Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 17 d. 0:47

20     

    

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja

Didžiajame šeimos gynimo marše pajutome savitarpio pagalbos, meilės, vienybės ir tiesos jėgą. Pakilo stipri, graži, atsakinga už save ir jauna Lietuva – mamos ir tėčiai su vaikais ant rankų. Išsilavinusi ir inteligentiška ateities Lietuva.

Visi suprantame, kad vienu įvykiu neįmanoma pašalinti per tris dešimtmečius valstybės prichvatizuotojų ir tautos naikintojų nuveiktų darbų. Mitinge Vingio parke pareikšti Tautos reikalavimai valdžiai arogantiškai neįvykdyti, bet šeimų griovėjų planai tik atidėti. Viskas dar tik prasideda, tai ilgo kelio pradžia.

Kai kas sako, kad nieko nepasiekėm. Argi? Stambulo konvencija su savo 72 „lytimis“ nukelta toli į ateitį, „neapykantos kalba“ su tūkstantinėmis baudomis už laisvą nuomonių raišką atsiimta, prieš vienalytes partnerystes ir „santuokas“ su surogatinių motinų samdymu ar „įvaikinimais“ pasisako vis daugiau net valdančiųjų deputatų, abejoja ir Konstituciją žada ginti prezidentas.

Be gegužės 15 d. „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ to tikrai nebūtų, viskas būtų buvę seniai įgyvendinta ir diktatūra ramiai žygiuotų toliau. Net teismas stojo šeimų pusėn, priimdamas sprendimą, kad Vilniaus mero R.Šimašiaus ir jo komandos bandymas trukdyti protestus yra neteisėtas.

Valstybę užvaldžiusios, iš užsienio fondų ir fondukų dosniai finansuojamos ir praktiškai antivalstybinės grupuotės bijo vienintelio dalyko – savo šalies žmonių. Jie bijo mūsų vienybės.

Sistema neklysdama pajuto šią vienintelę grėsmę ir nuo pirmųjų šeimų judėjimo minučių prasidėjo masinis, gerai finansuojamas, organizuotas puolimas. Po ilgokos, klasikinės ignoravimo pauzės pajutus, kad problemos nutylėti paprasčiausiai nepavyks, prasidėjo antroji klasikinė fazė – patyčios su tikslu „demonizuoti“ organizatorius.

Pirmasis taikinys buvo A.Orlauskas. Panaudoti prieš 20 metų iš žmonių surinkti anekdotai, sakyti juodojo humoro laidoje, transliuotoje po vidurnakčio su žyme „tik suaugusiems“, iš jų išrankiojus po sakinį ar žodelį ir sudėjus į vieną propagandinį klipuką.

Tokius anekdotus sakė ir a.a.V.Šapranauskas, R.Šilanskas, R.Bingelis ir kiti šio žanro atstovai viešuose pasirodymuose daugelyje Lietuvos miestų, ir tai nieko nestebino. Tačiau šiuo atveju anekdotas apie incestą buvo iškeltas į demonizmo aukštumas, lyg nebūtų Vilniaus centre, vidury baltos dienos armonautų viešai demonstruotų „smal dicks“, „fuck the police“ ir kitų „tolerantiškų“ šūkių. Tikslas buvo bet kokia kaina apspjaudyti, nes jei ir nepavyks – vis tiek kažkam gali pasirodyti, kad esi nešvarus.

Beje, Švedijos lefistinio jaunimo lyderė (tokia švediška à la armonaitė) savo bendrų suvažiavime viešai pareiškė, kad jau laikas įteisinti incestą (seksualiniai santykiai su artimais giminaičiais) ir nekrofiliją (seksualiniai santykiai su mirusiuoju), jei pastarasis prieš mirtį yra išreiškęs sutikimą. Ir niekas iš besipiktinančių A.Orlausko perpasakotu anekdotu net akimi nemirktelėjo dėl to, kad anekdotinė pajuoka jau tampa jų bendražygių siekiama realybe.

Ne tik A.Ramanauskas ir kiti provaldiški „humoristai“, bet ir europarlamentarė A.Maldeikienė ar „žvaigždelė“ Jazzu ne anekdotais juokavo, o konkrečiai, bjauriausiais žodžiais ir kalėjimo žargonu dergė ne tik savo teisių ginti pakilusius žmones, bet ir šalies Prezidentą. Nenustebau, kas yra viduje, tas ir išorėje – begalė neapykantos, keiksmažodžiai, žemo, gatvinio lygio retorika ir nusikaltėlių leksika. Ir šiuo atveju moralistai nemato tame problemos, nes suprask, šitiems viskas galima.

Siekiant suskaldyti Lietuvos žmones ir pasėti abejonę protesto akcijos nuoširdumu nepaliaujamai buvo teigiama, kad mūsų tikslas yra kova prieš LGBT kaip asmenis, nors viešai buvo išplatinta deklaracija, kurioje aiškiai pasakyta, kad Šeimų maršas vienareišmiškai pasisako už Konstitucijoje įtvirtintą Šeimos sampratą ir kurioje nė vieno žodžio prieš gėjus.

Vėliau prasidėjo kaltinimai, kad norima įkurti politinę partiją. Tokiam akivaizdžiam melui skleisti buvo net panaudojamos fiktyvios socialinių tinklų paskyros, kurios buvo kuriamos mūsų vardu. Ir be abejo, pagal senas geras konservatoriškas tradicijas žmonės, kovojantys už savo teises, buvo paskelbti esantys valstybės priešais, vatnikais, rusofilais ir net kinų agentais.

Po to prie Lietuvos Šeimų Sąjūdžio bandyta prikabinti žmonės, kuriuos galima už ką nors pakritikuoti ir tuo pačiu kritiką nukreipti į visuomenės protestą. Visi, viešai palaikę Maršą ar bent kiek apie jį pakalbėję žmonės buvo įvardijami organizatoriais, nors nieko bendro su organizavimu neturėjo – P.Gražulis ir N.Puteikis, E.Vaitkus ir V.Tomkus, A.Butkevičius ir K.Krivickas, V.Žemaitis Lekstutis, M.Puidokas ir t.t. O jau garsiajame LRT „tyrime“ po protesto nebesismulkinta – dešimtys tūkstančių jame dalyvavusių žmonių apšaukti Kremliaus skleidžiamos dezinformacijos sąjungininkais.

Ką bekalbėti apie išsigalvotą daugybę neblaivių mitinguotojų ar girtus protestuotojus, per birželio mėnesio akcijas besišlapinančius prie Seimo, ir kitas absoliučias nesąmones. Šitie ponai nebeturi anei vieno argumento, išskyrus tulžingas išskyras, drimbančias su putomis iš jų burnos. Prie viešo melo lavinos tiek pripratom, kad jam pasibaigus, ko gero, pasijustume nejaukiai.

Niekam ne paslaptis, kad kiekvienas opozicinis judesys yra stebimas specialiųjų tarnybų ar valdančiųjų partinių struktūrų ir bandoma įterpti provokatorius, savus informatorius ar „pakabintus ant kompromatų“ asmenis. Jau iki Maršo buvo patyliukais, mums nežinant, prekės ženklu įregistruotas mūsų logotipas, juo pažymėtos skrajutės su mums net negirdėtais pasiūlymais dalijamos Vingio parko mitingo metu. Rezervuotas „Šeimų sąjūdžio” pavadinimas Registrų centre.

Birželio 17 d. mitingo metu prie Prezidento patarėjo iš minios netikėtai išdygęs A.Kandrotas (Celofanas), kuris jau seniai nieko bendro su Šeimų sąjūdžio organizatoriais neturi, lyg netyčia beregint buvo apspistas TV kamerų. Po to įrašas ilgai buvo valkiojamas po visus sisteminius kanalus, bandant tokiu apgailėtinu triuku kompromituoti net Prezidentą – manot, atsitiktinumas?

Ar atsitiktinumas yra tai, kad skleidžiama dezinformacija, o gal ir gandai, kad ruošiamasi kurti dar vieną ar net kelis alternatyvinius „šeimų sąjūdžius“ ir taip galutinai susklaidinti žmonės, suskaldyti vienybę ir pamėginti palaidoti vis dar kylantį pilietiškos visuomenės pasipriešinimo judėjimą?

Pasikartosiu – dabar sugrįžo 1988-ji ir kas tą pajuto, tas renkasi. Vieni pasirinko būti brazauskais, kiti – burokevičiais, ir to pasirinkimo nebebus galima pakartoti. Mes dėkingi visiems opozicijos atstovams ir visiems politikams, palaikiusiems žmonių laisvės siekius. Su kai kuriais iš jų net nesitariant mūsų veiksmai praktiškai sutapo.

Štai ir Šeimų Sąjūdis, ir Nacionalinis susivienijimas lygiai taip pat palaikė Vengriją, telkė protestus prieš nelegalių migrantų antplūdį, ragina atsistatydinti prisidirbusius ministrus. Gal jau praėjo laikas nesitarti ir atėjo metas prisiminti Lietuvos Sąjūdžio principą – ieškokime ne to, kas mus skiria, o to, kas mus jungia?
Niekas dar nesibaigė – rudenį mūsų valstybės, šeimų ir visų Lietuvos žmonių interesų puolimas prasidės visais frontais su nauja jėga. Bet visi kartu mes tikrai atsilaikysim ir pasieksim pergalę. Lietuvos Šeimų Sąjūdis kviečia visas Lietuvos visuomenės ir politines jėgas, bendrijas, organizacijas ir žmones vienytis, sėsti prie pasitarimų stalo ir koordinuoti veiksmus.

Čia nebus jokių viršininkų, visi būsim lygūs, nes aukščiau tik mūsų bendras tikslas – Lietuva. Kviečiame visus jungtis į rugsėjo akciją Vilniuje, kuri turi būti ne vienos ar kelių organizacijų, o visos Lietuvos masinė manifestacija už valstybės ateitį. Susivienykime ir sugrąžinkime Tėvynei valstybę.

Argi nejaučiat, kaip bunda Tautoje kažkas didelio, gražaus, šviesaus ir stipraus, ką tikėjome esant, bet nemanėm sulauksiantys? Mes sukaupsim visuomenės valią, žmonės pakils, mobilizuosis, susigrąžins demokratiją ir apgins savo šeimas, savo tautos vertybes ir valstybę. Mūsų Tėvynė gyvuos per amžius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ema       2021-07-18 6:47

Tas Ddd įsitikinęs, kad visuomenei, kaip ir jam tik materialūs dalykai turi vertę, dėl jų tokie asabos gatavi save perlaužti, ką sėkmingai ir daro ☺ Tokie kaip jis pasiruošę žygiuoti su Merkel, makronu ir Putinu ir dėlioti gėlikes prie Marxo paminklo, gi nesvarbu su kuo, svarbu gerai gyventi, kad tik pilvas būtų pilnas. Tokie tvariai net nepajėgūs suvokti, kad ne visus TIK TOKIE dalykai tenkina.

mtz.       2021-07-17 15:37

Palaukim rudenio? o rudenį bus karantinas.Piš jau psichologiškai paruošinėja buratinus rudeniui. jei laukiate Godo reiškia kad padėtis tenkina ir rašinėliai tik dėl papudrinimo.

-> Ddd       2021-07-17 14:13

„Tai kodel zmones is LT emigruoja i Vakaru Europa, jei jau ten taip blogai, LGBT teises,partnerystes ir visos kitos blogybes..? Tai, kaimieciai, emigruokite i rytus, jug jie gyvena pagal jusu ideologija.”

Tie kurie yra tikrai nusistatę prieš genderizmo platinimą, tie taip pat myli ir Lietuvą bei jos dvasinę kultūrą, todėl jie niekur neemigruoja (nei į Rytus, nei į Vakarus). O į Vakarus dažniausiai emigruoja tik tie, kurie yra indiferentiški dorovės atžvilgiu arba panašūs į tave patį. Beje, būtų žymiai geriau, jeigu čia daugiau negadintum oro savo skleidžiamais bezdalais, nes čia yra ne porno svetainė, bet padorus tinklalapis.

stasys       2021-07-17 14:05

Ddd 2021-07-17 13:01 ..ko čia dabar prunksciate kaip bedzius ? Visai padoriai ir argumentuotai išsakyta nuomonė .. be garliaviniu sisalu ir vyriškų pampersu .

>Ddd       2021-07-17 13:01

išnyk, saugumieti, nepudrinęs smegenų skaitytojams. Čia tikrai ne delfis, auditorijos nerasi.

Ddd       2021-07-17 12:58

Kodel nekenciamoje Tevyneje? Man patinka cia, man patinka valdzia, kuri dirba gerai. Kitaip nei jums. Tad is mano puses prasymas - negriaukit Tevynes. Vengrija - viena skurdziausiu ES, nepadarykit to ir cia. Net bijau pagalvot kas butu, jei tokie populistai patektu i valdzia. Butu kaip Venesueloj. Daugiaisiai naftos pasaulyje turinti valstybe, buvo viena turtingiausiu Pietu Amerikoj. Atejus i valdzia populistams, neturi ka valgyti, ketvirtadalis salies jau emigravo, salis neisbrenda is skurdo. Nesuprantu as jusu, negi tikrai norit viska sugriaut ir gyvent kaip Vengrijoj - skurdziai?

stasys       2021-07-17 12:55

abyrrrrrrrrr-valg!!!

>Ddd       2021-07-17 12:43

ei, sorošieti, fondų čiulpike, kadangi tau gyvenimas gerėja, susidėk savo prisivogtus norvegpinigius iš visokių skandinavų fondų ir pypink į Malmę. Ten pagyvenk vietiniame kalifate pagal šariato įstatymus. Ar nešdinkis į Oslą  - ten kaip tik “imigrantai” taip vadinamą “kultūrinių mainų programą” vykdo. Policija nesusitvarko. Įsiliek į “kultūrinių mainų programą”, padalyvauk pogromuose, prievartavimuose, žmogžudystėse. Žodžiu, skleisk “toleranciją”. O čia, tavo taip nekenčiamoje Tėvynėje, daugiau nebesmirdėk.

Ddd       2021-07-17 12:41

Del Europos. Tai kodel zmones is LT emigruoja i Vakaru Europa, jei jau ten taip blogai, LGBT teises,partnerystes ir visos kitos blogybes..? Tai, kaimieciai, emigruokite i rytus, jug jie gyvena pagal jusu ideologija. Bet kazkodel ne, nenorit, o norit sukurti bardaka cia, sugriauti Tevyne. Jei norim gyventi gerai, turim europisket. Tad musu valdzia dirba labai gerai. Paziurekit ekonominius rodiklius, aplenkem Lenkija, Latvija, daug kitu saliu. Vengrija - ne pavyzdys, valdo populistai, yra ES siknoj pagal ekonomika. Kodel ten neemigruojat, a? Tai varykit ten dirbt uz 200 e, bet ne, renkates Vokietija, Airija. Ir norit cia sugriaut viska.

štaziui       2021-07-17 12:38

stazele, ne liežuvis tavo ilgas, o plačiai išskėsta vagina pliurpia bet ką. Grįžk prie šeimininkų tenkinimo ir nutils tas pliurpimas. Tiek vaginalinis, tiek oralinis.

ah1       2021-07-17 12:38

nematau tikro lyderio - nematau išdėstytų problemų realių sprendimo būdų. Todėl judesys labiau panašus į klasikinį įvairaus plauko aferistų naudojamą mechanizmą - įviliot į spąstus, apgaut, pasiimt tai ko nori.
Politikoje įviliojimas į spąstus -  garsiai įvardinti problemą ir bėdavoti tokiu būdu pasėti viltį/durnių- motiną ir
net neketinant spręsti problemas,  pasiimti tai ko nori - valdžią.
Tai va, šiai dienai lyderio nematau - matau garsiai išsakančius problemą, gebėjimą organizuoti mases bet nematau rišamosios grandies -  realių sprendimo būdų.
Na o kas liečia sąjūdį tai realaus valstybės kūrimo sprendimo būdo nematau - matau aklą griovimą TSRS darbininkų  sukurto turto - be realaus valtybės kūrimo, kas pasekoje sukėlė neregėto masto lietuvių emigraciją - ko nepadarė nei okupantas rusas, nei okupantas vokietis - tą padarė sąjūdis, bo valstybės gerovę nusako du pagrindiniai rodikliai - emigracija ir demografinė padėtis, o ne pliurpalai kubile. Na o sąjūžio propagandistas kaip pats prisipažino - Radžvilas… Ar lipsime ant to pačio grėblio?

Al.       2021-07-17 12:18

Perestroikos laikais čekistai stengėsi infiltruoti savo agentus į visus demokratinius sąjūdžius, o ten, kur nepavykdavo, sukurdavo alternatyvius. Mūsų saugumiečiai ir nomenklatūra tiesiog tęsia seną čekistinę tradiciją.

zita>Ddd       2021-07-17 10:59

jooo,tėvynė vis labiau globali,vis daugiau afrikiečių,arabų susipažysta su europos G tašku. aišku ne be Gabrieliaus pagalbos.aišku gera reklama kainuoja,ir nepigiai…bet įdėtos pastangos būtinai atsipirks.

Ddd       2021-07-17 9:40

Ei, kaimieciai, palikit Tevyne ramybeje, ji puikiai tvarkosi ir be jusu, tad negriaukite jos. Gyvenimas tikrai gereja, poziuriai europietiskeja. Renkates ne Europa, o rytus? Tad emigruokite i Baltarusija ar Rusija, ten viens prie vieno jusu poziuriai sutaps su esanciais rezimais, nereikes kovoti pries LGBT ar valdzia. Jums nepakeliui su mano Tevyne: europietiska, modernia, globalia. Nevykeliai, niekas jusu seimu nesugriaus, tik jus patys. Apgailetini runkeliai….

Prašalietis       2021-07-17 9:39

Profesionalūs vietiniai pseudo revoliucionieriai visą savo gyvenimą “ką nors renkasi”... Rusteika 1988 pargriuvęs ant savivaldybės grindų pasirinko Lansberginį perestroijkinį sąjūdį, ir laukė atvažiuojančių Tautą nukariauti” tarybinių tankų. Nesulaukę juos “traiškyti atvažiuojančių tankų, ši visokių “politinių spalvų, patriotinė revoliucionierų” publika 30 metų statė pro vakarietišką “demokratinį, laisvą ir nepriklausomą” lansberginį durnių laivą. Nepavykus rinkimų pagalba užsėsti Seimo taburetkės, po 30 metų vėl “renkasi būti” brazauskininkais, burokevičiniankais, lansberginiais beretiniais, “pažangiais šeimų ir visų nuskriaustų gynėjais”, kurie yra pasiruošę užsėsti valdžios taburetkes ir eilinį kartą “padaryti tvarką”.... “Tautinių” pseudo patriotinių “intelektualinių” idiotų, puskvailių, naivuolių ir liumpenų “revoliucinių” patryidiotinių “kovų” cirkas tęsiasi, be šių “revoliucinių kovų” šimtus metų “vakarietiškai besicivilizuojančius” eilinius čiabuvius sojūzuose plukdančių lansberginių durnių laivų egzistavimas šiame pasaulyje būtų neįmanomas…

tapkės, o gal patapkutės       2021-07-17 9:38

kišamas konformizmas. komformistas kiša konformizmo pasididžiavimą. konformistas savo laiku buvo tapkinėje santaros šviesoje, dabar nori valdyti “mases” “brazauskiniu” konformizmu. naikinančiam “burokiavičiniam” idėja’lizmui kaip išsigelbėjimas priešpastatomas “brazauskinis” (numatoma “kolchozinė” pensinykų armija) konformizmas (“mes valdome”, bet situacija keičiasi, nenorime prarasti “elitinio” ėdasio, teks prisitaikyti prie naujų “šeriančios rankos” realybių).

stasys       2021-07-17 8:59

.. vis tas mano ilgas liežuvis , o juk abiejų tekstai identiškai panašūs ir tame nėra jokio kriminalo .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-17 7:36

Alfonsas Norvaišas siūlo va tokį pasipriešinimo būdą va čia
https://www.youtube.com/watch?v=X39I9CslE3w

Stasiuk,       2021-07-17 7:20

ką manai apie Karūnos konspiraciją ir agresiją? Nagi klok! Apie Rusteiką ir Orlauską vėliau, gerai?

stasys       2021-07-17 6:46

Įdomu kuris kuriam kalbas rašo ?  A.Rusteika A.Orlauskui ar atvirkščiai ? Matyt Artūras tik humoru apipavidalina jas ..taip kaip Algimantui su humoru aiškios bėdos .


Rekomenduojame

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Rugsėjo 10 dienos mitingo Katedros aikštėje vaizdo įrašas

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Arkivyskupas ir nuncijus Ukrainai Visvaldas Kulbokas: Šv. Sostas gali būti tarpininku siekiant taikos

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Globalistinė Lietuvos užsienio politika

Vygantas Malinauskas. Kodėl Lietuvai taip nesiseka suvaldyti pandemijos? Palyginimas su kaimynais ir ... Indija

Nida Vasiliauskaitė. Nebijokime. Tai jie tegu bijo

William H. McRaven kalba Techaso universiteto studentams: kaip įveikti pasaulį

Iš propagandos frontų. Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė – net jei sau prieštarauja, vis tiek teisūs, arba Liežuvis – pikčiausias jų priešas

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Nidos Vasiliauskaitės replika apie netrukus įsigaliosiančius draudimus

Linas V. Medelis. Uždrausti valdantiesiems giedoti himną – Tautišką giesmę

Pandemiją galima valdyti ir kitaip: pranešimų ištraukos ir reportažai iš STI konferencijos „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“

Šiandien legendinio partizano J. Lukšos-Daumanto atminimą istorikai įprasmins tarptautine konferencija apie ginkluotą antisovietinį pasipriešinimą

Justas Sakavičius. Dėl ko verta sunerimti VISIEMS

Vesti visuomenę prie Jėzaus: kun. N. Pipiro mintys ir bendražygio dr. D. Stakišaičio prisiminimai minint s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtmetį

Advokatai J. Sakavičius ir A. Mozeris: nei tarnautojai, nei mokyklų administracijos neturi teisės skatinti mokinius skiepytis be tėvų žinios

Prof. Alvydas Jokubaitis: jei katalikai reikalautų to paties kaip homoseksualai, kiltų skandalas

LRT: Lietuva kalba. Ką daryti su tūkstančiais Lietuvoje esančių migrantų – integruoti ar išsiųsti? V. Sinicos atsakymas, kurio jis nespėjo pagarsinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.