Dienos aktualija, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Algimantas Rusteika. Ruoškitės pasirinkimams – ‘vsio bus zakonno’

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gruodžio 5 d. 20:02

24     

    

Algimantas Rusteika. Ruoškitės pasirinkimams – ‘vsio bus zakonno’

Buvo komisarai su mauzeriais, po to komisarai su šlypsais. Dabartinę laisvųjų respublikų sąjungą vėl valdo komisarai, vieną laimingąjį net leido turėti tautinį. Greit linksmai šlitinėjantį Briuselio bučiuoklį minėsim su nostalgija – p.Uršulės vadovaujama Europos susinaikinimo brigada telkia pajėgas naujoms atakoms.

Pabūti Vanga nesudėtinga – nubrėžkim toliau trajektoriją, kuria lekiam. Pirmąją moterį, Europos komisarų pirmininkę, po 5 metų pakeis pirmasis lytinių mažumų atstovas. O dar kitą penkmetį komisarams vadovaus musulmonas. Norit – netikėkit, tik prisiminkit, ar prieš dešimtmetį nors vienas sapnavot, kad bus kaip šiandien?

Nemanykit, kad lygių teisių ir socialinių lyčių žygis apsiribos asmenine erdve, santuokomis ir banaliais įvaikinimais. Žaidimas daug rimtesnis, prizas – pasaulis. Vyriausybių ir Europos komisijos, firmų valdybų ir valstybinių įmonių vadovybės procentus pagal lytį jau skaičiuoja, kad priprastume.

Jei kas dar nežinot, tai dabar komisarų pasaulyje lyčių yra šešios, o socialinių lyčių, kuriomis galima jaustis ir visuomenė privalo tą laisvės pasirinkimą pripažinti, jau priskaičiuojama apie 100. Lyčių kvotos – visiškai netolimos ateities dalykas. Ir turėsime valdymo organuose vieną šeštąją ar vieną šimtąją savo lyties atstovų. Ruoškitės pasirinkimams – ‘vsio bus zakonno’.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2019-12-16 0:31

negasdink,eik anys peklon,tie siauraklyniai.

Besivaidenančiam izmui       2019-12-8 1:02

Ar tu, idiotų idiote, dar supranti bent lietuviškų žodžių reikšmę? Ar tau jau reikia išversti iš lietuvių kalbos į lietuvių kalbą? Mėžkis iš čia!

Vaidui Vds       2019-12-7 15:14

Apsimetėlis!!!

stasys        2019-12-7 6:58

.. ar ne bus per tuščias Tamstos pasaulis jei visą laisvą laiką tam paaukosi ? Gainiotis šešėliuose esančius šešėlius nedėkingas noras .Tam kas sukelia baimes visada galima sukurti atskira ir realia savo tikrovę ..

juokas pro ašaras       2019-12-6 19:04

2050 metai. Lietuvos Respublikos Seime švenčiami tolerancijos ir pakantumo metai, iškilmingas posėdis:

Seimo pranešimas

Lietuva, titaniškomis mūsų teisėsaugos pastangomis, jau pagaliau išsprendė visas problemas su pakantumu ir tolerancija visuomenėje.

Beliko nedidelė netolerantiškų ir nepakantumu pasižyminčių žmogelių grupė, užsispyrusiai kažkodėl besivadinanti tauta – Lietuviais, jie kategoriškai atsisako vadintis išdidžiu vardu “europietis”. Ši maža, pasibjaurėtinų žmogelių grupė, yra aptverta rezervate netoli Balbieriškio. Jie savo netoleranciją kitų tautybių žmonėms pareiškia per tai, kad užsispyrusiai atsisako nebevartoti tos bjaurios Lietuvių kalbos. Jie yra tiek nepakantūs kitos seksualinės orientacijos žmonėms, kad vis dar ekstremistiškai gyvena šeimose, kuriose santuoka yra paremta vyro ir moters sąjungos pagrindu. Jie atsisako geranoriškai atiduoti vaikus į gėjų, žydų ir musulmonų tolerancijos mokyklas, kuriose šie galėtų laisvai nuspręsti savo seksualinę ir religinę priklausomybę. Todėl vaikų gerovės labui nuspręsta atiminėti iš jų visus esamus ir gimsiančius vaikus, idant jie nežalotų jų savo netolerantiškais ir nepakančiais požiūriais. Jų moterys nenešioja parandžos, tokiu būdu netolerantiškai įžeisdamos musulmonių jausmus. Jų vyrai nedaro apipjaustymo, tokiu būdu netolerantiškai rodydami nepagarbą žydų ir musulmonų bendruomenėms.

Kadangi beliko tik maža, šios pasibjaurėtinos netolerantiškos ir nepakančios sektos grupelė, be to iš jų yra atimti vaikai, esame įsitikinę, kad didžioji tolerancijos ir pakantumo era greitai nebebus bjaurojama šiu žmogelių egzistavimu.

Iškilmingą pranešimą pasirašo- Lietuvos islamo Respublikos Seimo pirmininkas, muftijus Ibn Abdula Muchamedovičius

tolerastinė kava       2019-12-6 18:58

1. Vienas kolega darbe turi keistą įprotį – piltis sau šlapimą į kavą.
Kolegos stebisi, bet tyli, nieko nesako. Tai vadinama tolerancija.
2. Keistasis kolega kaišioja kitiems savo puodelį, įkyriai siūlydamas paragauti.
Bendradarbiai atsisako. Jie išvadinami atsilikusiais runkeliais, bijančiais naujovių.
3. Keistasis kolega ima pilti šlapimą į bendrą kavinuką.
Bendradarbiai pradeda piktintis. Jie išvadinami homofobais ir lygių teisių pažeidėjais.
4. … …
5. … … … …
6. Priimamas įstatymas, kad kavą su šlapimu gerti privaloma. Nepaklūstantys persekiojami. Normalios kavos gėrimas tampa nelegalus ir įmanomas tik pogrindyje.
/

valdžiagyviams       2019-12-6 18:56

Kai griovė ir išgriovė,
Kai mynė ir sumynė,
Sodoma jų šventovė,
Jiems Briuselis – tėvynė.

Stribukai, komjaunuoliai,
Dabar tautos elitas.
Taukais ištinę snukiai,
Tiesiog maldauja plytos.

Už ką, brangus Dievuli,
Apleidai Lietuvėlę,
Kad jos šventa žemelė
Magnolijom apžėlė?
.

ani       2019-12-6 18:34

Vaidai, netiesa, kad tavo pilstomi ,,vandenėliai” neturi nieko bendro su gender ideologija. Dar ir kaip turi. Dabar prieš gender ideologiją pasisako tik krikščionybė ir islamas, rytų religijoms tai turbūt dar neaktualu. O tu agituoji prieš krikščionybę, prieš Kristų, visaip iškraipydamas Jo mokslą ir tuo žemindamas tiek krikščionybę, tiek patį Kristų. Taigi tu kartu su liberalmarksistais pasisakai ir už jų brukamą ideologiją, priešišką pačiai žmogaus prigimčiai. ,,Negarbindamas Jo, tu garbini mane.” (Liuciferis Kainui, pagal Baironą) Beje, sakei, kad tau nieko iš manęs nereikia, tai galėjai ir neskaityti smile .

> 18:49       2019-12-6 18:12

Sunku pasakyti, gal formaliai tai ir skirtingos sektos, bet faktiškai… Sakyčiau, satanistai mažiau pavojingi, nes neveidmainiauja ir neužsiima agitpropu. O pažiūrėk kad ir į šios dienos urantų paklodes - juk tai atvira ir labai primityvi ateistinė propaganda, bet įvyniota į visokius absurdiškus sofizmus, panašius į ,,kiekviena katė turi tris uodegas”. Rimtam žmogui tai nedaro įspūdžio, bet kokiam nors hormonų nesuvaldančiam paaugliui su nenusisekusiu gyvenimu ir gigantiška savimeile juk gali kilti pagunda: ,,va, dabar tai aš jums visiems parodysiu”. O paskui - celofanas ant smegenų, ir nė vieno vingio…

Įdomu,       2019-12-6 17:49

ar urantai = satanistai?

> hmmm...       2019-12-6 17:06

,,Pamaldusis urantinis Vaidas”??? Atrodo, Vaido paistalų tikrai niekas neskaito. Antraip pamatytų, koks jis pamaldusis smile Na, nebent satanistai irgi meldžiasi smile

Susiburkim,ONS oponentai,       2019-12-6 16:59

Nenuilstantys ONS oponentai…LR liko iki 10 nuošimčių tokių piliečių, kuriuos galima vadinti politine tauta, o likę, pagal asmeninės naudos, baimės ir egoizmo interesus vegetuojantys ,lietuviakalbiai,  kuriais valdžios ir kapitalistų interesais manipuliuojama kiaurą parą..Kauniečių vargetų Kručinskų mėnesinio dergimo ONS žiniasklaidoje fone matome, kaip ta lengvai manipuliuojama 90 nuošimčių masė gretai tapo ONS šulų talkininkais. ,,Teisingai’’ suorientuota masė ėmė smerkti ir piktintis ne veidmaine ONS sistema,  ne korumpuoto gobšaus oligarcho Matijošaičio suktybėmis ir jo administracijos kląstingumu ( juk ONS, adekvačiai mąstant,  yra bendras budelis tiek plebėjams Kručinskams, tiek tiems manipuliuojamiems 90 proc. lietuviakalbių). Sumaniai sumanipuliuota gyventojų masė piktinosi vargetomis Kručinskais, kurių  nusižengimas buvo nei kiek ne didesnis už kasdienines kiekvieno mūsų nuodėmes. Dabar net palyginčiau jų masinę pasmerkimo kompaniją su masine sovietų valdžios kampanija, smerkusia LL organizuota mitingą prie A.Mickevičiaus paminklo…Dabartinė buvo ilgesnė, galingesnė ir subtilesnė...
ONS ir kosmopolitizmo oponentų, politinės tautos likučių ,, garsiakalbiai’‘-  iškilesni žmonės -Juozaitis, Dagys, Puteikis, Radžvilas ,Urbšys ar ,liberalizmo nuodėmės niekaip neatsikratantis ir rekolekcijų nepraėjęs,  Kuolys ir Ko yra susiskaldę,m besivaržantys dėl viršenybės ar teisumo. Besipykdamai moralinio švarumo lygio, savo vertės ar taktikos klausimais, liko tiek susipriešinę, kad mes, tų  10 nuošimčių  žmonės, negalime tikėtis ,kad jie sudarytų bendrą koaliciją spalio rinkimams…
Susiskaldymas, nedarna, nekonstruktyvumas tų  gan iškilių ir tautos išlikimui vertingų asmenybių,deja, nuolatinis. Šių nacionalinių demokratų  būrio padėtis tokia komplikuota, kad reikia juos sodinti prie bendro stalo karo lauko salygomis- jėga smile smile.. Versti derėtis kone per jėgą, kad suburti bendrą koaliciją tam,kad nei vienas 10 procentų balsas nenueitų rinkimuose per niek….Per jėgą įbrukti net reformų paketą (RP) , kaip vienijimosi pagrindą . Paketo pamatu gali būti Kauno Forumo išdiskutuoti Reformų metmenys.
Kviečiu rašyti man asmeniškai visus rinkimuose nedalyvausiančius ( nekandidatuosiančius) visuomeniškus nepartinius žmones, kurie sutiktų dalyvauti šioje taikdarių, vardan Suvereno interesų ,grupėje.Tai būtų prezidentinių rinkimų laiko eksperimento STS (santarvė tautos sėkmei) tęsinys dar labiau komplikuotomis salygomis…Laukiu atsiliepimų, nes ,jei nebus kietos ir geranoriškos STS bendrijos, mūsų visų laukia fiasko spalio mėnesį...
Būti ar nebūti   (laukiant stebuklo ateis nebūtis)  priklauso nuo mūsų-tų 10 nuošimčių piliečių interesų gvardijos- neabejingujų ir veikliųjų būrio..Laukiu laiškų adresu: .(JavaScript must be enabled to view this email address)
A.K.  LPS Kauno IG eksnarys…

hmmm...       2019-12-6 16:50

rimtesnį Rusteikos straipsnį prūdija a la pikasinėm paklodėm kas? Gi pamaldusis urantinis Vaidas. Tai o kur sąsis, ne vienoj pamainoj dirbate? Ar sąsiui išeiginė?

Vaidizmai-7       2019-12-6 15:41

Jau tikrai atsibodo raustis vaidiškuose šiukšlynuose. Tik dar viena citatėlė, atskleidžianti, kas iš tiesų yra tas ,,dvasingasis” Vaidas.
,,Kaip čia yra, kad krikščioniškos tautos sukėlė tiek 1, tiek 2 pasaulinius karus ir labiausiai kariavo vienos prieš kitas? Jeigu krikščionybė būtų tobula, tai tokia pasekmė niekada nebūtų buvusi įmanoma…”
Štai taip. Būtent taip rašė jau ir mano jaunystės laikų ,,mokslinio ateizmo” vadovėliai. Dėl visų karų (kodėl tik šių?) kaltas Kristus ir krikščionybė. Dievas apskritai. Juk Dievas buvo visada, vadinasi, Jis ir kaltas. Nuo Atlantidos laikų. Tai ką Vaidučiui reiškia žodžiai ,,dvasingumas” ir ,,dvasia”? Dievo nepripažįsta, bet velnią pripažįsta? Tai bent!

ger       2019-12-6 15:30

Vaidai, vemi žmonėms ant galvų savo nesąmonęs ir tikiesi, kad žmonės visa tai valgys ir laižysis! Pats nejauti, kaip sparčiai degraduoji. Tiesiog diena iš dienos rašai vis kvailiau. Galėtum atidžiau paskaityti savo tekstus prieš skelbdamas, tai ir piktintis nereikėtų, jei kažkas pastebi jų tikrąją prasmę. Ar to padaryti neįgalus? Turbūt tikrai neįgalus. Antraip pastebėtum, kokias čia š-nas ,,filosofijas” skelbi.

Vaidizmai-6       2019-12-6 14:58

,,Jėzuje visata sukūrė mirtingąjį žmogų... ”
Taigi Jėzus mirtingas. Numirė. Nebėra. Toliau kelios abrakadabros pagrindinei minčiai užmaskuoti, t.y., kad Dievas ir žmogus ,,visiškai ir galutinai pasiektų amžinąjį asmenybės patyrimą visatos užbaigtumo dieviškajame likime.”
Atkreipkit dėmesį: ne dvasios, net ne sielos, o tik asmenybės (!) patyrime. Taigi žmogus neturi nei nemirtingos sielos, nei dieviškosios dalelės - dvasios. Visi patyrimai lieka asmenybės (t.y. žemiškosios, mirtingosios dalies) lygyje. Nudvėsei, ir visi patyrimai pasibaigė. Amen. Užbaigta.
Gal manote, kad man čia buvo labai įdomu visa tai skaityti ir dar komentuoti? Apsaugok, Viešpatie! Nuo tokios ,,lektūros” žmogui nesunku atsidurti ,,psichūškėje”. Aš tik norėjau atkreipti dėmesį, kam skaitytojai kartais prideda gausių pliusiukų. Nes juk ir aš anksčiau tik užmesdavau akį: ,,nesąmonė”, ir tiek. Bet kai vieną kartą atidžiau paskaičiau, tai ir plaukai pasišiaušė smile. Atsiprašau, kad užėmiau tiek vietos smile .

Vaidizmai-5       2019-12-6 14:41

Toliau rašoma, kad Jėzus po žeme bus išaukštintas ir patrauks visus žmones. Jau pasidarė įdomu, KUO IŠ TIESŲ vardu tas požeminis ,,Jėzus”, nes toliau rašoma:
,,Jėzaus mokiniai turi būti ne šiaip užkariautojais…”
Aha! Taigi skelbiamas karas. Kam? Jau rašyta ir dar pasikartota: visiems žmonėms. Tik kaip tai dera su aukščiau minėta visuotine taika? Na, nebent tas tariamasis požeminis ,,Jėzus” tikisi visuotinės taikos po totalių savo užkariavimų. Jis dar kartą ,,mokslinio ateizmo” vadovėlių žodžiais perspėja, kad ,,Religija yra tik išaukštintas humanizmas”, kad ji taps dieviška tik asmeniniame patyrime (primenu - po žeme!), o tada jau piešiamas ,,ružavas” komunistinis rojus. O jei kas nors tokiu rojumi nesusigundys? Yra atsakymas:
,,Jėzaus gyvenimo žemėje grožis ir didingumas, žmogiškumas ir dieviškumas, paprastumas ir unikalumas, pateikia tokį pritrenkiantį ir patrauklų žmogaus išgelbėjimo bei Dievo atskleidimo vaizdą, jog visų laikų teologai ir filosofai TURĖTŲ veiksmingai SUSILAIKYTI nuo to, kad drįstų formuoti tikėjimus arba kurtų dvasinės vergovės teologines sistemas iš tokio Dievo transcendentinio pasišventimo žmogaus būvyje.”
Tą ir reikėjo įrodyti. Daugiau jokio dieviškumo, jokio pasišventimo, tik rojaus gyvenimas žemėje ar po žeme (skirtumas tik filologinis). Tik vėl: ką reiškia ,,veiksmingai susilaikyti”? Juk susilaikymas yra neveikimas. Tai kaip čia su tuo veiksmingu neveikimu? A, turbūt veiksmas bus kito pobūdžio - ateizmo propaganda. Taigi Vaidučio valia ir galia ateities teologai turės skelbti ateizmą!

Vaidizmai-4       2019-12-6 14:11

,,Bergždžia kalbėti apie primityviosios krikščionybės atgimimą; jūs turite eiti į priekį nuo ten, kur esate. ŠIUOLAIKINĖ KULTŪRA turi būti dvasiškai pakrikštyta nauju Jėzaus gyvenimo apreiškimu ir apšviesta nauju jo amžinojo išgelbėjimo evangelijos supratimu.”
O ką aš sakiau? Krikščionybę į šiukšlyną, o šiuolaikinį genderistinė kultūra turės būti pakrikštyta ir net apšviesta ,,nauju Jėzaus gyvenimo apreiškimu”! Na, iš tiesų, kur tas Jėzus, po žeme pakištas, dėsis! Turės ir apreikšti, ir pakrikštyti, ir apšviesti. Galingų prožektorių reikės, ar ne? Nenusiminkite, Vaidas pasirūpins smile . Parašiau ir pagalvojau: o gal tai iš tiesų pranašo žodžiai - juk šiuolaikinei genderistinei kultūrai iš tiesų vieta tik po žeme. Tik va: kuo čia dėtas Jėzus? Ir kaip Jį ten pakiši?

Vaidizmai-3       2019-12-6 13:58

,,PASAULIUI REIKIA pamatyti Jėzų vėl gyvenantį žemėje iš dvasios gimusių mirtingųjų, kurie Mokytoją veiksmingai apreiškia visiems žmonėms, patyrime.”
PASAULIUI REIKIA - sako pasaulio valdovas Vaidas, ir tegu Jėzus nesispyrioja! Ir tegu jis gyvena ,,žemėje”! Kaip kurmis? Kaip sliekas? Turbūt ne taip svarbu. Svarbu, kad gyventų iš dvasios gimusių patyrime. O iš kurios čia dvasios? Tų dvasių juk būna visokių... A, iš tų dvasių, kurios irgi gyvena žemėje ir nemato saulės šviesos. Antraip kaip tas Jėzus apsigyventų tų mirtingųjų patyrime, jei Jis bent virš žemės iškiltų. Tik kaip tie požeminiai gyventojai žemėje, t.y. po žeme gyvenantį Jėzų veiksmingai apreikštų visiems žmonėms? Kokių veiksmų imtųsi? Žmones irgi užkastų į žemę?

Vaidizmai-2       2019-12-6 13:43

,,Krikščionybė šiam pasauliui iš tikrųjų padarė didžiulę paslaugą, bet tai, ko dabar reikia labiausia, yra Jėzus.”
Taigi, ponai, pasirodo, kad krikščionybė ir Jėzus lyg ir niekaip nesusiję. A, taip, krikščionybė juk sietina tik su Kristumi, bet niekaip su Jėzumi! smile

Vaidizmai       2019-12-6 13:36

,,Mokslinis sekuliarizmas niekada negalės suderinti savo jėgas, harmonizuoti savo skirtingus ir konkuruojančius interesus, tautas ir patriotizmus. Ši sekuliarizuota žmonių visuomenė, nepaisant savo neprilygstamų materialistinių pasiekimų, iš lėto byra. Pagrindinė siejanti jėga, kuri priešinasi šiam antagonistiniam byrėjimui, yra nacionalizmas. O nacionalizmas yra pagrindinis barjeras visuotinei taikai.”
1. Su kuo tas sekuliarizmas derina savo jėgas, su kuo harmonizuoja savo interesus? O jau ,,tautas ir patriotizmUS”... Ar be butelio ką nors suprantate? smile Na, gal tik tiek, kad viską harmonizuotų vien tik mokslinis sekuliariamas. Taigi jokių religijų, jokių dievų, gerbiamieji ponai!
2. Kas tie NEPRILYGSTAMI materialistiniai pasiekimai? A, tai turbūt materialistinės ideologijos pasiekimai! Taigi ir vėl - jokio idealizmo, jokių tikėjimų, jokių religijų! Vis tiek niekas neprilygs MATERIALISTINĖS ideologijos pasiekimams.
3. Kas yra antagonistinis byrėjimas? Kam jis antagonistinis? O koks dar būna byrėjimas? Oglasite vesj spisok, požaluista! smile
4. Kadangi nacionalizmas yra pagrindinis barjeras visuotinei taikai, tai, ponai lietuviai, prašom necypti, o kuo skubiau pasirinkti vieną iš šimto lyčių, kol nesukėlėt trečiojo pasaulinio! Tai jums įsako ne bet kas, o Vaidas Vds!

Dominuoja:       2019-12-6 11:09

PRIEŠYBIŲ KOVOS DĖSNIS.

dėsnis       2019-12-5 23:38

Viskas vyksta nuosekliai laipsniškai.
Tryda irgi- iš pradžių “siūlu”, o paskiau “paklode”.
Padengs visą  teritoriją nuo Lisabonos iki mūsų Kolobibiškių.

Vilnietis       2019-12-5 23:16

nei po 5 nei po 10 metų nebus kaip sakoma nei pederasto komisaro nei musulmono- nes tai piderastiškos ES tiesiog nebus - todėl nebus ir komisaro nei jų kvotų ar nurodymų. Griuvimas pradės greitėti po brexit.- todėl aš net nesijaudinu.


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.