Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Emigracija, imigracija, demografija

Algimantas Rusteika. Tai valstybės PATVIRTINTA vogimo schema

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 10 d. 0:27

6     

    

Algimantas Rusteika. Tai valstybės PATVIRTINTA vogimo schema

Lietuvos teritorijos vidaus reikalus laikinai administruojanti Agnė Bilotaitė staiga pradėjo itin uoliai dėkoti ir smarkiai džiaugtis liūdnai pagarsėjusių, prieštaringai vertinamų Edmundo Jakilaičio ir Andriaus Tapino parama ir pagalba.

Ilgai ilgai, įtempęs visas negausias smegenų raukšles stengiausi atsiminti kokį nors neseną vadinamųjų žurnalistų, visada lojalių valdžiai, žygį, susijusį su migrantų anptlūdžiu, dėl kurio dėkojama. Neprisiminiau, priminkit, jei kas girdėjot.

Na, bet šaunūs karžygiai vis tiek atskuba į pagalbą, kaip ir visa pinigų karta ir pažangieji lojalistai, geriausiai pasaulyje juntantys, iš kur pučia honorarų, medalių, LRT liaupsių ir pseudoelito katučių gūsiai. Matyt, čia kalba apie būsimus darbus, kai pavojus fronte jau praeina.

Greit, matyt, išgirsime apie dar kokią nors nacionalinę ekspediciją į Rūdnikus ar Laisvės TV kelią iki Minsko Nr.2. Lauksime.

Nes parama ir geri darbai mano Tėvynėje labai apsimoka, finansiškai taip pat.

Šaunaus triūso vaisiais galima dalintis ir „otkatų“ pavidalu – kasgi galėtų paneigti, kaip sako gyvasis faktinis klasikas. Ir, kas svarbiausia, niekas šito nesužinos! Ar neprisimenat to visuotinio, entuziastingo, aršaus visokiausių žvaigždučių, redaktorių, komentatorių ir šiaip „influencerių“ puolimo prieš bet kokias bukalaurų vyresnybei prieštaraujančias nuomones?

Sakot, fantazuoju? Dabar įkvėpkit giliai ir paskaitykit, ką Seimas prieš pat Kūčių vakarą, kai mus gaudė kaip nusikaltėlius ir ant visų tvorų ragino neaplankyti savo tėvų, patyliukais nutarė. Ir ką Prezidentas lengva ranka pasirašė.

Štai, Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymo pataisa, priimta 2020 m. gruodžio 22 d.: „Papildyti 11 straipsnį 3/1 dalimi:
„3/1. Fiziniai asmenys, kurie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka ir atvejais tiesiogiai dalyvauja likviduojant ekstremaliąją situaciją ir šalinant jos padarinius, turi teisę netvarkyti pagal šį įstatymą gaunamos ir panaudojamos paramos apskaitos, neprivalo atsiskaityti už gaunamą paramą ir (ar) jos panaudojimą ir jiems netaikomos šio straipsnio nuostatos.“

Išverčiu į lietuvių kalbą. VISI TIE, KURIE GAUS PARAMĄ PANDEMIJOS PASEKMĖMS LIKVIDUOTI, GALI ŠITŲ PINIGŲ NEĮTRAUKTI Į APSKAITĄ, NEDEKLARUOTI, T.Y. JUOS PAPRASČIAUSIAI NUSLĖPTI, NEMOKĖTI JOKIŲ MOKESČIŲ IR NIEKAIP NEPRIVALO UŽ JŲ PANAUDOJIMĄ ATSISKAITYTI.

Va taip. Kada kioskelio savininkas neranda sąskaitos bulvių maišui, jį baudžia už netvarkomą ar apgaulingą apskaitą. Kada labdaros pinigus susirenka saviškiai, pabrėžiu – FIZINIAI – asmenys, jie gali niekam to nerodyti, leisti juos kaip nori ir dalintis su kuo tik nori. Ir valstybė to niekaip nekontroliuos.

O gal pasakysit, kad patys paramos ir labdaros davėjai gali kontroliuoti, kaip lėšos panaudojamos? O jei tie davėjai bus tau artimi UAB-ai, norintys susimažinti mokesčius ar draugelių valdomos valstybinės įmonės, ir už gerą otkatą nieko nekontroliuos, nes juk pervedė geriems darbams?

Tai valstybės PATVIRTINTA vogimo schema. Ne kažkada buvusi, o dabar veikianti. Patvirtinta įstatymu su Prezidento parašu (žiūrėti ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Klausimėlis       2021-08-10 21:33

Susiraukšlėję smegenys? Kažin ką tai galėtų reikšti?

Tiksi       2021-08-10 13:40
>rustekos 2021-08-10 6:28        2021-08-10 11:49

į būdą, koncervkagebistine šiukšle,į būdą !!!

Raigerdas        2021-08-10 7:54

Pabandžiau, gerbiamas Algimantai, nuspausti “čia” ir atsakymas ten yra toks: “
Klaida
Resursas nerastas (404)”. Tai valstybinio iždo vagišiai jau pasirūpino, kad to dokumento nebėra ir štai vienas iš jų jau informuoja apie tai (kaip visada tokiais atvejais tylus Anoniminis šmeižikas):“rustekos     2021-08-10 6:28

smegenėlės susisukusios į nešvarią virvę...”. Siūlau gaudyti tuos šmeižikus, nes kitaip, mes niekada nieko nesukursime DORO. Šmeižikai, paprastai būna parenkami iš psichinių ligonių. Bet, jeigu žmogus nusikalto, tai reikia jį bausti kalėjimu. Reikia panaikinti tokį dalyką, kaip “nepakaltinamas”. Padarei žalą ir pirmyn į kalėjimą, o ten, jeigu reikia, tai tegul ir gydo. Jūs pamatytumėte, kiek tokių šmeižikų sumažėtų.
 

rustekos       2021-08-10 6:28

smegenėlės susisukusios į nešvarią virvę, tai žmogelis kiršintojas pastovus, jam tik kiršinimas yra sumauto gyvenimo tikslas, dabar bėk prie seimo į koloborantų -atskalūnų mitingėlį pasisemt energijos.

Džeromas       2021-08-10 6:15

Deja, Jūs teisus Algimantai…

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.