Dienos aktualija, Politika, Geopolitika, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Tai ką – Apokalipsės raiteliai jau šį savaitgalį?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 5 d. 1:17

17     

    

Algimantas Rusteika. Tai ką – Apokalipsės raiteliai jau šį savaitgalį?

Tai ką – Apokalipsės raiteliai jau šį savaitgalį? Aliaksandras pradeda jungti Astravo atominę, kurią pastatė specialiai tam, kad susprogdintų ir pats save, savo sūnelį, šeimą, tautą ir valstybę sunaikintų! Ataaaas, pats laikas, juk ir jį jau rusai puola, kaip sakydavo Lionginas Šepetys – spaudžiam raudoną knopkę!

Ar jau pasiruošėt jodo vonias, išsirausėt sode po obelyte žeminę ir pasikasėt butelyje raudoną vėliavą, komjaunimo ženkliuką, pionieriaus kaklaraištį ir partijos bilietą? Juk jau rengiamas nutarimas (čia rimtai), kad kiekvienas tikrinis lietuvis privalės turėti maisto atsargų, jodo, vandens atsargų mėnesiui ir dujokaukę! Taupykit eurus, mielieji.

Visas konservatorių verslo planelis, kurį sugebėjo išstenėti prieš rinkimus – Astravas sprogs! – staiga griūna. Prašiko savą pigią, dykai iš rusų gautą, seną kaip Černobylis ir lygiai su tokiais pat kaip Černobylio reaktoriais, tačiau nesprogstančią ir saugią Ignalinos atominę ir naująją Visagino. Nieko nedarė, kai batka dar tik sprendė dėl Astravo ir buvo galima susitarti, nematė ir neigė pavojus. O dabar tapo baisiais kovotojais su savo neveiklumo (?) pasekmėmis, nors A.Kubilius ir pasirašė apie bendradarbiavimus atominės energijos srityje!

Ir ką dabar reiks kalbėti povilioniams ir juknevičienėms, kubiliams ir kasčiūnams, apie ką piktasis kuprelis iš balkonėlio sniaukros ir apie ką ironiškai krizens? Ak, jie juk tėvą močią atiduotų už kokią nors menkutę, na, nors kokią nors avarijytę Astrave! Matyt, bažnyčiose už tai tyliai ir sudrėkę meldžiasi. Nes jei nieko neįvyks – o nieko juk ir neįvyks – ką tada reiks sugalvoti, nuo ko brangius Lietuvos žmones ginti ir gelbėti?

Visas šis planelis („nepirksim“) seniai juokina ir kaimynus, ir Europą, kurie, mūsų prokonservatoriškiems emisarams nusisukus, vienas kitam linksmai šypsosi ir tapšnoja smiliais į smilkinį. Per tris nepriklausomybės dešimtmečius nesugebėta atsijungti, nors galimybės buvo visos. Tai dar tik bus neaišku, kada, nes sinchronizacijos data kaip vaivorykštė kasmet vis tolsta, rydama šimtus milijonų su švogerių ir draugelių rangovų otkatais.

O dabar gautas matas, kai toliau tupim BRELL ir kliedim apie nepriklausomybes uždaroje sistemoje, kurios dalis esam. V.Putinas savo namų darbus padarė, o mes – ne, tik pūtėmės ir vaidinom kietus. O mūsų šaunieji tarpininkai pirko pigią rusišką elektrą ir auginosi lašinius.

Kaip paprasta – tarpininkavimo firma telpa viename kabinete ir susideda iš trijų asmenų: vadas, buhalterė ir dar koks nors vairuotojas. Skaitliukai sukasi, per mėnesį vieną gavimo, kelias pardavimo sąskaitas pasirašai ir pinigai į sąskaitą tik kapsi, tik kapsi.

Pirks ir toliau. Kai į didelę upę, prie kurios tavo siurbliai ir vamzdis prijungti, šimtai ir tūkstančiai pila vandenį, tai įsipareigojimai nepirkti vandens iš vieno įpylėjo reiškia tik tai, kad pirksi iš kito, kuris nupirks iš pirmojo. Tą supranta visi, išskyrus mūsų kovotojus prieš Astravą, kurie ir yra atsakingi už Astravą. Turguje „Laikykit vagį!“ visada garsiausiai rėkia vagis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Julijonas       2020-08-14 8:17

Ar autorius ir kiti žino APIE SUTARTĮ “METODIKA” PASIRAŠYTA 2O18 M. TARP ŠVEDIJOS, LENKIJOS, LIETUVOS, ESTIJOS, LATVIJOS, SUOMIJOS??? REIKIA SUSIPAŽINTI SU JA, TUOMET DARYTI IŠVADAS. Joje yra kalbama ne apie fizinio, bet komercinio energijos srauto pirkimą. Apie ją viešai per radiją kalbėjo vienas iš diplomatų laidoje, nagrinėjusioje Latvijos norą pirkti Astravo energiją. Diplomatas nustebino visus, nes nieks apie ją nežinojo. Ar ji sąmoningai nutylima?

Skaitytojas       2020-08-8 15:57

Kai kuriose straipsnio mintyse yra skaudžios teisybės, bet jame labai netikusiai atsiliepta apie kai kuriuos žmones ir prikaišiota susmirdusių rusicizmų. Taigi bendras vertinimas neigiamas.

BY ekspertai apie Astravo AE elektros savikainą        2020-08-7 21:34

Baltarusijos ekspertai paskaičiavo Astravo AE gaminamos elektros savikainą. Jeigu po denominacijos 1/100 Baltarusijos rublio netapo centu, tai, matyt, kalba eina apie JAV dolerius, nes būtent doleriais nurodyta Rusijos paskola Baltarusijai.
Išeitų, kad jei Putinas lengva ranka nenurašys 10 mlrd. JAV dolerių paskolos atominės statybai, 1kWh savikaina išeina apie 7 euro centus. O tai labai daug. Dabar Lietuva “Nord Pool” biržoje perka kažkur po 2 euro centus. Visada prisideda liūto dalis už paskirstymo tinklų infrastruktūros išlaikymą. Tai su 7 centais Astravo AE elektra bus vargiai pakeliama našta pačiai Baltarusijai, nekalbant jau apie tokios brangios elektros eksportą. Straipsnyje minimas ir dar didesnė savikaina, bet čia pat pakomentuojama, kad neva tai - pačio Astravo apylinkių infrastruktūros kaštai, kurie neturėtų būti įtraukti į skaičiavimus.
Bet geriau pasiskaitykite patys. Patarčiau per VPN ar kitą saugų kanalą, nes pačioje Baltarusijoje TUT.BY ne kartą įtartas slapta dirbęs režimui.
https://42.tut.by/695680
Yra dar viena analizė, paskelbta anksčiau, bet šią pateikė vieni iš projekto autorių.

Gerbiamas Algimantai,        2020-08-6 23:18

maloniai prašau, palik bažnyčią ramybėje.
“Matyt, bažnyčiose už tai tyliai ir sudrėkę meldžiasi.”
Būk ramus, Tavo seneliai ir gal tėvai ten taip pat “sudrėkę meldėsi” ir tuokėsi. Tavo vaikai ar anūkai gal vėl melsis. Žodžiu šventus dalykus palik ramybėje.

jei pamenu,        2020-08-6 19:54

turėtų skambėti taip:
,,Cipun tabie u vočy”
(Taip sakoma, kai norima, kad kalbančiojo pranašystė neišsipildytų)

ah1       2020-08-6 18:50

trendas( įtariu kad zodis “trendas"nuo suduvisko zodzio “tryda”)  po trendo. Trendą karonvirusį keicia trendas astrovas…

-------       2020-08-6 18:40

Ne ,,Apokalipsės raitelis’‘, o kvailų, trumparegių ir parsidavėlių Lieuvos politikų išdava.

Kis       2020-08-6 17:59

gerbiamasis,mes ne vaidinome,mes paprasciausiai esame cia ,kad dirptume seimininkui,juk musu verslai visi rytuose,nes i vakarus opasno,busi isryskintas moment,o cia gali cirkus kelti.

Vardas       2020-08-6 17:42

Aciu dievui, Landsbergieciu partijos KonserVatniku tvartelis tures baltarusiskos elektros, o tai dar su zvakemis sudegins vokieciu surasta Lietuvos Nepriklausomybes Akto kopija.

bomžui prochodimcui       2020-08-6 17:31

Veikti tai dar Ignalinos AE galėjo, tačiau už kieno pinigus ją uždarinėtume? Antai vokiečiai sovietinę Lubmino atominę, netoli “Nord stream” įvado demontuoja nuo pat Vokietijos suvienijimo ir galo krašto tam dar nematyti.

Agnė       2020-08-6 16:43

Tikrai galvojau apie dėduliuko svajonytę: ”nors čiut čiut kokią avarijiukę”. Bet mintis bjauri, gal perlenkiu. Pasirodo yra benraminčių

sutapimui       2020-08-6 15:45

Šiuo atveju Kruonio HAE nieko bendro neturi. Mes ir elektros energijos kaupiklių(akumuliatorių) plėtrą planuojame. Su tuo Kruoniu apskritai gali būti didelė klasta, kadangi gudai laisvai galėjo pasistatyti savo HAE, užtvankų ir marių ten irgi netrūksta. Netgi mažutis, per Minską tekantis, Svislačius prieš įtekėdamas į Beržūną ištvinsta dėl HE užtvankos. Tai ir kyla klausimas, kodėl gudai tiek eskaluoja Kruonio klausimą? HAE statyba technologiškai yra lengvesnė už HE statybą, nes nereikia nieko tvenkti.

Sutapimas?       2020-08-6 9:43

Baltarusiai planuoja pastatyti ir paleisti daugiau Astravo reaktorių, o mes savo ruožtu ruošiamės didinti Kruonio pajėgumus…

Kas galėtų paneigti       2020-08-6 9:34

kad planas nebuvo sukurptas lygiai toks pat konservatoriškas kaip su dujų terminalu? Juk dujų laivo afera ėjo per Kubiliaus rankas. Bendradarbiavimo memorandumą atominėje energetikoje pasirašė irgi tas pats Kubilius. Yra teigiančių, kad tokį 4 kartus Lietuvai per didelį dujų laivą įsigijom, nes konservatorių rankomis įsipareigojom dujomis aprūpinti ir Baltarusiją. Matyt ne už ačiū. Už Astravo elektrą! Tai kokius slaptuosius bendradarbiavimo memorandumo atominėje energetikoje protokolus pasirašė Kubilius? Kaip visi puikiai žinom, pinigai už dujų laivo nuomą eina velniai žino kažkur į ofšorus, o dujos vežamos tos pačios rusiškos. Analogiškai, Astravo elektrai matyt ofšoruose yra arba bus įstegta tarpininkų firmelė (arba griečiau kokia dešimtis jų, viena kitai priklausančių ir dauguma bankrutavusių bei likviduojamų, kad niekas galų nesurastų), kuri kažkodėl venintelė galės būti tarpininke ir prekiauti Astravo elektra. Ir atspėkite, kas bus tie tikrieji Astravo medaus kopinėtojai? Kaip žinome, už bandymus aiškintis Independence aferą konservatoriai Skardžiui kaip mat Seime apkaltą suorganizavo…  Konservatoriai matyt deda daug vilčių į ateinančius rinkimus, nes Astravas paleidinėjamas, o į valdžią išrinko ne tuos, nėra nei Kubiliaus, nebėra ir Roko Masiulio. “Išrinko ne tuos” - taip sakydama, juk ne Astravo reikalus ponia ponia mėlynu sarafanu omenyje tada turėjo? Ne? Che-che…

grumstas       2020-08-6 9:29

Skaityk kupriuk, su savo rasyte ir andriukumi, tai parašyta tiesa apie jūsų nusikalstamą abejingumą ,jumis patikėjusais ir valdžion jus   įleidusiems,  piliečiams.

Prašalietis       2020-08-6 9:26

“....Tai ką – Apokalipsės raiteliai jau šį savaitgalį?... Patriotiškai “pasirūpina Tautos pranašai”, kurie 30 metų “atsijunginėja” nuo visokių “blogų, Lietuvos nepriklausomybei ir laisvei kenkiančių dalykų”. 30 mnetų laukiantieji vėl Lietuvos užgrobti"ateinačio ruso”, prieš keletą metų “persigalvojo” ir dėl Astravos AS. Visi kaip susitarę laukia būsimo Astravo AS “sprogimo”. Šiems Apokalipsės laukiantiems ir nesulaukiantiems pseudo patriotams tegalima priminti, kad taip vadinami Černobylio reaktoriai turbūt baigėsi Visagino AS, kurioje tebuvo vienas Černobylio tipo reaktorius, kurį pagal ES sutartį buvo reikalaujama uždaryti. Antrasis Visagino AS atominis reaktorius jau buvo kitos kartos ir, pagal Europos ekspertų išvadas padarytas stojant į ES, jis galėjo saugiai dirbti iki 2026 metų. Tuo laiku paprašius tuometiniam Eurokomisijos pirmininkui Barosui su pirmu AS bloku “patriotiškai” savo noru uždaryti visiškai saugų antrą bloką(Europai nereikalingi konkurentai gaminantys šiulaikinę ir konkurencingą produkciją), užplūsti patriotiniuo džiaugsmo, visiškai atsijungę nuo sveiko proto, tų laikų “šaunūs tautiniai patriotai” uždarė ir Visagino AS antrą bloką. Po “nacionaliniam ir visokiam kitokiam saugumui reikalingo, patriotinės” Visagino AS griovimo, naujos AS vietoje Visagino AS statymo epopėjos, neturinčių kur išsiavikščioti “patriotų” nuo visko atjungtam protui belieka kažką “patriotiškai sumąstyti”, kad jų “intelektui būtų suteikta galimybė liežuviui leisti protingai ir patriotiškai”  susapalioti apie Astravo AS “apokapaliptiškai sprogstančius černobiliškus” reaktorius ir būtinas susiveikti “protingesnių tautinių” durnių išsigelbėjimui vonias jodo…. Kam nepatinka “apokalipsė” susijusi su Astravo AS reaktorių sprogimu, tuomet šiuos “tautinius patriotus staigiai numarins” Astravo AS gaminamos elektros, kurios Lietuva didvyriškai nepirks, ” anti tautinė smarvė”. “Patriotiškai ir laiku yra pastebėta”, kad Astravo AS gaminamos elektros smarvė bus “ne mažiau pavojinga” už rusiškų gamtinių dujų “smarvę”. Ačiū “tautinėms” valdžioms ir vyriausybėms, kurios visos Tautos išgelbėjimui nuo tikrų tikriausio “pražūties” suveikė visiems Independesą, kuris per ofšorus “nukenksmina Tautą naikinančias” tas pačias rusiškas dujas. Lietuvos valstybei “išgelbėti” nuo Astravo AS “Apokalipsės” kabelio iš Švedijos nepakanka, gali nepakakti ir Lietuvos atsijungimo nuo BRELL(kaip atsitiko ir su smirdančiom rusiškom gamtinėm dujom)... Bet Tauta “tiki ir viliasi, kad esamų ir būsimų “išmanių Tautos politikų sumaniai vairuojančių valstybinį laivą” pastangų dėka Tauta bus “eilinį kartą užtikrintai išgelbėta”, kai bus rasti būdai per ofšorus “nukenksminti ir padaryti nepavojinga” Lietuvos valstybei ir Tautai Astravo AS gaminamą elektrą... Durnių laivas ir Afrikoje yra durnių laivas…...

Vilnietis       2020-08-6 8:33

Tai TIESA.
O dabar parsidavę valdžiažmogiai elektra prekiauti leido spekuliantams, kaip Brazas
dujomis Gazpromui.


Rekomenduojame

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.