,leidinį?Tinkamų autorių gausu,ačiū Dievui,TIESOS portale,todėl problema tik finansai.
P.s.tai tik nuomonė,į ką,viliuosi,turiu teisę.

stasys       2019-01-6 11:06

Viešpatie, koks esu kvailas.
Ir - beraštis.
Eisiu geriau “pas nikštukus”...

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-6 9:51

Lietuviškų jungtinių pajėgų tekstai Lietuvos gyventojams palengvina pamatyti nematomą priešą - kenkėjiškų partijų sistemą, kuri lėtai skurdina (žudo) Tautą naikina Lietuvą. Kad ir supuvusios iki gyvuonies, sistemos atstovai veikia ir šioje svetainėje, puola lietuviškas jungtines pajėgas ir pergalingai džiaugiasi, kai svetainės šeimininkas pasiduoda tokių atstovų spaudimui. Juokingai atrodo supuvusios sistemos atsovų tokie išsišokimai.
Algimantai, lietuviškos jungtinės pajėgos - su vis labiau didėjančia galia ir tavo dėka. Būk stiprus, nes esi l. reikalingas mums visiems. Tikėtina, kad ir dievas mums linki stebuklingų metų.
Sąjūdis (iki pergalės)

stasys        2019-01-6 8:55

Nepanašu kad tokios komandiruotės pas nikštukus padėtu diskusija plėsti ..Na bet taip mano stasiai savo komentaruose pas nikštukus .smile

gytis       2019-01-5 23:51

o kas trukdo padaryt gerą portalą? juk delfis iš esmės visiškai degradavęs “organas” kurį mąstantys piliečiai skaito tik dėl tos pačios priežasties, dėl kurios žiūri ir LRT - pasitikrinti savo propagandos atpažinimo įgūdžius:) tačiau problema kur kas gilesnė - manau tiesiog mažas protaujančių  kiekis…šiaip geras “zet” komentaras, pritariu…

s.m.       2019-01-5 23:44

drįstu paantrinti Algimantui ir Juozapui. Porą kartų nulaužę tiesos portalą raudonieji buvo ėmęsi akivaizdžiai naujos taktikos sumaniau ir atsargiau dėliodami savo stasius, kaip šaškes lentoje… Sunkiai, labai sunkiai kol kas ir man asmeniškai sekasi nepakrauti nykščių žemyn. Bet kasdien vis dažniau matydamas futbolo lygiąsias 0:0 po agentukų “proto proveržiais” jaučiu, kad ir kiti skaitytojai palengva išsiugdys tiesiog elementarią tiesą - nereaguoti į anuos NIEKAIP. Tiesiog nereaguoti. Reikia turėti omenyje, kad pajutę “nykšukų dezinfekciją”, samdiniai netruks persirikiuoti ir mėgins savo užsakytas dėliones dėlioti atsargiau, ir neduokdie neatsargiai nučiuoš į nykštukinę, - ajai, ajai, tiesos portalas laisvus ir demokratinius dezinformatorius blokuoja, kur žiūri etikų-šmetikų komisijos ir kiti “žodžio laisvės” kontrolieriai ir cenzoriai. Viskas bus gerai. Tiesiog ignoruokime zombius. Prisiekiu, - neatsakysiu ničnieko, nors ir penki stasiaijuliai čia pat imtų neva oponuoti. Jie yra tiesiog vakarykštė diena. Nelamingi žmonės, negebantys gyventi be tarnavimo kažkam už save bent kiek stipresniam. Jų tiesiog žmogiškai gaila.

Wall       2019-01-5 23:26

Kai negali pramušti sienos, gal geriau tiesiog ją apeiti.

zet       2019-01-5 21:44

Statistinis teritorijos gyventojas egzistenciniais klausimais, tokiais kaip “ką daryti?” galvos nesuka. Statistinis teritorijos gyventojas tiki televizorium ir mislina, jog už jį turi kiti padaryti. Tie kur daug žada.
Statistiniai gyventojai taps piliečiais, kuomet liausis vartoti režimo propagandą. Režimo propaganda ne lemputė, paspaudęs mygtuką neišjungsi.
Reiškia, reikia publikai pasiūlyti tai, kas tiesiog bus kokybiškai geriau nei režimo ruporuose. Laisvose nesisteminėse medijose turi būti viskas ko reikia eiliniam gyventojui- orų prognozės, sportas, vietos ir pasaulio naujienos.
Operatyvi ir tiksli informacija. Kokybiškesnė nei režimo cholujų ruporuose, be zvonkių papų, be kardašianių subinių, be režimo trolių lojimo. Be melo.
Geram portalui įkurti, sukurti profesionalią komandą ir ją išlaikyti reikia lėšų. Parsiduoti už limoną kokiam oligarchui reikštų idėjos mirtį.
Laisvo žodžio ir nefeikinės informacijos badą kenčianti visuomenė, galėtų problemą išspręsti pati- pradžiai pakaktų įtikinti 200 000 lietuvių susimesti po 5 eurus ir tapti visuomeninio portalo akcininkais.
Su 1 milijono investicija per metus galima tapti įtakingiausia krašto medija.
Gyventojai gautų alternatyvą, o be vartotojų liekantys režimo ruporai nustiptų natūraliai.
O tada režimui pareitų šakec.
Kad visuomenė norėtų susimesti portalui, komanda turi būti patikima.
Žmonės yra pervargę, nualinti nevilties. “Demojratinės tolerancijos” yra fekas.
To šūdo žmonėms nereikia. Žmonės trokšta saugumo jausmo.
Kai skaitytojas žinos, jog nesisteminiame portale jo tikrai netykos iššieptas režimo “štazio” snukis, kai žmogui neteikės braidyti po “jungtinių lozungų”  beprasmybės šiukšles, kai nereikės kęsti psichiškai nenormalių “daktarėlių” pamazgų, tuomet žmogus, skaitytojas tikės, jog čia jo vieta, paruošta specialiai jam.  Mandagybės be turinio, turinys be aktualumo visuomenei nereikalingi. Žmonės nesibaido aštrių diskusijų. Žmonės yra pavargę nuo tuščio niekalo pertekliaus, pavargę nuo autorių arogantiško nenoro kalbėtis su publika.
Jeigu nesisteminės medijos suvoks situaciją, jeigu padarys išvadas, tuomet visupmenė ims sveikti ir apsivalys nuo piktžaizdžių.
Jeigu nepriklausomos medijos ir toliau imituos veiklas, tuomet teks bučiuoti brisiui galą. Nes kai nebeliks Lietuvos, niekam nebereikės nieko.

taip       2019-01-5 20:21

Tikra tiesa.

...       2019-01-5 20:20

šilta vietelė ‘duzgėms’ ? smile)

Juozapai, čia tu?       2019-01-5 20:16

skaitau ir savo akimis netikiu - už ką agituoji?
tiek prirašinėjęs prieš naujus politikus gelbėtojus ir rinkimus - tie, matai, masalas kvailiems buratinams, o pasirodo, pats svajoji apie naują aštriadantį portalą - savo rėksmingumu pasitarnausiantį ... masalu, kam?
ogi musėms, išdidžiai spiečium pasivadinusiam???
padūzgensit ten metus išdidžiai, pajauksit protus, visus buratinais išvadinsit ir ... kas nuo to keisis?
ačiū, aš jau sotus, turėjom tokį etapą - ekspertai.eu: ir aštrūs buvo, ir musių prigaudė, ne vieną iniciatyvą nudrenavo… ir kas iš to? o kai ėmė švinkti, ir patys iš ten nešėt kudašių - vardą gelbėjot?
ir ką su tuo savo dūzgenimu nuveikėte?... ir ko vertas tas jūsų vardas?
o kad kuriasi dar vienas musgaudis, visai gera žinia, jei pats kryptį rodysi? pirmyn! su visais stasiais ir daktarais

stasys        2019-01-5 19:24
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
"ką daryti?"       2019-01-5 18:58

Na, pirmas veiksmas tik ką buvo atliktas- redakcija išvalėagentų ir bepročių  brukalus.
Jeigu ši higienos akcija ne vienkartinė ir švara bus palaikoma nuolat, bus atstatytas skaitytojų ir komentatorių pasitikėjimas.
Ką reiškia žiniasklaidoje Pasitikėjimas? Daugiau nei viską.
Plius tai neišvengiamai augina auditoriją.
Nepriklausomos žiniasklaidos nebūna. Tie kas mano kitaip, yra melagiai arba naivuoliai.
Didžioji dalis Lietuvos medijų priklauso režimo propagandos konglameratui.
Šis ir dar keletas portaliukų, režimui nepavaldūs ir sistemos neaptarnauja.
Tačiau šie portalai taipat yra priklausomi—jie priklauso režimui oponuojančiai visuomenės daliai.  Ir tai yra gerai. Nes ir Šv. Raštas moko-
“Nebūk drungnas!”. Visokios “demokratijos” ir “tolerastijos” yra drungnumu užmaskuotas blogis.
Gėris, Laisvė, Tiesa, Teisingumas yra tokie reiškiniai, kurie savaime neegzistuoja. Tokie dalykai gyvi tik tiek, kiek už juos kovojama.
Jeigu nekovoji už gėrį, Laisvę, Tiesą ir Teisingumą- jų tiesiog nebelieka.
Kas yra kova?
Kova nėra mosikavimas palmės šakele. Kova yra priešų neutralizavimas arba utilizavimas.
Priešų toleravimas vardan mitinių “demokratijų” yra kovos, tikslų išsižadėjimas, o tiksliau išdavystė.
Palinkėkime portalo vadovybei niekada nepamiršti, vardan ko “tiesos.lt” buvo įsteigtas.
Tikrai ne režimo bobikų gerovei.
Mes, prisiekę šio portalo skaitytojai, tikimės būti apsaugoti nuo režimo propagandos bent čia.
Norime čia rasti Gėrio, Laisvės, Tiesos ir Teisingumo užuovėją.
Bet ne režimo bobikų šunidę.
Manau jog aukščiau išdėstyta įžanga yra tiesiogiai susijusi su straipsnio tema.
Taigi- reika pradėti nuo to, kad stiprinti jau esamas antisistemines medijas, auginti auditorijos pasitikėjimą, neleisti režimo tarnybų agentams-troliams marginalizuoti šių informacinių kanalų.
Sekantis žingsnis būtų plėtra.
Plėtra mūsų sąlygomis neįmanoma plikoje vietoje.
Plikoje vietoje ir žaibiškai bei kokybiškai padaryti reikia investicinių resursų. Visi resursai yra režimo šalininkų kišenėse.
Tačiau, turėdami ant pasitikėjimo pamato sukurtas medijas, mes tikrai galime jas auginti ir plėsti.
Pasitikėjimas Lietuvoje yra deficitas. Reiškia- poreikis yra.
Todėl, akivaizdu, jog derėtų žengti tuos žingsnius, kur opozicinių medijų vadovų ir visuomenės lūkesčiai sutaptų.
Interneto amžiuje nei naujienų portalų nei internetinių televizijų sklaidai ir plėtrai ribų nėra. Bile tik tie dalykai būtų aktualūs auditorijai.
Šiuo metu visi opizociniai portalai yra neadekvataus laikmečiui ir situacijai formato. Turinio sormos bei struktūros atžvilgiu, šie mastadontai yra mamutų medžiotojų laikų iškasenos už aktualias vertybes, skaitmeniniame amžiuje kovojantys akmeniniais kirvukais.
Todėl turime situaciją, kuomet matome permainų išalkusią auditoriją ir realiai neįgalias opozicines medijas.
O juk gerai pakaustyta, efektyvi opozicinė žiniadklaida ir įvykdytų mirties nuosprendį visoms elertė ir delfiams. Tuo pačiu įvyktų ir režimo harakiri.
Jeigu oziciniai portalai rodytų intencijas tapti aštresniais, aktualesniais, jeigu redakcijos bei autoriai ieškotų dialogo su skaitytojais, vat tuomet išsispręstų ir lig šiol skausmingi finansiniai reikalai.
Bet yra pasakyta- mesk kad rastum!

easy       2019-01-5 17:37

Na štai, dabar atsirado tvarka, galima normaliai diskutuoti be brukalų. Ačiū.

Europoje vis labiau       2019-01-5 17:09

įsigali liberalios ideologijos teroras.Kaip mąstymo įvairovės dalis liberalios pažiūros gal ir toleruotinos.Tačiau dominavimas gimdo tuos pačius prievartos principus,kurių dėka turėsim daug ekonominės,pcichologinės ir kitokios priespaudos aukų.Ir jų per pasaulį bus milijonai.Ateis laikas ,kai tai bus suskaičiuota.

Ramutė Bingelienė - Praeiviui       2019-01-5 16:52
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Ramutė Bingelienė       2019-01-5 16:39
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Praeivis       2019-01-5 16:15
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Ramutė Bingelienė       2019-01-5 15:30
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-5 15:06
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
mutabor.       2019-01-5 15:04

dėl alternatyvios žiniasklaidos pavėluota mažiausiai dvi musmirės kadencijas.nors kas ten žino,gal dar verta pasistengti.gyvi samizdato ,katalikų kronikos leidėjai ir platintojai dar duotų patarimų.

Praeivis P.S.       2019-01-5 15:02
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Praeivis praeiviui       2019-01-5 14:57
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Al.       2019-01-5 14:49

LRT nieks Rusteikai neduos. Belieka kurti savo žiniasklaidą. Darbu ir protu.

praeiviui       2019-01-5 14:46
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Praeivis nepatenkintiems       2019-01-5 14:38
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Nesuprantu!       2019-01-5 14:37
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Kazys       2019-01-5 14:33

Vienareikšmiška:TV ir spauda yra labai svarbi.Be Lenino nurodymo *užimti telegrafą ir paštą*ne kažkas įmanoma.Bet…juk galima skaityti ir diskutuoti *Respublikoje*,*Infa*,*Minfo* ir pan.Malonu,kad ir juose randa vietos Algimanto straipsniai.Tokios priešrinkiminės situacijos nebuvo:žmonės diskutuoja,masiškas yra nusivylimas,ir ignoravimas,LTV.Nebus lengva iš anksto numatytiems *prezidentams*.Desperatiška retorika ir iš apdovanotųjų žurnalistų,klaida ant klaidos,ir baimė tiesiog pastebima.Vilties yra,kad pokyčiai galimi.Ateina vėl momentas,kai reikia pastovėti už save ir Tėvynę.

reziumė       2019-01-5 14:32
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
rezervatas       2019-01-5 14:29
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
prix       2019-01-5 14:25
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
RAM       2019-01-5 14:12
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
rename       2019-01-5 14:08
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
asmuo       2019-01-5 13:42

Kol kas SISTEMA nenugalima. Kokia armija su tankais dabar galėtų užimti JŲ televiziją? JIE apsiginklavę, JUOS saugo net NATO. Todėl JIE drąsūs, nors ir pūvantys…

skaitytoja       2019-01-5 13:26

Realiai, gyvename tikro informacinio karo sąlygomis. O kare laimi tie, kurie laikosi Senojo Testamento priesako- “akis už akį”.
Jeigu vosuomenė, piliečiai neturi galimybių pasisakyti sistemai tarnaujančiose medijose, sveika nuovoka sakytų, jog nesisteminiame portale režimo bobikai ar troliai šiukšlintojai, taip pat būtų blokuojami be ceremonijų.
Jokio pavojaus minties ir žodžio laisvei tame nėra. Juk šio portalo skaitytojai, komentatoriai netroliai turi labai skirtingus požiūrius į valstybės atkūrimo ir kūrimo reikalą. Tokios įvairovės diskusijoms per akis, tad režimo propaganda ar bevertės marginalizuojančios lozungų šiukšlės komentaruose tikra nerereikalingos. Šios problemos atžvilgiu redakcija elgiasi tiesiog kvailai ir neatsakingai. Tai ir glumina ir skaudina.

svetingumas blogiui negali ugdyti laisvės       2019-01-5 13:10

Tikra laisvės vertė matuojama gebėjimu apsiginti.
Portalo reali nepriklausomybė yra verta tiek, kiek redakcija sugeba savo auditoriją apginti nuo trolių. Visokie “nuomoniū pliuralizmais” dangstomi spamo nebaudžiamumai yra tiesiog impotentiški pliurpalizmai ir realybės nesuvokimas.
O realybė yra tokia- lrt, delfiuose, lnk ar pan. totalitarinės kriminal-oligachinės santvarkos ruporuose valdžios kritika neįmanoma, kitos nuomonės ten tiesiog blokuojamos be ceremonijų.
O šio portalo šeimininkai nebrangina skaitytojų nes mano jog ir mėšlui čia priklauso lygios teisės. Tai tiesiog kvailai nusikalstama nuostata.
Jokios teisingos Lietuvos nebus, kada net menkiausi laisvės trupinėliai savanoriškai atiduodami niokojimui.

štaziui       2019-01-5 12:46
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
stasys        2019-01-5 12:19
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Taip,       2019-01-5 11:21
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-5 11:13
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-5 11:12
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
StasysG       2019-01-5 10:47

Pasakykit, kokiu dokumentu ir kada buvo sunaikinta Lietuvos radijas ir televizija ir įtvirtinta LRT’e?

žolėdžiai yra mėsėdžių maistas       2019-01-5 10:23

Koks dar LRT atgavimas, jeigu nesisteminis portalas net nesugeba atsikratyti įkyraus “jungtinio” šiukšlintojo.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-5 10:19
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-01-5 9:21
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-01-5 9:21
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
abėcėliui       2019-01-4 23:49

Tai tu kalbi kaip “tikras lietuvys”-
“sukurk”, “skleisk”, “kurkit”! O aš tipo palauksiu kol viską padarę kiti, pac gausiu naxaliavai.
Dėkui už parėdymus.smile

>tarabildai       2019-01-4 23:46

ot jei būtų žinoję už ką galvas deda…

abc.       2019-01-4 23:38

nebūt tikras lietuvis.DUOKIT. sukurk radijo sotį ir skleisk tiesos žodį radijo bangomis,sukurkit alternatyvas LRT ir Delfi ,kurkit komiksus,platinkit ir tt.

blooogas tipas       2019-01-4 23:26

Kauno Forumas eilinį kartą aiškiai rodo, kur šiandieną yra blaiviausias protas.
Propatrionai su Radžvilu tokiame fone atrodo beviltiškai nykiai.
Autorius teisingai kelia klausimą ir beveik teisingai atsako.
Išlyga “beveik” atsiranda todėl, kad su atsakymu kartu gimsta kitas bjaurus klausimas su dar bjauresniu atsakymu:
-O kas atiduos visuomenei elertė ar delfius?
-Niekas nieku gyvu neatiduos.
Visuomenės kvailinimo priemonės yra režimo kaščejaus adata.
Prieiga saugoma po devyniais užraktais.
Galima galvoti apie alternatyvias antisisemines mefojas, bet…
Greitai tik katės veisiasi, o ir gebančių kurti efektyvias informavimo priemones nesimato net horizonte.
Nes tam reikia dviejų dalykų- išradingumo bei strateginio mąstymo.
Dar tam reikia lėšų.
Pinigų galima gauti. Proto- ne.
Tuo pačiu tai iliustruoja didžiausią bėdą- antisistemiuose sluoksniuose kol kas nėra paties svarbiausio sėkmės formulės dėmens- nėra suformuluoto tikslo.
Kadangi niekas nežino kokia Lietuva turėtų būti griuvus esamam režimui, kadangi niekas net nepradėję galvoti kaip būtų kuriama normali santvarka bei valstybė, be abejo beviltiška laukti pozityvių pokyčių.
Režimas gali griūti ir jo negriaunant.
Ydingi dariniai sunaikina save patys. Supūna.(palaidojant po griuvėsiais lūzerius)
Bet teisingi dalykai patys nepasidaro.
Savieiga vyksta tik velniava. Tai kas nuo D-vo yra kuriama pagal Kūrėjo pavyzdį. Harmoninga visuomenė galima tik veikiant D-vo Įstatymo prioriteto pagrindu, valstybę statant ant tvirto Pamato.
O tokia m veikimui reikia didelės išminties, ryžto, atkaklaus nuoseklumo.
“Nugreusim režimą, o tada žiūrėsim ką daryt”- toks požiūris garantuojan tik liepto galą.
O kito požiūrio musyse tiesiog nesimato.
Propatrijonai bevelija kepti diagnozes, buratinai laukia rinkimų, o kvailiai tiki šv. konstitucija.
Ir niekas nenori imtis tikslų formulavimo.
Nėra tikslo, nėra ir pergalės.
.
Kai žmonės šneka ” pastatykim ją nors”, jie nieko nepastato.
Kai žmogus nusprendžia pastatyti garažą, pirtį ar namą, pastato.
Nes nuo pat pradžių žino ko nori, todėl supranta kaip padaryti.
Kai žmogus nežino ko nori, nieko ir nepadaro.
Bėda- liumpenų visuomenė nenori žinoti.
Kauno forumas kažkada bandė inicijuoti diskusiją dėl Lietuvos ateities.
Galima nueiti į archyvus ir pasižiūrėti kiek žmonių tai rūpėjo.
Tokius suskaičiuoti abiejų rankų pirštų būtų per daug.
O turinčių idėjų suskaičiabimui, perdaug ir vienos rankos pirštų.
Taigi autoriaus straipsnis geras, tik gaila, kad mintys skamba vakume.

 

Tarabila       2019-01-4 22:29

LRT jie saugos kaip akies vyzdį. Todėl Sausio 13-ąją reikėtų ateiti prie LRT ir paaiškinti, ką žmonės gynė ir už ką galvas padėjo.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

stasys        2019-01-5 19:24

2019-01-5 19:58 , apie kokia tvarka Jus čia rašote ? autoriaus ‘filkino gramatos’ pagrindu suregzta vidiniu nuojautu su klausimais sau vakaras. ? Jei žmogus sunkiai orentuojasi aplinkoje teisinga butu padėti suprasti kad ne visi pritaria jo tam popsui raštu .

Ramutė Bingelienė - Praeiviui       2019-01-5 16:52

Gerbiamas Praeivi,
štai ir Jūs sutinkate, kad TAIP blogiau.
Net jei prieiname prie bendros išvados dėl skirtingų priežasčių, jau šis tas smile
Gal Jūs ir teisus, gal išties Jūsų replika nėra verta atsidurti pas nykštukus, bet… kuo remiantis administratorius ar kitas žmogus turi atsirinkti, kur šios replikos vieta?
Sakote, esate portalo patriotas? Tikiu, ir jei taip, neįsižeisite, kad aš dar kartą paprašysiu Jūsų atsidaryti nykštukus ir perskaityti savo susirašinėjimą su kitu praeiviu. Esu tikra, ir Jūs pripažinsite, kad tos Jūsų replikos yra apie tai, kas atsidūrė ten, ir nėra tiesiogiai susiję su A. Rusteikos tekstu…
Beje, paprašysiu, kad ir mano komentarus nusiųstų ten - tai bus teisinga smile

Ramutė Bingelienė       2019-01-5 16:39

Numanau, ką konkrečiai gerbiamas Algimantas turėjo omeny ir dėl to jam pritarčiau, bet su viena išlyga… Kol mes leisime, kad tai, kas mums sakoma/rodoma/daroma, apspręstų, kas ir kokie mes esame, kokybinio pokyčio nebus, t.y. kol ne patys spręsime, kas mes esame, kaip mums reaguoti į tai, kaip su mumis elgiamasi, tol būsime tik valdiniai. Laisvės neprašoma ir ji neįvedama kito valios aktu.
Ką turiu omeny?
Šios savaitės pradžioje porą dienų skaitomiausia Tiesos.lt publikacija buvo trumputė ištrauka iš interviu su aktoriumi Rolandu Kazlu.
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/rolandas-kazlas-apie-lietuvos-situacija
Kadangi buvo skaitomiausia, jūs visi žinote, ką jis kalbėjo. Gal net atkreipėte dėmesį ir į taip kaip?
Paklausykite dar kartą ir įsitikinkite - jis pasakė tai, ką mes visi čia stipriau ar iš toliau ir skaitome, ir parašome, ir vieni kitiems replikuojame, bet tai pasakė taip, kad visas tas mūsų gyvenimo negėris neužgesino jo paties apsisprendimo TUO nesitepti. Jis išliko laisvas - blogis jo nevaldo.

P.S. Beje, ši publikacija, nors ir buvo skaitomiausia, liko beveik be komentarų (neužpuolė jos ir spamininkai…) smile

Praeivis       2019-01-5 16:15

Gerb., Ramutė.
Mano dialogas su praeiviu visiškai neatitiko “pas nykštukus”.
Nebuvo ten nieko, kas atitiktų: - “straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.”
Su “tiesos.lt” patriotais šitaip nesielgiama…


ar išties TAIP geriau?..


taip BLOGIAU.

Ramutė Bingelienė       2019-01-5 15:30

Gerbiamieji,
ar išties TAIP geriau?..
Ar tikrai mes negalim į spaminimą neatsakyti spaminimu?
O į erzinimą - irzuliu? ir pan.

 

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-5 15:06

(žinia)
Algirdas Endriukaitis - Jei 2018 m. teisėjai rašo, kad kolaborantų veiksmai rezistentų atžvilgiu buvo teisėti, tai ne kas kita, kaip nusikaltimų neigimas. Nes vien jau pats rezistentų persekiojimas buvo nusikaltimas.

Danas Nagelė - Tačiau jei dabartiniai teisėjai vadovaujasi SSRS įstatymais, ar tai nereiškia, kad jie ir pačią okupaciją pripažįsta?

Algirdas Endriukaitis - Be abejo. Juo labiau kad visus veiksmus darė nusikalstama pripažinta organizacija - KGB.
Visas pokalbis
va čia
Okupacija - jau įteisinta
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/okupacija__jau_iteisinta/
___
Dabar, prezidentė komunistė Dalia Grybauskaitė privalo atsistatydinti nedelsiant, pirmadienį, sausio 7.

Praeivis P.S.       2019-01-5 15:02

Nedoponimanije, panimaeješ...

Praeivis praeiviui       2019-01-5 14:57

Vansi, suvaikėjau…

praeiviui       2019-01-5 14:46

Paaiškinsiu jums kas šiaip aišku net vaikui- būtent lozungų tipo rašliavų besaikiu tiražavimu yra kryptingai siekiama sukurti opiniją, jog portalo auditorija yra bukų marginalų banda. Marginalizuojant komentarų skiltis lozungų faršu, portalas iš esmės diskredituojamas. Tai tyčinė, organizuota kryptinga veikla. O atseit” antirežiminė” lozungų retorika tėra elementarus maskavimosi triukas. Lygiai taip lubiankos rezidentė maskuojasi garsiai klykdama, kad “rūsaj puola!”.

Praeivis nepatenkintiems       2019-01-5 14:38

  Gal kas galite nurodyti ką neteisingai parašė TOS PAJĖGOS? Su kuriuo teiginiu nesutinkate?
  Šioje temoje visom keturiom palaikau jų tezes. Vienintelis dalykas, kuris netenkina, tai gana įkyriai stumiama, pakaktų ir vieno parašyto komentaro. Kad ir didelės apimties…

Nesuprantu!       2019-01-5 14:37

Tikrai negaliu suprasti - kam portalo vadovybei reikalingi “stasiai”, “daktarėliai” ir “jungtinės lozungų pajėgos”? Kuo jų pilama plepalų pliurzė vertinga portalo veiklai? Juk akivaizdu, kad skaitytojus tie dalykai tikrai erzina. O redakcijos neerzina? Redakcija trolius spamintojus vertina labiau nei skaitytojus?

reziumė       2019-01-5 14:32

Admino tyla yra pritarimo ženklas? Aišku, žinosime…

rezervatas       2019-01-5 14:29

tolerastijos.lt

prix       2019-01-5 14:25

Tikriausiai redakcija svajoja gauti Padėkos premiją už toleranciją valdžios propagandos sklaidai:)

RAM       2019-01-5 14:12

Blogis klęsti tada, kai geri žmonės nieko nedaro.

rename       2019-01-5 14:08

“Tiesos.lt — tai atvira Lietuvos piliečių svetainė, siekianti skatinti diskusijas, kviečianti drauge tartis visais Lietuvos Respublikai svarbiais klausimais.”
.
Tiesos.lt — tai atvira režimo trolių spamui, Lietuvos piliečių lūkesčius ignoruojanti svetainė, imituojanti diskusijų skatinimą, deklaratyvai
kviečianti drauge tartis visais Lietuvos Respublikai svarbiais klausimais, tačiau realiai nieko nedaranti, kad tokioms diskusijoms bent nebūtų trukdoma.

štaziui       2019-01-5 12:46

Jo jo, pavaryk mums demagogijos apie demokratijų über alles.
Dar papasakok ir apie kitokių nuomonių laisves delpiuose ir elertė.
Jau ten tik ir netildo. Kodėl neini paverkti dėl žodžio laisvės ten?

stasys        2019-01-5 12:19

Jei čia bandymas lodyti Jums nepritariančius .. tai bandymas prastas . Putino kareivėlis verdantis iš kirvio kareiviška koše.

Taip,       2019-01-5 11:21

Redakcijos atlaidus požiūris į tyčinį spamintoją yra spjūvis skaitytojų adresu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-5 11:13

(papildoma žinia Sausio 13-osios tema)
Štai kaip antikonstitucinio seimo komunistuojančios partinės gaujos sugalvojo pasityčioti iš miško brolių (partizanų). Iškilmingas pasityčiojimas bus parodytas sausio 13 seime ir transliuojamas per Lietuvos televiziją (tiesiogiai, kaip kasmet).
___
1. 2018 gruodžio 4, vadovaujantis komunistės prezidentės palaimintomis taisyklėmis, seimas nutarė skirti Laisvės premiją septyniems partizanams. Tai yra, 5000 eurorublių dydžio premiją padalinti septyniems didžiavyriams po lygiai - po 714 eurorublių (!) kiekvienam. Tai yra, Jonui Čeponiui, Jonui Kadžioniui, Juozui Jakavoniui, Bronislavui Juospaičiui, Vytautui Balsiui, Jonui Abukauskui, Juozui Mociui.
2. Septynių partizanų grupėje nėra Algimanto Stankūno (ne tik partizano, bet ir kankinio).
Štai ką rašo Romas Kaunietis
“O kodėl neskiriama premija TIKRAM partizanui ALGIMANTUI STANKŪNUI šiuo metu ramiai sau gyvenančiam Kėdainiuose, kuris tiek atkentėjo tremtyje, pabėgęs iš tremties nuėjo į partizanų būrį, buvo sunkiai sužeistas, neteko kojos, atkentėo Sibiro kalėjimuose… Va tokie žmonės kažkodėl pamirštami, nors tie, kurie labai mėgsta save išsiaukštinti, daryti sau „piarą”, ne visada būna to verti kuo dedasi. Šiandien pažįstu tik penkis išlikusius gyvus TIKRUS partizanus: Juospaitį, Kadžionį, Mocių, Stankūną ir Abukauską. Garbė jiems kovojusiems ir kentėjusiems už mūsų visų LAISVĘ!”
3.Tikėtina, kad grupė turėtų būti dar didesnė.
***
Miško brolių kova su okupantais komunistais yra pavyzdys viso pasaulio tautoms ir todėl toks pasityčiojimas bus pasmerktas, vienareikšmiškai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-5 11:12

(žinia Sausio 13-osios tema)
Prezidentei uždrausta dalyvauti Sausio 13-ios minėjime, seime.
Išsiųstas laiškas prezidentei
***
“Dėl Laisvės premijos iškilmingo įteikimo ceremonijos, sausio 13-ąją, seime

Komuniste Dalia Grybauskaite,
tau yra griežtai draudžiama atvykti į Sausio 13-ios minėjimą bei Laisvės premijos įteikimo ceremoniją seime, nes miško broliai yra sukviesti ir atvyks iškilmingam jųjų apdovanojimui.
Puikiai žinai komunistų daugiamečio karo žiaurius padarinius Tautai, II Pasauliniam karui pasibaigus. Puikuojiesi komunistine pergale? Maža puikybės? Štai dar vienas pasipuikavimo priedėlis: tavo palaimintom taisyklėm septyni miško broliai bus iškilmingai apdovanoti seime Laisvės premijos g_a_b_a_l_a_i_s. Tai – apdovanojimas su pasityčiojimu. Puikuojiesi? Jei pradėčiau vardinti ir dar tavo prezidentavimo laikmečio l. sunkius padarinius Tautai bei Lietuvai, tai teksto rašymas užimtų l. daug laiko. Neverta gaišti mano brangaus laiko.
Esi prezidentūroje 10 metų tik ir tik komunistinės propagandos dėka ir žinok savo vietą. Tau nedera artintis prie miško brolių. Tau yra griežtai draudžiama atvykti į Sausio 13-ios minėjimą bei Laisvės premijos įteikimo ceremoniją seime.
Tremtinio anūkas ...”
(Gautas atsakymas apie laiško gavimą)

 

 

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-5 10:19

Dėl sutartinų veiksmų Sausio 13-ąją, reikalingas Tautos forumo pareiškimas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-01-5 9:21

Jau minint Sausio 13-ios įvykius, viešuose renginiuse (prie seimo, ...) reik stoti su plakatais.

Lrt taryba - be partinių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.
Partinės gaujos lauk iš Lrt.
Bei t.t.
_______________________
Sąjūdis (iki pergalės)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-01-5 9:21

“Duokit man vienai savaitei LRT ir Delfi – ir po dviejų savaičių Lietuva bus kitokia.”
Puiku, Algimantai. Būtent. Čia - taikliai. Tautos balsas turi sklisti iš mūsų televizijos. Reikia telktis dėl Lietuvos televizijos bei radijo (Lrt) susigrąžinimo iš tai pasisavinusiųjų komunistuojančių seimo gaujų.
***
Štai kaip landsberginių, grybauskinių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. partinės gaujos pjaunasi tarpusavyje dėl Tautos turto - Lrt:
va čia naujausios gaujų pjautynės seime (nuo 3:01:48)
https://www.youtube.com/watch?v=QCqt3CfwuJM
va čia tų pjautynių tekstas (stenograma nuo 13.02 val)
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAK/e933b42104f111e98a758703636ea610
Taip pat, visiems reikia žinoti ir tai, kas yra kultūringai daroma
va taip
http://www.vilniausforumas.lt/2018/11/tautos-forumo-kreipimasis-i-seimo.html
_______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2019 sausio 5


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.