Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Savus pardavę, kovos už kitų laisvę

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 18 d. 15:33

38     

    

Algimantas Rusteika. Savus pardavę, kovos už kitų laisvę

Tai interneto epochos politinė klasika, kurią polittechnologai vadina „renginio perėmimu“. Kada į kitų organizuotą procesą ar pradėtą įvykį ateina miklūs vyrukai, prisiima nuopelnus, apsimeta vadovais ir dykai susirenka politinio reitingo taškų, žinomumo ir populiarumo.

Dabar jie perima „Baltarusijos renginį“. Tie, kurie metų metais kūrė politinių ir finansinių grupuočių valdomą imitacinę demokratiją, žodžio laisvę pakeitė propaganda ir visom keturiom už globalų Lietuvos išnykimą – visi tie savanaudžiai, sukčiai ir bailiai narsiai kausis už demokratiją ir laisvę Baltarusijoje!

O, kaip sužėrėjo beprotybe ir viltimi jų akutės! Visus iki vieno kubilius ir juknevičienes, landsbergius ir povilionius pamatėm, pamatysim ir dar matysim, laidos dabar sukamos ir scenarijai rašomi. Tokia proga – rinkimai ant nosies, žmonėms pasakyt neturi ką, o čia tikra dovana ir vėl gali gelbėti pasaulį! Kiti kalti, esi teisus ir už nieką nereikia atsakyti!

O jei baltarusių tautą ištiks bėda, tai ir tragediją privatizuos ir bus vieninteliai teisūs. O bet kokios abejonės ir bandantys suprasti ar kalbėti kitaip, bus apspjaudyti ir paversti valstybės ir pažangos priešais.  Šis žaidimėlis seniai išmoktas, derinukai žinomi, žaidėjai, treneriai savi, konservavizijos aikštelė išblizginta laukia.

Jau matau nekaltą žvilgsniuką su „laisvės TV“ kryžiukais vyzdžiuose – tu ką, prieš baltarusių tautos laisvę?

Aš prieš savą tautą ir jos laisvę pardavusių bailių veidmainystę, fariziejišką moralę ir politines priešrinkimines manipuliacijas. Tikiuosi, bent dalis palaikančių baltarusių siekius tą sugebės suvokti ir atskirti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2020-08-22 11:04

ah1, stumi komunistine propoganda ir apgaudineji zmones. Kame apgavyste? “laisve tai bardakas” - tavo melas.
Laisve tai atsakomybe uz savo veiksmus - tikros laisves esme.
Sia, tikraja laisve is musu nori atimti komunistu nuovalos a le tamsta.

ah1       2020-08-20 19:58

Jei laisvė  bardakas, tada turėtų būti “savus pardavę kovos už kitų bardaką”, trumpai ir aiškiai.

ciuc į būdą       2020-08-20 14:43

sąsyyy

stasys        2020-08-20 7:13

žiu kaip plaka susijaudinusių širdelės , sakyčiau puiki tema išreikšti savo nuomone apie tai ka matome Baltarusijoje . Vaidas VDS ir tas karo daina užtraukė .

people onliner       2020-08-19 23:57

https://people.onliner.by/2020/08/19/postradavshie-ot-nasiliya-pri-zaderzhanii
Apie šalies teismų sistemos ypatumus. Teisėjai sėdėjo prie stalų, o teisiamieji turėjo atsakyti sėdėdami ant kelių ir žemyn galva, už neteisingus atsakymus jie buvo mušami prieš teisėjus.

Gardinas       2020-08-19 21:25
Illarionov       2020-08-19 21:23

https://aillarionov.livejournal.com/
Dingo muziejaus direktorius Volkovyske, kuris atsisakė pasirašyti protokolą rinkimuose
2020 m. Rugpjūčio 16 d., 06:06
Konstantinas Šishmakovas - Bagrationo Volkovysko karo istorijos muziejaus direktorius. Vakar, rugpjūčio 15 d., Jis apie 17 val. Paskambino žmonai ir pasakė: „Aš daugiau čia nedirbu, einu namo“. Tačiau jaunuolis niekada negrįžo namo. 24 valandas šeima nežino, kur jis yra, jo telefono nėra.
Jaunuolio tėvas Andrejus Šišmakovas susisiekė su redakcija. Jis patvirtino, kad nei automobilio, nei Konstantino iki šiol nebuvo rasta.
- Viskas prasidėjo 9-ą dieną, - prisimena tėvas. - Kai jis buvo rinkimų komisijoje. Su juo buvo dar vienas vaikinas - nepamenu jo pavardės, nepavadinsiu jos. Jie abu nepasirašė galutinio protokolo. Anot jo sūnaus, jie už juos pasirašė. Jis paskambino žmonai ir apie tai kalbėjo.
Andrejus Šišmakovas sako, kad baigę darbus aikštelėje, sūnui ir antrajam vaikinui buvo pasiūlytas automobilis, kuris juos nuvežtų namo. Jie taip pat atsisakė, sakė: „Mes neturime ko gėdytis, eisime patys“.
- Visą savaitę Konstantinas atostogavo, jos baigėsi penktadienį. Šeštadienį muziejuje buvo darbo diena, o sūnus išėjo į darbą. Dienos pabaigoje jis paskambino žmonai pasakyti: jis nebenori čia dirbti ir negali. Ir dabar praėjo diena kai jis dingo.
Konstantinas Šishmakovas yra registruotas Bresto regione, gyvena Gardino srityje. Todėl jo tėvas jau parašė pareiškimą Gardino srities Tyrimų komiteto biurui ir Baranovičių miesto ROVD.
- Iš manęs buvo priimtos paraiškos dingusiųjų paieškai, jie jo ieško.
Paskutinį kartą muziejaus direktoriaus telefonas parodė gyvybės ženklus Mostovo srityje, netoli nuo Nemuno, kelyje iš Volkovysko į Gardiną.
https://news.tut.by/society/696892.html.

Muziejaus direktorius rastas negyvas Baltarusijoje, atsisakius pasirašyti protokolą rinkimuose
2020 m. Rugpjūčio 18 d
Baltarusijoje Volkovyske rastas negyvas 29 metų vietinio karo istorijos muziejaus direktorius Konstantinas Šišmakovas, praneša „Naša Niva“. Prezidento rinkimuose jis buvo vienas iš dviejų miesto rinkimų apylinkės komisijos narių, kurie atsisakė pasirašyti protokolą.
„Kitą savaitę jis atostogavo, o rugpjūčio 15 d. Išvyko į darbą. Tos pačios dienos pabaigoje jis paskambino žmonai ir pasakė: „Aš daugiau čia neketinu dirbti, einu namo“. Ir jis dingo be pėdsakų “, - rašo laikraštis.
Šišmakovo kūnas buvo rastas už kilometro nuo Mosty miesto miške.
https://www.znak.com/2020-08-18/v_belorussii_nashli_mertvym_direktora_muzeya_otkazavshegosya_podpisat_protokol_na_vyborah

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-19 17:27

“Tų, kurie linkę mąstyti apie šiuos įvykius, dėmesį atkreipsiu į signataro Petro Vaitiekūno, aktualiu laikotarpiu buvusio Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje, ir buvusio Lietuvos VSD vadovo Gedimino Grinos viešus paaiškinimus, kad šios kandidatės į Baltarusijos prezidentus, kurios vienintelė rinkiminė programa buvo: laimėjus šiuos rinkimus, paskelbti naujus rinkimus, vyras atvirai remia Baltarusijos ir Rusijos valstybių susijungimą.” (Zigmas Vaišvila)
Va čia
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/zvaisvila_lietuva_bedale_i_ka_tave_klampina/
Kas dar galėtų patvirtinti tokią putinišką kombinaciją Gudijoje?

>Orveliškai kiaulėjančiam Reigardui       2020-08-19 17:21

tikrai daugiau nei keistas tas Raigerdux. Jam visur vaidenas Lukašenkos ir OMON gerbėjai, KGB agentai, psichotikai, „kliedenčiai TSRS sugrįžimmu“.
Viską aukštyn kojom verčiančiam subjektui nelengva pagelbėti.

vakaroidų melo generatoriai       2020-08-19 16:52

Aktyviai veikia amerikoniškasis CT TV tiesiogiai rusiškai nenutrūkstamu srautu transliuojantis reportažus iš visų didesnių Baltarusijos miestų, retransliuojantis idiotiškus feikus skleidžiančią NEXĄ, kalbinantis demonstracijų organizatorius, kurie giriasi „demokratijos“ supratimo įgiję, studijuodami Vilniuje. Tie veikėjai nuolat pasakoja, kur reikia rinktis, apsirengti šviesiais rūbais (jeigu sužeis, kad kameros galėtų aiškiai parodyti kraujo dėmes). NEXA kelis kartus skelbė, kad Lukašenka mirė, kad pabėgo. Kai tas pasirodydavo per TV, po paros vėl „numirdavo“ ar „pabėgdavo“. Antrą demonstracijų dieną, kaip vėliau paaiškėjo, neegzistuojantis Minsko greitosios pagalbos „gydytojas“ susijaudinusiu balsu aiškino, kad ligoninės užverstos tūkstančiais sužeistųjų, o žuvusių – šimtai. Vėliau paaiškėjo, kad tas „gydytojas“ – šarlatanas ir melagis, už didelius pinigus rankų mostais nuo visų ligų „gydydavęs“ žmones, buvo nuteistas už sukčiavimą, todėl baisiai siunta ant Batkos, aktyviai dalyvauja opozicijos veikloje ir reikalauja LAISVĖS. Tik NEXA šito jau nebeviešino. Vyksta, kaip dabar sako, hibridinis karas už Baltarusiją, kaip, savo laiku, Ukrainoje, Gruzijoje, Venesueloje, „Arabų pavasario“ metu – visur, kur valdžia nepatinka JAV oligarchatui. To nesuprasti gali tik akli ir kurti, užkietėję propagandistai, visiški liurbiai, arba „paralelinėse visatose“ gyvenatys ligoniai.
P. S. Pagal D. Šarpo „spalvotų revoliucijų“ teoriją, kad pakeisti santvarką valstybėje, užtenka „aktyvuoti“ 15 – 20% populiacijos. Panašu, kad BY tam jau subrendusi.

Orveliškai kiaulėjančiam Reigardui 15:25       2020-08-19 16:48

kviečiančiam “Pagal A.Lukošenkos elgesį, atpažinti psichopatus”:
užduotį rūpestingai atlikome - juk tai pats Reigerdas, pabėgęs iš gardo!
Deja, deja, psichopatas niekuomet nepripažįsta, kad yra psichopatas…

Raigerdai,       2020-08-19 15:34

jūs ką, manote, kad mes palaikome Lukašenką? Mes nepalaikome nei Lukašenkos, nei Lietuvos kolchoznikus ir lietuviškos valdžios įslaptintuosius kagebistus politikoje ir versle. Kuo geresnis Karbauskis už Batenką, a? Ar Seimo prezidents, ką?

Raigerdas        2020-08-19 15:25

Kodėl pas mus tiek daug nevykėlių politikoje? Todėl, kad mes nebeturime savo tautoje tikrų lyderių, tokių kaip Chuck Norris. Jis nemekena, o pasako niekšui tiesiai šviesiai (delfi.lt):“Vaizdo įraše, kuris buvo patalpintas „Youtube“, garsenybė prezidentą pavadino „Saša nuliu procentų“ ir „ponu tarakonu“. „Žinote, kai pjaustau svogūnus, jie verkia. Taigi, jei nenustosite daryti to, ką dabar darote, atvyksiu į vieną jūsų rezidencijų ir jus pravirkdysiu“, – trumpai rėžė aktorius”.
Pas mus galimasi niekšų, ir vis teigiama, kad jie tokie nekalti žmogeliai, kuriems vivirš skas gaunasi “netyčia”. Lietuvoje jau virš 80000 žmonių yra pasodinti ant antidepresantų ir kitokių psichotropinių vaistų. Moterys gimdys atitinkamai psichiškai nesveikus vaikus. Pažiūrėkite, kiek čia ir kitur rašančių komentatorių jau nebesugeba net sakinio suregzti ir rašo visiškai nelogiškus dalykus. Baltarusiai yra šaunuoliai ir jie nugalės savo vurdalaką diktatorių. Bet visiems turi būti pamoka: psichiniai nenuilstamai daro žalą žmonėms, ir kuo aukštesnes pareigas užima psichinis, tuo daugiau žalos jis pridarys visuomenei. Pažiūrėkite į A. Lukošenką ir jo gerbėjus, kliedenčius TSRS sugrįžimmu, ir jūs pamatysime, kiek daug yra visokių psichinių. Pagal A.Lukošenkos elgesį galima atpažinti ir kitus psichopatus. 

Lietuvos komuniagos       2020-08-19 15:07

su savo vaikais kovos už kitų laisvę ir lietuvių skurdą.

Antanas       2020-08-19 14:34

Ačiū Algimantai už laiku ir taiklų straipsnį. Su pagarba Antanas

Gordon       2020-08-19 13:58

Gordono pokalbis su NEXTA vyriausiu redaktorium Protasevičium.
https://www.youtube.com/channel/UCZIFo5MmrUJS5JbLOxgnHuQ

Orveliškai kiaulėjančiam Reigardui 12:32       2020-08-19 13:40

Na, ir kur nors vienas paminėtas autorius teigia,
“kokie BLOGI tie kovotojai su diktatoriumi
ir koks ŠAUNUS tas Baltarusijos KGB ir OMON”?
Rimtos problemos su teksto supratimu? - Kritiškai mąstančių autorių kalbama tik apie atskirus asmenis ir tam tikras socialines grupes (o kitos kaip tik įvardijamos kaip keliančios realią grėsmę diktatoriui). Pagarba jiems.

O jūs, Raigerdai, ką       2020-08-19 13:13

jūs esate konkrečiai nuveikęs? Kaip Tiesą paviešinęs, bent tiek pradžiai? Esate užtaręs nedesovietizuotų “bojevykų” arba milicininkų lupamą žmogų anuomet ir dabar?

Raigerdas>Anonimas        2020-08-19 12:32

Vargšui Anonimui, nesugebančiam pasirašyti net savo “nick’o, bet rašančiam savo šmeižikiškus prasimanymus (2020-08-19 10:53) tenka cituoti faktus, nes šitas apsinarcizinęs komentatorius, galimai “skaito knygą, bet mato špygą” (kaip išsireiškė A. Puškinas):“Situaciją Baltarusijoje pakeitė prasidėję protestai didžiosiose gamyklose. Ten ne gatviniai kovotojai ir ne proeuropinis ofisų planktonas, kuriuos be vargo sutvarkė OMON ir KGB, ten gerai organizuotas proletariatas – brigada, pamaina, cechas” ... “Todėl ir Lukašenkos jėgos struktūrų vadas atsiprašė, kad kažką be reikalo primušė, ir pats Backa kreiptis į tautą ketina” (Audrius Bačiulis). O štai kita šmeižikė Lina Dūdaitė-Kralikienė trolina:“Pasakykit man, už ką kovoja tie žmonės? Už pasirinkimo teisę? Tarp diktatoriaus ir bailės? Kuri mėnesiui tapo kenčiančios tautos žvaigžde. Kuri žibėjo, švytėjo, žadėjo… Kalbėjo apie laisvę, pasirinkimą, vertybes. Ir kur ji dabar? Iš saugaus blindažo stebi, kaip diktatorius mindo jos tautą. Kaip gatvėse žūsta žmonės, kurie ja tikėjo. Už ją, kuri nė piršto nepajudino”. Dar vieno straipsnio autorė Nida Vasiliauskaitė trolina:“Tikra šiuolaikinė lyderė privalo būti (ar bent atrodyti) baikšti, naivi, pasimetusi ir gležna, dejuoti, pasuoti, mygzti ir visomis išgalėmis demonstruoti nežinojimą, ką daryti. Mažai nusimanyti apie politiką, bet daug –– apie barščius. Iš to ją ir atpažįstame”(čia apie Svietlaną Cichanouskają). O ką jūs “DIDIEJI KRITIKAI” ESATE GERIAU, DAUGIAU PADARĘ UŽ TUOS, KURIUOS JŪS KRITIKUOJATE? OGI, NIEKO. Deja, tai irgi yra mūsų “pasiekimas” žiniasklaidoje per 30 metų. Baltarusiai yra nuostabi tauta, ir jeigu ne baltarusiai, tai mes seniai būtume išnykę, kaip ir prūsai. Jeigu baltarusiai gali išsivaduoti nuo išprotėjusio diktatoriaus, tai lietuviai jau šimtmečiais negali išsivaduoti nuo savo arogancijos. Šiandieninė Lietuva - tai ir yra lietuviškų arogantiškų ypatų kūrybos rezultatas.  Lietuviai, neišsivadavę iš savo arogancijos, būdami atlaidūs šmeižikams, žiūrėdami pro pirštus į ydingą Teisingumo sitemą, niekada nesukurs normalios valstybės, nes tai neįmanoma.

Kisa,       2020-08-19 11:42

atsisėst daboklėn nenori, a?

> 2020-08-19 10:53       2020-08-19 11:21

„...manau ne man vienai rupi”
tai tu, juliau Milaiti, šiandien boba?! Vakar dar vyru prisistatinėjei, kas kiek laiko pas tave tos transseksualinės mėnesinės?

+Kis       2020-08-19 10:53

kokie mes fainuoliai,kokia musu samone,mes visa pasauli apjuosime ,bet jau lenciugu.Duok kiaulei ragus ji visa dangu isbadys,tas sakitina ir apie Landzbergi ir jo pakalikus(galima realiau vadinti,bet nesinori cia,reketu Delfyje,bet t5en amziams uzblokuotas ,nes nemuliu isverstaskuriu nuo mazumes.Kas liecia drg Iskauska,labai nesuklysiu itardama ,kad jis 102 metams Landzbergio pasleptas.Bet uztenka ir mano protui suprasti,kad tu Iskauskai dirbai(siandiena pats esi per menkas,arba…?),nes tavo rasliava esu skaite ir mane stebina,kad Cvirka tautos isdavikas,o rase kur kas riebiau,niekam skersai gerkles nestovi.Kas liecia mus asmeniskai,elgiames nesolidziai,nes tai kas vyksta pas mus ziauriau negu pas Lukasenka,tas nors atvirai nedaro gesefto valstybes (o tai ir mano)biudzeto saskaita ir LRTV su visais skalikais nedirba vieninteliam rezidentui.Jeigu jis ,tas labai didelis melegis irodys ,kad ne taip tegu padeda irodymus.Kad jis teroristas ,tegu paneigia paminklu sprogdinimus,o kur zmoniu gyvybes,o kur milijardiniai praradimai.Is tokiu dalyku as klausiu visu;kas privalo sita visa paneigti,nes patvirtinti nera reikalo???Jeigu mes laisva ir demokratiska valstybe,manau ne man vienai rupi sie ir dar daug kitu klausimu.Plyz,ponai,kas drasesnis,GYLYS,jau aiskiai isdeste savo mintis apie apie ozyna,galima ir pakartuoti Delfyje arba 15 min,blogesiu atveju LTV akis i aki su teroristu?

Orveliškai kiaulėjančiam Reigardui 8:30       2020-08-19 10:53

Juk tie, kurie skaitė intelektualius, analitiškus Audriaus Bačiulio, Linos Dūdaitės-Kralikienės, Nidos Vasiliauskaitės ir gliausiai Algimanto Rusteikos straipsnius ar pastebėjimus žino, kad nė vienas, skirtingai, nei Reigardas, nėra infantilai ir niekur nerašė, “kokie BLOGI tie kovotojai su diktatoriumi ir koks ŠAUNUS tas Baltarusijos KGB ir OMON”.
Kuomet kitus kaltindami melu reigardukai meluoja, ką gauname?
- Taip, reigardukų užsipultieji nemeluoja.

Prašalietis       2020-08-19 10:46

A. Rusteikos žodžiai - (sukonkretinus - profesionalūs komunistai ir KGB-istiniai sčjūdiečiai) “Savus pardavę, kovos už kitų laisvę...” būtų buvę “auksiniais”, jei jie būtų skambėję ant kiekvieno tuometinės Lietuvos kampo “šauniaisiais” 1995-2000….

Gerb. Česlovai Iškauskai, Jūsų pasakymas       2020-08-19 10:29

“šioks toks nusipezėjimas - be argumentų, be santūrumo ir logikos” yra
šioks toks nusipezėjimas - be argumentų, be santūrumo ir logikos (be kabučių).

tik 'Copy/Paste'       2020-08-19 9:52

“....  kodėl kaimynai turi gyventi būtent pagal mus? Ar mūsų misija - ir į Amazonės miškų gentis nešti demokratiją ir genčių vadus rinkti tik kaip mes renkame?

Beje, jei įsivaizduotume hipotetinį scenarijų, kai Rusija vėl užsimano lįsti į Lietuvą, tai kaip ji veiktų: praėjus kokiems nors rinkimams Lietuvoje, surastų (arba jau specialiai į rinkimų karuselę įkištų reikiamą kandidatą) veikėją, kuris po rinkimų pradėtų šaukti, kad rinkimai suklastoti. Niekam realiai nebūtų įdomu, ar jie suklastoti, ar ne. Bet va, kad Lietuvai būtina atnešti “tikrąją” demokratiją, - tai taptų ypatingai svarbu.

Mano nuomone, jei vyksta neramumai kitoje šalyje - būtina laikytis neutraliai, o jei kažkas vyksta neteisingo su protestuojančiais žmonėmis (nemaišyti su smurtaujančiais), tuomet reiktų tik dėl to pasisakyti. “

O kas jiem belieka ?        2020-08-19 9:19

Jei esi mažos valstybėlės elitu ir nori toliaus juo būt , tai negi nevykdysi Visatos valdovų pageidavimų  ir norų ?

DD plius DD       2020-08-19 8:56

Iš dalies į temą.
Kartais stebiuosi, kodėl baltarusių savigarbos ir laisvės žygis pas mus tiek visokio dumblo į paviršių iškėlė. Tai boba ne tokia, tai Maskvos žaidimus žaidžia, tai, kaip Rusteika- konservų maitvanagius priviliojo, tai dar kas.
Paaiškinimų tokiais atvejais būna visokiausių, labai nesiplėsiu, bet vienas įvykis peršasi savaime. Ar įsivaizduojate, kaip dabar jaučiasi tie, kurie savo metu “komandiravo” Pociūną į Brestą? Juk žemė iš po kojų slysta tiems, pas kuriuos mūsų bretšneideriai mūsų pulkininką pasiuntė. Ir vargu ar jie, gerai uodegas prisvilę, tylės apie svetimas paslaptis.

Raigerdas        2020-08-19 8:30

Beveik visada su malonumu skaitau gerbiamo Algimanto Rusteikos straipsnius. Bet pagal šį straipsnį matosi, kad gerbiamas Algimantas yra pasiklydęs tarp trijų pušų. Pats rašo apie idiotus ir kvailius mūsų valstybėje, ir štai jo straipsnis yra skirtas šitų kvailių ir idiotų stimuliavimui. Susidaro gana liūdnas vaizdas: Audrius Bačiulis, Lina Dūdaitė-Kralikienė, Nida Vasiliauskaitė rašo kokie blogi tie kovotojai su diktatoriumi ir koks šaunus tas Baltarusijos KGB ir OMON (pagal Audrių Bačiulį). Ir man labai apmaudu, kad štai į šitų MELAGIŲ tarpą pradėjo grūstis ir gana talentingas žurnalistas Algimantas Rusteika. Bet A. Rusteika užsiima ir politine veikla V. Radžvilo partijoje. Tai jeigu pažvelgti aplinkui, tai tas pasaulis yra spalvotas. Bet A. Rusteikia pradeda įtikinėti savo skaitytojas, kad jokių spalvų nėra, yra tik juoda ir baltą, o spalvos tai tik mūsų iliuzija. Ir koks šito viso A. Rusteikos “regėjimo” rezultatas? Štai jis rašo:“Aš prieš savą tautą ir jos laisvę pardavusių bailių veidmainystę, fariziejišką moralę ir politines priešrinkimines manipuliacijas. Tikiuosi, bent dalis palaikančių baltarusių siekius tą sugebės suvokti ir atskirti”. Bet juk Algimantas Rusteika nerašo tai ne jiems KONSERVATORIAMS, bet jis rašo visiems. Bet Baltarusijoje šiandien išprotėjęs diktatorius daužo su OMON ir KGB ne mūsų KONSERVATORIUS, o visiškai taikius žmones, net tuos, kurie nedalyvavo demonstracijoje, o išėjo apsipirkti į parduotuvę maisto. Ir jie yra mušami be jokio skirtumo, nes diktatorius prašvokštė:“SIDITE DOMA” (“sėdėkite namuose”). Net per koronavirusą jis nekvietė “sėdėti namuose”, o štai po sufalsifikuotų rinkimų jis šnypščia:“Sėdėkite namuose”. Kodėl? Nes namuose yra Baltarusijos TV, kuri ir kals visiems sėdintiems melagingas idėjas, kaip A. Lukošenka “laimėjo” rinkimus. Ir diktatorius šnypščia, išėjęs prieš  darbininkus:“Politika-tai visai kitas reikalas”. Jeigu būčiau protestuotojų gretose, tai taip ir pasakyčiau:“Koks kitas reikalas, mulki tu? Tai tau kitas reikalas, nes tu niekada nežinojai kas yra ekonomika. Tu politiką iškėlei aukščiau ekonomikos. Bet kas baisiausia, kad tu likai tas sovietinis komunistas, su savo beprotiškomis idėjomis susigrąžinti tą buvusią Tarybų Sąjungą. Tokią pat idėja fix - “susigrąžinti TSRS” - turi ir Putinas. Bet du diktatoriai nepasidalino planuojamos naujos TSRS valdžia. Ir tu, A. Lukošenka, su savo psichotiko idėjomis fix - “pasukti laiko rodyklę atgal”, “grąžinti tą Stalino blogį, Stalino metodus, Stalino režimą, tik visą tai padaryti pagal A. Lukošenką. Ir kas yra baisiausia, tavo psichotiko galvoje - tai neapykanta savo liaudžiai, jos istorijai ir “MEILĖ SADISTAMS, KGB, OMON IR ARMIJAI, KURIE PALAIKO TAVO IŠKRYPUSĮ DIKTATORIŠKĄ IR KOMUNISTFAŠISTINĮ REŽIMĄ”. A. Lukošenka yra apgailėtinas tipas su savo didybės manija ir su savo psicho idėjomis, kad jis nužudys visus, kas bus prieš jį. Dar vienas Stalinas, tik jau baltarusiškas. Ir ko nesuprato gerbiamas A. Rusteika, tai jis nesuprato, kad mūsų politikai irgi stato “arklį paskui vežimą” (a.a. Lubio palyginimas), tik jų metodai nėra tokioje gilioje pamišusių žmonių dėl valdžios stadijoje, kokioje yra A. Lukošenka. Tai nėra vien paskutinis diktatorius Europoje, bet tai yra kartu ir įrodymas, kaip visuomenė gali atsidurti per sufalsifikuotus rinkimus diktatoriaus rankose ir bus priversta paklusti jo beprotiškoms idėjoms, o jeigu nepaklus, tai jiems gali grėsti ir kalėjimas, ir mirtis.

DD plius DD       2020-08-19 8:25

Kiaurai emocingų ir egzaltuotų Rusteikos ofenzyvų nėra kaip ir komentuoti- kaip tos įsiaudrinusios bobos amžiną skundą, kad “tu man gyvenimą sugadinai”... Na, nemyli ponas konservų, nesugeba blaiviai ir ramiai vertinti. Tai ką? Niekas ir nereikalauja. O konservams niekas netrukdo savo supratimu imtis kokių nors iniciatyvų. Lygiai kaip ir visiems kitiems nuo Nausėdos iki Jedinskio ar kokio Paleckio. Tema karšta, tai visi ir pasisako. Rusteikos gi logika lieptų konservams apsimesti, kad nieko nevyksta. Koks logikas, tokia ir logika…
O kiek rimčiau kalbant apie politikų veiksmų pasekmes ir reikšmę, prisiminčiau vieną labai aktyvaus ir angažuoto kilniam laisvės reikalui Šimašiaus karjeros epizodą. Mūsų šviežiausias laisvės šauklys, būdamas teisingumo ministru, Lukašenkai į nagus atidavė baltarusių opozicionierių A.Beliasių. Ir štai prašom- šiuo metu Beliasius yra opozicijos koordinacinėje taryboje. Labai gali būti, kad jis atsidurs tarp naujos baltarusiškos valdžios įtakingiausiųjų. Ir manau, kad smėlio Minsko aikštėse papilstyti neužteks.

> 2020-08-18 17:10       2020-08-19 8:00

Birute, o kur tavo „dešimtukas”? Žemiau bambos ir aukščiau kelių?! Ir kiek kartų jis (A.R.) pataikė?!

stasys        2020-08-19 7:09

Autorius pamiršo jog politikas PRIVALO visais klausimais turėti savo nuomone todėl ko gi čia piktintis tais problemos receptais kuriuos siūlo koncervatoriai ? Kol nėra geresniu , problemoms spręsti pas kaimynus , įsiklausyti ir į tokius manau nieko blogo . Be abejo tai nereiškia jog tai apie ką kalba Kubilius yra tinkamas vaistas baltarusių vidaus problemoms . Kol nežinau ką siūlo A.Rusteika nešūkaliosiu taip kvailai kaip Jis daro .  Svarbu kad geri norai netaptu abejingumų autoriau ..

Skaitytojas       2020-08-18 22:09

Reikėtų nepamiršti, kad slavai nėra baltai ir nėra jokie mūsų broliai. Jie didelės meilės mums nejaučia, o labiau žiūri, kokių čia pretenzijų pateikus. Pirmiausia jie nori „pabėgti“ ir gauti „prieglobstį“ Vilniuje. Ten jie, žinoma, su mumis kalbės rusiškai, nes juk jie negali išmokti lietuviškai, o lietuviai rusiškai išmokti gali kažkodėl. Tada jie užsinorės „universiteto“. Žinoma, tam reikia ir rūmų Vilniaus senamiestyje, nes koks universitetas be to. Mokėti rinkos kainą jie neturi už ką, taigi rūmus gaus veltui. Tame „universitete“ „mokymas“ vyks, žinoma, rusiškai, nes žr. ankstesnį punktą. Tada jie užsinorės Lietuvos herbo. Žinot, čia mūsų istorinis herbas, sakys jie mums (žinoma, rusiškai). Istorinis. Tada jie užsinorės Lietuvos istorijos. Tada, žiūrėk, savaime, natūraliai pasirodys, kad Vilnius beesąs istorinė Baltarusijos sostinė. Ir t.t. Mes jiems kaip „auksinė žuvelė“ iš vienos slaviškos pasakos.

Ir ką gi mes gauname mainais už visas šias dovanas? Regis, didelę slavišką špygą.

kampanija pagal kompaniją       2020-08-18 20:11

Kandidatui Seiman pavilionius nuo Povilionių derėtų skirti.

Kiek žmonių       2020-08-18 18:13

dėl kitų ligų negavo gydymo per virusą,kai kitose šalyse gydytojai dirbo…Ir šimtais daugiau mirė negu pernai šiuo metu.Gydytojai palaiko Baltarusijos gydytojus,tačiau nuo savų ligonių šaltakraujiškai užsirakino.Ten muša,o čia leidžia mirti.Ten muša tiesiai,čia slapta forma ,abejingai…Kuo mes skiriamės nuo Lukašenkos?Šiaip,tai palaikom baltarusių siekį į šviesą.

Kis       2020-08-18 17:57

siulau isformuoti pulka,kuris sedi ir bezda kareivinese,priedo algas mokame.Jeigu prireiks isgainioti Landzbergio gauja tik pakvieskite,eisiu pirmose gretuose ir su smirdanciu slapimu skuduro atvanuosiu Patriatcha sis ozys visu musu nelaime.

Birute       2020-08-18 17:10

I desimtuka,bravo!

Nuostabiai taikliai, mielas Algimantai,       2020-08-18 15:50

ir vėl plevėsos besistumdydami braunasi į pirmąsias eiles. Vis dėlto tautoje kaupiasi sartriško šleikštulio gumulo kritinė masė tai stebint.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.