Dienos aktualija

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. vasario 20 d. 0:33

24     

    

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Matėt, kaip vaikai važiuoja karusėle? Ant arkliukų kad joja, kad sukioja žaislinių mašinėlių vairus, kad burzgia taškydami seiles! Ir įsivaizduoja, kad važiuoja, nors tikras pasaulis šalia, bet ne čia. Nors karuselė sukasi ratu, kol savininkas išjungs ir vėl reikės susimokėti.

Tokia dabar bukalaurių, vikingų bankomato, saugumiečių ir anūkėlių valdžia. Susirūpinusi kaimynų, bet ne mūsų reikalais, demokratija ir laisvėmis. Kaip įtikti savininkui, kad dar leistų pasisukti karuselėje? Kaip dar ką nors padaryti, ko dauguma nenori?

Štai vakare įsijungiu koronaviruso žinias ir sužinau, kad mus leis ne tik miniomis į maksimas, bet net į pustuštę galeriją nueiti, jei, aišku, būsim geri! Kaip durnių namuose, kur pastatė baseiną ir, jei durniai bus geri, net vandens prileis. O jei ta labai bloga merė išsiaiškino, kad koronavirusų valdžia meluoja, tai labai geros koronabukalaurės ištirs, ar teisėtai jas meluojant sužinojo!

Ačiū partijai ir vyriausybei už rūpestį ir baudas. Ar matėt, kokie tie padarai yra pasimetę? Kokius niekus tauzija ir rašo? Argi nepajutot jų baimės ir nesugebėjimo ne tik valdyti, bet susivokti realybėje? Tai vaikai, burzgiantys ir apsiseilėję karuselėje.

Bėda ta, kad daug durnių jų klauso ir bijo, ir laukia, kol prileis baseiną. Bėda ta, kad dauguma kiša galvas smėlin ir galvoja, kad viskas savaime praeis. Nepraeis, nes jie eis tiek, kiek jiems leisim, ir suksis beprotybės karuselėje toliau, kol nepaspausim raudono mygtuko.

Bet jau juntu, kaip suvirpėjo žemė po kojom. Matau, kaip užtvankos šlaitais nubėga pirmosios vandens srovelės. Kaip kyla, kaip artėja prie kranto banga, kuri staiga pakils ir nuplaus viską.

Ta banga pakels daug dumblo ir susikaupusių nuosėdų. Pamatysim, ko nematę, ir išgirsim, ko negirdėjom. Nukris kaukės ir pamatysim tikrus veidus – ir žmones, ir gyvulius, ir monstrus. Ateis naujų pranašų ir užvaldys protus.
Karuselė tuščiam parke dar sukasi, žmonės žiūri, bet tyli. Godūs balandžiai būriais dalykiškai lesioja trupinius. Nežinau, kaip baigsis, bet žinau, kad daugelis, kurie šito laukėt, pasigailėsit ir norėsit sugrįžti į narvą.

Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas. Ar nepralaimėsim ir nepasiduosim apgaunami dar kartą, priklausys tik nuo mūsų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jeliena Poidružkina (San Diego)       2021-02-21 15:15

Америка.Новости .План амнистии президента Байдена для 22 миллионов нелегалов.Дело в Верховном Суде
https://www.youtube.com/watch?v=cMtnatqEXh0

šlubas fokietys       2021-02-21 15:06

turėjo būti šansas, o išėjo švancas

Almantas>tai Milaitis       2021-02-21 13:44

Ar tik tamsta nebusi is koncervatniku klano?Jau man pripaise “internaci” kazka panasaus i nacista ir dar kazkokia vakcina.O karuselej mes suksimes tol kolei nesusijungs visi opoziciniai judejimai i viena opozicine partija.Iki siol Z.Vaisvila laikiau kazkokiu autoritetu,bet tik naujas judejimas surinko 360 000 parasu igijo populiaruma ir Vaisvila puole menkinti.Taip,kad konceviniams liberastams neraikia nieko daryti,maziukai patys vieni kitiems gerkles pasiryze perkasti del populiarumo(tai yra vieno,kito euriuko).Atrodo visi opozicionieriai protingai sneka,bet sukuria bent 5 partijas ir gauna po 1-2% balsu.Taip,kad valdzioje esantys bandidai gali ir toliau is musu tyciotis.Matau kol kas “vienybe zydi"banditu saika valdzioje,omaziukai muzikeliai vienas kitam i gerkler isikibe urzgia.Suksimes karuseleje kol Lietuvoje neatsiras autoriteto kuris suvienytu tuos 30% protesto balsu ir dar 53% kurie neina balsuoti.Jeigu niekas nepasikeis sekanciuose rinkimuose nebalsuosiu ir as.Kam tusciai laika gaisti.Dar pasakysiu pagrindu pagrindas yra atsikovoti LRT.Kaimuose pagyvene zmones neziuri youtube jie ziuri smegenu plovimo masinaLRT

stasys       2021-02-21 8:25

Daryk kūribine pauze .Trūkumas idėjų negali pasipildyti rasinejant niekus .

NS šulai vėl naudingų idiotų -pasyvioje pozoje?       2021-02-20 22:17

Kai pateiki neanoniminį  komentarą apie tai, kaip NS šulai spjauna į plebėjų sunkia akciją dėl Raskevičiaus keitimo, laikų trigubai daugiau nei smerkiančių.Ir taip vis dažniau…Paranojikas, NSfanatas Šarūnas Valent. ten bejėgiškai anonimiškai plūstasi ir dergia NS baimes ir popierinius karus kritikuojančius, bet be palaikymo…ONS šulai ir patarnautojai petic.  plebėjiškus iniciatorius(PI)  ir rezultatus visaip dergia, o NS kosmonautai nuo PI išdidžiai, švaruoliškai atsiriboja ir toliau didingoje patriciškoje vienatvėje žengia į užribį...
Prieš  rinkimus NS vedliai, eidami prieš vieningą demokratų kumštį pakenkė sau ir padėjo ONS pergalei, po pirmo turo padėjo kapituliantišku pasyvumu jų galutinei sėkmei, o dabar ,VĖL dėl idiotiškų paranojų ir ideologinės skaistybės ,padeda išsilaikyti Laisvės P statytiniams- St. konvencijos stūmėjams…
Algirdas

Rinkėja iš Kauno       2021-02-20 22:17

Autorius retkarčiais galėtų ir susilaikyti nuo pernelyg dažno fortissimo apokaliptinių pranašysčių klavišais. Paveikesnė yra ironija, sarkazmas, faktai, į kuriuos “bukalaures” ir jų pažus išskustais antakiais reikia kuo dažniau pamurdyti nosimis . Kaip katinus , priš..usius ant tako ir nespėjusius užkapstyti . Visuomenė ir taip nuolat gąsdinama šitos švonderių ir melagių valdžios.

 

 

 

 

 

 

kuklus klausimas Rusteikai       2021-02-20 20:56

Kaip manote,ar prieš TAI mes dar turime bent kažkokių šansų išgyventi?

http://www.sarmatas.lt/02/valdas-anelauskas-smegenu-plovimo-pasekmes-kovidiniame-fronte-1/

Kis       2021-02-20 20:36

bachuriukai,galpakaks suktis karuseleje ir spjaudytis.Siulau pasekti tu vyruku poelgiu kur per n dienu surinko tiek parasu,;katilas verda,tad laikas liptinuo arkliukus ir oziuku ir eiti gintis nuo tosizulios mazumos,nes gali ir paveluoti,teks pjauti per gyva?

Tai Milaitis       2021-02-20 16:02

dabar jau ir Almantas? Na, štai ir turime internacinį Dzeiko - Almanto katekizmą su klausimais ir gatavais atsakymais. Mokykitės, vaikučiai, atmintinai, tuoj eisit išpažinnties pas kagėbistaites ir tomukus. Jei atsakysit neteisingai, negausit komunijos - tris mėnesius veikiančios vakcinos su ,,pašaliniais reiškiniais”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-02-20 14:46

Įklampinti į viruso liūną, daugelis iš mūsų nematom ruošiamos mums dar vienos mokesčių staigmenos. Žinia - tokia
*************************************************************************
Įspėjimas, duotas raštu valstybinių įstaigų tarnautojams - prezidentui, prezidentūros kanceliarijai, vyriausybės kanclerei, premjerei, finansų ministrei ir valdančiųjų partijų vadovams su tokiu turiniu

_____________________________________________________________________
“Apie katastrofą
***
Lietuva - sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė:
1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD);
2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei;
3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1;
4) atsisakyti visokiausių naujų mokesčių prisigalvojimo.

Įspėjimas valstybinių įstaigų tarnautojams
***
Mokesčių pertvarkymui, finansų ministerija pakvietė susiburti į darbo grupę iš prezidento kanceliarijos, vyriausybės kanceliarijos bei ministerijų ir kitokių įstaigų. Jei ši darbo grupė nepaisys aukščiau išvardintų visų keturių patarimų, prezidente Gitanai Nausėda, premjere Ingrida Šimonyte, finansų ministre Gintare Skaiste, valdančiųjų partijų vadovai ir kiti bendradarbiavusieji būsite apkaltinti įžūliu bei nusikalstamu plėšikavimu ir gyventojų (iš)varymu iš Lietuvos.

Priedai, kad suvokti plėšikišką biudžeto surinkimą Lietuvoje
***
Numeris 1. Jungtinėje Karalystėje darbininkui:
– tenka į rankas 1432.97€ (iš mažiausios algos dydžio);
– reikia sumokėti 182.45€ mokesčių (nuo mažiausios algos dydžio).
Plėšikų užvaldytoje Lietuvoje, darbininkui:
– tenka į rankas 447.23€ iš MMA dydžio;
– tenka sumokėti 159.77€ mokesčių nuo MMA dydžio.
Jei kitaip, Lietuvoje surenkami karališko dydžio mokesčiai nuo mažiausios algos daugiau nei tris kartus mažesnės už mažiausią algą karališkoje valstybėje.
(2020 kovo skaičiai)
***
Numeris 2. Jungtinėje Karalystėje:
– PVM yra 20%;
– PVM = 0 būtiniausioms maisto prekėms (nedarant biznio iš maisto prekybos);
– PVM = 0 vaikiškiems drabužiams, avalynei (nedarant biznio iš tėvų, auginančių vaikus).
***
Numeris 3 (apibendrinimas). Tai ko nėra JK, Lietuvoje nežmogišku būdu surenkami tokie pertekliniai mokesčiai bei įmokos:
1)  2018 metais, buvo plėšikiškai surinktas PSD iš dirbančių ir net iš nedirbančiųjų – 1264013917€  (duomenų šaltinis – lietuvosfinansai.lt);
2) plėšikiškai surenkamas PVM kai gyventojai perka maistą, kai perka vaikams drabužius bei avalynę;
3) nuo 2018 sausio 1, iš mažesnio nei MMA dydžio plėšikiškai surenkamos padidintos įmokos - taip vadinamosios „sodros įmokų grindys” (lukašenkiškas dykaduonių mokestis), kai reikia mokėti įmokas nuo MMA dydžio net ir tada kai alga mažesnė nei MMA.
***
Kodėl daromi palyginimai su JK? Todėl, kad daugiausia Lietuvos skurstančiųjų gyventojų pasirinko išgyvenimą toje buvusioje ES karalystėje, palygindami bei svarstydami gyvenimo ir veiklos sąlygas. JK ir pas mus, maisto bei daiktų kainos panašios.”
_______________________________________________
Vasario 23, planuojamas mokestinių lengvatų peržiūros darbo grupės pirmasis susirinkimas.
Apie tai va čia
https://finmin.lrv.lt/lt/naujienos/finansu-ministerija-kviecia-visuomene-susitelkti-mokestiniu-lengvatu-perziurai
Chunta ketina padidinti mokesčius savarankiškai dirbantiems (silpniausiesiems), ir sumažinti mokesčius stambiam verslui, didinančiam darbuotojų algas. Akylai stebėkim chuntos veiksmus ir priešinkimės maištaukim, kad sustabdyti patyčias iš silpnesniųjų.

tie padarai        2021-02-20 14:13

is tikruju yra pasimete. O mums truksta vienybes. Uz kiekviena, valdziagyviu nurodymu ikista i “voronoka” su antrankiais, turime reaguoti. O kisa viena po kito: Mokytoja- uz mojavima valstybine tautine veliava, Pilieti- uz reikalavina tiesos… Nemanau, kad jie sustos, jei mes nesustabdysim.

tauzitojui       2021-02-20 14:01

Kokius niekus tauzija ir rašo?...
Ogi pac Rusteika raso nieniekius…

Almantas       2021-02-20 13:20

Dzeikui:Nevisai su jumis sutinku-ne Vokietija kariavo su Rusija,vyko pirmas pasaulinis karas,Europos perdalijimas ko pasekoje atsirado A.Hitleris su savo revansistinem idejom.Pirmajam pasauliniam kare Vokietija pralaimejo ir patyre teritoriniu nuostoliu.Antante padejo Rusijai daugiausia Londono sitcio(zydu) pinigais.Neuzmirskim Leninas Trockis ir visa ju saika buvo zydai.O kada Rusija pasidare bloga?Kai Maskvoje is valdzios zydus isstume ruseliai.Amerika taip,bet neuzmirsk,kad dalis Londono sitcio pinigu persikele i Manhattan.o pinigai viska valdo.Taip kad sakyti,kad Anglija buvo “ne prie ko, kaip sako partskolos destytoja"neiseina.Iki 1945m Anglija buvo didziausia pasaulio galybe.

Dzeikas       2021-02-20 12:37

Almantui: lietuvoms ir kitoms Baltijos valstybems leido susikurt Vokietija. Anglija cia “ne prie ko”.Jiems dzyn buvo. Kada kilo kipiezas su Lietuvos Taryba? 1918m pradzioj, kai nugalejo ir isitvirtino bolsheviku perversmas Rusijoje, o Vokietija pradejo puolima po Trockio “nei taika, nei karas, o karuomene paleidziame namo”. 1918m vasario 23d(Kariuomenes diena Sovietijoje ir siuolaikineje Rusijoje) pasizymejo triuskinancia Vokietijos kariuomenes pergale pries bolsheviku vadeivu pasiustus kautis su ja savo gauja (raudongvardiecius) ir “revoliucinius jureivius”. Cia jums ne burzujus plesti. “Revoliuciniai” nuo Narvos bego nesidairydami iki pat Petrogrado.Vokieciai ju nesivijo, nes nenorejo sert Petrogrado gyventoju.
Tai stai, siame kontekste Vokietija spratusi,kad uzgrobtu Baltijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lenkijos nesuvirskins ir eme kurti buferines valstybes, nors koki statusa joms teikti dar nebuvo apsisprende.
Rusijoje gi bolshevikai laimejo ne todel, kad Antante padejo jiems, o todel,kad rusai pasvere visus uz ir pries galiausiai pasirinko bolsheviku valdzia.
Kodel?
Todel, kad:
1. Bolshevikai leido plest dvarininkus. Tuo buvo pagristas NEPo laiku valstietijos turtejimas veliau sekmingai suvarytos i kolchozus (norim duodam, norim atimam)
2. Kolchako, Denikino vyriausybes deklaravo teise , bet teisetais budais negalejo aprupint savo kariuomeniu. Ju kariniai daliniai patys plese valstiecius(valgyt tai reikia).
3. Bolshevikai teise neige, BET ju kariniai daliniai neplesikavo PATYS. Tai dare “prodotriadai” - secialus ginkluoti buriai, ka rasdavo - ta ir paimdavo. Rusu valstieciu nuomuone tai buvo teisingiau.
O Anglija , Amerika jau susidure su post factum situacija. Nieko toje anarchijoje jie padaryt nebegalejo. Galejo tiekt daugiau ginklu Denikinui ir Kolcakui bet kaip buvo naudojama ju pagalba jie kontroliuot negalejo. Todel ta pagalba buvo neryztinga ir ribota.

Dzeikas       2021-02-20 12:18

Bijau, ponuliai, kad Lietuva prasiko savo sansa 1991-93mm.Kai gavusi pasirinkima pasirinko gerove vietoje laisves. Juk visi tie AMB grazinimai valdzion, vagiu siautejimas ir susitaikymas su netiesa tada reiske - patys vagia, ir mms leis pasivogt.
O visa kas dabar vyksta tera pasekmes to pasirinkimo.

Almantas       2021-02-20 11:40

Man atrodo,kad mes toje karuseleje visi sukames nuo zecpospolitos padalinimo.1918 vasario 16,o kas buvo iki jos.Kaip susikure tas iskiliu zmoniu sajudis.Apie tai niekur ne zodzio,kazkokia paslaptis.Juk beveik tuo pat metu susikure Latvija ir Estija.Taip,kad 1990m.sajudziui zalia sviesa ijunge KGB,o 1918m.turbut Anglija su Vokietija.Paprasciausiai norejo sukurti buferine zona nuo Rusijos.Dar idomesne darosi Rusijos revoliucijos pergale pries Antante.Paziurekite i zemelapi.Sibira buvo uzemes Kolcakas.Cia Denikinas,Vrangelis,Petliura,Machno…Maskva buvo uzdaryta i gelezini zieda ir staiga “pist"revoliucionieriai sukruto ir visus nugalejo.Ir tada ir dabar visus nugalejo PINIGAI.Juk zinome,kad Trockis sukure “raudonaja armija”,okas trocki pristate i Rusija…

Facebook DIENAS KOMENTARS       2021-02-20 11:40

Nebijokite ir ramiai dirbkite. Patriotas Svaras Liaudanskas mus apgins.
O jei rimtai, ar Nacionalinis Susivienijimas ir kt. patriotines organizacijos pasiruosusios protestams? Juk tuoj RATIFIKUOS Stambulo konvencija, ives neapykantos kalba, “partnerystes”.
Ar pripustos autobusu padangos, ar uzpilta saliarkos, ar nutapyti lozungai, ar isgalastos dalgeles, ar sudetos batareikos i ruporus, ar sukoordinuoti organizaciniai komitetai?
Ar ir vel plauksim pasroviui ir darysim viska na xodu?

to Jascha 10:55       2021-02-20 11:27

Jascha, nepykdyk savo dievo.
Paties Jahvės tavo protėviams (ir tau) pažadėta žemė prie Negyvosios jūros. Kodėl nebrangini savo dievo dovanos…

Dėl parašų       2021-02-20 10:57

Amerika krito…
Mažoji Amerika - Lietuva su tais parašais globalistus pastatė į nepatogią padėtį...
Nieko, tuoj atgaus pusiausvyrą...
.
Jeigu tikėti pučiamu ‘naratyvu’, tai TSRS sugriovė Lietuva su Landsbergiu (ir Zingeriu) priešakyje.
O ką, juk globalizmo žlugimas irgi gali prasidėti nuo Lietuvos. Juk niekur neparašyta kad taip negalima…
.
Beje, šianakt sapnavau, Landsbergis pabėgo į... Rusiją ir prasidėjo atšilimas.

Jascha       2021-02-20 10:55

labai taikliai apibūdinta.
Dėkui Algimantui…

Po velnių...       2021-02-20 10:47

Net Rusteika papylė skystimėlį...
Po velnių...
Kur straipniai apie PARAŠUS…
...
Tikras žydokomuno tinklapis.

Norit pasakyti,       2021-02-20 6:55

kad bilijonieriai ubagams paskelbė Sanitarinį karą?

Kada bus banga?       2021-02-20 6:44

Gražus kūrinėlis su pranašystės apie upelius elementais…ir tiek… Žemė parduodama užsieniečiams, miškai baigiami iškirsti, teisingumas parsidavęs, Lietuva “globali”, jaunimas tuoj bus įtrauktas į narkotikų liūną, kas leis juos dar labiau nudūrinti, ir įteigti, kad jie ne tie, kas gimė ir pjaustyti juos prisiuvant ar užsiuvant, kokias vietas ir visas šitos valstybės gyvenimas bus pajungtas LGBT gerovei.. JAUNIMAS TURI SUPRASTI, KAD NORIMA ATIMTI IŠ JŲ PILNAVERTĮ GYVENIMĄ. KOL TĖVŲ IR MOTINŲ NEAPIMS SIAUBAS, KAD JŲ VAIKAI TAPS VERGAIS-GYVŪLIAIS, BANGA NEPAKILS. Ta kryptimi dirbkite ponas Rusteika. Rašote gerai, bet rašymo kryptis nebeneša jokios naudos. REIKIA PLĖSTI VISUOMENĖS SĄMONĘ. KAS TAS GENDERIZMAS IR KUO TAI BAIGSIS? Labai aiškiai ir daug apie tai kalbėti, kalbėti per jų kanalus.

manau       2021-02-20 6:36

deja,tai tikra tiesa paraset,aciu


Rekomenduojame

Dainius Rudzevičius. Stambulo konvencija ir jos ryšys su socialinės lyties ideologija

Ligita Sinušienė. Ar Stambulo konvencijai bebus ką pražudyti Kretingos pranciškonų gimnazijoje?

Rasa Čepaitienė. Kaukių kritimo metas

Brolis Paulius Vaineikis OFM. Šaukiu aš tautą nuodėmės užguitą

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Brolis išsižadėjo brolio ar direktorius – pavaldinio?

Alvydas Jokubaitis. Ar Europos Sąjungai reikia šeimos? – Taip ir ne

Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Andrius Švarplys. „Influenceriai-garsenybės“ gali viešai kalbėti apie politiką, o Bažnyčia nebe?

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Konstantinas Bogomolovas. Europos pagrobimas 2.0. Režisieriaus manifestas

Pozicija, kurios nenori girdėti LGBT lyderiai. Dovilo Petkaus pokalbis su Eimantu Gudu

Kam tas „šešėlis“? Darius Kuolys: Smurtas – valdžios silpnumo ir baimės išraiška. Kad ir kokia „kieta“ toji valdžia dėtųsi

Nida Vasiliauskaitė apie Stambulo konvenciją:  dabar – trumpai, kone prieš trejus metus – išsamiai

Kun. Robertas Grigas. Kuo blogi „specialioms grupėms“ kuriami įstatymai

Algimantas Matulevičius. Negi valstybės piliečių nuomonė lygi nuliui?

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Audris Narbutas. Per Stambulo konvenciją – į melo visuomenę

Kun. Andrius Narbekovas. Stambulo konvencija – Trojos arklys

Elagu Eesti! Tegyvuoja Estija! Vidmantas Valiušaitis: Pagarbos žodis broliams estams

Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Vytautas Sinica. Kaip iš Toliato pavyzdį darė

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

T. Elijas Leyds. Virusas, hidra ir Bažnyčia

Raimondas Navickas. „Neapykantos kalbos“ kriminalizavimo per ANK afera yra antikonstitucinė ir antidemokratinė

Audrius Bačiulis apie „Coca Cola“ kursus, kaip „tapti mažiau baltaisiais žmonėmis“

Vidas Rachlevičius. Kaukės nusimestos: kada skersime šventąją karvę?

Algimantas Rusteika. Stukačių epocha sugrįžta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.