Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja – susivienykime ir sugrąžinkime Tėvynei valstybę!

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 12 d. 20:50

46     

    

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja – susivienykime ir sugrąžinkime Tėvynei valstybę!

Didžiajame šeimos gynimo marše pajutome savitarpio pagalbos, meilės, vienybės ir tiesos jėgą. Pakilo stipri, graži, atsakinga už save ir jauna Lietuva – mamos ir tėčiai su vaikais ant rankų. Išsilavinusi ir inteligentiška ateities Lietuva. Visi suprantame, kad vienu įvykiu neįmanoma pašalinti per tris dešimtmečius valstybės prichvatizuotojų ir tautos naikintojų nuveiktų darbų. Mitinge Vingio parke pareikšti Tautos reikalavimai valdžiai arogantiškai neįvykdyti, bet šeimų griovėjų planai tik atidėti. Viskas dar tik prasideda – tai ilgo kelio pradžia.

Kai kas sako, kad nieko nepasiekėm. Argi? Stambulo konvencija su savo 72 „lytimis“ nukelta toli į ateitį, „neapykantos kalba“ su tūkstantinėmis baudomis už laisvą nuomonių raišką atsiimta, prieš vienalytes partnerystes ir „santuokas“ su surogatinių motinų samdymu ar „įvaikinimais“ pasisako vis daugiau net valdančiųjų deputatų, abejoja ir Konstituciją žada ginti prezidentas. Be gegužės 15 d. „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ to tikrai nebūtų, viskas būtų buvę seniai įgyvendinta ir diktatūra ramiai žygiuotų toliau. Net teismas stojo šeimų pusėn priimdamas sprendimą, kad Vilniaus mero R.Šimašiaus ir jo komandos bandymas trukdyti protestus yra neteisėtas.

Valstybę užvaldžiusios, iš užsienio fondų ir fondukų dosniai finansuojamos ir praktiškai antivalstybinės grupuotės bijo vienintelio dalyko – savo šalies žmonių. Jie bijo mūsų vienybės. Sistema neklysdama pajuto šią vienintelę grėsmę ir nuo pirmųjų šeimų judėjimo minučių prasidėjo masinis, gerai finansuojamas, organizuotas puolimas. Po ilgokos, klasikinės ignoravimo pauzės pajutus, kad problemos nutylėti paprasčiausiai nepavyks, prasidėjo antroji klasikinė fazė – patyčios su tikslu „demonizuoti“ organizatorius.

Pirmasis taikinys buvo A.Orlauskas. Panaudoti prieš 20 metų iš žmonių surinkti anekdotai, sakyti juodojo humoro laidoje, transliuotoje po vidurnakčio su žyme „tik suaugusiems“, iš jų išrankiojus po sakinį ar žodelį ir sudėjus į vieną propagandinį klipuką. Tokius anekdotus sakė ir a.a.V. Šapranauskas, R. Šilanskas, R. Bingelis ir kiti šio žanro atstovai viešuose pasirodymuose daugelyje Lietuvos miestų ir tai nieko nestebino. Tačiau šiuo atveju anekdotas apie incestą buvo iškeltas į demonizmo aukštumas, lyg nebūtų Vilniaus centre, vidury baltos dienos armonautų viešai demonstruotų „smal dicks“, „fuck the police“ ir kitų „tolerantiškų“ šūkių. Tikslas buvo bet kokia kaina apspjaudyti, nes jei ir nepavyks – vis tiek kam nors gali pasirodyti, kad esi nešvarus.

Beje, Švedijos lefistinio jaunimo lyderė (tokia švediška à la armonaitė) savo bendrų suvažiavime viešai pareiškė, kad jau laikas įteisinti incestą (seksualiniai santykiai su artimais giminaičiais) ir nekrofiliją( seksualiniai santykiai su mirusiuoju), jei pastarasis prieš mirtį yra išreiškęs sutikimą. Ir niekas iš besipiktinančių A.Orlausko perpasakotu anekdotu net akimi nemirktelėjo dėl to, kad anekdotinė pajuoka jau tampa jų bendražygių siekiama realybe.

Ne tik A. Ramanauskas ir kiti provaldiški „humoristai“, bet ir europarlamentarė A.Maldeikienė ar „žvaigždelė“ Jazzu ne anekdotais juokavo, o konkrečiai, bjauriausiais žodžiais ir kalėjimo žargonu dergė ne tik savo teisių ginti pakilusius žmones, bet ir šalies Prezidentą. Nenustebau – kas yra viduje, tas ir išorėje: begalė neapykantos, keiksmažodžiai, žemo, gatvinio lygio retorika ir nusikaltėlių leksika. Ir šiuo atveju moralistai nemato problemos, nes suprask – šitiems viskas galima.

Siekiant suskaldyti Lietuvos žmones ir pasėti abejonę protesto akcijos nuoširdumu nepaliaujamai buvo teigiama, kad mūsų tikslas yra kova prieš LGBT kaip asmenis, nors viešai buvo išplatinta deklaracija, kurioje aiškiai pasakyta, kad Šeimų maršas vienareikšmiškai pasisako už Konstitucijoje įtvirtintą Šeimos sampratą ir kurioje – nė vieno žodžio prieš gėjus. Vėliau prasidėjo kaltinimai, kad norima įkurti politinę partiją. Tokiam akivaizdžiam melui skleisti buvo net panaudojamos fiktyvios socialinių tinklų paskyros, kurios buvo kuriamos mūsų vardu. Ir be abejo, pagal senas geras konservatoriškas tradicijas žmonės, kovojantys už savo teises, buvo paskelbti esantys valstybės priešais, vatnikais, rusofilais ir net kinų agentais.

Po to prie Lietuvos Šeimų Sąjūdžio bandyta prikabinti žmonės, kuriuos galima už ką nors pakritikuoti ir tuo pačiu kritiką nukreipti į visuomenės protestą. Visi, viešai palaikę Maršą ar bent kiek apie jį pakalbėję žmonės, buvo įvardijami organizatoriais, nors nieko bendro su organizavimu neturėjo – P.Gražulis ir N.Puteikis, E.Vaitkus ir V.Tomkus, A.Butkevičius ir K.Krivickas, V.Žemaitis Lekstutis, M.Puidokas ir t.t. O jau garsiajame LRT „tyrime“ po protesto nebesismulkinta – dešimtys tūkstančių jame dalyvavusių žmonių apšaukti Kremliaus skleidžiamos dezinformacijos sąjungininkais.

Ką bekalbėti apie išsigalvotą daugybę neblaivių mitinguotojų ar girtus protestuotojus, per birželio mėnesio akcijas besišlapinančius prie Seimo ir kitas absoliučias nesąmones. Šitie ponai nebeturi anei vieno argumento, išskyrus tulžingas išskyras, drimbančias su putomis iš jų burnos. Prie viešo melo lavinos tiek pripratom, kad jam pasibaigus, ko gero, pasijustume nejaukiai.

Niekam ne paslaptis, kad kiekvienas opozicinis judesys yra stebimas specialiųjų tarnybų ar valdančiųjų partinių struktūrų ir bandoma įterpti provokatorius, savus informatorius ar „pakabintus ant kompromatų“ asmenis. Jau iki Maršo buvo patyliukais, mums nežinant, prekės ženklu įregistruotas mūsų logotipas, juo pažymėtos skrajutės su mums net negirdėtais pasiūlymais dalijamos Vingio parko mitingo metu. Rezervuotas „Šeimų sąjūdžio“ pavadinimas Registrų centre.

Birželio 17 d. mitingo metu prie Prezidento patarėjo iš minios netikėtai išdygęs A.Kandrotas (Celofanas), kuris jau seniai nieko bendro su Šeimų sąjūdžio organizatoriais neturi, lyg netyčia beregint buvo apspistas TV kamerų. Po to įrašas ilgai buvo valkiojamas po visus sisteminius kanalus bandant tokiu apgailėtinu triuku kompromituoti net Prezidentą – manot, atsitiktinumas? Ar atsitiktinumas yra tai, kad skleidžiama dezinformacija, o gal ir gandai, kad ruošiamasi kurti dar vieną ar net kelis alternatyvinius „šeimų sąjūdžius“ ir taip galutinai susklaidinti žmonės, suskaldyti vienybę ir pamėginti palaidoti vis dar kylantį pilietiškos visuomenės pasipriešinimo judėjimą?

Pasikartosiu – dabar sugrįžo 1988-ieji, ir kas tą pajuto, tas renkasi. Vieni pasirinko būti brazauskais, kiti – burokevičiais, ir to pasirinkimo nebebus galima pakartoti. Mes dėkingi visiems opozicijos atstovams ir visiems politikams, palaikiusiems žmonių laisvės siekius. Su kai kuriais iš jų net nesitariant mūsų veiksmai praktiškai sutapo.

Štai, ir Šeimų Sąjūdis, ir Nacionalinis susivienijimas lygiai taip pat palaikė Vengriją, telkė protestus prieš nelegalių migrantų antplūdį, ragina atsistatydinti prisidirbusius ministrus. Gal jau praėjo laikas nesitarti ir atėjo metas prisiminti Lietuvos Sąjūdžio principą – ieškokime ne to, kas mus skiria, o to, kas mus jungia?

Niekas dar nesibaigė – rudenį mūsų valstybės, šeimų ir visų Lietuvos žmonių interesų puolimas prasidės visais frontais su nauja jėga. Bet visi kartu mes tikrai atsilaikysim ir pasieksim pergalę. Lietuvos Šeimų Sąjūdis kviečia visas Lietuvos visuomenės ir politines jėgas, bendrijas, organizacijas ir žmones vienytis, sėsti prie pasitarimų stalo ir koordinuoti veiksmus.

Čia nebus jokių viršininkų, visi būsim lygūs, nes aukščiau tik mūsų bendras tikslas – Lietuva. Kviečiame visus jungtis į rugsėjo akciją Vilniuje, kuri turi būti ne vienos ar kelių organizacijų, o visos Lietuvos masinė manifestacija už valstybės ateitį. Susivienykime ir sugrąžinkime Tėvynei valstybę.

Argi nejaučiate, kaip bunda Tautoje kai kas didelio, gražaus, šviesaus ir stipraus, ką tikėjome esant, bet nemanėm sulauksiantys?

Mes sukaupsim visuomenės valią, žmonės pakils, mobilizuosis, susigrąžins demokratiją ir apgins savo šeimas, savo tautos vertybes ir valstybę. Mūsų Tėvynė gyvuos per amžius!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pilietis       2021-08-20 16:49

  Rašo - “Čia nebus jokių viršininkų, visi būsim lygūs, nes aukščiau tik mūsų bendras tikslas – Lietuva”.
  Tai vien tik gražūs žodžiai, gyvenimas yra toks, kad yra viršininkai ir pavaldiniai, kitaip nebūna.
  Ir baikit žmones mulkinti,  patiems reikėtų tvarkyti valstybės reikalus, greitai užtrauktumėt kitą giesmelę.

Vertimas i lietuviu kalba       2021-08-17 18:29

Sugrazinkime tevyne i priesu glebi ! Stai ka raso Ruseika !

sofistikos auka       2021-08-14 10:28

pačios skaitlingiausios, Sėdinčiųjų Ant Sofos Partijos nariai irgi prisidės prie visuotinės kovos už Tėvynės laisvę aukodami tai kas brangiausia-
mes užbarikaduosime savo sofomis visas prieigas prie seimo ir moteriausybės

stasys       2021-08-14 8:08

Nenuobodžiauja matyt A.Rusteika skaitydamas komentarus , žiu kiek ‘filosofiniu aveliu’ įžvalgomis pasipylė . Gaila tik dėl vieno niekas nerašo į pasiulita autoriaus temą .. tai kaip ten autorius ruošiasi ‘tėvynei gražinti valstybe’ ?gal tuo pačiu būdu kuri sugalvojo lietuviu kalbos mokytoja ? Pinigai uspachio, mintis celofano ir Ko o naivus politinis ‘planktonas’ po renginio nosimi siurbčioja pasijutę išdūrti . Įvairovė politiniu pažiūrų šia savaite visiems ‘nurovė stoga’. Tikiuosi A.Rusteika sugalvos ka nors gudresnio ir mums neteks nusivilti . Įvairovė gali būti neaprėpiama ..savo požiūriais ir tikslais .

Al. Kalbos redaktoriui       2021-08-14 1:18

O ,,ką pasėsi, tą ir pjausi” irgi rusicizmas ? Juk jei lietuvių tauta ir kalba yra senesnė, tai gal kaimynai kai ką ir iš mūsų pasiskolino, ar viską tik mes ? Kuris žodis pirminis -  itti ar eiti, begu ar bėgu, est ar ėsti, dym/dom ar dūmas, dien ar diena, stol ar stalas, snieg ar sniegas, siejet ar sėti ?

< 101 km       2021-08-14 1:01

tamstai reikėtų atsikratyti vergo sindromo. Demokratiniame pasaulyje žmonės masiškai išeina į gatves kai mato pažeidžiamas jų teises, o ne bėga “simasiaus” atsiklausti. Nebent informuoti.

101 kilometras       2021-08-13 16:03

po lietuviškų “kapitolijaus įvykių” versijos chunta kažin ar leis, nors ir derliaus šventę suorganizuot ne tai, kad šeimų maršą (na nebent 101 kilometre - tokia sąvoka prie tarybų buvo). viskas, vegetarizmai baigėsi ir drakulos jau šiepia savo iltinius ir lipa iš grabų per daug neslapukaudami.

Kalbos redaktorius       2021-08-13 15:31

Viskas labai puiku, ir prancūziška rašyba (à la) be priekaištų, tik „pasėti“ su reikšme „sukelti“ yra žurnalistų paskleistas rusicizmas („pasėti abejonę, baimę, paniką“ etc. pažodžiui iš „posejat somnienije, strach, paniku“ etc.) Kartą net esu matęs oficialioje spaudoje straipsnio antraštę „Žemai praskridę lėktuvai pasėjo nerimą“ smile Į tai norėjosi atsakyti „o gal tik pesticidus išbarstė?“ smile

Neina atsiversti       2021-08-13 15:05

yojutube,reikalauja užsiregistruoti,prasidėjo diktatūra,kad visus suregistruoti?Kas ką žiūri?Ar taip visoje Europoje?Žinias perduosim iš lūpų į lūpas.Matosi,kad valdžia tikrai prisivirė košės,nes yra įrašas,kaip policija sako,nes žino,kad tuoj skries akmenys.Koordinavo seimas?

Pardon       2021-08-13 14:28

supratau, kad Rusteika brazauskininkas.

Įvairių partijų       2021-08-13 13:16

ar organizacijų sąlyginė vienybė galima tik krikščioniškoje dvasioje.Ar pasiryžęs Šeimų maršas ir galvojančios apie tai partijos lipti ant kryžiaus?Kito kelio,tiesą sakant ,ir nėra.Visi kiti keliai veda į fariziejiškumą,biurokratizmą,ką dabar ir matome ir tada net neverta ieškoti naujų gelbėtojų.Tada tegul kėpšo tie patys,nors nereikia eiti balsuoti.

Yra        2021-08-13 12:58

du įmanomi antiglobalizmo variantai: nacionalinis (lenkiškas kelias) arba prorusiškas.

-> >11:24       2021-08-13 12:43

Su tamsta iš esmės sutinku, tačiau NS turi rimtai pamąstyti, kodėl jis susilaukia tiek mažai rėmėjų. Yra naivu tikėtis, kad NS per akademinės visuomenės palaikymą kada nors galėtų patekti į Seimą. Juk akademinėje visuomenėje yra didžiausias procentas kosmopolitų ir palaikančių homoseksualizmo propagandą. Tai būtent ta visuomenės dalis, kuri vadovaujasi TIK mokslu ir siekimu susikurta sau naudingą karjerą ateityje, o mokslas (išskyrus, psichologijos ir, iš dalies, filosofijos mokslą) nei Dievo, nei moralės, deja, neranda.
P.S. Net keista, kad V. Radžvilas per praeitus Seimo rinkimus kandidatavimui į Seimą, pasirinko visiškai kosmopolitinio Vilniaus apylinkę, kurioje taip pat kandidatavo ir rinkėjų favoritė I. Šimonytė. Tai vienas iš pavyzdžių, parodantis, kad tik kandidato žinomumas dar negali atnešti pergalę rinkimuose: reikia dar susirasti ir rinkėjų „dirvą“, kurioje galėtų plisti nacionalinė idėja.

Pagalvokime       2021-08-13 12:35

kaip rudens finale parodyti ramią ir išdidžią jėgą ir neįsivelti į šaikos provokacijas. Štai klausimas koksai, kaip sakė Hamletas.

>11:24       2021-08-13 11:50

Kol Maršas flirtuos su vatnikais, ABSOLIUČIAI neįmanoma tikėtis, kad nacionalistai susidės su prokremliniais. Arba tas flirtas yra specialiai Radžvilo partijos atbaidymui, arba reikalas dar daug blogesnis ir pavojingesnis. Baikit svaigti, kad “plačiąją visuomenę” būtina vilioti vatnikais.

Be arogancijos plačiajai visuomenei       2021-08-13 11:24

Algimantas Rusteika: “Štai, ir Šeimų Sąjūdis, ir Nacionalinis susivienijimas lygiai taip pat palaikė Vengriją, telkė protestus prieš nelegalių migrantų antplūdį, ragina atsistatydinti prisidirbusius ministrus. Gal jau praėjo laikas nesitarti ir atėjo metas prisiminti Lietuvos Sąjūdžio principą – ieškokime ne to, kas mus skiria, o to, kas mus jungia?”
*******
Manau, kad tai protingas pasiūlymas. Tik prieš tai reikėtų kai kam iš NS nusimesti puikybės rūbą ir bent šiek tiek priartėti prie plačiosios visuomenės.

stasys       2021-08-13 10:24

Koks liūdnas tas pasakorius , ant ilgu ausų sutūpusios fėjos jei tikrai negroja ...

G.P.       2021-08-13 10:04

Prisiminkime Šv. Rašto žodžius. Jėzus aiškiai pasakė: KAS NE PRIEŠ MUS, TAS UŽ MUS.

Tą sakinį prieš akis reikia turėti kiekvienam Lietuvos patriotui ir visai tikrai opozicijai.

ah1       2021-08-13 9:43

referendumas dėl alaus butelio už 1 centą ir trukęs dvi dienas turėtų būt pripažintas neteisėtu - dalyvavimas referendume nupirktu už vieną centą ir neatitinkantis įstatymo nustatytos tvarkos ir antikonstitucinis, dėl ko ir negaliojantis, nes negalioja joks aktaas priešingas LR Konstitucijai, dėl ko Lietuvos valstybė turėtų būti nepriklausoma ES - ai,  net neabejoju.

Vai me       2021-08-13 9:18

Oi, vei Stasį, čia tu. O aš galvojau kad prisikta.neerzink manęs deb_le.

 

Skaitytoja       2021-08-13 9:13

Kaip čia vienytis su Paleckiu, kai jis Rytų saulės šaukiasi?

Skaitytoja       2021-08-13 9:11

Nesuprantu, kaip galima susivienyti su Paleckiu. Jis gi Rytų saulės šaukiasi.

stasys       2021-08-13 9:00

Va kada atsiskleidžia buvusi sunki vaikystė pasakomis . Su didele užuojauta ‘vai’ jog neteko skaityti kitu vaikišku knygučių  .Jusu vietoje aš būčiau rinkesis ta pasaką kuriose istorijos ratai visada kartojasi .  Šiuo atveju labai tinka čia ‘Smetona’ . Sukilo prieš ji visos politinės jėgos o rezultate ant bačkos grojo patenkintas sniečkus.

p. Andriui L.,        2021-08-13 8:46

o tamstai būtinai reikėjo didžiosiomis raidėmis tą parašyti?

:Vai me       2021-08-13 8:37

Atleiskite už techninius nesklandumus. Pasakos pavadinimas ” Kaip gudrus diedas kaimiečius apgavo”

Vai me:Pasaka " Kaip gudru       2021-08-13 8:31

Užpuolė kaimą banditai ir Antanas susiruošė jį ginti, bet kur buvęs, kur nebuvęs staiga prieš jį atsirado, toks pajuodęs diedasir sako: Neik, tu Antanai kaimo ginti, nes Jonas ten jau kaunasi, tas kuris mėgsta išgerti ir kuris su Ivanu draugauja . gėda šalia tokio kovoti.  Paklausė diedo kvailas Antanas. Banditai Joną užmušė, o Antaną apiplėšė iki paskutinio siūlo galo, o diedas, gavęs iš banditų savo grobio dalį tris dešimtis sidabrinių, laimingas nuskubėjo namo, kur jo laukė žmona Sara ir vaikai Agnė, Viktorija, Vytautas, ir Algirdas.

stasys       2021-08-13 8:23

Kažkoks emocinis mazohizmas žodžiais . Vienu metu skaitant teksta netgi aplankė nuojauta jog ta str.m oderavo ‘garsi’ būvusi kauno teisėja . Plokšti -fasadiniai žodžiai gražiai skamba ir taip pat atrodo bet nesukelia jokio jaudulio ... nėra emociju , šaltas protas sako jog teks tamstai viska pradėti iš naujo , tik vargiai padės jei save ‘kutensite’ socialiniu tinklu nuotaikomis-pletkais ir tuo kas ka apie kažką galvoją .Bijau ne valdžia ŠM kaišo kojas o politiniai ‘konkurentai’ kuriems labai nepatinka ŠM populiarumas ,o dabar tas laikas kai ‘usūriniai šunys’ gabalais plėšo ŠM kūną . Ne autoriau , sėkmė myli drąsius vyrus o tie kurie verkšlena čia senais tekstais palydi poilsio . Jus pamiršote jog ne vieni esate įšstroške valdžios ir dėmesio sau .

verčia kailį rusteika       2021-08-13 7:29

dar nesenai visą Lietuvą išvadinęs idiotais ir numirėliais rusteika verčia kailį.

tik Lietuvos laisvės lyga       2021-08-13 5:44

“Vieni pasirinko būti brazauskais, kiti – burokevičiais”, betgi, po to jie apsijungė (amb ir polikarpovna).

Laukia Belfastas-pil.karas...       2021-08-13 1:18

Laukia Belfastas (pilietinis karas) ir po to ,geriausiu atveju,  priešlaikiniai rinkimai.
https://www.delfi.lt/video/laidos/delfi-diena/delfi-dienos-interviu-filosofas-jokubaitis-politikai-bijo-iseiti-ir-kalbeti-su-zmonemis.d?id=87936711
Pačioje nesusitupėjusios, primityvios žurnalistės vedamo pokalbio pabaigoje ( 18 minutė) prof.  A.J. tai pabrėžia aiškiai. Politinei sistemai imantis prievartos toliau ir gniaužiant politinę laisvę, ji sulauks Belfasto lygio pasipriešinimo (tragedijos…) . Jis pabrėžė, kad priešlaikiniai rinkimai bus po ilgalaikio Belfasto, bet tik palankiai pasibaigus pil. karui . Bet pradžioje sistema iššauks pilietinį karą, kurio pasekmės nenuspėjamos…
Landsbergio prožydrasis valdančiųjų lageris veda šalį  į pilietinį karą..... Įdomu, kas eis mirti už anūko vadeliojamo valdančiųjų lagerio, grįsto grupine nauda ir bauginimais , antivalstybinę politiką? Kas eis mirti už jo beprotišką antinacionalinę politiką, nukreiptą prieš piliečių laisvę, šeimą ir laisvę?  Jei TS ,LP,  LS gupuotės kursas nesikeis, prof. A Jokubaičio prognozės neišvengiamai išsipildys…. Profesorius perspėjo TS vadeliojamą lagerį labai aiškiai- laukia pilietinis karas su nenuspėjamomis pasekmėmis.
Pone G.Landsbergi, ar tamsta dar gebate suvokti,  į kokią beprotybę ir tragediją tamsta vedate Lietuvą? Prieš tautos daugumą tamsta tikrai nelaimėsite, nes tamsta ne karvedys, ne lyderis, o bailys ,bijantis kalbėtis net su piliečiais ir besislepiantis Seimo bunkeryje….Kas eis paskui bailį į mūšį prieš savo tautą, prieš piliečių laisvę?
Algirdas Kaunas

 

 

> Nuogirda       2021-08-12 23:52

Mažiau tu rusiškos muzikėlės klausyk

To -tiesiog pikta, pikta       2021-08-12 23:44

Na, ir durnių klijuojate - gi pilna Youtubė buvo jūsų tiesos apaštalo agitacinio produkto ir paniekos atsakingiems piliečiams. Prisidirbot, tai dabar dėkit į kelnes. Tik nesistebėkit, jei net labai smirdės, knyslės sukimas į šalį nebepadės.

Būtų gerai,kad       2021-08-12 23:33

atsilieptų ir Lietuvos Sąrašas.

To- Laumelis       2021-08-12 23:30

Kokiam reikia būti, kad iš pradžių palinkėt sėkmės, o paskui apspjaudyti? Žmonės dirba vardan Lietuvos valstybės, o jūs išlendat iš krūmų, kaip koks provokatorius.

ah1       2021-08-12 23:27

ma tai didžiausias anekdotas reikalavimas už laisvę atiduoti petį “skaldomas” maksimoje - organų užsimanymas už laisvę-šiandien peties rytoj inksto už laisvę?, ir jam ne ką mažiau nusileidžiantis Šimonytės ir Dulkio reikalavimas daryti medicininius ekperimentus su savo sveikata - leistis badomam oficialiai eksperimente vakcina - kažkokiu marmalu neatitinkančiu vakcinos registracijai keliamų duomenų.

Šeimų sąjūdžiui sėkmės       2021-08-12 23:24

teikiant Lietuvos žmones. Ačiū Jums.

to- tiesiog pikta       2021-08-12 23:20

Mitingą, kuris įvyko prieš pora dienų, organizavo ne šeimų sąjūdis, o kaip supratau, koncervai su darbo partija, čia buvo NETIKRA VĖLIAVA. Nors ten buvo keletas ir sąžiningų žmonių atėję pakalbėti.

Tiesiog pikta       2021-08-12 23:06

Tai pagaliau vienąkart oficialiai atsiribokit nuo tų prisiplakėlių, nuo lobovų, uspaskių, nuo gibonų, celofonų  ir kitų velniai žino į kokios spalvos popierėlius suvyniotų. Ginkit juos nuo scenos. Tik taip galbūt dar pavyks įrodyti, jog jūs kitokie.

habilitas       2021-08-12 23:01

„Lietuvos Šeimų Sąjūdis kviečia visas Lietuvos visuomenės ir politines jėgas… sėsti prie pasitarimų stalo ir koordinuoti veiksmus“
Klausimas:
Su kuo ruošiatės sėsti prie stalo ir kokius veiksmus koordinuosite?

 

kiek komentaruose žodžių apie "tuščius žodžius"       2021-08-12 22:46

Klausykit, baikite pagaliau patys š... malti apie “pilstymą iš tuščio į kiaurą” ir “tuščius žodžius”. Patys ką darote? Šiknas auginate prie kompiuterių? Keliuose mitinguose dalyvavote? Bent eurą bendram reikalui paaukojote? Bent termosą arbatos su keliais sumuštiniais pasidalinti į bendrą renginį atsinešėte?

Taigi…

Sistema tokia,kad       2021-08-12 22:42

žmonės labai suskaldyti,susvetimėję,vieniši,bijo bendrauti.Tada jiems pasiūlomas ideologinis produktas-psichologas,kuris jau apdoros pagal sistemos normas.Tai nenantūralus bendravimas,kai žmonės natūraliai randa draugus,bičiulius,nebijo vienas kito.Lietuva maža,sunku kovoti su globalistais.Tik kad kito kelio nėra,reikia gintis.

Diedas       2021-08-12 22:11

Straipsnyje be kibiro išlietų emocijų, yra protinga mintis.
Eurokomsololcus, vaivorykštinius ir visą kitą beveidę  belytę šušarą remia kažkokie fondai, kurie yra ne paslaptis. Manau be didelio vargo galima surast kas peni šituos veikėjus.
Sinica vienoje savo laidoje tai gvildeno.
Bet jis nutylėjo, kad kremlius per savo fondus peni kitą pusę, visokius pu pu, viskuo nepatenkintus jūtūberius, Žemaicio zekų šaiką ir t.t.
Nei eurokomsomolas, nei kremlinė vata, Lietuvai gera nelinki.
Norint neapsigaut su netikrais pranašais, reikia skelbti iš kokio fondo gauna pinigus, kas peni.
Ir reikia pradėt nuo savęs.
Kas moka straipsnio autoriui, bei kitiems rašantiems. Iš kokių rublių išsilaiko “Tiesos”
Sąjūdis kilo dėl viešumo.
Ir dabar be viešumo, jokie pokyčiai neįmanomi.

Jokių išankstinių nuostatų,       2021-08-12 21:36

tik derybos.Tik čia išryškėtų tikrieji visų tikslai.

Straipsnio pabaiga       2021-08-12 21:34

įspūdinga,tiesiog įkvepia pasiūlymas sėsti prie apvalaus stalo ir derėtis.Būtų tiesiog nusikalstama tokią progą praleisti .Jie,tie puikybės pilni uzurpatoriai, to labiausiai bijo,dansgtydamiesi teise ,įstatymais,taisyklėmis,virusu ir t.t…Dabar laimės rizikuojantys ir pasitikintys Apvaizda.Eiliniams lieka melstis,kad pasisektų.

DDD       2021-08-12 21:31

Arba Rusteika nenuoširdus, arba jis nevaldo situacijos - šiandien Maršo lyderis Grinevičius dalyvavo bendroje spaudos konferencijoje sus Gražuliu, Vaišvila ir Naku.

Nuogirda       2021-08-12 21:02

Prieš keletą mėnesių pas Solovjovą laidoje politologas Sergejus Kurginianas tiesiai pareiškė, kad Landsbergis su Prunskiene buvo KGB žmonės, o Audrius Butkevičius - GRU. Tokių info paslėpti neįmanoma, nors ir užsislaptino patys save 75 metams.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.