Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Paskutinį kartą apie TAI, nes šįvakar pasidarė šlykštu

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 1 d. 10:19

59     

    

Algimantas Rusteika. Paskutinį kartą apie TAI, nes šįvakar pasidarė šlykštu

Paskutinį kartą apie TAI, nes šįvakar pasidarė šlykštu.

Garbę suteikia žmonės laisvai, o ne valdžios nutarimai.

Garbė nėra dovana. Ir nėra didesnės negarbės už garbės reikalavimą.

Pabaiga darbą vainikuoja ir, kas pasiaukština, tas bus pažemintas.

Išliks tik svetima gėda ir šleikštulys.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

A, ne Mulki,       2021-07-3 6:25

Sovietų valdžiai 80 metų, o aš tai pamaniau, kad man. Su tokiu užsidegimu toli žygiuosi - sustabdysi kovidistų siautėjimą (globalistų mums suvairuotą Sanitarinį karą) ir išgarsėsi labiau nei Landsbergis. Tapsi Landsbergiu kvadratu, jei ne kubu. Kovidistų revoliucijai padarysi galą - sveikinu patį avansu.

> to > Ten pseudo... 22:06       2021-07-3 1:23

Ne tau (mulki) 80 m., o tarybų valdžiai Lietuvoje 50+30=80.

to > Ten pseudo 2021-07-2 20:31       2021-07-2 22:06

Gal tikrai durnas, kad man 80 metų? Žiūrėk, kad aš nebūčiau už patį daug jaunesnis? Pagalvok!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-2 21:30

2003 sausio 23, seime,
Vytautas Landsbergis balsavo “už” konstitucijos 47 straipsnio keitimą. Tai yra balsavo “už” bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją - žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui l klastingam Tautos bei Lietuvos priešui Vytautui Landsbergiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu.
_____________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 liepos 2

> Ten pseudo 2021-07-2 20:31       2021-07-2 21:28

O jums po 80 m. labai labai sunku pasitraukti ir nuo „bačkos“ ir nuo lovio.

Ten pseudo       2021-07-2 20:31

patriotai, ištroškę valdžios ir asmeninės naudos - privilegijų (viršenybių). Atėję į valdžią vėl runkelius paliktų ant ledo ir dar labiau engtų.

Al.       2021-07-2 20:14

Raigerdas:„Patriotai“ antradienio vakarą paskelbė išskirtinį tyrimą, kuris grąžino į rūsčius pokario laikus. Paaiškėjo, kad Landsbergių šeima II pasaulinio karo metais slėpė raudonojo pogrindžio vado Juozo Vito šeimą”. Tai seniai papasakojo pats Landsbergis, be jokio išskirtinio tyrimo.

Ką ir reikėjo įrodyti       2021-07-2 19:56

Raigerdas ir yra Raigerdas.

Gabrielė       2021-07-2 19:50

Visi stosim prieš Viešpaties Akį kaip žmonės, bet vienas lietuvis stos ne kaip žmogus… Jis to nori daug metų.

Raigerdai,       2021-07-2 19:36

ne Hitleris moka reparacijas, deja, o Vokiečių tauta, vokiečių anūkai už du pasaulinius karus ir Holocaust’ą. Ar žinai, kiek milijardų dolerių jie išmokėjo? Taip kad nėr ko pačiam lialiakintis čia. O kodėl tas aukų skaičius trimis milijonais pamažintas ir nebaudžiami prezidentai, ir kiti politikieriai, dabar jau taip kalbantys? Kodėl eiliniai žmonės apie tai prabilę anksčiau už dabartinius politikierius buvo žiauriai nubausti arba užmušti, supūdyti kalėjimuose? Vėl privilegijos ant privilegijų ir kada tai pasibaigs? Kada baigsis ta dvejopų standartų manija, nežinai? Ir ką jums konkrečiai, valstybės atkūrėjas Landsbergis blogo padarė, gal gali pavardinti? Gal galėtum Rūtelės arba Sakalo biografiją mums čia papasakoti? Tikras biografijas, o ne išgalvotas.

to Raigerdas >Daliai        2021-07-2 19:09

Raigerdas apsimeta durniumi, kad niekada nelaikė Mokslinio Komunizmo valstybinio egzo ir nerašė jokių kursinių darbų, kur reikėjo tą patį pakartoti, ką ir Landsbergiui, stojant į Komjaunimą ir pan., ir dar daugiau. Ar daug čia mūsuose anuomet nestojusių į Komjaunimą, a?

Raigerdai, Leninas ne        2021-07-2 19:04

darbininkų klasės atstovas. Rusijos darbininkai, proletariatas, negalėjo prabangiai gyventi Vakarų Europoje, Londone, Paryžiuje, Vienoje ir pan. Jie net nežinojo, kad tokie jų atstovai, Rusijos socialdemokratai, yra Vakarų Europoje ir dar remiami turčių ir turčių kvartaluose begyveną. Ar teisėtas sionistų noras, sionistų siekis, p.Raigerdai, atkurti savo valstybę yra nusikaltimas, yra antisemitizmas? Kiekviena tauta turi teisę turėti savo valstybę, o žydai ypač. Atkurti prarastas, okupuotas savo istorines tėvynes. Ir darbininkai, ir ne darbininkai turi savo kilmę, savo tautybę, savo istoriją, nežinojai, p.Raigerdai šito? Nėr žmonių be kilmės, be tautybės ir pan. Gal tamsta nebeskaitykite “Gyvulių ūkio”, o imkitės Žydų tautos patriarcho Theodor Herzl veikalų ir pagaliau perskaitykite jo knygas. XIX amžius Europoje buvo Tautų pavasario amžius, o žydai tuo metu irgi to pačio norėjo, norėjo savo tautos pavasario, bet pamatė, kad Europoje jie neturi atitinkamos žemės realizuoti tai pačiai idėjai, kaip Europos pavergtos tautos ir apsisprendė atsikurti savo istorinėje Tėvynėje. Herzl’is būtent apie tai ir rašo. Ir tai Jūs laikote antisemitizmu - norą ir planą turėti savo Tėvynę, savo valstybę? Jūs gal kuoktelėjote? Arba esate atviras demagogas, TSK(b)P istorijos nebepataisomai paveiktas - pagadintas. Nežinai, kad be žydų tautos dar yra ir kitų tautų, ir jų kančių istorijų, pavyzdžiui, indėnų, indų, bengaliečių ir taip toliau. Pagaliau airiai ir škotai irgi nemažai kančių yra patyrę istorijos bėgyje vien dėl to, kad jie airiai, škotai ir taip toliau, jau nekalbant apie lietuvius, kurie jokių privilegijų ir viršenybių neturėjo. Net kalba jiems buvo uždrausta, nežinai?

Raigerdas >Daliai        2021-07-2 18:53

Ponia Dalia, štai jūs rašote: “Dalia     2021-07-1 19:42

Niekaip nesuprantu,kodel tauta taip nemyli ir neberbia V.Lansbergio?”. Taip nėra, kad tauta nemyli V. Landsbergio. Bet nemažai žmonių tikrai nepritaria jo valdymo metodams ir jo elgesio “normoms” visos tautos atžvilgiu. Štai lietuvosrytas.lt patalpino savo tinklaraštyje Aloyzo Sakalo atsiliepimą apie savo klasioką Vytautą Landsbergį. Jūs tam galite pritarti ar nepritarti, bet, jeigu V.Landsbergis būtų buvęs sąžiningas vadovas, tai Lietuva nebūtų pradėjusi nykti. Tai abipusiai susiję dalykai, nes sąžiningi žmonės taip pat turi turėti savo teise, o jie Lietuvoje yra labiausiai nukentėjusi žmonių dalis. Štai cituoju ištrauką: „Man parodė N.Dušanskio raportą, kur mano klasės draugas V.L. įvardijo mane kaip antitarybiškai nusiteikusį, ir aš buvau suimtas bei nuteistas“, – žurnalistams sakė A.Sakalas. Jis taip pat pareiškė turįs liudininką, žinantį, kuris atkurtosios nepriklausomos Lietuvos politikas po 1990 m. kovo 11-osios leido aukštiems KGB karininkams, dalyvavusiems Lietuvos partizanų ir politinių kalinių kankinimuose ir žudynėse, ramiai išparduoti turtą ir pabėgti iš Lietuvos. Ir iš tiesų, „Patriotai“ įrašė tokį Audriaus Butkevičiaus (57 m.), tuometinio krašto apsaugos ministro, liudijimą. „Patriotai“ antradienio vakarą paskelbė išskirtinį tyrimą, kuris grąžino į rūsčius pokario laikus. Paaiškėjo, kad Landsbergių šeima II pasaulinio karo metais slėpė raudonojo pogrindžio vado Juozo Vito šeimą, o karui pasibaigus jaunasis V.Landsbergis, stodamas į komjaunimą, parašė okupanto veiksmus vertinančią autobiografiją”.

Šį kartą        2021-07-2 18:51

A.Rusteika pasielgė ŠLYKŠČIAI. Kas per daug - nesveika.

Raigerdas        2021-07-2 18:38

Gal, sakau tiesos.lt redakcija nustotų toleruoti neapykantos kurstymą žydų tautos atžvilgiu? Jau fašistinės Vokietijos nebėra daugiau nei 75 metai, o jūs vis dar nematote, kad yra skleidžiama Hitlerio ir Gebelso fašistinė propaganda. Ar jūs suprantate, galų gale, ar nesuprantate, kad neapykantą išreikti tautai, kaltinti tautą, gali tik PSICHIŠKAI NESVEIKI ŽMONĖS? NIEKADA NEBŪNA KALTA TAUTA, BET VISADA BŪNA KALTAS VIENAS ŽMOGUS, KURIS PRIKLAUSO TAI TAUTAI. JEIGU JIS NUSIKALTO, TAI JIS IR TURI BŪTI BAUDŽIAMAS. IR DĖL JO KALTĖS NEGALI BŪTI NUBAUSTAS JOKS KITAS ŠITOS TAUTOS ATSTOVAS. Kaltindami visą tautą, tie pusdurniai, gelbsti tikrąjį nusikaltėlį nuo bausmės, nes vietoje jo nukenčia kiti niekuo dėti žmonės. Kodėl jūs toleruojate visokių pamišėlių Anoniminius komentarus? Ar jūs suprantate, kad pamišėliui ar nusiklatėliui visada yra kalti kiti, bet ne jis pats? Pamišėlis dėl savo pamišimo gali kaltinti tame ir visą tautą, kaip tai darė Hitleris arba kaip darė tas idiotas Leninas, pradėjęs žudyti žmones dėl to, kad jie, neva, priklausė ne darbininkų klasei. Kodėl jūs palaikote bepročius? Nejaugi jūs nematote, kad tik dėl bepročių kenčia visi noramlūs žmonės?

O Kristina kas tokia?       2021-07-2 16:50

Negi Filipo Kirkorovo dainuška “Kristina”, kurio neįleidžia Lietuvon, o Kijevas jau atšaukė draudimą. Lietuvą vėl liko durniaus vietoje. Kas mus valdo, jei tokie dyvai dedasi Mūs Lietuvoje, nežinot? Kirkorovo neįleidžia, o Gudijos pabėgėliams - prašom!

> Ką tu sakai 16:22       2021-07-2 16:32

Paklausk Kristinos.

Ką tu sakai       2021-07-2 16:22

Negi Brazausko (AMB) tautybė žydiška? Pagal motiną?

Jokia virėja       2021-07-2 16:10

ar skalbėja, ar melžėja dar jokios šalies nevaldė. Tai baika runkeliams.

to Kas yra        2021-07-2 16:07

Jei jis būtų aklai vykdęs sionistų valią - seniai, kaip Brazauskas (AMB), būtų prezidentu išrinktas ir jau atpylęs dvi kadencijas. Ar dabar supratai?

Al.       2021-07-2 15:50

Raigerdai, kokiam veikale Leninas pasakė, kad ,,Kiekviena virėja gali valdyti valstybę” ?

Kas yra       2021-07-2 15:50

V. Landsbergis, jeigu jis vykdo (Ne vienas Landsbergis nevykdė,    2021-07-2 13:52) sionistų valią?

O kur prapuolė       2021-07-2 15:37

trys taisyklingi žodeliai “ir jos viršininką TASS-ą”. Dingo pakeliui į Čikagos KGB biurą ar pakeliui į Rygą - pas ES cenzorių Baltijos šalims? Dovanokit už rašybos ir komentaro kelio klaidas.

to Kas yra        2021-07-2 15:33

O kas yra semitizmas? Sionizmas - tai judėjimas istorinei valstybei atkurti. Kokiai - patys geriau žinote. Sionistai yra tie, kurie palaiko Robert H.Jackson’ą, kuris “Before leaving to Europe, on June 11, 1945, met Judge Nathan Perlman, dr.Jacob Robinson, and dr.Alexander Kohanski” - ir nusprendė, kad verdikte bus 6 milijonai. Mes irgi palaikome, nes toks Teismo verdiktas, nors lenkų prezidentas Dūda prieš kelis metus sakė kitaip - pamažino trimis milijonais, berods, 2019 metais. Tiek šiandien žinių, apeinant dezi LRT ir viršininą - TASS-ą.

Bjauru       2021-07-2 15:06

Liūdna. Kažkada kultūra spindėjusiam portale beliko tik komentuojančių, neretai ir jame besipublikuojančių spjaudymasis palankia vėjo kryptim. Tai primityvu ir žema. Tikriausiai dėl to ir gerb. V. Radžvilo senokai čia nebematom.

tikrai       2021-07-2 14:34

šlykštu p.Rusteika.Ir kaip jūs nepavargstat tampyti Landsbergio pavardę.Sakot ,paskutinį kartą,kažin ar ištversit.Jau tie jūsų rašinėliai…kam ir vardan ko visa tai,gal čia jūsų vaikystės traumos neduoda ramybės .Eikit geriau ravėti šieno, bus naudingiau visiems.

Kas yra       2021-07-2 14:23

Sionistai?

Ne vienas Landsbergis nevykdė,       2021-07-2 13:52

o visi buvę ir esantys valdžioje, nes to reikalauja Amerikos sionistai. Ir pats nevykdytum kartu su Raigerdu, kitaip lėktum pas ką?

Stiklo vslytuvas       2021-07-2 13:38

Raigerdai, kodėl V. Landsbergis nevykdė desovietizacijos?

Raigerdas>poniai Daliai       2021-07-2 12:51

Ponia, ar Putinas myli savo tautą? Ne.O ką jis sako? Kad jis tai daro vardan rusų. Ar myli A. Lukašenka savo tautą? Ne. O ką jis sako? Kad jis myli Baltarusiją. Tas pats yra ir su V.Landsbergiu. Duodu jums pavyzdį. Štai blogai dirba Švietimo sistema. Aš kaip vadovas, surandu, kas gali tai sutvarkyti, pasikviečiu, tarkim 5 specialistus, kurie dirba,pvz, nuo pusės metų iki metų, ir jie sutvarko šitą Švietimo sistemą. Toks yra V. Landsbergio sugebėjimas spręsti valstybines problemas, nes jis tiki LENINO idėja:“Kiekviena virėja gali valdyti valstybę”. Ta virėja yra anūkas. Pirmiausia, jūs nesugebate teisingai atsakyti į klausimą:kas išvadavo Lietuvą iš TSRS gniaužtų:V.Landsbergis ar Sąjūdis? Atsakymas aiškus - Sąjūdis. Kas įkūrė Sąjūdį? V. Landsbergis? Ne. Ką darė tada V. Landsbergis? Jis tuo metu dar vykdė bendrus Sąjūdžio aktyviausių žmonių priimtus bendrus nutarimus. Kada prasidėjo abejonės V. Landsbergiu? Kada jis pajuto savo autoritarinę valdžią ir jeigu ne Brazauskas, tai mes čia turėtume karinių veiksmais sudraskytą Lietuvą. Jūs ką neprisimenate jo vienašališkus kvailus sprendimus, kad jaunuoliai bėgtų iš TSRS kariuomenės? Kas su jais buvo vėliau? Jūs žinote jų istorijas? Nesigilinsiu į kitus šio veikėjo kvailus sprendimus, nes jų yra pakankamai daug. Toliau, jis vadovavo konservatorių partijai. Šita partija turėjo pakankamą rinkėjų skaičių, kad pratęsti tai, kas buvo numatyta Sąjūdžio dokumentuose. Ar buvo padaryta? Ne, nebuvo. Maža to, žmonės, kurie stovėjo prie Seimo ir buvo pasiruošę atiduoti savo gyvybes, dėl nepriteklių ir skurdo, buvo priversti išvažiuoti dirbti į užsienį. Kaip jis apie juos atsiliepė? Nežinote? Priminsiu:“jie išvažiavo užsidirbti ant grabo su auksinėmis rankenomis”. Čia ir yra TIKRASIS V. Landsbergis. Ar žinote, kokia yra viena iš bjauriausių žmogaus ydų? NEDĖKINGUMAS. ČIA IRGI YRA TIKRASIS V. LANDSBERGIS. Lietuva Sovietmečiu buvo stipri savo išvystytu Žemės ūkiu. Kaimas kiekvienam iš mūsų buvo vos ne šventas dalykas, nes ten gyveno tėvai, močiūtės, seneliai, kuriuos mes lankydavome, padėdavome, dirbdavome. Ir visa tai reikėjo sugriauti. Ne taisyti to, kas negerai, bet sugriauti. Ir tada pasidarė aišku, kad V. Landsbergis yra GRIOVIMO DIDMEISTRIS. Taip GRIOVIMAS taip pat yra KŪRYBOS elementas, bet GRIAUNAMA TIK TAI, KAS ATGYVENO, PASENO, BET IR TAI TIK TADA, KADA JO VIETOJE YRA SUKURIAMAS NAUJAS DAUG GERSENIS PROJEKTAS. Ar buvo tai padaryta? Nebuvo. Kodėl? Todėl, kad tai yra VADYBOS ELEMENTORIUS. Ar mokėsi V. Landsbergis VADYBOS? Ne. Kodėl? TODĖL, KAD KALAKUTAS IR TAIP VISKĄ ŽINO. Kaip visa tai vadinasi? AROGANCIJA. Ir štai šitas žmogelis, su visa ta ydų puokšte, pridarė tiek žalos Lietuvai, kad ji atsidūrė ties išnykimo riba. Lietuvos nykimo tendenciją dar sustiprino jo anūkas Gabrielius. Ar žinote Kristaus vieną labai svarbų išsireiškimą visai žmonijai, bet kuriai valstybinei įmonei, ir SEIMUI? Štai jis:„Juos atpažinsite iš jų vaisių. [...] Kiekvienas geras medis veda gerus vaisius, o kiekvienas išpuvęs medis – netikusius“. Tai buvo pasakyta apie NETIKRUS MOKYTOJUS. V. Landsbergis mušasi į krūtinę, kad jis yra katalikas. Tai, jeigu jis yra katalikas, tai kodėl jis nusispjauna į šitą Kristaus išmintį? Kodėl vien pagal šitą Kristaus išmintį negalima buvo sukurti valdymo sistemos, kuriose apie darbą valstybinėse įstaigose būtų sprendžiama pagal rezultatus, o ne pagal atidirbtą laiką? Taigi, jis netgi čia pastatė save aukščiau su savo KALAKUTO “aš viską žinau” išmintimi. Kaip atsitiko taip, kad senelis nesugebėjo ANŪKUI paaiškinti, kas yra KOVO 11 d.? Kodėl senelis nenuėjo pas anūką ir nepasakė: “klausyk, anūkėli, aš tau daug padėjau, bet dabar tu sumenkinai KOVO 11 d. ir aš esu liudininkas to, kaip žmonės aukojo gyvybes, kad kiti, tame ir aš, išliktume gyvi. Tu pasielgei kiauliškai ir neatleistinai šitų žmonių atžvilgiu. Aš prašau tavęs, palik šį postą, išeik iš partijos ir eik kur nors indų plauti. Plauk, valyk, šveisk juos tol, kol tu nesuprasi, kas yra Kovo 11 d. Kai suprasi, ateik į partiją ir pradėk joje veiklą, kaip eilinis pilietis. Ir siek savo pripažinimo tik darydamas Lietuvai ir partijai, daug gerų ir visuomenei naudingų darbų.Viskas, daugiau, aš pridurti neturiu ką”. Jeigu Lietuvos tauta nyksta, kaip gali turtėti Landsbergiai? Tai, ar ne vardan šito jis atsidūrė Sąjūdyje? Anūkas irgi jo vaisius, konservatorių partija taip pat. Atvirai pasakius, gerbiama ponia, aš nesėdėčiau prie vieno stalo nei su anūku, nei su seniu,-jie “NEKLYSTANTYS”. NES TAS, KAS KLYSTA, KLAIDAS TAISO, O JIE PALIEKA JAS TAISYTI MAN, JUMS IR VISIEMS TIEMS, KAS DAR TIKI, KAD VISĄ TĄ MĖŠLĄ, KURĮ JIE PRIKAUPĖ, KAIP TAS AUGIJUS SAVO ARKLIDĖSE, DAR GALIMA IŠMĖŽTI.

Raigerdas        2021-07-2 12:10

Kaip atsitiko taip, kad senelis nesugebėjo ANŪKUI paaiškinti, kas yra KOVO 11 d.? Kodėl senelis nenuėjo pas anūką ir nepasakė: “klausyk, anūkėli, aš tau daug padėjau, bet dabar tu sumenkinai KOVO 11 d. ir aš esu liudininkas to, kaip žmonės aukojo gyvybes, kad kiti, tame ir aš, išliktume gyvi. Tu pasielgei kiauliškai ir neatleistinai šitų žmonių atžvilgiu. Aš prašau tavęs, palik šį postą, išeik iš partijos ir eik kur nors indų plauti. Plauk, valyk, šveisk juos tol, kol tu nesuprasi, kas yra Kovo 11 d. Kai suprasi, ateik į partiją ir pradėk joje veiklą, kaip eilinis pilietis. Ir siek savo pripažinimo tik darydamas Lietuvai ir partijai, daug gerų ir visuomenei naudingų darbų.Viskas, daugiau, aš pridurti neturiu ką”. Ir pabaigoje ponia, jeigu Lietuvos tauta nyksta, kaip gali turtėti Landsbergiai? Tai, ar ne vardan šito jis atsidūrė Sąjūdyje? Kokie jo vaisiai? Anūkas irgi jo vaisius, konservatorių partija taip pat. Atvirai pasakius, gerbiama ponia, aš nesėdėčiau prie vieno stalo nei su anūku, nei su seniu, nes yra “NEKLYSTANTYS”, NES TAS, KAS KLYSTA, KLAIDAS TAISO, O JIE PALIEKA JAS TAISYTI MAN, JUMS IR VISIEMS TIEMS, KAS DAR TIKI, KAD VISĄ TĄ MĖŠLĄ, KURĮ JIE PRIKAUPĖ, KAIP TAS AUGIJUS SAVO ARKLIDĖSE, DAR GALIMA IŠMĖŽTI.

Dzeikas       2021-07-2 10:05

Rusteika, gana is sh kulkas lipdyti!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-2 8:10

Lietuviai, varom iš seimo apsišaukėlių gaujas, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 str. nuostata.
_______________________________________________
Visuotinio maišto pradžia. Nemaištauti yra pavojinga Tautos gyvybei.

> 2021-07-2 4:53       2021-07-2 6:16

pagal tavo, juliau Milaiti, kagebisto provokatorius pageidavimą, niekas nelos, kad ir kaip anksti užkakarikuotum!

O pats nesižavėk tokiais ir panašiais       2021-07-2 4:53

Tokią šventą neapykantą kaupia skola Bankui. Banko skolininkų nuomonė neįdomi, nes ką Bankas liepia - tą skolininkas ir daro. Liepia varyti ant Landsbergio - varo prieš Landsbergį. Liepia agituoti už Landsbergį - agituoja. Ir taip apie visus kitus: loja prieš apsiputoję arba už. Nesvarbu, ar tai būtų Landsbergis, Karbauskis, Vaišvila, Juozaitis, Puteikis, ar Rūtelė, ar dar kas nors kitas, pavyzdžiui, Uspaskis. Mūsų ekonominis ir politinis Lietuvos elitas va dabar loja už Švabą, už visuotiną sunulinimą („Great Reset“, arba lietuviškai – „Didysis sunulinimas”, runkeliams vadinamas dar ir “Didžiuoju perkrovimu“), ir istorijos skaičiuoklę nuo Covid-19 metų, nes šalis ir jie patys prasiskolinę arba skolingi už išsilavinimą, diplomą, karjerą, meilužes ir pareigas - šiltą ir socialiai saugią vietelę visuomenėje. Už asmeninę gerovę ir socialinį saugumą, o į kitus tokiems nusispjaut. Putinas susinulino ir mūsų švabistai-kovidistai nulinasi ir nulina Lietuvos ubagėlius - krapšto iš jų kišenių paskutinius pinigėlius ir kol paskutinių neiškrapštys, tol plandemija tęsis. Kaukes nešioti teks, kol ubagynas nebus galutinai sunulintas arba kol visapusiškai Landsbergis nebus aplotas tokių skolininkų arba kas nors kitas pagal Banko “Trockis” pageidavimą.

Žaviuosi       2021-07-2 0:36

Rusteiką skaitau eilę metų. Jo mintims pritariu. Kartais netgi žaviuosi. Kaip ir šį kartą. Būčiau labai dėkingas, jei autorius pasidalintų patirtimi, kokiais būdais įmanoma sukaupti tiesiog tokią šventą neapykantą.

ah1       2021-07-1 22:02

JIEMs negalioja Konstitucinio Teismo 2002 metų birželio 19 dienos nutarimas „...akivaizdu, jog 1990–1992 metais dirbusios Aukščiausiosios Tarybos pirmininko statusas nėra tapatus 1992 metais Konstitucijoje įtvirtinto prezidento, kaip valstybės vadovo, statusui.“ ?
JIEMs negalioja LR Konstitucija? Esame okupuoti žydų? Žydai duoda Galimybių pasus, žydai turi prieigą prie valdžios vartų, žydai kontoliuos mūsų sveikatą, žydo Georgijaus Švarco Sorošo tarnai propoguos “šūdaterlizmą” vakams, vergausim pagal JAHVĖS/ VIEŠPATS sukurtą vergovinę - bankopalūkinę sistemą žydams?

Gal jiems       2021-07-1 20:13

nereikia Lietuvių valstybės? Nori būti Žečpospolita arba Rusijos kokiu tai kraštu, arba Švabo projekto švilpukais.

Dalia       2021-07-1 19:42

Niekaip nesuprantu,kodel tauta taip nemyli ir neberbia V.Lansbergio?

Al.       2021-07-1 18:21

Išeidami rusai sakė, gerai, prakeikti nedamušti fašistai, dar mus paminėsit. Savo nepriklausomybę ir Sajūdiso vadus keiksit vien išgirdę tą žodį. O savo vadą vadinsit ožiu. Na ir ką ? Negali neigti ir sąjūdiečių pastangų, bet komunočekistai savo tikslą pasiekė. Savo agentų rankomis patenkino žmogiškąją tuštybę ir tuo dar pažemino Sąjūdiečių vadą liaudies akyse. Kartu apdovanojo už paramą sodomitų klausime. Ir kartu - išeliminavo iš bet kokio oponavimo būsimajame Didžiajame Perkrovime.
Lygiagrečiai, tų pačių politikų rankomis diskredituojami 1941 m. sukilėliai.

Raigerdas       2021-07-1 18:10

Štai komentatorius posttringauja:“Hm.  2021-07-1 16:31 Lietuvoje yra TIKRŲ problemų”. Kas čia per “tam TIKROS” problemos? Perkaitai saulėje, kad pradėjai šnekėti apie kažkokias mistines “TIKRAS” problemas? Lietuvoje ir toliau auga skurdas ir emigracija. Lietuvoje ir toliau šlubuoja TEISINGUMO sistema, Švietimo sistema, o dabar dar prisidėjo ir Užsienio reikalų ministerija. Matomai su savo perkaitusia galva pamiršai kiek ir kokių medalių buvo ant Leonido Brežnevo krūtinės? Kartais galima matyti net tokį paradoksą, kai apdovanojimai nebetelpa ant švarko, tada jie yra kabinami ant kelnių.Su Lietuvos valdymu įvyko tragedija, nes Autoritarinio valdymo sistemos nebuvo sugriautos. Batlaižiai nori įtikti ir tam jau kuriamos atitinkamos sistemos, kurios leis batlaižiams užimti valstybės valdyme postus, kai nereikės jokio profesionalumo, jokios moralės, kaip tai dabar yra su Gabrieliu Landsbergiu. Kieno dėka jis atsidūrė komunistkonservatorių vadovo poste? Šitas vaikas atsidūrė savo gabumų dėka ar Autoritaristinės valdymo sistemos komunistkonservatorių partijoje dėka? Kaip jis gali vadovauti partijai, susikūrusiai dėka Sąjūdžio judėjimo, jeigu jis sulygina pagal svarbą partnerystės įstatymo priėmimą su Kovo 11 d.? Tai, jeigu jūsų tas V. Landsnergis yra tikras Lietuvos vadovas, tai kodėl jis nepasiūlo programos, kaip įveikti skurdą, kaip įveikti emigraciją, kaip sustabdyti lietuvių tautos nykimą? Ar pats su savo perkaitusia galva nesupranti, kad tai yra VADOVO PATI PIRMOJI PAREIGA YRA TA, KAD JIS PRIVALO PASIŪLYTI KAIP EFEKTYVIAI IŠSPRĘSTI IŠKILUSIĄ VALSTYBĖJE SVARBIAUSIĄ PROBLEMĄ? Jis yra atsakingas už skurdo atsiradimą Lietuvoje, nes Sovietinėje Lietuvoje tokio skurdo nebuvo. Valstybės valdyme batlaižiai suskumba sukurti AUTORITARISTINIO valdymo sistemas. Tai, kodėl šitie batlaižiai nepademonstruoja KAIP REIKIA SUKURTI TEISINGUMĄ VALSTYBĖJE? ŠVIETIMO SISTEMĄ VALSTYBĖJE? Ar norite aš jums nurodysiu specialistus iš Švedijos, Vengrijos ir kitų šalių, kurie gali sutvarkyti šitą neįgalių valdininkų armiją, ir ten padaryti tvarką? Ar jūs suprantate, kad žmogus yra apdovanojamas ar pakeliamas į aukštesnį postą tik pagal nuopelnus? Ką veikė visą tą laiką V. Landsbergis, jeigu iki pat šiandien jis nieko neišmano apie ekonomiką? Paklauskite V. Landsbergio, kas yra POLITIKA? Kodėl jūs jo bijote paklausti? Jūs bijote, kad jis nusišnekės? Tada paklauskite anūko. Bijote, kad ir jis nusišnekės? Jūs bijote išvysti, kad KARALIUS NUOGAS? Jūs šito bijote? Kokio velnio jūs čia stumiate į Lietuvą tą AUTORITARINĘ VALDYMO SISTEMĄ? Ar žinote, kad Šiaurės Korėja save laiko DEMOKRATINE RESPUBLIKA, o Pietų Korėją jie laiko tik Respublika, bet ne demokratine. Ar jūs nors suprantate, kad valstybėje yra skurdas, tik dėl to, kad ji yra valdoma NAPOLEONŲ, NARCIZŲ IR BATLAIŽIŲ? Pašalinkite visą tą mėšlą, pakeiskite juos į normalius, profesionalius aukštos klasės specialistus, turinčius moralę, gerbiančius ir mylinčius savo tautą, o ne statančius savo interesų aukščiau tautos interesų,  ir skurdas pradės nykti, valstybė atsigaus ir tauta pasieks savo žydėjimo periodą. Ar jūs šitą suprantate ar jūsų perkaitęs ir ribotas protas nepajėgia šito suprasti. Jeigu nepajėgia, tada imkite skaičiuotuvą ir skaičiuokite, kiek kainuoja valstybei vieno tokio GAIDŽIO, KALAKUTO ar kvailio išlaikymas ir kiek kainuoja genijaus išlaikymas? Jūs nesuprantate, koks yra kokybiškas tame skirtumas? Ir jūs nesuprantate, kad nei Gaidys, nei Kalakutas, nei kvailys neišspręs pagrindinių PROBLEMŲ, ESANČIŲ VALSTYBĖJE DUOTU MOMENTU, BET TAI PADARYS GENIALIAI PARUOŠTAS TAM DARBUI SPECIALISTAS? Jeigu nesuprantate, tai kodėl kišate savo trigrašį į diskusiją, kurioje jūs nieko gero negalite pasiūlyti?

Sofkutės švancams       2021-07-1 17:00

Oi, kiek čia kietų gudragalvių prisirinko, gebančių skelti karą Amerikai? Ar pačių proto blauzdos ne per plonos, ką? Jei Landsbergį remtų sionistai Amerikoje - Landsbergis seniai LR Prezidentu būtų išrinktas. O jei jis būtų dar ir kagebistais - tai jau ir dvi kadencijas LR Prezidento pareigose seniai būtų atpylęs. Na, neremia jo sionistai - būkit ramūs. Nusiraminkite. Ar dabar supratote? Tyčiodamiesi iš Kovo-11-osios, kur norite atsidurti kartu su Juozaičiu arba tais Dubnos veselnykais, ką? Esat Banko skolininkai - nuomonės neturit ir tylėkit.

Kurkime ŠS grupes vietose       2021-07-1 16:39

K…Kartu galime užkardyti Anūko vadovaujamo liberastinio valdančiųjų lagerio šėlsmą rudenį.
Kaip buvęs LPS Kauno IG narys ( niekada nebuvęs jokioje partijoje, bet dalyvavęs keliuose demokratiniuose judėjimuose, oponavusiuose ONS režimui), kaip Maršo ir 3-jų dienų jo tęsinio ištvermingas dalyvis ( bei infoplatintojas komentaruose ir laiškuose aibei pažistamų žmonių),  noriu pasidalinti keletu idėjų su visuomeniškais asmenimis..
Rudens sesijoje ONS režimas SUSITELKĘS galingai kontratakuos neabejotinai.
Jie pasimokė iš klaidų ,kai buvo pristabdytas ( DĖL Maršo iniciatoriaus ,pasiaukojančio visuomeniško žmogaus R. Grinevičiaus suburtos komandos veiksmų, pasitelkus aibę žmonių bendram veikimui)  partnerystės įstatymas ir panašūs žingsniai.
Be abejo, skubiai reikia kurti ŠS grupes ir reikia pagirti kilniam darbui pasiaukojantį ŠS aktyvą už šį sprendimą ir suvažiavimo idėją
BET lygiagrečiai būtų labai pravartu -
1.. ŠS lyderiams ( jų atstovui) sukviesti išsibarščiusius mažuosius bendram veiksmų planui, bendrų vertybių  ir bendrų politinių tikslų aptarimui…

Tinka ŠS kvietimui ,manau,CP, tautininkai, ,Kartų sąjunga, DK žmonės, Liet. sąrašo atstovai , P.Urbšio kolegos, bei kai kurių, nuo biudžeto ir užsienio bei verslo pinigų ,nepriklausomų NVO žmonės.
(Jei NS vadovai dėl savų ,kaip visuomet pačių kilniausių sumetimų...smile smile ignoruos kvietimą ir kels eilę salygų,  tegu mumifikuojasi toliau, sektantiškai pavieniai veikdami. Jie susimovė dėl nesolidarumo ir pasikėlimo per prez. rinkimus, per EP ir Seimo rinkimus. Jie liko nuošalyje Maršui įsibėgėjant. Jei net Rusteikos pasitraukimas iš partijos jiems netaps blaivinančiu nelaimės ženklu, tai reiškia, kad jie eis į paraštes toliau… Ir be jų plebėjai jau organizuojasi ŠS formate.)
Apvalaus stalo kompanijai ,manau,netinka prokremliška, nepatikima Vaišvilos-Nako-Lakstučio grupuotė, bei samoningo 3 proc. kartelės išdaviko ( ir apv. stalo ignoruotojo Seimo rinkimuose ) J. Dagio partinis darinys.
3. Manau, galėtų būti sudaryta nuolat veikianti koordinacinė grupė, kuri
4. Turėtų vėliau tartis su prooligarchiniais ir slidžiais ,savo esme, valstiečių atstovais ir ,net galop,  TS krikdemiškos grupelės žmonėmis. (Beje, Skvernelis, Tomilinas ir dar keli liberalūs ,,valstiečiai’’ (liberastų Trojos arkliai valstiečių stovykloje)ką tik nepalaikė, anot Puteikio , prezidento pozicijos užtariant Vengriją....).
5. Reikėtų tartis ir dėl demokratinių jėgų susitelkimo, siekiant įsigyti radijo stotį ( konkurse ) arba išsinuomoti nuolatinę laidą Pūko radijuje.
Atsiprašau už įkyrumą, bet aš žmogus, kuris visada raitojasi rankoves bendram, labui ir sąjūdietiškam telkimuisi prieš ONS režimą...Gal Kaune pavyks ir ,tarkim, ,,Dainavos’’ Šeimų sąjūdžio grupę įkurti , kelias savaites padirbėjus…:)
Algirdas

Hm.       2021-07-1 16:31

Lietuvoje yra TIKRŲ problemų. Lietuva turi TIKRŲ priešų. Kartais, deja, Lietuvoje įvyksta TIKRŲ nesąmonių. Tai kokio velnio, kai yra dalykų, TIKRAI vertų pasipiktinimo, eikvoti laiką ir pastangas, rašant tiek piktų žodžių dėl V. Landsbergio? Šiaip ar taip, tam tikru metu už jį Lietuvoje aukštesnio valstybės pareigūno nebuvo. Taigi, jis buvo aukščiausias valstybės pareigūnas. Tai, žinoma, akivaizdu ir be specialaus įstatymo, bet jeigu bus ir įstatymas, niekas nuo to nepasikeis. Nusivyliau tamsta, p. Algimantai. Apsiraminkit.

Taip, Banko       2021-07-1 14:07

skolininkai nuomonės neturi - tokie pat, kaip Covid’o avinai.

to kgb agentas       2021-07-1 14:06

O pats kas tokis, ypač jei rinkai AMB-lą arba kolchoznikus?

kgb agentas,       2021-07-1 13:09

kgb agento sūnus, seime, lovio politikams įgavus daugumą, skelbiamas buvęs valstybės vadovu, šalis verčiama žydų protektoratu

to Raimundas        2021-07-1 13:03

Tamsta gali skelti Amerikai karą? Esi toks jau kietas, ane?

Rusteika       2021-07-1 13:01

galėtų garbingesnę už Landsbergį vietą užimti, jei gebėtų sustabdyti kovidistų bakchanaliją ir išspręstų socialines problemas, bet matyt negali, kaip negalėjo ir anuomet užimti Landsbergio vietos. Na, o kolchoznikų ir Banko vergų nuomonė neįdomi. Turite paskolą, esate skolingi Bankui ir tylėkite - nesikiškite į politiką.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-1 12:31

Tebūnie prakeiktas l klastingas Tautos bei Lietuvos priešas Vytautas Landsberg’is.
_______________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 liepos 1

>Tamsta, matyt,        2021-07-1 11:58

O Tamsta, matyt, neturit daugiau ko veikt - tik su Rusteika kariaut?

Raimundas       2021-07-1 11:56

Mielas Algimantai, dar šlykščiau yra tai, kad tartiufo įprezidentinimu gauja pridengė katastrofišką seimo sprendimą. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pertvarkymo į akcinę bendrovę įstatymą. Nuo 2023 m. sausio 2 dienos Uosto direkcija taps akcine bendrove, kurios 100 procentų akcijų valdys valstybė. O tai reiškia, kad visa uosto ifrastruktūra bus parduota hansui,john’ui ar ivanui. Esmė ta, kad pelnu naudosis nebe Lietuva.
Pertvarkyti įmonę į akcinę bendrovę buvo nuspręsta po to, kai Lietuva įstojo į tarptautinę Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO). Ši organizacija rekomendavo Lietuvai sumažinti valstybės įmonių skaičių, pertvarkant jas į akcines bendroves.  Taip vyksta tikrasis išvalstybinimas, o tartiufo dalyvavimas tame yra prioritetinis.

habilitās       2021-07-1 11:46

Lavonai pūva ir visada skleidžia kvapą. Tai natūralu. Lyžtelėjo Seimo pirmininkė ir Premjerė Papūnio užpakalį ir tiek.
Šlykštėtis reikėtų tuo, kad kubilistanas vakar išėjo atostogų, palikęs nuo šiandien iškastruotą konstituciją.

Va taip va       2021-07-1 11:41

Raskit 10 skirtumų tarp Lietuvos ir Rusijos ,,vor v zakone’’ karūnavimų?

ĮSITIKINĘS       2021-07-1 11:41

Seimas NETURI GALIŲ rinkti šalies vadovo, skaitykite konstituciją. Visi tie karalių rinkimai niekiniai.

Dvigubi standartai       2021-07-1 11:40

kada buvo svarstymai dėl prezidento Rolando Pakso, tai koncervai šaukė, kad negalima priimti įstatymo dėl vieno žmogaus, o kgb profesoriui dėdulei tai negalioja ?

Kada balius?…       2021-07-1 11:39

Kam jam tas vadovo vardas??? Dievuli, senis jau sukriošęs, pampersas prisysiotas kabo iki žemės, susuktas į kuprą visas, balsas dreba, vemt verčia nuo jo. Šlykštu žiūrėti!…

sutrikusios psichikos       2021-07-1 11:25

senoliui tik vienas tikslas prieš akis - paminklas šalia AMB, iškilmingos laidotuvės… Ne veltui padovanojo ir suparalyžiavo partiją anūkėlui (pedofiijos aukai). Tik niekad negalvojau, kad toje partijoje tiek avigalvių, kuriems vadovauja pienburnis,pedofilijos auka. BJAURU.

Tamsta, matyt,       2021-07-1 11:23

neturit ką veikt - tik su Landsbergiu kariaut, kaip ponas leidžia? O jei neleistų, ką darytum?

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.