Visuomenės pokyčių analizė, Šeimos politika, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Piketai prieš konclagerių tvarką

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 20 d. 22:50

15     

    

Algimantas Rusteika. Piketai prieš konclagerių tvarką

Kaip vandens lašelyje atsispindi vandenynas, taip šioje istorijoje – visas valdžios mechanizmo nežmoniškumas.

Šeima byra, nes tėvas smurtauja. Ir vaikų teisių „gynėjai“ „išgelbėja“ nuo tėvo abu vaikus ir mamą, teismo sprendimu atimdami vaikus iš abiejų tėvų. Jokia pagalba šeimai neteikiama. Vaikai atskirti vienas nuo kito, vienas gyvena pas globėją, kitas – globos namuose.

Motinai nebuvo leista praleisti su vaikais net Kūčių – pasimatymas su vaikais neįvyko, nes neva „nebuvo kam jo stebėti“. Matot, pagal konclagerio logiką taip turi būti, nors niekas šeimos nenuteisė ir į kameras nepasodino. Nes net tokią dieną motinos su vaikais bendravimą reikia „stebėti“, o jei stebėtojai tuo metu patys nestebimi kitų stebėtojų su savo vaikais sėdasi už Kūčių stalo, tai stebimieji gali ir pakentėti.

Beje, kalėjime nuteistieji už žmogžudystes turi kalėdinius pasimatymus su artimaisiais. Ir niekas jų nestebi…

Pateikus prašymą leisti pasiimti vaikus per Naujųjų metų švenčių laikotarpį, iš „vaikų gynėjų“ buvo gauta biurokratinė abrakadabra, kuri sveiko proto žmogui nesuvokiama: „atsižvelgiant į tai, kad berniukams buvo nustatytas 1, o vėliau ir 2 grėsmės lygis, negalėtume vertinti Jūsų tinkamumo priimti vaikus laikinai svečiuotis“. Taip ir liko neaišku, ar apskritai negalima pasiimti vaikų laikinam pasisvečiavimui, ar tik negalima vertinti motinos „tinkamumo“.

Vaikai iki šiol mamai negrąžinti, mėnesių mėnesiais jokia pagalba šeimai neteikiama. Padėtis tiesiog „užmarinuota“. A.Jakavonienės tarnybos pasidievagojimai, kad paėmus vaikus iš tėvų vyksta „intensyvios pagalbos šeimai teikimas“ yra paprasčiausias melas.

Šiandien Kaune įvyko asociacijos „Vardan šeimos“ piketai prieš „vaikų teisių gynėjų“ konclagerinę savivalę.

Rašiau šias eilutes įtūžęs ir apimtas padėkos jausmo. Gili pagarba tiems, kurie neabejingi motinos ir vaikų skausmui.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Juozui -Egidijus       2019-03-22 1:24

Pritariu Jūsų jausmui. Tik pastabėlė dėl prisidėjimo: piketas yra toks viešas susirinkimas, kuriam nereikia jokio leidimo, kaip yra demonstracijai ar mitingui. Bet pikete negali dalybauti daugiau kaip 15 žmonių. Todėl čia prisidėti ir nereikėjo, nes patys organizatoriai darbo dieną darbo metu nenorėjo žmonių trukdyti. Reikėjo ir reikia tiesiog palaikymo soc.tinkluose, komentaruose, ką mes ir darom. Kad visi jų akciją pamatytų. Ir tai pavyko.

Juozas       2019-03-21 23:30

Ačiū už gražius žodžius, Algimantai. Šis portalas gal ir nėra toks, kur galima būtų skleisti operatyvinę informaciją, bet aš, manau, kad ir daugelis, norėčiau žinoti apie tokias akcijas- o gal tuo metu galiu suderinti savo užsiėmimus ir prisidėti. Juk kur stos dešimt- geriau už 5, o tūkstantis- geriau už šimtą.

albina       2019-03-21 17:05

Esu ištikima Jūsų,gerb.Algimantai,skaitytoja ir sekėja.Dėkoju Jums už nepavargstančią Jūsų ranką žadinti mus ir protinti.Paskaičiau komentarus po Jūsų straipsniu *Respublikoje* ir noriu perduoti šio portalo komentatoriams ten išsakytą prašymą:Algimantai,prašome būtinai dalyvauti seimo rinkimuose!Vienmandatėje gimtajame Kaune pergalė garantuota.O tada bus didesnė galimybė ne tik išsakyti nuomonę,bet ir būti išgirstam.Su Jūsų argumentais ir pilietiškumu neįmanoma ginčytis,Jūs 99 proc.būnate teisus.

Atimti visus vaikus iš kukūrieku       2019-03-21 17:04

Taip pat atimti vaikus iš šakalo, jakavo, tuomet pasiūlyti mainus. Nes mūsų naujajai valdžiai irgi nerūpi mūsų vaikai, o ir kaip rūpės, jeigu pats švarkelis nelabai gražioje šviesoje pasirodė Garliavos įvykiuose. Apie teismus nėra ką ir kalbėti, jie dirba Molochui ir Mamonai. Todėl belieka tik akis už akį, dantis už dantį. Visa viltis sudėta į Prezidento rinkimus, kad išsirinkti tikrą žmogų, o ne dvikojį padarą žmogišku pavidalu. Tačiau prieš tai reikia suvienyti Tautos atstovų jėgas ir iškelti tik 1 kandidatą, o ne 4 kaip kad dabar yra.

$+$       2019-03-21 15:14

Šiandien seimas nubalsavo už galimybę kreiptis į KT individualia tvarka, tik vienas balsavo prieš, 7 susilaukė. Kaip pažymima dokumento aiškinamajame rašte, šio kreipimosi sąlyga - asmuo turėtų teisę kreiptis į Konstitucinį Teismą tik pasinaudojęs visomis teisinės gynybos priemonėmis. Kūrių ir žalimų korporacija švenčia pergalę prieš Lietuvą, nes tai reiškia, kad norėdamas ginti savo teises EŽTT, turėsi sunešti dar vieną porą geležinių kurpaičių (kaip yra kažkas pasakęs). Lietuvos „teisesauga” trimituos ant viso pasaulio apie ženklų žmogaus teisių pažeidimų sumažėjimą. Idomu, o kokia V.R. nuomonė šiuo klausimu?

 

stasys        2019-03-21 13:05

O jau tie kurie nepiketuoja tai matyt abejingi vaiku likimui ? Keisti autoriaus išvedžiojimai .Kažką panašaus ir seniau teko girdėti kai kalba pakrypdavo apie sveika beržine koše vaikams. Palaikyti žmones reikia bet gal jiems sektusi geriau jei nesutarimus su Kukuraičio įstaiga perkeltu iš gatvės į savo namus .? Tie šimtai susigrąžinę praeitais metais savo vaikus tikrai neturėjo laiko lakstyti tarpuvartėmis .

ah1       2019-03-21 12:52

kam mums tokia valdžia?

Pasirinkti teks       2019-03-21 12:39

Gyvenimas yra trumpas,ir vistiek teks apsispręsti.Iš Carito organizacijos atėjo kukuraitis ir pasirinko ...šakalienę,ne doro ir tikro tėvo poziciją,nors toks,tikėjomės,galėjo būti:keturi vaikai,tėvų parama šeimai.Viena iš patarėjų,beje,7 vaikų mama,*praregėjo*,išėjo iš ministerijos.Bet kur nugulė Baškienės pažadas tirti šakalienės finansinius reikalus?Kur dūli tūkstančiai parašų,atiduotų Seimui?Baisu pagalvoti,bet gal tyčia viskas taip vilkinama,kad atsirastų tėvas,kurio nervai neišlaikytų?Ir tada - visu greičiu ir grožiu dar labiau *stiprinti*vaikų teises?

taip       2019-03-21 8:47

Prieš kelias dienas mačiau tą video medžiagą su Miliūte , Ramanausku ir politologais iš serijos Demaskuok, kokie baisūs yra tie vaikų gynėjai kartu su miško ir žemės gynėjais, kaip kenkia Lietuvai ir t.t.
Vakar Trimonienė iš Kauno TV aiškino kaip gaila jai globos namų vaikų, bet nė žodžio apie tai, kodėl moteriai iš Alytaus neleista bendrauti su mergaite, kuri numatyta zelandams ir už kurios išvežimą (tik pagalvokit) Lietuvos vaiko globos namai kaunasi teismuose.
Šiuo atveju dar geriau -visai sveiko proto nerasta.
Kitą kart pikete reikia stovėti ir Juozaičiui. Primityvu? Bet būtų aiškiau tiems, kam dar neaišku.

zita.       2019-03-21 1:09

piketai neįdomu,duokit mums eitynes ir kad būt daug fakelų ir vėliavų ir bus tada pradžia.

Al.       2019-03-21 0:56

,,Nelinkėti blogo” vaikų plėšikams tai tas pats, kas linkėti jiems tęsti savo niekšišką darbą. O ką į tai mūsų Bažnyčia? Esu kaltas, esu labai labai kaltas?  Palinkėkim viens kitam ramybės? Ar tai nepanašu į Ledų, ledų, į zoologijos sodą ir namo?

Ieva>todėl vaikų teisės       2019-03-21 0:56

parašėte teisingai,bet” teisės”,manau,kad nežino kas tas Molochas ir kodėl jam reikėdavo aukoti nekaltus vaikučius,net naujagimius.Mano nuomone,tarnaujama ir Molochui ir Mamonai,kurie tik džiaugiasi tokiu tarnybų uolumu.

ieva       2019-03-21 0:43

debilizmas iki koktumo įstatymuose,arba įstatymų  iš vis nėra.“tarnyba”,tik neaišku kam tarnauja"atėminėja vaikus,kaip savo nuosavybę.Gal ateis momentas,kai ir jų atžalas paims “globoti”,jei ne vaikus,tai anūkus.Bet kas iš to?Nelinkiu jiems blogo,man jų gaila.Jie iki gyvo kaulo permirkę nuskriaustųjų vaikų ir tėvų ašaromis,kad nuskęs savaime ir be blogų linkėjimų, jose.Niekada žmogus nebus sveikas ir laimingas,kada į jį suplaukia daug aimanų ,ašarų,skriudžiamųjų pyktis.Paprasčiausia taisyklė“niekada nesielk su kitu žmogumi taip,kaip nenori,kad kiti elgtųsi su tavimi arba ką pasisėsi tą ir pjausi.Gyvenime viskas grąžinama su kaupu,už gerumą gėris už blogį blogis.

Todėl vaikų teisės,       2019-03-21 0:26

tariamieji vaikų teisių „gynėjai“ tėra biblinio Molocho rankos, patiekiančios jam pačiam, nuodėmės blogio įšsigimėliui, jo delikatesą - neprasikaltusius vaikus.
Prigimtinio įstatymo požiūriu nusikaltimai prieš šeimą
ir vaikus neturi ir neturės senaties termino.
Traukitės iš šios nusikalstamos ideologijos struktūrų ir verslo kiekvienas,
kas dar turit sveikos nuovokos. Net satanistų visuomenei daroma žala yra mažesnė.

nuomonė       2019-03-20 23:51

Normaliam žmogui, kai iš jo atima vaikus, prarasti nebėra ko.
Kai atsiras tėvas, kuriam nebėra ko prarasti, tuomet visa ši siurrealistinė bakchanalija ir baigsis.
Kada niekšai suvoks, jog jų savivalė bet kada gali baigtis kulka kaktoje, tuomet sistema įjungs atbulinį bėgį.
Kitaip ne.
Blogis bujoja kol mėgaujasi nebaudžiamumu.


Rekomenduojame

Edita Sūdžiūtė apie Šiaulių bulvaro liepas ir valdininkų makles: „Buvo oficialiai meluojama ir klaidinama“

Antonio-Carlosas Pereira Menautas: „Viešpatie, grąžink senus gerus pagonis“

Algimantas Rusteika. Demokratija triumfuoja – pagaliau žmonės ims kontroliuoti savo valdžią

Rasa Čepaitienė. Apie pažiūras

Audrius Bačiulis. Konservatoriai ir visuomenės apklausos: kam klausinėti, jei pats žinai dar geriau

Nuo bačkos. Ekonomistas Nerijus Mačiulis: gyvename geriau negu estai

Liepos 13 dieną kviečiame į Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę, kur bus paminėtos ir 5-tosios mons. Alfonso Svarinsko mirties metinės

Krescencijus Stoškus. Dvasinė terapija, arba „Šokis su likimu”

Wesley J. Smith. Apie religijos laisvę Kanadoje

Aras Lukšas. Pasirinkęs audras

Irena Vasinauskaitė. Garliavos epopėja tęsiasi [4]

Geroji Naujiena: Ramybė šiems namams!

Kamilė Šeraitė. Škirpos alėjos pavadinimo keitimas – skubota iniciatyva

lrytas.lt: Italiją supurtė vaikų pardavimo skandalas: sukūrę įspūdingą schemą pildėsi kišenes

Algimantas Rusteika. Žmonių mažėja, biudžetas didėja, o pinigų vis labiau trūksta

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vaizdo įrašas iš akcijos Šiau­lių bul­va­ro lie­poms iš­sau­go­ti

Vygantas Malinauskas. Prie kokios civilizacijos Mindaugas prijungė Lietuvą?

Kviečiame savo parašu prisidėti prie tarptautinės bendruomenės pastangų išsaugoti Vincento Lamberto gyvybę

Saulius Dambrauskas. Kova už miškų išsaugojimą tęsiasi

Linas V. Medelis. Tiesus kelias į Orvelo pasaulį

Valdas Vasiliauskas. Ačiū partijai ir vyriausybei!

Benediktas XVI. Apie principus, kuriais privalu vadovautis viešajai valdžiai

Robertas Grigas. Apie skundimo paveldą

Raimondas Navickas. Kodėl vėl bandomas griauti lietuvių-žydų konsensusas dėl praeities didvyrių vertinimo?

Liutauras Stoškus. Kalnų parko projekto pristatymas

In memoriam. Jonas Juškaitis

Raimondas Navickas. Šakalienei pasiruošt

Ar suteikti Senovės baltų religinei bendrijai „Romuva“ valstybinį pripažinimą? Povilo Urbšio abejonės (atnaujinta ir papildyta)

Geroji Naujiena: Rinkimės tikrąjį Gyvenimą – čia ir dabar

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.