Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Politikai meluoja geriau

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 6 d. 2:17

25     

    

Algimantas Rusteika. Politikai meluoja geriau

Liberalai meluodami šypsosi arklio šypsena, tai jų firminis ženklas, brendas po brendžio, taip sakant. Vis galvoju tamsoj žiūrėdamas į lubas, kai žmona galų gale užmiega – ir iš kur jie tas šypsenas traukia? Tokie geri, šviesūs veidai, oligofrenų šypsenos, ypač kai apsipila ledukais ar dalyvauja bėgimuose už išprotėjusių bepročių sugalvotas beprotybes.

Konservatoriai meluoja rimtai, kalba ilgai ir šypsosi kreivai. Juoktis nemoka, užtat pašaipiai krizena ir ironiškai demonstruoja šiuolaikinio pasiturinčio gyvenimo simbolį – gerai sutaisytus dantis. Meluoja piktai, kaltinančiai ir iš aukšto, nes tiesiog viską žino geriau. Turi visam pasauliui ir mūsų gyvenimui paaiškinti keturis sakinius. To ir jiems, ir daugumai tikrinių lietuvių pakanka.

Socdemai visada meluoja susirūpinę, dalykiškai ir yra labai ramūs. Ir rytoj, ir poryt dalykiškai, ramiai teigs tai, ką vakar dalykiškai ir ramiai neigė. Jie niekada nesinervina, yra ramūs ir dalykiški. Pasitars, padūsaus ir pritars viskam, kam reikia. O kai pasirodys, kad tai nusikaltimas, dar kartą ramiai, dalykiškai pasitars ir tam taip pat ramiai pritars.

Valstiečiai meluodami niekada nežiūri į akis – jie į šalį žiūri pro šalį. Jei konservatoriai visus įtaria esant rusais, tai valstiečiai visus įtaria esant konservatoriais. O retkarčiais susimeta su konservatoriais ir įtaria socdemus esant rusais. Na, bet tai praeina kaip pilnatis, koronavirusas ir ši vasara, ir bulvės žiemą vėl žydės, kad tave kur korona.

Lietuvių politikas – žmogus, kelių policininkui nubaudus viešai ir smarkiai besidžiaugiantis parėmęs valstybę, nors už eurą močią parduotų.Taigi neliūdėkit, brangūs Lietuvos troliai, broliai ir seserys, viskas tik į gera. Jei išmoksim meluoti geriau – kaip jie – bus dar vienas ramus ir dalykiškas žingsnis į tiesą, šviesą ir laimės ekonomiką.

Svarbiausia nesijaudinti ir gerai maitintis. Jeigu vergai gerai maitinami, tai dauguma už gerovę ir laisvai prieš laisvę. Būna ramu, stabilu ir galima ramiai, dalykiškai išgerti, kam turim konstitucinę teisę.

Mes turim prigimtinę, tokią pat konstitucinę teisę skaniai užkąsti ir juos rinkti, bet neturim teisės jų neišrinkti. Todėl pasirinkimas seniai ne teisė, o tik pareiga, kurios nebeliko. Su kuo visus galeros kaimynus ir sveikinu.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

klausimelis       2020-08-6 16:02

staseli-vargšeli,ar dar nepavargai?

> 2020-08-6 12:33       2020-08-6 15:11

tavo žodynas, juliau Milaiti, įspūdingas, tikro KGB tardytojo!

Dzeikas       2020-08-6 12:33

Elektoratas:
Mazdaug ~1994m skaitau “Kauno tie…” , tfu! “Kauno dienos” kriminaline kronikos faktu zurnalistini tyrima. Faktas: Vyrukas pasiskolino pingu ir neatiduoda. Skolintojai, kazkokie aplink “daktaru” gauja beisukaliojanti fauna, marozeliai.Matyt gaujos retkarciais palesinami, ar laikomi rezerve “ant zegso” pastoveti ir tuo labai besididziuojantys. Na , visi sutarti terminai pasibaige, skolintojas zada ir vis nusimuilina is akiu. Mafijos “patiketiniams” reikia kazka daryt, juk sefai juoksis suzinoje , net ir ant alaus “lochams” nebeduos. Pasakyta - padaryta.Skolintojas pasiemes chebranta ir bezizbolo lazda ateina i skolininko namus. Atidaro tojo mama, jau brandaus amziaus 50mete moetris.“Kur?”, “Kada bus?”, “Kur pinigai”,“Uzstatas kur”. Perdaug nesiauteja vozteleje per indauja ir nerade skolintojo pasako , kad “uz bazara atsakyt reikia”.Skolintojas, 19-metis , niekur nedirbantis marozelis, imasi baudziamuju veiksmu netiesioginiam kaltininkui - zagina skolininko motina. Chebrantas nesikisa, laukia koridoriuje. Pabaige nuvercia kabykla su rubais ir pasake,“dar ateisim” iseina. Nukentejusioji raso pareiskima policijon.Skolintojas istiesu vykdo pazada. Ateina , su seneliu “taikytis”. Nukentejusioji tik dalyvauja “taikos sutartyj” bet nesikisa. Vyras kalba uz ja. Isklauses tipo “atsiprasyma” be izangu ivardija suma - 5000 litu. Prasideda “pasipiktinimai”, apeliavimas i bezprediela ir “tiek neturime”. Sudera ant 2000. Vel katino tampymas uz uodegos , nors moket lyg ir neatsisakoma. Po poros valandu nervu tampymo atnesami…500 litu. Nukentejusios vyras bando raukti nosi. “Imk , imk arba ir to neturesi. Gi sakau - neturiu dabar!”. “A tikrai atnesi”. “Atnesiu , kur dingsiu.Pasirasyk ir imk”. Vienzo iskamave rasta , kad “is meiles” ir jau tarp duryj uztikrindami seimininkus ,kad likutis “tikrai bus” iseina.
—————————————————————————————————————
O autorius piktinasi , kad “ne tuos politikus renka”, kad Lietuvos politikai kaip ta skolininko seiminele elgiasi. Karaliu vaidina svita. Kaip “tautos atstovai” dar elgtis gali? Ant varnalesu braskes neauga.

Prašalietis       2020-08-6 8:05

prašaliečiui     2020-08-5 12:31
Pseudo patriotinis bičiuli, savo “patriotiškai” tik po 1991 metų atrastą bunkerinio įniršio sukeltą komjaunuolišką užsidegimą pasaugok “būsimom tavo patriotinėm kovom su ateinančia vakarų užgrobti Rusija”. Kaip ir patausok šiam “kilniam tautiniam reikalui” savo tiek forma tiek turiniu bunkeriškai “patriotinę” leksiką, ji tikrai tau labai"padės” tavo “būsimose pergalingose kovose” su “užsilikusiom komunizmo šmėklom, pokario partizanų perėjusių į stribų pusę su visais likusiais stribais gaudymu, Rusijos atgrąsymu…..ir t.t.”

ah1       2020-08-5 21:27

nieko naujo, prieš garbačiovo perstatymą perestroką “Vzgliadas” irgi vien negatyvą varė.

Deivis        2020-08-5 19:16

Rusteika tikras grafomanas. Viskas jam blogai, o juk yra ir gerų dalykų.

Vardas       2020-08-5 18:32

Realiai LRSeime, LRVyriausybeje turetu buti LVZS, “Vieningo Kauno” atstovai atsakingi uz darbuotojus, darbo vietas, versla, zodziu uz Lietuvos ekonomika. Bei Radzvilai, Sinicos, Juozaiciai, Dagiai atsakingi uz Lietuvos Svietima, Kultura.
Dabartine LiberalBolsevikine demokratija yra jokios kritikos neatlaikanti loterijos sistema, tiek JAV tiek Lietuvoje naudinga tik Deep State, kai amerikieciai, lietuviai 30 metu turi laukti tokiu politiku kaip Donald John Trump, Mike Pence, bei LVZS, “Vieningo Kauno”.

Malda už vergus       2020-08-5 16:35

  Apgailėkite tautą,
nešiojančią drabužius, kurių pati neaudžia, -
valgančią duoną, kurios pati neaugina,
ir geriančios vyną, kuris teka ne iš jos vynspaudės.
Užjauskite tautą,
kuri pakelia balsą tik tada, kai ištinka paskutinioji,
kai neturi kuo didžiuotis, vien griuvėsiais,
ir niekada nesukils,
nebent, kai jos galva atsidurs tarp budelio kirvio ir trinkos.
Užjauskite tautą,
kurios politinis veikėjas yra lapė,
filosofas - žonglierius,
o menas - skylių lopymas ir beždžioniavimas.
Užjauskite tautą,
kuri naują savo valdovą sveikina trimitais,
o atsisveikina patyčiomis, kad vėl kitą sveikintų trimitais…
Užjauskite tautą,
kurios išminčiai - nukvaišę nuo senumo,
o stipruoliai - dar tik lopšyje.
Apgailėkite tautą,
susiskaldžiusią į dalis,
kai kiekviena dalis save laiko Tauta.

Kahlilis Džibranas (persų poetas)

Negali būti       2020-08-5 15:10

pareigos balsuoti prieš savo sąžinę. Čia ne Graikija, ne Liuksemburgas. Čia vis dar kagėbistinė - pedofilinė - liberastinė Lietuva. Jei kompanijoje nematau nė vieno, kuriuo galėčiau pasitikėti, nebalsuoju. Ir prašom prievarta manęs nevaryti į pragarą. Tas stribukas StasysG turbūt buvo ,,užingridinis”. Tai dabar siunta, kad nebuvo surinkti iš visų patvorių visi liumpenai, visi latrai. Jiems labiau būtų buvęs atpažįstamas Ingridutės snukelis (buvo jaunesni ir dar turėjo televizorių). O dabar už ką balsuotų tas pats degradavusių kontingentas? Aišku, už Uspaskichą. Jie tebesvajoja apie tūkstantinę ,,minimalkę” ir dar bent pusę tos sumos pašalpomis. Ne iš lubų tai rašau. Todėl baik, Stasy, trolinti. Pirma išsišluok kiemą, o tik tada kviesk svečius. O laisvas žmogus turi teisę nedidinti blogio bent nedalyvavimu, jei kitos teisės jam atimtos. Tačiau tai nereiškia, kad, kaip rašo tie patys stribukai, reikia apskritai boikotuoti rinkimus. Tada turėtume pačių blogiausiųjų diktatūrą ir neliktų jokios vilties kada nors išmokti pamokas.

Kis       2020-08-5 14:19

1001 kartas ir paskutinis.Net ne sypsenos kaltos(gal siek tieks,bet esme,ne tame-klausyk atidziai)Mes isivaizduojame,kad esame laisvi,nuostabus ir viska sudek kuo mes turime ir leidziama pasisakyti.O visos nelaimes nuo;
1.rusdijos garbintoju KGB tarnautoju ne liustravimu.Pavyzdis,uzsienio reikalu ministras Valionis(galiu ir suklysti pavarde ,VSD departamento nacalnikas Pocius,o likusios KGB agenturos p.Landzbergis(perspeju,nesivarginkite duomenu uzteks)Net komuniagas isdraske,kad nesimaisytu vienvaldystei
2.Nereikia daug proto,kad teisine sistema valdo kas?Kas susodinti i misteriju kedes ,(nereikia saukti ,kad valstieciai,jie turi n ministeriju,kur neturi jokiu itaku?Pavyzdys Navickas ir milijonai pauiksciukams,o jis pasirodo TS,apie Matelius ir dziugelius,bei sakalienes ir kitas pagalienes nera reikalo rasyti,tai skalikai,kurie gerai dirba uz kapeikas.
3.Butina priimti istatymus,kurie draustu ne tik vieniems,bet ir “tradiciju"puoseletojams ,o cia prasisdeda jau viskas is nauko,kas ta atliks,kai kiekvienas generalinis,jeigu ne esas ,tai buves priklausomas nuo KGB.Patikekite,rasau ne is dangaus.Norint kopti karjeros laiptais,du butini dalykai ;priklausyti Komunistu partijai,o sekantis-jeigu esi gabus amziams pasirasysi priesaika,kad cia paskutine tavo stotele.Beje pas mus tokiu is 30 tukstanciuauksciausio rango vadu 12-15 pakabinti uz virvuciu.Kol mes su jais neissiaiskinsime,skaityk sakes.Rink nerinkes,uztenka isrinkome per klaida ne tuos(zodziai Grybauskaites;muzika Landzbergio)manau antras kartas vergiai?

Žodžio laisvė...       2020-08-5 13:50

Man šią naktį prisisapnavo,kad grybaujant Antanų miške sutikau Vagnerio tarakonus…

StaseliG,       2020-08-5 13:19

tai surink šaiką gerai ginkluotų, įvykdyk spalio ar birželio perversmą, ir surengsi tokius privalomus rinkimus. O visus, kas sakys, kad nėra už ką balsuoti, - į masines kapavietes. Be jokio pasigailėjimo! Ir bus geriau kaip Liuksemburge. Bus kaip Lietuvoje 1940-siais. Ura, tovarišči!

Raigerdas       2020-08-5 13:16

Kur nepasižiūri Lietuvoje - vis negatyvas,  negatyvas, negatyvas. Tai, gal pradėkite rašyti apie tai, ko jūs norite? Juoza sErlickas nors pasijuokia iš to negatyvo, bet Lietuvoje jo yra aiškiai per daug. O tai reiškia, kad mūsų nacija serga ne slogučiu, o sėdi gilioje depresijoje. Belieka skaityti tik Juozą Erlicką:“Jūs žinote, vieną kartą metuose buv o stebuklinga diena, kai kalbėjo gyvuliai. O dabar gyvuliai kalba kasdien. Net per televiziją! Vadinasi, gyvenimas gerėja…

Privalomas       2020-08-5 13:06

Kelias protingiems yra geras, ir juo protingi eina, o ką daryti su neprotingais?, jie neis, galima juos tempti, menkas biznis nenorinčius vilkti, todėl ir gerasis Dievas davė laisvą valią, tai tobulėjimas,pasirinkus piktą tada jau diktatūra.

prašaliečiui       2020-08-5 12:31

prochadimce, maskovitų padlų sambūrio vieta ne čia. Savo mankurto trydą laistyk doneckuose ir luganskuose. Bet kadangi esi bailus niekas, susiliek su gamta. Įsiliek į radioaktyvias atleikas ir po 3000 metų išsilaisvink iš apsauginio konteinerio detoksikuotų myžalų srovele.

StasysG       2020-08-5 12:16

O kas Lietuvos Konstitucijoje dabar parašyta, cituoju: “34 straipsnis
Piliečiai, kuriems rinkimų dieną yra sukakę 18 metų, turi rinkimų  t e i s ę.”? TEISĖ, bet ne PAREIGA. Kol nebus pakeistas šis Konstitucijos straipsnis, žmonės Lietuvoje ir toliau jausis blogai, nes Demkratijos principas pažeistas.

StasysG       2020-08-5 12:11

tikrai Demokratijai
——————————-
Jau kartą rašiau, kaip elgiasi protingos nacijos: “Privalomas balsavimas – rinkimų tvarka, pagal kurią rinkėjų balsavimas rinkimuose yra privalomas. To nepadarius, skiriamos piniginės arba kitokios nuobaudos…2014 m. pasaulyje buvo 23 valstybės, kuriose galiojo ši tvarka. Europoje privalomą balsavimą įteisinusios Belgija, Graikija ir Liuksemburgas. Privalomas balsavimas pateisinamas tiek dėl normatyvinių, tiek ir dėl praktinių priežasčių. Manoma, kad balsavimas yra ne pilietinė Teisė, bet PAREIGA, kurią kiekvienas turi įgyvendinti. Taip pat, kad   v i s u o t i n i s balsavimas sustiprina DEMOKRATIJĄ ir geriau į g a l i n a   tas visuomenės grupes, kurios n e p a s i ž y m i   aktyviu dalyvavimu rinkimuose.””

Tikra Demokratija       2020-08-5 9:43

Visi į rinkimus suvaryti, ir šautuvas kontrolierius.

StasysG       2020-08-5 9:14

Rinkimai turi būti privalomi. Tada bus tikra demokratija, laimės tikra dauguma. tšk.

Teisingai       2020-08-5 8:59

Tikrai taip, kaip nemeluosi, jei melas kelias į valdžią, todėl ir meluoja išsijuosdami, kuo daugiau tuo geriau, kita bėda kas klausosi melo, ogi dauguma, ir renka,  todėl vyksta procesas, kuo rafinuotesnis ir tobulesnis rinktinis melas, tas procesas tikriausiai paprastai nesustabdomas, tik kokia tai katastrofa, ar revoliucija kažkiek pakeičia,  toliau prasideda vėl nuo pradžių.

labai tiksliai isdestyta       2020-08-5 8:49

dar visi atsimename, kaip liberalas teisingumo ministras (tas, kur su kuju korupcija dauze su savo draugeliu masiuliu) su sypsena pridave Baltarusijos opozicijos lyderi, o dabar storasis komjaunuolis susiruppines desto apie savo rupesti del tos salies persekiojamos opozicijos.

Jascha       2020-08-5 8:12

dėkui Algimantai,
puikiai tiko prie ryto espresso,,,,

Prašalietis       2020-08-5 7:21

Straipsnelio autorius aprašė sisteminių ir pusiau sisteminių “šypsotojų politines” šypsenas, bet, matomai nenorėdamas, kad eilinis žmogelis susidarytų pilną šiandieninį prieš rinkiminį “politinį” vaizdą,  neaprašo “vaizdingai” naujai susikūrusių pretendentų užsėsti Seimo taburetkes “politines” šypsenas ( Juozaičio, Radžvilo…. sambrūzdžių), kurios dėl “politinio” patyrimo stokos tepasireiškia primityvia ir beprasmiška, per 30 metų nuvalkiota pseudo patriotiškumo grimasa, kuri eiliniam žmogeliui atrodo dar beviltiškesnė....

stasys        2020-08-5 6:38

pala .kas ta teksta parašė Algimantas Rusteika ar Mickevičius Kapsukas ?  Labai jau ploni anu dvieju minčiu skirtumai smile

Rūta       2020-08-5 5:41

Puiku, Algimantai. Kaip visada taikliai. Ir aš jau seniai pastebėjau nenatūraliai keistas liberastų šypsenas. Lyg pagal komandą demonstruoja pasitikėjimą.O kaip meluosim mes?


Rekomenduojame

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kas vyksta Turkijoje ir kodėl dėl šio projekto verda aistros, o mūsų LRT tyli?

Tomas Baranauskas apie „imuniteto pasą“: tai „šiurkštus Konstitucijos pažeidimas“

Kastytis Braziulis. Į kokius „Vakarus“ plaukia mūsų laivas ir dėl ko dabar laužo galvas jo „vairininkai“? arba Kiek dar mus valdys 2K

Dominykas Vanhara. Pandemijos valdymas?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Vaidas Augūnas. Šimašiaus prioritetai

Vytautas Radžvilas. LGGRTC atsidūrė buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose

Dovilo Petkaus pokalbis su kun. Ričardu Doveika: „Krikščionybė yra tuščio kapo religija“

„Vargdieniai? O gal niekšai?!“ – Viktoras Gerulaitis apie dabartį: „Šis laikas – blogiausias“

Zigmas Tamakauskas. In memoriam: Adolfas Gurskis

Dainius Rudzevičius. Apie konservatorių „ėjimą į Vakarus“. Atsakymas Andriui Kubiliui

Nida Vasiliauskaitė. Apie prietaringuosius ir madinguosius

Dievo Gailestingumo savaitė balandžio 4–11 dienomis

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.