Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Šeimos politika, Žmogaus teisės

Algimantas Rusteika. Sekmadienį – mitingas prie Seimo: atstovėjom prieš tankus, negi neatstovėsim prieš šakalienes ir norvegiškas kronas?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 20 d. 19:30

26     

    

Algimantas Rusteika. Sekmadienį – mitingas prie Seimo: atstovėjom prieš tankus, negi neatstovėsim prieš šakalienes ir norvegiškas kronas?

Pagal naudingą naudingų idiotų skundą gestapo metodais, nacius garbinančio ir iš visuomenės lėšų apmokamo „vaikų gelbėtojo“ pagrobtas kauniečių vaikas grąžintas tėvams. Tuo pripažįstant, kad grėsmės ir jokio smurto nebuvo. Tačiau motinai, norėjusiai apsaugoti savo vaikelį, ikiteisminis tyrimas dėl „smurto“ tęsiamas. Ir byla apie tai, ko nebuvo, bus nagrinėjama teisme?

Senas, gerai veikiantis visų totalitarinių sistemų metodas – biurokratinis pasiteisinimo kerštas. Prasideda „skaidri“ ir negailestinga kova už vaikų atiminėtojų teises ir munduro „skaidrumą“. Tikslas – įbauginti šeimas kaip dėl Garliavos, kad niekas net nepagalvotų daugiau skųsti tų, kurie iš skundikų pragyvena ir gauna visai neblogas algas.

Jei ir nenubaus, tai tiek pritampys ir prišiurpins, tikrins „rizikas“, vykdys „atvejo vadybą“ ir landžios su komisijom po namus kasdien, kad patapsit klusniais kaip šuniukai. Galvojat, sugrąžins po pusmečio už kieme žaidžiant gautą mėlynę pagrobtą, kasnakt po antklode tyliai cypiantį vaikelį, ir siaubo filmas pasibaigs? Ne, absurdas tik prasidės.

Jūsų šeimą ims 4–5 kartus per savaitę lankyti „specialistai“, kurie jums skirs privalomus vykdyti „nurodymus“. Jie padės jums gerinti socialinius ir kitus (?) įgūdžius. Išmokys „sau atstovauti institucijose“, t.y. išsitempti „ramiai!“ ir vykdyti visus „specialistų“ reikalavimus.

Nurodys, kaip bendrauti tarpusavyje, šeimoje, ir net „su atskirais specialistais“, nes, matyt, kiekvienam „specialistui“ reikia atskirų įgūdžių ir yra atskira, konkreti instrukcija… Turėsite taip pat lankyti „pozityvios tėvystės kursus“, kur jus išmokys „bendrauti su aplinka“.

Surinks į salytę tuziną kitą nemiegojusių per naktis, apsibliovusių, sustingusių iš patirto siaubo mamyčių ir „specialistai“ iš švogerių firmos už jūsų pinigus paskaitys paskaitą, kaip reikia „pozityviai jaustis“, kada iš tavęs atimti vaikai. Ką jau bekalbėti, kad bus kontroliuojamas kiekvienas jūsų šeimos gyvenimo žingsnis.

Suskaičiuos šaukštus, pamatuos, ar tinkama patalpų temperatūra, ar ne per stori ar ne per ploni jūsų vaikučiai, ar gerai rūpinatės, sveikai maitinat ir rengiat. O jei rūpinatės per daug – gali vėl atimti už pernelyg intensyvią, perteklinę globą, slopinančią vaiko poreikių raidą ir laisves.

Ir visi šie puikūs reikalavimai galios tik jums. Bet nebus niekada taikomi (nors pagal įstatymą ir turėtų) globėjams, kuriems buvo nugabenti kaip kokie kaliniai į lagerį klykiantys iš siaubo jūsų sūneliai ar čiauškutės. Tai ne mokslinė fantastika, ne Kremliaus propaganda ir ne košmaras, iš kurio atsibundama.

Tai vyksta čia ir dabar, už lango mano jaunystės mieste, gatvėms šnarant blizgiems automobiliams ir vaikštant senukams. Artėja Kalėdos ir nelabai kam tas rūpi – pakalbėsim, parėkausim ir praeis, ar ne? Valstybės galvos jau nusiramino – išpilstė bėdžiams maltiečių sriubas ir nupirko makaronų.

Jaunimas eina į kiną, perka nesveikus gėrimus ir bučiuojasi laiptinėse. Lyja, bet, sako, baigiasi ta bobų vasara ir atšals, tuoj gruodis ir tamsa po pietų. Šitaip dar niekada nebuvo, bet buvo labai panašiai, dar yra gyvų, kas atsimena, tokia paprasto komunizmo kasdienybė.

Programa „Vremia“ mitingo Klaipėdoje neparodė. Visuomeniniam manipuliuotojui, išlaikomam už visuomenės pinigus, visuomenės protestas nėra įvykis. Gal juos Dievas nori nubausti – atėmė protą, nes nesupranta, kad taip dar labiau įsiutina žmones? Juk kitą savaitgalį Vilniuje bus daug daugiau tūkstančių.

Privačios TV parodė išsamius reportažus, nuslėpti nieko nepavyko. Ką padarysi – tokia naujosios vadovytės atsinaujinimo politika. Demokratija imituojama, tai tik išorinės žaidimo taisyklės, kurių nebūtina laikytis, bet būtina vaidinti, kad laikaisi ir labai piktintis, jei kas vaidinime nedalyvauja. Panašiai elgiasi kiekvienos darbovietės šliundros.

Jie tikisi, kad viskas savaime pasibaigs, kaip jau buvo be kartą, ir Matuko sielą vėl ištraukė iš biurokratinės spintos. Užkurta propagandinė protų dulkinimo mašinėlė rodo vargšę, rusofilinės ir antivalstybinės minios persekiojamą auką – vaikų grobimo įstatymo iniciatorę.

Visi tėvai, norintys apsaugoti savo vaikus nuo gestapininkų antskrydžių, paskelbiami patvoriniais, pritariančiais vaikų mušimui. Įstatymas geras, tik vykdytojai blogi! Taip sakė Josifas Stalinas apie sunaikintą valstietiją ir holodomorą, „kolektyvizuojant“ žemės ūkį.

Taip dabar sako naujieji gyvulių ūkio ideologai, kolektyvizuojantys vaikus. Jie paaukos porą iešmininkų ir porą instrukcijos sakinukų, bet viską padarys, kad tik liktų kaip yra. Tačiau mes viską padarysim, kad neliktų nei jų, nei bolševikinio įstatymo, nei jo stūmėjų ir gynėjų.

Sekmadienį – mitingas prie Seimo. Ateikim su vaikais, tėvais, draugais, vėliavomis ir dainomis. Atstovėjom prieš tankus, negi neatstovėsim prieš šakalienes ir norvegiškas kronas? Net neįsivaizduojat, kaip jie stumia į kelnes, ir galiu tiksliai pasakyti, kas bus.

Jie eis iki galo, kaltieji vaidins aukas, nukentėjusieji ir pasisakantys prieš neokomunizmą bus kaltinami ir niekinami. Geriausia, ką sistema išstenės po ilgų kančių – smirdantį įstatymo pataisėlių gabaliuką, kuris bus tampomas po Seimą, atidedamas ir vetuojamas.

Ir tada tie 39 000, reikalaujantys D.Šakalienės apkaltos ir 65 000 tėvų, jau susibūrę savo vaikų ir šeimų gynybai, be jokio vargo, per savaitę surinks 50 000 parašų. Ir pagal Lietuvos Respublikos piliečių įstatymų leidybos iniciatyvos įstatymą Seimas privalės svarstyti vaikų atiminėjimo atšaukimą ir D.Šakalienės apkaltą.

Aišku, jie nenorės nieko daryti, bet privalės. Ir tada prasidės spektaklis, kurį su pasimėgavimu stebėsim. Kaip visos partijos pasirašinės sau mirties nuosprendį būsimuosiuose rinkimuose.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

mazgys       2018-11-23 22:37

Reiganas sakė: ,,Fašizmas į JAV ateis liberalizmo pavidalu’’ - taip ir atsitiko. Galima perfrazuoti, kad tikrojo fašizmo siautėjimas ir yra pridengtas peusdoliberalizmu ir dviem teisinėmis kategorijomis: kitų kaltinimais be jokio realios kaltės ir sąvokų ,,laisvė’’ ir ,,tolerancija’’ spekuliacijomis teisniame kontekste. Štai ir visa liberalmarksistinio fašizmo anatomija.
Aišku, mitinge bus būtina saugotis provokatorių ir šiaip neaiškių ypatų.
Įdomu, ar tarp tu liberalių rėksnių, kurie gadino mitingą dėl žodžio laisvės prie LRT, yra tokių, iš kurių buvo atimti vaikai?

Egidijus        2018-11-23 8:19

Pilni soc.tinklai skelbimų.O LRT nepraneš ir LR popieriuje neparašys, būkit ramūs.
Mintigo organizatorių tekstas:

Sekmadienį, lapkričio 25 d. 13.00 vaL. Vilniuje, prie Seimo. Leidimas mitingui yra gautas.

Mitingas “STOP NEPAGRĮSTAM VAIKŲ PAĖMIMUI IR BARNEVERNET PRINCIPAMS LIETUVOJE“

Mitingo organizatorių kreipimasis:

Mitingą organizuoja susirūpinusios Mamos ir neabejingi Tėvai, atsižvelgdami į pastarųjų savaičių įvykius ir matydami, kad naujasis Vaikų Teisių Apsaugos įstatymas veikia ne Šeimų naudai.

– Reikalaujame kad LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, ypatingos skubos tvarka per šią Seimo sesiją, inicijuotų šio įstatymo ir su juo susijusių įstatyminių aktų pateikimą, svarstymą ir priėmimą.

– Pripažįstame, kad smurto problema Lietuvos visuomenėje yra aktuali, tačiau vaikai iš Šeimos turi būti paimami tik kritiniais atvejais, t.y. tik, kai iškyla realus pavojus jų sveikatai ir gyvybei.

– Įpareigojame Socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį, skubos tvarka atšaukti su ES teise ir JT Vaiko teisių konvencija nesuderinamus jo pasirašytus poįstatyminius aktus arba juos esmingai pakeisti, kad būtų užtikrinta vaiko teisė gyventi kartu su Tėvais Šeimoje.

– Atsižvelgiant į socialinės atskirties Lietuvoje dydį – Šeimoms ir Vaikams pirmiausiai privalo būti teikiama įvairialypė pagalba, o ne taikoma kraštutinė sankcija – vaiko paėmimas iš Šeimos. Tikimės, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir Seimas užtikrins įstatyminę Šeimos apsaugą ir įstatymų laikymąsi šeimų atžvilgiu.

– Laukiame Seimo veiksmų dėl Dovilės Šakalienės apkaltos peticijos, kurią pasirašė daugiau nei 39000 piliečių.

Mitingo teminė atributika – raudoni balionai ir vėliavos perrištos geltonais kaspinais.

Dar kartą primename, kad mitingas yra taikus. Nepritariame jokiai smurto ar agresijos formai.

Cuba       2018-11-22 21:10

Mielai ir aš ateičiau į mitingą, bet tame paranojiškų kliedesių pilname straipsnyje taip ir neradau informacijos apie laiką kada tas mitingas vyks. Jeigu ir toliau tokiais kliedesiais (kaip LRT tik atvirkščiai) “žadinsite” tautą tai ji numirs taip ir nepabudusi. Pirmiausiai atsipeikėkite ir nubuskite patys.

Kaziui       2018-11-22 18:16

13.00,mitingas

Pasitvirtina, kad tai nusikaltimai prieš žmoniškum       2018-11-22 14:30

Paaiškėjo naujos absoliučiai skandalingos aplinkybės Kaune iš Kručinskų atimtų vaikų dramoje. Šeimos advokatė Rūta Visocnik pranešė, kad iki šiol Kauno vaiko teisių apsaugos tarnyba nesuteikė jokios psichologinės pagalbos iš šeimos išplėštiems vaikams. Jokios! Pas vaikus nė karto nebuvo jokie psichologai, jiems neteikiama jokia profesionali psichologų pagalba. Tik pas tėvus tris kartus per savaitę apsilanko socialinės darbuotojos, kaip kokie prievaizdai ar inspekcija, kurių vizitai kiekvieną kartą vis iš naujo vaikus išgąsdina, nes mažyliai bijo, kad juos ir vėl atims iš mamos ir tėčio. Biurokratai tik didina vaikų patiriamą išgąstį ir kas kart juos vėl iš naujo traumuoja. Kontrolė, įtampa, gąsdinimai, priežiūra ir jokios psichologinės pagalbos vaikams. Jokios! Neberūpi jiems nei vaikų patirta psichologinė trauma, nei patirti dramatiški išgyvenimai, nei kaip dabar jiems su tuo gyventi. Tai kur, po velnių, ta ministro ir Jakavonienės žadėta valstybės ir tarnybų pagalba šeimai? Kur jų rūpestis vaikų gerove?

stasys        2018-11-22 9:33

Žmoniu teisė susirinkti ir mitinguoti . Tik galvų ir gerklių vieni kitiems neperkaskite ..o tai turėsime dar viena ‘ups garliava’. Butu šaunu kad tos akcijos išryškintu ir tikslus kuriuos galima būtu padėti ant stalo ir rimtai apsvarstyti .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-22 7:06

Klausiančiai, -iam su numeriu 2018-11-21 19:51
Kad nesušalti, galima ugnelę kūrenti, kaip Sausio 13-tąją.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-22 6:55

Klausiančiai, -iam su numeriu 2018-11-21 19:51
Dėl vaikų atiminėjmo, dėl šeimų išniekinimo, dėl Tautos žudymo, dėl Lietuvos naikinimo reikia atsilaikyti bent vieną dieną Nepriklausomybės aikštėje. Galima rinktis jau nuo ryto, saulei patekėjus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-22 6:46

Jei mitinge v_i_l_n_i_e_č_i_ų susirinks mažiau nei 10 000, tai bus galima suprasti, kad jie jau - gyvi lavonai.

abc       2018-11-21 22:52

Lygtai 13 val.

Misteris       2018-11-21 19:23

Pasirašiau po peticija.Pats esu dviejų vaikų tėvas.Be jokios baimės ateičiau į mitingą,bet mane nuo Vilniaus skiria 300 km.
Manau reiktų įkurt TĖVŲ ORGANIZACIJĄ.Duočiau savo rekvizitus ir elektroninio pašto duomenis.
Per šią organizaciją visi aktyvūs Lietuvos tėvai taptų MONOLITU,korio taip lengvai “šakalienės” nebepaspardytų.
Į 50 000 jėgą banderlogai spoksos virpindami uodegas.
Mes galime.
Dabar .
Dievas davė mums šansą veikti.

vil       2018-11-21 18:51

Kelintą valandą?

Svarbu,       2018-11-21 16:14

kad informaciją apie rengiamą mitingą prie seimo paskleisti kuo plačiau visomis įmanomomis priemonėmis, nes kurlianskinė ir panaši “žiniasklaida” nepraleidžia tokių skelbimų komentaruose.

Aha       2018-11-21 14:30

stovėkit prie Seimo, gal pagados sulauksit .

tiesa ta       2018-11-21 11:39

Aciu Autoriui.Baisoka,kad bus daug abejingu ir tinginiu ...nepakels uzpakaliu nuo sofu ir vilnieciai,kas nekart buvo-matysis….,bet tada tik save kaltint ,nes tokia dalykai gali paliest kiekviena seima.

Ar negausim       2018-11-21 10:30

kalėjimo,jei turėsim Lietuvos vėliavą ir šauksim žodį “Lietuva”?

lietuviškai       2018-11-21 10:18

reikėtų sakyti “ATSILAIKĖM prieš tankus. O ne “atstovėjom (otstojali).

Tvankstas       2018-11-21 10:11

Jokių vaikagrobių daugiau į Seimą nerinkti, 100 balsavusių už vaikagrobystę tebūnie daugiau niekada neišrinkti.

va va, aišku kas kaltas       2018-11-21 8:59

kalti norvegai ir pora lietuviškų ponių - jie valdo Lietuvą.
——-
grybauskaitė, skvernelis, žalimas, pranckietis, landbergis, kirkilas, juršėnas, gentvilas, šimašius, pašilis (gen.prokuroras) - nekalti - jie ne prie ko.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-21 8:42

Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komiteto pirmininkui
Gerb. Ramūnui Karbauskiui
***
“Tautos forumo steigėjai pirmiausia siekia išsiaiškinti Seimo Kultūros komiteto požiūrį į įstatymu nustatytos LRT misijos vykdymą bei Seimo deleguotų LRT tarybos atstovų laikyseną LRT įstatymo atžvilgiu. Manome, jog prasminga surengti Seime susitikimą, kuriame dalyvautų Seimo Kultūros komiteto nariai, Seimo deleguoti LRT tarybos atstovai, Tautos forumo steigėjai bei kitų organizacijų atstovai. Susitikimo metu būtų siekiama aptarti priežastis, trukdančias nacionaliniam transliuotojui atsinaujinti ir veiksmus, įgalinančius sumažinti susidariusią įtampą visuomenėje, apie tai informuojant ir tarptautinę bendruomenę. “
Daugiau apie tai va čia
http://www.vilniausforumas.lt/2018/11/tautos-forumo-kreipimasis-i-seimo.html
Be Lietuvos televizijos ir radijo, Sąjūdis - netikras.
______________________________________________________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 lapkričio 21

Gal Skvernelis ir       2018-11-21 8:10

neskelbia ,ar bus prezidentu,nes nežino ar nereiks šaudyti į mitingą?Juk mitingas bus ne šiaip lengvas pasikalbėjimas,o bus jaučiamos Lietuvos išlikimo nuotaikos.Bus vėliavų.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-21 7:49

7-tame antikonstituciniame Seime vyksta keisti bruzdėjimai dėl Lietuvos televizijos
apie tai va čia
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/ziniasklaida/tokia_kokia_yra_lrt_nereikalinga/

šakalė       2018-11-21 7:04

Biškelį baisoka ir pavojinga situacija, bet…
Aktyviųjų yra nedaug. Slunkių yra daug daugiau. Taip pat turime pakankamai norvegiškų pinigų ir laiko- dar du metus iki Rinkimų.
Per du metus mitingėliai pasimirš, iniciatorius galima išvolioti tv ir delfių šūduose, o iš saviškių nupaišyti aukas. Be to visada galima suorganizuoti vėl kokio matuko nugalabijimą. Mes turime tris kozirius kurių neįmanoma nukirsti- pakankamai pinigų propagandai, administracinių resursų galias ir svarbiausia-
totalią arminą kvailų, bukų, lengvatikių buratinų.
Idiotai- jėga! Ant durnių stovi visa Sistemos galybė.

šalava, žopienė & šikalienė       2018-11-21 3:42

Mes taip pat nenurimsim, kol nepradėsim gyventi taip kaip Durnių laivo antstolės: atlyginimai ne mažiau 10 0000 jevrų, o rusteikos prie mūsų namų šiukšlių konteinerių.

Mes nežinom, kas bus       2018-11-20 23:59

Bet tuojau pat, nieko nelaukdami darykime viską, ką galim, aukokimės, meskim į šalį antraeilius dalykus, palaikykime vienas kitą dėl mūsų vaikų ir mūsų pačių ateities. Tik nebūkim abejingi, Dievas neatleis mums už tai.

skaitykit       2018-11-20 22:41

greta Jol.Miskinytes Labai brangus geriausias vaiko interesas

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.