Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Šeimos politika

Algimantas Rusteika. Šiandien atgimė šventas žodis MES

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 26 d. 2:28

22     

    

Algimantas Rusteika. Šiandien atgimė šventas žodis MES

Genijai mokosi iš svetimų klaidų, protingi – iš savų, durniai žino viską. Tėvyninės gamybos idiotai neklysta niekada, dėl visų jų nesąmonių kalti pavaldiniai ir vykdytojai. Kritikai yra valstybės priešai, o atėję protestuoti žmonės – tų priešų sukurstyta patvorinių ir rusofilų minia.

15.45 LRT žinios. Mitingas su 4000 iš visos šalies atvykusių žmonių – 29 sekundės eterio. Keli vaikų atiminėjimo euroentuziastai su plakatais, atslinkę su melu paprovokuoti, kad tėvai ir motinos yra už savo vaikų užmušimą, nusipelnė daug daugiau visuomeninio manipuliuotojo dėmesio – 44 sekundes eterio laiko.

Ir žavingas pranešėjas moteris tirpdančiu balsu informuoja, jog protestuotojai ne šiaip teigia, kad vaikų atiminėjimo įstatymas yra blogas, o kad jis „esą“ blogas. O provokatoriai teigia savo melus be jokių „esą“. Šaunuolė, LRT vadovyte, Vakarai mums padės, visuotinė žmonių panieka ir pragaras tavęs laukia, negi to nesugebi pajusti?

Bet kaipgi tą pajusi, jei net Jos Didenybė to nejaučia? Jai irgi vaidenasi blogi pavaldiniai, vykdę jos palaimintus vaikų atiminėjimus, ir, aišku, per mažai pinigų. Jeigu bus daugiau pinigų, tada atiminės brangiau, ar ne? O gal šitiek pratylėjus buvo galima nepraleisti progos ir dar patylėti? Juk jeigu sėkmingai tylėsi kada reikia ir kalbėsi kada reikia ir ką reikia, Briuselio viršininkai mestelės gerą postą, ar ne?

Visada stebėjausi, kaip jie nejaučia, kas vyksta. Juk tereikia išmesti iš krentančio baliono pora dundukų ir šakalienių, nuleisti garą ir minia išsiskirstys. Bet juk neišmes, saugos juos ir apsikabinę laikys, kol Žemė, kuri vis sparčiau artėja, smogs jiems į veidus ir užpakalius ir pasaulis su dangum pasivartalioję sustings. Tik tada, matyt, pamatys, kad skrydis baigėsi.

Na, bet ką aš čia apie lavonus. Buvo gera pamatyt šitiek gyvųjų mirusioj karalystėj. Buvo gera paspaust šitiek rankų žmonėms, kurių nepažįstu arba tik esu matęs ekrane. Meilės dvasia apgaubė tą aikštę, šviesa ir šiluma sklido iš veidų, kai maža mergaitė, baigusi dainą, pasakė: „Mama, Tėti, aš jus myliu!“.

Tai kas, kad nebejutau nušalusių kojų pirštų – mes išgyvenome tiesą ir pajutome vienas kitą. O jie dar nejunta, kokią klaidą daro. Jie dar nemato, kad jau prasideda ir traukinys krustelėjęs pajudėjo, ir kokia didžiulė Tėvynės meilės ir tikrojo gyvenimo galia susitvenkusi.

Jie dar galvoja, kad viskas praeis kaip sapnas ir melu galima užgesinti viltį. Ir tegul sau galvoja – tai juk numirėliai ir po poros metų mes jų nei pavardžių neatsiminsim. Sakiau, kad mūsų per mažai. Bet taip jau nėra, žinau, kiek daug buvo išlydėjusių, kiek daug neatėjusių buvo kartu su visais. Šiandien atgimė šventas žodis MES.

Laikas apsisuko ir sugrįžo, dabar vėl gali išvežti tavo vaikus. Vis paklausiat – kiek tai dar gali tęstis, nors atsakymą žinot – tiek, kiek jiems leisim. Bet nepriklausoma Lietuva, kurioj niekas nuo žmonių nepriklauso, lėtai artėja prie galinės stotelės. Atsibuskim ir pasveikinkim vieni kitus – prasidėjo.

MES jau ateinam.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Misteris       2018-11-26 19:52

Nereikalaukite nieko iš DEGENERATŲ.
Juos nuskriaudė Dievas už nuodėmes.
Eikite ir pasiimkite kas jums priklauso.

taigi,       2018-11-26 18:18

man tas LRT primena sovietmetį, informacija pateikiama tik vienpusė, tinkanti aukščiausiajai…ir konservatoriams.

stasys        2018-11-26 18:08

2018-11-26 13:18 ..Nors aš ir ‚bobikas kontorinis‘ , bet taip loti manęs dar niekas neišmokė ir jau vargiai be išmokys ..Kur tamsta klysta ?  jei ant bačkos (statinė)  tokiame renginyje nekviečia parėkauti ..matyt pačiam brautis ten nereikėtu ir čia jau nieko nepadarysi . Va Kauno UBAGU desantas uodegas ten irgi trynė  , bet taip ir liko už kadro nepaminėti . Darytina išvada kad VF su sinicom aplinkui buvo kviečiami tik paspoksoti , paploti ir kojomis patrypti . Kas baliu užsako to ir muzika ..bei užkandžiai .

,,Drąsuoliui"       2018-11-26 16:23

Ne ,,lenkų seimūnas”, o Lietuvos. Z. Jedinskis. Nedrąsu pripažinti, kad iš šios frakcijos nė vienas negina Šakalienės verslo? Bet tai tiesa.

>Organizatorių drąsa ir VF "pogrindis"       2018-11-26 13:23

Apie kokį VF “pogrindį” čia kalbama - nesupratau.
Tauta turi prabusti ir pradėti kovoti už savo teises(šiuo atveju už savo šeimos saugumą) ir nereikia kaltinti, kodėl mitinge nebuvo to ar ano. Niekas neturi teisės kaltinti nei Vilniaus Forumo, nei profesoriaus V. Radžvilo kodėl jų nebuvo mitinge, kodėl nešnekėjo. Juk negali minėtas Forumas ir jo garbingi nariai visą laiką ir visus vedžioti už rankučių, už juos pasisakyti. Turime save pradėti ginti MES PATYS.
Todėl manau priešingai: žmonės bunda, sugeba susiorganizuoti ir pakritikuoti nedorus valdžios sprendimus, o tai reiškia, kad atsiranda kritinė žmonių masė, ko seniai pasigedo profesorius V. Radžvilas.
Greitai bus mitingas dėl Lietuvos miškų kirtimo, kuriame taip pat gausiai dalyvaukime ir pasisakykime ne vienas ir ne du. Taip mes pasijusime vėl esanti TAUTA, kuriai skauda ir kuriai rūpi.

Organizatorių drąsa ir VF ,,pogrindis"...       2018-11-26 12:18

LRT radijas, tvarkomas buvusios delfi.lt ,,orakulės” , tuoj po mitingo paskelbė :,,Susirinko penki šimtai…(o faktiškai buvo 2-3 tūkstančiai)...”
Delfi žurnaliūgos -neeiliniai melagiai, nes mitingą aprašė taip, kad galėjai suprasti, jog tai mergų mylėtojo Majausko mitingas , o ir mitingo tema,( prieš nuotraukų ciklą (,pateikta pagal tą mergininką ...O kad Puteikis, Dagys, lenkų seimūnas ir Puidokas ten buvo pagerbti ir kalbėjo, delfo melagiams-nei motais, net nepaminėjo , nes pamelavo, jog ten svarbiausias ir vienintelis iš Seimo buvo Majauskas..

.,,Prilipino”  prie pilietinio mitingo nevykėlį Šakalienės draugelį Mykoliuką ir pavaizdavo jį svarbiausiu mitinge, o jo cirkininkų grupelės (pseudopiketo juokdarių) pramanus pateikė kaip lygiaverčius solidaus mitingo reikalams…Adekvačiai ir sąžiningai mitingą atspindėjo alkas.lt

  Eilinį kartą  susimovė VF profesūra ,praleidusi AUKSINĘ  progą tarti žodį ir politinę konstruktyvią aiškią kryptį suteikti siauroje tematikoje užsidariems mitingo kalbėtojams…O maksimum ,galėjo net būti mitingo organizatorių tarpe…Pilietiškų žmonių akivaizdoje teigiu, kad V. Radžvilo (neturinčio jokių vadybinių gebėjimo ir drąsos ,bent jau lemiamu , ,,degančiu” momentu įkvėpti ir burti plebėjus…)vadovavimas VF yra žemiau kritikos lygio…Kiti ten tyli, matyt, prislėgti didžiojo mokytojo ir švietėjo šešėlio…Jei prabils ne unisonu su žmonių ir kryptingo veikimo baimės slegiamu profesoriumi, matyt, bus Sinicos rankomis neviešai ir akiplėšiškai (el. laiškuose saviems ir tiesos.lt anoniminiuose komentaruose) apdergti taip ,kaip pastarasis , be jokios sąžinės graužaties, pasielgė vieno visuomenininko atžvilgiu..
Geras diskutuotojas ir puikus viešas publicistas (bet , deja,  prastus poelgius sau užkulisiuose leidžiantis…)  V.Sinica ,ir kiti Propatria.lt veiklieji jaunuoliai, pasekė jų mokytojo V. Radžvilo pavyzdžiu ir nėrė į krūmus, mitingo klausimu…Tą patį jie daro ir prez. rinkimų klausimu- tūno bunkeryje pagal profesoriaus ,,įkvepiantį ” pavyzdį ir svajoja, kaip nesirodant plebėjams ir nebendraujant su Lietuvos plebėjais, jiems EP mandatai nukris ,kaip kepti karveliai,  iš dangaus savaime…
Mitingo organizatoriai ir kalbėtojai nekėlė jokių strateginių platesnių tikslų ir įžvalgų, tad buvo eita ,kaip Garliavos atveju, vienos siauros temos keliu, nekeliant jokių klausimų, siųlymų  ar abejonių dėl sisteminių šios pūvančios santvarkos problemų...Iškalba,sumanumu ,telkiant mitinge sąjungininkus ir gerbėjus,  ir protesto temos išplėtimu iš kalbėtojų ,mano nuomone, išsiskyrė tik N. Puteikis…Ar A.Juozaitis bandė kontaktuoti su organizatoriais -dievai žino, bet jis netyli ir bent organizuoja juridiškai paveikią peticiją ta tema.
O VF ir propatrios šulai vėl plieks gerus tekstus po Lietuvosd mūšio už šeimą, kurį jie pratūnojo bunkeryje…

LRT antraštė       2018-11-26 11:21

LRT skelbia “Susirinko minia šalia Seimo”. Kreivų veidrodžių karalystėje pas Tapiną ateina protestuotojai ir mitinguotojai. Jie susirenka ne šalia, bet prie Seimo.

Mes šioje valstybėje esame kampininkai minia, kuri “pati savo noru” susirenka ne prie seimo, bet šalia seimo.

LRT klapčiukai yra trumparegiški šitaip erzindami žmones pagal pyplzų partijos užsakymus.

Komentatorius       2018-11-26 11:18

Nejaugi neįmanoma surasti advokatą,
kuris šitokią dezinformaciją “nacionalionio transliuotojo vardu”
padėtų apskųsti teismui.
Dauguma stipriųjų advokatų dirba “sistemai”,
kiti stiprūs dirba tik tiems, kas gerai užmoka…
O gal yra stiprių advokatų, kurie dirba už nedidelius pinigus ir iš idėjos…?
Vis lenda analogija su 1918 metų teisininkais…

Birute       2018-11-26 11:06

Puikus straipsnis.Aciu.

Kaip       2018-11-26 10:05

visada, taiklus ir astrus straipsnis.Aciu.Ypac apie Jos Dydenybe.Taikliai.Jie nesustos.Dabar skubos tvarka bus stumiamos pataisos, kurios nieko is esmes nepakeis.Bet, tai bus dovanele visuomenei, kad nusiramintu.Pajudeta labai ryztingai.Laikina stotele tik po istatymo atsikratymo.

albina       2018-11-26 9:29

Ieškojau Jūsų mitinge,buvote,AČIŪ! Jūsų nenuilstamas rašymas šviečia ir protina mūsų galvas.Istorijos ratas pasisuko kai kam netikėta kryptimi.Kandidatai drąsūs ir žavūs TV užstalėse,kai suderintus klausimus uždavinėja *savi*žurnalistai.Vakar jų nebuvo.Partijų vadai,prisistatantys žmonių partijomis,neišdrįso ateit ir pripažinti klydus.Darykim išvadas.Ne minia vakar susirinko,tai kovotojai už Tėvynės pamatus.Sienos griūva,bet pamatų neatiduosim.

Vikipedija       2018-11-26 9:14

“Ir žavingas pranešėjas moteris tirpdančiu balsu informuoja”. Girdėjsu, kad šis žavingas pranešėjas prieš ateidamas į TV3 ir LRT dirbo alfonsu pas turtingas JAV išeives. Toks vyriškas prostitutas. Labai tinka žurnalistikai.

iš širdies       2018-11-26 8:36

Ačiū, ponas Algimantai.

Jūsų žodžiai išspaudė ašarą.
Ačiū dar kartą

Užkulnys       2018-11-26 7:37

Atlikus degustacijas, buvo nustatyta, jog pats skaniausias patiekalas yra norvegiški pinigai. Kartą paragavęs negali sustot!

Skubus komunikatas Papų portale:       2018-11-26 7:34

Visuotinai mylimų ir aktyviu balsavimu rinktų Valstiečių profesionalų Vyriausybės Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, teigia kategoriškai nepritariantis grupės Seimo narių bandymams keisti smurto prieš vaiką sąvoką ir silpninti Vaikų Atiminėjimo Įstatymą.

 

Stipru, Algimantai,       2018-11-26 7:32

kaip visada. Pritariu, palaikau, sveikinu, žaviuosi.

Nikolae Čeušesku       2018-11-26 7:19

Mudu su Elena irgi manėme, jog valdysime amžinai…

rubuilis Mantuks       2018-11-26 7:15

O mias irgi turime Žodį - “MĖSOS!”
Pageidautina žmogienos, pageidautina šviežios. Vaikučiū.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-11-26 7:02

(naujausia žinia apie LRT)
Tautos forumo kreipimasis į Seimo Kultūros komitetą dėl LRT veiklos

Nepaisant daugelio raginimų ir mitingų, nematyti jokių požymių, kad LRT informavimo politikoje vyktų kokios nors esminės permainos. LRT vadovybė ir LRT tarybos nariai atvirai deklaruoja abejingumą Lietuvos valstybingumui ir nepaklusnumą LRT įstatymui, tuo didindami visuomenės susipriešinimą, kuris nacionalinio saugumo požiūriu negali būti naudingas Lietuvos valstybei.

“Kita vertus, nėra pagrindo manyti, kad visuomenė ketina taikstytis su tolesniais sistemingais LRT įstatymo pažeidinėjimais ir kitais LRT užvaldžiusios siaurų interesų grupuotės veiksmais ignoruojant visuomenės nuomonę. Pagal LRT įstatymą (9 str.) LRT Tarybos sudarymą organizuoja Seimo Kultūros komitetas, todėl Tautos forumo steigėjai pirmiausia siekia išsiaiškinti Seimo Kultūros komiteto požiūrį į įstatymu nustatytos LRT misijos vykdymą bei Seimo deleguotų LRT tarybos atstovų laikyseną LRT įstatymo atžvilgiu. Manome, jog prasminga surengti Seime susitikimą, kuriame dalyvautų Seimo Kultūros komiteto nariai, Seimo deleguoti LRT tarybos atstovai, Tautos forumo steigėjai bei kitų organizacijų atstovai. Susitikimo metu būtų siekiama aptarti priežastis, trukdančias nacionaliniam transliuotojui atsinaujinti ir veiksmus, įgalinančius sumažinti susidariusią įtampą visuomenėje, apie tai informuojant ir tarptautinę bendruomenę. “
Visas teksta va čia
http://www.vilniausforumas.lt/2018/11/tautos-forumo-kreipimasis-i-seimo.html

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-26 6:59

LRT tarybą sudaro:
bemaž 3 dežimtmečius LKP budelius dangstančiųjų, 7-ių antikonstitucinių suėjimų (Seimų) brazauskinių, landsberginių, kirkilinių, karbauskinių gaujų 4 atstovai;
komunistinės prezidentūros grybauskinių 4 atstovai;
“visuomeninių” organizacijų 4 atstovai.
https://www.lrt.lt/apie-lrt/lrt-taryba/tarybasudaro
Išvada: Tautos LRT pasisavino partinės gaujos su komunistiniu užkratu ir skleidžia Tautai bjaurų komunistinį dvoką jau l. daug metų. Kitaip ir nebuvo. Iš okupuotosios LRT sklindančios komunistinės propagandos dėka:
klastingųjų komunistuojančių landsberginių gauja (berods 2004 metais) sudarė politinį sandorį su Politinių Kalinių ir Tremtinių Sąjunga (rodoma budelių ir kankinių bičiulystė);
prezidentė - komunistė;
komunistė prezidentė su partizanu Juozu Jakavoniu - Tigru bičiuliuojasi
http://varena.lt/naujienos/prezidente-dalia-grybauskaite-pagerbe-kasciunu-kaime-gyvenanti-partizana-juoza-jakavoni-tigra/
Žinia
Tauta skurdinama bei Lietuva naikinama (ne kažkokių neaiškių liberalų dėka kaip buvom įtikinėjami iki šiol, o) komunistuojančių gaujų taisyklėmis, kurios paralyžiuoja bet kokią veiklą Lietuvoje.
***
Partizanų tikslas buvo išjungti komunistus. Dabar, mūsų tikslas yra toks pat, juk nepavyko mums to padaryti iki šiol.
________________________
Sąjūdis (iki pergalės)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-26 6:54

Reikalingas tikras Sąjūdis.
Be Lietuvos televizijos ir radijo, Sąjūdis netikras.

Kriu kriu       2018-11-26 5:37

Sunkiai iškenčiau iškrovos dieną. Vietoj šilto šikalienių Š šėrė mane perlais.

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.