Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Šitie neramumuose ir riaušėse būtų pirmieji

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 30 d. 23:49

43     

    

Algimantas Rusteika. Šitie neramumuose ir riaušėse būtų pirmieji

Atvažiavę pasistato toliau, kad kameros nematytų. Įlinguoja, rėmą kietuoliškai išskėtę, su gobtuvais, pasklidę tarp lentynų ilgai slampinėja. Dantys išpuvę, snukiai bereikšmiai su negyvom šaldytos menkės akim, kažką tyliai persimeta. Žvilgsniai taip ir šaudo į signalizacijos laidus, daviklius, vaizdo kameras, kasą, brangių gėrimų spintą.

Pasilenkęs per prekystalį atseit spokso į kažką lentynoj, bet iš tikro žvairuoja prie pardavėjos rankų pavojaus mygtuko. Penki nevietiniai vyrai toli nuo pagrindinio kelio, per koronavirusą atvažiavę į kaimą pasivaikščioti, parduotuvėn užeina „nusipirkti kramtuškės“. Kaimas, blet, šūdas, nieko čia gero – išvažiuoja. Aiškiai „zaliotni“ apsižiūri.

Parskrenda ne vien akcijinių slidinėjimų mėgėjai. Ir ne vien vargo bitės, išvažiavę duonos kasdieninės sau ir šeimai. Sugrįžta ir kraujasiurbiai, kurie, kadaise atsidarius Europai, išvažiavo, o visi besikeičiantys policijos vadai pelnėsi už „gerėjančią kriminogeninę“, darė „optimizacijas“. Nors erkės niekur nedingo, tik laikinai buvo išropoję.

Pirmieji išvažiavę užsiėmė kitų išvykėlių eksportu-importu, tiekė už brangiai pigią lietuvišką darbo jėgą. Ėmė ir iš išvažiuojančių, ir iš darbdavių, pilni internetai buvo „įdarbinimo agentūrų“ir „tarpininkų“, kurie ir suranda garantuotą, gerą darbą, ir apgyvendina.

Įdarbindavo nelegaliai, atėmę dokumentus, ėmė „procentą“ ir rinko nuomas. O patys už paslaugą vakarietiškam rykliui pabūdavo „brigadininkais“, sudarydavo sau fiktyvias darbo sutartis, gaudavo socialinio draudimo numerius, prisijungė prie išmokų sistemos spenio. Įleido šaknis.

Greit susimezgė banditų tinklai ir ryšiai su kitais banditų tinklais, vežė kaimo mergas albanams „dirbti baruose“, žolę, cigaretes ir šnapsą, džiaugsmo tabletes ir netikrus pinigus. Prireikė šeštukų ir išmušėjų, tai ten patraukė ir kita tautinė smulkmė – padangų, automobilių ir valčių motorų vagys, suteneriai su savo gyvu asortimentu, kišenvagiai ir kiti duobagyviai. O mūsų kriminogeninė nieko nedarant vis gerėjo ir gerėjo.

Dabar valstybių durys užsitrenkia, banditų tiekimo grandinės irgi trūkinėja, visi bizniai užsidaro, žmonės tupi namuose, nei vežti, plėšti, nei vogti nebe labai yra iš ko ir kam. Vidutiniokai ir įleidę šaknis barygos pasilieka, o smulkmė sugrįžta.

Tik čia niekas jų nelaukia. Išmokų niekas nesiūlo, visi nelegalių pinigų darymo tinklai užimti kitų, net „už navodkę“ vietinė fauna pareikalaus susimokėt ar „priimti į dalį“. Šiltai išmiegoti, prisigerti ir prisiėst, parūkyti ir dulkintis norisi kasdien. O dirbti nieko nemoka.

Jiems greit prasidės pasaulio pabaiga – baigsis parsivežti pinigai, ruoškimės, broliai ir seserys. Pirmiausia kioskai ir kaimo krautuvėlės, kurios naktį lieka nuošaliose vietose be žmogaus, be kamerų ar kur saugos tarnyba atvyksta po pusvalandžio, sodybų senoliai ir nuošalesnių prabangių namų savininkai, turintys grynųjų, sodų namelių savininkai ar šiaip praeiviai.

Dabar visi su kaukėmis, gobtuvais ir akiniais, niekas nepažins, jei nepagausi už rankos. O ir pagauti nėra kam, pareigūnai vos ant kojų nuo kovos su koronavirusais. Miestuose pajėgų dar yra, o miesteliai ir kaimo vietovės visiškai neapsaugoti. Ir jokia e-policija nepadės, jie tik registruos tai, kas jau atsitiko.

Šitie neramumuose ir riaušėse būtų pirmieji. Kuo ilgiau truks neapibrėžtumas, tuo didesnė tikimybė, jog šauliams ir kariuomenei prireiks pradėti patruliavimą provincijoje. Arba patiems žmonėms teks savo gyvenviečių savigynai kurti policijos rėmėjų būrius ar kokį nors kitą vietinės „šerifo tarnybos“ variantą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-04-10 15:10

po korono megins tie,bet kazko netikiu,kad jiems cia leis siauteti.Laikai ir technika,be to ir policija nebesluba,turi kas uzvozti bananu,kad issiriestu ?.

Lietuviškom pajėgom       2020-04-1 11:51

Jei jau kovosi pasiimk Dzeiką į kompaniją, jis tikrai gerai nusimano apie reikalus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-04-1 7:30

Kad išvengti sukilimo, reikia išmintingai išjungti 7-ių apsišaukėlių seimų partines gaujas - 30 metų komunistus dangstančiuosius, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiuosius bei palaikančiuosius landsberginius, brazauskinius, burokevičininkų grybauskinius, karbauskinius, visokius liberalkomunistus bei panašius.
***
Žinia, dėl aiškumo.
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas yra antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž v_i_s_o_s problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-04-1 7:14

Algimantai, norim ar nenorim, sukilimas bus. Štai ką kalba žmonės
va čia (nuo 49:20)
https://www.youtube.com/watch?v=mX1-w-J2ik8
va čia (nuo 27:20)
https://www.youtube.com/watch?v=UR8tb-cL-eA
________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 balandis

ah1       2020-03-31 21:41
ah1       2020-03-31 20:57

simptomai panašūs, caronovirus + sintia : https://youtu.be/1g2McggZ8TQ

LT polytikas       2020-03-31 20:47

Džeugsmoji diena! Sugryžo!
(Nu va bliat, ar niasakėm kat “emigrantaj gryš”?)
Dabar ant Lietuvos bus daugeu brangiųjųlietuvosbalsuotojų.
Balsuos!
Nu i kas kat be proto, ale teip kajp rejke.

Dzeikas       2020-03-31 20:26

PS.
“Arba patiems žmonėms teks savo gyvenviečių savigynai kurti policijos rėmėjų būrius ar kokį nors kitą vietinės „šerifo tarnybos“ variantą.”
—————————————————————————————————
Jeigu tie savyginos buriai kumeletems mentams kupron duotu(cia nekalbu apie pavilnes Putino 5 kolona - tie tai “visada pasiryze”, bet siuo atveju ne apie juos) ir ginklus atsuktu, kai tie kisasi i aiskiai neteisu reikala, kaip kad geguzes 17 Garliavoje - tai zenklas, kad i Lietuva galima grizti.

Dzeikas       2020-03-31 18:59

Jeigu yra taip, kaip straipsnis pasakoja, tai tik pasitvirtina teze “Lietuva - neismoktu pamoku salis”.
Tiek JAV, tiek UK, tiek Vokietijoje su tautiniu brudu nesusidedavau.Ir siaip silto ir saltomate imigrantai tautieti pirma paklausia ar sis imigrantas(“suvisam?”), ar gastarbeiteris(“bablo uzkalt?”). Su gastarbaiteriais bendrauja gastarbaiteriai, su imigrantais - imigrantai. Sios chebros tarpusavyj nesusikerta ir nesimaiso.
Kokios pamokos neismoktos? nesukurta savivalda ir neleista zmonems gintis patiems. Na sure, kas gi bus kai muzikas atsuks strielba i bajoro peniuksli jo dukras zaginanti (“ble,ziurke uodega suko, o paskui nedave, tai kas daryt?”).
Velgi, atranka vyko ir tarp muziku: baudziaunykai ar cholopai isikibo i uodega tautiskai idejai ir mokino kitus gyvent sede ant ES ismoku. Muzikai ukininkai pasitase pasitase , pabuvo kelis kartus ismuilinti, nusispjove ir isvyko i anglijas.Kur ju lauke kritimas i dugna ir letas kopimas i anglisko muziko-ukininko ar burzujaus jei mieste lygi.
Tai kaip rodo balsavimai (Pleves triuskinantis isrinkimas i vierchus) ES atsirinko sau tinkamus , o nuosedas (mazuta ir gudrona naftininku kalba) grazina is kur paeme.
Tam tikra prasme situacija net blogesne nei iki ES. Valdzia dar labiau bijos duot ginkla zmogams, o norinciu gintis bus dar maziau negu iki tol.

sakė       2020-03-31 18:55

KDS keli diedai sakė  kad Fed nėra.

tik tiek       2020-03-31 18:49

Nuostabus įžvalgumas. Be jokių mekenimų.

stasys        2020-03-31 18:35

rojus runkeliams 2020-03-31 17:40 . o Jus pabandykite spėti ar autorius apsiverks ir ši karta pamatęs tokias didvyriškas pastangas kovoje su virusų R.Karbauskio ? Beje Rusijoje tos priemonės jau veikia ir užtikrina žmoniu paklusnumą valdžiai , gal laikas ir Lietuvoje tokias įvesti o A.Rusteika paskirti ‘načialniku’ viso Kauno regionui įdarbinant ir KF. ?? Klausimas aišku retorinis .

O ko norėt iš       2020-03-31 18:29

tų išvaduotojų ir Vakaruose? Juk jie viso labo tebuvo Blogio imperijos sąjungininkais - Stalino garbintojais.

Taip, bet mūsų mergos       2020-03-31 18:26

to nežino, kaip išvaduotojai (liberal-dimokratai) dulkino okupuotų šalių mergas. Kaip dulkino vokietes, prancūzes, austres ir itales, ir kaip po masinio seksiuko jas galabijo. Mokytojos ir docentai gi šito nepasakoja, tiesa?

rojus runkeliams       2020-03-31 17:40

Pasigrožėkite,ką jau visai netrukus įteisins mūsų “patriotai”:

infa.lt/43754/valdantieji-siulo-iteisinti-zmoniu-sekima-stebint-mobiliuosius-telefonus-ir-priverstine-menesio-hospitalizacija/

ah1       2020-03-31 17:31

o jei pagausi vagį tai būsi pats kaltas ir pats būsi nusikaltėlis, nes vagis bus nukentėjęs asmuo pagal suformuotą Lietuvos teismų praktiką ir dar vagiui žalą turėsi atlyginti kad pagavai.  Taip kad vargu ar kas bau užsiiminės vagių pačiagauda.

Vaizdas įtikinamas       2020-03-31 16:53

Iš viso, aš tai šiek tiek nustebęs, kad ir ne tik mūsų šalies vyriausybė taip rūpinasi ir išlaidauja, sugrąžindamos dukras ir sūnus paklydėlius, kurie patys išvyko, tai lai patys ir grįžta.

kaip virusas veikia valdžiagyvius       2020-03-31 16:36

Puikūs pastebėjimai:

lebionka.blogspot.com/2020/03/covid-19-pas-musu-valdzia-kitokie.html

Tvankstas       2020-03-31 15:46

14:37 - Prancūzijos kareiviai (prancūzai, alžyriečiai, marokiečiai,...) surengė garsųjį seksodromą Stuttgart metro - vienu metu buvo prievartaujama keli tūkstančiai vokiečių mergaičių, merginų, moterų, klyksmai sunkiai įsivaizduojami.

nepritariu       2020-03-31 15:25

pirma karta nepritariu autoriui. jis cia, pagautas emociju, seka Skvernelio pedomis sakydamas, kad “jie” neturetu buti vadinami zmonemis. taip lengva skirstyti zmones I mus ir juos. mes va geri, o atvaziaveliai blogi. juk visur yra visokiu, procentiniu pasiskirstymu kol kas niekas nepateike, kur kuriu yra daugiau. taip, nemazai nusikalteliu buvo isvaziave, nemazai gal dabar ir grizo, bet apibendrinimai yra negrazus, ypac is tokio zmogaus kaip p. Rusteika. nusikalteliu buvo ir yra ir Lietuvoje, jie ne vien tik emigrantai. ka niekam automobiliu detaliu nenusuka Lietuvoje, namu neapiplesineja, zmoniu nesumusa, pinigu telefonu neisvilioja? nusikaltelis yra nusikaltelis, nesvarbu ar grizes, ar vietinis. tokiu, kaip autorius apraso, apsidairanciu, yra pakankamai ir vietiniu. beje, jeigu vietinisu banditelisu karantinuotu viesbuciuose, jie irgi elgtusi panasiai. o jeigu Lietuvoje vyktu neramumai ar riauses (tfu tfu tfu neduokdie), dar neaisku, kas daugiau juose dalyvautu- ar tik sitie parvykeliai, ar labiau N.Vilniaus, Naujamiescio ir kt gyventojai…

Taip, Vilniaus        2020-03-31 14:37

brigadininkai labai nekentė Lietuvos ir lietuvių, o jų mergas tratino be gailesčio, kaip tie marokiečiai po karo itales, po tariamo Italijos išvadavimo. Dulkino po vieną šimtais ir pribaigdavo kuo? Gal yra žinančių, kodėl italų ir lietuvių nuomonės nesutampa.

to ???        2020-03-31 14:31

O pats savo tvartelio nenorėtum už dyką padovanot? Arba butą, arba meilužę perleist kaimynui?

Būkime solidarūs prieš ONS tvirtovę ne žodžiais...       2020-03-31 14:29

https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/vytautas-radzvilas-kokia-solidarumo-samprata-remsimes-pandemijos-akivaizdoje.d?id=83919853tijų

Nėra jokio reikalo pateikinėti,aptarinėti ONS stiprinančių tradicinių ( t. y. ..lovio’’ partijų ) ar administracinių- politinių institucijų nomenklatūros elito šunybių ir pašvinkimo kasdieninio srauto. Net esama liberastinė, perkama- parduodama žiniasklaida nuolatat (to samoningai nesiekdama) kasdien parodo įvairius šios santvarkos perpuvimo fragmentus.
Puikus publicistas, adekvatus organizatorius bei principinių polit. reformų strateguotojas ir palaikytojas A.Rusteika patarė man dažniau pagirti profesorių V. Radžvilą. Tą viešai darau- vėl eilinį kartą  ploju jo analitiškumui ir verybiškumui šio teksto pavyzdžiu.in
Bet vis vien užduodu antraštės klausimą partijos, skelbiančios visuotinio atsinaujinimo (pertvarkos) šalyje būtinumą, lyderiui?
Visada ploju profesoriui už geras jo kalbas ir tekstus, bet visada stebiuosi, kad realybėje puikus analitikas elgiasi kitaip ir rodo keistą pavyzdį Sinicai, kitiems jauniesiems visuomenininkams ir Ko..
Kokią  šiuose polit. elgsenos pavyzdžiuose pamatysite   NS veikėjų, ir paties V. R.,  solidarumo sampratą?
1. Seime kaunamasi, pirmiausia CP aktyvo iniciatyva, už 3 proc . kartelę PRIEŠ ONS REŽIMO SARGUS
  NS kūrėjai buvo bent per nago juodymą solidarūs SU ONS oponentams ,GYVYBIŠKAI reikalingo jiems patiems- MAŽIUKAMS ,įstatymo demokratiškais gynėjais?

2. CP bandė Seime nuvainikuoti ONS šulės, burokevičininkės Gryb. kultą,atskleidžiant sąsajas su KGB. Čia ir Landsbergių ir liberalų klanui ir ONS pamatams būtų buvę kraupu.
NS šulai buvo bent kiek solidarūs su kitais šiuo PRINCIPINIU klausimu? Bent Deklaracija?

3. Vyksta NS steigimo susirinkimas…
  NS šulai pasikvietė ,ieškodami solidarumo ir galimų sąjungininkų, bent kokio nors polit, darinio atstovą ,,naujagimio’’ geranoriškam pasveikinimui?

4 Vyksta Kovo 11 patriotų (tautininkų ir t.,t) eitynės..Net CP ,,frakcija’’ žygiuoja…

O mano gerbiamo profesoriaus ir Ko ,kuriems talkinau (parašais)  ir balsavau EP rinkimuose, ten nė kvapo? Sinicos proptaria.lt net ,,solidariai’’ skelbimą ,,pamiršo’’ įdėti…Pagarba NS veikėjui L. Šop.,nes tas bent tą pačią dieną patalpino INFO tiesos.lt
Kokia čia solidarumo samprata vadovavosi NS kūrėjai?

5. ONS oponentai- KS ir CP derasi dėl bendradarbiavimo rinkimuose ir bendrų reforminių idėjų. O NS šulai ieško kaip kur nors ideologinių priešų rasti. Rado : energiją lieja ne ONS oponentų telkimui, bet Dagio nuvainikavimo kampanijai…Anksčiau liejo prakaitą šešėlių paieškai A. Juozaičio kelyje… Dagys ,be abejo , blogiukas neeilinis, bet kur NS solidarumas (ir lyderystė) su kitais, neblogiukais, rinkimų tema?
ONS oponentų  vienybės klausimu rinkimuose .matomai, pamatysime NS viršūnės ir jos pirmininko solidarumo sampratą visiškai…

Kaip paprasta yra kurti tekstus apie solidarumą ir kaip nemalonu, kai kiti turi priminti autoriui, kad jo apdainuojamų principų bei vertybių  reikia laikytis kasdienybėje patiems..Esu NS idėjų šalininkas, bet nelinkiu niekam, dėl minties nuolankumo ir nekritiško lojalumo asmenybėms, o ne vertybėms, susikurti naujoje partijoje TS tradicijas ir asmenybių ,bet ne principų kultą....
Kartoju,  klausimas apie gyvybiškai būtinas bendras ONS oponentų pastangas, bendrą stovyklą  rinkimuose parodys tikrąją NS aktyvo solidarumo sampratą...Kiti ONS oponentai ,be abejo ,nuodėmingi, bet ką sako Viešpats apie nuodėmingumą bei atlaidumą bei meilę artimui? Pradžiai suraskime artimus, pagal oponavimą vėžiniam ONS režimui, ir su jais solidarizuokimės ne tekstuose, bet tikrovėje.
Algirdas

ah1       2020-03-31 13:55

maniškiai tai lieka ten, sako blogiau nei Lietuvoje tikrai nebus.

???        2020-03-31 12:54

Emigravo 1 mln lietuvių iš Lietuvos, dabar grįžo apie 5tūkst., iš jų kažkiek tikrai yra tokių apie kuriuos rašoma. Va, jeigu čia grįžtų tas milijonas normalių, dirbančių žmonių! Bet jie nenori čia grįžti, nes jie ten įsitvirtinę ir jiems ten labai gerai, ko jiems čia grįžti, tvartelio elyto pasiilgo?

DD plius DD       2020-03-31 12:54

Sakykit ką norit, bet mūsmenyse partijos tik dvi. Viena pūtikų (išnmusėsdramblį), kita kabikų (prisikabintpriestulpo). Ponas Rusteika aiškiai prie antrosios. O kad partinis gyvenimas savo nuobodybe tautos neužmuštų, paminėsiu mažytę ir iš pažiūros nereikšmingą trečią, kuriai su didelėmis ir savaime suprantamomis išlygomis priskiriu save- teisingų ir nepelnytai nuvertintų postringautojų partijai.

Tvankstas       2020-03-31 12:38

10:28—- man teko nemažai bendrauti, būti nuodėmklausiu, paslapčių bendrininku (keletas nuteistųjų buvo iki gyvos galvos), todėl manau galiu atsakyti - JIE NIEKADA neturės žmogiško supratimo, bendravimo įgūdžių, jie visada bus vilkai, kuriuos kuo bešertum, maistu ar dvasia, jie pasiruošę tau kvaileliui perkąsti gerklę, užmušti už kelis eurus laisvėje.
Pasiskaitykite kriminalines kronikas, kai priglaudusiuosius užmušdavo.
Kodėl Jums neatlikti bandymo, į savo namus ar butą nepasikviesti, apgyvendinti ‘kvartirantą’ ?

Tvankstas       2020-03-31 12:29

Tiek brigadiniai, tiek daktariniai, tiek gaidjurginiai, tiek tulpiniai ar dar kurie kiti turi vieną neišvengiamą panašumą - raudoną siūlą į GRU. Jų veiklą galima nusakyti trim žodžiais - diversinė prieš Lietuvą.

Teisingai       2020-03-31 12:18

Parašyta skaudi tiesa, kuria vadinama ,,Nepriklausoma žiniasklaida’‘, matyt nutylės, nes pagal aksioma nepriklausomų nebūna, matyt turėsim koronos laikotarpio istoriją.

Deivis        2020-03-31 11:55

Biblijiniai asilai už tokius turėtų melstis ir jiems atleisti, juk ir jėzusas tą liepė. O iš tikro reik juos naikint kaip tarakonus. Visokie būdai pateisinami prieš kriminalinį gaivalą.

Prašalietis       2020-03-31 10:28

Taigi, lansberginio durnių laivo “intelektualiniams” keleiviams visaip negerai.. Vieniems yra negerai, kad keleiviai išsilakstė ir iš 3,7 milijono beliko 2 milijonai. Kitiems"intelektualams” šiandiena darosi “patriotiškai negerai”, kad lansberginės Lietuvos pagimdyta, laisvės ir nepriklausomybės dvasia išauklėta aktyvi tautinė“fauna” sugrįžta atgal su įgytu europiniu patyrimu, nes pasirodo ir vietinės “faunos” šiandieninėje Lietuvoje yra pakankamai. Na o “politinio,ekonominio, kitokio elitinio” plauko “tautinėm” barygom gyventi yra visur gerai. Jei nelabai didelis"tautinis” baryga Europoje ilgiau ar trumpiau įkliūna už grotų, tai, kaip visur ir visais laikais nepriklausomai nuo santvarkų buvo, yra ir bus, jis sugrįžęs visiems garsiai pasakos, kad už grotų jį ikišo “nekaltai, atliekant didelę humanistinę ar kitokią taurią misiją”. Tarybiniais laikais nešę po apatinėmis kelnėmis mėsą iš mėsos kombinato, įkliuvę ir už mėsos vogimą nubausti, milicininkas už kyšius išvytas iš milicijos ir t.t.,šie “tautiniai veikėjai” šiandiena tai vadina “kova su komunistiniu režimu, kenkimu tarybų valdžiai, kova už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę”.

Mes juos išauginome,        2020-03-31 10:28

mums ir teks tvarkytis. Teisingumo dėlei, jiems 77 ąjį kartą turėtų būti suteikta galimybė kažkaip normalizuoti savo gyvenimą. Kiekvienas rajonas, sulaukęs grįžusių, jau dabar turėtų pradėti galvoti, ką įmanoma padaryti. Valstybės mastu reikėtų išmintingos programos, taip pat ir finansavimo, kokį realų užimtumą galima suorganizuoti. Sudėtinga, bet sūnūs palaidūnai jau namie.

grumstas       2020-03-31 9:56

>>>Tvankstas     2020-03-31 7:39

pasidomėk , kiek kainavo sveikatos, nervų  tam verslininkui Panevėžyje išguldžiusiam Kūčių vakarą atsilankiusius nekviestus “svečius”.  Kiek reikėjo padėti jam jėgų, lėšų kad apsiginti nuo kaltinimų  tiek žiniasklaidoje , tiek teisėsaugoje, kad jis neteisingai panaudojo ginklą savo namuose. Tokie teisiniai neapibrėžtumai -gelbėjimosi ratai banditams.  Nušovei pro langą lendantį banditą  , dar turi jį įsiversti į kambarį, kad kūnas neliktų už lango, kitaip būsi pats apkaltintas nužudymu.

kaimieciai       2020-03-31 9:50

Gyvenvieciu savigynos vyrai ar su pusies sakele stos I kova su plesikautojais. Parasykit kokie istatymai Lietuvos gina ta gyvenvietes zmogu ir kokie gina vagi ?

istorijos ratelis       2020-03-31 9:46

Prisimenate , kaip policijos vadai dar anuomet , pradžioje politinio ir socialinio virsmo Lietuvoje,ir visoje 1/6 pasaulio dalyje rypavo , kad mes negalime pavyti TŲ , , kurie iš“aštuntukų” persėdusių į “golpus” ir “bemsus” treninguotų kauno , panevėžio bachūriukų.  Štai kokia rimta priežastis, kokiais įtikinamais argumentais
teisino savo infantilumą tuometiniai vadai. o gero jiems taip buvo liepiama kalbėti ir nieko nedaryti, nes su “torpedų” pagalba vyko turto “perdalijimas į savas rankas .
Tiesiog įdomu , kokiais argumentais bus atsišaudoma dabar, kai vyks tokia suirutė ?
Arkliavagius pagautus smetoninėje Lietuvoje neužmušdavo, tiesiog duodavo basliu per galvą ,kad likusį gyvenimą praleistų aplinkinių užuojautos lydimas ...

stasys        2020-03-31 9:28

Autoriaus požiūris į v.Europa daugiau nei aiškus . Taip kartais nutinka kai ilgą laiką ir pastoviai str. zirzus apie nepriteklius ir neteisybe tvyrančia Lietuvoje o vieną dieną tenka tuos paskutinius turimus trupinius ginti nuo tų ‘išalkusių‘ savo tautiečiu grįžusių į  Lietuva iš sočios Europos . Ėmė ir apsivertė realybė iškrėsdama eilinį pokštą mykiantiems ‚ašarotojams‘ . Turbūt tai nėra blogiausia kas galėtu nutykti Lietuvai , o tie keli šimtai į Kauną grįžusių seno treningiuko ir storo moteriško veido špaklio , praalkus, nepradės atvirai Laisvės a. apiplėšinėti ten ramiai sau krapinėjančias močiutes . Iš to koks skaičius grįžo tautiečiu , panašu kad situacija visi supranta aiškiai ir žino savo vietą realiame gyvenime . Respektabilūs tautiečiai ir jų respektabilus gyvenimas užsienyje realybėje negali būti mažiau patrauklesnis siūlomo saugumo Lietuvoje netgi tokios pandemijos akivaizdoje , priešingai , gal tai padės mums visiems atsikratyti rytdienos iliuzijų ir planu ateityje ir toliau kurti visokias programas kaip sugrąžinti brolį lietuvį į jo tėvyne , sutaupant biudžeto lėšas . Teisūs tie kurie sako jog po epidemijos pasaulis keisis ir gana sparčiai, tai ko taip truko Europai ir Lietuvai bendrijoje taps akivaizdžia išgyvenimo KARTU būtinybę sąlygą , o apie savo saugumą jau nekalbėsime JUOKAIS kokio sovietinio pensininko „ ir vėl rusai puola“ storosios žarnos išskyromis . Pasaulis sparčiai keičiasi ir tiems pokyčiams visi kardinaliai ruošiasi . Tas kas silpnas visada tampa „faršu“ o skęstantis visada griebiasi bet kokio po ranka papuolusio šiaudo . Nemanau kad mums rūpės tai kokie ‚barygos‘ sukinėsis apie kaimo parduotuves , o drumstame vandenyje visada plaukios sočios „politiku“ lydekos siūlančios savo pigias paslaugas greitiems sprendimams . Reikės pasisemti daug išminties ir kantrybės matant koks piliečiu srautas vėl užguls bilietu kasas rudenį  ir kaip mes nusukę nosis nebedrįsime kaltinti visokio verslo jog anas per mažai sukaupė gerovės lašinuko tam kad imituoti tai ko realybėje nėra ir seniai griuvo .  Tam kad atsikelti reikia pargriūti anty žemės o čia labai padeda suvokimas jog tau bus padėta atsistoti o ne klupoti ant keliu . Toks čia ir skirtumas tarp to kas buvo su Kubiliumi ir bus su Skverneliu .

Linksmis       2020-03-31 9:22

Kiekvienas metras miestuose ir miesteliuose yra filmuojamas. Kaimuose kas antras smile Įrašinėjamas garsas (tam tikrose gatvėse, šiuolaikiniuose važiuose, rageliuose, nekalbant apie didesnius kompiuterius). Net miškuose nepasislėptų. Tad jei taip atsitiktų, tuomet tik su valstybinių įstaigų žinia.

Tvankstas       2020-03-31 9:12

7:39—už tai, kad pasipriešinau blaivus su peiliu 6 girtiems ir narkotikais apsvaigusiems, vienas nusidūrė (3,2 prom. alkoholio, 0,32 mg/l amfetamino - mirtina dozė pagal ekspertą) man atsitrenkus į mikroautobusą - užsibėgo ant peilio, mano alkūnei atsirėmus - gavau 64 mėnesius atsėdėti pačioje teisingiausioje pasaulio valstybėje pagal visus oficialius rodiklius Nyderlandų Karalystėje, narko-sodomitiniame rojuje. Nebuvo panaudoti jokie daiktiniai įrodymai rūbai, batai,..., neatlikta jokia daktiloskopija, vos pora DNR mėginių, pagal nieko neatsimenančių narkomanų fantazijas po įvykio, kurios prieštarauja pirminiuose parodymuose, vėliau ‘susigrojo’, netgi patariant kvotėjams. Teisėsmauga kaip velnias kryžiaus bijojo mano apklausų liudininkams, tam stengėsi ir 8 top-advokatai, 4 iš pirmo dešimtuko. Keletą kartų buvau verčiamas psichiniu ligoniu, su advokatų prašymu ir pagalba, mane agitavo iki begalybės - kaip man bus gerai -, nes visiškai nesutikdavau su narkomanų parodymais.
Mano byla Nyderlandams kainavo apie 1 mln. eurų - ech, ko tik nepadarys 16-oji pasaulio ekonomika už didvyrišką nacionalinio narko-sodomitinio rojaus šventenybės mirtį, už šviesią narkotikų ateitį, atlikdami demokratijos vendetą.
Būkite geras, nesekite pasakų, mano patirtis gali tik pasijuokti iš pačio lyg iš vaiko fantazijų.
‘Už vieną muštą dešimt nemuštų duoda.’

Skaudi tiesa ir       2020-03-31 8:27

bejegis prezidentas su Dariuku jauniskiuku?! Ka dabar seks banditelius ar prezidento komanda?!

Armonikaitė       2020-03-31 8:11

Žydrųjų lyčių teisės ir klimato klimaksas niekam neberūpi. Ką veikti?
Už ką kovoti?
Kovosim už banditų teises!

komunistų auklėtiniai       2020-03-31 7:59

VISI ateizmo dvasioje išaugę - tiek banditėliai, tiek banditiško mentaliteto teisėsauginiai (ypač iš GP ir TM) ir “valstybininkai” ir politikai.
Jų bendras vardiklis: zoocentrizmas (stalino, hitlerio, putino) ir neapykanta.
————-
(ta pačia liga - neapykantos - serga ir tovariščiai rusteikos, komentatoriai juozapai)

>>>Tvankstas       2020-03-31 7:39

Ale prisimenu ir labai puikų pasipriešinimą Panevėžyje. Tai puiki pamoka “naglam bachurui”, bei gera priemonė drąsiam verslininkui, o juk ir gynyba net nėra nuodėmė. Kas gali paneigti, kad neatsiras drąsių verslininkų? Juk yra sakoma, kad “įvarytas į kampą” neturi ką prarasti.

Tvankstas       2020-03-31 0:51

Visa teisėsmauga gins visa teisine baze tik bachūriukus, o tau, žmogau, lieka : 1. būti užmuštam laimingai, 2. iki gyvenimo galo likti invalidu vežimėlyje, 3. pasipriešinus bachūriukams, teks sėsti, jei kažkuriam luš kaulai, atsėdėsi, jei kalėjime nebūsi teisingai nudaigotas, būsi pats ir šeimos nariai metų metais terorizuojami ir teisingų bachūriukų, ir teisingos teisėsmaugos.


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Jis yra čia ir dabar, Jis yra su mumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos

Vitalijaus Balkaus replika „Iš savo varpinės“: Maistininkai grasina supūdyti produkciją, arba Kodėl „nematoma rinkos ranka“ taip ir lieka nematoma?

Justas Stankevičius. Ar Sorošas šeimininkauja Lietuvoje?

Neringa Venckienė: „Jie mano, kad mane žemina. Bet manęs jie nepažemins…“

Iš Tiesos.lt pašto: Edmundas Paškauskas. Pandemijos ir rizika vyresnio amžiaus žmonėms, arba Kada bus išrasti skiepai nuo nužmogėjimo? (II)

Verta paminėti. Julijonas Būtėnas: žurnalistas ir laisvės kovotojas

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Atmintinos datos: operacija „pavasaris“ – 1948 m. gegužės 22–24 d. iš Lietuvos ištremta apie 40 tūkst. žmonių

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.