Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Propagandozojus

Tiesos.lt redakcija   2017 m. balandžio 17 d. 17:21

31     

    

Algimantas Rusteika. Propagandozojus

Veidaknygė

1. Paaiškinkit pasaulį penkiais sakiniais – to visiškai pakanka.
2. Schemoje numatykite gėrietišką tikslą ir kaltininkus, trukdančius jį pasiekti.
3. Kaltuosius pavadinkite priešais, juos konkrečiai įvardinkite.
4. Tie, kuriems kalbate, – nekaltos, nuo priešų kenčiančios aukos.
5. Pagal tai Visatą padalinkite į savus ir svetimus.
6. Apsimeskit, kad labai norit viską išsiaiškinti.
7. Savuosius, net niekšus, liaupsinkite, svetimuosius net už smulkmeną apspjaudykite.

Jei turėsit šiek tiek gabumų ir netingėsit, tapsite geru, šiuolaikiniu žurnalistu.

Pagal šį brėžinuką gaminamos sąmokslo teorijos ir propaganda. Ir tekstai, neigiantys sąmokslo teorijas ir propagandą. 9 iš 10 žinių kanalų, delfių ir šiaip laikraštienos politinių kūrinėlių. O Feisbuke tai praktiškai viskas. Įdomesnės apžvalgos ir retos, bet vis dar pasitaikančios nepriklausomos nuomonės pasibjaurėtinai styro lyg neišspausti inkštirai ant užpakalio.

Bukinanti ir primityvi propaganda išugdė atbukintą ir primityvų skaitytoją, kuris pasaulį mąsto ir aiškina pagal tuos pačius genialius punktus. Smagu juk gyventi už savo paties grotų, kur viskas aišku ir tu visada teisus. Sėdus ant šitos adatos kiekvienas blaivaus pagalvojimo epizodas tampa kančia ir žadina nesuvaldomą norą dar vienos bukinimo dozės, kuri sugrąžintų supratimo ir teisumo palaimą. Taip palaipsniui tampama zombiu.

Nuojauta, kad pasidavei primityvui, lieka. Bet kovojama ne su liga – ją siekiama nuo savęs ir kitų paslėpti. Iki išsekimo žiniasklaidoje ieškoma savo nuomonės patvirtinimų ir jais džiaugsmingai dalinamasi. Feisbuke bendraujama tik su savais, kolektyviškai užsipuldinėjant kitokius.

Neapsigaukit, radę daug piktų komentarų po bukais propagandiniais tekstais – dauguma jų autorių piktinasi ne propaganda ir bukumu, o tuo, kad straipsnio nuostatos neatitinka pačių skaitytojų propagandinių ir bukų įsitikinimų. Tai tik kitokių atmetimo reakcija.

Vieniems viskuo kalti rusai, kitiems – amerikiečiai ar lenkai su trim raidėmis, dar yra ir komunistai, skiepai, mėsos valgytojai, konservatoriai ir klimato atšilimas. Kaltininkų šaltinis niekada neišsenka ir visada tai yra kiti, o tu – nekalta auka.

Pagrindinė bukumo epochos tikėjimo tiesa: aplinka kalta. Mažai kam rūpi, ką tu galvoji. Svarbu – ar galvoji kaip kiti tavo schemos narvelyje. Jei taip, esi geras, jei nors kiek kitaip – svetimas. Mažai kas benori pats suprasti įvykius, išsiaiškinti nelengvas tiesas ar pastebėti imitacijas. Duokit mums duonos, žaidimų ir saldainių.

Argi kam paaiškinsi, kad pasaulis spalvotas, prieštaringas. Kad ir savi, ir teisieji būna neteisūs ir kalti. Kad ir svetimieji, ir priešai pasako apie mus tiesą. Kad savi išduoda, o kitaip manantys tave gal išgelbės. Kad didžiausi mūsų priešai esam mes patys, mūsų ydos ir melas patiems sau, užmaskuotas teisybe.

Esam žuvytės propagandos, pusiau tiesos, bukumo skatinimo akvariume. Aš irgi tokia žuvytė. Žiopčiojam be garso, ir tiek. Sunku išvengti primityvumo, vidinis cenzorius vis spūsčioja raudoną mygtuką: šitas kam nors nepatiks, šito gal nepraleis, šitaip gal koks rusas yra sakęs, tai ir vėl negerai. Stengiamės, kiek galim. Jei pajėgi išspjauti akvariumo maitinamąją terpę – kartais pavyksta.

Tik to leniniško ką daryti? nereikia. Nes nieko nepakeisi.Tokia epocha – primityvumo eros bukinimo periodas. Propagandozojus. Jei kalbėsimės apie tai, gal daugiau suprasim. Ir truputį pabusim, ir pabūsim laisvesni.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Taikliai       2017-04-18 11:45

Vaidas parinko: “...kada gi pradėsim sodinti gerus medžius? O ką darys tie, kas dar nepasiruošę? Tie tęs, tęs ir tęs vis tuos pačius nevilties darbus”.

bais vykęs terminas...       2017-04-18 11:39

Propagandozojus…
Sveikinimai autoriui ir portalui!

Dėdė       2017-04-18 11:35

Nutarta vėl įlieti „finansinių investicijų“...

Po aštuonerių metų pertraukos veiklą atnaujinta Atviros Lietuvos fondas (ALF). Antradienį Vilniuje numatytas fondo atidarymas.
„ALF suvienyti intelektualai sekė aktualijas, jautriai stebėjo Lietuvos valstybei bei visuomenei kylančias vidaus bei išorės grėsmes ir 2015 metų pabaigoje nusprendė imtis iniciatyvos. Šiais metais sausio 19 dieną iniciatyvinės grupės susirinkime išrinkta ALF valdyba, patvirtinta veiklos strategija“, – pranešė fondas.
Valdybos pirmininke tapo sociologė, religijotyrininkė VDU docentė Milda Ališauskienė, ilgametė ALF valdybos pirmininkė Irena Veisaitė išrinkta garbės nare.
Naujausia fondo iniciatyva – remti viešosios politikos analizės centro – Vilniaus politikos analizės instituto – steigimą ir veiklą. Kitos pagrindinės veiklos kryptys – edukacijos bei viešinimo kampanijos nevyriausybiniam sektoriui ir proeuropietiškoms nuostatoms stiprinti.
Balandžio 27 diną turėtų prasidėti ALF ilgalaikė programa – diskusijų ciklas „Europos idėjos paieškos“, kuriame dalyvaus Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos ir JAV intelektualai.
ALF yra nepriklausoma, pelno nesiekianti organizacija, įkurta Vilniuje 1990 metais, remiant JAV verslininkui ir filantropui George’ui Sorosui (Džordžui Sorošui). Anot pranešimo, 1990–2008 metais ALF inicijavo, įgyvendino, rėmė per 50 švietimo, mokslo, kultūros, informacinės, pilietinės visuomenės ugdymo projektų bei programų. Paramai skirta daugiau nei 70 mln. JAV dolerių.

Lenkijos televizijos kanalas TVP1 kovo 16 d. laidoje „Wiadomości“ pranešė, kad tarptautinės žiniasklaidos korporacijos Ringier Axel Springer vadovas Markas Dekanas išsiuntė skandalingą laišką koncerno valdomų lenkiškų žiniasklaidos priemonių redaktoriams. Šiame laiške korporacijos vadovas ragina smerkti Beatos Szydło vyriausybės pažiūras ir poziciją. Markas Dekanas savo laiške redaktoriams rašo:

„Barselona prieš Paryžiaus Saint-Germain 6:1 – kokios buvo rungtynės! Tačiau ne tos žaidynės nusipelnė savaitės susidūrimo vardo. Šiai kategorijai priklauso du lenkai, susirungę Europos arenoje, o jų susitikimas baigėsi rezultatu 27:1! ES pasimokė, kad vienybės nereikia užtikrinti bet kokia kaina. Tai labai vertinga pamoka ateičiai, kuri užtikrintai paskubins skirtingų greičių ES koncepcijos įdiegimą. Ši paskutinė iš pamokų turi esminę reikšmę Lenkijai. Ir tai yra būtent tas momentas, kada į žaidimą įsijungia laisvosios medijos, tokios, kaip mes. Niekada neužmirškime pamatinių vertybių, kurias atstovaujame: pasisakome už laisvę, teisinį valdymą, demokratiją ir SUVIENYTĄ EUROPĄ. Pasakykime mūsų skaitytojams, ką padaryti, idant liktų greito judėjimo juostoje ir nebaigtų [kelionės] stovėjimo aikštelėje.“


Įdomus aspektas paaiškėjo iš Agnieszkos Odachowskos, Ringier Axel Springer Lenkijos padalinio Onet-RAS Polska komunikacijos direktorės, komentaro: pasirodo, tokius laiškus korporacijos vadovas leidinių ir portalų redaktoriams siuntinėja kas savaitę.

Valdančiosios Teisės ir Teisingumo partijos atstovė spaudai Beata Mazurek reikalą pakomentavo taip: „Tokia situacija yra skandalinga, taip būti neturi ir tokia padėtis liudija apie tai, kad Vokietijos valstybė bando kištis į Lenkijos vidaus reikalus, dėl ko absoliučiai negalima sutikti. Absoliučiai negali būti sutikimo, kad mes, lenkai, priimsime, jog mūsų tauta būtų maitinama melaginga informacija, skleidžiama medijų, kurias inspiruoja užsienio savininkai.“

Atstovė spaudai taip pat priminė, kad turi būti pakeistos taisyklės, kurios atves prie Lenkijos žiniasklaidos repolonizacijos. Ji pasakė: „Mes norėtume pasiekti, kad esmingai sumažėtų užsienio kapitalo dalis Lenkijos žiniasklaidos rinkoje. Taip, kad ta rinka iš tikrųjų atspindėtų tai, kas vyksta Lenkijoje ir atstovautų Lenkijos valstybės, o ne Vokietijos valstybės interesams.“

Žiniasklaidos repolonizaciją įvykdysiančias taisykles rengia Kultūros ir tautinio paveldo ministerija.Vasarį ministro pavaduotojas Jarosławas Sellinas teigė, kad žiniasklaidos repolonizacija palies spaudą, nes 80-90% vietinių laikraščių yra užsienio kapitalo rankose. Viceministras sakė, kad pokyčiai įvyks leidinius valdančių įmonių kapitalo dalių išpirkimo būdu.

Lietuvos žiniasklaida, nei apie Ringier Axel Springer vadovo laišką, nei apie Lenkijos vyriausybės rengiamą žiniaklaidos repolonizacijos planą savo skaitytojų ir žiūrovų niekaip neinformavo.

 

Ale       2017-04-18 9:39

Labai svarbu tai suprasti: „Kad didžiausi mūsų priešai esam mes patys, mūsų ydos ir melas patiems sau, užmaskuotas teisybe. Esam žuvytės propagandos, pusiau tiesos, bukumo skatinimo akvariume“. Supratus - vaduotis iš bukumo ir tuštybės burbulų.

VaidasVDS       2017-04-18 9:15

Kuo daugiau mąsto autorius, tuo geresnės įžvalgos.
Visada iš vidaus atsiranda jausmas, kad dirbi(ai) ne tam.
Bet dirbti t(T)am, kam reikia, žmogiškai dar sunkiau.
Yra žmogaus tiesa ir yra Dievo tiesa.
Suvokti žmogišką tiesą žmogui lyg ir daug lengviau, ji dažniausiai grindžiama teisingais faktais. Bet susiduriama su faktų iškraipymu, klastojimu, veidmainystėmis, apgavystėmis, ir t.t. Ir vėl bėda…
Suvokti Dievo tiesą nėra taip sunku, kaip galėtų pasirodyti. Žmonės tai vadina šeštuoju pojūčiu, tikintieji Šventosios Dvasios vedimu. Bet čia vėlgi įsikiša tas pats žmogaus protas su faktais. Skirtingos religijos pateikia skirtingus faktus - savo šventuosius raštus. Beveik visos jos tvirtina, kad tik jų raštai yra visiškai šventi ir kad tik jos teisingai suvokia Dievo tiesą. Ir tai yra iš tiesų akiplėšiška.
Kuomet žmogus vystosi, jis palaipsniui tampa vis protingesniu, kūrybingesniu, tobulėjančiu, išskyrus degradacijos atvejus, kuomet žmogus nusprendžia grįžti į gyvūno lygį. Tas pats vyksta su žmogaus kultūra. Ji arba vystosi į aukštesnius, netgi dvasinius lygius, arba degraduoja. Bet ne taip yra su taip vadinamais žmonių šventais raštais, jie stovi vietoje, stagnuoja ir gaunasi taip, kad žmogus, nepaisant visokių degradacijos poveikių, patobulėjo, vystydamas savo protą, o štai, vystydamas savo dvasią, sustingo savo klaidingose sampratose apie Dievą, kurios taip ir liko iš esmės viduramžiškos, nors aukščiausia iš jų skelbia, kad Dievas yra meilė, kurios žmonės kažkodėl visai nesiekia. Jiems kažkodėl daug maloniau pykti, keikti, nesutarti, nediskutuoti, kariauti, įvesdinėti ir ginti savąją tiesą.
Jėzus mokė, kad geras medis (tiek tikėjimas, tiek žmogus) atpažįstamas iš jo duodamų vaisių. Ir kaip matyti iš visos žmonijos istorijos tų tikrai gerų medžių (tiek tikėjimų, tiek žmonių) šis pasaulis vis dar neišaugino, jų atsiranda tik vienetai, o jų vaisių tikrai nėra daug. Tad klausimas yra tik vienas, kada pradėsime sodinti tikrai gerus medžius. Jei dar nesate pasiruošę, tuomet tęskite savo nevilties darbus…

Kristus – mūsų guodėjas       2017-04-18 9:13

Prieš palikdamas savo mokinius, Kristus prižadėjo atsiųsti jiems Guodėją, kuris padės įveikti išbandymus, rūpesčius ir šio pasaulio pagundas. Tas Guodėjas visuomet šalia ir pasirengęs padėti. Tai Šventoji Dvasia, galingas trečiasis Švč. Trejybės asmuo. Kai tik žmogus atgimsta iš naujo, Šv. Dvasia beregint apsigyvena jo širdyje. Ją nebūtinai patirsite jausmais, veikiau čia derėtų pademonstruoti tikėjimą. Tikėkite tuo! Priimkite tai kaip tikėjimo faktą. Šv. Dvasia gyvena jūsų širdyje, kad padėtų jums. Biblija sako, kad Šv. Dvasia dosniai išlieja Dievo meilę mūsų širdyse.
Dar Šv. Dvasia padeda mums brandinti Dvasios vaisius, tokius kaip meilė, džiaugsmas, ramybė, pakantumas, švelnumas, gerumas, tikėjimas, nuolankumas, susivaldymas.
Savo jėgomis tokių dalykų neišsiugdytume. Šiuos vaisius antgamtiškai brandina mūsų širdyse gyvenanti Šv. Dvasia.
——-
Dienos malda
Visagali Dieve, dėkoju Tau už Šv. Dvasią, kuri veda ir sergėja mane visuose keliuose.

Pritariu Tokie       2017-04-18 8:11

Būtent, atrodo, pasakytum galnet geriau, bet kai imi kalbėti, pššš išeina.
O tas priekaištas: kodėl autorius tik kritikuoja, o nesako, ką daryti, išvis primityvus. Juk autorius netrukdo tamstelėms kritikuotojams išdėstyti savo veiksmų programą.
Tad pirmyn, gudručiai, dėstykit pozityvą, o ne autoriui priekaištaukut

to raip taip       2017-04-18 8:06

Atvirkščiai, jei būtų degradavę juk nepuldinėtume nei portalo, nei autorių, ir dar taip kvailai, desperatiškai

taip, taip, tikras litovcas tas rusteika       2017-04-18 8:02

aršus ateistas
kolaborantas
piktas ir nelaimingas
———
labai vertingas kadras komunistiniai-pedofiliniai valdžiai - sėja blogį, agresiją, nemeilę.
———-
bet kodėl save purvina tiesos.lt - negi degradavo?

Tokie       2017-04-18 7:53

Rusteikos straipsniai labai pravėdina smegenines. Atrodo pasakytum irgi tą patį, bet nepasakai. Kažko trūksta. O Rusteikai užtenka. Štai ir visas skirtumas. brangieji.

albina       2017-04-18 7:24

Šį kartą Autorius piktas,o kai pykstame,lengvai pametame esmę.Nustatyti diagnozę labai svarbu,bet po to klausimas:KĄ DARYTI? Laukiam nesulaukiam protingų žmonių protingų patarimų,nes pusiau prabusti neįmanoma,arba prabundi ir keliesi,arba snausdamas rašai bele ką,kaip šiandien tai daro dalis komentuojančių.O Mėnulio kalendoriuje šiandien sėkminga prasmingiems darbams diena.Ir jos simbolis yra dramblys.

Propagandozojai,       2017-04-18 7:19

kas jie tokie? Tai delfis su konservais ir libderastais. O kas yra Dealfis su konservais ir libderastais? Tai Lietuvos išmatos. O ką su išmatomis reikia daryti?  Išmėžti su visa smarve.

Popsiniam propagandistui "T. Vatnikienė"       2017-04-18 1:08

Taip norėčiau paskaityti tavo straipsnius
“apie tai, kaip Lietuvoje, ES ir JAV baisiai blogai, o Rusijoje labai gerai”!
Kur tie tavo straipsniai, T. Vatnikiene, o bet tačiau liberaste? - Tada nepyksiu.

Egidijus       2017-04-18 0:36

Žiauriai fainei. Paskaitai tekstą,o po to komentarus, ir tie komentarai taip gerai iliustruoja tekstą apie primityvų mąstymą ir bukumą...

T. Vatnkienė tam 2017-04-17 19:06       2017-04-18 0:18

Mažai man moka. Mano vyras plk. Ivan Vatnik dirba LT Žaliųjų žmogeliukų paruošimo stovyklos vadu. Jis gauna tik 6 tūkst. rublių į mėn (maždaug 600 eurų). Jis lietuviškai beveik nemoka o aš gimus Lietuvoj tai moku, todėl bandau šiek tiek prisidėti prie vyro algos rašydama visą tiesą apie tai kaip Lietuvoje, ES ir JAV baisiai blogai, o Rusijoje labai gerai. Rašau tik tiesą, bet jei kam tiesa nepatinka, tai prašau labai nepykti.

Tarabildai       2017-04-17 20:38

Patiko, kad pritaikei troliams “kąstos” terminą. Visanusakantis.
Su nuoroda į elgsenos paprotinę kilmę- iš “gaidyno”, nuo “parašos”.
Kriminaliněs valdžios- ” vierchų” “šestiorkės”.
Bet vw, bėda- ignoravimą padugnės suvokia savaip. Kaip aukos silpnumą.
Špana atšoka tik kai gauna atgal į dantis.

Šizoidozojus       2017-04-17 20:33

Nepatinka propaganda, bet nematau nieko blogo dirbti pagrindiniame propagandos portale. Nepatinka aplinkos kaltinimas dėl prastos savijautos, bet verkšlenu dėl epochos mentaliteto. Nepatinka tikrovės matymas juodai - baltai ir atspalvių ignoravimas, bet pats iš savo juodos sąmonės būsenos išmąstau visą spalvų spektrą visuomet, kai iškyla apsisprendimo (juoda-balta) klausimas.

to Kodėl?       2017-04-17 20:16

o kas tamsta būsi? kokios tamstos pažiūros?

Tarabilda       2017-04-17 19:59

Špana, tokia tų kontorinių kasta ir karma. Nekreipkim į juos dėmesio.

---Tarabildai       2017-04-17 19:39

Atrodo pataikei tiesiai į tarpuragę su tais delpiais. Matai kaip užsiputojo.

nujui       2017-04-17 19:37

O tu ko susirūpinai? Tau gi jokie “mozgajobai” nebaisūs. Makaulė tuščia! Be smegenų.

Stalker > nu.       2017-04-17 19:37

Vajezau!!! kritika. Runkelio smegenelis tokiu aukstuju materiju netoleruoja. Del to pradeda kaisti ir isduoda visokiausius “errorus”.

kodėl?       2017-04-17 19:37

kodėl ateisto striboko rašliavos publikuojamos tiesos.lt ?
gal kas gali paaiškinti - nes šiaip pasitikėjau tiesos.lt portalu

nu.       2017-04-17 19:12

pasirodė tarabilda.laukiam dar dviejų rašto aiškintojų-mazgajobų.

Vieni kuria       2017-04-17 19:08

savo kalba,kiti griauna.Tai prasideda šeimoje,giminėje,bendruomenėje,kolektyve,valstybėje…Griaunama kitam už nugaros, kuriama ,žiūrint į akis.

T. Vatnikienei       2017-04-17 19:06

Veiki primityvokai: arba esi negabus, arba tau mažokai moka,
arba - kitos tavo netašytos propagandos priežastys.
Daugelis išsilavinusių žmonių suvokia klaidingos dilemos loginę klaidą:
tiems, kam akivaizdu, kad šiuolaikinių “gerovės valstybių” europiečių dauguma nesivadovauja nei Dekalogu, nei sąžine ir joje glūdinčiu moralės įstatymu,
ne Rusija yra jų Motina ir ne Kremlius yra jų autoritetas (kaip tu, liberaste T. Vatnikiene, bergždžiai stengiesi primesti).
Žmogus, kuriam nepatiko filmas ar spektaklis, daugiau į jį neina,
o į Tiesos.lt tu vis eini ir eini. Kodėl? - Toks darbas?

Tarabilda       2017-04-17 18:43

Išdrąsėjo Rusteika. Ar tik ne pirmasis kartas, kai jis įvardijo tarp mazgajobų Delfi platformą?

valodiai myžaliukui       2017-04-17 18:15

Ir vėl Tamaros sojoną užimovei. Turbūt kažkada tave kegebe ir pakabino už pomėgį rengtis moteriškais rūbais, ane?

Autoriui reikia padaryti POGROMĄ       2017-04-17 18:14

...vidinį...su 240 mentų ,išnešant kojomis į priekį.
Nes kitaip jis tik pliups,bet nesiims veiksmų tarsi patologinis impo tentas.

T. Vatnikienė       2017-04-17 18:11

Bravo drg. Rusteika! Lietuvoje viskas blogai, viskas baisu. Visur propaganda, genocidas, valdžioj visi vagys. Pedofilų klanas viską valdo o Geiropos Sąjunga tai tolerastiškai toleruoja.


Bet yra viltis. Pažiūrėkite į savo Motiną Rusiją. Žiniasklaida ten drausminga ir labai morali. Amoralūs, nedrausmingi žurnalistai pašalinami. Ar turite ką nors geresnio iš ko imti pavyzdį pasaulyje? Jei taip, sakykite kas tai. Jei ne, tai ruoškite delegaciją į Maskvą gerb. Putino saulės iš rytų parvežti!

nuomonė       2017-04-17 18:07

nuomonė :nei rusai, nei amerikiečiai, nei mėsos valgytojai, nei skiepai, nei koncervatoriai, nei klimato atšilimas, nei tu pats nekaltas - visos priežastys valdžioje - valdžioje esantys kokius nori įstatymus tokius ir sukuria, kokį nori tave tokį ir sukuria įstatymo pagalba, ir tu darai tą ko nori valdžia…

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.