Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Šį rytą atsibudome nebe Lietuvoj. Back in USSR

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 4 d. 18:46

68     

    

Algimantas Rusteika. Šį rytą atsibudome nebe Lietuvoj. Back in USSR

Valdininkija, dar svirduliuojanti ir nespėjusi išsipagirioti po naujako, sausio 1 d. suguža prie išgelbėto nuo gelbėtojų Gedimino kalno pagerbti Trispalvės, kurią iškėlė rizikuodami gyvybe kariai savanoriai, vadovaujami K.Škirpos. Ponija gyvybe nerizikuoja ir jiems leidimų nereikia.

O kada keturi žmonės kitą dieną ateina su vėliava ir uždega keletą žvakučių kariams savanoriams pagerbti, atvažiuoja kiekvienam po policijos ekipažą. Moteris sulaikoma „už mojavimą vėliava, nes tai yra vėliavos negerbimas“.

Kaip didžiulė nusikaltėlė, uždaryta į grotuotą automobilio skyrių su šalia urzgiančiais koviniais šunimis, nuvežama į nuovadą, panaudojant kovos veiksmus, užlaužus rankas jėga iškratoma, bus „atsakomybė“. Patenka dėl smurto į gydymo įstaigą, patiria šoką. Vėliava atimama kaip „nusikaltimo įkaltis“.

Net KGB per mitingą prie A.Mickevičiaus paminklo nedrįso žmonių vaikyti, vežti ir bausti, naudoti jėgos. O „laisvoj ir nepriklausomoj“, kai jokio mitingo nebuvo ir jokio susirinkimo nebuvo, tik keturi žmonės nešini vėliava uždegė žvakutes, prieš piliečius naudojama jėga ir jie bus baudžiami.

Partokratams nervai nebelaiko, daro klaidas. Užuot panaudoję prieš kritikus išbandytą metodą – viešas patyčias, kurias po to galima pamiršti, jie paleidžia šunis. Ir kritikus daro kankiniais. Na, taip dar caras tėvelis 1905-siais darė. Ir Janukovičius 2014-siais. Ir Šimašius 2020-siais.

Tai vis dar galvojat, ką daryti? Ir kad nėra jėgos ir būdų viską pakeisti? Kad sistema nenugalima, turtinga, galinga ir baisi? Kad reikia kažkokių rinkimų, kažkokių mistinių išgelbėtojų, milijardų ar visai tautai ant kelių suklaupus nušliaužti į Jeruzalę?

Sistema supuvusi iki gyvuonies ir ją nuo griūties vargiai telaiko keli ramsčiai. Ir todėl juos gins iki paskutinio lietuvio ir euro, todėl visos mūsų deklaracijos, rezoliucijos ir reikalavimai – tuščias oro virpinimas.

Didžiausia jų baimė – kad žmonės nustotų bijoti, nes tai pagrindinis likęs ramstis, kurį praradus jie bus nušluoti.

Let me hear your balalaika’s ringing out
Come and keep your comrade warm
I’m back in the USSR
You don’t know how lucky you are, boy

Back in the USSR

* * *

PAPILDYTA 17.15:

Policija pateikė tokį paaiškinimą žr. ČIA

„Šią savaitę Vilniuje, Trispalvės alėjoje du kartus buvo savavališkai užkabintas lipdukas su buvusiu alėjos pavadinimu. Savivaldybė kreipėsi į prokuratūrą dėl vandalizmo.

Reaguojant į tai, sostinės policija ėmėsi priemonių, siekiant išaiškinti tai darančius asmenis. 2020 m. sausio 3 d. vakarą pastebėta, kad prie alėjos renkasi asmenų grupė. Policija neturėjo duomenų, kad toje vietoje planuojamas kažkoks mitingas. Atvykus patruliui, moteris pradėjo mojuoti vėliava.

Paprašius prisistatyti ir pateikti savo dokumentus, moteris atsisakė tai padaryti, paaiškino, kad nori išreikšti savo valią. Moteris neprisistatė, nepateikė asmens dokumentų, atsisakė paaiškinti tam tikras aplinkybes, todėl siekiant nustatyti moters asmenybę, ištirti ir užkardyti teisės nusižengimus, susijusius su alėjos pavadinimo keitimu, ir tokius įvykius ateityje, 19.15 val. moteris buvo pristatyta į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą.

Policijoje nustatyta moters asmenybė, paaiškėjo, kad prieš kelis mėnesius ji buvo dažais apipylusi Laisvės kalvą Lukiškių aikštėje, taip pat prieš kelias dienas buvo užfiksuota Nepriklausomybės alėjoje, kur buvo užkabintas lipdukas su buvusiu alėjos pavadinimu.

Policijoje moteris pareiškė, kad jai bloga, todėl buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, kuri 20.55 val. pristatė moterį į gydymo įstaigą. Vėliava liko policijos įstaigoje, ji bus gražinta savininkei. Medikams moteris paaiškino, kad ją sužalojo policijos pareigūnai.

Moteriai surašytas administracinių nusižengimų protokolas dėl teisėtų pareigūnų reikalavimų ar nurodymų nevykdymo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 506 str. 4 d.) ir pareigūnų garbės ir orumo pažeminimo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 str. 1 d.), sprendimą dėl to priims teismas. Surinkta medžiaga tolimesniam tikslinimui perduota į 3-iąjį policijos komisariatą.

Siekiant įvertinti pareigūnų veiksmus, Vilniaus apskr. VPK taip pat atliks ir vidinį patikrinimą.“

Šis paaiškinimas neatlaiko jokios kritikos. Savivaldybė kreipėsi, o policija reagavo „dėl vandalizmo“. Tokio nusikaltimo kaip „vandalizmas“ nei Lietuvos Respublikos baudžiamajame, nei Administracinių teisės pažeidimų kodekse nėra. Tačiau yra Rusijos Federacijos baudžiamajame kodekse – RF BK 214 straipsnis. Nejaugi juo vadovautasi,  ar čia tiesiog iš pripratimo ne tą kodeksą R.Šimašius atsivertė?

O gal turimas omenyje LR BK 284 str. numatytas viešosios tvarkos pažeidimas, kuriame kalbama apie vandališkus veiksmus? Tai paskaitykim jį visą: „Tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.“

Ir tai bandoma pritaikyti mokytojai su vėliava, atėjusiai pagerbti karius savanorius ir manoma, kad atsiras bent vienas neišprotėjęs pilietis, kuris tuo patikėtų?

Įstatymuose dar yra savokos „turto sugadinimas“ ir „suniokojimas“, kurios šiuo atveju visai netinka, nes niekas nieko negadino ir neniokojo. Kaip ir jokio susirinkimų įstatymo bei kitų piliečių interesų pažeidimo nė su žiburiu neįžvelgsi.

Tie kurie turi prižiūrėti teisę, tiesiog neturi anei vieno teisinio argumento savo neteisėtiems veiksmams pateisinti. Šis policijos „paaiškinimas“ – tik greitosiomis sukurptas pabandymas Vilniaus mero atsiųstiems pareigūnams, smarkiai sėdusiems į karvės blyną, išsukti nuo atsakomybės ir bent kiek sušvelninti visuomenėje kylančią pasipiktinimo bangą.

Po to, aišku, bus „vykdomas vidinis patikrinimas“ ir laukiama nuomonės „iš aukščiau“, ką daryti. 

 

* * *

 

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. Marginalui       2020-01-7 0:47

Gal galėtumėt pasakyt savo nuomonę keletu klausimų:

1.Ar žydai sudarė sutartį su savo Dievu, ar su visų Dievu ?

2.Ar sutartį su Dievu sudarė tik žydai, o kitos tautos ir civilizacijos ne?

3.Dievo duotuose įsakymuose buvo liepta nežudyt, bet Išrinktoji tauta Pažadėtoje žemėje žudė. Ar tai reiktų vertinti, kad išrinktajai tautai santykiuose su kitomis tautomis Dievo įsakymai neprivalomi?

4.Ar žydų sutartis su Dievu yra amžina ir galioja nepriklausomai nuo aplinkybių? Kodėl tada sakoma, kad viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą?

5.Ar tai, kad Dievas yra vienas, savaime reiškia ir tai, kad turi būti viena tauta? Ar tada turi būti ir viena kalba?

vai me       2020-01-6 6:50

Aišku, kad tora nėra Hamurapio įstatymų kopija.Jos skiriasi, kaip dangus ir zemė.Prašyti pacituoti, ką nors iš Mirusiujų knygos, tai tas pat, kaip pacituoti bibliją.Kodėl neprašai pacituoti toros?.Beje, apie “politinę valdomumo patikros situaciją” prajuokinai, gerai “uzlenkei”.

Marginalas vaimei ir kt. klaidintojams,       2020-01-6 5:50

kurie čia gelbėja politinę valdomumo patikros situaciją iškeldami raudoną antisemitizmo skudurą ją pamėgusiems tautiečiams.
Žinok, provokatoriau, kad Toros Įstatymas nrėra jokia Hamurapio įstatymų kopija. Kas dėl istorijų iki Avrahamo, nesiimu neigti, kad jos priklauso archajinei senovės žydų literatūrai (tegu ir dvasinei), kilmė ne taip ir svarbu. Rimtus pačių žydų mokslininkų tyrinėjimus ta tema rasi http://www.thetorah.com.
Tačiau Tora, kaip žydų gyvenimo Įstatymas, yra unikaliai susijusi būtent su Šventykla, jos aukojimų tvarka, kohenų ir levitų pareigomis. Nei Hamurabiai, nei Sargonai neturi su tuo nieko bendra. Taip, tai Sinajaus Sandora, bet galų gale esmė nesikeičia nuo to, ar duota prie Sinajaus kalno, ar kur kitur (nematau reikalo net svarstyti). Ji yra Sutartis tarp D-vo ir Jo tautos, tikint prieš ją buvus ir sutarčiai (Sandorai) tarp D-vo ir Avrahamo, o vėliau už Sinajaus - Golgotos Sandoros Mesijo Aukoje tarp D-vo ir Jo Tautos. Paulius vadina pastarąją Sandorą Testamentu, nes Testatoriui mirus ant Kryžiaus, ji įsigaliojo. Tačiau klaidinga iš čia vesti Naująjį Testamentą, priešpastatant “Senajam”, nes pastarajame kuris Testatorius mirė, negi Pats D-vas? Sandoros keičia viena kitą, tai procesas. Visiška nesąmonė TaNaCHą pavadinti “Senuoju Testamentu”.
Tegu vaime pacituoja čia tą Mirusiųjų knygą, pvz., apie burtininkavimo draudimą, burtininkių nubaudimą mirtimi, Šabato laikymąsi ir mirties bausmę už nesilaikymą Šabato.
Visas šis vaimės ... pasipylė ne tiek dėl žydų, tiek norint ištrinti iš atminties šią mano pastabą apie pavergtųjų valdomumo patikrą prie Gedimino kalno:
1. Tikrai žmonėse NĖRA jėgų ir būdo viską pakeisti, nes ne vien Lietuvoje (o dvigalvėje Rytai-Vakarai Lietuvoje JUO LABIAU) daugelis nesupranta (arba yra dvasiškas numirėlis), kad žemėje ateina elektroninė globalizuoto KAPITALO diktatūra ir visi žaidimai su rinkimais neužilgo po grynųjų pinigų panaikinimo bus net ir atvirai panaikinti: kapitalas valdys automatiškai per programas.
Atsiminkite net ankstesnius laikus: kas kada galėjo pakeisti SANTVARKĄ be jėgos, tik per rinkimus? Niekada. Lietuvoje neilgam pasikeitė ne dėl rinkimų, o dėl senų struktūrų lūžio ateinančių technologijų akivaizdoje. Prisiminkite ir Ukraina, kurioje vėl ima viršų stambus kapitalas, nors ten didesnė šalis ir kovotojų daugiau.
2. - nuo čia ir prikibo provokatoriai.

Marginalas ne žudikams hitlerininkams,       2020-01-6 4:38

bet Išmanantiems:
Kas mano čia pasakyta, nereiškia visų tikybų niveliavimo, nepaisant aiškios PRARAJOS tarp visų žydų monoteizmo ir pagonių stabmeldystės.
Mat užduotis D-vo Tautai viena ir pati Tauta viena, pradėta nuo Avrahamo. Bet jai priklausantys bus ne tik iš Israelio giminių (pagal Apr 7:4, 14:1, tikėkimės, kad tai tik simbolinis skaičius, – tik 144000), bet begalinis skaičius atsivertusiųjų iš visų genčių (gojim), apiplautų Avinėlio Krauju (Apr 7:9-14).
Nieko neišmanau apie pirminius (ne tiurkiškus, bet netalmudinius) karaimus, kaip jie įsivaizduoja žydams patikėtą misiją, bet talmudiniai, panašiai į apaštalų susirinkimo nutarimo principus dėl tik iš dalies vykdomo Įstatymo, įsivaizduoja savo vaidmenį vesti į D-vą „noachidus“, kurie žydų padedami, laikosi Noacho (Nojaus) sūnums duotų kelių paprastų įsakymų.
Užtat nėra abejonės, kad mesijiniai žydai mato Karalystėje tik Avinėlio Krauju išgelbėtuosius (priėmusius Išganytoją ir per Išganytoją, nors vargu ar pagal kanoninės graikų teologijos kriterijus, bet tik per Mesijo Auką ir savo gyvenimu sudalyvavimą Joje (Komuniją).
Taigi bendras žydų misijos suvokimas vienodas, tikėjimas skirtingas.
Kita vertus, toje D-vo Tautoje, be abejo, nebus nei žydo, nei graiko, nes visi bus viena, ta pati praplėstoji į pasaulį D-vo tauta, o kaip ją pavadinsi, taip nepagadinsi,
TAČIAU žiūrėkime, ką sako apie ją Pats Mesijas: „Daugelis ateis iš rytų ir vakarų ir atsiguls prie vaišių Dangaus karalystėje [Luko 13 tiksliau: D-vo Karalystėje, jokioje pomirtinėje, nes Dangaus reiškia „Tiesos įstatymų“ Naujojoje žemėje po Nauju dangumi) drauge su Avrahamu, Jicchaku ir Ja‘akovu“ (Mt 8:11).
Jis nesako „atsiguls kartu su šv. Konstantinu“ ar net „šv. Petru“, bet su tais, kuriems pirmiesiems žadėta – taip, žemiška, bet kartu – eschatologinė D-vo Tautos Karalystė su Dangaus teisingumu, o visi kiti, iš žydų ir nežydų, turi dalį joje, bet ne kurioje kitoje. Tai ir yra Surinkimo, Ekklesijos triumfas.
PS Kas kita, kad tolesni neva Kristaus žodžiai APIBENDRINTAI apie Karalystės sūnus, kurie neva bus išmesti į išorės tamsą, yra neįsivaizduotini iš amžiais laukto Mesijo, drauge su mokiniais atvertusio daug tūkstančių žydų dar pačioje pradžioje, jau neminint vėlesnius, o ypač - mūsų atsivertimo laikus, kada išpildyta genčių visuma ir pirmieji įeina jau paskutinias (Rom 11:25-26). Manyčiau, tie baisūs žodžiai - eilinė antisemitinė graikiška falsifikacija, prieštaraujanti net Apr 7:4, 14:1.

vai me       2020-01-6 4:29

Juokinga, stebėti, kaip gudrus zydelis Marginalas mausto neišprususius ciabuvius, cituodamas bibliją.Labai abejoju, kad būdamas, toks intelektualas, marginalas nezino, kad biblija, tai didziulė plagiato krūva,skirta durniams. Nojus tai “Gilgamešo” epose aprašytas Utnapištu,Mozė gavęs dievo įsakymus, tai karalius Sargonas Pirmasis.Beveik visa biblija, tai tiksli Egipto”  Mirusiujų knygos” kopija.Cituodamas mums bibliją, o savo tautieciams torą, mano esantis labai gudrus. Gerai pagalvojus,tai toks pat durnius, kaip ir mes.

Marginalas Marginalujui ir Redaktorei       2020-01-6 1:37

Kodėl iš viso mano pasisakymo prikibai būtent prie žydų - juk prieš tai dar vienas punktas! Kam reikėtų įsižnybti? Visuotinis pamišimas dėl žydų, kurie neva “engia kitas tautas” yra vis tos pačios hitlerinės ideologijos platinimas, kuris kartą jau nuvedė prie masinių žudynių. Nė kiek neabejoju, kad visa tai pasikartos dar žiauriau, nes Smetonos laikais žydai buvo matomi tikri verslo konkurentai, kuomet lietuviai tik bepradėjo to meto pažangų verslą ir pramonę (jau neminėkim, kad vieni ir kiti turėjo vienodas pilietines teises). Šiuo metu Lietuvos žydai praktiškai nepastebimi tarp mažumų: išskyrus vieną Zingerį, daugelis iš viso jokių žydų nėra mastę. Tai jei tada dar buvo galima skųstis konkurencija vidaus rinkoje, tai dabar lieka tik plikas kraugeriškas mitas, juo pavojingesnis, juo karščiau niekšai ir kvailiai kartoja daugiausia iš rytų atklystančias provokacijas. Niekas negali įrodyti, kaip tie būtent žydai jį engia. Tuo tarpu žydų genocido ir engimo ne vien per II pasaulinį karą, bet ir ankstesniais laikais nė įrodinėti nereikia, tai faktas. Ne žydai patys sugalvojo esą išrinktoji tauta - tai juodai ant balto parašyta ir katalikų Biblijoje. Arba D-vas suklydo juos parinkdamas, arba tyčia parinko, kad paskui įrodytų, jog jie neverti, bet verti nežydai (kurie, beje, priėmę žydų Mesiją, amžių amžius kartojo daug baisesnius nusikaltimus D-vui nei biblijinio laikotarpio pranašų smerkiami žydai: čia ir vergvaldystė be jokių tau jubiliejinių metų, ir prekyba Afrikos vergais, ir “atverstųjų” indėnų ar prūsų pavergimas bei išstūmimas iš gyvenimo, ir valstiečių įbaudžiavinimas iki visiškos vergovės, ir atsisakymas nuo vienos D-viškos Tautos-Bažnyčios ir vienos Dangiškų įstatymų karalystės vardan savo dėl turtų besipjaunančių karalysčių ir tėvynių, ir pagaliau pati baisiausia žydams prikaišiota nuodėmė - stabmeldystė, kuri tiesiogine ar šėtoniška prasme dabar jau visai sunaikino buvusį krikščionių pasaulį paversdama jį sodomijos, paleistuvystės, fiūrerių ir pinigų stabų garbinimo šiukšlynu. Kuo gi tie nauji neva Kristaus sekėjai geresni už neva Kristų nužudžiusius žydus (tarytum visa tauta šaukė “Ant kryžiaus”, o daugtūkstantinės apaštalinės Bažnyčios visai nebūta)? Niekuo, tai Kristaus išdavikų purvų purvynas.
Ir kodėl tuomet geresni buvo išrinkti tam, kad juos “pakeistų” daug blogesni?
Argumentai prasti jau ignoruojant Rom 11:28. Dar prastesni nematant mesijinio žydų atgimimo pasaulyje, kuris parodo, kad žydai, ne vien tradiciniai Savo Mesijo neigėjai (o už tai kalti būtent pasaulinį 2000 metų karą jiems paskelbę “krikščionys” - skaityti Konstantino 325 m. laišką Nikėjos susirinkimui http://www.fourthcentury.com/urkunde-26/), bet ir masiškai skelbiantys atėjusį ir pasiasukojusį Savo Mesiją (net dar ir nesuvokdami, iki kokio lasipsnio graikai sugebėjo sudarkyti Evangelijas jas platindami, plg. http://messianic.lt/falsifikataiL.htm).
Galų gale, esama ne vien mesijinių ir tradicinių talmudinių žydų, bet dar ir karaimų, o visai tai - SKIRTINGO tikėjimo srovės. Visus tačiau jungia tai, kas skelbta Pranašų ir Paties Kristaus: “Išganymas iš žydų”, Jn 4:22. Koks buvo žydams D-vo duotas uždavinys, toks ir išlieka: vesti visą pasaulį prie vieno D-vo. Šito nepaneigs nė viena iš minėtų žydiškų tikėjimų.
O ką čia porini nesąmones, neva man Kristus neatėjęs, o Pačiam neva atėjęs, tai įsižnybk, Gerbiamasis, Pats.
Ponia Redaktore, Jūs toleruojate savo svetainėje (ir jau ne vien komentaruose!) atvirą hitlerinį antisemtizmą vardan kažkieno programinių veiksmų ES subyrėjimo atveju, kad niekšai išliktų prie lovio, tuo paruošdama dirvą ateities žudynėms bet kokiems karo veiksmams Lietuvoje prasidėjus. Jūs imatės ant savęs labai sunkią nuodėmę.

K+M+B       2020-01-5 23:53

Jūs nežinote kodėl? Taigi rytoj Trys Karaliai!
Karaliai šiaip jau Lietuvą aplenkia - kumečių provincija. Ne lygis. Bet,
atsiuntė 3 ruskas korolevnas:
Kurwą,
Mačialką
ir Bliadę.
Na o kurwas, mačialkas ir bliades lietuviška vėliava visada nervina.
Natūraliai.

į: Dusia 2020-01-5 1:44        2020-01-5 23:44

Pala, pala - tai kaip čia yra, kad MŪSŲ valstybės vėliava erzina MŪSŲ policininkes, kad jos net provokuojamos jaučiasi??? Gal policijos mokykloje jų mokytojai per pamokas sumaišė vėliavas, kai mokė jas, kuo skiriasi svetimos vėliavos nuo savos? Arba gal jos ne visai blaivios tą pamoką buvo, ir nesuprato, kokiai vėliavai reikia pagarbą atiduoti, o kokią reikia pulti ir jaustis provokuojamai??? smile

Nors kuolą tašyk ant Marginalo galvos       2020-01-5 22:43

Jei ne graikai, jų ištobulintas protas, žydai būtų likusi sekta,
kuri būtų nutrinta nuo žemės paviršiaus.

Gedis       2020-01-5 22:37

Nepavydziu sporto aistruoliams

> Marginalui       2020-01-5 22:12

Įsižnybk, ar nesapnuoji. Žydai buvo išrinktoji tauta MESIJUI ateiti. Mesijas atėjo prieš 2000 metų. Jei tu jo vis dar tebelauki, tai tik tavo bėda. O jei ta ,,išrinktoji tauta” ir toliau kaltins ir engs kitas tautas, tai greitai taps išrinktąja išnykti nuo Žemės paviršiaus. Nes Dievas yra teisingas.

Marginalas: atliktas valdomumo išbandymas       2020-01-5 19:09

1. Tikrai žmonėse NĖRA jėgų ir būdo viską pakeisti, nes ne vien Lietuvoje (o dvigalvėje Rytai-Vakarai Lietuvoje JUO LABIAU) daugelis nesupranta (arba yra dvasiškas numirėlis), kad žemėje ateina elektroninė globalizuoto KAPITALO diktatūra ir visi žaidimai su rinkimais neužilgo po grynųjų pinigų panaikinimo bus net ir atvirai panaikinti: kapitalas valdys automatiškai per programas.
Atsiminkite net ankstesnius laikus: kas kada galėjo pakeisti SANTVARKĄ be jėgos, tik per rinkimus? Niekada. Lietuvoje neilgam pasikeitė ne dėl rinkimų, o dėl senų struktūrų lūžio ateinančių technologijų akivaizdoje. Prisiminkite ir Ukraina, kurioje vėl ima viršų stambus kapitalas, nors ten didesnė šalis ir kovotojų daugiau.
2. Tačiau YRA KAS gali pakeisti, bet Jis NEKEIS, nes masiškai tebeįžeidžiama Jo Tautą, kaip čia ir daro Rusteika minėdamas “Jeruzalę”, jeigu jis tik nesąmoningas ateistas. Bet kas ir iš tų tikinčiųjų?
Niekas nenori, net ir per šimtmečius suprastri, kad D-vas skelbia žmonėms:
a) vieną tautą per tą, kurią Jis išsirinko,
b) vieną pasaulinę valstybę, bet ne globalizuoto kapitalo grindžiamą, o Dangaus (Tiesos) įstatymais,
c) kad tam Jis atėjo kaip Žmogus, skelbiantis besąlygišką privačios nuosavybės atmetimą vardan bendros nuosavybės (neprievartinį SAVANORIŠKĄ komunizmą per ilgus daugelio kartų pasiaukojimus), o Tas Žmogus - ne platoniškos-aristotelinės filosofinės dogmatikos skelbėjas, bet Save Patį paaukojęs Mesijas, Žydų Karalius,
d) kad jau matoma (tik ne Rusteikai, deja), jog pildosi Rom 11:28 ir būtent Paties D-vo išrinktoji tauta (o ne iš jos kilusi pasaulio trilijonierių saujelė - o ką? tik lietuviai turi teisę turėti savo rimandus stonius? - kurią Evangelijų perrašinėtojai Teksto falsifikatoriai “pakeitė” nežydų GENTIMIS (gojim), turi laisvės raktą savo rankose (žr. kad ir Vikipedijoje https://de.wikipedia.org/wiki/Aaron_Swartz). ‘Am Yiśrā’ēl Hay!  Žydų tauta gyva! Nes ji buvo ir tebėra išrinktoji, ji ir yra Ekklesia, Surinkimas, o ne slaviška božnica. D-vas neklydo, neklysta ir nesikeičia, o jūs, jei norite BŪTI, junkitės prie Jo Tautos Jerūšalaimo apaštalų susirinkimo sąlygomis (Apd 15:13-29), meskite supuvusios pagonybės skudurus, kuriais jus klaidina antikristas.

Viskas, kas paslėpta, bus atidengta       2020-01-5 18:58

Išsukusios mokytojai ranką pavardė irgi rusiška,
kaip ir policijos atstovės spaudai,
kuri melavo apie faktines sulaikymo aplinkybes - Samorokovskaja.
Akivaizdu, kad „policininkės-modeliai“ tebuvo primityvi režisūra. Kieno?
Dar trys(!) ekipažai tūnojo mašinose ir gudriai išvengė viešumos.
——————————————————————————————————-
Štai tokių ir štai taip buvo įvertintas keturių patriotiškai nusiteikusių Lietuvos piliečių, atėjusių pagerbti diplomato, Lietuvos aktyvistų fronto (LAF) įkūrėjo Kazio Škirpos atminimo sąmoningumas, tam paaukotas laikas.

„Man pagrindo nereikia.        2020-01-5 18:48

Aš esu policijos pareigūnė.
Jūs esate VIEŠOJE VIETOJE, MOSUOJATE LIETUVOS TRISPALVE,“
– taip į lietuvių kalbos mokytojos Astros Genovaitės Astrauskaitės klausimą,
kodėl uniformuotiesiems be pakankamo pagrindo turėtų prisistatinėti įstatymų nepažeidinėjantis pilietis, atsakė policijos pareigūnė Karina Antipova.
Nebe Lietuvoje mes jau senokai, Algimantai. Deja, tik šiandien nubudome…
Bet ar tikrai nubudome? Verta įsižnybti ir pasitikrinti.

Tomas       2020-01-5 17:30

Reikia padaryt eksperimentą -pamojuoti rusijos vėliava ir pažiūrėti kas bus.

Įdomu,        2020-01-5 16:58

ar Sausio 13-ji bus tik su nezabūdkėmis, ar ir su vaivorykštine vėliava? Tai beveik tokios pat vertės simboliai. Nepamirškite: Trispalvė uždrausta nuo 1992 metų sausio. ,,Tėvsąjungiečiai” jums tai labai garsiai patvirtins. Draudimas praktiškai įsigaliojo 2020 metais. Pamiršite - tūpsite už grotų ir būsite apskelbti vatnikais ir putinoidais.

jeigu        2020-01-5 16:48

pas mus bijoma vienos moters, vadinasi yra kažkas netaip. Žiūrek atsiras, kurie tuojau nustatys, kad moteris yra ligonis ir uždarys į beprotnamį. Kuo skiresi Rusijoje Navalno padėtis nuo šios mokytojos, niekuo, pavyzdį ir metodus paveldėjom iš okupantų.
Dėl žydų padėties antro pasaulinio karo metu kaltinkit vokiečius ir jų sąjungininkus, ypač gėda dėl italų. Kyla klausimas, kodėl žydai, matydami kokie pogromai vyksta VOKIETIJOJE masiškai neemigravo nei į Ameriką nei į Angliją, kodėl jų tėvynainiai jiems nepadėjo, kodėl kaip nekalti eriukai buvo vedami ant ešafoto, juk tokia protinga tauta. Kodėl žydai koloboravo su sovietų represinėm struktūrom, nors tą patį patyrė patys. Kodėl Rusija, patyrusi tokias baisybes karo metu, pati tapo agresore. Atsakymas vienas, dėl visų šitų  baisybių kalti tie, kurie pradėjo karą ir kalti tie, kurie paveikti karo žiaurumų, patys tapo budeliais. Lietuva nėra išleidusi nei vieno įstatymo ar potvakio naikinti žydus ar kitas tautas. Kodėl užaštrintas tik žydų klausimas, konclageriuose buvo žudoma įvairių tautybių žmonės šimtais ir tūkstančiais.
Iš besiginančių pusės KARO METU ŽUVO
Kariai: virš 14 000 000
Civiliai: virš 36 000 000 (ŽYDŲ 6 milijonai)
Iš viso aukų:
virš 50 000 000

Ir manau visos šios mirtys turi vienodą statusą.

Mūsų šaknys -smetoniškoji       2020-01-5 16:23

Lietuva.Laikas pažinti labiau ją ir tuo pačiu iš naujo susipažinti su savo tėvais,kurie iš ten atėję.

Taip,       2020-01-5 15:38

mūsų brolių didvyrių pradėta išsivadavimo kova tęsiasi.

Mielieji.       2020-01-5 15:07

Štai, išsipildė atvykusių į Lietuvą popiežių pranašystės. 1. Šv. popiežius Jonas Paulius II visai europai ir mums liepė - “NEBIJOKITE”, po ko turėjome bebaimę “dainuojančią revoliuciją” 2. O neseniai, popiežius Pranciškus mums įtaigiai liepia prisiminti “savo šaknis”. Taip ir tai tiesa, mūsų didvyrių dėka, kurių koloborantai nekenčia, tai jie parodė kas yra kas. Norėjo mus užmigdyti letargo miegu, bet štai, mūsų didvyriai, padėję galvas už Lietuvą, dabar mus žadina naujam brutalios jėgos pasipriešinimui.

stasys        2020-01-5 15:06

A.K. LPS veteranas užsukęs į Tiesas išvanojo lietuviškiems Don Kichotams šonus ir paliko nustėrusia Tiesos publika .  Tai kas dabar bus su tais malūnais ? kas su jais kovos ? iš kieno rankų valgys varguomenė nepasitenkinimo duoną ir užsigers prarūgusių  „grogu“  ?  Kas po tokio pa atviravimo dar išdrįs stoti tu nematomų legionu priekyje ? Kas apgins ta vargše mokytoją nuo tos baisios policijos ..kuri kaip tas sovietinis monstras stojo skersai kelio ..jos trispalvės plevėsavimui tamsia ir gūdžia naktį  . ?? Viena aišku kalbas ant ‘ bačkos‘  rašyti tai ne Maltiečiu sriubą pilstyti nuolat alkanai varguomenei ..stoti į mistine vorą laukiančios savo tele-loto milijono nėra lengva . Viltis miršta paskutinė o gal kas nors ras tuos legionus tyliai laukiančius savo varovų ..? I tai komentaro autorius nutylį .. Jam paprasčiausiai pabodo ta sena virtuvės sofkutė ..laikas naujovėms ..laikas keistis , ateina laikotarpis kai riestainiai vėl pražys ant R.Karbauskio pinigu medžio ..

>Reikia apsispręsti (už Trumpo Ameriką)       2020-01-5 14:22

Amerika, kaip ir visas Vakarų pasaulis, mūsų - eschatologiniais - laikais pasidalijęs į tuos, kurie su Kristumi ir kurie prieš Jį, prieš Jo Dekalogą, prieš Jo Mokymą, ką daryti, kad pelnytum amžinąjį gyvenimą Švč. Trejybėje.
Tautos, kurios sudaro ir sudarys Dievo Tautą laikų pabaigoje, yra Jo norėtos, yra Jo mintys (Herderis). Vadinasi, tie, kurie kovoja prieš gyvybę ar tautas (pvz., šmeiždami jų kovotojus už laisvę, klastodami jų istorinę atmintį,  naikindami jų simbolius) įžūliai ir atvirai meta iššūkį pačiam Kūrėjui.
Kas laukia tokių klejojančių ideologijų išpažinėjų ir vykdytojų? - Nieko, kas juos galėtų paguosti (teskaito Apreiškimą Jonui), arba - teatsiverčia.
*********************************************************************
Pagarba ir padėka tvirtai, principingai mokytojai Astrai.
Kiekvieno geros valios žmogaus pareiga ją visokeriopai remti.
Juk ji atliko tai, ką privalėjau aš ir kiekvienas mūsų. NK

Pezančių sočiai-karvedžių-nei vieno...       2020-01-5 14:17

Ačiū žm.teisių gynėjmams Kavaliauskui ,Jonaičiui ir Ko už ryžtą aukoti pinigus kntrveiksmui dėl policijos neteisėtų veiksmų..Ačiū prof. Merkiui už veiklumą..
Deja, nuvilia tylintins žm. teisių vedlys Povilaitis, vėl nuvilia ,eilinį nieko nekeičiančių teisingų tekstų pliūpsnį paskelbęs ,Radžvilas ir vėl nuspėjami Rusteikos tekstai vietoje veiksmo…Rusteika galėjo paskambinti adv. S.Dambrauskui, nes mokytoja patyrusios advokato neturi, bet tyli…Galėjo pask. Povilaičiui iš žmog.teisių dėl sąskaitos aukoms, bet rašinėja…Kaip tikras Radžvilo kompanjonas….
Sąjūdis po bananų baliaus miestuose darė staigius mitingus. Sąjūdžio eksšulas Radžvilas vėl rašo- nes nieko ,matyt, nepasimokė iš LPS ir realių politikų........Tyli mislingai Juozaitis, Dagys,K uolys, Urbšys,Songaila…Kai reikia veikti, ar bent perimti kitų kelimas BŪTINO SOLIDARAUS SAVALAIKIO KOMPLEKSINIO VEIkimo idėjas, mūsų formalūs ONS oponentų vedliai vėl daugina teisingų tekstų kalnus ...
Kol kas lyderio -KARVEDŽIO savybes rodo tik seimūnas Puteikis-jis padarė gerą ir SAVAIKĮ užklausimą policijos vadams kaip partijos lyderis. Per ankstesnius prez. rinkimus jis pelnytai gavo 9 procentus, nes,ko GERO VIENINTELIS, geba būti dar piliečiais išlikusių 10 procentų rinkėjų lyderiu, O NE TEISINGU PEZĖTOJU ŠIMTO ŽMONIŲ LANKOMAME PORTALE..
Mes prieš ONS pralaimime kapitaliai ,nes turime tik lyderius pamokslininkus, bet neturime lyderių karvedžių..Kai reikia adekvačiai stoti mūšin su ONS šulais ir veikimu, mūsų radžvilai,rusteikos,sinicos ir ko rašo teisingus tekstus…Šaunuolis Rusteika, jau pritapo prie puikaus pamokslininko V.R. tradicijų...Vyrai, jums jau ploja Šimašius ir Skvernelis….Rašykit, popierius viską ištveria…VALIO,vyrai…:) Mūšis už tesingumą palauks,kol kita lyderių karta užaugs…
Ši Vilniaus smurto situacija mums parodo, ar tautos likučiai turi lyderius…Deja,radžvilai,sinicos,juozaičiai,kuoliai, dagiai ir Ko muša dinderį,kai reikia burti legioną ir stoti jo priekyje…Kiekviena pradelsta kontrsmūgio diena artina sistemos pergalę vėliavos ir smurto tema…Pašvilpkim visi tiems vedliams, gal pakils nuo kompiuterių ekranų?
Kas iškels mitingo- eisenos , 12 ar 13 dieną,vėliavą? Kas pasirūpins,kad mokytoja ir ko, turėtų lėšų kontrieškiniui dėl policijos neteisėtų veiksmų jau pirmadienį ir patį ieškinį pirmadienį? Sistema veiks staigiai, o tada liks tik gintis ir pezalai,ar ne, ponai tekstų kūrėjai?
Aū,aū- ieškomi lyderiai….
A.K. LPS veteranas

Reikia apsispręsti ar       2020-01-5 12:54

mes su Amerika? Europoje dvi imperijos be vertybių  ir lengva nebus.

O ko       2020-01-5 11:25

mes tikejomes.Vilniaus savivaldybe kas valdo?Simasius tik statytinis.Pridekim dabartine situacija vidaus reikalu ministerijoje.Kas valdo?Del kokios priezasties ir kas uzblokavo Vycio paminkla Vilniuje.Delione aiski ir rezultatas matomas.Priezasties saknys musu inertiskume ir padlaizyskame prisitaikyme.Cia ne apie visus.

lygiuojasi       2020-01-5 11:14

panašu kaip Maskvoje mokinukę už konstitucijos skaitymą gatvėje mentai susėmė. turi mūsų valdžiasnukiai į ką lygiuotis.

Daugybės agentūrinių kadrų -        2020-01-5 11:09

ANTI-LIETUVIŠKŲ JUNGTINIŲ PAJĖGŲ, štazio, Lietuvos valstybę visuomet niekinančio Dzykio, logorėjiko Prašaliečio ir pan. į juos antplūdis t.t. Tiesos.lt temų komentaruose nuostabiai patvirtina šių temų ypatingą egzistencinę ir politinę reikšmę, likiminę svarbą laisvę mylinčios lietuvių tautos ateičiai.
Kontorinius ima baimė ir drebėjimas nuo minties, kad, nors žiema, rytoj mokytojų astrų gali pražysti daugiau, o geltona, žalia ir raudona suplazdėti neprašant jokių leidimų ne tik Vilniuje
Kontorinius ima baimė ir drebėjimas nuo minties, kad pamatiniai tautos simboliai išlaisvėjusių žmonių bus naudojami su giliu tikėjimu, pasididžiavimu, pagal jų tikrąją tautą telkiančią ir vidujai ją sudvasinančią paskirtį - naudojami ne tik išoriškai, progiškai, rituališkai parsidavusios valdžios, jos ciniškų klerkų.
Net ir regint vaisius sunku spręsti ir patikėti tuo, kas vyksta Lietuvoje,
kito kelio nėra - išdrįsti ir pavadinti daiktus tikraisiais jų vardais.

zita.       2020-01-5 11:07

problemų būt nekilę jei mojavę ir žydra vėliava.forumiečiai per akcijas neškitės tris-Lietuvos,euro ir gėjų,garantuoju problemų nekils.

Elitas - nebegali, o mažieji - nebenori.       2020-01-5 11:01

Supuvusi valdžia parodė savo pliką pasturgalį. Bijo jie liaudies pykčio, oi, kaip bijo. Ar turės drąsos atsistatydinti? Ar supratote, mažieji, kad viskas įmanoma, tik reikia nebijoti ir nepasiduoti bauginamiems. Užėmus pozicijas jų neapleisti, bet kopti aukštyn, palengva, nustumiant puvėsius nuo savo kelio. Šv. Rašte parašyta, jei pradėjome eiti pirmyn, šiukštu žvalgytis atgal, nes pavirsite “druskos stulpais”, kaip atsitiko Nojaus žmonai, kas yra metaforiška, bet aktualu.

tikrai       2020-01-5 10:48

drąsi moteriškė, tai ženklai ir veiksmai patikrinti ar mes dar turim LAISVĄ IR NEPRIKLAUSOMĄ valstybę, kuri nebijo savo žmonių ir savo simbuolių, ar turim pilną kažkokių svetimšalių, kurie čia nori daryti savo tvarką. Tai testas ir tokių testų reikia daugiau, kad tų, kurie kovojo už Lietuvą, balsas būtų išgirstas. Pagarba šiai moteriai ir pilietei, pagarba šiai mokytojai, nejuodinkim ir neklastokim savo istorijos, nes antrą pasaulinį kara pradėjo ne Lietuva.

Dzeikas       2020-01-5 10:06

—>8:09
O kaip zviegta buvo sajudiniu 1989-91mm - nusikalstamas isakymas, nusikalstamas isakymas!
Juk tai buvo kone pagrindinis kozyris, griaunant TSRS,ir aplamai kad “moralioje demokratijoje” kuria atseit BUTINAI taps Lietuva (ir istvirkusius Vakarus pamokins) nusikalstmus isakymus valdzia net duoti nedris, net bet kuris lietuvis automatiskai tokius vykdyti atsisakys.
Pasirodo vykdo ir net begte.
O mes tikejomes, kad Vingiai is Zemaites “Marcios” isgirde toki a la Kisa Vorobjaninovas istars isdydziai “niekada!” https://youtu.be/05DSchhLubg

Ramiros       2020-01-5 10:02

Deja,  “stribyninis absurdo teatras” tęsiasi. ....

stasys        2020-01-5 7:42

cit.“Policija yra tik, kaip “dresiruotas šuo”(palyginant) vykdantys šeimininko nurodymus. Jiems neleidžiama interpretuoti nurodymų.” ..Ne pati originaliausia mintis jei vertinti kiek žmoniu prisireikia tos policijos bėdai užpuolus. Skaitau ta pošventinį komentaruose ir sau nusistebiu , kiek daug galima nuveikti keliu čia “naktimis sėdinčiu” pagalba. smile)

Tomui J. 2020-01-5 1:13       2020-01-5 7:09

Įsidėmėkite visi, kad policija yra tik įsakymų vykdytoja ir tos policininkės, kaip sugebėjo, taip, bet vykdė ĮSAKYMĄ savo valdžios. Policija yra tik, kaip “dresiruotas šuo”(palyginant) vykdantys šeimininko nurodymus. Jiems neleidžiama interpretuoti nurodymų.  Atminkite, kad kažkam labai patogu visą kaltę suversti ant policijos, kariuomenės ir kitų eilinių “pieškų”. Geriau pamąstykite, o kas davė tokį įsakymą? O gal šimaškius?

Dzeikas       2020-01-5 1:36

TomasJui:
Kitokiu ten ir nelaikoma. Kaip beje bet kurioj kazka sprendziancioje Lietuvos strukturoje.
Po 2012m Garliavos likti ten tegalejo paslemekai.

Ona       2020-01-5 1:25

Dėdė pasakojo,kaip jo jaunystėje daug lietuvaičių buvo išvykę uždarbiauti į Latviją.Jie gyveno Jūrmaloje.Eidami į šokius,uždainuodavo lietuvišką dainą.Ir taip lietuviai sueidavo į būrelį.Pabandykim dabar kas nors vakare eidami gatve dainuoti keliese.Daug spėlioti nereikia,kuo visa tai baigsis.
Mojavimas mūsų trispalve-jos niekinimas.Graudu.Kiek km tokių pat mojuotojų stovėjome Baltijos kelyje.Su vaikais.Gal ir vaikus šiandien atimtų.Nužmogėjom.
Kurkim dorovės valstybę.Gerovė tada savaime ateis.

šūdašius       2020-01-5 0:50

tokios Lietuvos valstybės nėra, todėl neesančios šalies vėliava mosikuoti negalima!

Dusia       2020-01-5 0:44

Kokio velnio patamsyje,kai zmones sestadieni ilsisi,reikia provuokoti policija,be to Astra jau yra nusikaltusi.Astra ruosiasi i seima,gabrielius visas suseras surenka.Padorus zmones zygiuoja ir garbina dienos metu.

Gediminas       2020-01-5 0:41

Nebegalima mojuoti su savo valstybes veliava???

Kis       2020-01-5 0:27

pamegdziojam Putina?Tada kur bananai,kodel isodinote moteri ne uz plauku?Kazkas tiesiog provuokoja,kad zmones iseitu i gatves.Tamosiuniene davai issiaiskink ir pasakyk nuo kada zmogui uzdraude iseiti su veliava ir kazka pagerbti,Kaip cia su tomis zmogaus teisemis?Neskaniai pakvipo.

Deivis       2020-01-5 0:25

Partizaninis karas prasideda

T0mas J.       2020-01-5 0:13

Savo tėvynėje, savo mieste lietuviui negalima viešoje vietoje mojuoti valstybine vėliava? Už tai privalai policijai rodyti asmens dokumentą?!
Seniai tvirtinu, kad Lietuvos policija yra NIEKŠAI (nuo 2012.05.17).
Dar nepersigalvojau.

Tvankstas       2020-01-4 23:48

Niekas taip gerai reikalų nesutvarko kaip Požela (pavardė įpareigoja ?) ir Skvernelis (tai jo vadovavimo policijai derlius).
Pagaliau jų pavaldiniai susitvarkė su lietuvišku buržuaziniu nacionalizmu Vilniuje, žinos savo vietą mosuoti Lietuvos Trispalve.
Jei Lietuva teisinė valstybė ir jos sostinė dar Vilnius, tai pirmadienį turi atsistatydinti Skvernelis, Požela ir Šimašius. Po to sekantys pagal atsakomybę, Vilniaus policijos komisaras, kaip ir visi in corpore policininkai, pradedant pamainos viršininku ir baigiant 4 ekipažų policininkais, dalyvavę Trispalvės atėmimo veiksmuose.
Dėl jų atleidmo labiausiai nukentės Rusija, tik toks nuostolis Lietuvai.
Tai antivalstybinė veikla, nukreipta prieš Lietuvos suverenitetą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-4 23:46

Prašaliečio teksto braižas,
kaip Lietuvos priešo Andriaus Tapino - 1:1.
Tokių siautėjimui l geras nebaudžiamumo laikmetis.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-4 23:20

Daug ženklų rodo, kad VSD dirba svetimiems,
tai komentatorius su nr 2020-01-4 23:43 gali nebaudžiamas siautėti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-4 23:08

Šimašiui dera tremtis iš Lietuvos už antivalstybinę veiklą.
______________
Sąjūdis 2

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-4 22:58

Teksto autorei, -iui su nr 2020-01-4 23:28
Lukiškių aikštėje mokytoja puikiai pažymėjo dažais šimašinių n_u_s_i_k_a_l_t_i_m_ą, nes tas griozdas buvo atgabentas neleistinai, kai teisme byla užvesta.
Apie tai
va čia (43:23)
https://www.youtube.com/watch?v=NxY_Ogc_q18
Išvada: Šimašių reikėjo bausti, o ne mokytoją.
Šalin rankas nuo mokytojos

Kaunas: Labai teisinga antraštė Delfy:       2020-01-4 22:43

“Laisvės kalvą dažais apipylusi lietuvių kalbos mokytoja vėl prisivirė košės”
Užteks! Laikas tuos nepribaigtus fašistus ir buržuazinius nacionalistus pamokyti! Nuo pat 1987-ųjų rugpjūčio 23 jie gadina ir gadina broliškos respublikos sostinės įvaizdį. Kuo internacionalinis Minskas ne pavyzdys?
Darbo žmones ginanti Vilniaus miesto Vykdomojo komiteto pirmininko drg. Šimo kuruojama Liaudies milicija turėtų griežčiau kovoti su retrogradais. Užteks!

stasys        2020-01-4 22:28

A.Rusteika galėjo bent dėl objektyvumo pats pasakyti jog ta mokytoja savo elgesiu jau buvo bausta administracine tvarka ir ji nėra tas pavyzdys nekaltumo avelės kuria tik pamačius policija spaudžia gazo pedalą toldama nuo jos . Man policijos paaiškinimas gana logiškas ir aiškus ten kur liečia aplinkybes tos moters pristatymą į nuovada   .. Argi nebuvo laiko dienos metu ta akcija padaryti ir kam visa tai nutęsti į vakarą ? Ar ten buvo Šimašiaus administracijos informacija policijai klausimas įdomus, kiek žinau teisėsaugos smagračiai taip greitai nesisuką ..todėl padidintas dėmesys tai vietai matyt buvo sureguliuotas pagal vieno skambučio teise. Trečia aplinkybė į nuovada išvežė tik ta keista mokytoja nors dalyvavo keturiese .. ką tai sako manau aiškinti nereikia ..Gėda tiems jauniems vyrams taip ‘naglai’ pasinaudojus ta kleista moteriške .Aš visame tame nematau jokio didvyriškumo tik išvirkščia to didvyriškumo kojine .Viso to reikia mokytis .. ir manau ne tokiomis akcijomis .

šiaip jau       2020-01-4 22:24

1 mokytoja sugebėjo apipilti bunkerio maketą dažais ir dar sudalyvavo “lipdukų” akcijoje - o rezonansas stipresnis nei 10 sinicų 10 metų rezoliucijų ir diagnozių rašinėjimai.
Nes realus veiksmas 1000 kartų paveikiau nei šūsnys teorinių plepalų.

Prašalietis       2020-01-4 22:09

“Ir tai bandoma pritaikyti mokytojai su vėliava, atėjusiai pagerbti karius savanorius ir manoma, kad atsiras bent vienas neišprotėjęs pilietis, kuris tuo patikėtų?”.... Ir kad visiems “patriotiškiems"lipdukų lipdytojams, o su jais ir niekuo dėtiems eiliniams žmonėms nebūtų - “I’m back in the USSR
You don’t know how lucky you are, boy
Back in the USSR”- visi ir jauni ir seni,“prabudę iš letargo miego”, jau rytoj ir visomis kitomis dienomis, kai tik atsiras laisvo laiko, kiekvienas su savo pasirinktų savanorių, miškinių, stribų, banditų, proletariato, kaimo inteligentijos, susirgusių tuberkulioze ar sifiliu, prasigėrusių ir t.t. garbei paruoštais lipdukais ir vėliavomis, eiti į patikusias gatves savo užrašytų lipdukų lipdyti. Asmens dokumentus, straipsnelyje paminėtos mokytojos pavyzdžiu, taip pat reiktų palikti namuose, kad policijos pareigūnui, paprašius parodyti asmens dokumentą, rodyti beliktų ant lipduko parašytą užrašą. Šiuo atveju Vilniaus mero atsiųsti pareigūnai “ne tik kad susės į  karvės blyną, bet tame blyne ir liks”. “Visuomenėje pakilusi pasipiktinimo banga” Vilniaus merą iki kadencijos pabaigos, mero pasiųstus pareigūnus iki pensijos “laikys karvės blyne”. Na o visi nusiteikę“patriotiškai” tautiečiai pradžioje Vilniuje, o vėliau ir visur kitur, laisvai lipdys sau patinkančius lipdukus gatvėse, aikštėse ir kitose viešose vietose kiek tik panorės. Tiesa, visiems lipdukų lipdytojams reikėtų nepatingėti pasiimti vėliavas ir prieš lipdukų lipdymą ar po lipdymo, merų pasiųstų pareigūnų sugėdinimui ir sudrausminimui, jomis “patriotiškai"pamojuoti.

>Mokytojai (ir dėstytojai)        2020-01-4 22:04

Policininkė Karina Antipova, toks sulaikiusios pareigūnės vardas-pavardė,
turėtų būti atleista iš tarnybos už grubų savo įgaliojimų viršijimą.
Jau negalima Tėvynėje išeiti į gatvę su valstybine vėliava, ja mojuoti?
Policininkai galėjo reikalauti prisistatyti, pateikti dokumentus,
tik jei asmuo pažeidinėjo įstatymus.
Laisvoje šalyje už parodytą patriotiškumą asmuo sveikinamas,
o ne jėgos struktūrų gąsdinams ir tampomas po jų nuovodas.
Simptomiška, kad Vilniaus Arkikatedros aikštėje užrioglinta šaltu,
mėlynu ir baltu, neonu stingdanti šachmatų karalienė (Lietuvos NeDalia?) apkabinėta pėstininkais - susinamos tautos, jai numatyto likimo metafora.

chunta       2020-01-4 21:59

pasirodo ir mes turim putiniškos rosgvardijos ar berkut kandidatų.

>fuckenewsui        2020-01-4 21:54

ironizuoja žmogus, negi nesupranti.

Mieli policininkai,       2020-01-4 21:47

nesileiskite siuntinėjami šimaškos privačių neapykantos akcijų vykdyti. Juk jūs pareigūnai, tai ir vadovaukitės įstatymu, o valdininko įgeidžiais

fuckenewsui       2020-01-4 21:46

Elertė dar tik kaupia jėgeles. Dar išspjaus savo skreplius.
Visi kiti sisteminiai pranešinėja pirmuose puslapiuose, po kelis straipsnius vienu metu.
Apsijuokei.

keistuoliui 21:59       2020-01-4 21:42

Kritika ne purvas. Radžvilo nėra užką kritikuoti? Negalima?
Jau turėjome situaciją, kuomet vaduotojų nekritikavome. Kup pavirto beveik visi sąjūdiniai?
Jie pavirto niekšais kai gavo valdžią.
Kritika stiprina moralės imunitetą.
O kritikos baimė.
Būtent baimė gimdo purvą.
“Nebijokite!”

Čia fakenevvsas       2020-01-4 21:41

Žiurėjau “Panoramą” katik. Nė žodžio apie tai nepasakė. O jei nepasakė - vadinas ir nebuvo nieko. NACIONALINIS transliuotojas nemeluos.

Laisvės paukštis       2020-01-4 21:35

Esu aš paukštis, vėtroj nepaklydęs
ir niekad neišleidęs žemės iš akių,
skrendu viršūnėn, kur kaip saulė žiedas žydi,
regiu jį rytdienoj galingą, šviesų, didį
ir pro perkūnijų aidėjimą šaukiu:

Esu aš paukštis, ūkanoj pabudęs,
skrendu žvaigždžių pakalnėn šion atnešt,
širdies kad nesuėstų laiko rūdys,
žiedų kad nepakąstų skausmo rudens,
žmogus kad mestų pančių grandines.

Esu aš paukštis, kurs bedugnėj nardo,
kurs nei prieš mirtį, nei prieš naktį nedrebės,
kas tars kaip burto žodį mano vardą, –
pro lemtį viešpačių ir pro teisybę kardo
kaip talismanas jam, parpuolusiam, skambės:

Esu aš paukštis, lanke nepašautas,
nesuviliotas aukso narvo, deimanto grūdų,
iš ten, kur liko mirčiai lizdas krautas,
į ten, manan balsan kur kyla tautos, –
gyvent! gyvent jus šaukdamas skrendu.
Bernardas Brazdžionis

dziaugiuosi       2020-01-4 21:31

kad nebuvo kaip prie seimo panaudotos gumines kulkos ir vandens sroves.Pasirodo kad per 20 metu pakulturejom

Manau,       2020-01-4 21:19

kad viskas gerai. Reikia, kad šimaškis ir sistema prarastu kantrybę, nes tik taip, tokiais desperatiškais veiksmais galima išjudinti letargo miege esančius tautiečius.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-4 21:18

Svajonių Lrt, tvarkai (pa)daryti Lietuvoje
*
Lrt taryba - be partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.
_

Mokytojai (ir dėstytojai),       2020-01-4 21:16

vėl, kaip ir partizaninnio karo prieš okupantus atveju,
kuomet traukėsi su savo mokiniais ar savo studentais į girias,
vėl stojasi kautis priešakinėse linijose su tikrų tikriausiomis padugnėmis,
kautis dėl Tėvynės, dėl jos laisvės galvas paguldžiusių didžiavyrių atminimo.
P. S. Mokytojai Astrai Genovaitei Astrauskaitei sulaikyti skirtas moterų policininkių  ekipažas tarpusavyje bendravo rusiškai
(jei liudininkai sako tiesą).
P. P. S. Kaip vilniečiai antrą kartą galėjo išsirinkti dvasinį neužaugą, iškrypėlių irštvų rėmėją, chronišką melagį ir t. t. meru,
bent mano galva neišneša.
P. P. P. S. Barbarai patys niekuomet nesustoja - jie sustabdomi.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-4 21:15

Veiksmų plano nr 1:
gaujų užvaldytos (okupuotos),
Lietuvos tv bei r (Lrt) susigrąžinimas - tikro sąjūdžio (sukilimo) pradžia.
*
Kada renkamės prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt, kad išjungti burokevičininkų grybauskinių (bei panašių) komunistinę propagandą ir pradėti naudoti ją pagal paskirtį Tautos ir Lietuvos labui?
*
Reikia vado žodžio.

___________________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių.
2020 sausio 4

hau       2020-01-4 21:11

Taip, tos 3 kuoduotos policininkės nekaip pasirodė. Sunku bus policijai atsiskalbti savo mundurą.

>21:52       2020-01-4 20:59

Purvo ant Radžvilo teko laukti net 20 minučių. Keista, prastai dirbi.

vienas jau suprato       2020-01-4 20:52

“...todėl visos mūsų deklaracijos, rezoliucijos ir reikalavimai – tuščias oro virpinimas.”
Dar po 20 m. supras ir Radžvilas.

-------       2020-01-4 20:37

Visi prisimename sovietinės milicijos ir okupantų tarnybų veikimą 1987 - 1990 m. Okupantų metodai ir stilius - tie patys, kaip matyti, jų intruktoriai kokie buvo, tokie ir liko.
Jau turime patirties dar iš anų laikų - pravers ir šiandien. Gali būti, kad reikės taip pat vienytis, kaip ginant Lietuvos Aukščiausiąją tarybą ir Lietuvos televiziją.


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Kokių minčių kyla skaitant „visiškai nenormalų Aušros Maldeikienės komentarą apie tremties atmintį“

Nida Vasiliauskaitė. Apie „erelių“ menkystę

Geroji Naujiena: Atsiverskime ir tikėkime Evangelija!

Kviečiame pasirašyti peticiją „Prieš lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą“

Dr. John Campbell: Cinkas prieš COVID-19

Liudvikas Jakimavičius. Sniego mandala

Andrius Švarplys. Facebookas atjungė Australiją

Algimantas Matulevičius. Šventės ir kasdienybė

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Vidmantas Valiušaitis. K. Škirpos atsakymas į šmeižtus apie jį, paskleistus per Maskvos išlaikomą Amerikos lietuvių komunistų laikraštį

Tomas Viluckas. Apie Bažnyčios krizę ir bendrą atsakomybę

Dienos aktualija: tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Ar šis pirmininkas būtų objektyvus?

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Be komentarų: vasario 17 d. policijos veiksmai per „Tie-SOS!“ akciją S. Daukanto aikštėje

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Vytautas Radžvilas. Diena, kai nutarėme ne tik gyventi, bet ir būti

Papunkčiui su Vytautu Sinica:  Zingeris, nacionalizmas, fašizmas ir Vasario 16-oji

Rasa Čepaitienė. Lietuva vis dar yra mūsų pasaulio ir širdžių centras

Vasario 16-oji – ir virtualioje erdvėje

„Kovojom Ąžuolais, palūžom Ąžuolais, mirėm Ąžuolais ir šlamėsim Ąžuolais, tiems, kas Tėvynę myli“ –  Vasario 16-oji: kad būtume jų aukos verti!

Vidmantas Valiušaitis. Vasario 16-oji per paskutinį šimtmetį

Zigmas Tamakauskas. Vasario 16-oji – trykštanti mūsų stiprybės gyvybingoji dvasia

Nacionalinis susivienijimas ragina Vyriausybę grąžinti „Miško brolių“ draugijai jos būstinę

Maldos akcija už šeimą: Nelaisvė prasideda dvasine okupacija. Kaip įgyti imunitetą ideologijai? Kard. Sigitą Tamkevičių kalbina Audrius Globys

Verta prisiminti. Česlovas Iškauskas. Pokario kovos: Lietuvos katalikų laiškas Popiežiui

Rasti ir atpažinti 11-os partizanų ir jų rėmėjų palaikai

Kvietimas: Nacionalinis susivienijimas. Neleiskime ištrinti Vasario 16-osios iš Tautos atminties!

Raimondas Navickas. Kodėl jie to nedaro, kodėl laukia Stambulo konvencijos? arba Demagogijos anatomija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.