Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Kultūros, kalbos, istorijos politika

Algimantas Rusteika. Permainų dvelksmas

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 9 d. 15:31

34     

    

Algimantas Rusteika. Permainų dvelksmas

Tai, ko bijo ir stengiasi nutylėti, yra svarbu ir tikra, ir vis daugiau tą žmonių supranta. Todėl Jie nori, kad niekas garsiai kaip nereikia nekalbėtų, viešai kur nereikia nevaikščiotų, kad mylinčių savo kraštą, dar gyvų žmonių niekas nepamatytų. Baimė ir tylėjimas yra tiesos ženklas.

Tarybų Sąjunga drausdavo komunistams dalyvauti mitinguose už Lietuvą, nes tai Maskvai nepatiks. Tėvynės Sąjunga draudžia konservatoriams dalyvauti eitynėse už Lietuvą, nes tai Briuseliui nepatiks. Ir tie, ir šitie patriotiškai nusiteikusius lietuvius laiko ir vadina nacistais.

Kovo 11-osios aikštė, kita stotelė – Lenino prospektas, atsargiai, durys užsidaro.

Išreikšti meilę savo kraštui – ne vien klausytis valdiškų kalbų ir palinguoti žiopčiojančioms žvaigždutėms. Tikra šeima prie šventinio stalo pasitaria, kaip toliau gyvens, kaip įveiks sunkumus, kaip reikia išvengti pavojų ir vienas kitam padėti. Iki ryto už svetimus pinigus lėbauja tik girtuokliai, biudžeto vagys ir paaugliai.

Nemėgau gimtadienių, jubiliejų, valstybinių švenčių, tos gausybės tuščių liaupsių ir dirbtinių šypsenų šaltomis akimis, vyresnybės palengvėjimo atodūsių iškilmėms pasibaigus. Dabar supratau klydęs – ačiū konservatorių Prezidiumui, tai jūs mus prabudinot ir supratom, kad šventei į gatves išeiti reikia.

Feisbukas už keturių metų senumo vieną nepolitkorektišką žodį užblokuotas. Komentarai, žinutės draugams užblokuotos, naujas paskyras masiškai skundžia ir po valandos panaikina, paskutinę, iš kurios bandžiau įtaigiau pakviesti į eitynes – per dvidešimt minučių.

Svarbiausia užčiaupti burnas visiems, kuriuos gali išgirsti. Esame stebimi įdėmiai ir nuolat, sprendžiama ir įvykdoma žaibiškai. Geriausias įrodymas, kad tai daroma aukščiausiu lygmeniu. Tik svetima, užvaldyta valstybė bijo savo žmonių, ateinančių su meile jos pagerbti.

Kai ateina su vėliavomis dešimt – atsiunčia policiją. Kai ateina tūkstantis, su jais nesikalba ir žiūri pasislėpę už užuolaidų. Atėjus dešimčiai tūkstančių jie prabyla, norėdami išsisukti. Šimtas tūkstančių su vėliavomis, nieko nereikia sakyti, tik pastovėti penkiolika minučių – ir jie supras, kad pralaimėjo.

Dabar supratau – atėjo metas ne tik važiuoti į Vilnių ir eiti už Lietuvą, laikas vėl eiti į Lietuvą. Ir nebus mūsų tiek, kiek reikia ir galėtų būti, bet jeigu eisime – mūsų bus vis daugiau. Nes vėl yra Pradžia.

Vakarais prokuratoriaus menėse nedega žibintų, juoko imperatoriaus rūmuose nebegirdėti ir sargyba žiūri, iš kurios pusės suošia medžiai. Argi nejaučiat, kaip kyla vandenys po ledynais, Kalnas bunda ir srovelės nuteka užtvankos šlaitu?

Naktimis girdžiu mylimųjų kvėpavimą, aukštai tamsoj girksi parskrendantys paukščiai ir staiga liepas kieme suvirpina permainų vėjo dvelksmas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

abc to slovakija.       2018-03-10 22:15

buvo su garliava,ir niekas neišėjo į gatves. ir rytoj niekas nepaklaus -ar dar gyva?

Slovakijoje       2018-03-10 19:11

nužudytas žurnalistas ir jo draugė.Žmonės išėjo į gatves,nes didelė korupcija valdžios sluoksniuose.Rodė per LNK.Ir tai susiję.Kaip pas mus buvo su Garliava.

Prieš Dievą       2018-03-10 16:39

visos tautos lygios.Amerikos Prezidentai savo kalbose ir priesaikose niekad nevengia žodžio “Dievas”.Nenuostabu,kad Amerika klesti.Ir mūsų noras pajusti savo lietuviškumą turi būti pirma kaip padėka Kūrėjui.Todėl ir šūkiuose šio žodžio nereiktų bijoti.

Įspūdingas reginys!        2018-03-10 15:02

O mums juk beveik nieko tik prieš ketvertą mėnesių
apie šį Nepriklausomybės Dienos Žygį Varšuvoje neparodė?!
Polish Independence Day MARCH 2017
https://www.youtube.com/watch?v=D3COi982ko8 (100 000 peržiūrų)
Christianity made up beautiful culture, which has expanded out of Europe.
Now our the biggest enemy is blankly silence of European Union
which denies their own values which values made up our heritage. If you don’t want that the beautiful world created by our fathers to fall, let’s stand together to fight against our enemies that can be close to you. You cannot be unconcerned.
Fire just came out of Poland… Fire that will change face of today’s world.

Šūkiams tiktų kažkas       2018-03-10 14:54

iš senovinių lietuvių dainų ar poezijos?

Šūkis "Lietuva       2018-03-10 14:51

lietuviams"skamba lyg ir gražiai,bet nesinori sutikti,kad tinkamas…Siūlytume “Dievui ,Tėvynei ir artimui"ar kažką panašaus.Krikščioniška ir tautiška.Skautų šūkis.Galima jį patobulinti.

Ką rytoj giedosime mes? (3)       2018-03-10 14:37

“Fašistai” lenkai Nepriklausomybės Žygio metu Tautos stadione gieda nuostabią giesmę Dievo Motinai (pagal seniausią išlikusį poetinį tekstą lenkų k.)
Bogurodzica 2017 - Marsz Niepodległości (11.11.2017):
https://www.youtube.com/watch?v=DS9XBs4euQk
Čia pateikti ir 1407(!) m. giesmės žodžiai lenkų k.(kas ją mokate).
“Najstarsza polska pieśń religijna i najstarszy zachowany polski tekst poetycki
wraz z melodią. Utwór powstał w średniowieczu, najprawdopodobniej
na przełomie XIII i XIV wieku. Pierwszy zapis tekstu pochodzi z 1407,
wcześniej tekst mógł krążyć w obiegu ustnym.”
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ką rytoj giedosime mes? - Gal Maironio-J.Naujalio “Oi neverk, motušėle”?:
https://www.youtube.com/watch?v=sRvN2dSLWXQ

Ištikimybė Dievui, Tautai ir Tėvynei (2)       2018-03-10 13:50

- ir dorovės, ir politinės nepriklausomybės, tautos suverenumo pamatas
- buvo skelbiama patriotų Nepriklausomybės Žygio Varšuvoje kalbose.
Leftistai, “antifašistai”, žinoma, grūmojo ir piktinosi:
https://www.youtube.com/watch?v=U2c5GktWDuI //Robert Bąkiewicz:
“W czasie upadku obyczajów, w czasie dyktatury poprawności politycznej,
w czasie bezpardonowej walki z Bogiem, w czasie utopii ogarniającej całą Europę – My Polacy chcemy odwołać się do wartości, które są fundamentem naszej tożsamości, naszego narodu, rdzeniem Europy i rdzeniem będącej w dalekiej destrukcji cywilizacji łacińskiej. Dzisiaj chcemy iść jak nasi przodkowie pod Wiedniem,
jak w walce z nawałą bolszewicką w 1920 roku – chcemy iść pod sztandarami Boga!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
„Hasło tegorocznego Marszu Niepodległości wskazuje na duchowy rdzeń naszej wspólnoty. Bóg, Naród, Rodzina są fundamentami moralnej siły i suwerenności” - napisał z kolei na Twitterze poseł Robert Winnicki.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Idea marszu jak i jego tegoroczne hasło wywołało wielkie „oburzenie” lewicowych aktywistów, którzy zapowiedzieli zawiązanie Koalicji Antyfaszystowskiej w ramach której zorganizowana zostanie 11 listopada w Warszawie „konfrontacyjna pikieta” w Warszawie. Ze wstępnych informacji wynika, że w skład „anty-faszystowskiej” koalicji wejdą przedstawiciele m.in. Obywateli RP, Ogólnopolskiego Strajku Kobiet oraz Antify. https://gloria.tv/article/9x3NMSKcGLvy4CcGNaSkj7vzS

"Mes trokštame Dievo"/"My Chcemy Boga"(1)       2018-03-10 13:13

- tai pagrindinis patriotų Nepriklausomybės Žygio Varšuvoje pernykštis šūkis
https://gloria.tv/article/9x3NMSKcGLvy4CcGNaSkj7vzS
Jak co roku, 2017 11 listopada narodowcy przejdą ulicami Warszawy. 
Ogłoszono hasło przewodnie marszu - “My chcemy Boga”.
Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości i koordynator ONR Mazowsze powiedział:
“W tej chwili wiara ulega destrukcji i naszą odpowiedzią jest to hasło.
Hasło ma przypominać, że Polska jest bastionem wiary i religijności w Europie”. Chrześcijaństwo jest rdzeniem i spoiwem Europy. Stoi w kontrze do ateistycznej Unii Europejskiej. Hasło ma być również sprzeciwem wobec “najazdu imigrantów.
Odwołujemy się do Kościoła walczącego,
który był przez wieki podstawą i fundamentem Europy.
Chcemy przedstawić katolicyzm jako wiarę nie słabości, ale wiarę ludzi silnych.”

alpai - "Polska dla Polaków!       2018-03-10 12:44

O polskim Ruchu Narodowym” – Chodakiewicz, Muszyńscy:
http://sklep-niezalezna.pl/pl/p/Polska-dla-Polakow-Kim-byli-i-sa-polscy-narodowcy-Chodakiewicz,-Mysiakowska-Muszynska,-Muszynski/1001
Ukazała się od dawna zapowiadana, 560 stronicowa, praca profesora Marka Chodakiewicza z USA, oraz pracowników Instytutu Pamięci Narodowej doktora Wojciecha Muszyńskiego i doktor Jolanty Mysiakowskiej Muszyńskiej „Polska dla Polaków! Kim byli i są polscy narodowcy”. Autorzy pracy mają ogromne zasługi w popularyzowaniu wiedzy o ruchu narodowym, zbrodniach komunistycznych, i są przez środowiska lewicowe oskarżani o antysemityzm.

Dugino "ekspertui"       2018-03-10 11:57

Deja, pats patvirtinote tai, ką apie Jus Jota sako - savo šovinistines nuostatas.
Antra vertus, nustokime puldinėti, ir dar taip primityviai, asmenis
- kalbėkime apie straipsnyje paliestas temas, pateikime argumentus.
Trečia, atminkime, kad kai kuri aršiausia prieš Kremlių nukreipta propaganda
yra pačių kremlinų provokuojama ir/ar vykdoma.
Nustokime, bent čia, kaip kokie Pavlovo šunys,
demonstruoti savo (be)sąlyginius refleksus.

alpa.       2018-03-10 11:40

negirdėjau ir nemačiau ,kad tokį šūkį naudotų lenkai,lenkija- lenkams,ar estai, estija -estams. reikalavimus reikia kelti ne Lietuvai,o Lietuvos valdžiai. Lietuva nėra skolinga lietuviams,tai lietuviai išdavinėjo ir mainė,ir dabar parceliuoja Lietuvą.jei istorikai nemeluoja prieglobstį čia rado ir totoriai ir žydai ir rusai sentikiai ir internuoti lenkų kariai. už šūkį lietuviai -Lietuvai ir aš pasirašyčiau.

dugino jotai       2018-03-10 11:07

“...gaila, kad šiame portale protarpiais vis kaip dvokianti maita gaivinamos šovinistinės idėjos, ir visi žino, kas taip daro”
taip, žinome - tai tu juodašimtininkė, dugino propaganda varvanti ruskijos jota:)

VaidasVDS       2018-03-10 10:49

to iki naujo Pavasario 2018-03-9 17:31
Šūkis “LIETUVA-LIETUVIAMS!” tikrai nėra tobulas. Ir jį galima suprasti skirtingai, o interpretuoti taip, kaip interpretuoja mūsų elitas. Tad, jei jis būtų papildytas dar ir tokiu paaiškinimu: “o lietuviai pasirūpins, kad Lietuvoje būtų gera ir rusui, ir vokiečiui, ir žydui, ir lenkui”, tai interpretatorių propaganda liktų be darbo.

Jota >"Keulė Rūkė" meniu        2018-03-10 10:08

Žinoma, kad taip!
Visos tautos lygios, bet kiekviena turi savo išskirtinį Dievo duotą uždavinį.
Nedera niekinti nė vienos tautos, o tik tai, kuo ji Dievą įžeidžia ar žudo.

Man labai gaila, kad šiame portale protarpiais vis kaip dvokianti maita gaivinamos šovinistinės idėjos, ir visi žino, kas taip daro.

Kova už       2018-03-10 9:52

buvimą savimi savoje šalyje vyksta ir už Atlanto.Ar nevertėtų eitynėse dalintis žinia,kad reikia pasirašyti peticiją Trumpui.Juk čia ne vien Venckienės klausimas,o apsivalymo nuo KGB šmėklų klausimas?

Vilniaus Forumas       2018-03-10 8:59

Artėjančios Kovo 11 d. eitynės Vilniuje galėjo ir turėjo tapti patriotiškų šalies piliečių manifestacija, primenančia ir reikalaujančia pradėti pagaliau kurti Sąjūdžio siektą iš tiesų nepriklausomą, suverenią ir laisvą Lietuvos valstybę. Vilniaus Forumo pasiūlymas surengti tokio pobūdžio manifestaciją liko neišgirstas. Apgailestaujame, kad eitynes organizuojančiai Tautininkų Sąjungai siauras partinis interesas pasirodė esąs svarbesnis už tikslą vienyti ir telkti tautą ir valstybę branginančius ir siekiančius išsaugoti žmones net Lietuvai kylančių seniai nematytų geopolitinių ir saugumo iššūkių bei grėsmių akivaizdoje.

Eitynių metu numatomi kelti reikalavimai sukurti sostinėje valstybę reprezentuojančią aikštę ir ginti lietuvių kalbą yra svarbūs, tačiau šios problemos yra tik Lietuvą kamuojančių kur kas sunkesnių negalių – tautos išsivaikščiojimo ir valstybės nykimo – akivaizdžiausiai matomi simptomai. Atkūrus Lietuvos valstybės nepriklausomybės pajautą ir susigrąžinus neatsakingai prarastas suverenias jos galias tokios problemos nekiltų arba būtų lengvai išspręstos.

Vis dėlto vyksiančios eitynės yra galimybė ir proga visiems kartu prisiminti ir priminti valdantiesiems, kad 1990 m. Kovo 11 d. Lietuvos Respublika buvo atkurta ne tam, kad pagreitintų tautos išsivaikščiojimą po pasaulį ir jos išnykimą. Nepriklausomybė buvo paskelbta ne tam, kad didžiulių pastangų ir patriotų gyvybių kaina atsikovota valstybė sunyktų prarasdama suverenitetą ir nuolankiai atsiduodama jos egzistavimu nesuinteresuotų išorės jėgų ir veiksnių valiai.

Suprasdami, kaip svarbu esamomis aplinkybėmis telkti ir pademonstruoti bundančios tautos valią ir jėgą, kviečiame kuo gausiau ir aktyviau dalyvauti numatomose eitynės. Šį kvietimą prašome suprasti kaip parengiamąjį žingsnį mokantis ir ruošiantis naujomis ir veiksmingesnėmis formomis ir būdais viešai reikšti mūsų – Lietuvos Respublikos piliečių ir tikrųjų jos šeimininkų  – politinę valią ir idealus bei tikslus.

Eitynių dalyviai renkasi 15.30 val. Vilniaus Katedros aikštėje. Ateikite

Kaip sunku parašyti komentarą       2018-03-10 8:46

į šį portalą,blokuoja.

Agnė       2018-03-10 6:55

Važiuosim į Vilnių, būtinai!

"Keulė Rūkė" meniu       2018-03-9 23:28

Adomėnas-Zuroffas-Vanagaitė yra to paties nusistatymo dviveidžiai
- nusistatę prieš tai, kad visos(!) tautos yra lygios, nes kiekviena tauta
yra paties Dievo mintis (Johann Gottfried Herder), o ne “socialinis konstruktas”.
*****************************************************************************
Mantas Adomėnas fb: “Atsakau visiems: Pro patria yra naciukai. Ir tiek.”
Gabrielius Landsbergis čia pat M.A. palaikančiai: “Cute” (angl. miela girdėti).
*****************************************************************************
Štai kaip baudžia Kūrėjas: konservatorių idealus išdavusieji
ir virtę neobolševikais net nesuvokia, kad jų laikas jau praėjęs.
******************************************************************
Tam, kad tautos bendrautų ir bendradarbiautų, kad taptų įvairiaspalvių gėlių puokšte Aukščiausiajam, pirmiausiai privalo tapti kažkuo.
Geriausiai tuo, kas yra - unikaliomis tautomis (su etniniu paveldu, kalba, valstybe), o ne kosmopolitiniais “multikultūriniais” drebučiais,
kurios tiktų nebent “Keulė Rūkė” meniu. NK

juokas.       2018-03-9 22:04

ir būtinai nueikit prie balkonėlio,paklausyt pamokslo buratinam.

Povilas.       2018-03-9 20:15

Aš eisiu.
Niekada nesigailėjau nuėjęs net į patį menkiausią piketą.
Ir visada buvo apmaudu,jei nenueidavau. Net tąsyk kai guminės kulkos skraidė.

Liudvikas       2018-03-9 20:10

Aišku, kad ateisiu. Ir kitus raginu ateiti ant savo FB sienos ir čia šiuo komentaru. Ar žodis raginti reiškia - baksnoti ragu į uodegą, kad pilietis tą uodegą pakeltų? Taigi, Tiesos.lt maloniuosius skaitytojus - raginu - einame į tautos eitynes!

Apie ką jūs čia       2018-03-9 19:53

Tiesos ir ta pati Pro patrai prieš kelias dienas išmetė po žinutę, kad kažkas kitas kviečia į eitynes ir tyli tarpbatonį užraukę. Ar sunku patalpinti raginimą viršuje ir palaikyti ilgiau? Matyt kažko bijo ar kažkam nepritaria. Jei susirinks daugiau žmonių,nei įprastai, tai bus stebuklas. Liudvikai, čia klausimėlis ir jums. Ar ateisite į “nacionalistų” eitynes.

Glupstva       2018-03-9 18:10

Jokių permainų, jokio dvelksmo, nebent vėlavimas pavasario. Pinigas lems visa ir viską; jei nelems, tai lems didelis pinigas. Entschuldingen Sie, bitte.

Kai žmogus nesijaučia       2018-03-9 18:06

savimi,jis suserga,nes jaučiasi tarsi apnuodytas svetima prievarta,ideologija.Kai tauta nesijaučia savimi,ji irgi suserga.Labai liūdnas pavasaris.

Pranašas       2018-03-9 18:01

Gismet sekmadienį rodo gerą orą Vilniuj, pliusinė temperatūra, netgi kyštels saulutė.
Iš kiek kertam, kad ryt praneš labai blogą orą, kad abejojantys runkeliai iš toliau nevažiuotų, o vietiniai susiplanuotų dieną kitaip?

Taaaip...       2018-03-9 17:51

“Kali juga” išleidžia kvapą...
Jeigu dar ir pasispardys,tai bus tik PRIEŠMIRTINIAI traukuliai.
ŠVIESOS era ATEINA.
Pasitikite plačiai atvertomis ŠIRDIMIS.

Jaučiu įgaubtų rū rų tylą       2018-03-9 17:47

Kažkas bus.

taip, jau jauciame,       2018-03-9 17:30

kad ateina ne tik astronominis pavasaris. Stebimas pavasariskas tautu prabudimas. Nors ir labai galingos technologijos, astronominio pavasario sustabdyti nepajegios. Zmoniu pavasario- taio pat.

>taip       2018-03-9 16:42

Ir šis snarglėtas nori būti LR prezidentu. Nu svieto pabaiga.

taip       2018-03-9 16:33

Garsiuosiuose Skvernelio 2013m. verksminguose, snarglėtuose ir skreplėtuose “postulatuose” įvardinami “JIE” (tai yra, MES) bunda, ten pat “MES” (tai yra, JIE) įvardijami išlaikytiniai BIJO.

iki naujo Pavasario       2018-03-9 16:31

dar tolokai, bet prabudusi judinti reikia. Padekokime tautininkams, pirmiesiems isejusiems su LIETUVA-LIETUVIAMS!Tai naturali lietuvio busena Tevyneje, kai visa gyvenima ant jo lipo rusas, vokietis,zydas ar lenkas. Lietuvoje visi gali gyventi taikiai, visos tautybes, bet niekada nereikia pamirsti, kad Lietuva-tautine valstybe ir gyvenantiems cia privalu ismokti valstybine kalba.

albina       2018-03-9 16:14

Ačiū,gerb.Algimantai!Manau,laikas Jūsų straipsniams tapti knyga,tai būtų puiki šių neramių laikų iliustracija.Kaip iš ryžtingų ir drąsių tapome atsargūs ir bailūs,kaip išblėso Baltijos kelio dvasia.Bet…gal aušta NAUJAS PAVASARIS?


Rekomenduojame

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.