Partijos

Algimantas Rusteika. Suvaidintoje laisvėje jokių partijų nėra. Suvienyti jas yra absoliuti iliuzija

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 28 d. 14:42

25     

    

Algimantas Rusteika. Suvaidintoje laisvėje jokių partijų nėra. Suvienyti jas yra absoliuti iliuzija

Suvaidintoje laisvėje jokių partijų nėra – tai tik oligarchinių ir asmeninių interesų grupuotės. Imituojant demokratines procedūras jos keičia viena kitą uždaroje, nuo žmonių jau nebepriklausomoje sistemoje, kur rezultatą nulemia žiniasklaidos manipuliacijos, partijoms iš biudžeto dalinami valstybės finansai, korporacijų interesai ir moralinė tuštuma.

Ši sistema akivaizdžiai merdi ir vis didesnė visuomenės dalis bėga ir nusisuka nuo savo valstybės. Pusė šalies rinkėjų net nebeina balsuoti, o iš ateinančiųjų didelė dalis blaškosi, ieškodami vis naujų sisteminių „gelbėtojų“, kurie prieš kiekvienus rinkimus nematomos rankos paslaugiai pateikiami. Šie žmonės taip pat savo interesus išreiškiančios politinės jėgos neturi.

Tuo būdu, praktiškai du trečdaliai šalies piliečių politikoje nėra niekaip atstovaujami. Tarp opoziciškai sistemos atžvilgiu nusiteikusių ir nusivylusių žmonių yra ir kairiųjų, ir dešiniųjų, ir centristinių įsitikinimų, tautinių ir krikščioniškų, provakarietiškų ir prorusiškų nuostatų, ir pačių įvairiausių, dažnai – priešingų ekonominių, kultūrinių, socialinių interesų žmonių.

Todėl suvienyti visus juos po viena vėliava, į vieną politinį darinį dabar yra absoliuti iliuzija. Dialogas, veiksmų derinimai, susitarimai ir veikimas bendram tikslui bus įmanomi tik tada, kai bus sukurtos tikros, visas visuomenės grupes atstovaujančios struktūros.

Ir visuomenei, ir valstybei, ir kiekvienam žmogui kada nors ateina neišvengiamų pasirinkimų ir išbandymų metas. Kada reikia apsispręsti, ar toliau sėdėti ant sofos, teisuoliškai piktintis ir pasyviai stebėti, kaip negrįžtamų, vėžinių procesų apimta valstybė ir mūsų visų ateitis lėtai slenka į tamsą. Ar liautis klūpėjus ir atsistoti.

Tikroji politinė sistema ir tikros partijos dar tik kuriamos. Tai be galo sunkus darbas visuotinio nusivylimo, baimės ir nepasitikėjimo, užvaldytos žiniasklaidos ignoravimo, žmonių kiršinimo ir dezinformacijos sąlygomis. Jokių vienkartinių pergalių čia nebus. Laisvė yra ne įvykis, o kelias, kurio pabaigos jau nebepamatysiu.

Bet išsivadavimo kelyje nueisiu tiek, kiek man dar liko ir pasirinkau, su kuo. Visi esame pridarę daugybę klaidų ir nepadarę svarbių sprendimų, prikalbėję nereikalingų ar nepasakę lemiamų žodžių. Tačiau tie, kas žiūri atgal, niekur niekada nenueis. Reikia žaisti tomis kortomis, kurias likimas padalino, idealių žmonių ir lengvų galimybių niekas mums nebeduos.

Per šiuos ne vienerius metus, kai čia esam kartu, neblogai žinot, kas aš toks, prieš ką ir už ką, ko neapkenčiu ir ką myliu. Tuos, kurie pasirinko neklūpėti, kviečiu eiti kartu. Prisijunkit, susitiksim.

https://susivienijimas.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-02-1 0:06

Citata: “Dialogas, veiksmų derinimai, susitarimai ir veikimas bendram tikslui bus įmanomi tik tada, kai bus sukurtos tikros, visas visuomenės grupes atstovaujančios struktūros.”
Citata: “Tikroji politinė sistema ir tikros partijos dar tik kuriamos.”
***
Kokį MĖŠLĄ šis asmuo kudakuoja, nors su jo nuomone “Algimantas Rusteika. Suvaidintoje laisvėje jokių partijų nėra. Suvienyti jas yra absoliuti iliuzija” visiškai sutinku.
Pirmoje citatoje yra panaudotas žodis “tikros” yra VISIŠKAI nekonkretizuotas, visiškas NIEKALAS. Tai kgbistinė niekšelių propaganda.
Atroji citata irgi taip pat yra KGB propaganda, komunistinis gaivalas save prisistato kaip tikroji politinė sistema. Nieko tokio neaptikau. Visos buvusios ir kuriamos partijos yra NIEŠINGŲ padarų sangrūdos ir štai kodėl:
Ogi todėl, kad jos į “rinkimus” eina ANTIKONSTITUCIŠKAI pagal NELYGIĄ ir NETIESIOGINĘ rinkimų teisę ir tokią toliau ir vykdys. Taip yra, gali veidai pasikeisti, o ESMĖ nepasikeis, nes į valdžia grupuojasi naujos nusikaltėlių gaujos.
Taigi turime visišką pono Algimanto Rusteikos BANKROTĄ, bandys dar kartą TAUTĄ
apgauti būk tai jis jau tas “TIKRAS”, o iš tikro tas pats kaip ir visi 7 Seimai ir signatarai.
Tiesiog pasiryždamas skaityti jo straipsnį dar turėjau kokį tai šansą, kad gal kokią gerą mintį pasakys? Pasirodo, kad sena kgbistinė komunistinę EZOPINĖ šneka. BANKROTAS.
O ponas Algimantas Rusteika, jeigu nori, tai galima viešoje erdvėjė, kad ir tiesos.lt puslapiuose susikauti. Įrodysiu, kad veikdami antikonstituciškai Jūs griaunate Lietuvos valstybę, tai yra vykdote keidžebešną komunistinnę politiką naikinti Lietuvos valstybę. Taip ir anksčiau galvojau apie jo rašliavą.
Deja tiesos.lt yra toks portatalas, kuris mano straipnių nespausdina, tai yra vykdo antikonstitucinę CEZŪRĄ. O va ponas A.Rusteika labai tinkamas, suprantama kodėl? Nes plauna smegenis.

Kis       2020-01-31 18:08

nenoriu kovoti su vejo malunais.Kam kurti dar viena “gauja”,paskaiciau anketas ir pamaciau kazkur kazka matyta.Geros valios zmones turi “partija” ,tai valstieciai ,jeigu nepatinka pavadinkime antraip.Tiesa ji nera gausi ,nemazai perejunu jau pabuvojo ir nemazai pridare negeroviu,junkites prie valstieciu,jeigu jums rupi Lietuva,o labiausiai joje gyvenentis zmones.Nenoriu susivienijimo,jis man ne prie sirdies,per 30 metu esu iki soties skaicius,macius ir nusisvilinusi nuo kazkokiu dariniu.Man sis mazasis fiureris su akiniais ilgai mastes sumaste ir mano nuojauta nieko padoraus,Atsijokime per rinkimus tas siuksle(visos mums yra gerai zinomos ir pazistamos)ir eikime kurti anukams rytoju,juk nirime kad jie augtu ne UK,Norgeje ar dar kazkur?Mane siutina,kai mataukai vaikaiciai sunkiai pasneka lietuviskai skec,o kas bus toliau,parsiduosime su visais sudais,mes ne Anglai,tie spjove ,priedo parode spyga ir good bay berniuku evropa,nors pasikarkykite.O mums sitaip nesigaus,tai nors patys save nekarkime ant” azuolu”.Prisiklauseme visko per 30 metu.Jaunimui tevai ir vyresni turi pasakyti kur toji tiesa?

Teisingas       2020-01-31 17:28

Logiškas straipsnis, susivienyti būtina, ir nesvarbu kiek bus svarbu kad būtų, galioja sena patarlė,,Šaukštas deguto sugadins didelę statinę medaus”, perfrazavus, ,,Kad ir msažas šviesos spindulys matysis susidariusioje tamsoje”, todėl sekmės susivienikimui!

To Reikia       2020-01-30 22:34

O dar reikia nepamiršt, kad tokius kaip tu “Reikia” agentukus čia nebrangiai komandiruoja tikrų patriotų išsigandę “tradicinės” kirmėlės. Garsiausiai turguje “Laikykit vagį!” šaukia vagys. Senas triukas, ponai koncervai.

Reikia       2020-01-30 13:06

nepamiršti, kad tuos mažiukus kuria didžiųjų partijų komandiruoti(išsiųsti svarbiai misijai atlikti) agentukai. Beje, gerai tam parengti ir apmokyti. Mažiukai pavers nacionalinių patriotų balsus niekiniais - toks tų didžiųjų partijų agentukams deleguotas uždavinys, užduotis, įpareigijimas ir geras atlygis už sėkmingai atliktą darbą. Mažiukuose knibždėte knibžda agentukų kirmelynas.

to Pirmiausia - reikia tikėt        2020-01-30 13:00

Tam tikėjimui realizuotis reikėjo Gorbio leidimo, deja.

Al.       2020-01-29 21:24

Šiam etape svarbiausia atkurti demokratiją ir sustabdyti tautos nykimą. O subtilybės vėliau. Ir tai reikia padaryti kuo greičiau. O tam būtina bent laikinai susivienyt. Bent tam, kad vėlesnės kovos turėtų sąžiningas taisykles. Kad mafijinę  koloniją paverstume normalia valstybe.

teisus Gražulis...       2020-01-29 13:11

Jei ką papezėjo nepavargstantis kritikas,tai visada yra priešingai!VYSTYK - nuo žodžio VYSTYTI,gal vertėtų iš Algimanto pasimokyti ne vien stiliaus ir minties,bet ir gramatikos.
2.Labai nemažai vyriukų yra turgaus bobelių mentaliteto,kur argumentas dažnai užpakalio rodymas ir seilių taškymas.
3.Galima mylėti apsižergus konservatorius arba Lenino raštus,kas draudžia?

stasys        2020-01-29 11:28

Ne toks ir populiarus tas A. Rusteika be savo keliu nuolat jam dėkojančiu bobučių . Minties galiūnas Kauno demokratijos tėvas .. yra palaikomas kai žarsto pažadus apžergęs koncervatoriu kritiką . Dangus kol kas vietoje ir saulė teka įprastai rytuose , tai gal vystyk reikėtu nulipti nuo bačkos ir imti kalbėti su vis. ne Lenino laužytomis frazėmis ?

mažiukui       2020-01-29 1:46

Į koalicijas jungtis?
su koalomis ar su kengūromis?
o gal su ančiasnapiais?

Mažiukų koalicija ne iliuzija, bet būtinybė...       2020-01-29 0:40

Rusteikos ar Šapalo publicistinius pamąstymus, kad ONS oponentų- geriečių susitarimas rudens rinkimams neįmanomas, ir kad tikri principingi ir nepalaužiami geriečiai,matomai, yra tik NS gretose, priimu tik kaip galimą svarstymų variantą.Vieną nevilties koncepciją,požiūrį, o ne absoliučiai adekvačią nuomonę...
Mano patirtis ir protas sako, kad kaip Sąjūdžio pradžioje, taip ir dabar - pamatiniai geriečių sėkmės principai rudenį gali būti tie patys:
1 ( Tada buvo SĄJŪDŽIO blokas prieš kompartijos bloką....Sąjūdžio NEPARTINIŲ IR GERIEČIŲ KOMUNISTŲ IR Ko VIENYBĖ dėl Nepriklausomybės- buvo esminis,nors ne vienintelis pergalės laidas…...)
Spalį būtina ONS mažųjų oponentų bendra koalicija BENT RINKIMAMS, ARBA lauks VISŲ demokratiškesnių mažiukų PRALAIMĖJIMAS einant pavieniui savo sąrašais .... Mažųjų demokratiškų partijų koalicija (MDPK) rinkimų finiše prieš ONS ,,betoną’’ atstovaujančias INDIVIDUALIAI eisiančias partijas…

2.BENDRAS ir jungiantis, aiškus ir nenutylimas POLITinis MDPK TIKSLAS- ONS panaikinimas..(Sąjūdis deklaravo tikslą aiškiai- Nepriklausomybė..)
NS šulai kol kas politkorektiškai pučia miglą į akis, nekalba tiesiai ir aiškiai, bet leidžia ,,metaforiškus dūmus”-kalba apie ,,esmines pertvarkas’‘.Nekalba apie konkretų polit.. tikslą rinkimams- ONS panaikinimą.

3. BENDRAS MDPK konkrečių polit. KOMPLEKSINIŲ reformų paketas RINKIMAMS (galima rasti jo palyginimų su LS rink. platforma).Yra KF geras įdirbis…

MDPK- labai sunkus derinimo ir jungimosi kelias.Tiktų koalicijai CP,KS, NS ir gal net L.sąrašas. Taip būtų sugaudomi 10 procentų nesuzombintų, nesudešrintų, neišlietuvintų, teisingumo norinčių rinkėjų balsai į vieną pintinę,VIENĄ BENDRĄ RINKIMINĮ KOALICINĮ TINKLĄ...Tai ne Sizifo , kaip ,matomai, potekstėje pateikia A. Rusteika, bet Prometėjo- TELKĖJO SU DEGLU ONS naktyje kelias….

Kitas kelias, brukamas VF profesūros,gaudyti po kelis procentus atskirai ..Tai garantuotas charakiri, kurį savižudiškai ,sau ir kitiems mažiukams , kol kas renkasi NS steigiantis, apie V. R.. besibūriuojantis aktyvas…Nepamenu nei vieno mūšio , kurį būtų laimėjusi puikaus teoretiko, bet neaiškaus lygio karvedžio-organizatoriaus V.R. taktika….Gal Rusteika ar kas kitas žino? Bet ,deja, žinau daug nesėkmių, kurias politkorektiški profesoriaus simpatikai vadino ,,geromis sėkmėmis” arba teigiamais pasiekimais…Paskutinė tokia ,,geroji sėkmė’‘- aiškiai pernešiotas isčiose partinis ,,kūdikis’‘....
Rudenį gali padėti tik sąjūdininkiška mažiukų vienybė.Kitaip lauks krachas einant MDP prieš režimo mechanizmą rinkimuose po vieną....NS viršūnės keistaprotiškai nusišalino nuo 3 pr. kartelės įvedimo vajaus ir taip sau susivijo pakaruoklio virvę...Jos jau pasirinko laisva valią baltą didelę drobulę savo NS ,,kūdikio” sąrašo narių GAUSIOMS ašaroms.Jos liesis po dar negimusio NS Heraklio lengvai nuspėjamų  2-4 procentų rinkimuose…
  MDP Koaliciją  turėtų organizuoti, kontroliuoti , jai teisėjauti nepartinių demokratų IG grupė, nedalyvausianti rinkimuose..,Tai būtų savotiškas Prisiekusiųjų teismas, nes pačios MDP tarp savęs , be prievaizdo, bendros kalbos gali nerasti, jos nesiekti ,o tik bet vaidinti dėl akių...
Arba MDP bendra rinkiminė koalicija per vargą ir ašaras, ir reali ,trapi sėkmės viltis, arba krachas ir drobulė NS Herakliui ir nosinės kitoms mažiukėms…
LS dalyvis A.K.

manitu.       2020-01-28 22:32

pažinsite juos iš darbų.

Vacys       2020-01-28 22:19

Turi būti ir bus krikščioniška ir patriotinė partija. Tie du pamatiniai akmenys turi būti kartu, priešingu atveju mes ir toliau tūpčiosime pelkėje.Palinkėkime sėkmės šiam Sajūdžiui - 2. Palaikykime jį!

REALISTAS       2020-01-28 22:13

99%, kad Radzvilo partija nespes isiforminti iki Seimo rinkimu.

Neramina,kad       2020-01-28 20:57

krikščioniškas dėmuo lieka šešėlyje?

Pirmiausia - reikia tikėt       2020-01-28 20:43

kad tai- teisinga. Mes trisdešimtmečiai tų laikų ėjom tikėdami, kad Laisvė - mūsų tiesa ir ji bus. Dabartiniai trisdešimtmečiai turi eit ir tikėt - kad laukinis kapitalizmas turi žlugt - kad yra normali valstybė su normalia teise visiems, o ne tik struktūroms ir oligarchms. Tai - tęsinys, be kurio - grįšim į buvusią geopolitinę struktūrą. Taip kad - jaunieji “liberalai” - mąstykit.

Pirmiausia - reikia tikėt       2020-01-28 20:38

tuo, ką nori daryt. Prieš trisdešimt metų paskelbta Nepriklausomybė gimė iš absoliutaus tikėjimo, kad tai - įvyks. Trisdešimtmečiai mes - nepraradę tiesos nuovokos - suvokimo, kad reikia eit - ir bus. O juk aplinkui - nykiausia SSRS ir kgb sistema. Ir ką - unikaliausia pasaulyje - dainuojančios ir atkaliai stovinčios su vėliavomis minios revoliucija. Pakeitusi rytų Europos žemėlapį. O dabar? Ką mąsto trisdešimtmečiai? Ar jiems viskas - gerai? Laukinis kapitalizmas rytų Europoje šienauja populiacijas ir valstybes. Optimizuoja tų pačių trisdešimtmečių gyvenimus iki gyvulinio išnaudojimo - ko vardan? Optimizuoja gyvenimus iki puslitrio penktadieniais po darbų - ir tiek? Nuomojamuose “ekonominiuose” buteliuose viename šalies mieste-valstybėje - už tris ketvirtadalius algos? O “apartamentai” popieriniai - už sąskaitas iki gyvos galvos? Trisdešimtmečiai, tie, kam ketiriadešimt ir pora vaikų nuomojamam “vienintelio valstybės miesto” kampelyje - ką jie sau galvoja? Mes buvom romantikai - gudručiai komsomolai prasisuko, bet vis tiek nesam rusiškam konclagery. LAISVĖS NIEKAS NEDUODA DYKAI. Ją reikia išsikovot - bet reikia tikėt, kad tai - teisinga.

štaziui       2020-01-28 20:36

gėbistine prostitute, baik čia savo išdraskyta ir triedalų nelaikančia analine anga pliurpti kliedesius. Latvių gatvė - honoraras - Čėmodanovkos kaimas kacapstano glūdumoje. Be interneto, elektros ir apskritai civilizacijos.

stasys        2020-01-28 20:33

Egidijus 2020-01-28 19:25 > gyvenime jo nesu matęs ..tad galvokite iš naujo .

Egidijus       2020-01-28 19:25

Jei kontoros apmokamam “kritikui” nepatinka ir taško asmeniškumus, vadinasi tiesa parašyta.

stasys        2020-01-28 18:53

Pliurpalai gatvės oratoriaus . Retorinis klausimas:  kaip A. Rusteika galvoja pasiekti užsibrėžta tikslą jei jis pats deklaruoja jungiantis prie idėjos NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS ?. Kaip galima suvienyti dauguma jei tu primeti tai daugumai savo fobijas .? Aš to nesuprantu . Vienija tik idėjos o ne kaklaraiščio spalvos autoriau, todėl tam kad patraukti tuos du trečdalius į savo pusę Jus turite suprasti ko iš Tamstos norimą ir ko laukiama .Riestainiu cukriniu bobulės vėliau atvešite ir padalinsite ..kai darbas bus baigtas ir bus kuo pasididžiuoti . O kol kas ‚staselė‘ laukia visai kažko kitko ..
p.s.  lėtai pirštu perbraukia per savo minkšta ‘sofkutę’. ..- dar ne laikas , tie gelbėtojai dar nėra pasiruošę tarnauti visuomenei ir ginti jos vieša interesą . Jie vis dar nori būti pakylėtais ir matomais .

ah1       2020-01-28 18:04

partijos atstovaujančios proletariatą nėra, visos partijos atstovauja kapitalistus, išsirinkti ne kapitalistus, o proletariatą atstovaujančią partiją, galimybės nėra, nes nėra proletariato teises ir interesus ginančios partijos - tai va tokios teisės ir galimybės ginti ir atstovauti proletariato interesus.  Kas užsako mums įstatymus kurie priimami seime?

mes vieningi !       2020-01-28 17:10

komunistai
konservatoriai
liberalai
darbo partija ir t.t.
—————
VIENINGI !
—————
(atskirtis, N.Venckienė, pederastai, emigracija, teisingumas ir t.t. - vieningi !!)

Autorius nusipelnė simpatijų       2020-01-28 16:47

dėl elegiško ir beletristinio teksto. To sąaspiečio vadai simpatijų nekelia.
Dargi ne simpatijose esmė; o esmėje, kurios nėra. Pardon.

grumstas       2020-01-28 15:24

Dėkui . Algimantai.
Skamba , kaip Manifestas. Nors ir po pačios juodžiausios nakties ateina diena. O pats tamsiausias nakties laikas prieš aušrą, prieš brėkštant Laisvės aušrai. 
Dauguma įsivaizduoja užhipnotizuoti iš kartojamų it mantros viešosios erdvės garsiakalbių, kad esame laisvi , bet tie ,kurie dar nepraradę logikos ir mąstymo dovanos, supranta, kad yra priešingai. Viltis miršta paskutinė . Dauguma žmonių , nors ir turi šiokį tokį aukštajį išsilavinimą, turi galimybes pasirinkti informacijos jūroje žinių, tingėdami , nepajėgdami mąstyti,  tarp kitko šis veiksmui smegenys sunaudoja dižiają dalį organizmo deguonies, atmeta alternatyvas tai ideologinio melo lavinai , kuri pilama iš dosniai finansuojamų žiniasklaidos šaltinių, arba visai nebesidomi poltiniais įvykiais , juos ignoruoja” maždaug taip :“o man tai visiškai neįdomu”... Nors politikų sprendimai visada paliečia mus ir dažniausiai skaudžiai.


Rekomenduojame

Romas Lazutka. Milijardai dar tik pažadas verslui, o žmonių skurdas jau čia

Liudvikas Jakimavičius. Galimi paaiškinimai

Algimantas Rusteika. Šitie neramumuose ir riaušėse būtų pirmieji

Vytautas Sinica: Ką daryti su Lietuvos ekonomika? Įgalinti lietuvius pačius kurti darbo vietas

Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas: Pandemija nėra Šėtono pergalė

Geroji Naujiena: Jėzau, Tu mūsų viltis

Ramūnas Aušrotas. Naujoji Zelandija skubos tvarka liberalizavo abortus

Nijolė Bulotaitė. Kunigas Alfonsas Lipniūnas: lietuviško žodžio ir katalikiškos meilės galia

Kaip karantinas pakeitė lietuvių gyvenimą?

Ramūnas Aušrotas. Net ir katalikiškoje mokykloje apie „Didžiąją Prancūzijos revoliuciją“ dėstoma liberalų propaganda

Povilas Gylys. Nerimas dėl ekonominės krizės suvaldymo

Susipažinkime: Dievo Tarnas kun. Alfonsas Lipniūnas

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Laimonas Kairiūkštis. Ar visiems verslininkams reikia padėti?

Liudvikas Jakimavičius. Kova su korona iš mano balkono

Jurga Karčiauskaitė-Lago. Ispanija – pavyzdys kaip nedaryti!

Tikintieji kviečiami kasdien drauge melstis šv. Juozapo maldą

Vytautas Rubavičius. Karūnuotasis keičia pasaulį

Rasa Čepaitienė. Karantinas (II): kinų pavasaris. Antroji dalis: politekonominė

In memoriam: Vaclovas Bagdonavičius

„Iš savo varpinės“. Naujausios PSO rekomendacijos: karantinas COVID-19 nesustabdys?

Marius Malakauskas. #LaikykisVeryga

Italija: kunigas, atidavęs kitam pacientui savo plaučių ventiliatorių, mirė nuo koronaviruso

Neringos Venckienės pranešimas spaudai: Ar buvo galima tikėtis kitokios teismo nutarties?

Vytautas Radžvilas. Dagio „krikščioniškos“ frakcijos pavardės

Vytautas Sinica. Visi genijai pasiruošę vertinti po laiko

Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 26-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

Aras Lukšas. Precedento neturinti byla: Lietuva prieš nacizmą

LGGRT Centro tyrimo išvadas patvirtino Rusijos Federacijos valstybinis archyvas

Susitelkusi Lietuva. Mykolas Kleck: „O, Lietuva, kaip aš tave myliu“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.