Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Tai mes esame visur, o jie yra tik savo menkumo ir išdavystės narveliuose drebantys bailiai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 5 d. 11:03

26     

    

Algimantas Rusteika. Tai mes esame visur, o jie yra tik savo menkumo ir išdavystės narveliuose drebantys bailiai

Teisėjai nusprendė, kad antikonstitucinius reikalavimus kelianti mažuma gali žygiuoti. Ir nuėjo nužygiavo su valdžios atstovais, pritariančiais Konstitucijos laužymui, ir koks kilo didelis džiaugsmas laisvoje ir nepriklausomoje žiniasklaidoje!

Ir visos šalies resursai ir malšinimo pajėgos buvo skirti antikonstitucininkų apsaugai garde, ir visi protestuojantys buvo parodyti kvailiais ir demokratijos priešais.

Poryt tie patys teisėjai nuspręs, kad Konstituciją apginti siekianti dauguma negali žygiuoti? O jei nužygiuos su valdžios atstovais, nepritariančiais Konstitucijos laužymui, koks kils pasipiktinimas laisvoje ir nepriklausomoje žiniasklaidoje!

Ir visos šalies resursai ir malšinimo pajėgos bus skirtos konstitucijos gynėjams daužyti ir valdžios, aptvertos garde, apsaugai, ir visi prieš tai protestuojantys antikonstitucininkai bus parodyti laisvės šaukliais.

Jie yra visur, o mūsų niekur nėra – tokia vidinio okupanto ir kolaborantų diegiama tvarka ir teisingumas. Bet jie dar nesuvokia, kad mes esame visur, o jie yra tik savo menkumo ir išdavystės narveliuose drebantys bailiai.

Čia mūsų Tėvynė ir mūsų valstybė. Lietuva prisikels ir gyvuos per amžius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vasia       2021-09-7 20:06

BUTENT,CIA MUSU TEVYNE!

vladas lukosevicius       2021-09-6 23:59

GREITAI senis Landsbergis pragare eiles rašys savo draugeliams KGB budeliams Dušankiui ir Slavinui stovėdama ant keturių kaulų su muiluota uodega ....

ŠŪDVIRVĖ       2021-09-6 23:28

Oj bliaat kaip myliu Landsberga? Kas dabar bus??!!!

Jaunasis konservatorius       2021-09-6 23:17

Palaikau lietuvos valdžia kuri sunaikino Lietuvos valstybininguma ir naikina Lietuvos istorini pavelda, kultura bei pačius lietuvius. Griauti visus paminklus, parduoti ar nugriauti dar neparduotus kulturinius objektus. Skatinti kaip kulturinius, taip ir fizinius iškripimus. Skatinti alkoholizma, iteisinti narkotikus bei pros_titucija. Naikinti gamta. Ivežti kuo daugiau migrantu. Kelti kainas. Skatinti korupcija bei nusikalstamuma. Ruošti policija bei kariuomene šaudyti lietuvius. Kitaip sudaryti nepakenčiamas pragyvenimo salygas Lietuvoje. Globaliame pasaulyje lietuviai turi asimiliuotis su migrantais arba išvykti darbams i kitas šalys. Šlovė Landzbergiui ir jo šeimai! Šlovė JAV!

Rašyk mažosiomis       2021-09-6 13:35

raidėmis, ar supratai? Negadink mums akių ir nedirbk kovidistų naudai - nežalok mūsų.

TAM,KURĮ SUDOMINO L.TOLSTOJAUS KILMĖ...       2021-09-6 11:03

NEW YORKE MAN TEKO RASTI KNYGĄ VARDU,,LEO TOLSTOJ BIOGRAFIJA,,.ANGLŲ KALBA,IŠLEISTA YALE UNIVERSITETO.ŠIOS KNYGOS ĮŽANGOJE PASAKYTA,KAD LEO TOLSTOJ ŠEIMOS NARIAI BUVO LIETUVIAI./1973M.J.ŠLIŪPO ARCHYVAI/

TAM,KURĮ SUDOMINO L.TOLSTOJAUS KILMĖ...       2021-09-6 10:53

TARYBINIAIS LAIKAIS ,,ŠVYTURIO ,,ŽURNALE BUVO STRAIPSNIS-,,AR TIKRAI GRAFAS LEVAS TOLSTOJUS BUVO LIETUVIŲ KILMĖS,?,?AUŠRININKUI J.ŠLIŪPUI TOLSTOJAUS DUKRA ALEKSANDRA UŽTVIRTINO ,KAD JOS TĖVAS LEO TOLSTOJUS DAŽNAI MINĖDAVĘS,JOG JŲ GIMINĖS TIKROJI PAVARDĖ BUVO ,,INDRIS,,IR JIE TIKRAI YRA KILĘ IŠ LIETUVOS…TEN YRA IR DAUGIAU-EGZOTIKOS…,TAM KAS DOMISI MŪSŲ TAUTOS PRAEITIMI…

TAM,KURĮ SUDOMINO L.TOLSTOJAUS KILMĖ...       2021-09-6 10:36

BUVO TOKIA TVLAIDA-,,OAZĖ,, -11KANALAS.TOS LAIDOS VEDĖJA GRETA ONAITYTĖ TURI MEDŽIAGĄ IŠ J.ŠLIUPO ARCHYVŲ,KUR YRA NUORODOS.KAD LTOLSTOJUS BUVO LIETUVIŲ KILMĖS…

stasys       2021-09-6 9:30

Tema reiktu pervadinti kitu pavadinimu pav. ‘vieno tvartelio gyventojai ginčijasi dėl savo gardo didžio’ .
Algimantui Rusteikai visada truko fantazijos mintimi aprėpti to viso tvartelio pastata ir suprasti jo tikrą paskirti .Tikrai laisvo žmogaus neuždarysi į jokį tvartą ,jis prieštaraus netgi ne savo o kitu nelaisvei .

>Tik mąstantiems       2021-09-6 1:17

Pamiršot nurodyti, kiek šimtų kilometrų sienos bananų respublikai (LIetuvai) suaukojo užsienio šalys.

Alui       2021-09-6 1:15

Vikipedija neišmokot naudotis 2021-ais?

Tik mąstantiems        2021-09-6 1:14

Dviejų valstybių sienų statybos kainodaros „anatomija“:
Latvija–Rusija – 283,6 km už 21,168 mln. Eur, jau pastatyta, aukštis 2,7 m.
Lietuva–Baltarusija – 508 km už 152 mln. Eur (planuojama), bus statoma, planuojamas aukštis 4 m.
Taigi 1 kv. metro kainodara tokia:
Latvijoje – 27,64 Eur (faktas),
Lietuvoje – 74,80 Eur (planas).
„Normalu“ (gal) – 3 x brangiau.

Vutautas       2021-09-6 0:01

Sako, kad šėtono nėra. Landsbergio nuotrauka teiginį paneigia.

Al, Kas mes esamui ir sandrui       2021-09-5 23:51

Gal galėtumėt nurodyti tokių egzotinių žinių šaltinius ? Kažkada lyg tai Jaunimo gretos spausdino Tolstojaus anūko ar proanūkio šeimos kilmės versiją. Iš Gedimino lietuvių. Protėvio pravardė Dzikas, reiškęs šerną, buvo vokiškai suprasta kaip Tolstij, vėliau pavirtus į Tolstoj.

Hm.       2021-09-5 20:29

Labai geras straipsnis! Rugsėjo 10 dieną ateisiu.

sandras       2021-09-5 18:14

TOLSTOJAUS TĖVO PAVARDĖ BUVO…INDRIS.

sandras       2021-09-5 18:12

TOLSTOJAUS TĖVO PAVARDĖ  BUVO INDRIS…

b.p.       2021-09-5 15:15

Kaip žinia, viena buvusi “misė”, paklaikusiomis akimis, net nemirksėdama ir be jokių įrodymų skiedžia apie “koordinuotą ataką” prieš Valstybę, kai vyko rugpjūčio 10 mitingas, tačiau šiuo atveju pilna įrodymų, kad LGBT judėjimą remia begalė užsienio fondų ir visiškai viešai Skandinavų šalių vyriausybės ... O tai yra ne ataka prieš tautą, siekiant kuo daugiau itraukti jaunimo į tokią pakraipą, kurios nariai natūraliu būdu negali susilaukti palikuonių ir taip naikinama ir be to išmirštanti bei išsivažinėjanti lietuvių tauta ?

Geras straipsnis       2021-09-5 14:36

Bet iš kur lenda tiek išplautsmegenių?

Kas esame?        2021-09-5 13:57

Indiją Mahatma Gandhi išlaisvino taikiai. Taip jam patarė L.N. Tolstojus.  Gandis žinojo, kad ietuvių kalba senesnė už Sanskritą ir kad Tolstojaus senelis buvo lietuvis pavarde Ilgis.

vyte       2021-09-5 12:36

darykime taip,kaip dare indu tauta,kurios nacionalinei issivadavimo kovai ,pries britu okupantus, vadovavo Mahatma Gandhi.T.y. NESMURTINIS PASIPRIESINIMAS.Ignoruoti zmoniu, uzgrobusiu valdzia, sprendimus.As darau ka galiu,nedalyvauju medicininiame eksperimente.Zmones turi neiti i istaigas,kur reikalauja ‘‘gyvuliu skiepu paso’‘Bet manau lietuviam tai nepasiekt,labai jau buki zmones…...

Vida       2021-09-5 11:53

Visi turi teisę mitinguoti. Tai mes turim juos ignoruoti. Tyla, ramybė, tuščias miestas, tuščios GP reikalaujančios įstaigos. Tik tiek. Ne visada reikia triukšmo ir šautuvo. Kartais reikia ,,leisti tankui pervažiuoti” mus.

amam       2021-09-5 11:51

Nieko nieko,atidekim si klausimeli absurdeli ateiciai,dabar svarbu parodyt kiek mes stiprus.Ateikim 10d.Tada ziuresim kiek ir ko esama visur.

Žodžio laisvė...       2021-09-5 11:45

Rekomenduoju pasidomėti teisėju, kuris leido LGBT Kaune rengti eitynes. Ar teisėjas nėra iš buvusios Jedinstvos gretų?

Raigerdas        2021-09-5 11:31

Jie visa laiką girsis, kad jie visur, kad jų veikėjų yra visuose sluoksniuose ir t.t. Ir jie nersis iš kailio, kad įrodyti, kad jie yra normalūs, t.y. jie yra tokie, kaip ir visi. Jie stengsis įrodyti, kad jų seksas yra normalus, ir kad jų mąstyme nėra logikos, tai irgi normalu. Normalu yra ir tai, kad man asmeniškai neįdomu, koks ten pas jų seksas, bet jiems tiesiog yra nepernešamas dalykas, kad aš nesu toks, kokie yra jie. Jie žūt būt norės visus paversti tokiais, kokie yra jie. Jų proteliuose pilna ydų ne tik seksualiniuose klausimuose. Štai paimkime pedofilą. Pedodilui VAIDENASI, KAD NET KŪDIKĖLIS NORI SU JUO SEKSO. Štai, ko negali įveikti PEDOFILAS. JIS NEGALI ĮVEIKTI JO GALVOJE GYVUOJANČIŲ VAIZDINIŲ, KAD VAIKAI NORI SU JUO SEKSO. JAM VAIDENASI, KAD JIE YRA NETEISINGAI IŠAUKLĖTI. Štai jeigu vaikus išauklėti pagal pedofilų ydingą mąstymą, tai vaikai jau galėtų su juo užsiimti seksu. TAIGI, VISA ŠITA CHEBRA NEGALI ATSIKRATYTI SAVO HALIUCINACIJŲ JŲ GALVOSE. Ką jie darys? Jie stengsis visus priversti patikėti, kad haliucinacijos irgi yra norma, o svarbiausia, ko jie nori, tai, kad MELAS irgi taptų norma. Viskas turi būti atvirkščiai, pagal juos. Tarp kitko, kiekveinas psichinis ligonis irgi nori, kad viskas būtų daroma taip, kaip jam norisi.

Kai faina       2021-09-5 11:13

būt iki dantų ginkluotam prieš beginklį. Jautiesi supermenu Pasaulio Vyriausybės sargyboje. O jei dar ir A-bombačka už nugaros - išvis “lafa”.

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.