Politika, Geopolitika, Propagandos ir ideologijos analizė

Algimantas Rusteika. Sveikinu visus brangius Lietuvos žmones atvykus į 1939-uosius! (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 9 d. 21:09

51     

    

Algimantas Rusteika. Sveikinu visus brangius Lietuvos žmones atvykus į 1939-uosius! (papildyta)

Už viską tenka mokėti, už mūsų nieko neveikimą ir abejingumą – taip pat. Susirinkit daiktus, artėja galutinė stotelė. Sveikinu visus brangius Lietuvos žmones atvykus į 1939-uosius!

Dujų direktyvos pakeitimai, galutinai atveriantys kelius Nordstream-2, priimti visų ES šalių atstovų balsais. Lietuvos – taip pat, prieš buvo tik viena Bulgarija.

Šį kartą paktą pasirašėme patys ir staiga visos kaukės nukrito. Visus šiuos metus grybauskaitės ir linkevičiai, juknevičienės ir kubiliai, landsbergiai, bakai ir kiti nesuskaičiuojami „kovotojai“ su Kremliumi ir Ukrainos „gelbėtojai“ mums paprasčiausiai melavo.

Šis dujotiekis atims ukrainiečiams iš tranzito gaunamas pajamas ir sužlugdys šalį, finansuos V.Putiną ir jo ekspansiją, galutinai sukiršins ES su JAV ir suartins Vakarų Europą su Rusija .Apie kokias nors sankcijas po to iš viso juokinga bus net kalbėti. Kaip ir apie tai, kad šioje būsimoje Europoje be JAV su mumis dar kas nors ką nors iš viso teiksis kalbėtis.

Ir eurofederaliniai „kovotojai“ su Rusijos įtaka, ir šiaip mūsų „specialistai“ teigia (naujausias pavyzdys – per infotv R.Švedas): pritaikysim 3-jį paketą, dujų direktyvos pataisos nustatys, kad Nordstream 2 negalėtų priklausyti vienai šaliai, t.y. Rusijai ir Gazpromui, ir tai yra labai gerai!

Iš tikrųjų, dabar Nordstream-2 akcininkas yra vienas Gazprom, tuo tarpu Nordstream-1 statė ir pelną dalijasi įmonių konsorciumas. Tačiau Norsdstream-2 dalyvauja ir 50 % statybos finansuoja dar 5 europietiški pinigų maišai (tarp jų – ir šiukšlių deginimo monstrus Lietuvoje statantis „Fortum“, nusipirkęs vokiečių „Uniper“, finansuojantį Nordstream-2). Būtent jų pelno interesus ir tik juos gina A.Merkel ir co.

Pataisius direktyvą, Gazprom būtų spaudžiamas už Vakarų investuotojų įdėtas į dujotiekio statybą lėšas kokią nors akcijų dalį pirmenybės teise parduoti tiems investuotojams ir užtikrinti jiems galimybę dalyvauti pelno dalybose. Ir nieko daugiau – jokių politinių garantijų, kaip teigiama, nėra ir nesiekiama. Kaip tik yra priešingai.

Nordstream-2 kontrolė bet kokiu atveju liktų Gazpromui. Dujas vis tiek pardavinėtų Gazpromas ir Rusija. Dar daugiau, atsirastų galimybė Rusijai prižiūrėti visą dujotiekį. Ir „atsiradus grėsmėms“ Kremlius galėtų tam naudoti visokias priemones, nekreipdamas dėmesio į tai, kieno teritorijose ar teritoriniuose vandenyse tos „grėsmės“ atsirastų.

Pasigėrėkime, dėl ko norima susitarti: „... šalys susitarė užtikrinti, kad dujotiekio priežiūra būtų vykdoma iš „teritorijos ir teritorinių vandenų tų šalių, kuriose prasideda dujotiekio atšaka“, teigiama įstatymų pataisose. Pataisomis pakeičiama ES taisyklių formuluotė, kur buvo teigiama, kad ES taisyklės dujų importui taikomos pagal „valstybių narių teritorijas ir teritorinius vandenis.“

Labiausiai man patiko daugiskaita apie priežiūrą – „iš tų šalių, kuriose prasideda dujotiekio atšaka“. Kiek gi tų šalių, kuriose prasideda atšaka Nordstream-2, yra? Tokios visaapimančios kontrolės galimybės juridiškai iki šiol Rusija neturėjo. O dabar gali turėti – tiesiog nusipirktų iš ES šalių, perleisdama jų kompanijoms dalį akcijų. Taip pat dujų perdavimas per ES šalių teritorijas ir teritorinius vandenis nebebūtų laikomas importu.

Ir kaip gražiai visi tarp savęs pelnelį pasidalintų! Ir Emmanuelis Macronas, naktelę pasilaužęs ir, be abejo, gavęs dovanų, nusileido ir vėl viskam gražiai pritaria! Todėl TV dėžėse ir matom Angelą Merkel, po pasitarimo einančią ratu ir su visais karštai besiglėbesčiuojančią.

Šlykštu ir gėda stebėti mirštančių Europos „lyderių“ pastangas, kol dar neišmesti iš žaidimo, kuo brangiau parsiduoti V.Putinui. Kaip ir mūsų politikus, Rusijos grėsmę pavertusius verslo planeliu kitaminčiams persekioti ir tuo pat metu pasirengusius už savo karjerą europiniuose raudonųjų žibintų kvartaluose parduoti savo šalies interesus ir ateitį.

Pasikartosiu – kam užkariauti šalį, jei gali ją pigiai už blizgučius nusipirkti?

Pati didžiausia grėsmė mūsų valstybės nacionaliniam saugumui yra valstybės valdžia, dieną naktį lojanti apie grėsmes nacionaliniam saugumui.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Www       2019-02-11 22:12

Man gaila tu žmonių, kurie balsuoja aklai už ką nori, net žmonėms sunku atsisėsti ant kėdutes, įsipilti į bliūdais salto vandens įmerkti kojas ir parymojus pagalvoti tai kokie parazitai vykdo Tautos genocidą kad taip blogai? Kad šitaip bus aš sakiau prieš 25m. Visur melas ir melas per 28m žmonėms kai kuriems išplovė smegenis ir jis sakomos tiesos jau negali priimti už teisybe. Man yra pats baisiausias dalykas, kad tėvai balsuodami, trėmimą vaikus iš Tėvynės. Stalinas vežė per prievarta o dabar subtiliau, vaikai palieka Tėvyne dėl duonos kąsnio.

geresnis pavyzdys - Lietuva       2019-02-10 21:33

Lietuva tiek importuoja dujas iš “Gazprom”, tiek per Lietuvos teritoriją eina tranzitinis dujotiekis į Karaliaučiaus sritį. Pasienyje su Gudija, ties Medininkais iš Katloukos Lietuvos sieną kerta dujotiekis ir stovi apskaitos-skirstymo stotis. ES visiškai neįdomu kas darosi su dujomis vamzdyje iki jos kerta Lietuvos sieną. Lygiai taip pat nuo Jauniūnų kompresorinės Širvintų raj., kiek man žinoma, prasideda tranzitinė dujotiekio trasa į Karaliaučiaus sritį. Ir čia ES, pagal pataisytą 3-ią direktyvą, neįdomu kas vyksta tame vamzdyje, kol dujos iš jo nepatenka į Lietuvos dujotiekius.
Kad geriau būtų įsivaizduoti Vokietijos atvejį, įsivaizduokite, kad įvykus kažkokiai avarijai, staiga Lietuvai prireikia paimti dujų iš Karaliaučiaus tranzito dujotiekio. Ties Kaunu kompresorinėje perjungiami vožtuvai ir prasideda dujų paėmimas. Tai va tokiu atveju dujotiekio, kuriuo į Lietuvą patektų dujos, priežiūra būtų vykdoma nuo tos atšakos kažkur prie Kauno, o ne viso tranzitinio dujotiekio nuo Medininkų ar Jauniūnų.

dėtasis centrinis šildymas       2019-02-10 18:20

Iki “Nordstream-2” užsibaigimo Vokietijos teritoriniuose vandenyse vamzdis priklausys “Gazprom”, kaip ir termofikato trąsos iki namo įvado priklauso šilumos tiekėjui. Kas ten vyksta tame vamzdyje su “techninėmis” dujomis, ES neįdomu, kol jos nepatenka į pataisyto 3-io paketo apibrėžtą zoną. Eurobiurokratai su tuo gamybos, skirstymo ir priežiūros išskaidymu persistengė tada. Jei didelėje šalyje ir didelėje ekonomikoje tai galėtų skatinti konkurenciją ir mažinti kainas, tai mažesnėse šalyse su silpnesnėmis ekonomikomis, tai gali būti trukdžiu. Tiesiog tas netikslumas, trukdęs “Nordstream-2” tiesimui, dabar pašalintas tokiame kontekste, kad Kremlius, nutylėdamas jam nepalankius aspektus, bandys tai ištrimituoti kaip didelę savo pergalę. Beje, o kada Kremlius elgdavosi kitaip? Visumoje tai niekas taip ir nepasikeičia.

Kuo čia dėtas centrinus šildymas?       2019-02-10 18:07

“Vienintelis skirtumas, kad 3-iasis paketas nebeapima viso dujotiekio, o tik atšakas, iš kurių ir plūstą dujos į ES rinką.”

Tiesiog pasiimkit norsdstream2 paveiksliuką ir pamatyait, kad jokių “atšakų” nordstream2 nėra, jis yra vientisas dujotiekis, kurio pradžia UstLugoje, pabaiga Vokietijos sausumoje.ir visai šiai “atšakai” ir bus taikomas reguliavimas.

šiaip jau nieko kažko labai naujo       2019-02-10 17:22

„... šalys susitarė užtikrinti, kad dujotiekio priežiūra būtų vykdoma iš „teritorijos ir teritorinių vandenų tų šalių, kuriose prasideda dujotiekio atšaka“

Vienintelis skirtumas, kad 3-iasis paketas nebeapima viso dujotiekio, o tik atšakas, iš kurių ir plūstą dujos į ES rinką. Autorius per daug sutirština spalvas.
Analogija būtų centrinis šildymas. Iki namo ateinančios termofikato trąsos paliekamos šilumos tinklams, o apskaita ir priežiūra prasideda tik nuo įvado į namą.
Be šios pataisos visas “Nordstream-2” vamzdis nuo Vyborgo iki Riugeno salos negalėtų priklausyti nei “Gazprom”, nei jo vokiečių partneriams ir turėtų priklausyti kažkokiai trečiai šaliai. Reiškia kažkas turėtų investuoti pinigus, nutiesti dujotiekį ir iškart jį perduoti kitai įmonei. Kas sutiktų su tokiomis sąlygomis?
Tačiau taip, teoriškai tai leidžia Rusijos laivams sukiotis tarptautiniuose vandenyse ties ta vieta, kur guli dujotiekis. Bet, kadangi vandenys tarptautiniai, niekas jiems nedraudė ir anksčiau daryti tą patį.
Dabar žiūrėsim kaip laikysis Danija, pro kuriai priklausančią Bornholmo salą turi praeiti dujotiekis. Bent kol kas Danija spyriojasi ir leidimo neduoda.

Egidijus       2019-02-10 16:12

Kažkaip čia kai kas nesupranta, jog Trečiojo paketo pritaikymas paprasčiausiai panaudojamas kaip pretekstas Nordstream2 galutinai legitimuoti ir VEuropai su Rusija suartėti visomis prasmėmis.

Buratinams - pasirodo yra tlk vienas       2019-02-10 15:31

komentatorius, kuris suprato, kas tai yra Teciojo Energetikos paketo taisykles

Klausimuks       2019-02-10 13:57

Pagal veikiančią LT konstituciją prezidentu kandidatuoti gali pilietis,sulaukęs 40 metų.Tai tie metai turi būti,kai taps kandidatu ar kai prezidentu?Nes M.Puidokas gimtadienį švęs kovo 19 d.Ne nuomonė prieš,tik smalsumas.

stasys        2019-02-10 11:27

staskai 2019-02-10 8:46 ..Po metu kitu suvoksite kad tai tik kova tarp energetikos rūšiu . Kol kas ta kova laimi Europoje gazprom bet tai laikinas.. reiškinys .

staskai       2019-02-10 8:46

Dėl skalūnų,nuostabi idėja- žemę ir daugumą požeminių vandenų apnuodyti chemikalais, likusias švarias vandenvietes privatizuoti, kaip beje itin primygtinai siūlo briuselis, o privatizuotą vandenuką parduoti skandinavams.
Nori atsigerti- mokėk.
Gaila, kad grybauckaitei nepavyko šio plano realizuoti.
Na bet nieko- yra du puikūs įpėdiniai. Nuosėda arba Arkliadantė gerai pakaustyti, teisingos, skandinaviškos orientacijos. Padarys.

stasys        2019-02-10 8:19

Kodėl-čiukui .. Bulgarai , Rumunai .. pretenduoja susikurti atskira haba dujų .. o tas rusiškas dujų tranzitas..kaip tik yra ta ‚soskė‘ kuri stabdo visus tuos projektus .Jei apriboti Gazprom dujų tranzitą į vakaru Europa atsirastu galimybė vidurio Europoje turėti atskirą dujų tiekėja nepriklausoma nuo vieno monopolisto .Beje Lenkai irgi supranta savo likimą , tai kas atgyveno negali būti reanimuota politiniais sprendimais . Reikia imti ir plėtoti skalūnine gamyba , kol dar yra paklausa tai energijos rūšiai .

mazgys       2019-02-10 0:57

Bravo, gerb. p. Algimantai! Geležinė tiesa! Puikus straipsnis.

Prašalaitis>Prašalaiti,        2019-02-9 23:34
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Kodėl       2019-02-9 22:57

tik bulgarai prabalsavo prieš tai kaip ir aišku . Visai ne iš meilės Ukrainai, Demokratijai ir t.t., o todėl , kad jie niršta , jog vakariečiai juos išdūrė su Pietų srautu .

Prašalaiti,       2019-02-9 22:40
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Prašalaitis>Prašalaiti,       2019-02-9 21:42
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
stasys        2019-02-9 21:02

Ir ko gi čia piktinasi Rusteika , gal sutriko virškinimas ? o gal užėjo noras pasipuikuoti giliomis savo žiniomis apie Europos valstybių priimamus vieningus sprendimus ? Tai kad ne , tai labiau primena ta suaugusi vaiką kur rodymas liežuvio kažkiek kompensuoja patirtas nuoskaudas kitur. Todėl reikia priminti autoriui Lietuva V.Europoje o ne atvirkščiai ir jei taip konkuruoti reikia ne draudimais o galimybėmis .Aišku man taip ir liko paslaptis kas Rusijos tranzite per Ukraina pasikeistu jei Lietuva kaip basmačius šaukdamas alach akbar .. trukteltu Rusteikos granatos žiedą . ..didvyriška mirtis už idealus .?

to ah1       2019-02-9 20:42

1939 metais buvo Karo garantijos suteikimas Lenkijai, jai net neprašant, ir suorganizuotas Antrasis pasaulinis karas, ir pražudyti milijonai nekaltų civilių žmonių visose pusėse, ir pristeigta konclagerių visose kariaujančiose pusėse taip pat - internuoti žmonės nacionaliniu pagrindu. Anglijoje ir Amerikoje taip pat nacionaliniu pagrindu sugrūsti į konclagerius.

ne viską praradusiam balsuotojui       2019-02-9 20:13

Nuostabybiausia idėja! Primeti į urnas popierėlių ir ant Lietuvos iškart pasidaro gereu. Bliacha-mucha, kaip anksčiau to nebuvom sugalvoję?!

Dabar yra, kaip yra.       2019-02-9 20:07

Ne viskas prarasta. Manau, kad verta labai rimtai pagalvoti apie siūlomą dar vieną kandidatą į prezidentus, t.y. dr.Mindaugą Puidoką. Jis yra   vidaus ir užsienio politikos ekspertas, socialinių mokslų daktaras, Kauno technologijos universiteto docentas. Pasiskaitykite apie šį kuklų, bet labai gabų žmogų. https://lt.wikipedia.org/wiki/Mindaugas_Puidokas

ah1       2019-02-9 19:48

o kas buvo 1939m ? Lietuvos - TSRS savitarpio pagalbos sutartis 1939m spalį ?
O tą ” apendecitą”

ah1       2019-02-9 19:43

lojimas kad karavanas eitų, kuo daugiau loja tuo geriau karavanas eina. O buvusių KGBistų nebūna - kas pasakė?

Prašalaiti,       2019-02-9 19:21
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Www       2019-02-9 19:04

Juokas pro ašaras aš 28m sakiau ir sakysiu, kad rusai niekur ir nebuvo išėję. Ta mastantis žmogus matė į visa valstybes naikinimą . Gaila, kad žmogaus ausiai maloniau klausyti melo nei teisybes dėl to ir toks rezultatas. Pažiurekite kur dingo sąjūdžio žmones ogi ir liko kitoje barikados pusėje o kur TSKP nariai? jie ir toliau vadovauja.

Prašalaitis>O ką daugiau        2019-02-9 16:57
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Prašalaitis>Prašalaiti,       2019-02-9 16:55
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
jei.       2019-02-9 16:53

jei atvykom į 39 ,tai neužilgo ir 45 Potsdamas.

O ką daugiau       2019-02-9 13:09

apie Juozaitį ir Šatriją reiktų mums žinoti? Kad dar buvo ir Komjaunimo sekretoriumi ar kad Šatrija kuo tai buvo dar aukštesniame sovietinės hierachijos laiptelyje nei mes žinome, kai žemesnės instancijos teismas viršesnis už aukštesnį, kaip tame Niurnberge, ane? Apie Juozaičio kelionę iš internaciukų į naciukus? Ar to nepakanka, ką mes jau žinome apie šiuos du sovietikus - neosovietikus, ką? Pačiam nepatinka faktų delionės, tiesa? Nežinote, kad tai “Der größte Justizskandal der Weltgeschichte” ar tyčia apsimetate nežinančiu kaip ir apie tą Juozaitį su Šatrija? Žinok, melas jau yra demaskuotas ir kaukės krito, todėl Anglija ir traukiasi iš ES.

patikslinimas       2019-02-9 13:01

ES nubalsavo, kad Nord Stream - du bus taikomas Treciojo Energetikos paketo Taisykles, entendido Buratinos?

Prašalaiti,       2019-02-9 13:00
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
kryptis.       2019-02-9 12:53

kryptis-Madagaskaras.

Prašalaitis > Jules       2019-02-9 12:45

Jules   2019-02-9 10:35 rašė:

“Nieko keisto, nes Vašintonui kadais į draugus ir pagrindinius sąjungininkus tiko Stalino Rusija, dar iki karo paklojusi virš 30 milijonų savo ir ne savo piliečių įvairiausių tautų, tautybių ir rasių gyvybių,...”

Jūs kitus apkalbate nemokant ar nesuprantant istorijos, bet pats rašinėjat tokius jausmingus skiedalus, kad juokas ima. Jei pasaulio galingieji priiminėdami sprendimus vadovautųsi jūsų sentimentais skiesta morale pasaulis jau būtų sugriuvęs.
Gal galėtumėte pasidalinti savo įžvalga su kuo Ruzveltas turėjo sudaryti sąjungą? Jūsų panaudotas žodis “tiko” rodo , kad jūs visiškai nesigaudote tuometiniame istoriniame kontekste.

P.S. Beje, taip ir neatsakėte į mano klausimą ką tokio sužinojote apie Prunskienę ir Juozaitį ir kodėl to nepaviešinate, kaip ir apie tai kas buvo kas tuometiniame VU.

Amerikonui Džeikui       2019-02-9 12:05

“The Polish-British Common Defense Pact (August 25, 1939 England and Poland agree to a military alliance) contains promises of British military assistance in the event that Poland is attacked by another European country. This builds upon a previous agreement (March 31, 1939 – Karo garantija) between the two countries, and also France, by specifically committing to military action in the event of an attack. With this agreement under the protection of Marshal Edward Rydz-Smigly, to deliberately provoke Germany into action and get the war started. Under heavy pressure, Chamberlain was manipulated into a UK-Poland Defense pact. The power to start World War II was thus placed in the hands of the mad Marshal, Rydz-Smigly” – bet gi taip rašo ar supranta ne tik ten Vakaruose, bet tą patį manė ir kaimo šviesuoliai Lietuvoje, ir politikos elitas, kad Vokietija karo laimėti dviem frontais negali.  Tai ir asilams buvo aišku, ne tik arkliams.  Žinoma, baigę VU šito suprasti negali, nes užsiburia, užsihipnotizuoja kol baigia univerkę  kaip pats. Taigi po šito “Polish-British Common Defense Pact” Vokietija suprato, kad karo laimėti negali, bet lieka garbės ir orumo klausimas, ir Tarptautinės teisės klausimas, kas viršesnis, Jėgos teisė ar Hagos ir Ženevos konvencijos, kurių pats perskaityti, atrodo, nepajėgus, tiesa? Vokietija tai suprato iškart, kai tik sužinojo apie šį paktą. Taigi, Džeikai, būk gailestingesnis runkeliokų atžvilgiu, nebehipnotizuok jų.

Lietuva ne už dyką balsavo       2019-02-9 11:45

Lietuva mainais gavo Vokietijos pažadą investuoti 110 mln. eurų į gynybinę infrastruktūrą Lietuvoje. Paprastai tariant, vokiečiai pažadėjo ginklų. Žiūrėsim…
Vokiečiai, matyt, tikisi tapę dar didesniais rusiškų dujų pirkėjais taip įtakoti Kremlių. Naivuoliai. smile Nors, tarp kitko, kažkodėl nei pasaulio, nei juo labiau Lietuvos, medijos kažkaip nelabai noriai rašo, kad Turkija Bosforo sąsiauryje vykdo rusiškos naftos blokadą jau 3 savaites. Bosforo sąsiaurio prieigose susikaupė daugybė tanklaivių su >41 mln. barelių rusiškos naftos. Manoma, kad Sultonas su Chanu nesutaria Sirijos klausimais. Greičiausiai, dėl Idlibo.

Džeikai,       2019-02-9 11:12

nebebalamūtik runkeliokų, gerai? Pats puikiai žinai, nesvarbu, kad baigęs teisę VU, kad Amerikos pagrindine sąjungininke buvo Sovietija, kaip didžiausia pasaulio tironija(despotija) ir Anglija, kaip didžiausia pasaulinė imperialistinė galia. Žinoma, tą galią  Niujorko agentukas Čerčilis prašvilpė, sudaužė Amžinąją anglų imperiją, bet anglai jį vis vien laiko didžiavyriu - herojumi numeris vienas. England, the world’s foremost imperial power, o ne Voietija ir ne Lenkija, deja.

Dzeikas       2019-02-9 10:58

Dzeikajui:
Perskaityk savo rasliavele, o po to pakelk akis i temos pavadinima. Nezinau ka atsakyti, nes pradedi “i sveikata” , o baigi “tebunie lengva zemele”

Kodėl ES       2019-02-9 10:51

tapo pagal liberalius ,komunistiškus juos,o ne pagal krikščionybę?Čia rusena baisi nesantaikos kibirkštis,kuri gali užsiliepsnoti bet kurią akimirką.

Diedukas       2019-02-9 10:50

Kaimo diedukai,ir net babūnės,žinojo,kad mūsų valdžia pasirašys viską,kas bus padėta pasirašyti.Ir dėl vamzdžio senukai žinojo,kad Vokietija žiūrės naudos ir tik žais sankcijas.Mūsų komjaunuoliai savarankiškai mąstyti nemokėjo ir nepradės.Taigi,ponas Algimantas tik pakartoja,ką senukai seniai žino.

Džeikai,       2019-02-9 10:41

nepamiršk, kad yra šalių, kurioms garbė ir orumas svarbiau už pralaimėjimą, už mirtį. Karo nepradėti kartais neįmanoma - skaityk Tarptautinę teisę, Ženevos ir Hagos konvencijas, galiojusias iki 1949 metų, ten apie tai parašyta ir kas karo kaltininkais būna, ten taip pat išvardinta. Sunku teisininkams bendraut su tiksliųjų mokslų atstovais - fizikais ir matematikais. Teisė yra vienas iš lengviausių mokslų, tinkančių zubryloms - pedagogika ir ta sunkesnė bei sudėtingesnė. Na, o į teisę sovietmečiu kandidatus parinkdavo KGB dar vidurinėse mokyklose, kaip ištikimus režimui ir jau iš anksto žinodavo prieš du metus, kas studijuos ir bus priimtas į VU.

Jules       2019-02-9 10:35

Nieko keisto, nes Vašintonui kadais į draugus ir pagrindinius sąjungininkus tiko Stalino Rusija, dar iki karo paklojusi virš 30 milijonų savo ir ne savo piliečių įvairiausių tautų, tautybių ir rasių gyvybių, o dabar tą patį darys Berlynas su Paryžiumi, ką anksčiau darė Amerika su Čerčiliu ir Atliu priešaky. Tad nieko naujo - ta pati kombinacija tik kitu galu - viskas turi dvi puses, kaip lazda du galus. Žinoma, šito suprasti VU absolventai tikrai negali, nes VU istorija nedėstoma - tik mitomanija ir dezinfologijos(dezinformacijos plėtros) menas, leidžiantis runkelius lenkti prie žemės - paversti vergais. Engti, lupti ir daryt ką nori, kai KT “über alles” Lietuvoje. Tai pono pirmos nakties teisė į seksiuką su ubago dukra vestuvių dieną. Bet gal daržovės to ir vertos, nesvarbu, kad kopūstai ir morkos šiek tiek ir skiriasi, tiesa?

Dzeikas       2019-02-9 10:35

Dzeikajui:
Tu pats sau priestarauji: jeigu zinojo ,kad laimet 2 frontais negali, tai ko pradejo kara?
Ar tu temoje?

Vadinasi,       2019-02-9 10:21

ir dabar rinksime tą, kuris bus daugiau nusipelnęs Maskvai kaip ir Trumpas? Putino agentams čia darbuotis joukun darbs, nes KGB įslaptinta su Saule Lietuvoje. Lietuva ne Amerika, čia visi, valdžioje esantys, Putino valioje, tiesa?

volodia       2019-02-9 10:14

Litvos dialiagacyja balsavo už.
Ytikynti buvo niasunkū.
Kiekvienam pigiam litovcui po mln jevriku ir rejkalas sutvarkitas.
Kas ira keli mln jevriku lyginant su šymtu mlrd rejkalu?
Jerunda.
Litovcu diligacyjos nupyrkimas atsejo pigeu nei mana turimi laikrodžej.

kodėl,ajui       2019-02-9 10:05

Sukčių ir silpnapročių valdžion prirenka brangūslietuvosžmonės.
Lig tol egzistavusius mitus, jog negeriečių mums prirenka ufonautai, galutinai paneigė naujausi moksliniai tyrimai.

to Reikia pastebėti       2019-02-9 10:04

Nieko pats nepastebi, kad po šio amžiaus bus dar XXV ir XXX amžiai bus, tad gali apsispakajinti, o žmonių santykiai nesikeičia nuo Antikos laikų, nežinojai?

Džeikai,       2019-02-9 10:02

nedezuok, nes Vokietija nieko nepervertino - jau po to, kai Lenkija gavo Karo sutartį, ji žinojo, kad karo laimėt, ypač dviem frontais neįmanoma. Kam tas melas ir vardan ko? Manai, kad čia vien idiotai susirinkę, kuriuos taip lengvai gali apgauti?

Donatui,       2019-02-9 9:59

kas tuos sukčius ir silpnapročius renka į tą valdžią ir kodėl, a?

Na,p.-ujui       2019-02-9 9:55

Meldžiamasis, nesikankinkite- skuoskite pas monikutes ir saugiai pasislėpkite po papu. Ten, elertė/delpiuose neteks kęsti Rustekos teroro, būsite sočiai maitinamas sukramtytais makaronais ir greitai atsigausite.

Donatas       2019-02-9 9:54

Paskutinį sakinį reikėtų pataisyti: Patys pavojingiausi valstybei yra į valdžią patekę korumpuoti sukčiai ir silpnapročiai.

Na, p. Rusteika,       2019-02-9 9:40

Ir toliau varote savo bjaurę propagandą? Negerai, nes ta Jūsų tulžis jau taip liejasi per kraštus, kad net negalima skaityti perskaityti trumpą rašinėlį iki galo)?

Dzeikas       2019-02-9 9:31

—>9:07
Vokieciai daro klaida pervertindami savo instituciju kokybe.Lygiai taip pat, kaip A.Hitleris pervertino savo kariuomenes pranasuma pries Sovietus. Ji isties buvo pranasesne, uz 5 sovietu karius 1941-42mm Vermachtas mokejo 1 savu. Bet to NEPAKAKO. Nes pervertinus savo jegas buvo stota i kova su visu pasauliu.
Taip ir Vokietijos policija labai efektyvi ir KOLKAS tramdo “pabegeliu” smurta (operatyvinis , prevencinis darbas, greitas reagavimas, smulkiu nusikaltimu netoleravimas), jie bijo. Bet nesustabdzius invazyvinio srauto ir tobula sistema pasprings.
Ispilk kibira paplavu i tualeto kriaukle. Praejo? Tada 2 kibirus? Prastumei su trosu? Tada 5 kibirus - galu gale pasprings.

aišku, blogai, bet       2019-02-9 9:29

Tik nereikia iš karto pradėti panikuoti, kad “Nord stream-2” panaikins tranzitą per Ukrainą. Ukrainos ekspertas ramina, kad be papildomos brangiai kainuojančios infrastruktūros nei abu “Nord stream”, nei “South stream”, kaip jis ten bebūtų pavadintas, neužtikrins to, ką gali Ukrainos tranzitinė infrastruktūra. Tie visi dujotiekiai gali duoti tik statinį srautą, bet neturi galimybės staigiai reaguoti į pasikeitusį poreikį, nes nėra aprūpinti dujų saugyklomis. Tie, kas susidūrę su sistemų veikimu, staigiai supras ką reiškia Ukrainos “mazgas”. Todėl “Gazprom” tikrai niekur nepabėgs nuo prievolės įskaičiuoti Ukrainos tranzito sistemos dedamąją į infrastruktūrinius kaštus, net jei ta infrastruktūra ilgesnį laiko tarpą neveiks. Gausis kažkas panašaus į mokestį už galios rezervą. smile

Vinis       2019-02-9 9:20

Mūsų valdžiukės per skystos smegenys, kad turėtų savo nuomonę.

Reikia pastebėti,       2019-02-9 9:07

kad gerbiamo Rusteikos apokalipsinė retorika irgi veda ne į priekį, Iš jos plūsta toks splynas, kad nors bėk pirktis muilo ir virvės. Iš praeities reikia mokytis, bet skaityti anuos vadovėlius ir daryti išvadas 21 amžiuje jau netinka. Pasaulis pasikeitė ir kinta vos ne kasdien. Visai galimas daiktas, kad Vakarų Europa, didžiosios valstybės, ir toliau varys uždarą, savanaudišką politiką, kurioje mažosioms valstybėlėms nė šlavėjų vietos nėra. Bet ir joms piliečiai jau užkūrė pirtį, pažiūrėkime, kad dedasi Prancūzijoje. Vokietija dar nepatyrš Merkel imigracijos politikos pasekmių, bet tas neskanus pyragas jau kepa. Rusija, kurią buvo stengiamasi pažeminti ir izoliuoti, blefavo ir blefuoja branduoliniais koziriais, ir jai sekasi užsienyje. Bet gali susisprogdinti pati, viduje. Europarlamento rinkimai daug ką sustatys į vietas. Viena lieka aišku - Europa savarankiška ir vieninga nebus,Lietuvai pagalbos iš jos nebus. Jeigu konfrontuoti su visais, tai vienintelė mūsų viltis - NATO. ir dar didesnė viltis - mes patys. Kaip sakoma, kaip pasiklosi, taip išsimiegosi…

kolaborant       2019-02-9 8:40

Mūsų strategija yra būti vasalais.
Dėl požiūrio siaurumo nelabai ką galim pasakyti, nes nematavome.
Tačiau kojas laikome praskėtę plačiai-  kad šeimininkai pamylėtų.

vilnietis       2019-02-9 8:38

Labai teisingai parašyta.
Dinastija su Magnolija ir komunistais-Kgbistais dirba savo darbą.

o kaip       2019-02-9 8:31

balsavo Lenkija

Autoriaus       2019-02-9 8:23

požiūris siauras, pagal nukaltą klišę, tikrai ne strateginis.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Prašalaitis>Prašalaiti,        2019-02-9 23:34

Manau esate kretinas. O pagauti tiesiog nėra ką, nes nėra minties.


P.S. Prašyčiau nebegaišti nei savo nei mano laiko su savo “giliamintiškomis” užuominomis.

Prašalaiti,       2019-02-9 22:40

o Jūs labiau kretinas ar trolis? O Maldeikienės disertacijos kaip ir Juozaičio - labai rimtas dalykas ir susietas su praeitimi, su negarbinga okupacine praeitimi ir išdavystėmis bei Bolševikų partija ir Komjaunimo sekretoriais. Vadinasi, ir su 1939 metais, be jokios abejonės, pagauni mintį?

Prašalaitis>Prašalaiti,       2019-02-9 21:42

Kai kažkoks anoniminis vienetas, istorinį klausimą apie Ruzvelto pasirinkimą ir apie kartotinį klausimą dėl Juozaičio seniau užduotą kitoje temoje ir skirtą ne jam, sugeba nuvairuoti į mano partinę priklausomybę ir Maldeikienės disertaciją, privalau garsiai paklausti - ar jūs KRETINAS ar šiaip TROLINATE?

Prašalaiti,       2019-02-9 19:21

negi pats irgi priklausei Bolševikų partijai? O Maldeikienė ar priklausė? Jei žinai, pasakyk mums Tiesą? O jos maskoliškas disertacijas irgi perskaitei kartu su Juozaičio?

Prašalaitis>O ką daugiau        2019-02-9 16:57

Jei nepastebėjote ne jūsų klausiau, o Jules.

Prašalaitis>Prašalaiti,       2019-02-9 16:55

Prašalaiti,    2019-02-9 13:00

“tamsta dvigubų standartų maniakas? Vadinasi, sutinki su tuo, kad Lietuva nunyktų ir jos neliktų, ane? Melas arčiau dūšios?”

Bėdos su teksto suvokimu?

Prašalaiti,       2019-02-9 13:00

tamsta dvigubų standartų maniakas? Vadinasi, sutinki su tuo, kad Lietuva nunyktų ir jos neliktų, ane? Melas arčiau dūšios?

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.