Dienos aktualija, Politika

Algimantas Rusteika. Šeimininko belaukiant

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 7 d. 2:48

26     

    

Algimantas Rusteika. Šeimininko belaukiant

Jei galvojate, kad kas nors iš jų galvoja apie lietuvas ar apie tai, apie ką galvojate, – galvokit sau į sveikatą. Jie net apie tai, ką kalba, negalvoja – turi rūpesčių. Ir viskas ten primityviai paprasta.

Programa maksimum buvo: Dalytė – į Kremlių, Ingridutė – daukantynėn, Gabriukas – premjeruosna. Dalytei nepavyko, nors šitaip visą antrąjį šalies penkmetį stengėsi – ten ir savų pakalikų pakanka. Ingridutei irgi nenuskilo. Liko programa minimum – beviltiškas Gabriukas arba buhalterė Ingridutė premjeruosna.

Arba visi, kaip brangūs Lietuvos žmonės sako, – į Pravieniškes. Vilties koks procentas būtų, jei nors kiek imtų apie kitus ir valstybę galvoti ar bent kalbėti, bet juk nei galvos, nei kalbės – programiškai neįmanoma. Ir minkštasis Gitanas nepadės – leis vykti viskam savo eiga, nes naktimis nemiega tik dėl ministro kotletų.

Tai ir gerai – šitas viskam leis vykti savaime, tai yra jo minkštoji galia ir ateities šansas tautai. Jei, kaip visada, nepramiegos, – beje, miegantys visada būna labai pikti, kada žadina ir gali įkąsti. Reikia atsargiai.

Šventoji šeima ir dvariškiai žaidžia žaidimą, kurio nemoka ir taisyklių nežino. Iniciatyva jau nebesugrįš, puolimai išsemti, liko tik komedijos, o gintis nesugeba. Visų kūno kalba rodo neviltį ir pralaimėjimo baimę.

Dvaro kiemsargiai už ėdesį dar loja, tačiau jau be ugnelės, tingiai, o ausys jau pastatytos, akys tik laksto į šalis – gal bus naujas šeimininkas?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>>> 2020-02-8 15:12       2020-02-9 11:08

Susikišk savo rusiškas ir aziatiškas tradicijas ten, kur nesueina juliau Milaiti. Su ikrais ar be (prie Kremlin gold), derink su savo “vierchu” kremliuje

Dzeikas       2020-02-8 15:12

Kai “seimininkai” sugriz tai , nuliudinsiu, bonusu aptures toli grazu nevisi sulauke(n).
“Vierchas” tures pasiplaut, betkuriuo atveju uz jo gyvybe negarantuoju. Per daug zinos ,o kad valdys liezuvi - negarantija. Betarpiskai dalyvaves a la Vitkauskas-2 - tam bus atlyginta sinekura, “pajoku” (su ikrais). Likusiems kokia naujuju laiku Laptevu jura, ar “isbuozinimas”.Reikalas tame ,kad isdavikams atlygina tik vienietams, o likusia anonimine mase nudusina kur kaimo tualete. Cia sena rusu ir azijatu tradicija.
Tokias apokaliptines nuotaikas zadina ne tarptautine gresme,- turiu nuojauta ,kad galiausiai Rusija pakartos A.Hitlerio iskilima ir zlugima kaip papiginta farsa, - taciau tas kerintis, neiprastas lengvumas su kuriuo Lietuvos politikai prostituoja. Kazkaip naturaliai, nemirksint gaunasi kaip don Zuanui meileje prisipazinti.

beveik pasisekė       2020-02-8 14:22

O bobikui štaziui Šeimininko laukti nereikia - štazis turi šeimininką, būdą ir antkaklį su “medaliu” liudijančiu, kad paskiepytas nuo pasiutligės.
Tik nuo trydos štazis neskiepytas.

stasys        2020-02-8 11:51

Reziumuojant str.  autorius visiškai išsisėmęs tiek idėjomis apie kurias verta būtu rašyti čia , tiek tuo pačiu tekstu ..kuriam verta butu skirti laiko skaitymu . Toks įspūdis kad A.Rusteika dažniau nepagauna aktualijų kampo , todėl čia bando susikurti savo politiniu interesu apibrėžta lauka ir juo maitinti visokius Kauno lepšius ..kuriems ta valstybė tai lig savoje kišenėje barškantis eurai ..nuo kuriu kiekio ir priklauso kiek ta valstybė materializuosis ju pačiu realiame gyvenime . Tiesa sakant man ir toliau lieka paslaptis kam autoriui tokius tekstus rašyti tokiai publikai ? Gal čia savotiškas mazochizmu grįstas pasitenkinimas ? nors ką tie vsd triušiai apie tai gali išmanyti ..  mums tik žolyte rupšnoti .. ir strikinėti palaukėse ..

Pagarba autoriui       2020-02-8 11:42

Už išvardintas isgamas

Dzeikas       2020-02-8 11:04

DEL CIA kalejimu:
Jankiai susitare del to kalejimo nenagrinedami Lietuvos teisiniu problemu del to. Cia buvo ne ju reikalas. Jiems reikejo vietos kur kvosti teroristus. Kankinimai? NKVD tik nusijuoktu nuo tokiu kankinimu ir isvadintu amerikos kolegas “frajeriais”-megejais. Nes pagal operatyvines veiklos istatyma kankinimas negali zaloti zmogaus. Tai mazdaug galvos panardinimas i kibira su vandeniu kol dust ims. Supuves liberalizmas - pasakytu enkavedistai.
Nematau as tuose kalejimuose nieko blogo, tik Lietuvai reikejo susitart del kontroles ir nebesalygiskai.Ir pirmoje eileje pakoreaguoti istatymus ir Konstitucija , jeigu reikia.
Tai jeigu Lietuvos valdziunai apsidirbo nesugebedami tu reikalu sutvarkyt ir sukele tarptautini skandala - tai cia amerikieciu kalte?
Jie paprasciausiai NEISIVAIZDUOJA kad valdzia gali uzimti tokios bukenos.
Kaip ir neisivaizduoja , kad prokuratura gali pareiskimo nepriimti, o teismas “atsisakyti teisti”.
As realiai pasakojau kaip tas buna Lietuvoje. Anglosaksai pasake, kad as paprasciausiai teisiskai nerastingas. Vienintelis puertorikietis vyras(pats mates ir zina(n)s panasius Puerto Riko teisesaugos fokusus) kontrargumentavo mano naudai: “Jus ten nebuvote, tai ir nesakykite ,kad “negali buti”.

Dzeikas       2020-02-8 10:48

TomasJui:
Sovietiniu propogandistus isduoda ne ju pateikiami faktai ar nuomuones, o ju bejegiskumas issivaduoti nuo stereotipu ikaltu i ju galvytes vaikysteje. Taippat tiesinis mastymas. Na mazdaug isitikinimas ,kad sandauga ir sudetis tolygus veiksmai, tik priesai dirbtinai isskiria siuos veiksmus. Ir patvirtina savo isitikinima tuo, kad 2+2 = 2x2. Tik mala jie si suda ne aritmetikoje, bet geopolitikoje. Mat geopolitiskai skaiciaus >2 jie zino, bet nesuvokia.Jiems 3 ir daugiau kaip pirmyksciam zmogui - daug.
Apie tamstos kiedesi. Amerika turi problemu del gyventoju mases neisprusimo, taciau skirtingai nuo LIetuvos TOKIE nuseda maksimum pirmos grandies vadovuose. O jau CZV tikrai svarbesniu reikalu turi negu rupintis Lietuvos kadru politika. JAV turi INTERESUS. Ir kol Lietuva atsizvelgia i juos ir nebezda bendruju gescheftu metu amerikieciai i Lietuvos virtuve nelenda. Pvz., Obama uz Gaisrininko dukros viesa pabezdejima (neatvyko i susitikima) tepasake, kad Baltuosiuose Rumuose toji bus tik turisto vaidmenyj.
Pabandykite koki kompresa ant kaktos uzsidet, gal politrukine karstine kiek nukris.
PS. Kompresas saltas turi but.Bet jokiu budu ne ledinis.

ah1       2020-02-8 0:38

JAHVĖ savo išsirinktiesiems liepė skolinti pinigus už  palūkanas, o kas skolinasi tampa skolintojo vergu 22:7Patarlių knyga, Biblija. Tai va, šeimininkas tas kas skolina už palūkanas, o vergaujama tam kas skolina už palūkanas.Gaunasi šeimininkas JAHVĖ.

>Visimatomui, 2020-02-7 17:28        2020-02-8 0:35

niekas tau nedavė mandato saujelę taviškių tautos atplaišų, neliustrate, vadinti visais. Žinom gi, - ne tik matot, bet ir vykdot totalinį klausymą ir sekimą. Ir dar štai ne tik šitame portale bergždžiai bandote paveikti mąstančių žmonių nuomones savo nykia klouniška “stąsine” čekistine propaganda.
Betgi bijote, rupūžės. Oi kaip bijote dienos X…

siūlau naują himną       2020-02-7 21:05

Šunauja,vergai jūs mūsų,
nustekenta žeme,
kur konservų banditėliai
milijonus semia.

Tegul tavo vaikai eina
vien takais niekšybės.
Arkit visi mūsų naudai
ir vagių gėrybei.

Tegul tavo vaikai eina
mums toliau vergauti
nes nukriošusiems senukams
lemta špygą gauti.

Tegul seimas Lietuvoj
kišenes ištuština,
Alkanus ir be skatiko
į kapus palydi.

Tegul tata žydaujos
dega amžiams pragare,
vardan tos šunaujos
oligarchai žydi.

*

Maloniai nuteikė autoriaus mintys       2020-02-7 20:08

Tik oi, nenuvertinkime jų, ir nepervertinkime rinkėjų. Mums daug kas aišku, bet yra masė žiniasklaidos užkerėtų pensininkų, masė jaunimo, kurie apiburiami soc. tinkluose. Kol griovys neperšoktas…

ah1       2020-02-7 18:08

tai šeimininkas KGB?

ah1       2020-02-7 17:58

o kaip šeimininko vardas?

T0mas J.       2020-02-7 17:34

Šeimininkas yra CŽV.
Šeimininkas sprendžia – kas turi kandidatuoti į prezidentus, kas turi laimėti,
kiek % valstybės biudžeto pajamų skirti kariuomenei,
ką skirti Krašto apsaugos ministru, ką Užsienio reikalų ir ką - Finansų,
ar reikia Lietuvoje JAV karinių bazių,
CŽV kalėjimų
ir t.t.

Visi matom,       2020-02-7 17:28

kad velniavos mūsuose yra ,  bet šis ,,rypautojas- rūpintojėlis ‘’ savo depresija ir aiškiais ,,kremliniais’’ nusipezėjimais naujajį  NS   ruošiasi   durnių  laivu paversti jau irgi yra ženklų...

Kis       2020-02-7 17:15

Be jokiu cacku-pacacku,jokiu alegoriju.Prazidentas -antras Adamkus.Jeigu neuzteko 30 metu marazmo,ka tie gyvyliai padare is Lietuvos,turi pasirinkima-misraine su debiliuku-aniku ir sesku Palucku,lai dziaugiasi,bet tai vyks iki valstybingumo praradimo.O norint kapstytis is sudo duobes reikia perrinkti ir kuo didesniu atotrukiu valstiecius,kurie paveiks Gitana,velniop Pasili ir visus Rokucius ir jam panasus,lakste su raudona papke ir sauke as is “tremtiniu”.Tokias kirvarpas esu gyvenime maciusi ne viena,nesvarbu is kokios koses sulipdyti.

sunkiam ligoniui stasiu       2020-02-7 16:39

Jeigu atrodo -  žegnokis, kol nevėlu.

stasys        2020-02-7 16:12

2020-02-7 15:08 > Na kaip čia praeisi pro šalį kai taip žmogus prašo padėti. Yra tam receptukas kuris visada suveikia , mažiau skaitykite A.Rusteikos‘ nuotaikos pliūpsniai ‘ , o jei kitaip neišeina perskaitote ir į lauka ..kad galva prašviesintu , juodos spalvos išsisklaidytu ir neliktu tu jo užslaptintu zombiu galvoje , kurie nuolat tai prunkščia tai zyzia ..tau į ausį . Patarėjus irgi galima suprasti jiems privalu skaityti visokį velnią , va taip diena čia pasėdi o vakarę jau ir pats nebežinai kurios valstybės pilietis esi . ..gal laplandijos o gal litxuanijos kurioje visi pliekiasi ir rauko nosis . Matote ir su kompetencijomis nėra viskas taip paprasta ., atsiverskite tu vargšeliu algalapius ir kas krenta į akis ju algos nėra tokios dangų remiančios , o visi siekia dar gi juos pabandyti pamelžti „žiūrėk duos pieno“ o ten sūriai , kitas gėris . Va R.Karbauskis , spjovė Seimui į barzdą ..be jokiu išankstiniu karo paskelbimui reikalingu paktu paskelbė kryžiaus žygį prieš Masiulį  ..Prigamino Masiulio purvinu kompromato –lentelių , taip ir smaginasi .Žmogus skaitė Konstitucija o ten parašyta jog ji saugo Seimo narį nuo bet kokio jo transliuojamo melo kilusiu pasekmių .

Atsakykite...       2020-02-7 15:08

Kaip gali būti,kad paprasti žmogeliai neabejojo britų išstojimu,buvo tikri,kad Trampas bus išteisintas,o visa *elitinė*žiniasklaida ir visi dvaro politologai rašė priešingai?Kas tai:jie visai kvaili ar atidirbinėja užsakovams?
Piliečiai daug aktyvesni:ačiū Dievui.Nerūpėjo mums JE patarėjai,o dabar nusišneka pirmasis patarėjas,ir iškart klausimai:kokios jo pažiūros,juk vadovavo konservatorių štabui,kuom taip sužavėjo JE,juk tik dizaino mokslus baigęs!Ir tokio išsilavinimo bičiukas taip aukštai pakilo?Kas rekomendavo?Kokios jo kompetencijos?
Ir trečia *įžvalga*:Je sakė - išgirsiu visų žmonių nuomones ir įsiklausysiu.Tik bernelio pažadai?Kaip tie vystantys žiedai.

jaucia       2020-02-7 14:27

saasys nauja Seiminyka, oi jaucia, skalija arsiau

šeimininkas YRA !!!       2020-02-7 13:08

tai velnias.
Jis visada valdė komunistus, kgbistus, pederastus, pedofilus, prokurorus ir teisėjus t.y. niekšus (t.y. ‘elitą”).
Ir valdys - iliuzijų neturėkite.
——-
(Dievo pavaldiniai - nabagėliai, skursta, emigruoja jų vaikai - nenori nelabajam tarnauti)

tiek       2020-02-7 12:54

stasys veržiasi ir ko gero is sėkmingiau - užimt garbingą “Tiesos” portalo juokdario sostą smile)).Sėkmės.

stasys        2020-02-7 10:08

Man atrodo kad pribrendo laikas Algimantui susirasti sau personalinį balkonėlį ..Laisvės alėjoje . Turint tiek visko pasakyti Lietuvos piliečiams ..apsiriboti tik internetu butu didelė klaida . Galu gale tada ir dori piliečiai galėtu jam ,užverte galvas, užduoti protingus klausimus ir nereiktu baimintis už ėdesį dirbančiu dvaro kiemsargiu . cit.“ Programa maksimum buvo: Dalytė – į Kremlių, Ingridutė – daukantynėn, Gabriukas – premjeruosna. Dalytei nepavyko, nors šitaip visą antrąjį šalies penkmetį stengėsi – ten ir savų pakalikų pakanka. Ingridutei irgi nenuskilo. Liko programa minimum – beviltiškas Gabriukas arba buhalterė Ingridutė premjeruosna.“ .Čia dar reiktu ir su bato pakulne per klausytoju jausmus trinktelti , primenant geras senas Chruščiovo tradicijas „vrag nie proidiot .. my vsio vidim !!

grumstas       2020-02-7 9:15

Ačiū , Algimantai. Tik dar norėčiau pridurti, kad tie, kurie dabar pasimetę ir laukia neramiai savo pabaigos yra panašioje padėtyje , kada kalinys laukia savo nuosprendžio įvykdymo; nieko nėra blogiau ,kaip nežinia laukiant. Čia tegul jiems būna atpildo dalimi už tuos rūpesčius , kuriuos sukėlė mums jiems bevaldant.

tiek       2020-02-7 8:36

taip ir yra ,rupūs ...

KaIp       2020-02-7 8:33

cia nesizavesi autoriaus vaizdingais, ir labai teisingais, matymais ir improvizacijom.

Rekomenduojame

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.