Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Šventųjų karvių pasaulis

Tiesos.lt redakcija   2015 m. lapkričio 30 d. 17:42

8     

    

Algimantas Rusteika. Šventųjų karvių pasaulis

Yra žodžio laisvės pasaulis. Ant kiekvienos tvoros parašytas ir iš visų sakyklų paskelbtas. Ir yra šventųjų karvių pasaulis. Jos amžinai teisios ir neliečiamos. Net jokio žodelio nepasakysi. Nes yra laisvesnės tarp laisvų ir lygesnės tarp lygių.

Iki užkimimo šaipykis iš savo tautos, jos istorijos ir kultūros, visų iki vieno garsenybių ir menininkų. Gali sau skaniai spjaudyti ant rusų, lenkų, irokėzų ar čiukčių. Šlykštėkimės veganais ar kaimiečiais, premjerais ar prezidentais. Derkim Dievą ir savo šalį, kaimynus, visuotinai pripažintus ir visiems brangius dalykus. Į sveikatą, galima, laisvė. Įprasta, niekas ir nepastebės. Būsi šiuolaikiškai pagirtas tarp vyrų, moterų ir kitų žmonių.

O suabejok šventųjų karvių teisumu – ir tau galas. Negrai, žydai ir neoseksualai yra šventieji. Tarpnacionalinės vertybės. Apie juos kaip apie lavonus – gerai arba nieko. O tai kaip musės moment sulėks reporteriai. Per visur parodys ir užmėtys ekskrementais. Ypač tie, kuriems į savo artimus, jų vargus ir gyvenimus nusišvilpt.

Mylėkim svetimus ir nekęskim savųjų. Kas šiuo keliu toliau nueis – bus palaimintas pro kur tik nori. Vis stebiuosi, ar yra koks nors dugnas? Ar yra kokia nors sveiko proto riba, kurios būtų kažkaip nepatogu peržengti? Ir vis labiau įsitikinu, kad nėra. Modernizuotas kvailybės pasaulis beribis ir skaidrus, kaip debilo šypsena.

Šventųjų karvių reikia, nes šventųjų nebeturim. Ir politikams, ir žmonėms. Kas, kad pieno neduoda. Kaip nedavė ir nugaišę šventieji komunistiniai stabai. Po keliasdešimt metų mūsų anūkai, atsivertę archyvuose šiuolaikinės žiniasklaidos puslapėlį, paklaiks. Nejaugi mūsų bočiai buvo tokie bepročiai?

Ir jie bus teisūs. Toks šventųjų karvių pasaulis. Štai dabar jame karas. Kurio niekas nemato, nes nenori matyti. Netradicinis, šliaužiantis. Užsikuria vis naujas židinys po židinio. Taikių realių sprendimų nėra. Ir vargu ar bus. Priešininkai aiškūs, ryžtingi, pasirengę viskam ir bet kam. Apie pabaigą net negalvoja ir mirti nebijo.

O mes turim dar vieną šventąją karvę. Mus puola būtent su islamo vardu ir vėliava. Ir niekas kitas nepuola. Ir būtent puola dėl to, kad esam ne jie. Nes jei pasakysi pora eilučių iš Korano – tavęs nesušaudys. O jei dar moteris, tai ir visai gerai. Gali tapti fronto žmona visiems tikėjimo broliams.

Kare reikia suprasti, kas priešininkas. Ne tik gintis. Norint laimėti, reikia pulti. Visais frontais. Informaciniu taip pat. Užteks vaidinti, kad grėsmių nėra. Kad visi geručiai ir tik atskiri individai siautėja. Nes karas ateina ne iš Marso. Iš islamo pasaulio.

Kadangi po Paryžiaus nebėra kaip tą neigti, naudingi idiotai išranda naujų būdų kišti galvą į kopas. Juk ne vien islamas turėjo ir turi teroristų! Juk jie žudo ir musulmonus! Ryžtingas veikimas apribotų demokratines laisves, pažeistų begalines šventųjų karvių teises!

Taip, kariauja ne visi. Mažuma. Bet juk visada kare šitaip. Nei Vermachtas, nei Raudonoji Armija, nei slaptoji policija nesudarė daugumos piliečių tose valstybėse. Bet juos rėmė propagandos apsiriję gyventojai. Audringai plojo dėl pergalių, kol viskas nesibaigė pragaru. Ir fašizmas, ir komunizmas naikino savus. Ir tuos, kurie plojo, ir tuos, kurie ne.

Žudo ne islamas, o jo tekstų prisiskaitę fanatikai. Bet musulmonų pasaulis masiškai nepasmerkia žudynių Alacho vardu. Kelių imamų, susirūpinusių savo užpakaliu ir patogumais, neskaičiuokim. Daugelis tyliai serga už savo komandą. Paklauskit mūsų emigrantų, kurie per darbo pertraukas mato, kaip kolegos musulmonai užgula išmaniuosius. Ir vienas kitam gudriai šypsosi, skaitydami gerąsias naujienas iš Europos.

Bet kam tą pasakysi? Ir kas išspausdins? Kam gi malonios problemos ir asmeninės grėsmės? Geriau užsimerkim, užrakinkim duris, įsijunkim teliką. Apsiklokim su žmona šiltai ir lesinkim zylutes. Gyvenkim toliau ir laukim, kol valdžia viską sutvarkys.

Ir tai teisinga, nes asmeniškai nieko nepakeisim. Bet tą, kas prasidėjo, reikia suprasti. Valdžia jau mato ir supranta. Bet bijo panikos, nevaldomų situacijų. Ir šiltai apsiklojusi su žiniasklaida taip pat tyli.

Dauguma mūsų pasimetę ir galvoja apie išlikimą. Tai normalu. Bet svarbu. ką sako tie, kurie kalba viešai, rašo ir komentuoja. Nes politikai visada darė, daro ir darys tik tiek, kad valdžioje išliktų. Jei esminių pokyčių visuomenė nereikalaus – niekas jų ir nesiims. O permainų poreikį formuoja būtent žiniasklaida.

Naudingi idiotai bijo ne realaus pasaulio, kuriame gyvena, o savo makaulėse susikurto šventųjų karvių vaizdelio griūties. Karas vyksta tol, kol kas nors jame nugali. Be ryžtingų veiksmų ir aiškaus oponentų įvardijimo jokio karo niekas dar nelaimėjo. Taip, ir be laisvės apribojimų taip pat. Atėjo ir toks laikas. Ir nėra ko čia verkšlenti.

Valdžia gali panaudoti situaciją savo naudai. Ir faktas kaip blynas, kad panaudos. Bet tik tiek, kiek visuomenė leis. Ramybės metai ištiksėjo. Išglebėlių ir stručių niekas nepasigailės. Artėja ne valdžios, o tautų ir valstybių išbandymas.

Turėsim tą, ką nusipelnėm ir sugebam turėti. Atėjo valanda atsimerkti. Dabar kalba ne apie sočius patogumus ir šventųjų karvių teises. O apie situaciją, kuri gali sugriauti visus patogumus ir visas laisves.

Visiems.

algimantasrusteika.wordpress.com

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

lazda turi du galus        2015-12-1 11:26

taigi, ką matom?
Po to kai Belhijoj buvo nužudyti keturi žydai, žydų bendruomenė - 25000 pareiškė norinti išsikelti iš Belgijos!
Policija bijo būt apkaltinta rasizmu, todėl nesusemia net žinomų įtariamųjų islamo džihadistų ir puola kuos tik tada, kai terkta įvyksta. Suimti juos irgi neverta, nes džihadas pareikalaus juos išlaisvini grąsindami naujomis teraktomis. Panašų terorą kiek anksčiau vykdė bolševiinės raudonosios beretės Italijoj ir Vokietijoj. Vakar filme “Amerikiečiai” apie kgb šnipus Amerikoj, buvo aiškiai užiminta, kad “fundamentalistus” bolševikai specialiai ruošia Šiaurės Afrikoj. Apie tai buvau skaitęs Dianetikos žurnale Anglijoj iškart po 9/11 išpuolų.

Orwell'o šmėkla        2015-12-1 11:13

“Šventos karvės’  - tai politkorektiškumo įdiegimas.
Iš 32 įstatymų, už kuriuos gali koks europolas suimti du yra “politkorektiškumo” įstatymai: “hate speech” ir “rasizmas”. Jie greičiausiai yra pasiūlyti tam tikrų NVO, kuriuose dominuoja B’nai B’rith dukterinė organizacija ADL (Antidefomation lygue).
Truputis istorijos.
B;Nai Brith masoninė chazariškų žydų organizacija įsikūrė 1834 metais kai po Morgano bylos JAV masonų ložės suprato, kad jiems kenkiama iš vodaus ir pabandė apsivalyti.
1913 B;Nai B;rith įsteigė ADL - Antidefamation Lygue, kovai prieš  “antisemitizmą”.
1917 m. pasirodė pirmas Lenino-Trockio įstatymas - Dekretas prieš antisemitizmą.
Po II pasaulionio 1949 m. pasinaudojant Niurnbergo prokuroru buvo įsteigtas Europoje, Strasbure “Žmogaus teisių Europos taryba”, kurio tikslas matomai primest pasauliui vienodus įstatymus… Stalinas palaikė  šios institucijos kūrimą.
Dar 1950 Stalino išleido iš Vilniaus vieną žydų šeimą į JAV, kurių sūnus Abraham Foksmen iki šiol vadovauja ADL. ADL išgyvena iš “antisemitizm”. jei jo nebūtų, jis negautų dotacijų.

taip, taip       2015-12-1 9:10

Lietuvoje gerai gyvena tik šventųjų karvių klanas, kuris be skrupulų plėšia ir naudojasi visomis žmonių sukurtomis gėrybėmis, o žmonėms palieka tik savo mėšlą. KAIP MES VIRTOME ZOMBIAIS IR MANKURTAIS, kad nesovokiame, jog Lietuva naikinama
išrinktųjų “tarnų” rankomis? Bukai tylime: Europos centre - išnykę ir apleisti kaimai, ištuštėję miesteliai,o sutemus tuščios didmieščių gatvės, lyg niūrioje negyvenamoje planetoje. Uždarytos mokyklos, klubai, bibliotekos… Gyvenimas verda tik šventųjų karvių rojuje: kelionės, vakarai, milžiniškos išeitinės,
paveldimos rentos,veltui sostinėje gauti sklypai, apsauga… Šventoms karvėms -rojus žemėje.

s.m.       2015-12-1 2:55

Rusteikos groteskas veža gringrin
Juoba, kad jame šventa tiesa surašyta.
Nepaminėti liko nebent Mordoro teroristai, kurių mūsų šalelėje neliustruotų, giliai apsikasusių ir laukiančių prikazo - marios.

nesuprantu       2015-12-1 0:07

Paprastiems žmonėms aišku, kad tie vadinamieji pabėgėliai - baisi nelamė visai Europai, stačiai pražūtis. O mūsų valdžia seka pasakas apie tai, kaip kažkokiu mistiniu būdu atrinks “gerus” - išsilavinusius, trokštančius dirbti, kalbėti lietuviškai, kelti mūsų ekonomoką ir t.t. Nejau jie mano, kad neteks turėti su kitataučiais- kitatikiais jokių kontaktų, kad nei jie, nei jų artimieji nežus per teroro aktus? Kokių motyvų vedami jie trokšte trokšta, kad imigrantai sutiktų būti atvežti į Lietuvą. “Nubyrės” euriukų?

Mu-Mū       2015-11-30 21:24

Autorius nemoka skaičiuoti. Jis į kanonizuotųjų tarpą neįtraukė lietuviškų pedofilų. Neįtraukė ir Niekada Neklystančiosios. Minėtų dievybių negalima net vardo minėti be reikalo. Apie pedofilus musyse galima tik tylėti, o Jos Neklystamybę galima tik šlovinti. O dar mes turim šventą Ožį. Balkonėlyje.
Tiesa, ožiuką-kupriuką pamatęs/išgirdęs dažnas nusispjauna. Ne kožnas garbina
, bet balkoninis taip pat ne iš tvartelio spirtas. Pats skreplius dosniai iš balkoninių aukšybių drabsto. Tfu, tfu ant jūsų, dum-dumų.
Paaukokime dievukui, susimeskime Premijai. Laisvės būti beteisiais.
Nes tokia Lietuvos Dalia. Išsirtinė, premium. Ech,...
Neperprantu müsų dievų panteono ir lietuviškos teologijos-  ar čia šventi skrepliai ar apskrepliuotas šventumas musyse yr…

mmm       2015-11-30 20:53

O kokias tikslais sukurti tie šventieji :  “Negrai, žydai ir neoseksualai yra šventieji.”?  Pagalvokite apie tai.

TIKSLIAI       2015-11-30 20:39

„Modernizuotas kvailybės pasaulis beribis ir skaidrus, kaip debilo šypsena.“

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.