Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Pasiektas naujas dugnas – naujo etapo pradžia

Tiesos.lt redakcija   2020 m. balandžio 8 d. 6:07

32     

    

Algimantas Rusteika. Pasiektas naujas dugnas – naujo etapo pradžia

Kas vakarą vis pagalvoju: o kada konservatoriai ištrauks nuzulintą plokštelę „rusai puola“? Kada pagaliau bus atkreiptas nesusipratėlių dėmesys apie grėsmę nacionaliniam saugumui, kurio niekas – be vienintelių kovotojų už Lietuvą – nepastebi? Juk turi kas nors kreiptis į pasaulį ir visus geros valios žmones, kad atvertų akis! Juk turi rinkėjai ir visa pažangioji Visata mus pastebėti!

Ir štai A.Kubilius ir R.Juknevičienė kovo 31 d. sukurpia pareiškimą į Europos Sąjungos vadovybę ir visų Europos Sąjungos valstybių lyderius – lygis, ar ne? Kreipimasis – rusai puola! Kremlius naudojasi pandemijos situacija dezinformacijai ir propagandai! Skleidžia klaidingą ir nepagrįstą kritiką šventajai Europos Sąjungai už neveiklumą!

Mielas Andriau ir Rasa, pasakykit: o ką gi oponentams kritikuoti, jei ne priešininkų klaidas ir neveiklumą? Aišku, prakeikti rusai tik apsidžiaugė, pamatę Briuselio bejėgystę ir veidmainystę pavojaus akivaizdoje, bet ar kritikuojantieji dėl to kalti?

Ar kalti tie, kurie nieko nepadarė, ar visa tą matanti ir kritikuojanti Lietuvos ir Europos visuomenė, praktiškai visa mūsų žiniasklaida? O gal kalta Italija ir italai, kur Europos Sąjunga tapo keiksmu ir miestų ir miestelių merai visoje šalyje nuleidžia ES vėliavas, o ją iškėlęs gali kaip mat gauti į snukį?

Ilgai konservatorių šviesuliai laukė, kad pasipiktinusi visuomenė mūru pakiltų prieš Kremlių ir jie galėtų ant bangos stoti naujos kovos Vardan tos priešakyje. Deja, nesulaukė. Pasaulinio lygmens kreipimąsi publikavo tik Panevėžio informacijos centras. Feisbukuose pasišaipė V.Laučius, visi pasijuokė ir pamiršo.

Visi, išskyrus autorius. Visą savaitę stachanovietiškai dirbo, skambino, rašė, tampė Briuselio koridoriuose kolegas už skvernelių. Ir iš daugiau kaip septynių šimtų deputatų pareiškimą pasirašė A.Maldeikienė, L.Mažylis ir dar pora dešimčių durnelių.

Susijaudinę konservatoriški eurodeputatai, matydami, kad ir vėl niekas jų šventos kovos nepastebi, šiandien rytą pateikė Eltai mokamą „pareiškimą spaudai“ ir sustingo laukdami rezultatų. Elta įdėt pareiškimą tai įdėjo, bet su prierašu „Dėmesio! Už šią informaciją ELTA neatsako. Už tai atsako ją publikavęs klientas“.

Kaip sunkiai slinko laukimo valandos! Valio, paskelbė Šiaurės Lietuvos informacijos agentūra AINA! Andrius su Rasa bemat deda savo feisbukuose ir pastato ausis. Bet vėl slenka valandos, o I.Šimonytė tyli, G.Landsbergis nepasidalina, Delfis, LRT, 15min nepublikuoja! Ateina vakaras, programa „Vremia“ ir komentatoriai tyli!

Atsiminkit šią dieną, to dar nebuvo – tai naujo etapo pradžia. Visiškas fiasko, mielieji. Savaitę dirbot, o net konservatorių pakalikams ir ištikimiesiems pseudožurnalistams tapo gėda publikuoti jūsų sugalvotas nesąmones. Pasiektas naujas dugnas.

Nors iš apačios jau girdėt, kaip beldžiasi jūsų kolegos.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vardas       2020-04-11 13:13

Isvaziavo KonserVatnikai Kubilius su Jukneviciene i EuroParlamenta, ju vietas LRSeime uzeme liberastiniai KonserVatnikai Gabrielius Landsbergis ir Ingrida Simonyte. Baisu ir pagalvoti jei liberastiniai KonserVatnikai Gabrielius Landsbergis ir Ingrida Simonyte isvaziuotu i EuroParlamenta, kokie dar KonserVatnikai pakeistu padugnes Gabriuka ir Ingriduka.

Konspiracija       2020-04-11 11:39

Šita aprašyta naftalininė porelė jau ntąjį kartą naudoja nevykusį  konspiracijos būdą, t.y. kad niekas neįtartų jog jie dirba kremliui, klykia,kad rusai puola

stasys        2020-04-10 7:44

Vaidui Vds .. o man atrodo kad Jus čia ne ta klausima uždavėte . Kada reikia susirūpinti kai sulauki atsakymo ?

ah1       2020-04-8 20:22

jeigu kas ką ir užpuolė - tai virusas smegenis, bo jokie rusai nepuola, nes rusus puola caronovirusas, putinas bunkeryje o rusai mėnesiui karantine uždaryti.

debilavotam stasiui       2020-04-8 18:16

Pailsėk, nes suprakaituosi.

stasys        2020-04-8 17:15

Panašu kad dori ir protingi internautai pavargo ieškoti ir spėlioti kokio dugno ieško autorius ? Tikiuosi tai ne stiklelio ir ne tas kuriame žmonės neklausia o kokia šiandiena diena . Na taip konservatoriai ir ju partneriai vis dar didį jėga ..skirtingai nuo autoriaus aš jaučiu pagarba tiems minėtiems politikams jie žino ir jaučia kada jų dalyvavimas vidaus politikoje tik trukdytu suvienyti Lietuva bendram tikslui . Deja tokiu ‘dugniniu šamų’ pas mus dar tikrai netrūksta ..

Kinijoje       2020-04-8 15:01

pandemija baigėsi po trijų mėnesių.Taip bus ir čia.

> Laumėjantis       2020-04-8 14:26

Įtariu, kas čia senatvėje keičia lytį. Gal ir nieko tokio, jei tik pinigų hormonams užteks. Juo labiau, kad ir pagal charakterį ta naujoji lytis lyg ir nieko… Tik va - žodžio šaknis su galūne niekaip nedera. Vyrų laumių nebūna. Net vištgaidžių smile .

Dugnų dar bus       2020-04-8 12:49

autoriui ir šio portalo skaitovams linkiu kantrybės juos skaičiuojant.

DD plius DD- Laumėjantis       2020-04-8 12:38

Tą erzacironijos perlą vartoja daug kas. Rusteika čia tik vienas iš ne pačių dideliausių. Antai madam Brazauskienė- ji irgi yra panašiai pigiai pašaipiai pareiškusi, kad ją “rusai puola”.

Tomas J.       2020-04-8 12:16

Kaip reta tiksliai, teisingai, aiškiai.
Kas turi akis - mato. Aklas nusiskandins Siloamo tvenkinyje..

Laumėjantis       2020-04-8 11:48

Dėl pasakymo ,,rusai puola”. Ilgą laiką nesupratau to pasakymo. Nors truputį domiuosi politika, bet aš niekur nemačiau, kad kas nors kalbėtų apie puolančius maskolius. Žiniasklaida rašo apie padėtį Ukrainoje - taip, apie besitęsiančią dalies Sakartvelo okupaciją - taip, apie maskolių armijos koncentracijas Karaliaučiuje ir Pichtvoje-Pleskavoje, apie jų karinius planus - taip, bet jokio ,,rusų puolimo” neteko aptikti. A, tiesa ,,Kario” žurnale kažkada buvo straipsnis apie - atvirkščiai - maskolių ,,surastus” NATO planus  užpulti Maskoliją ir su Maskvos puolimo kryptimis. Ir dar tada žiniasklaida kalbėjo apie tai, kad puola mašalai- Druskininkus… Ir tik gal prieš gerą pusmetį supratau, kad terminu ,,rusai puola” maskoliai šaiposi iš savo saugumu susirūpinusių Lietuvos ir kitų NATO šalių gyventojų. Tad visus kviesčiau neplatinti pačių maskolių sugalvoto termino ,,rusai puola”.

habilitās       2020-04-8 11:19

„Juk turi kas nors kreiptis į pasaulį ir visus geros valios žmones, kad atvertų akis!“

Kas turi akis, mato daugiau nei dvaro intrigantai. Pandemija parodė tai, ko niekas ir niekada nepripažintų, ir net nekreiptų dėmesio, jei ne virusas. O būtent, kad institucijų skaičius ir jose sėdinčių biurokratų skaičius nedaro jokios įtakos situacijai, jei ta situacija tampa nestandartinė. Absoliučiai jokios, nepriklausomai nuo tose institucijose prisodintų giminaičių, draugų, sekso partnerių skaičiaus, jiems suteiktų pareigų bei duodamos algos.
Kad ir kokio mastelio teritorinį vienetą beimtum: vietinės reikšmės miestą, konkrečią valstybę ar tokį darinį kaip ES, su jos struktūrom, priimant sprendimus nestandartinėse situacijose visos jos yra tik balastas.
Vakar pranešė, kad JAV prezidentas stabdo Pasaulio sveikatos organizacijos finansavimą, dėl netinkamo jos darbo, Lotynų Amerikoje institucijos nesugeba surinkti gatvėse gulinčių lavonų, mirusių nuo viruso, Brazilijoje gyventojai miestų kvartaluose organizuoja privačias greitąsias pagalbas, nes oficialios institucijos jokios pagalbos neteikia. Tai, kad Lietuvoje nėra gatvėse lavonų, o tik skelbiama statistika, institucijų veiklą geresne nepadaro.

stasys        2020-04-8 10:44

Gal autorius suklydo ? panašu kad niekam neįdomu ko ten laukia pasiryškinant A.Rusteika . Gal tos svajos apie ant taburetės nenustygstančius konservatorius buvo iš karto klaidingos ir perdėtos ?. Autorius elementariai sumaišė istorijos puslapius ir SĄJUNGAS . Na juk taip kartais nutinka prabundi pacmielnas ryte o už lango “laimingi” praeito šimtmečio 80- tiesi . Tada tikrai verta būtu klausti kodėl nesimato pastangų iš centro ..kur žiuri partija teisinga . smile))

Dzeikas       2020-04-8 10:09

Kisui:
Balsu rinkimuose pirkimas nera problema.Problema yra nesugebejimas uzkardyti pirkeju kontrole rinkejams kaip tie prabalsavo.
Cia kazkas skeryciojosi apie zmogaus teisiu ir laisviu sasaja , atsakomybe.
Tai va.Siulyti pinigus uz tai,kad prabalsuosi taip ar anaip nera joks nusikaltimas.
O stai bandymas KONTROLIUOTI KAIP rinkejas prabalsavo yra gresme ir zmogaus laisvei ir demokratijai.
Todel turetu buti taikoma:
1.Kriminaline atsakomybe isinesti vaizdo iraso prietaisus i balsavimo kabina ir biuleteniu fotografavimas.
2. Teise ieinanciojo i balsavimo kabina apieskojimui.
3. Biuleteni butu draudziama pildyti PRIES ieinant i balsavimo kabina.
Pagal tokius principus turetu buti ir balsavimo rinkimuose organizavimas.

Aišku       2020-04-8 10:05

Aišku, kad ten sėdi visi dėl lovio, o jei kas ir pasiūlo kokią progresyvesnę mintį tuoj gauna per galvą ir vėl sėdi tylėdami. Nezabudkininkų “lyderiai” vis pramušinėja naujus dugnus, esu tikra, kad tarp jų tikrai yra kas tą suvokia, bet tiesiog tyli.

Dzeikas       2020-04-8 9:58

>Dzeikuijui:
Suplaku ne as. Suplaki tamsta.
Davatkos metodas apsaukti vyra pasisveikinusi su maza mergaite pedofilu.

Kis       2020-04-8 9:55

as tu idiotu pareiskimus vadinu propogandiniais tik is labai patriotiniu zmoniu.Ka jie per savo buvima atliko su + zenklu?Paieskokite,jus gal ir atrasite,man nepasiseke ypac to Burandino asilo karjeros,jeigu ne tetukas akademikas butu karjera ir pabaiges laborantu-megintuveliu ploveju,tikiu kad nauda butu zenkliai didesne.O balsu pirkimai pradininkais buvo izymusis Andriukas,apie kuri buvo dsayg rasyta kai jis pirkes Zirmunuose ,kazkurioje valgykloje.

stasys        2020-04-8 9:36

Ką mano Reigardas apie A.Rusteikos str. nesunku nuspėti , naujiena ta kad ponulis sakosi žinąs ko nori kremlius ir ko siekia . Na to nepavyko nuspėti ar prognozuoti į priekį jokiam rimtam politologui ir tai nieko gero nežadantis ženklas . Aš skaitau laikas jau apsvarstyti kitą problema , kaip ginsimės ir su Reigardu nuo tokio reiškinio kaip „Kubilius ir raselė“ puola . Gal čia bus kokiu pasiūlymų ? aš tai neskubėčiau skelbti karantiną .. pakaktu tuos kelis izoliuoti ir stebėti ,.. ilgai stebėti , gal tai turi ka nors bendro su covid-19 .?

Povilas       2020-04-8 9:29

Šiandien perskaičiau vieno tikrai rimto profesoriaus pastebėjimą:
“Mokslininkai aiškiai įrodė, kad Valdžios Galia daugumai Žmonių pažeidžia galvos smegenis – elgsena panašėja į Žmonių, kurie patyrė trauminį galvos smegenų sužalojimą!
Dacher Keltner, Berklio (JAV, Kalifornija) universiteto psichologijos profesorius, apie du dešimtmečius tyrė, kaip valdžia pakeičia Žmonių smegenis. Iš daugybės tyrimų padarė išvadą, kad Žmonės, kurie įgyja valdžios galią, pradeda elgtis taip, lyg būtų patyrę trauminį galvos smegenų sužalojimą.
Jų smegenys po „valdžios galios atakos“ pradeda mažiau suvokti riziką, elgsena tampa labiau agresyvi ir impulsyvi, į viską žiūri iš aukšto ir, svarbiausia, praranda gebėjimą matyti dalykus kitų žmonių požiūriu.”

Raigerdas        2020-04-8 9:13

Aišku, gerbiamas Algimantas Rusteika visiškai teisingai sukritikavo A. Kubilių ir Raselę. Tačiau, pažiūrėkite į jų nuotraukas su jų apsiblaususiais žvilgsniais. Ten nematyti intelekto. O jeigu jo ir yra, tai jo užtenka tik tam, kad atlikti kažkokį menkavertį darbą, bet ir tai nėra svarbiausias jų darbas, nes daug svarbesnis darbas, kurį jie tikrai uoliai atlieka, tai sugadinti bent trumpam, kam nors nuotaiką. A. Kubilius ir Raselė, kaip jie įsivaizduoja, surado priešą, kuris yra blogesnis už juos. Taip, iš tikrųjų, kremliniai pranoksta savo kriminaliniais metodais, ypač klasta, A. Kubiliaus ir Raselės metodus sutirštinti, iškreipti faktus sau naudinga linkme, pabarstant visa tai šmeižikiškais prasimanymais. Ir, deja, dėl intelekto stokos, jie nesugeba suprasti, kad tokią putrą, kokią išvirė A. Kubilius ir Raselė, ir bando “pavaišinti” Europos Sąjungos vadovybę, jie nevalgo, bet straipsnio autoriams vaidenasi, kad visa ES vadovybė ir šalių ministrai, tuoj tuoj puls srėbti tą putrą, o gal net paprašys net pakartoti. Toks, deja, yra tas sovietinis išsilavinimas, kurį savyje nešioja A. Kubilius ir Raselė savo stereotipų pavidale, ir kuris nelabai pakito, gal tik atsirado naujas priešas - Kremlius vietoje sovetmečiu buvusio “Fashystkogo Zapada, i prokliatyx amerikantsev”. A. Kubilius ir Raselė, dėl savo “galingo intelekto” (kaip jie mano apie save),yra nepajėgūs suprasti, kad Vakarai išgyveno fašizmą, kaip mes išgyvenome komunizmą, ir puikiai skiria fašistines neapykantą kurstančias gaideles, taip pat kaip ir skiria ir tą postkomunistinę makalynę, kuri yra postkomunistinių valstybių politikų galvose, todėl žiūri į juos su nuolaida, kaip žiūrima į nukainuotą prekę. Vakarų politikai puikiai supranta, kad tie postkomunistiniai politikai atbėgo čia tik todėl, kad ištiesti rankutę ir, kad į ją būtų įmesti euriukai, nes kitaip, tos išsivadavusios nuo karinės-kriminalinės Kremliaus “meilės” tautos, gali pradėti šluoti nuo valdžios tokius politikus, kaip A.Kubilius ir Raselė. Ko nenori Vakarų Europa? Jie nenori karo, nes jiems užteko II Pasaulinio karo pamokų. Ko nori Kremlius? Kremlius nori karo, nes tik tokiu būdu jis gali įrodyti savo “kremlišką teisybę” ir “meilę”, apiplėšiant savo kaimynus. Ką aš siūlau? Pažiūrėti faktams į akis ir turėti aiškų vaizdą, kaip atsitiko taip, kad nutriušusios politinės marionetės iš nukainuotų prekių konservatorių parduotuvės, atsidūrė Europos Sąjungos aukščiausiosios valdžios scenoje ir ten bando save išstatyti, kaip aukščiausiosios rūšies Barbės? O tai atsirado dėl to, kad mūsų tautoje nevyksta kokybinės permainos, nes mūsų tautoje vis dar gajus tas požiūris į MELĄ, kaip į “nieko tokio”. Mūsų tauta vis dar gyvena tautos, “ištrūkusios iš Kremliaus glėbio”, gyvenimą, ir vaikštančios po Vakarų Europą su ištiesta ranka. Tokie yra ir mūsų konservatoriški politikai, nes BŪTI SAVIMI, TURĖTI GARBĖS JAUSMĄ, SUGEBĖTI ORGANIZUOTI TEISINGA LINKME VALDŽIOS INSTITUCIJŲ DARBĄ, KURIOS REGULIUOTŲ ŠALIES EKONOMIKĄ, yra MENAS ir tas MENAS turi savo kalbą ir savo pažangias mąstymo ypatybes, apie kurias rašė Vydūnas. Jeigu mes nieko nedarysime ir atiduosime savo balsus už šitas politines marionetes iš nukainuotų prekių parduotuvės, ir prileisime juos prie mūsų pinigų, kaip tai įvyko su A. Kubiliumi ir Rasele, tai mūsų ir toliau laukia SKURDAS ir GĖDOS JAUSMAS dėl šitų politinių marionečių, iš nukainuotų prekių parduotuvės, vadybos ir vaidybos.

stasys        2020-04-8 9:11

>Dzeikui 2020-04-8 9:02   .autorius str. ir mažai kuo atsilieka pliekia demagogijos patrankomis ir ‘nakleikas’ klijuoja ne prasčiau jų automato .

>Dzeikui       2020-04-8 9:02

Meistriškai (nors ne - kvailai) suplaki savą kariuomenę ir jos išlaikymą su šaukštais beigi šakutėmis. Demagogija - šio portalo etatinių komentatorių bendras bruožas.

Dzeikas       2020-04-8 8:56

DDDui:
Tai ozkos ir darzo alegorija puikiai tinka sajudiniams. Jie i Rusijos gresme(realia), pvz., Krymo uzgrobima,  atsako “padidintu finansavimu” kariuomenei - auksiniu saukstu kariuomenei pirkimu.
Man tik vienas dalykas sioje akcijoje neaiskus, ko juose daugiau - gobsumo, ar kvailumo. Mokslines psichonalyzes vertas reiskinys.

stasys        2020-04-8 8:08

vladui > tarp tos paskutinės vilties ir sekančios tamstos gana nedidelis atstumas ,ar Jus įsitikinęs tuo kad sekančios jau tikrai tikrai nebus .? Žinau kas Jums tikrai paprieštarautu primindamas sena posakį .

DDD       2020-04-8 8:04

Autorius kažkodėl neaptaria prielaidos, kad tas savanoriškai pasiektas naujas dugnas ir yra tikslas - kad mantra “rusai eina” pradėtų kelti juoką, kad blaiviai ir apdairiai analizei, “sveikai rusofobijai” neliktų vietos. Kremliui labai naudinga, kad įtariai į Rusiją žiūrintys pasiverstų klounais, kurių niekas rimtai nevertina.

vladas.vilimas@gmail.com       2020-04-8 7:57

Naujas dugnas tai šviesa tunelio gale.Pasiekus dugną būtų į ką atsispirti.Bet straipsnio autorius nepastebėjo, kad naujas dugnas, kaip ir esantis virš jo , taip pat kiauras.Taigi paskutinė viltis -  skafandras,kuriuo apsirūpinus ieškoti trečio dugno.

stasys        2020-04-8 7:25

Kodėl dugnas ? staselis eis susiieškos ta str. už kuri atsako visada tik jo autorius .smile Gal A.Rusteika mano kad Tiesose kitokia praktika ? Nežinau kas jam moka honorarus už tokias dažnas įžvalgas , bet tai manęs neliečia . Ne laikas kritikuoti ES požiūrį į epidemijos krizę , tai kas nuo jos priklauso bus padaryta . Su viskuo kas vyksta bendrijoje tvarkosi pačios bendrijos šalys kooperuodamos savo veiksmus tarpusavyje. ES formalus organas ir savo atskiros sprendimo teisės bendrijos šalyse neturi . Visada įtariau kad autorius prijaučiantis rusiškai propagandai iš kur gi dar pasisemsi tokios informacijos apie Italijos nuotaikas .Daug pagiežos konservatoriams todėl vėl nieko doro str. nerasta . Beje šiandiena radau informacijos jog Lietuva irgi prisideda aukodama Italijai ir Ispanijai apsaugos priemonėmis . Džiugu ir pagirtina. Beje ar autorius žinojo jog jau kurį laiką Italijos sunkūs ligoniai gabenami i Vokietija .. ?  o tai kad rusu siųstos mediku pagalbos sukomplektuotos tik iš aukšto rango medicinos karininku ? taip sakant perimti patirtį pasipraktikuojant problemos židinyje . Viskas kas matoma turi kaina ir kita medalio pusę , neaišku ko ieško jame autorius ? gal to ko jame nėra ir negali būti .

Dzeikas       2020-04-8 7:14

Pakartosiu: konservatoriai tai SSKP lietuvisko filialo jaunesne, durnesne atzalele.Is tu, kuriuos del kvailumo ir nezaboto izulumo i artimaja Pirmojo sekretoriaus aplinka neisileido.. Tai jie atsidarius darzines vartams kaip alkanos ozkos subego i darza, tipo mes sajudistai.
Skirtingai nuo brazauskiniu, del kuriu morales taipogi neturiu iliuziju, taciau jie nors supratima turejo kas tai apskritai yra ir buvo pazistami su etiketu(sajudistu fanams: ne etika, o etiketu - susiraskite wiki isaiskinima).
O jeigu pravesti paraleles su rusu kriminaliniu pasauliu, tai brazauskiniai tai “vory v zakone”, o sajudiniai tai tiesiog “vory” - profesionalus vagys , kitais zo.

Pastaba       2020-04-8 7:03

Nesinori pritarti autoriaus kritikai.

tomada štazis       2020-04-8 6:27

Nu, už tai galima ir išgerti.
Tuoj pasimsiu litrą dezinfekcinio ir-
iki dugno.

raselė       2020-04-8 6:22

Valiooooo! Piargalė!
Bėgu skubiai pranešti Andriukui-
juk jau ir Rusteika per “tiesos.lt” paskelbė!
Koke lajmė, koke lajmė!


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Utilitaristas lieka utilitaristu

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Partnerystė

Už krikščionišką pasaulėžiūrą nušalintas mokytojas pasiekė dar vieną pergalę

Kalifornijoje žaislų pardavėjai privalės steigti lyčiai neutralius žaislų skyrius, kitaip jų lauks bauda

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija: Įteisinus surogaciją, būtų pažeidžiama JT vaiko teisių konvencijag

Ramūnas Aušrotas. Laikas paanalizuoti Trakų rajono mero rinkimų pirmo turo rezultatus

Alina Laučienė. Kada mokytojo profesija bus prestižinė? (I dalis)

Daniel Pipes. Migrantai iš Artimųjų Rytų turi likti savo kultūrinėje zonoje

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

R. Jankūnas. Atsakymas prof. A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti

Jungtinės Tautos nori uždrausti genderizmo kritiką

Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

Danutė Šepetytė. Auka ant dvasiškai merdėjančios valstybės altoriaus

Ir vėl tie velnio „kringeliai“ QWX

Almantas Stankūnas. Apie Nacionalinio susivienijimo kandidato Ramūno Aušroto rezultatą neeiliniuose Trakų raj. mero rinkimuose

Suomijos valdžios tyrimas. Migrantai stipriai išsiskiria seksualinių nusikaltimų statistikoje

Vengrija Lenkijos pusėje – reikalauja ES gerbti narių suverenitetą

Tomas Čyvas. Savivaldos dienos proga – politologo žinia: savivaldos Lietuvoje nėra

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Bausmės ir Sankcijos. Marijus Velička

Kard. Sigitas Tamkevičius. Dievas ar Mamona?

Marius Parčiauskas. Lepanto mūšis už katalikybės kūną ir kraują

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Karikatūristo žvilgsniu

Nacionalinis susivienijimas apie kainų kilimą: „Energetikos rinkos liberalizavimo žalos klausimą reikia kelti ES mastu“

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl elektros energijos ir dujų kainų kilimo ir jo valdymo

Lenkija atsakė ar laikysis visų Briuselio nurodymų

Vytautas Sinica. Kažkas neįtikėtino vyksta Vilniaus savivaldybėje

Kvietimas pasirašyti peticiją prieš surogacijos įteisinimą Lietuvoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.