Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Visuomenės pokyčių analizė, Vyriausioji rinkimų komisija

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 4 d. 1:32

28     

    

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

„Demokratiškų“ rinkimų cirkas tęsiasi. Kitas etapas – atkirsti sistemos neapkenčiamo, jai baimę keliančio Nacionalinio susivienijimo kelius pas žmones ir uždaryti į feisbuko bendraminčių burbulus. Įrankis – Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), metodas – prigąsdinti žiniasklaidą ir atimti iš partijos jos reklaminei kampanijai skirtas lėšas.

Partiją įkūrus ir ją įregistravus, balandžio mėnesį „Delfyje“ buvo publikuotas jos pirmininko V.Radžvilo straipsnis apie įvykusį steigiamąjį suvažiavimą. Po to šį tekstą perpublikavo žurnalas „Miškai“. Žurnalas mėnesinis, spausdinamas popieriniu formatu, ir jo parengimas, maketavimas ir leidyba užtrunka, todėl tekstas išėjo gegužės numeryje.

Nacionalinis susivienijimas dėl šio teksto į žurnalą nei kreipėsi, nei žinojo apie jo publikavimą. Tačiau VRK pritaikė sankcijas, publikaciją paskelbdama „paslėpta politine reklama“. Žurnalo redaktoriui gresia bauda iki 1450 €, iš partijos rinkiminės sąskaitos atimta teisė naudotis 1161 € suma – tiek įvertinta „politinė reklama“, kurios neužsakėme.

VRK savo pažymoje maloniai paaiškina, kad „Delfyje“ rubrikoje „Ringas“ skelbiamos „įvairių politikų ir visuomenės veikėjų nuomonės, laikantis lygiateisiškumo ir objektyvumo principų“, todėl ten viskas puiku. Deja, tai elementarus melas, šiais principais ten net nekvepia.

Tiesa ta, kad į „Ringą“ esame iš viso neįleidžiami. Rubrikoje „Politiko akimis“, kur publikuojamos esamų ir pretenduojančių būti politikoje asmenų nuomonės, mirgėte mirga kubiliai ir armonaitės, čmilytės, šimašiai ir šiaip liberalūs jaunikaičiai, esantys partijų sąrašuose. Vienintelis mano tekstas buvo publikuotas gegužę, kiti iki šiol guli redakcijos stalčiuose, o autoriui nesiteikiama net atsakymo parašyti. Toks „lygiateisiškumas“ VRK akimis.

Dabar VRK pradeda „tyrimą“ dėl mano ir V.Sinicos tekstų „Respublikoje“. Publicisto tokia duona – rašyti apie tai, kas gyvenime ir politikoje negerai, ką ir darau daugelį metų. Niekur, nė viename „Respublikoje“ publikuotame straipsnyje, net neminėjau Nacionalinio susivienijimo, ką bekalbėti apie jo programą ar raginimus kaip nors balsuoti.

Tačiau vien tas faktas, kad viešai reiškiu savo nuomonę apie valstybės gyvenimo įvykius, siekiamas pripažinti „paslėpta politine reklama“. Nors kiekvieną mielą dieną pro visus galus girdim skvernelių ir verygų, kasčiūnų, landsbergių ir juknevičienių nuomones apie politinius įvykius. Ir nors jie lygiai taip pat balotiruojasi šiuose rinkimuose, tai, anot VRK,  „nėra politinė reklama“.

Baisu ir pagalvoti, kas būtų, jei VRK „tyrimas“ nustatytų „pažeidimus“ – o juk nustatys! 14 mano apžvalgų „Respublikoje“ įvertinus pagal redakcijos reklamos įkainius partijos rinkiminė sąskaita būtų šluote iššluota. Galėtume tuščiomis kišenėmis „lygiai“ varžytis su valstybės milijonais netikėtai pamalonintu V.Uspaskichu ir kitais biudžeto numylėtiniais, stovėdami per lietų sankryžose su skrajutėmis, kurių net neturėsim už ką atsispausdinti.

„Respublikos“ redakcija irgi asmeniškai ir finansiškai nukentėtų. Savaime suprantama, kad tai neteisėta, neteisinga, tačiau kiek kartų valdžia per rinkimus šį derinuką taikė ir kalė tritaškius! Redaktoriai išsigąsta baudų ir daugiau tavo tekstų nebepublikuoja – viso gero, mieli skaitytojai.

Tai kas, kad tokie sistemos paskirtų rinkimų arbitrų sprendimai apskundžiami ir po ilgų teisminių procedūrų naikinami. Traukinukas juk ir vėl būna nuvažižiavęs – tū tū tū. Rinkimai būna įvykę ir valdžios priešininkai juose iš žiniasklaidos eliminuoti – ką ir reikėjo įrodyti.

Kreipkitės į teismus iki Strasbūro, jei turit už ką samdyti advokatus po 200 € už valandą ir neturit ką veikti kokį penketą metų. Jei labai pasiseks, galėsit prisiteisti tuos eurus, kuriuos atėmė. O „tradicinių“ partinių grupuočių nariai ir jų pakalikai ir toliau dešimtimis publikuos savo tekstus „objektyvioje ir lygiateisiškoje“, valdžiai lojalioje žiniasklaidoje.

Ir užsitikrins galimybę toliau plėšti užgrobtą šalį dar ketverius metus. Juk turime Nepriklausomybę, kuri nuo žmonių nebepriklauso. Jie daro tiek, kiek leidžiam, ir sustos tik tada, kai kas nors juos sustabdys.
_____________________
Dabar turbūt turiu parašyt:
POLITINĖ REKLAMA,
SKLEIDŽIAMA NEATLYGINTINAI

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ženia       2020-09-17 21:03

absurdo spektaklių daugėja. Vienų Seimo rinkimų metu vienos apylinkės komisija su visais biuleteniais persikraustė į užkaborius. Po to teisinosi, kad nespėjo suskaičiuoti balsų, todėl ir persikraustė. Rajone neatsirado jėgų, kurios būtų pareikalavusios perbalsuoti. Tuometnis VRK pateisino tokį absurdo spektaklį - su nebaigtau darbu palikti balsavimo apylinkę. Kitas, žmogus su titulais, p. SLU. teigdamas,, kad Garliavoje prievartos nebuvo, patogiai įsitaisė pas konservatorius.

puolančiųjų        2020-09-7 19:56

niekas nebeklauso, pats gyvenimas tiek Lietuvoje, tiek aplink ją padiktuos rinktis
neabejojančius ir ryžtingus,tikinčius Lietuvos pasirinktu keliu - LAISVE IR NEPRIKLAUSOMYBE.

>>Ar tiesa 2020-09-4 16:14        2020-09-6 3:44

netiesa, draugas gebiste. Apsishikote.

viskas gerai       2020-09-5 22:06

Jei provincialūs paraščių marginalai ir putinoliubai iš “Būkime vieningi” loja ant “Nacionalinio susivienijimo”, reiškia viskas gerai. Susirūpinčiau, jeigu tie šarikovai surengtų provokaciją ir išreikštų palaikymą NS.

prašolvoncui       2020-09-5 21:33

Ką tu čia pametei, troli? Gali nebijoti, tavo atsasaldermokratai - neliečiamųjų kasta. Pirma pati tikriausia mafijinė grupuotė Lietuvoje. Dabar dar ir išsiplėtusi “žaliųjų” sąskaita su ekspremjeru Algirdu Butkevičiumi priešakyje ir reklama “komsomolcų” medijose.

nesižeminkite       2020-09-5 21:28

Dėlpiaus kiaulidėje jau mažiausiai kelis mėnesius nesilankiau. Ir Rusteikos straipsnis ten man sukeltų keistų minčių. Kol kas nieko nepakeisi, kol reklamos pirkėjai vieną dieną nesupras, kaip jie išdūrinėjami “prisuktų” peržiūrų skaičiais. Juk kažkada toks Rachinšteinas labai panašiai išdūrinėjo “Norfos” Dundulį su kvadratiniais metrais, bet vieną dieną Dundulis vis tik įkišo Rachinšteiną už grotų.

Prašalietis       2020-09-5 6:54

Egidijus anoniminiam “prašaliečiui”    2020-09-4 7:11
“Viešas” Egidijau, kad pačiam “politinio” juoko, Rusteikai “politinio” nepasitenkinimo būtų mažiau ir priešrinkiminių ir rinkimų procedūrų prievaizdai prie NS ir Rusteikos “nesikabintų”, tereikia prie atitinkamų viešų parašinėjimų pridėti, kad tai politinė reklama. Rusteikos ir kitų NS “politinių veikėjų” sisteminiai ir visokie kitokie “nepatriotų ir blogiečių” noras atkreipti į save dėmesį pareiškimais “nepatriotai puola” NS yra labai panašu į “patriotės” Grybauskaitės ” Putinas su savo rusais ateina vėl mūsų užgrobti”.

Jusu Nacionalinis susivienijimas labai puikus       2020-09-4 20:38

Gavom i namus Jusu laikrasti- prisistatyma,su idomumu skaitem,malonus atradimas,nemazai iskiliu zmoniu,labai patinka ir pats p.A.Rusteika,visda aktualus ir taiklus.
Taciau su apgailestavimu priimu fakta,kad sis susivienijimas nesugebejo,ar nenorejo susitarti,susiju gti,bent rinkimams su kitais judejimais ar mazesnem partijom.Butumet nenugalimi,o dabar jauciasi,kad visos nesusijungusios gaus balsu,bet pergales nebus bendros,o ir tikslu igyvendinimo.
Antras dalykas,kuris matosi,kad judejime yra daug pagyvenusiu ir jau pavargusio zvilgsnio zmoniu,nors ir nusipelniusiu,tai irgi neuzdega neapsisprendusiuju.o ir publikuojami tekstai ne visda pasiekia skaitytojai,atrodo aptakus,abstraktus ir ne butinai aktualus,atrodo,kad rasantys neturi ar negalvoja apie tiksline grupe.
Nezinau,kodel pasirinkta tokia izoliacine strategija,labai labai gaila.Sekmes

O jeigu melas       2020-09-4 20:32

tame “būkimevieningi”, kuris yra anoniminis, nei vienos pavardės, su britišku telefono nuneriu ir el.paštu.  kurio feisbuke nurodoma, kad artimas su memorialinių lentų daužytoju Stanislovu Tomu, Liaudies partija ir kitais lūzeriais…

o jeigu tai tiesa?       2020-09-4 19:32

Ką pasakysite apie tai?

bukimevieningi.lt/atsargiai-nacionalinis-susivienijimas-landsgrybiu-surogatai-prisidenge-tautiskumu-video/

O ar tiesa,        2020-09-4 16:18

kad taip gali galvoti ir medijoje parašyti tik konservų bendrininkas ir Trojos arklys?

Ar tiesa       2020-09-4 16:14

Medijose rašė, kad NS yra konservų bendrininkas ir Trojos arklys?

AFafasf       2020-09-4 16:03

Ech, nors vienas žmogus sugeba parašyti paskaitomą tekstą, o ką jau bekalbėti apie jo kalbamus dalykus - skelia tiesiai į akį tiems visiems…Gaila, daugiau tokių kalbėtojų reikėtų, bet iš kur jų gauti…Mes ne Vokietija, kuri visus Demokratinės Vokietijos Respublikos teisėjus pakeitė iš Federacinės Vokietijos atsiųstais tikrais teisėjais…

Algirdas> KAIP IŠ NETEISYBĖS DAROMA TEISĖ       2020-09-4 15:03

Mano nuomone , Fašistinėje dermokratijoje taip ir yra – kalti teisia nekaltus. Teisiami ne pedofilai, o jų aukos, teisiami, sakantys tiesą, o ne melagiai, teisiami apvogtieji, o ne vagys.

Žodžio laisvė...       2020-09-4 14:17

Kruvinojo Tarakono Jermošina išdundėjo Kaliningradan.Išsigando dėl savo kailio.
O kada lietuviškos jermošinos bus išpašalvonintos iš VRK?Gal ir Lietuvos visuomenei
pasekti baltarusių pėdomis ir išeiti vieningai į gatves už teisę TEISINGŲ RINKIMŲ.

Truputį kitaip       2020-09-4 13:21

“Juk turime Nepriklausomybę, kuri nuo žmonių nebepriklauso”.

Ko gero, pirmąkart taip aiškiai paprastam žmogui išsakyta. Todėl rinkiminėj kampanijoj reikėtų itin tai akcentuoti. Manau, verta paieškoti ir šaltinių, iš kurių šis chroniškas gėris trykšta. Daug kas mano, jog labiausiai iš IŠSKIRTINAI humaniškos teisinės sistemos, per 30 metų tik vienam aukšto rango politiniam žaidėjui įteikusios laimingą belangės bilietą.

Kis       2020-09-4 13:00

VRK priklausoma,tad stebetis neverta,reikia rimtai ir daugiau skelbti NS programa,nes karta paspausdinus ne kiekvienas ja perskaite,spausdinkite ir kabinkite visur kur zmones matys,galu gale susimeskite partijos nariai po n euru.Nereikia baneriu,nereikia daug ir pinigu,manau NS su savo programa gales buti pastebeta zmoniu,juk jus nesate uspaskichai,kuri globoja Kremliaus zvaigzdes,ten jis prirasytas,o cia vykdo savo suvirintojo misija.Labai truksta tu rinkeju,kurie issklaidyti po europa,bet cia jau dedules schemos.Daug zmoniu,kurie atiduos savo likimus ir uz bambali,dirbs eskadronai,vezios autobusiukai,paklauskite Zuoko jis sia schema idealiai ivaldes.

Koks per puolimas ?       2020-09-4 11:11

Tik sisteminis ignoravimas .

Paulius >>pastaba       2020-09-4 10:43

valdyti ir „vadovauti“ yra visiškai netapatūs dalykai. pvz ar kas rimtai mano, kad valdo aukštas ir gražus? ar kad ką nors lemia seimas? taipgi ir KOnstituciją laužantys KT „teisėjai“ daugeliu atvejų tik užkulisinių jėgų ir savisaugos instinkto už virvučių tampomos lėlytės. nejau nepamenate kaip buvo užkimšta „valdovė“ burokevičiaus platformos tulpė ar „pirmasis per amžius“ kupriukas muzikantas, kai ne taip pakalbėjo Garliavos klausimu?

> pastaba       2020-09-4 10:15

Pamiršote prie taxsistų virėjas pridėti, - būtų visai pagal Leniną “každaja kuharka možet upravliat gosudarstvo”.grin Koks buvo rezultatas žinom iš praeities ir pvz iš Venesuelos “pasiekimų”, kur dabar vadovauja autobuso vairas

KAIP IŠ NETEISYBĖS DAROMA TEISĖ       2020-09-4 9:18

Butinai skaitykite straipsnyje - „Snoro“ akcininkų teismo už akių parodija: prokuroras melavo teismo posėdyje“.

bjž       2020-09-4 7:11

Tokia tai “demokratija”,kaip sakė Leninas:“demokratija?”,-kam demokratija?Dabar demokratija valdžioje esančioms “sisteminėms partijoms”.NS partija nesisteminė,todėl ir demokratijos jai nėra.
  Demokratija -tai šmėkla klaidžiojanti ne po Europa,o po Pasaulį.Jį pateisina valdančiųjų nusikaltimus ir yra tas alibi,kurį kaip pleistrą gali priklijoti prie visko ir bet kur.Nenusiminkite p. Algirdai,čia tik pradžia.Patys “perliukai” pasirodys prieš pačius rinkimus.Bet ,iš kitos pusės tai rodo,kad Jūs svarbūs ir Jūsų bijoma.Sėkmės.

Egidijus anoniminiam "prašaliečiui"       2020-09-4 7:11

O kada esantys valdžioje ir sisteminiai, visi taip pat einantys į rinkimus,  kalba per visas TV ir rašo visur - tai jau tai gerai, tai ne politinė reklama? Ir dar dažnai už mūsų pinigus per LRT? Ir kai vieni kandidatai laisvai publikuojami ir rodomi, o kiti persekiojami - tai jau “Lygūs rinkimai ir pasirinkimai”? Gal nebejuokinkit.

Prašalietis       2020-09-4 7:01

Algimantas Rusteika. “Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas”...
Mokytas, “vėtytas ir mėtytaS”, pretenduojantis pasidaryti Seime “politiku” Rusteika turėtų žinoti, kad priešrinkiminiai “stėbėjimai ir kritikų skelbimai” per viešas informavimo priemones valdžiai, sisteminėms partijoms ir “politiniams” oponentams esant tik “apžvalgininku” yra ne tas pat, kai tas “apžvalgininkas” atsiranda “politinės partijos” NS sąraše pretendentu atsisėsti ant Seimo taburetkės….

pastaba       2020-09-4 6:44

Neleiskit profesoriams buti valdzioje. Jie stato bandymus liaudies saskaita.
Lauk profesorius is Seimo. Kur darbininkai? zemdirbiai? pensininkai? inzinieriai? taxistai? mokytojai? dantu gydytojai?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-4 6:42

Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai) ir todėl apsišaukėlių taisyklės - nusikaltėlių taisyklės.
***
1. Skelbiama visuotinio n_e_p_a_k_l_u_s_n_u_m_o pradžia, (Tautos skriaudikams valstybės viduje) apsišaukėlių (seimūnų) sukurtos sistemos:
- įžūliai milicijai (su užrašu policija) su bjauriu (cccp laikmečio) požiūriu į žmogų;
- nežmogiškam antstolių klanui;
- cccp laikmečio mentaliteto teismų klanui su bjauriu požiūriu į žmogų (pilietį, Tautą, valstybę) bei tuo pat metu pataikūnišku padlaižūnišku požiūriu į nusikaltėlius (antikonstitucinius) apsišaukėlius politikus;
- ir t t.
Nepaklusnumo skriaudikams pavyzdys jau y_r_a.
2. Visuotinė pagarba kariuomenei bei laivynui - savigynai nuo išorės (priešų) skriaudikų.
_____________________________________
Sukilimas
Mūsų ginklas - Konstitucija pirminio 1992 spalio 25 pavidalo (be pakeitimų)
Lietuva - tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-4 6:00

NS Algimantai (Vytautai, Vytautai, ...), atsipeikėkit pagalių pagaliau.
Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai).
***
Algimantai, kad išjungti Tautai bei Lietuvai labai pavojingą režimą (pavojingesnį už Lukašenkos bei Putino), reikia naudotis tik ir tik vieninteliu ginklu - konstitucija pirminio 1992 spalio 25 pavidalo (be pakeitimų). Dabar, štai kaip gaunasi: neišjungti komunistpalaikiai ignoruoja konstituciją bei NS vedliai ignoruoja konstituciją seimo rinkimų tema ir susidaro įspūdis, kad dvi antikonstitucinės gaujos mušasi tarpusavyje.
*
Naivuoli Algimantai, nori lygiateisiškumo kovoje, kai seimo rinkimų įstatyme nėra konstitucinio kandidatų lygiateisiškumo. Ar suvoki tokį elementarų dalyką? Jug jau daug metų Tautai rodomas komunistpalaikių gaujos spektaklis - “seimo rinkimai”. Štai kaip grybauskinių Lrt rikiuoja gaujas spektakliui
va čia
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/lrt_mazuju_partiju_getas/
***
Vadovaujantis v_i_s_a_g_a_l_e konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas yra antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (100 metų užsislaptinusių kgb’istų, stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą - ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
________________________________________________________________-
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugsėjo 4

DD plius DD       2020-09-4 5:35

Jeigu tai tiesa, kad debatų dalyviai bus atrenkami pagal reitingus, o ne burtų keliu, tai skandalinga. Sunku patikėti, bet jei taip, LRT direktorė naujam sezonui gali iškelti naują šūkį- ” mes už mažumas kovojam, bet tiktai už patogias!”, dar išdidžiai paskelbti kokį naują “kovos prieš diskriminaciją” vajų.... Fuuuu.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Utilitaristas lieka utilitaristu

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Partnerystė

Už krikščionišką pasaulėžiūrą nušalintas mokytojas pasiekė dar vieną pergalę

Kalifornijoje žaislų pardavėjai privalės steigti lyčiai neutralius žaislų skyrius, kitaip jų lauks bauda

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija: Įteisinus surogaciją, būtų pažeidžiama JT vaiko teisių konvencijag

Ramūnas Aušrotas. Laikas paanalizuoti Trakų rajono mero rinkimų pirmo turo rezultatus

Alina Laučienė. Kada mokytojo profesija bus prestižinė? (I dalis)

Daniel Pipes. Migrantai iš Artimųjų Rytų turi likti savo kultūrinėje zonoje

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

R. Jankūnas. Atsakymas prof. A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti

Jungtinės Tautos nori uždrausti genderizmo kritiką

Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

Danutė Šepetytė. Auka ant dvasiškai merdėjančios valstybės altoriaus

Ir vėl tie velnio „kringeliai“ QWX

Almantas Stankūnas. Apie Nacionalinio susivienijimo kandidato Ramūno Aušroto rezultatą neeiliniuose Trakų raj. mero rinkimuose

Suomijos valdžios tyrimas. Migrantai stipriai išsiskiria seksualinių nusikaltimų statistikoje

Vengrija Lenkijos pusėje – reikalauja ES gerbti narių suverenitetą

Tomas Čyvas. Savivaldos dienos proga – politologo žinia: savivaldos Lietuvoje nėra

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Bausmės ir Sankcijos. Marijus Velička

Kard. Sigitas Tamkevičius. Dievas ar Mamona?

Marius Parčiauskas. Lepanto mūšis už katalikybės kūną ir kraują

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Karikatūristo žvilgsniu

Nacionalinis susivienijimas apie kainų kilimą: „Energetikos rinkos liberalizavimo žalos klausimą reikia kelti ES mastu“

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl elektros energijos ir dujų kainų kilimo ir jo valdymo

Lenkija atsakė ar laikysis visų Briuselio nurodymų

Vytautas Sinica. Kažkas neįtikėtino vyksta Vilniaus savivaldybėje

Kvietimas pasirašyti peticiją prieš surogacijos įteisinimą Lietuvoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.