Nerasta rubrikos, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Nevyriausybinės organizacijos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Patyčios – vienintelis jų argumentas

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 22 d. 19:49

20     

    

Algimantas Rusteika. Patyčios – vienintelis jų argumentas

Norit apdergti žmonių teisę viešai reikšti savo pažiūras ir konstitucinę susirinkimų laisvę? Jokių problemų, Lietuvos įstatymai tam sudaro visas sąlygas.

Pagal susirinkimų įstatymą negali būti išduoti leidimai keliems mitingams tuo pačiu metu ir toje pačioje vietoje. Tačiau tame pačiame įstatyme nustatyta, kad jeigu susirenka ne daugiau kaip 15 žmonių, ši nuostata negalioja.

Ir galima visada surasti 14 naudingų idiotų, kurie surengs savo susirinkimą kur tik nori ir kada tik nori, tačiau visada ir būtinai toje vietoje, kur vyksta nepageidaujamas valdžiai piliečių mitingas, turėdami tikslą jį sužlugdyti ar sukelti neramumus.

Na, o jei jų ateina ir daugiau, tai tie policininkams suvaidina prisijungusius iš šalies praeivius, žiūrovus ar šiaip palaikytojus, kurių nereikia skaičiuoti. Svarbu, kad tuo momentu, kada ateini, būtų 14. Ir viskas – darai ką nori.

Ir šitiek nusmuktakelnių su barzdžiukėmis bei daugiaspalve ir mitiūčių su silpnapročių šypsenomis visada atsiranda. Rėkauji, dainuoji garsiai ir pašaipiai mitinguojantiesiems brangias dainas, šaipaisi, žvengi, skanduoji kokias tik nori nesąmones. Smagumėlis!

O ypač būna fain, kada pavyksta savo provokacija išvesti iš kantrybės kokį nors garbaus amžiaus, tinkantį tau į tėvus ir senelius žmogų, kuris dar neįprato prie politkorektiškos laisvės viešai tyčiotis iš to, kas jam brangiausia pasaulyje. Tada jį užgriūva visa pasityčiojimų lavina, sudrausmintas smuktakelnis ima cypti ir policija puola vargšelio ginti, saugoti ir jam padėti.

Tačiau tokia „įstatyminė“ komedija laisvai ir nepriklausomai galioja, kaip ir viskas Lietuvoje, tik į vienus vartus. Tol, kol iš pasenusių, dar gyvų Lietuvos partizanų ar Sąjūdžio veteranų tyčiojasi leftistai, neoliberalai ir konservatnikų jaunimėlis, tol viskas teisinga ir teisėta.

Tačiau per kokias nors pasididžiavimo eitynes su daugiaspalvėmis niekas nei 14-kai, nei 4-ms, nei dviems piliečiams tuo pačiu metu ir toje pačioje vietoje eitynių surengti neleis. Ir visus, pabandžiusius nors pusbalsiu sudainuoti kokią dainušką, nuveš kur reikia ir išrašys eurų, o jei kas ne taip – ir guzų.

Ir teisingai – viskas taip ir turi būti. O jei kam atrodytų kitaip – tam LRT bematant viską išsamiai paaiškins forume, kur iš vienos pusės dalyvaus 1 ((vienas) atstovas, kuriam bus leista pasisakyti 50–60 sekundžių, nuolat pertraukiant provokaciniais ir pašaipiais klausimėliais, o iš kitos – 6 ar 8 ponai, kurie kalbės kiek tik norės, pritariamai linksint laidos vedėjui.

Na, o dėl Panoramos – kaip visada. Parodys tuos per pusvalandį suorganizuotų keliolika sisteminių nusmuktakelnių su vaivorykštine paklode kaip „kontramitingą“, kurių pašaipoms skirs tiek pat dėmesio, kiek žmonėms, atėjusiems su savo skausmu dėl Tėvynės ateities, kurie rengėsi mitingui mėnesius ir suvažiavo iš visos šalies.

Ir taip bus lygiai atspindėtos visos nuomonės, na, tiksliai kaip ir parašyta Nacionalinio transliuotojo įstatyme, dėl kurio nesilaikymo čia reiškiat pretenzijas. Tai ko jūs dar norit? Pareikalavot ir važiuokit sau namo, nepavėluokit, tėvuk, į autobusą. O jei nepatiko – galėsit ir vėl reikalauti, kiek tik sveikata leis.

Ir jau tikrai niekam, jokiam deputatui, teisingumo ministeriui ar poniai iš Daukanto a. nešaus į galvą beprotiška mintis, jog reikia pakeisti susirinkimų įstatymo nuostatą ir JOKIAIS ATVEJAIS neleisti dviejų susirinkimų toje pačioje vietoje ir tokiu pat metu, nes tai užprogramuotas visuomenės konfliktas.

Nors tai bemat būtų padaryta, jei nepatenkintieji Lietuvos pardavėjais imtų rinktis būreliais po 14 į provaldiškus renginius padainuoti Maironio ar partizanų dainų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Idomu       2018-10-23 17:45

kur to amerikono Dzeiko Ameika,ar ti ne pirtyje…

Rinkiminė agitacinė medžiaga       2018-10-23 15:23

Tai, apie ką kalba autorius, priimu ir kaip liberalų bei konservatorių rinkiminę “agitaciją”. Vertinkim pagal darbus, o ne pagal Šimašiaus ar Kreivio šypsenos dydį agitaciniuose plakatuose! // Dėl to, kad leidimą mitingui duoda Šimašiaus vadovaujama savivaldybė, norą kiršinti žmones, nepakantumą ir nepagarbą kitai nuomonei pirmiausia priskiriu asmeniškai Šimašiui ir jo liberalams. // Kviečiu visus į panašius mitingus - verta vien dėl pasižiūrėjimo iš arti, kokį jaunimėlį sistema atsiunčia. Tikrai įspūdinga! Už liberastus ne tai kad balsuoti, bet ir matyti ar girdėti jų ilgai nesinorės. Jei daugiau tokių šimašiškų žygdarbių, žmonėms ir ūmi alergija liberastams išsivystys, bravo!

stasys        2018-10-23 13:04

Sunku suprasti ko tas ponas Rusteika pyksta . Gal tikrai Lietuva prastai rūpinasi tos visuomenės kuri dėl visko bumba sauga ?  Va susirenka šimtas dvidešimt su policininkais ..pasiustais saugoti nuo politiniu kataklizmu ...labai mėgstančiu padainuoti . Sako jos kreivos ir visiškai nedera prie Radžvilo iškilmingos nuotaikos , kuria būtiną suvirškinti tik gryname ore. Jus jau nepykite ant manęs kvailio , bet man atrodo kad Jums paprasčiausiai neatsistoja ..Norėti norisi o va reikalą tenka įsukti į tokia mantria poza pasiteisinant , kaip už sienos garsiai dainuojantis kaimynas ..Ta prasme reikėtu gal uždrausti ir namuose kaimynams dainuoti ..juk tikrai ? gali būti viena iš priežasčių kodėl taip prastai pas mus su demografine kreive ..
 

stasys        2018-10-23 13:04

Sunku suprasti ko tas ponas Rusteika pyksta . Gal tikrai Lietuva prastai rūpinasi tos visuomenės kuri dėl visko bumba sauga ?  Va susirenka šimtas dvidešimt su policininkais ..pasiustais saugoti nuo politiniu kataklizmu ...labai mėgstančiu padainuoti . Sako jos kreivos ir visiškai nedera prie Radžvilo iškilmingos nuotaikos , kuria būtiną suvirškinti tik gryname ore. Jus jau nepykite ant manęs kvailio , bet man atrodo kad Jums paprasčiausiai neatsistoja ..Norėti norisi o va reikalą tenka įsukti į tokia mantria poza pasiteisinant , kaip už sienos garsiai dainuojantis kaimynas ..Ta prasme reikėtu gal uždrausti ir namuose kaimynams dainuoti ..juk tikrai ? gali būti viena iš priežasčių kodėl taip prastai pas mus su demografine kreive .. 

hau       2018-10-23 12:39

Buvau vakar mitinge prie LRT. Buvau ir praeitą savaitę prie URM. Įspūdingos mintys, gilios įžvalgos, aišliai suformuluoti reikalavimai. Ir ką? URM ministras nei atsiprašė dėl J.Noreikos šmeižimo, nei pakeitė savo nuomonę dėl paminklinės lentos nukabinimo. Atsistatydinti neketina. Akivaizdžiai pademonstravo, kad jam nusispjaut į mitinguojančių žodžius.Prie LRT buvo atsiųstas klykaujančių mergužėlių pulkelis. Elgėsi atgrasiai, schamiškai. Tuo oficiozas norėjo pademonstruoti, atseit, nuomonių įvairovę, kad ‘pažangus” jaunimas mano kitaip negu Sąjūdžio pirmeiviai. Manau, sumanymas buvo itin kvailas. O leisti tiems nebrendyloms šūkauti visai šalia-tai aiškus pretekstas provokacijoms.
Aš ne prieš mitingus. Tiesos žodis, suformuluotas tokių iškilių asmenybių kaip V. Radžvilas, reikalingas kaip grynas oras. Tačiau ką daryti, jei valdžia ignoruoja mitingų rezoliucijas?

Kazys       2018-10-23 10:18

O Klaipėdoje irgi spėjo *antimitingą*organizuoti? Šaunuoliai,Klaipėda!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-10-23 10:17

Veiksmų planas
______________


Nenusakomai daug bėdų turim bet juk reikia jas ir (su)tvarkyti. Kas jei ne mes.
L. lengva būtų tai (pa)daryti štai tokio eiliškumo tvarka.

1. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (pirmininkas Gvidas Rutkauskas) privalo nedelsiant panaikinti (2004 metų) politinį sandorį su klastingiausiaisiais komunist_kgb’istiniais landsberginiais ir tai duotų nenuspėjamai didelę jėgą dar vieno Tautos Sąjūdžio startui. Reikalingas Tautos forumo kreipimasis į LPKTS pirmininką Gvidą Rutkauską ir jo pavaduotojus bei į visus LPKTS valdybos ir tarybos narius. Kontaktai va čia http://www.lpkts.lt/kontaktai
Turim straipsnius, išryškinusius iki šiol buvusią nematomą Vytauto Landsbergio klastą. Va tokį
http://www.propatria.lt/2018/08/jonas-burokas-nepaneigsime-to-kas.html?showComment=1534473122762#c8995651840707352202
ir va tokį
http://www.vilniausforumas.lt/2018/08/tautos-forumo-pareiskimas-del-lkp.html
Išvada: nejusdama klastos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, susidėjo su LKP budelius dangstančiaisiais landsberginiais. Vienareikšmiškai, tokią klaidą reikia nedelsiant atitaisyti.
Žinia
Jau yra išiųstas kripimasis į LPKTS pirmininką Gvidą Rutkauską ir jo pavaduotojus bei į visus LPKTS valdybos ir tarybos narius dėl politinio sandorio nutraukimo.
2. Tautos forumui LRT eterį, šiuo metu užgrobtą landsberginių, grybauskinių, brazauskinių, kirkilinių gaujų ir laiminga Tauta turės:
- Tautos naudai dirbančią prezidentinę tarnybą;
- Tautos naudai dirbantį Seimą;
- Tautos naudai dirbančią vyriausybę;
- Tautos naudai dirbančią teisėtvarką;
- Tautos naudai dirbančią saugumo tarnybą;
- Tautos naudai dirbančią žiniasklaidą;
- Tautos naudai dirbančią mokyklą tik ir tik lietuvių konstitucine kalba;
- pavyzdingiausią pasaulyje tvirtovę - Lietuvą.
Be LRT Sąjūdis - netikras.
3. Tautą skurdinusių Lietuvą naikinusių landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių ir kitų 7 antikonstitucinių suėjimų (Seimų) partinių gaujų l. lengvas “išjungimas” (iš politikos). Nes turim dr. Jono Ramanausko straipsnius
va tokius
http://www.ekspertai.eu/eilini-karta-antikonstituciniai-rinkimai-valdzia-nelegitymi88021/
http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/
http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/
Jei trumpiau, Seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija.
Visos klastingosios partinės gaujos su komunistiniu užkratu turi būti nukenksmintos (išjungtos).

____________________________________________________

Lietuvos gynėjų ginklas - Lietuvos konstitucija pirminio pavidalo.
____________________________________________________

Sąjūdis (iki pergalės)

P. S. Šių minčių nepaisymas (ignoravimas) - pražūtingas Tautai, kasdien vis labiau skurdinamai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-10-23 10:07

Myli, nemyli, tyčiojasi, džiaugiasi, ...
Negaiškim laiko dėl musės žarnų. Nesklaidykim pajėgų bambėjimais. Kaupkim jėgas tolimesniems nuosekliems veiksmams ta pačia LRT tema. Visos komunituojančios partinės gaujos turi būti išjungtos iš antro - dešimto karto.
Sąjūdis (iki pergalės)

Dzeikas       2018-10-23 9:33

Negincyju faktu isdestytu straipsnyj.
Taciau pries ka musu “kilnus” pasipiktinimas? Pries metodus kuriais sudorojama opozicija? Ar pries tuos, KURIE laiko valdzia ir propoguoja idejas?
Na atiteks valdzia Smetonos nuovaloms bemosikuojantiems Birmos trispalve prie kiekvienos kiaulides(Juozaitis 3 -spalvi salikeli ant kaklo pasikabino.Kaip del batraisciu kazi?), jie ka , kitokius metodus naudos?
Ziurkiu pjautynes bidone.Tik dalis ziurkiu ant podiumo uzsilipo ir naudoja ta pranasuma. Kaip vienas is apacioj raso, kad “Jei ne mentai ir ne kameros- tai ten nei vienas nebūtų pabėgės su savo dantim.” Na susikeis pacukai vietomis.Kas pasikeis? Iskaba?

Misteris       2018-10-23 8:14

Taip ir maniau,kad SISTEMA atsius i mitinga NUSMURGELIUS EUNUCHUS.
Kito pasirinkimo jie neturejo.
Kurkime MOKESCIU MOKETOJU judejima.
Mes turime teise zinoti kas sueda musu sumoketus mokescius.
Va,sito jie labiausiai ir bijo.
Nes be prieigos prie “obsciako” jie visi yra NIEKAS.
Taikykimes ten,kur jiems labiausiai skaudes.

Mindaugas       2018-10-23 8:12

Taigi cia liberalus ir ” koncervatoriskas” jaunimas, su sukiais laisve laisvai, laisve zoliai, laisve daugintis iskreiptu budu, o i tautiskuma nusispjauti. Turi gera pavyzdi vis pirstu mosikuojanti.

mitingai reikalingi       2018-10-23 8:02

Lietuva paversta beprotnamiu - pjaukitės jūs visi su visais, o mes, maurai, darysime savo juodą darbą. Baisu, gėda ir liūdna.
Peršasi viena mintis ką mes darome blogai - visi nepatenkintieji mitinguoja atskirai pagal savo profesijas. Štai vakar išėjo būrelis aktorių prie seimo taip pat ne iš gero gyvenimo, anksčiau suvažiavo mokytojai iš visos Lietuvos, dar anksčiau - gydytojai… Ir ką? Nieko…Atvažiavo ir išvažiavo nieko nepešę. Jeigu mes būtume solidarūs ir vieni kitus palaikytume, rengtume bendrus mitingus, o ne pagal profesijas, mūsų būtų daug daugiau. Ir sueitume ar prie prezidentūros, vyriausybės rūmų ar LRT - gal rezultatas būtų geresnis? Vakar mitinge labai trūko tokio paties “ruporo” - kaip atsakymo tiems piemenims.
Gyvenant tokiame durnyne vistiek turime ieškoti būdų kaip kovoti už Lietuvos valstybės išlikimą. Kito kelio tiesiog nėra.

Vienintelis kelias       2018-10-23 7:32

Reikia baigti su landsbergine chunta, kuri užvaldė Lietuva, LRT padare savo UAB, Grybauskaites pagalba susistate savo zmones visose valstybinėse įstaigose , jėgos struktūrose , teismuose, prokuratūroje , reikia sakyti NE konservatoriu kandidatui i prezidentus, nes ir kitus metus skursime ir bus ta pati dainele rusai puola.

albina       2018-10-23 7:19

Iš vienos pusės - gėda už tą jaunimėlį,ir tos žydros paklodės ne prie ko.Iš kitos gi pusės - kai tik toks lygis,ir tuo džiaugiasi LRT direktorė,tai tiesiog smagu!Vis labiau matosi,kad kreivų veidrodžių karalystės negelbsti pinigai.Apie tikrą žurnalistiką,kai pagrindas būtų objektyvus informavimas ir nešališkas žurnalistinis tyrimas,LRT supratimo nėra.Valstybės piliečių išlaikomi jie tyčiojasi iš visuomenės.Bet amžinai taip nebus.

Ale       2018-10-23 6:34

Prisimename, kaip D. Kuolį su R. Ozolu tampė... Man kaip žiūrovei Panoramoje itin trūko aiškumo, kodėl žmonės susirinko, - pabarstė minčių nuotrupas.

Kas sutramdys...       2018-10-23 3:13

Kas sutramdys ir išmokys kultūros mažvaikius,paaiškins jiems kad būtina gerbti garbaus amžiaus žmogų,kuris prisidėjo atkuriant laisvą ir nepriklausomą Tėvynę
Lietuvą,kuris gynė TV bokštą ir radijo komiteto pastatą.Tai tokios nepagarbos
nusipelnė ir Sąjūdžio žmonės???
Niekingi nebrendylos.Jiems nėra nieko švento.Jie neskaito knygų,nemoka daugybos
lentelės.
Lietuvos žmonės kovojo ir žuvo dėl laisvo žodžio be melo savame Lietuvos radijuje ir televizijoje - visuomeniniame,ne grupuočių užvaldytame.
Žinau,kaip galima išrūkyti iš okupuoto pastato,kuris yra tautos nuosavybė -
užsukti pinigų kranelį laikinai.

Chingishan       2018-10-23 1:47

Jei tie 10 spuoguotų imbecilų kurie atėjo į kontrmitingą prie lrt- tai viskas ką liberastai ir lrtėšnikai, koncervatnikai sugebėjo mobilizuot- tai tada pergalė jau mūsų kišenėje.
didesnės antireklamos jie liberastams, tolerastams, pederastams ir konservatoriams tie vištgaidžiai klykaujantys negalėjo padaryt savo patronams.
jei kas juos matė- tai vargu ar kas nors norėtų eiti pakeliui į šviesų rytojų su šitais degeneratais.
pats ten buvau ir galvojau kad reikės plaktis su kuo nors, o kai pamačiau kontragentus - tai toks juokas paėmė. Jei ne mentai ir ne kameros- tai ten nei vienas nebūtų pabėgės su savo dantim.

RINKIMAI - jokia viltis,       2018-10-23 0:49

Rinkimai - tik dėl akių. Kažką viltingo reikia padaryti iki rinkimų.

keturiolika       2018-10-22 21:10

sekantis mitingas turi būti vasario 16 d. 12 val., kad liberastų spalinukai, tatos satanistai (koncervatnykai) ir nkvd stribvaikiai nevykdytų kontrmitingo, pakeliant valstybės vėliavą ir grojant valstybės himną

Vilnietis       2018-10-22 20:47

Magnolija ir liberastai valdo LIETUVĄ.RINKIMAI YRA VILTIS - JEIGU LITUVOS ŽMONĖS
IR MULKINAMI ŠUNIASKLAIDOS SUSIPROTES

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.