Įžvalgos

Algimantas Rusteika. Tai nebėra mūsų valstybė, žmonės.

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 25 d. 11:06

20     

    

Algimantas Rusteika. Tai nebėra mūsų valstybė, žmonės.

Vienas toks vaikelis labai neklausė mamytės, kuri jam pliaukštelėjo per subinikę. Ir labai nori pas mamytę, klykia, kad tik jo neatimtų, bet valstybė jį atima ir atiduoda globėjams. Nes globėjai juk visada geriau už blogą mamytę.

Kitas toks vaikelis labai klausė mamytės, kuri padarė blogiau. Ir labai nenori pas mamytę, klykia, kad tik jo neatimtų iš globėjos, bet valstybė atsiunčia 240 ginkluotų vyrų, jį atima ir mamytei atiduoda. Nes globėjai niekada negali būti geriau už mamytę.

Ir tą nusprendžia ta pati valstybė ir tie patys žmonės, ir niekas nieko tų vaikelių neklausia ir niekada nepaklaus. Vaikelių nuomonė ir norai šioje valstybėje nieko nereiškia.

O kas gina vaikelį nuo valstybės gestapininkų smurto? Ogi niekas, nes toks smurtas įteisintas įstatymu. Mamytei negalima pliaukštelėti, bet valstybės pareigūnai gali vaikelį „legaliai“ bausti ir žeminti jo orumą kiek tik nori, ir tai parašyta juodu ant balto Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatyme:

2 straipsnis. Pagrindinės šio įstatymo sąvokos
5. Fizinė bausmė – vaiko drausminimas, kai fizinis veiksmas naudojamas fiziniam skausmui, net ir nedideliam, sukelti ar fiziškai kankinti vaiką arba pažeminti jo garbę ir (ar) orumą. Fizine bausme nelaikomos valstybės legaliai taikomos bausmės ir kitokios poveikio priemonės nepilnamečiams.“

Tai nebėra mūsų valstybė, žmonės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wwwe       2018-11-5 4:30
Ramiros       2018-10-26 8:56

Kas čia daros ? Kas čia daros ! ...

epilogas.       2018-10-26 0:16

Kokie mes ,tokia ir valstybė.

Šunų prieglauda       2018-10-25 22:16

Jeigu nužmogėjusios sadistės iš VTAT mėgins dvasiškai luošinti Jūsų vaikus, vežkite pas mus. Čia tikrai pasirūpinsime taip, kad Jūsų vaikutis nepatirtų išniekinimo, kad tos išgamos nepaverstų Jūsų vaiko sielos pelenais.

Nuo kada....nuo tada..       2018-10-25 21:40

briuseline grybine Lietuva, viskas gerai, jei kaip vakaruose.

Tiesa       2018-10-25 20:26

Aciu-tikra tiesa rasot

nieko naujo       2018-10-25 16:24

Žmogus visada buvo bejėgis prieš gamtą. Dabar žmogus tapo bejėgis ir prieš kitą žmogų, kuris apsimeta rūpestingu globėju ir padejėju. Dar labiau žmogus dabar bejėgis tvarkyti savo gyvenimo reikalus, nes turi gauti “leidimą iš “kompiuterio”“. Tie , kurie mato tik šviečiantį išmaniojo ekraną ir gauna sotų valdiškų pinigų atlyginimą - yra visagaliai tik savo siauraprotiškame suvokime. Visi, kurie dar “prisimena” realų žmogaus gyvenimą su meile, su liga, su ištikimybe, su garbe ir sąžine - žino, kad bet kada gali būti nutrenkti žaibo, pasiglemžti ligos arba su jais gali būti pasielgta nežmoniškai (taip kaip dabar vyksta Lietuvoje)...  taip buvo visada - Žmogus - bejėgė būtybė demokratinėje šalyje lygiai tiek pat kiek ir džiunglėse nors gal net ir dar labiau.

teiginys ir klausimas       2018-10-25 14:23

“Tai nebėra mūsų valstybė, žmonės.”
.
Hmmmm,....
.
“Žmonės jūs ar ne žmonės?!”

Skirta komentuojanciam ,,jei susikure"       2018-10-25 13:24

Butent tie aktyviausiai besipriesinantys visiems baisios neteisybes atvejams daugumoj ir yra tie patys zmones,jei nepastebejot.Jie isvadinami biauriausiais zodziais,apkarstomi etiketemis ir vis tiek daro savo,nes negali nereaguoti.Stebetina kaip jie randa jegu ir laiko sokineti nuo vieno gaisro i kita-ar ju paroje daugiau laiko,ar jie kokie supermenai ?Beje -o pats esate isijunges i ju gretas? Kas gerai-visuomene ima konsoliduotis-reikia maziau gincytis,daugiau bendrauti ir organizuotis.

Vakaro elegija       2018-10-25 13:24

Čiurlionio Saulė rieda vakarop.
O Lietuva - išderintas rojalis,
Kurį drauge anūkas ir senelis
Įnirtę daužo rankom keturiom…

Vakaro elegija       2018-10-25 13:23

Čiurlionio Saulė rieda vakarop.
O Lietuva - išderintas rojalis,
Kurį drauge anūkas ir senelis
Įnirtę daužo rankom keturiom…

I

Seni žmonės       2018-10-25 13:16

kad po karo stribai siautėjo. Čia užsiauginsime kažką panašaus. Boba-stribė iš vaikų apsaugos - ji tik vargšė vykdo kito vargšo Kukuraičio pasirašytą įstatymą.

mama iš kaimo       2018-10-25 13:09

  Dievuli mano, bet juk po ‘kitokiomis poveikio priemonėmis’ gali slėptis viskas - kankinimas, prievartavimas ir kas nori dar. Ar bent kokioj nors Ruandoje ar Haityje kas nors panašaus įtvirtinta įstatymu? Ar Dievo nuskriaustieji Šikalienė su Majausku turėjo bent kiek nuovokos, stumdami tokį dalyką? Ar neturėtų tuo susidomėti Žmogaus teisių teismas ar Suvienytų Nacijų Organizacijos Taryba? Juk nemanau, kad dar kur nors tokie įstatymai yra. Tai buvo, manau, prakišta, kad pateisinti pustrečio šimto smogikų ir “vaikų teisių gynėjų” elgesį.  Vienkartinį. Šiurpinantį. Tačiau sankcionuotą.

Kunige R.Grigai,išmušė       2018-10-25 13:07

Jūsų valanda.Turėjom daug iškilių kunigų,-M.Valančius,A.Strazdas,,A.Mackevičius,...A.Svarinskas…ir kitų,-kurie kovėsi,kaip ir Jūs.Tačiau dabar Jūs ir norisi tikėti kiti neabejingi krikščioniški kunigai stos ginti krikščionišką šeimą ir jos vaikus.Dabar reikia jau ne žodžių,o darbų.“Suvargusios minios”  laukia , kas joms padės ir vadovaus.Negi jūs nevienysit šeimų gintis nuo bedievystės teroro?Juk nebijot savo vadovynės,kuri tyli išpuolių prieš katalikus akivaizdoje…Juk ir Šventame rašte nurodyta,kiek kartų žmogui atleisti.Tėvai nėra neklystantys,iš jų reikalaujama per daug.Tai jau biznis vaikais.

Jei susikūrė       2018-10-25 12:58

judėjimas gelbėti Labanoro girią,tai gal tas pats judėjimas imsis ir gelbėti šeimas ir jų vaikus?Jei ne ,šis judėjimas yra niekinis.Medis nėra svarbiau už žmogų.

Tarabilda       2018-10-25 12:49

O kas tą vaikų grobimo įstaymą uoliausiai stūmė Seime? Majauskas ir Šakalienė su Pranckiečiu ir Skvirneliu. Tfu ant visų jų.

mutabor.       2018-10-25 12:11

A.Rusteika.N.Sadūnaitė,V.Matulevičius,R.Grigas,N.Puteikis,nejau tik tiek liko neabejingų mažutėlių skausmui. tada vargas tau, šiaurės Jeruzale !

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-10-25 11:29

Kuo daugiau klaidų daro komunistuojančios grybauskinės, landsberginės, brazauskinės, kirkilinės, karbauskinės partinės gaujos,
tuo lengviau padaryim Sąjūdį.
___________________________________________________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių  partinių gaujų)
2018 spalio 25

Dzeikas       2018-10-25 11:29

Jau anksciau rasiau komentaruose: nebendraukite nesant reikalo su asmenimis nesiojantiems kumeles simboli drabuziuose ir nesisveikinkit su jais. Turetu buti tokia pat geda kaip prie sovietu nesioti sovietinio hitlerjugendo kaklaraisti arba komjaunuolio zenkleli atlape.

Ačiū       2018-10-25 11:12

Taiklus logikos taikymas.


Rekomenduojame

Arkiv. Sigito Tamkevičiaus homilija Aušros Vartų atlaiduose: Gailestingumo pamokos

Istorinis įvykis Lietuvoje: advokatas Saulius Dambrauskas kviečia ginti viešąjį interesą ir tapti grupės ieškinio nariu

Andrius Švarplys. Trumpas žmonijos istorijos įvadas :)

Vytautas Radžvilas. Artėjant geopolitinės sistemos audrai

Andrejus Gaidamavičius. Labanoro regioninio parko valstybiniuose miškuose atsivers dar apie 90 ha naujų plynių!

Vidas Rachlevičius. Atėjo lūžio taškas – Lietuvai ir vėl reikia rimtai rinktis

Jonas Kaminskas. Vyriausios Rinkimų Komisijos nariai nesuprato ar nenorėjo suprasti?

Vidmantas Valiušaitis. Nejau Šakalienės ir Majausko įstatymas yra aukščiau už Lietuvos Konstituciją ir Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją?

Rimantas Dagys. Ką reiškia Lygių galimybių kontrolierės Agnetos Skardžiuvienės išpuolis prieš Katalikų bažnyčią, policiją, teismus?

Rasa Dijokaitė. Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose ir kas pareikalaus, kad tai liautųsi?

Valdas Vasiliauskas. Tušti mokyklų suolai

A.Merkel ES „vizija“: tolerancija – „Europos siela“, kad apgintume savo bendruomenę, reikalinga „tikra ES kariuomenė“, bet ji nebus „anti-NATO“

Tautos forumo kreipimasis dėl Sąjūdžio istorijos falsifikavimo LRT ir VU TSPMI

Vincentas Vobolevičius. Keistas vidutinės pensijos ir skurdo rizikos tandemas

Aušra Gabalytė, Aikštės TV: įsimintinos akimirkos iš „Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komiteto“ 40 metų jubiliejaus paminėjimo

Vaiko teisių apsauga: Lino Kukuraičio ir Rimanto Dagio diskusija Marijos radijuje

Audrius Bačiulis ir Vytautas Sinica apie naujausią Emanuelio Macrono „išradimą“: „Nacionalizmas yra patriotizmo išdavystė“

Nida Vasiliauskaitė. Apie populizmą

Aušra Maldeikienė. Vakarykštės dienos užsienio politika

Andrejus Gaidamavičius tiems, kurie myli mišką, bet sako: „Tai kad aš nieko apie jį neišmanau…“

Neterminuotą streiką pradėję mokytojai nusiteikę ryžtingai

Sušaudytos ir nukankintos Lietuvos vyriausybės

Algimantas Rusteika. Laiko jums liko nebedaug

Sekmadienį Vilniuje paminėtas Holodomoro 85-etis

Geroji Naujiena: „Palaiminti dvasingieji vargdieniai: jų yra dangaus karalystė“  (Mt 5, 3)

Vytautas Sinica. Ir katalikų pogrindis bus paniekintas

Rimantas Rubavičius. Apie toleranciją

Valdas Vasiliauskas. E. Macrono „Potiomkino kaimai“, arba Ar Amerikai reikės trečią kartą gelbėti Europą?

Algimantas Rusteika. Dveji metai su Donaldu Trumpu. Jūsų dėmesiui – lietuviško ikilytinio, lytinio ir polytinio elito analizė

Jurga Lago. Apie tą Lietuvą, kuri it bloga motina, pati patyrusi smurtą, nemyli savo vaikų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.