Seimo rinkimai 2020

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 23 d. 1:11

39     

    

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų. „Rinksimės“ iš skirtingų UAB Lietuva, išsidalinusių valstybę, akcininkų. Žmonės dalinasi pamąstymais, tiesiai klausia – ką daryti? Šeimose, darbovietėse, draugų ratuose vyksta ginčai. Toks pat klausimas kyla ir mūsų šeimai. Atsakysiu, kaip elgsimės asmeniškai – čia jokių partinių interesų nėra.

Pasirinkimas liko tik toks – kuris klanas formuos valdančiąją koaliciją ir tuo pačiu – Vyriausybę? Valstiečiai ar po pirmojo turo pirmaujantys konservatoriai?

Valstiečiai yra stambaus žemvaldžio vedama, viltį praradusių žmonių protesto balsais atėjusi valdžion sisteminė partija. Gavusi retą progą vykdyti esminę valstybės pertvarką, tačiau tą galimybę palaidojusi ir imitavusi „kovą su alkoholizmu“ ir begaliniais draudimais, išpurenusiais dirvą Laisvės partijai. Prisiėmusi komjaunimo sekretorių į užsienio reikalų ministrus ir klusniai vykdžiusi šalies globalizaciją ir tolesnį valstybės naikinimą. Savo darbais ir neveikimu išprovokavusi konservatorių klano sugrįžimą.

Konservatoriai seniai tapo liberalais, kad nuosaikesnių (radikalesnius pasiėmė „laisviečiai“), suzombintų jaunikaičių balsais kompensuotų savo fanatiško elektorato praradimus dėl gamtinių priežasčių. Tai globalistinė pagal įsitikinimus, savo šeimos reikaliukus tvarkanti ir dėl asmeninio išlikimo didžiųjų korporacijų interesus aršiai ginanti grupuotė, dangstanti tikruosius tikslus patriotine retorika ir primityvia, rėksminga rusofobija.

Skirtumų tarp šių klanų vis mažiau, tačiau jie susikibę žūtbūtinėje kovoje dėl valdžios vairo. Valstiečiai nuves Lietuvą ten pat – į globalistinį akligatvį, tik gal truputį lėčiau už konservatorius ir su kokių nors „išmokų“ (kaip asocijuojasi su „išmatų“!) nuskausminančiais, dideliam alkoholikų, pilstukinių „bobučių“ ir narkodylerių džiaugsmui.

Visiškos konservatorių ir įvairiausio plauko liberalų pergalės atveju jų koalicija kartu su nesunkiai nuperkamais darbiečių ir kitokių sistemos manekenų balsais jiems leistų turėti vos ne konstitucinę daugumą. Pasaulio procesai lėtai ima suktis globalistams nepalankia kryptimi, todėl jų liokajai bus skubinami priimti sprendimus, kuriuos po to atšaukti bus vis mažiau galimybių. Planas jau matomas plika akimi – pasinaudoti laikina sėkme ir užimti kuo daugiau besiginančiųjų žemės.

Valstybės ir mūsų interesas – kol tautinės kolonijos administracija bus priversta taikytis prie kitokių tarptautinės situacijos tendencijų, neleisti priešininkui greitai užimti didelių teritorijų, kurias atsikovoti bus sunku ir užtruks ilgai. Ir visapusiškai skatinti tarpusavio pjautynes tarp dviejų vyraujančių klanų, neleidžiant nė vienam iš jų įsigalėti.

Todėl antrajame ture aš ir mano šeima rinksimės prioritetu partinį principą. Ten, kur yra nepriklausomas, nepartinis, save išsikėlęs kandidatas – už jį. Tose apygardose, kur yra valstiečių ir konservatorių kandidatų dvikova, sukandus dantis – už valstietį. Ten, kur varžosi kitos vienalytės politinės porelės – konservatorius su laisviečiu, liberalas su darbiečiu ar kokiu nors socdemu – balsuoti už Harį Poterį, S.Cichanouskąją ar Kim Jong Uną.

Nusivylusiųjų sprendimo rinkimuose nedalyvauti labai laukia prie valdžios susigrūdę grupuotės, veidmainiškai kviesdamos būti labai pilietiškais ir ateiti. Iš tikrųjų jų interesas yra toks, kad savi balsuotojai vieni nuspręstų už jus taip, kaip jiems reikia, o dėl didelio balsavusių už laimėtojus procento tarp žmonių pasklistų dar daugiau bejėgystės ir nusivylimo.

Galite jiems bent sutrukdyti lengvai pasiekti savo tikslus ir laimėti šiek tiek laiko kitokio pasirinkimo galimybei ateityje – tik tiek duota šiuose rinkimuose be pasirinkimo.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Gerbiu valstiečius už alkoholio reklamos draudimą,       2020-10-25 20:38

nustebino autoriaus pareiškimas apie valstiečius. Nepritariu. Ar suveikė principas “ mes geresni” ? Visi labai geri, ir protingi, kol nereikia nieko daryti. Kai reikia realiai veikti, prasideda tikrasis gyvenimas. Valstiečiai pasirodė gerai, tai neigti mažų mažiausiai nesąžininga. Juos Rusteika net sistemine partija išvadino, nors sistema kovojo prieš juos visus 4 metus.

Al.       2020-10-25 0:43

Kodėl tiesos.lt prie nuotraukų nenurodo jų autorių? Juk tai intelektinė nuosavybė. Ir kartais vertesnė už patį rašinį. Redakcija galėtų nykščius pridėti ir prie nuotraukų. Ir po to - išrinkti metų nuotrauką. Aš turbūt balsuočiau už šitą.Be žodžių išreiškia dabartinę Lietuvos padėtį.

Žemyna       2020-10-24 14:53

Lai tų  rankos lopetom pavirs, 
kas už ,,mažesnę” blogybę balsuos!
1. PRIVALAI ateiti. Neateidamas leidi kitiems tavo biuletenyje ,,rinkti”, ką JIE, o ne tu nori!
2. Jei tau, lyg kokiam elgetai, tik iš dviejų blogybių siūlo rinktis, parodyk biuletenyje, jog nesi juo - subraukyk taip, kad netiktų antrą kartą panaudoti.
ĮSIDĖMĖK:
- VISI, kas nedalyvauja, ,,grupėms draugų” PADEDA likti Seime dar ir dar vienai kadencijai.
- Nedalyvavimą rinkimuose tuo teisini,  kad seimūnai piliečių nuomonės nepaiso.  O kodėl seimūnas turėtų patį ir paties nuomonę gerbti – juk nebalsuoji,  tad ne tu esi tas, nuo kieno balsavimo priklauso, ar jis vėl pateks į Seimą! Taip,  jis patenkintas,  kad tuščią biuletenį kitų valiai dovanoji.  Bet labiausiai jis įsipareigojęs tam, kas nedalyvavusių balsalapiais ,,pasirūpino”, o ne tau… 

už mažiausią blogybę       2020-10-24 12:21

tose apylinkėse, kur kaunasi neliustratas TSKPSS su vaivorykštine laisve, reiktų storu flomasteriu įrašyti- už draugą staliną ir draugą griškevičių.

stasys       2020-10-24 8:05

Va tai tau ,yla išlindo iš maišo . Pasirodo Tiesose čia ta bereikšmius monologus varo J.Ramanauskas anonimų prisidenges .Ir klausimas jam prie to pačio.
- Matyt ‘ekspertai’ vieninteliai liko kurie dar spausdina Tamstos str.? Ar nesijaučiate įspraustas po tu ‘kremliniu’ propagandinėmis šakėmis ?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-10-23 22:38

to “DDD     2020-10-23 22:29”. Esi susiformavęs durnelis, jau niekas nepagelbės.
http://www.ekspertai.eu/per-pakausi-islindes-gudrumas91809/

DDD       2020-10-23 22:29

Septyniolikos partijų rėmėjai biuletenyje pamatys dviejų partijų kandidatus. Netvarka - reiktų palikti vienos partijos kandidatą kaip prie sovietų. Ir dr. Ramanauskas būtų dar labiau patenkintas…

ups! :(       2020-10-23 21:18

Nu t.y. uš Belzebubą. Bo mažesnis!

gereuse išejtis       2020-10-23 21:16

Kai nėra uš ką, reike balsuoti uš mažesnį blogį- Belzebubas per visus ragus žemesnis uš Liucipierių. Visi uš Liusipierių!

Kis       2020-10-23 21:02

parasydiu ka galvoju.Sie rinkimai dar karta irode,kad rinkejas pas mus toks tupas,kad uztenka tik pazadeti ir nuleidzia i batus,o kad 30 metu esame mulkiname,kaip aborigenai,tai jau irodyta.Viskas siandiena perkama ir parduodama.Liko parduoti ne daug Tevybe Lietuva ir jos griovima siauraklyniams.Sekmes pribaikti spalio 25 diena,bet po keliu metu ,kad man blia jokio mekenimo.Senius nenupirks,nes tie mate tai ,ko anukas L.net nesapnaves,o jaunimas pasirase .

EMPIRIKAS       2020-10-23 20:39

Rusteikos tryda. Nieko nera durniau kaip sugadinti balsavimo biuleteni. Balsavimo biuletenius gadina tik kurapatkos. Geriau is viso nebalsuoti. Siuo atveju reikia balsuoti pries Konservatorius. Uz laisvo elgesio partija, uz sajudi banditu-liberalu. Bet pries Konservatorius.Tik taip gausis silpniausia kaalicyja. Net neabejoju, kad valdys “desiniuju” kaalycyja.

nuuuu       2020-10-23 19:17

nuu labai įtartinas tas viruso suaktyvinimas prieš rinkimus, maskės iš viso užmaukšlintos kad neidentifikuoti rinkėjo per rinkimus ir tam pačiam asmeniui sudaryti sąlygas kelis kartus balsuoti?... Ar ne teisus Kremliaus žydas:  https://youtu.be/SPS6IvUWoP4  ?

Žodžio laisvė...       2020-10-23 19:11

Daug negalvokit ,o balsuokit už tuos, kurie pensijas tik didino,o ne mažino.Ar nenusibodo gyventi prie varganų pensijų?Jei tiems kam pensija dar toli,pagalvokite apie savo tėvukus.Ir dar visi nepamirškite apie tuos senukus,kurių vaikai yra išvykę gyventi į užsienius.Senukai -našlaičiai.Pagalvokite apie save,kokios senatvės jūs patys sulauksite.Armonaitės gaujai šiandien rūpi tik tarpkojo reikalai,bet apie ką jie galvos ir rūpinsis kai susens.Gaila man tų nebrendylų.Dar nespėjo jų gyvenimo
audros kaip reikiant pataršyti.Naujoms ir nelabai skaitlingoms partijoms rekomenduoju
jungtis,kitaip metai bėga,senstate ir ugnelės darysis vis silpnesnės.Aišku,jei rūpi Lietuvos ateitis.

Bravo       2020-10-23 19:06

neblogai Algimantai
racionalūs patarimai…

Al.       2020-10-23 17:11

Autorius:,, imitavusi „kovą su alkoholizmu“ ir begaliniais draudimais”. - Tie Verygos draudimai tai buvo vienas iš nedaugelio jų gerų darbų. Gal kai kurie patriotai yra nevengiantys stiklelio? Ir gal tai viena iš pralaimėjimo priežasčių ?

ah1       2020-10-23 16:47

vienintelė paguoda kad americonai irgi neturi pasirinkimo, bo rinktis turi iš dviejų pensininkų vieną, kurį bepasirinktų americonas vis vien americai vadovaus pensininkas po americos rinkimų.

Dėl išankstinio balsavimo       2020-10-23 16:22

veriamas overtono langas išslaptinti slaptą balsavimą? : Patvirtinta tvarka : ” Išorinio balsavimo vokas”, punktas “3. Prie užklijuoto vidinio balsavimo voko pridėkite informacinį rinkėjo lapelį ir abu juos įdėkite į išorinį balsavimo voką ir jį užklijuokite. Užklijuotą išorinį voką įteikite komisijos nariui.”,
tikrinama reakcija?

Dėl išankstinio balsavimo       2020-10-23 16:19

Dėl išankstinio balsavimo savivaldybėje. Patvirtinta tvarka : ” Išorinio balsavimo vokas”, punktas “3. Prie užklijuoto vidinio balsavimo voko pridėkite informacinį rinkėjo lapelį ir abu juos įdėkite į išorinį balsavimo voką ir jį užklijuokite. Užklijuotą išorinį voką įteikite komisijos nariui.” Į išorinį voką dedama rinkėjo pavardė? Kokiu tikslu? Tikslu kontroliuoti rinkėjus kas už ką balsavo ir susidoroti vėliau kaip nebalsavusį už  pvz. Butkevičių?

O pirmadienį       2020-10-23 15:47

Covid teroras - Pasaulinės Vyriausybės statyba, alora.

Kis       2020-10-23 14:58

jauna zmogu suprantu,nes jis pradejo tiketi pasakomis,man nera lengviausia ,nes man jau visi zadejo ir neistesejo,o tik apvoge,dar nuo Vagnoriaus laiku,kaisnabaes bonka pirkau uz alga,kuri neapsiziurejus buvo taupomojoje.Siandiena siulau gerai apmastyti pasiulymus ir pasirinkti uz ka,juk ratas susiaurejo.Yra galimybes testi gerejanti gyvenima,yra sansas sugrizti i praeiti,bet ten bus tik prasmires melas,pataikavimas ir zmoniu apgaule.Bus snapso,narkotiku ir nebus kaukiu,ne kas liks tas ir liks,tik kodel niekas nekalba apie ateiti,kaip mes gyvensime per siuos 4 metus.Valdzia renkama darbui,o sokiai ir pasilinksminimai po to?
  mes artejame prie didelio sucherio.Prie kokio nesakysiu isrinkitetuos dvasios invalidus ir jus surasti atsakymus,tik nesaukti,kad isrinko chrenova valdzia,tad eik ir rink pats.Cia buvo neblogas siulymas,jeigu is dvieku nei vieno nera ,kuris atstovautu tave seime,BRAUK SU RAUDONU STORU FLAMASTERIU KRYZELI.Nebus nei vieno kito ir niekas nepajus.

Įveikime gudručius:       2020-10-23 14:29

TIK MASINIU DALYVAVIMU ĮMANOMA PRALAUŽTI JŲ GYNYBINĘ SIENĄ!
Įsidėmėkime, jog kandidato gautų BALSŲ PROCENTAS
ne nuo ESAMO bendro rinkėjų SKAIČIAUS, bet
nuo rinkimuose DALYVAVUSIŲ SKAIČIAUS priklauso.

1) Visų pirma skirkime
a) aktyvaus DALYVAVIMO rinkimuose faktą (t.y., atvykimą į RA ir savo balsalapio paėmimą) nuo
b) BALSAVIMO UŽ vieną iš kandidatų veiksmą.

2) Sakykime, aš kandidatuoju, ir visais įmanomais būdais kažkiek rinkėjų įtikinau už mane balsuoti, o kažkiek - nepavyko. Kaip keis mano sėkmę rinkėjų dalyvavimas rinkimuose:
- Jei susirinks balsuoti tik tie, kas mane palaiko, o nusivylusieji net neateis, tai aš gausiu visus 100% balsų! (Net ir už Putiną daugiau - negirdėta sėkmė.) Nes, kai manęs nepalaikantieji RA net nepasirodė, tai jie, jų nusivylimas, jų neigiama nuomonė ir nesiskaito, ji ne-svar-bi! O tie, kas mano makaronus suvalgė,jie būtinai visi sulėks ir bus dėkingi, kad nusivylusieji neatėjo ir savo dalyvavimu jų pergalei nesutrukdė...
- o jei į RA ateis ir registruosis VISI, gali išaiškėti, jog mane vos kokie, sakykim, 14% palaiko… Didelis pšššš vietoje svajotų 100%! :(
Bet, nepadarius darbo iki galo, pššš visgi neišdegs. Padaryti iki galo, reiškia palikti savo neištrinamus, ryškius ženklus balsalapyje - arba balsuojate už mano varžovą, arba biuletenį  subraukote taip, kad jis netiktų kitiems pasinaudoti (balsavimo rezultatus ,,pataisyti”). 

3) Tie, kas neateis į RA ir nepasinaudos rinkimų lapeliu, nesididžiuokite, kad jūs ,,nedalyvaujate toje nesąmonėje”, kad ne jūs tokį nevykusį Seimą išrinkote! Yra visai priešingai -
Būtent JŪS labai aktyviai prie to prisidėjote, kad aš su savo makaronais laimėjau smile. Nes tai jūsų NEDALYVAVIMAS taip užaugino mano ,,pergalės” procentą, KIEK DALYVAVIMAS NEPAJĖGTŲ!!! Didelis jums, brangieji, ačiū, kad drybsojote namuose.
O jei dar mes su kažkuo iš RAK vienai chebrytei priklausome, tai jūsų palikti tušti balsalapiai mano procentą dar labiau padidins. Visa jų krūva ,,balsuos” už mane. smile Ki-ki-ki smile
Taigi, JŪS, nedalyvaujantys, patys svarbiausi mano draugai pagalbininkai - ir tuo, kad neatėjote, ir tuo, kad palikote tiek daug nepanaudotų b-lapių. Tik jūsų pasyvumo dėka mano pergalė tokia įtikinama. RIEBUS BUČKIS jums už tai! Ir jokios pagarbos jūsų nuomonei per visą ateinančią kadenciją. - O už ką jus gerbti turėčiau, stengtis dėl jūsų? Juk tik savo pačios gudrumo (ar gal net sukčiavimo?) dėka į išsvajotą postą patekau, o ne kad jūs visi mane išrinkote smile smile smile  Taigi, kokios dar pretenzijos?

> Tam - "Kur dingo" 2020-10-23 9:31       2020-10-23 13:21

Gaila, kai tapti jų nariu įmanoma tik prieš tai užsiregistravus Gūgle ar Feisyne. :(
Ne tik jie, ir daugiau yra, kas neatsižvelgia į tai, kad ne visi nori turėti reikalų su jais, ir per juos su svetaine bendrauti.
Gūgle ar Feisbuke registruotis yra tas pat, kas striptizui išsirengti. O jie tavo nusimestų rūbelių visas kišenėles ir siūles peržiūrės ir peršvies, asmens duomenų pasirankios bei interesų ratą išsitirs… O jei šį kartą ne jie, tai draugo KėGėBė komanda. O tave kažkodėl verčia registruotis svetainėje būtent per tuos landžius gremėzdus. Net ir LRT DRĮSTA RŪŠIUOTI žiūrovus - jei tu ne Feisyne, tau neleis komentuoti LRT svetainėje. O Vartotojų teisių, ŽT gynėjai nemato tame teisių pažeidimų? Nebent kažkas iš LRT ir Feisbukui tarnauja, padeda prisirinkti vartotojų? 
Jau ir taip nepastebėjome, jog esame prievarta į Gūglą, Jahū arba Jandeksą suvaryti - visi buvę mažučiai, kameriniai pašto tiekėjai sunaikinti ,,kaip klasė”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-23 12:26

- “Ten, kur yra nepriklausomas, nepartinis, save išsikėlęs kandidatas – už jį.”
- Ne, taip - neišmintinga.
- Seimo rinkimų spektaklyje, gauja gudrauja: save išsikėlęs kandidatas Raimundas Martinėlis
va šis
https://www.vrk.lt/2020-sei/kandidatai?srcUrl=/rinkimai/1104/rnk1424/kandidatai/lrsKandidatasAnketa_rkndId-2415687.html
plakatuose yra vaizduojamas su landsberginių budelių gaujos atstovu. Dabar šis Raimundas Martinėlis yra antikonstitucinio seimo landsberginių frakcijos narys. Apie tai
va čia
https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=35299&p_k=1&p_a=498&p_asm_id=10013
Meistriškai veikia sukčiai, seimo rinkimų spektaklyje.
Vienintelė paguoda patriotams, kad tai - tik sukčių spektaklis.

O juk galėjot...       2020-10-23 11:56

Bėda būdinga ne tik profsąjungom,bet ir partijom:visi nori būti vadais.Todėl Lietuvoj veikia kelios švietimo profsąjungos,nors tikslai turėtų būti vienodi,todė prieš rinkimus susiburia n-iolika judėjimų ir partijų,už kurias balsuoja šeimos nariai ir bičiuliai.O juk visi kartu galėjote turėti bent keletą savo atstovų,kurie iš vidaus pamatytų seimo realybę ir galėtų ruoštis rimtai kovai.NS turi būti nuoširdūs ir atviri:vadas buvo ne tas,plakatų reklama primityvi Į*Nebalsuokite*,tik mes geriausi,tik mes tai jau padarysim.Paskaitykit Blažytės str.MINFO,paskaitykit Lago įrašus,gal tapsit kūrėjais,o ne griovėjais ir save įsimylėjusiais ir pasikėlusiais vieninteliais žinovais.

 

 

Balsuosiu       2020-10-23 11:43

tokiu atveju už Putiną .

Tik už valstiečius...       2020-10-23 11:31

Už mažesnę blogybę raginkim balsuoti artimuosius ...

habilitās       2020-10-23 11:15

Niekas jums tų dantų „nesukando“, patys tai darote, savo noru, nes nesugebėjote suprasti, kad Sistemos vienas iš svarbiausių bruožų yra priversti rinktis ne tą, ko jus, rinkėjai, norite, o tą, kurio Sistemai reikia.
Kai nueinate į parduotuvę, juk neperkate to, ko jums nereikia, nors krautuvininko siūloma gausa ir žadina apetitą. Tai kodėl „perkate“ Sistemos siūloma š...?! Ach Kardinolas liepė, nes tada blogi rinkėjai išrinks blogus politikus! Tik nepaaiškino kas tie „geri“ rinkėjai ir kuo jie skiriasi nuo blogų.
Jūs ne tik nesugebate laimėti rinkimų, bet nesugebate ir deramai pralaimėti, ką rodo ir šalia esantys V. Radžvilo paverkšlenimai. Galėjome, bet… neįstengėme, todėl nieko daugiau nelieka, kaip tik žiūrėti į Seimo „taburetės“ skylę. Iš apačios. Ir kaltinti rinkėjus.

Tam - "Kur dingo" 2020-10-23 9:31       2020-10-23 10:56

Niekur nedingo - tiesiog teisingai pasižiūrėta į komentarus. Pvz. šiame portale - skaitai ir stebiesi - komentatoriai ne tik neskaito to straipsnio (informacijos), po kuriuo komentuoja, bet neturi žalio supratimo apie komentavimo kultŪrą, arba yra dar blogiau - taip elgiasi tyčia (o gal…?), kad tik nustelbtų tą komentarą, kuris yra arčiausiai tiesos? Cituoju PRO PATRIA: “Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus”. Taigi, tapkite tinklaraščio noriu ir komentuokite į sveikatą...

Žemyna       2020-10-23 10:36

Kodėl BE pasirinkimų?
Jei nei 1-as, nei 2-as netinka, savigarba jau nebeleidžia už ,,mažesnę” blogybė balsuoti, yra
TREČIAS pasirinkimas -
- BRAUKI ABU.
Atsinešk ne tik rašiklį, o dar ir flomasterių rinkinį atsinešk, ir brauk daug kartų, riebiai, storai, kad net ir VRK prasčiau matantiems nariams, ar net esant silpnam patalpos apšvietimui būtų lengva suprasti, kad nesuklystų - šitiems abiems griežtas NE!

raskite 3 skirtumus       2020-10-23 10:13

tarp komunistų, konservatorių, liberalų ir… rusteikos smile

Balsavimas pagal Kiguolį       2020-10-23 10:00

Mane įtikino gerb. Kiguolio parašyta špargalkė apie balsavimą Rinkimuose, paskelbta Ldiena . lt. Jis rekomenduoja ir paaiškina kodėl balsuoti bet kokiu atveju prieš konservatnykus, netgi balsuojant už Laisvės partiją. Yra paaiškinimai ir išskaičiavimai. Todėl ir Jums visiems rekomenduoju remtis Kiguolio įžvalgomis.

Net 7 procentai       2020-10-23 9:45

balsavusių iš anksto, baltais kombinezonais vilkinčių “ufonautų” vizitai į ligonines, įkalinimo įstaigas, senelių globos namus, senelių butus leidžia spręsti, kad tokie rinkimai negali būti visiškai švarūs iš principo. Esu tokio amžiaus, kai jau turiu teisę balsuoti namuose, bet ta teise nesinaudojau pirmajame ture, nesinaudosiu ir antrajame. Eisiu į savo rinkimų apylinkę. Pirmajame ture nustebino tai, kad komisija man pakišo pasirašyti, jog gavau biuletenius, nepermatomą trafaretą, kuriame žiojėjo tik mažytis keturkampis parašui. Pasirašiau, ir tik išėjęs pagalvojau, kur ir už ką pasirašiau. Su tokiu parašu galima elgtis kaip nori. Ne koronavirusas kaltas dėl daugybės pažeidimų ar net klastočių. Kalta visa valstybinė sistema, verčianti piliečius elgtis prieš savo valią.

Kur dingo       2020-10-23 9:31

http://www.pozicija.org
propatria atsisakė komentarų.
Reikalauju paaiškinimo !

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-23 9:17

Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai)
***
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
– seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
– prezidentas, -ė užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu;
– premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento, -ės pasiūlomas bei
neteisėto seimo patvirtinamas;
– ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
____________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 23

Dėl pasaulio krypties       2020-10-23 8:55

Nebūčiau toks užtikrintas, kad pasaulyje kažkas keičiasi į geresnę pusę. Amerikoje ko gero gryš demokratai, popiežius pavarys dar kokį interviu, ir kur čia geros tendencijos:)

Labai teisingai ponas Algimantai       2020-10-23 8:22

Pagaliau AIŠKIAI Įvardijote kad VALSTIEČIŲ IR KONSERVATORIŲ PARTIJOS TAI TAS PATS Š——AS. O tai provincijoj žmoneliai kartais ginčijasi iki užkimimo kurie geresni .DDD   Už valstiečius antrame ture reikia balsuoti paprasčiausiai todėl kad konservatoriai negautu daugumos . Kai jėgos bus maždaug lygios tegul sau pjaunasi. O NS tuo metu tegul rimtai ruošiasi savivaldybių rinkimams.

stasys       2020-10-23 6:54

Jokiu kompromisų su savo vertybėmis ir jokiu pasiteisinimų ‘Marytės Melnikaitės ‘Palaikysiu tuos kurie žino ka darytų esant valdžioje .Valstiečiai jau įrodė jog ju elgesys valdžioje paremtas ekspromtu o man atrodo jog Lietuvą reikia kurti žiūrint į ateitį ir jos perspektyvą . Taip , gal autoriui ir pritarčiau jog ne visos įniciatyvos konservatoriu yra pragalvotos iki galo .Be reikalo autorius liberalizuoja TS -LKD , šie rinkimai kaip tik rodo jog socdemu pralaimėjimas juose privers juos susigrąžinti tas tikrąsias kairuoliškas vertybes kuriu jie neteko ta partija valdant “bebrams’ ..Stiprus liberalizmo sparnas per šiuos rinkimus privers ir koncervatorius grįžti prie tu vertybių kurios dera tai partijai .Na aš vistik truputi tikiuosi jog šie rinkimai taps persilaužimo momentu . Čia klausimas NS ar partija pasiruošusi prisitaikyti pokyčiams ?

Dzeikas       2020-10-23 6:28

PS. Kai nera supratimo, kad laisve tai naturali zmogaus busena- lietuviams gi tai kazkokia privelegija ,kuria valdzia teikia -  tai zmoniu teisiu suvarzymas, ibaudziavinimas, viesojo turto nusavinimas ir stekenimas vyks valdant bet kokioms partijoms ir personalijoms.
Kas atsitiktu jeigu , o stebukle, patenka koks padorus, saziningas ir gero linkintis zmogus valdzion? Tas pat kaip su TSRS kai valdzion pateko Leonidas Breznevas, zmogus nuosirdziai siekes taikos ir nenorejes karo. Pati sovietine sistema PRIVERTE ji isivelt i Afganistano kara. Totalitariniu valstybiu desnis pries kuri zmogaus valia mazai ka reiskia.
Lietuvoje baudziava ir zmones su baudziavine samone (as baudziaunykas ir nebaudziaunykai man atrodo “nagli” norintys gauti daugiau negu “pajoka”). Kaip tokie gali tureti laisve?

Dzeikas       2020-10-23 6:19

Laisves partija Lietuvoje reikalinga kaip oras, - apie tai byloja kruva prigalvotu formalumu norint kazkuom verstis ( Issipirkite patenta). I tai normalus zmones nusijuoktu ir atsakytu: jus drigniu apsiryjote - issipirkti leidima verslauti. Juk tai normali, zmogaus teise. Vien uz kalbas ivedineti leidimus tokiems dalykams turetu buti taikoma kriminaline atsakomybe.
Lietuviska “Laisves” partija gi gieda apie kazkokiu pederastu teises kurti seima. Tai kas gi ta teise atima: teeina, tekuria.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.