Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 16 d. 21:51

35     

    

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Kad ir kaip būtų banalu ir primityvu, bet reikia atsakyt, nes daugelis ta valdiškų rašeivų sugalvota propaganda tiki. Ir jaučiasi lenktynėse pastatę ne už tą žirgą.

Balsų niekas nepraranda. Taip, jūsų balsas nuėjo nelaimėjusiems, tačiau nuo to laimėjusieji daugiau balsų juk negavo. Nustatant vietų Seime kvotas skaičiuojami tik už praėjusiųjų rinkiminį barjerą partijų gauti balsai, todėl jūsų balsas skirstant mandatus Seime „nedalyvauja“.

Na ir kas? Norit, kad būtinai dalyvautų? Tai balsuokit už laimėtojus ir jie turės dar daugiau! Sakys: štai kiek mus parėmė – ir jūs parėmėt, tai ko dabar nepatenkinti? Lietuvos rinkimai – ne totalizatorius, kur reikia atspėti laimėtoją ir gauni prizą.

Šias valdiškas lenktynes su savo teisėjais, pagal savo ir sau nustatytas taisykles laimi savo pačių valdžios pinigais atšerti valdiški laimėtojai. O jums pakiša špygą ir propagandą, kuria patikit. Kad atidavę balsą už valstybės išlikimą ir savo interesus, sau brangius dalykus ir vertybes, jaustumėtės pabalsavę klaidingai.

Jeigu taip jaučiatės, vadinasi, jų tikslas pasiektas, kitą kartą vergai pabalsuos teisingiau. Už juos.

Ko nesivienijat?

Pagal kitą pakištą „teoriją“ nusivylę rinkimais žmonės ima skaičiuotuvą, susumuoja neperėjusių rinkiminio barjero partijų balsus ir sako – susivieniję būtumėt praėję!

Nebūtume. Klausimas – su kuo reikėjo vienytis ir kas nors kiek to tikrai norėjo? Su A.Zuoko muškietininkais, su G.Kirkilo bebrais, su T.Pačėso savo malonumui ir tikslams nusipirkta seniai mirusia, kišenine emigrantų partiją, o gal su „Rubikon“ įkūrėjo R.Lapinsko „žaliaisiais“ su braške ant torto – Algirdu Butkevičiumi ir co?

Visus juos visiškai tenkina valstybę naikinanti sistema – tik demagogiškai žada ją truputį „pataisyti“ ir valdžioje baisus noras padalyvauti. O gal reikėjo „vienytis“ su bepročiais iš Liaudies partijos?

Ar su daugelį partijų perėjusiu naujos, mažos partijos kūrėju R.Dagiu, balsuojančiu prieš mažų partijų interesą pagal telefono skambutį iš aukščiau? Tuo labiau, kad jis iš anksto konsultacijų metu pareiškė, kad eis vienas, „nugalės“ ir su niekuo nesivienys?

Marginalai, bebrai ar sisteminiai naujadarai, skirti balsų nusiurbimui, nebuvo, nėra ir negalės būti vienijimosi esminėms reformoms dalyviais. Antisisteminius tikslus deklaravo tik Nacionalinis susivienijimas, Drąsos kelias, N.Puteikio-tautininkų ir A.Juozaičio partijos.

Jos visos kartu gavo 6,03 % ir būtinų jungtiniam sąrašui 7 %  balsų nesurinko. Tai apie ką mes kalbam? O gal sudarę vieną rinkiminį sąrašą būtų gavę daugiau?

Būtų gavę mažiau, nes įsijungtų įvairių rinkėjų grupių tarpusavio atstūmimo mechanizmai ypač aštrią priešpriešą visuomenėje keliančiais klausimais ar dėl vieniems ar kitiems nepriimtinų lyderių. Pavyzdžiui, nemažą dalį kitų partijų potencialių rinkėjų, neigiamai vertinančių Garliavos įvykius, Drąsos kelio dalyvavimas būtų atstūmęs ir bendras gautų skaičius susijungus dar labiau sumažėtų.

Tai kas įvyko? Žmonės paprasčiausiai atmetė vienkartines partijėles su iš vienos į kitą vis perbėgančiais lyderiais ir žinomais asmenimis, kurių noras prieš eilinius rinkimus „susimesti“ ir reikšmingais veidais papliurpus apie tai, ką nusivylę žmonės norėtų girdėti, pigiai prasibrukti valdžion buvo plika akimi matomas.

O įkyrus vienijimosi reikalavimas, paverstas politine reklama „mes už vienybę, o jūs – ne“ ir tuo iš anksto rinkėjams įteigęs nuomonę, kad tos vienybės nėra, palaidojo ir pačius „vienytojus“, ir tikrąją vienybę.

Kodėl pralaimėta?

Didžioji visuomenės dalis, dalyvaujanti rinkimuose, yra susiskirsčiusi į pastovius elektoratus ir bet kokiomis aplinkybėmis balsuoja „už savus“. Negausūs protesto balsai pasiskirsto į dvi dalis. Vieni pagal momentinių nuotaikų ir politinio barometro svyravimus nuolat laksto iš vienų valdžios partijų į kitas ir retkarčiais iškelia aukštyn vieną ar kitą sisteminę jėgą.

Kiti balsuoja už sistemos prieš kiekvienus rinkimus aktyvuojamus ar naujai kuriamus „gelbėtojus“ ar šiaip avantiūristus. Tai jokio pagrindo valstybės atsinaujinimui nesukūrė ir nesukuria, tik dar padidina šimtatūkstantines įtūžusių ir nusivylusiųjų minias.

Už tautines ir krikščioniškas vertybes propaguojančias partijas 2016 metais balsavo nykstamai mažai rinkėjų. Todėl steigiant Nacionalinį susivienijimą supratome, kad kurti dar vieną tokią partijėlę ir dalintis tuos kelis procentėlius yra savižudiška ir beprasmiška. Tikėjomės pažadinti miegantį milžiną – bent mažą dalelę iš tų 50 %, kurie nusivylę valstybe, pikti, niekuo nebetiki, neateina, gadina biuletenius ir sako, kad nėra už ką balsuoti.

Nors nedidelę dalį jų prikėlus buvo viltis pradėti permainas. Tam buvo skirta mūsų antisisteminė programa, numatanti partijų finansavimo, teisinės sistemos, rinkimų tvarkos ir kitas demokratines reformas, kuriomis žmonėms būtų sugrąžinta galimybė realiai dalyvauti valstybės valdyme. Tam buvo skirta agitacija važinėjant po Lietuvos miestus ir kaimus,  kalbantis gatvėse ir vaikštant po butus.

Prisibelsti į žmonių protus ir širdis nepavyko. Balsuoti neatėjo dar daugiau – 53 procentai rinkėjų. Netikėjimas, neviltis ir pyktis buvo didesni.

Nieko už tai nekaltiname, tik patys save. Nesugebėjom, neįstengėm, nepakako patirties, energijos ir žmonių. Ištirsim, ko ir kodėl nepadarėm, pasikeisim ir eisim toliau.

Kas bus?

Jeigu konservatoriais apsimetusiems komunistuojantiems liberalams, „laisvės“ partijoms ir kitiems globalistams pavyktų laimėti iki galo, jie įgytų vos ne konstitucinę daugumą.

Valstybę ir tautą, prigimtines teises ir tradicinę moralę naikinančioms permainoms seniai pasirengta ir jos įvyktų žaibišku greičiu. Faktinio valstybės anūko švogeris atvirai tam ploja. Pasauliniai procesai palaipsniui jau ima keistis valstybę pardavinėjantiems mankurtams nepalankia linkme – todėl jie skubės.

Per porą metų turėsime 100 socialinių lyčių ir jų propagandą nuo ikimokyklinio amžiaus, „šeimas“ ir įsivaikinimus,  lyčių keitimą už sveikatos draudimo pinigus, kurių nepakanka moderniems vaistams nuo vėžio mirštantiems vaikams, ir valstybę, galutinai tapusia kolonija.

Turėsime minias iš biudžeto komunizmo principais aprūpinamų emigrantų pagal vis didėjančias „solidarumo“ kvotas ir kvartalus, į kuriuos bijo įžengti policija. Ir visą kitą globalistinį gėrį, nuo kurio jau ima dusti Europa.

Dauguma vienkartinių partijų ir vienkartinių jų žmonių natūraliai pasitrauks. Tyliai pradings nevykėliai ir tie, kurie šitiek metų spekuliavo „vienybe“ ir gyveno iš žmonių nevilties, ją vis padidindami.

Ir tada ateis tikroji vienybė. Susitelksim pagaliau apie tuos, kurie nelakstė po partijas, nemeluoja ir nesipelno iš žmonių nepasitikėjimo.

Jie nėra labai jauni, gražūs ir pūkuoti ir kalba kartais erzinančiai, ir jų žodžiai būna mums nemalonūs. Tačiau susitelksim apie tuos, kurie yra gyvi, stiprūs ir tikri, nes kitų nebeliks.

Apie tuos, kurie jau ateina, ir gal tada miegantis milžinas atsibus. Prisijunkit ir jūs.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tvankstas       2020-10-21 19:36

Raigerdui - AČIŪ, nors pralinksminote, parodėte save apsinuogindamas.

Raigerdas> Tvankstui       2020-10-21 18:13

Turiu pripažinti tokį faktą dėl to, kad labai ilgą laiką nesupratau, kas yra PUIKYBĖ. Kiek skaitydavau krikščionybės Šv. Raštus, taip ir likdavau nesupratęs, kas yra ta PUIKYBĖ. Ir visada po tokio skaitymo likdavau susikrimtęs, nes likdavau nepatenkintas, kodėl krikščionybėje tiek daud dėmesio skiriama PUIKYBEI, o aš nesuprantu, kas tai yra. Tai va, praėjo nemažai laiko, kol pagaliau tas žodis man tapo suprantamu dalyku. Vikipedijoje tik dalinai aprašoma, kas tai yra:“Puikybė – emocija, pasireiškianti itin dideliu savęs vertinimu, tuo pačiu manant, kad kiti yra menkesni už tave. Daugelyje religijų puikybė vertinama kaip itin neigiamas jausmas, nuodėmė (krikščionybėje – mirtina nuodėmė). Pirmiausia, PUIKYBĖ - NĖRA EMOCIJA, o tai yra KLAIDINGAS SAVĘS VERTINIMAS, KURĮ PADIKTUOJA KOKIE NORS IMPULSAI, KYLANTYS IŠ NESĄMONINGO PROTO DALIES. TODĖL ŠITIE ŽMONĖS, UŽSIKRĖTĘ PUIKYBE, PRAKTINIAME GYVENIME NESUVOKIA SAVO ŠITOS YDOS, KURI KARALIAUJA JO MĄSTYME. Būtent dėl to HITLERIUI vaidenosi, kad vokiečiai yra “TIKRIEJI ARIJAI”, Leninui ir Stalinui, kad kalti “BURŽUJAI”, o dabartinėje Šiaurės Korėjoje vaikai yra mokomi, kad Šiaurės Korėjos istorijos nėra, nes yra “TIKROJI ISTORIJA” apie tai, kad Šiaurės Korėjai greitai sukaks 100 metų. Taigi, krikščionybė nusipelnė labai didelio paminklo už tą idėją, kad būtent “PUIKYBĖ YRA MIRTINA NUODĖMĖ”. Tiek Hitlerį, tiek Staliną , tiek Leniną, tiek A. Lukašenką, būtent šita nuodėmė  stūmė juos į  valdžią, į valdžią “VIRŠ ŽMONIŲ IR SAVO “PRIEŠŲ”. Ir nors kiekvienas fašistas ir komunistas irgi buvo užkrėstas didesne ar mažesne ta PUIKYBE, tačiau tarp jų yra skirtumas. Deja, mūsų  mokslininkai iki šiol dar nesugebėjo išsiaiškinti, kuo skiriasi fašistas nuo komnuisto, nes jie kontroliuoti ŽMONES, siekia skirtingais, o kartais net panašiais metodais. Apie tai detaliau, šiek tiek, yra parašyta žemiau esančiame mano komentare.

Raigerdas> Tvankstui       2020-10-21 17:40

Tenka tik apgailestauti, kad jūsų “kritika” yra tik Narcizo noras “būti aukščiau savo oponento, nuvertinant jį kaip žmogų, kaip asmenį ir iškraipant jo parašytą tekstą, pagal savo liguistą nuvertinimų metodiką”. Pirmiausia, aš parašiau štai ką:“Pirmiausia, jūs nesuprantate, kas yra fašizmas”. Parašiau ne todėl, kad jus pažeminti, o todėl, kad jūs iš tikrųjų nenorite to pripažinti ir išsiaiškinti, kas tai yra. Ir vietoje to, kad parašyti pačiam, kas yra fašizmas, prasidėjo visokių faktų padrikas vardijimas:“Jean Paul Sartre (biseksualas)”, “kuo skiriasi A. Merkel ir A. Lukašenka”, “1920 m. Lenkijos socialistui J. Pilsudskiui buvo leista užimti didelę Lietuvos dalį, taip pat Gudijos ir Ukrainos…”. Kažkokia tai atskirų faktų jovalynė. Susidaro įspūdis, kad jūs net nesuprantate, apie ką rašė Hitleris “Mein Kampf”. Hitleris gana tiksliai sukritikavo tada esamas valdžioje negeroves, kurios yra būdingos ir šiandieniniai valdžiai, tame tarpe ir Lietuvos. Bet, problema yra tame, kad jis visur PABRĖŽIA VOKIEČIŲ KAIP NACIJOS IŠSKIRTINUMĄ. Štai čia ir yra tas jo proto liguistumo bruožas, kur jis nebegali būti objektyvus ir kliedi apie vokiečius, kaip apie aukštesnio lygio naciją, nei visos aplinkui esančios. Toliau, jūs ” vardan to, kad būti teisus”, iškraipote faktus:“Jums žinoma, kad Wehrmacht, SS, SD tarnavo virš 200.000 žydų...” Tarnavo, tai taip, nes jie buvo Vokietijos piliečiai ir buvo pasiruošę ją ginti ir aukotis vardan jos. O kuo baigėsi visiems tiems 200 000 žydų, tai jūs, savaime aišku, nutylite. Nutylite ir apie tai, kad tų maišytų su žydais vokiečių  buvo ne 200 000. Ir jeigu buvo surandama, kad kažkokia tai bobutė turėjo meilės istoriją su žydu, tai tam anūkui Vokietijoje galėjo baigtis labai liūdnai. Ir netgi koks nors prosenelis buvo žydu, tai jau tas vokietis negalėjo būti laikomas “grynu ariečiu”. Visa tai rodo, kad jūs nematote skirtumo tarp idėjų, gimusių vadovaujantis sveika nuovoka, ir idėjų, pagimdytų liguisto proto. Jūs dedate lygybės ženklą tarp fašisto ir komunisto, nors tarp jų yra skirtumas. Kas juos jungia? Neapykanta. Tik Rusijoje senai buvo pastebėtas skirtumas tarp šitų NEAPYKANTOS formų, todėl jų liaudies pasakojimuose yra teigiama, kad CHAMIZMAS būna dviejų rūšių:ATVIRAS CHAMIZMAS ir UŽSLĖPTAS CHAMIZMAS. Atviras chamizmas yra būdingas fašistinio mąstymo žmonėms, kurie aiškiai pabrėžia, kas yra jų “priešas”, o užslėptas chamizmas yra būdingas komunistinio mąstymo žmonėms, kurie nesako tiesiai, kas yra jų “priešas”, jie net sako, kad “mes esame broliai”, ir tyliai tam “broliui” kasa duobę už jo nugaros jam nematant. Todėl “komunistai” yra daug pavojingesni už “fašistus”. “Fašizmas” buvo pasmerktas ir nubaustas, o “komunizmas” liko nenubaustas iki pat šiandien. “Komunistai” susibroliavo su “fašistais”, o vėliau “komunistai” teisė “fašistus”, nors grobuoniškus karus pradėjo abi pusės. Todėl jūs ir painiojate čia Kominterno dalykus, socialistus su fašistais, ko pasekoje gaunasi jovalynė. SOCIUMAS yra kaip ta PLACENTA žmonijai. Ir pats PROTINGAS ŽMOGUS dar negimė. Jis vis dar randasi toje PLACENTOJE. Pati idėja, kurią iškėlė socialistai, kad reikia kurti SOCIALIAI TEISINGĄ VISUOMENĘ yra teisinga. Tai, kodėl žmonės negali jos sukurti? JIE NESUGEBA DAR SUVOKTI, KAS YRA TEISINGA IR KAS YRA NETEISINGA. Tuo ir pasinaudojo visokio plauko fašistai ir komunistai, kuriems reikia “priešo”, kad su juo kovoti. Šita nelaimingų žmonių dalis, kurie atvirai ar užmaskuota forma propaguoja neapykantą, kovoja su neegzistuojančiais “priešais”, kuriuos pagimdė jų liguistas protelis, NIEKADA, PER JOKIUS AMŽIUS, NEGALI SUKURTI SOCIALIAI TEISINGOS VISUOMENĖS. Todėl jie kuria tik tai, kokie yra patys. Jie save iškelia aukščiau kitų žmonių ir naikina visus tuos, kas nėra panašaus mąstymo, kokį turi jie. Tai yra žemiausio lygio politinės partijos, kurios savo jau atgyveno. Gaila, kad žmonės iki pat šiandien nėra mokomi atskirti fašistą nuo komunisto. Akivaizdus pavyzdys yra Rusija. Būtent Rusija perėjo nuo KOMUNISTINIO VALDYMO formos prie FAŠISTINIO, tik jie tai slepia. Ir jūsų A. Lukašenko, kaip buvęs fanatiškas komunistas, perėjo prie FAŠISTINIO VALDYMO FORMOS, nes komunizmo nebepalaiko liaudis. Tačiau liaudis prisimena ir šiokio tokio SOCIALINIO TEISINGUMO formas, todėl jaučia nostalgiją kai kuriam komunizmo laikotarpiui. Tokią visuomenę gali pradėti kurti DEMOKRATAI, bet tokių partijų Lietuvoje nėra, kadangi nemato skirtumo ne tik tarp “fašizmo” ir “komunizmo”, bet neturi net žalio supratimo, kas žmogui yra tas SOCIUMAS. Būtent “SOCIUME” ir glūdi žmonijos jėga ir jos šviesi ateitis, kur dora, meilė, žinojimas, tikėjimas, tikrovė ir laisvė gali turėti savo deramą vietą laimingam žmogaus gyvenime šioje Planetoje.

Tvankstas       2020-10-20 23:43

Raigerdui - Jums žinoma, kad Pol Pot Paryžiuje buvo Jean Paul Sartre (biseksualas) ištikimasis mokinys, o pats METRAS buvo gerai apmokamas NKVD/KGB agentas, leisdavęs atostogas ir Lietuvoje (Nidoje), kur draugais buvo siunčiami SSKP ištikimi Lietuvos intelektualai kartu pagirtuokliauti nemokamai.
‘‘Hitleris, Stalinas, Leninas. Mao Dzedunas, A. Lukašenka, Pol Potas ir kiti diktatoriai.’’ - visi jie buvo ir yra Pasaulio Architekto šeškės smaugti savo šalis. Tas pat yra su šiandienine Rusija, tas pat yra su šiandienine Kinija ar ta pačia Vokietija, pagal Kanclerio paktą iki 2099 m. esančia JAV kolonija, su daugybę metų kanclerio poste esančiais diktatoriais, kaip K. Adenauer, H. Kohl, taip ir A. Merkel - kuo skiriasi A. Merkel ir A. Lukašenka, taip pat nesilaikantys konstitucijos, įstatymų, taip pat įsakę policijai ir spec. tarnyboms daužyti, suiminėti demonstrantus ?
Nesuprantu, ar Jūs suprantate ką kalbate, kai tapačius dalykus pagal savo teisingą įsimylėjimo jausmą sustatote į priešingybes ?

Tvankstas       2020-10-20 23:24

Raigerdui - ‘Pirmiausia, jūs nesuprantate, kas yra fašizmas.’ - Kelis kartus pasikvatojau, dabar paaiškinsiu Jūsų neišmanymą, bet agresyvų švaistymąsi ‘žinovo tonu’. W. Sombart 1913 m. suskaičiavo 141 socialistų atmainą, kas vėliau buvo tikslingai panaudota atliekant ‘revoliucijas’ Europoje ir kituose žemynuose. 1920 m. Lenkijos socialistui J. Pilsudskiui buvo leista užimti didelę Lietuvos dalį, taip pat Gudijos ir Ukrainos, gaunant pavergti kitas tautas ir jų pastovų pasipriešinimą, tam vėliau pastatytas Kartuzų kalėjimas.
1922 m. socialistas B. Mussolini atėjo į valdžią Italijoje kaip Kominterno agentas.
1919 m. A. Hitleris dalyvavo kaip eilinis Kominterno agentas kuriant Bavarijos sovietų respubliką, 1923.11.08 kaip Kominterno agentas vykdė revoliuciją Bavarijoje ir pagaliau po 1932 m. Stalino - Kominterno įsakymo VKP balsuoti už NSDAP, 1933.01.31 (pagaliau, iš trečio karto) A. Hitleris pagaliau tapo Vokietijos valdovu, kuris kaip Kominterno agentas buvo panaudotas pasaulinės revoliucijos ledlaužiu.
Po 1940.06.15 Paryžiaus užėmimo PKP spausdino liaupses A. Hitleriui kaip ‘prancūzų tautos išlaisvintojui iš Prancūzijos buržuazijos jungo’, o A. Hitleris tiesiog tirpo iš laimės ir dėkingumo J. Stalinui ir Kominternui, padėjusiems KP šalyse pagalba taip lengvai užimti vieną po kitos Europos šalis.
Tai kuris iš mudviejų nežino kas yra fašizmas ?

Tvankstas       2020-10-20 22:59

Raigerdui - Jūs tikrai suprantate tai, ką atrašėte man ? Kiekviena sąvoka duoda daug žinių apie sakantįjį, ypač gerai atskleidžia panaudojimo netikslumus. Ar Jums yra žinoma, kad dr.J. Goebbelsas buvo labai karštas SSSR ir Stalino gerbėjas, kiek vėsesnis gerbėjas buvo ir A. Hitleris, daug dalykų pavydėjęs Stalinui ? Ar Jums žinoma, kad B. Mussolinis buvo socialistas ? Jums žinoma, kad iki šiol nėra rastas A. Hitlerio kūnas, kad 1945.04.30 vakare 2 valandoms buvo sustabdytas bet koks šaudymas Berlyne ir iš reicho kanceliarijos pakilo amerikietuškas lėktuvėlis su amerikoniškais ženklais nuskrido Bavarijos kryptimi ?
Ar Jums žinoma, kad A. Hitleriui buvo įsakyta pulti 1941.05.15, po to nukeliant vis vėlesniam laikui, kol 1941.06.22 jam buvo ultimatyviai įsakyta pulti. Žinote dvi pagrindines priežastis, tokio atsisakinėjimo ir prašymo dar bent dviems savaitėms pavėlinti ? Benzino trūkumas technikai ir žolės stoka daugiau kaip 1 mln. arklių, kurie vežimais vežė šaudmenis, kareivius, maistą, patrankas į rytus, kas labai mažai rodoma kronikose, ten vien benzinu varoma technika.
Jums žinoma, kad Wehrmacht, SS, SD tarnavo virš 200.000 žydų, įskaitant ir 14-metį esesininką G. Soros Budapešte ?
Galiu paties rašymus po šiuo straipsniu išnagrinėti pagal sąvokas, bet nuo to išmintingesnis netapsite, nes labai užgauna paprasta tiesa - žinojimas yra obrazovanščinos (A. Solženicyno duota sąvoka) lygio ir agresyvumu bandomas uždengti neišmanymas.

Deivis       2020-10-19 6:57

Rusteika ar jau čia pabaigos pradžia ar dar ne?:)

Raigerdas>Tvankstui        2020-10-18 23:43

Savo bobutės tarškalus pasilikite sau. Ir jeigu jūs kalbate su kitais Narcizo tonu, tai žinokite, ir kiti turi teisę su jumis kalbėti panašiu tonu, kokiu jūs kalbate su kitais. Savo komentaruose jūs dažnai teigiate, kad aiškinatės žodžius, bet kažkodėl tai darote ne visada. Pirmiausia, jūs nesuprantate, kas yra fašizmas. Fašizmas yra diktatoriška valdymo forma, kurioje diktatorius valdo viską pilnai, iš jėgos pozicijų nuslopina opoziciją ir kritiką, militarizuoja ekonomiką, prekybą ir kitas sritis. Propaguoja agresyvųjį nacionalizmą ir dažnai rasizmą. O nacionalsocializmas tai buvo ideologija, kurio iš viso negali būti, nes čia yra panašiai tas pat, kaip ir visą gyvenimą  valgyti tik vieną bulvių košę. Jūs nerasite jokių grynų vokiečių, žydų, lietuvių ar rusų. Žmonija negimė kaip vokiečiai, rusai, lietuviai ar žydai. Ir pagrindinis tos tautos požymis yra kalba, papročiai, tradicijos kultūra, rūbai ir kiti požymiai, kurie dažnai atsiranda nuo to, kokiose klimatinėse sąlygose ir geografinėje plotmėje ta tauta formavosi. Hitlerio tikėjimas, kad vokiečiai yra grynieji arijai, neturi jokio realaus pagrindo, nes tokių “grynųjų arijų” niekada jokiais amžiais neegzistavo. Tai yra viena iš Hitlerio idėjų fix, įrodančių, kad jis buvo fanatikas ir manjakas. Pasikalbėkite su protinę negalią turinčiais vaikais ir jūs pamatysite, kad jie nusišneka tik tam tikrose mąstymo srityse. Nėra taip, kad žmogus yra beprotis visame kame, bet jo nenormalumas pasireiškia tik tam tikrose srityse. Pažiūrėkite, kaip Hitlerį auklėjo jo tėvas, kuris pašvilpdavo jį kaip šuniuką. Augant tokioje nesveikoje aplinkoje, retas vaikas gali tai atlaikyti, netapęs trenktu kokiose nors jausmų srityse. Jūs nerasite nei vieno fašisto, kuris nešnypštų kieno nors atžvilgiu ir nereikštu kam nors savo neapykantos. Bulgakovas labai tiksliai tai pavaizdavo “Šuns širdyje”, kur Šarikovas išreiškia savo neapykantą katėms:“Mes tas kates taip smaugėme, taip smaugėme…” Fašistas visada taiko savo aplinkoje smurto ir prievartos metodus, nes tai yra jo mąstymo ypatybė. Ir jis visą laiką ieško objekto, kuriam galėtų išreikšti savo neapykantą, nes kitaip jis gyventi negali. Jma būtinai reikia surasti menamą priešą, kuris iš tikrųjų  nėra jam joks priešas.

Tvankstas       2020-10-18 20:29

Raigerdui - jeigu Jums Vokietijoje buvo fašizmas, bet ne nacionalsocializmas, tai Jūsų visas pasisakymas yra bobutės tarškalai, nes jei vienas dėmuo yra klaidingas, tai visa suma neišvengiamai klaidinga.

Nykštis       2020-10-18 16:18

Raigerdas     2020-10-18 15:19
Gal autorius ir ne šventasis, bet nykštis “žemyn” tikrai yra neteisingai.
Kas tas (tie) kuris skuba šitaip vertinti.
Pedas?
Žydas nusistatęs prieš protinga gojų?
Kažkos pusdurnis?
Penkta kolona?
Nusivylęs tautietis?
Ar dar kas nors.
—-
Tekstų autoriai, laikas gvildenti šitą temą.

Raigerdas       2020-10-18 15:19

Kaip sakė Fr. Ruzveltas, yra 4 laisvės: “Žodžio laisvė”, “Tikėjimo laisvė”, “Laisvė nuo skurdo” ir “Laisvė nuo baimės”. Kokia padėtis Lietuvoje? “Žodžio laisvė” - dalinė, “Tikėjimo laisvė” - dalinė, “Laisvė nuo skurdo” - lietuviai apie tokią laisvę net nėra girdėję, “Laisvė nuo baimės” - Lietuvoje ne tokia, kokia buvo KGB valdymo laikais, bet ji išlieka. O svarbiausia, kad tokią baimę kėlė ir VSD, kai jam vadovavo puskvailis ir į Orakulo vaidmenį įsigyvenęs, Mečys Laurinkus. Taigi, už kurią iš šių keturių  baimių nebuvimą Lietuvoje kovojo partijos? Nei viena, bet sukėlė iliuziją, kad kovoja už “Laisvę nuo baimės”, būtent “Laisvės” partija ir ji aplenkė visas mažas partijas labai dideliu pranašumu. Lietuvių tauta,  būdama jau 30 laisva, taip ir nesugeba suvokti, kad ŠIOJE PLANETOJE ŽMOGUI YRA SVARBU ATSKIRTI SVARBIAUSIĄ DALYKĄ NUO ŠALUTINIO. Kiekviena tauta, jeigu ji nori išgyventi, turi turėti VERTYBES. Kokias VERTYBES turi dabartinių laikų Lietuva? Kokia yra pagrindinė žmogaus VERTYBĖ? Apie 80% lietuvių nieko apie tai nežino. Kas atsitiko su vokiečiais, kurie gyveno panašiai kaip dabartiniai lietuviai? Hitleris jiems pakišo melagingą idėją, kad jie yra ARIJAI - išrinktoji tauta. Dauguma vokiečių pasakė “Taip”. Nuo melagingos idėjos gimė melaginga valstybės valdymo sistema - fašizmas. Rusų tauta neturėjo vertybių ir Leninas jiems pakišo melagingą vertybę - diktatūrą ir komunizmą. Lietuviai turėjo melagingą vertybę - “mes būsime neutralūs”. Koks rezultatas? Okupacija nuo abiejų režimų. Anglų tauta taip pat nelabai susigaudė apie vertybes, rezultate į valdžią ateina kvailelis Čemberlenas, kuris viską padarė, kad fašizmas pradėtų diktuoti savo sąlygas visai Europai, ko pasekoje karas tapo neišvengiamu faktoriumi. Šiandien dar vienas trenktas diktatorius A. Lukašenka diktuoja visiems sąlygas ir įsivaizduoja, kad jis “gelbsti Baltarusiją”. O liaudis jam, tai kaip jo kambaryje besivaidenančios lakstančios žiurkės, kurias reikia gaudyti ir traiškyti. Lietuviai nelabai susigaudo, kad žmogus, turintis tikras vertybes, pats yra labai VERTINGAS pačiai valstybei. Pamišę žmonės visada pasirenka melagingas VERTYBES. Todėl jie yra ne tik beverčiai, bet ir didelė našta visai nacijai. Gaila, kad lietuviai nebemoka stebėti tai, kas yra akivaizdu. Todėl dauguma žmonių nesuvokia, kad yra Kristus, Buda, Lao Dzė, Konfucijus ir yra šitų žmonių antipodai: Hitleris, Stalinas, Leninas. Mao Dzedunas, A. Lukašenka, Pol Potas ir kiti diktatoriai. Tai yra priešingybės, tarp kurių vyksta kova. Bet yra žmonių, kurie nesusigaudo nieko apie vertybes, todėl ima ginti savo budelius ir diktatorius. Jie savo pagedusioje sieloje yra maži hitleriukai, staliniukai, leniniukai, maodzeniukai, lukašiukai , pol-potukai ir t.t. Ir nuo tokios kovos kenčia ne tik viena tauta,  kaip tai vyksta dabar Baltarusijoje, bet ir aplinkinės tautos. Lietuviams yra gera proga suprasti, kad DORAS, SVEIKO PROTO ŽMOGUS NETURI JOKIŲ MINČIŲ PADARYTI KAŽKĄ BLOGO KITO ŽMOGAUS AR KAIMYNO ATŽVILGIU. Bet yra jo antipodas, kurio siela yra purvina, kurio siela yra pagedusi, ir jo galvoje knibždėte knibžda visas gyvatynas, pilnas visokių  baubų, ir jis skiriasi nuo sveiko proto žmonių tuo, kad jam tinka bet kokios priemonės, įgyvendinant savo melagingas idėjas. Deja, žmonių niekas nemoko kaip atskirti tuos veidmainius nuo sveiko proto žmonių, kurie būtinai yra dori žmonės. Koks viso to rezultatas? Skurdas, prievarta, tironija, amoralumas, kvailumas, melas ir niekšybės pradeda daugintis tokioje tautoje ir pati tauta suserga kokia nors neapykantos forma kam nors, o į valdžią ateina tokie sadistai, kokie yra Baltarusijos KGB, OMON ir karinėse struktūrose. Ir taip VALSTYBĘ PRADEDA VALDYTI BEPROČIAI. Skaudu, apmaudu darosi žiūrint į tai, kaip BEPROČIAI tyčiojasi iš nekaltų žmonių Baltarusijoje ir lieka nenubausti. Taigi, atėjo laikas pagaliau ir lietuviams susigaudyti tame, kuo skiriasi Doras žmogus nuo Veidmainio, ir kur čia yra šuo pakastas, kad tie Veidmainiai yra kiekvienoje tautoje. Ir nors jų yra mažuma, bet kaip jie įsigudrina užimti valstybėje aukščiausius postus? Ar mūsų daugybėje partijų yra tokie dalykai svarstomi? Manau, kad ne. Ir jeigu ne, tada mes niekada neįveiksime nei skurdo,  nei NETEISINGUMO. Ir štai jums pirmieji daigeliai: jaunuolis, jau patekęs į Seimą per “Laisvės” partiją, grasina Petrui Gražuliui, kaip jis su juo susitvarkys. Ir tai vyksta ne gatvėje, o SEIME. Štai, ką reiškia, kai tauta neskiria tikrų Vertybių nuo Melagingų VERTYBIŲ. Rezultate, šitą jaunuolį maitins ir išlaikys prie lovio visa tauta. Ir jūs manote, kad tai yra TEISINGA?

Amžinas       2020-10-18 13:46

Pralaimėjusiujų, visada bus, o norint laimėt reikia mokėt žaist,nemokantys žaist niekada nelaimi, o dar reikia turėt ir sugebėjimų, laimės, ir visokiausių kitų varijantų, kurių net išvardinti būtu neįmanoma.

Dzeikas       2020-10-18 10:47

Tvankstui:
Lietuvos “esamybe” apsisnargliaves cholopas virve paristomis kelnemis, apsh…is vizomis su jam rupimu 1 (vienu) klausomu: Koks bus minumumas?
Jeigu jam pasakysi “turesi kiek uzsidirbsi” - paziures akutes sprogdindamas.Po to istars: eik nx, durniau, as est noriu cia ir dabar”.
Jeigu ginti TOKIA “esamybe” tada taip. Reikia risti su Taiwano remimu(taip pat su Tibeto “problema”), risti su Krymo okupacijos nepripazinimu (remkimes realijomis). Su rusais galima gyvent, tik reikia nenusipigint uz kiek parsiduoti. O svarbiausia laiku tai daryti. Va, Vitkauskas - ar blogai prie ruso gyveno? Gavo generolo pensija, memuarus rase.O odel? O todel,kad pirmas parsidave. Mokink ir mokink jus durnius gyventi… - tamtos komai persmelkti sios logikos.

Tvankstas       2020-10-18 10:10

Balsavau už NS, didžiuojuosi tuo, ateityje balsuosiu už NS.
Žvelgiant į gausų mažų partijų būrį, užkliūna viena smulkmena - kiek daug jose yra Lietuvos žvalgų - ūsų, siekiančių nukenksminti ir kanalizuoti balsus.
NS dirba sutartinai, žvalgas - ūsas turi paaiškėti po rinkimuose laimėtų vietų Seime - tada išsidraskytų ir perbėgtų į ‘teisingą partiją’, be abejo, valdančiąją.
Man matomi NS trūkumai yra kasdienių gyvenimo problemų sprendimo būdų išsakymas šiandien, bet ne nutylint (kaip dėl Garliavos bylos - Lietuvos, kaip teisinės valstybės buvimo ar nebuvimo - prasitarė Sinica, tai proto nepriteklių patiriančio jaunuolio paistymai), taipogi neužsiimti svaigimais užsienio politikoje, kaip su Taivanio nepriklausomybės rėmimu.
NS turi augti protu leisdama šaknis į Lietuvos esamybę, kaip pavyzdį imti ir mokintis V. Orbano veiklą.

Stasy,       2020-10-18 9:21

o gal atvirkščiai? Genijai ir laimėjusiejį kažką nelabai garbingai ir sąžiningai nemėgsta drg.Brežnevo epochos neužhipnotizuotų trejetukininkų, ką? Mes nelinkę buvome tikėti anuomet pseudo istorija(oficialiąja jos versija), ir dabar neturime tokios savybės, bet turime galimybę ją čia išsakyti ir pakritikuoti profesionalius dezistus(melagius) - Kapsukės diplomuotus pseudo istorikus, pseudo docentus ir taip toliau. Vienas toks dezistas(pseudo istorikas) ką tik kalbėjo per dezi LRT, girdėjai? Genijai yra linkę skandinti vienas kitą - žiauriai konkuruoti ir galabyti, nežinojai?

Dzeikas       2020-10-18 8:58

Normalus zmogas atsidures Lietuvoje gaus depresija labai greitai. Kodel? Po zo “normalus” as suprantu zmogu-kureja pagal Jo pavidala. Savo likimo kalvi. O stai brudas kuriam “o man by tik ant alaus siandien butu, o visa kita man dzyn”, - sutikau tokiu Amerikoje, nesakysiu kokios rases, - puikiausiai pritaptu. Ant alaus Lietuva suselpia. O stai jeigu bandai kurt kazka sava, generuoti verte ir tu NESAVAS??? Kiba drigniu apsiryjai? Ar kaks trenktas is Amerikos atvaziavai “Lietuva gyvenimui prikelt”? Buvo toks. Plika subine, auksinius protezus issilupes iskeites i bilieta shipkortei pabego atgal.
Kol dar buvo ant Lietuvos zmoniu kurie state zmogaus laisve auksciau kazkokiu nac vertybiu(jos yra ir turi savo vieta, bet jos negali buti auksciau Zmogaus vertes) - tol zmoniu ibaudziavinimui(visai nesvarbu po kokia iskaba tas daroma, liberalizmo ar nacionalizmo) buvo priesinamasi.
Dabar gi…baudziaunykai patys keikia laisve ir protestuoja pries baudziavos panaikinima.Bet su putomis ant nasru reikalauja kelt “minimuma”, t.y. baudziaunyko “pajoka”. Tendencija, kad jie jau net baudziaunykais nebenori but. Vergu but lengviau. Tegul ponas jam ne tik darba teikia, bet ir busta.
Lietuvos spindesys ir skurdas.

stasys       2020-10-18 6:52

Vidutiniokai nemėgsta išsišokėliu . NS Taip ir vertinama jos ‘draugiu’ .

dina       2020-10-18 4:45

Nac.Susivien. pasiulyta kelia galima pratesti iki 2120 metu, jie taip ir liks issigryninimo besiekdami. Ar cia nera spastai pasmaugti demokratiniu judejimu daigus?

mykolas       2020-10-17 20:39

Perskaitęs Algimanto ir komentatorių mintis, supratau, kad jie, mažieji ir NS dabar keturis metus turės laiko, kad padarytų tai, ko apimti didybės manijos, nedarė - surasti bendrą vardiklį jungtinei veiklai.

Raigerdas       2020-10-17 19:34

Gerbiamas Algimantas Rusteika bando atrasti pralaimėjimo priežastis. Taip jau atsitiko, kad lietuviams ir baltarusiams po LDK sunaikinimo, sunkiai sekasi su filosofiniais dalykais ir su strateginiu mąstymu. Nebeliko savos valstybės,  nebereikėjo ir strateginio mąstymo. Laisvė buvo iškovota labai sunkiai ir su didelėmis aukomis. Po atgautos laisvės neatsirado tokio tipo valstybės architektų, kurie sudėtų filosofinius pagrindus naujos valstybės kūrimui. Tiesa, dar anksčiau tai padarė Vydūnas, bet atėję nauji revoliucionieriai buvo gabūs tik tos baisios antižmogiškos komunistinės TSRS sistemos griovimui, bet ne statybai. Valstybės architektų neatsirado iki pat šiolei net po 30 metų. Prie to prisidėjo ir nevykusi švietimo sistema. Yra politikieriai, kurie su valstybe tvarkosi, kaip savo darže. Seimas užsiima kažkokia tai keista veikla. Jis nėra tai, ko reikia valstybei. Todėl jis neatstovauja visuomenės interesų. Seimas yra kaip parodomasis politikų teatras, kur vyksta ne diskusijos, kaip atrasti geriausią  variantą sprendžiant kokią nors tautos problemą, o vienas kito sudirbinėjimas. Kuris ten kurį geriau sudirbo, ten tas ir yra “didvyris”. Plius dar tas visus politikus masinantis LOVYS, kuris paverčia tuos politikus amoraliais tipais. Šiandien vadyboje pagaliau atsiranda toks terminas, kaip “klaidingi duomenys”. Taigi, jeigu statant tiltą, ten bus įvesti “klaidingi duomenys”, tai tiltas sugrius. Taigi, visas Seimas ir visos partijos nešioja tiesiog lagaminais krūvas “klaidingų duomenų”. Žurnalistai jų dar padaugina šimtais ir tūkstančiais kilogramų. Rezultate kas? 40% gyventojų gyvena ties skurdo riba. Dabar virkaujama, kad “mažai balsavo”. Tačiau, yra gyventojų būsena, kur vos ne pusė jų randasi depresinėje būsenoje. Ryškus yra Lietuvos gyventojų kvailėjimas, tiksliau pasakius, nuprotėjimas. Bet mažos partijėlės, paskelbusios karą sisteminėms partijoms, užsiėmė tik kritika tų sisteminių politikierių,  bet nieko nepasiūlė naujo. Nepasiūlė net būdų, kaip išeiti vos ne pusei gyventojų iš depresijos. Šituos žmones pribaigė, o kitus pribaiginėja jungtinis bankininkų ir teisininkų klanas, nes jie negali nuo jų apsiginti. Už šakių griebtis negali, nes pasodins į kalėjimą. Smėlio dėžei Lukiškių aikštėje pinigų yra suagusiems vaikams pažaisti, o štai teisingumą sutvarkyti pinigų nėra. Aplinkui tiek “laisvės”, tiek “laisvės”, ir tiek mažai atsakomybės, kad mūsų  valstybės valdymas pradeda ryškiai išsigimti. Taigi, pralaimėjimo priežastis glūdi surengtose tarpusavio kovose dėl valdžios ir nevyksta jokios kovos su valstybės išsigimimo reiškiniais. Mūsų mažosios partijos net nesugebėjo suprasti to, ką sugebėjo supratsi net Leninas. Jis pastatė bolševikams konkrečias užduotis: užimti kalėjimus, paštus, bankus, spaustuves ir leidyklas. Geležinkelio stotis privalėjo būti apsupta apsaugos dalinių. O šitos mažosios partijos taip ir nesuprato, kad žmonės balsuos už tas partijos, kurios šmyruoja LRT ekranuose. Korumpuota LRT žino, kam reikia tarnauti. Pirmiausia, reikia atgauti LAISVES IR TEISES GAUTI TEISINGĄ IR OBJEKTYVIĄ INFORMACIJĄ. O dabar vietoje to žmonės yra maitinami Miliūtės subjektyvia nuomone. O toliau, atėjo laikas mažoms partijėlėms pagaliau išmanyti geriau apie ekonomiką, bet jos šito nenori, ir lenda prie lovio, neturėdamos net elementaraus išmanymo , kas tai yra. Visas akcentas tų mažų partijėlių, tai akcentas Į KITOKIĄ IDEOLOGIJĄ NEI JĄ TURI SISTEMINĖS PARTIJOS. Rezultate “Laisvės” partija su “new komunistine biliberda” laimi prieš tas mažas partijėles su triuškinančiu rezultatu. NS pralaimėjo liberalams, štai apie ką reikia kalbėti. Ir tame didžiausią  vaidmenį suvaidino vėl Vilnius su savo smėlio dėže suaugusiems.

LABAI GERAI        2020-10-17 15:20

Labai gerai, kad nesivienijote su kitom partijėlėm, jų vadukai būtų suardę NS iš vidaus! NS skirta Lietuvai vienyti, o ne keletui nupirktų partijėlių spektakliukams.

Labai       2020-10-17 15:08

gerai sudeliojo autorius.Malonu, kad nenusivyle ir vis dar tiki ateitimi.Sunku, bet nsorisi ir reikia.Kitaip, kokia Lietuva mes paliekam vaikams ir anukams.Ir nesvarbu, kad jie su uzterstom smegenim ne viska supranta.

Pagarba       2020-10-17 12:36

autoriui!

apolitiškas       2020-10-17 11:37

NS jūs pristatote kaip solidžią elitinę partiją,bet silpnoji vieta yra varymas ant kitų partijų žmonių,ar smagus susijausminimas dėl kažkokio svainio ar uošvės nusipezėjimų.Save gerbianti partija to tiesiog neturėtų daryti ,nes atrodo, jums visos priemonės geros.Tuom jūs savęs nepakeliat,priešingai,rodot savo silpnumą.Pakelk galvą,lietuvi,nesidairyk į šoną ,pasitikėk savo įdėjomis.

NS nieko nepasimoke?       2020-10-17 11:21

NS vedlių ydinga strategija pralaimėjo baisiai,   
bet jie nepripžista tiesos ir realybes.Liepos mėnesį NS taryba ,įkvėpta klaidingų profesoriaus nuostatų,pragaištingai balsavo prieš mažiukų rinkiminę koaliciją, prieš šviesuomenės ir gausaus piliečių būrio Raginimus laikytis Sąjūdžio telkimosi, mažiukų-demokratų vienijimosi idėjos. Nuo 42 t. balsų per EP rinkimus V.R. kompanija nusirito iki žemumų-25 tukst., prarado apie 50 nuošimčių šalininkų... Nei Radžvilas, nei Sinica, nei Rusteika dabar atsakomybės už akivaizdų krachą, už žiaurias klaidas neprisiima, bet verčia viską ant sistemos ,,infoblokados’‘, lėšų stygiaus ir pan.
NS (ir politinės tautos likučiai) jau gavo pelnytą baisų  nokautą ir ,ko gero, lieka tik vegetavimas ir sunykimas, nes su tokia pasikėlusia, nuolat ,,nesąjungininkų’’ ieškančia ir nesavikritiška vadovybe kelias tik į atliekų savartyną...

Alg.

Aciu,daug kur Jus teisus       2020-10-17 10:56

Eikit i kita judejima,partija,kai daug ateina is sono,jie atsviezina veikla,gincus,nebutina ieskoti naujo apreiskimo partijos,uzsienyje ju maziau,bet jos brandesnes,nebutina megti kiekviena zmogu joje,vietos pakanka visiems,juk ne i Santuoku rumus einat.
Jau dabar aisku,kadbir kituose rinkimuose bus tas pats,jei ne blogiau,pasikeitem,mes,jus,visuomenes,rinkejai,tai ir isiklausykit.
Tos teorijos,vertybes svarbios ,taciau zmonems rupi,kaip jie gyvens,kis ko,kaip gydysis,kaip mokysis ju vaikai,kuo taps jie senatvej ir t.t To Jusu judejime truko.
O del senu veikeju Parlamente,nenurasykit ju visu,o mokykites,1,kad kalba ne dalgis,nusienavus viska nebus su kuo kalbetis
2.Tik sutarimu su kitais galima parengti ir idiegti koki istatyma
3.Reikia stengtis igyti kuo daugiau palankiu zmoniu,judejimu,grupiu.o kazkodel karsti lietuvaiciai labai jau eme megti tiesmukiskuma is skaldymadi,rezultatus matom
TAIGI,ESAT PRIE HAMLETISKO KLAUSIMO ,EITI I PRIEKI PER KLIUTIS IR TAM TIKRA DIPLOMATISKA NUOLAIDUMA,SUSIKONCENTRAVIMA PRIE 1 AR 2 DIDELIU PROJEKTU VISUOMENEI AR SKIRSTYTIS.SEKMES VISOSE KRYPTYSE

Prašalietis       2020-10-17 9:09

Juokinga yra skaityti per 30 metų nesibaigiančių “valstybės ir tautos gelbėtojų” prieš kiekvienus rinkimus skelbiamų “valstybės ir tautos gelbėjimo pranašiškų” kalbų, o po rinkimų “protingų ir jausmingų” kalbų apie tai, kodėl jų niekas “neišgirdo” ir nei vieno neišrinko atsisėsti ant Seimo taburetkės. Visi, tiek sisteminiai, tiek nesisteminiai visokio plauko “tautos gelbėtojai” žinojo ir žino šiandiena kiek galima kalbėti apie turimos “provakarietiškos demokratinės sistemos” reformas ir keitimus. Net ir “tikriausiam valstybės ir tautos gelbėtojui” Rusteikai išsivaikščiojančių lietuvių kolonizavimas ir išnykimas “bus” tik ateityje ir tik tuo atveju, jei neatsisės ant Seimo taburetkių atstovai iš Radžvilos pseudonacionalinio susivienijimo , kurio pagrindinis “valstybės ir tautos gelbėjimo” šūkis - Pakelk galvą lietuvi- pasiskolintas iš Hitlerio laikų Šiaulių apskrities viršaičio Noreikos, Juozaičio marazmatikų kompanijos kūrusių prezidento rinkimų kompanijos metu “supervalstybinį” Lietuvos Latvijos darinį, skelbusių AUGANTĮ MEDĮ ČIA, N.Puteikio “tautininkų”. Lansberginio durnių laivo neišsivaikščiojusiam, nepragėrusiam visiškai proto, net ir mažaraščiui, gyvenančiam išsivaikščiojusiame kaime keleiviui, yra “daėję” jei ne per galvą tai per pilvą, kad Lietuva pagal žmonių gyvenimo lygį, pagal naujų šeimininkų leidžiamus turėti tikrą valstybę apibrėžiančius atributus kolonija buvo pradėta daryti, kai “tautinis"komunistas Brazauskas pasiprašė į NATO ir Eurosojūzą. Kolonizavimas buvo užbaigtas ir “pirmarūšės"kolonijos statusas buvo įtvirtintas (Ukraina 6 metus stengiasi užsitarnauti pirmarūšės statusą), kai Lietuva pasidarė eurosojūzo “pilnateise” nare. Pasekoje Lietuvoje viskas vyko ir vyksta taip, kaip ir turi vykti “vakarietiškai ir šiuolaikiškai demokratizuotose” kolonijose, nepriklausomai nuo to ar jos randasi Afrikoje, Lotynų Amerikoje, Azijoje ar Europoje. Palyginimui, Rusiškos sovietinės okupacijos priešgorbačioviniais laikais, iš Rusijos gamyklų į Lietuvą atvykę gamybiniais reikalais atstovai sakydavo - mažoji Europa, kokie geri pas jus keliai, Rusijos Federacijos provincijose negirdėtas duonos gaminių, mėsos, alkoholinių gėrimų (Degtinių pavadinimų įvairovė, Stakliškių trauktinės, Anykščių vynai).... pasirinkimas… Taigi, neišsivaikščiojusiems ir dar neišmirusiems “beliko viltis sulaukti”, kad kada nors ateityje ant Seimo taburetkės atsisės bent vienas Radžvilinio NS veikėjas ir po šio “istorinio” įvykio, neužilgo laukti atvažiuojančių atstovų iš Vokietijos, Prancūzijos, Anglijos, Niderlandų ir t.t. atvažiavusių ne tik pažiūrėti, kaip Lietuva “sugebėjo padaryti” taip, kad žmonės užgyveno “2-3 kartus geriau” nei pas juos, bet ir padirbėti emigracijoje Lietuvoje, “užsidirbti lietuviškų pinigų “geresniam gyvenimui, verslo savose šalyse pradėjimui ir t.t…...

Skaitytoja       2020-10-17 7:30

Balsavau už NS ir nesigailiu. Kažin, ar taip jaučiasi tie, kurie balsavo už TS-LKD, ypač po svainio džiūgavimų.

stasys       2020-10-17 6:37

Va čia tai pokytis .Iš nuolat apsisnarglėjusio ir peraugusio kauno panko autorius blikstejėjo žmogumi su sveika nuovoka ,netgi parodė ryžto ir požymiu atstumti tuos kuriems tinka tik bandoje baubti . Nustebintas .

habilitās       2020-10-16 23:27

Melas, šlykštaus melas, mes, tie 53%, nesakome, kad nėra už ką balsuoti, mes sakome:
—  Nėra ko rinkti į Lietuvos Respublikos Seimą.
Ir tai tikrų tikriausia tiesa, kuriuos jūs, – smėlio pilių statytojai, nenorėjote girdėti.
Taip, taip, statėte smėlio pilis šalia sisteminių partijų ir tikėjotės to pačio rezultato. Mes, tie 53%, esame tikrieji šių rinkimų laimėtojai ir kuo mūsų bus dagiau, tuo sistemai ir sisteminiams greičiau galas. Mes kantrūs, palauksime dar 30 metų, bet sistemą sugriausime.

NS pralaImėjo žiauriai dėl vedlių kaltės..       2020-10-16 23:22

Radžvilo kompanija komiteto pavidalu EP rinkimuose gavo 42 tūkst. polit. tautos likučių balsų.,o dabar jai- NS pavidalu- liko 25 tūkst. balsų.Tai baisus ir nebepataisomas rinkėjų praradimas,dėl kurio kalta ,visų pirma, ne ONS jėga,bet nevykusi, neadekvati vedlių strategija…
Lietuvos valstybingumo ir politinės tautos likučių praradimas,o ir pačios nevykėlės ir nesavikritiškos NS sunykimas jau neišvengiami, nes šių procesų NT (nesugrįžimo taškas) jau buvo praeitas rugsėjo 6 d.    2024 m. jau nebebus nei NS,nei jėgų sukurti nacionaldemokratų koaliciją,o LR atsidurs federacinėje Europoje.
Viešai visą laiką teigiau,kad NS laukia kelių procentų krachas būtent dėl antisąjūdinės skaldytojiškos politikos, ,veidmainystės, pasipūtimo bei negebėjimo suvokti,kad suzombintoje lietuviakalbėje Lietuvoje dar už 4 metų  nebeliks net teorinės galimybės susiburti į bendrą kumštį, o polit. tautos griuvėsių likučiai jau bus virtę dulkėmis…Užuojauta svajojusiems, kad tragedija neįvyks….
Algirdas

AŠ - nepraradau!       2020-10-16 23:14

Savąjį aš atidaviau partijai, kuri ne apsimes esanti konservatyvi, bet realiai gins suverenumo, moralės ir tautiškumo, tautinio orumo principus. Nesvarbu, kad dar ne šiandien.
Tai MANO balsą prarado tie, kas svetimu vardu tiek kadencijų dangstėsi - TS-LKD.
Jaučiu, jog ne mano vienos balsą ,,konservatoriai” prarado, o visos tos dalies tų ilgamečių savo rėmėjų, kas jau atsimerkė ir suprato, jog buvo apgaudinėjami tų, kuo vis dar tikėjo, ką rėmė nuo Sąjūdžio laikų.
Dar prieš porą metų, po eilinės anti tautiškos jų inciatyvos p. Algimantas Zolubas savo straipsnyje įspėjo paliksiąs partiją, jei ši ir toliau pamins LR Konstituciją! Manau, nemažai kantrybės netekusių partijos narių bei palaikytojų  atsisakė dalyvauti VEIDMAINYSTĖJE, balsavo už kitus. Priešingu atveju, nors ir pirmauja, tvyrant dabartinei visuomenės nuotaikai, TS-LKD būtų gavę nelyginamai daugiau balsų, negu gavo.

Kristus,kai ėjo į žmones,       2020-10-16 23:10

neskaičiavo,kiek eis paskui jį.Iš pradžių ėjo tik 12 apaštalų.Mažai buvo su juo,kai jį nukryžiavo.Daugiau moterys.Jam pasitraukus,ritosi banga iki “žemės pakraščių”.Kad kito nenupirkto kelio nėra.Net ir bažnyčia užsirakino soti.

Nei judaizmo, nei islamo, nei krikščionybės!       2020-10-16 23:05

Tikrai, po Deivio ištarmių vien Deivio gana. Tiesiog - Deivio Šarikovo.

Deivis        2020-10-16 22:44

Kišdami tą krikščionybę tai tikrai nelaimėsit. Nereik nei judaizmo, islamo, nei krikščionybės. Pakaks tų nesąmonių.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.