Ukraina

Algimantas Rusteika. Paktas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 21 d. 19:31

24     

    

Algimantas Rusteika. Paktas

Visų pirma nusiimkim spalvotus vaikiškus akinėlius, kuriuos mums kasdien uždeda ekranai iš visų pasaulio šalių, tada taip greit viską suprasim, kad ilgai stebėsimės, kaip anksčiau to nesupratom. Elementari tiesa, kurią nuo mūsų slepia – globalioje politikoje nėra jokių vertybių ir jokios tiesos, išskyrus kovą dėl įtakų, resursų, pelnų, valdžios ir teritorijų.

Leistinos absoliučiai visos, pačios nežmoniškiausios priemonės ir visi iki vieno slapta jas naudoja. Visa žodinė ir vaizdinė ekranų tryda skirta masiniam vartotojimui ir primityviam tinginių mąstymui, trokštančiam kaltųjų, teisiųjų ir paprastučių, patogių klišių. Propaganda tarnauja išimtinai tik tų tikslų įgyvendinimui ir skirta valdžių ir valstybių stabilumui išlaikyti.

Savaitės įvykių apžvalga tokia paprasta, kad net nepatogu būtų apie tai rašyti, jei nesuvokčiau, kad totalios propagandos išskyrų bangose didžioji dauguma esmės nepastebės. O ji labai paprasta – po J.Bideno ir V.Putino susitikimo pasaulis pasikeitė, nes, pasikeitus galių santykiui tas faktas pagaliau pripažintas ir įvyko esminis įtakų persiskirstymas.

Amerikos Leonidas Iljičius pasidavė. Kadaise buvusi galingiausia pasaulio valstybė po joje nugalėjusios neomarksistinės revoliucijos grimzta į chaosą. Ir, nebeįstengdama dominuoti visuose pasaulio regionuose, faktiškai nusišalina nuo aktyvios politikos dėl Europos likimo, palikdama čia tikslu esamų įtakų stabilumo išsaugojimą, kas realu tik trumpoje perspektyvoje. Visa galia ir dėmesys perkeliami į Aziją, kur artimiausiais dešimtmečiais spręsis pasaulio ateitis.

Ir kovoje su kita, senojo marksizmo galybe Kinijoje, kur jokiu amerikietišku chaosu net nekvepia, tuščių trilijonų spausdinimo mašinėlės savininkė neturi itin daug šansų. Nei karinių, nei ekonominių, nei politinių, nei finansinių. Jokių. Todėl pagrindinis Leonido Iljičiaus Baideno tikslas užsitikrinti, kad Rusija kiek įmanoma liktų neutrali šioje paskutinėje, sprendžiamojoje Amerikos kovoje.

Tam iš anksto atsisakyta vienintelio turėto tikrai strategiškai svarbaus įrankio – Nordstream-2 blokados, kas sužlugdys Ukrainą galutinai ir be jokių įsipareigojimų iš Rusijos pusės. V.Putinas gavo praktiškai viską dykai, išskyrus kelis bejėgiškus Leonido Iljičiaus pagrūmojimus piršteliu dėl “žmogaus teisių“ ir tai keičia situaciją Europoje iš esmės. Rusija įgyja teisę tvarkytis buvusiose TSRS teritorijose, dar netapusiose Vakarų imperijos dalimi, kaip tinkama.

Tam galių turi pakankamai, o atsižvelgiant į Berlyno-Paryžiaus ašies strategines nuostatas, išskyrus smarkų lojimą dėl kokių nors nepriimtinų įvykių, išprotėjusių ir bejėgių eurobiurokratų politinį neutralumą užsitikrinti nebus sunku. Artėja rudeniniai Rusijos Dūmos, o po trejų metų – ir prezidento rinkimai, reikia įvykių ir pergalių, todėl jų tikrai bus. Aišku, pirmiausia Ukrainoje, kurioje įšaldytas karas negali tęstis amžinai. Ir viskas bus padaryta iki 2024-jų, galime ruoštis.

Kada bus nutrauktas dujų eksportas per Ukrainą ir prarastas esminis šalies biudžeto šaltinis – tik laiko klausimas. Tai sukels dideles socialines įtampas ir nestabilumą, nes valstybė praktiškai palikta viena akistatoje su Rusija. O visi vakarykščių globėjų patarimai susiveda į vieną – “vykdykite Minsko susitarimus“, kas faktiškai reikštų suverenios valstybės pabaigą ir galutinį virsmą priklausoma nuo užsienio teritorija, kokia jau tapo Lietuva, tik be jokių Vakarų įsipareigojimų.

Scenarijų daug ir visi blogi. Įvykdysi Minsko susitarimus ir surengsi rinkimus Luhansko ir Donbaso srityse – atsiras federacinės, faktiškai nepriklausomos nuo Kijevo, marionetinės Kremliaus “respublikos“ Ukrainos sudėtyje, kelsiančios nuolatinę grėsmę valstybei. Nes jų gyventojai dalyvaus Ukrainos Rados ir Prezidento rinkimuose, o tas sugriautas ir sulaukėjusias teritorijas dar turėsi atstatyti, išlaikyti, mokėti jiems pensijas ir nuolat spręsti absoliučiai priešiškų “piliečių“ pretenzijas, tikras ir išgalvotas problemas.

Neįvykdysi Minsko susitarimų – Rusija ir separatistai darys ką norės ir Kijevas liks kaltu, kurio niekas neremia. Bet kokių neramumų ir maištų atveju, kurių galima susilaukti, o galima ir išprovokuoti – irgi viskas jau parengta. Senas triukas – pratybos prie valstybės sienų, po kurių kariai išvyksta, o sunkioji technika lieka. Pakanka slaptai, mažomis grupėmis atvežti civilinėmis priemonėmis personalą, nereikia lengvai pastebimų ir ilgų technikos perkėlimų, netikėtumas garantuotas.

Bet kokio scenarijaus atveju Rusijai pakanka koridoriaus į Krymą ir, idealiu atveju – į Padniestrę, jai visos Ukrainos nereikia, nes jos neišlaikys, o Ukraina pati be Europos irgi neišsilaikys. Ir tada ateis tas svarbiausias, Berlyno-Paryžiaus ir Tarptautinio valiutos fondo laukiamas momentas, kada galutinai nustekentą valstybę bus galima už sunkią valandą paskolintą brolišką pagalbą perimti į brolišką glėbį – joje juk tiek skanių kąsnelių, kuriuos galima privatizuoti už eurą, čia tau ne kokia Lietuvėlė su Mažeikiais!

Baltarusijoje irgi atėjo laikas globaliems sprendimams, kolūkio pirmininko Aliaksandro laikas iškapsėjo, tik ten nėra jokios proeuropietiškos opozicijos ir apie Europos Sąjungą nesvaigstama. Tikrieji opozicionieriai prorusiški arba Kremliaus statytiniai, jokių “euromaidanų“ nenusimato ir nebus. Kitų variantų paprasčiausiai nėra, galutinai destabilizavus valstybę ES finansuojami “demokratiniai judėjimai“ atvestų šalį į Rusijos glėbį ir turėtume už mūsų pinigus Rusiją už pusvalandžio tankų žygio nuo sostinės.

Tragikomiška, bet šį Baltarusijos inkorporavimo į Rusiją projektą remia bei finansuoja Briuselio bepročiai ir savo planuojamomis sankcijomis esminiams Baltarusijos ekonomikos sektoriams tikrai gali tą paspartinti. Sunku čia įžvelgti interesą, nes bet kokiu atveju Baltarusijos kąsnelį privatizuos ne jie, o Kremliaus oligarchai. Ir mūsų vadinamieji “politikai“, žodžiais “kovodami“ su Rusija, darbais lenktyniauja ir net imasi naudingų idiotų iniciatyvų, kaip kuo geriau įgyvendinti Briuselio šeimininkų ir Maskvos pageidavimus.

Toks Lietuvos politinio elito elgesys antikonstituciškas ir antiįstatymiškas, nes pažeidžia esminius valstybės interesus. Tiesioginės, finansinės naudos sau asmeniškai nebėra, nes aukso amžius, kada grynaisiais vežiojom milijonus baltarusiškai opozicijai finansuoti, kurių didelė dalis pradingdavo vežiotojų kišenėse, po tyliai užgniaužto skandalo ir V.Pociūno skrydžio pro Bresto viešbučio langą – nebepasikartos. Liko vienintelis kolonijų diktatūrų interesas – įtikti metropolijai, užsitikrinti politinę paramą ir ateitį, išorės grėsmėmis užmaskuoti vidinius savo darbelius. Gyvenama principu “po mūsų nors ir tvanas“.

Kaip ir nieko naujo, didžiausia grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui buvo ir išlieka jos valdžia, garsiai klykianti apie grėsmes nacionaliniam saugumui ir tuo pretekstu šalinanti politinius oponentus. Tą dauguma piliečių jau seniai suprato. Nauja tai, kad tokių politiškai ir finansiškai pelningų, bet valstybės išlikimui tiesiogiai nepavojingų intrigėlių laikas baigėsi. Po Leonido Iljičiaus Bideno ir Vladimiro Vladimirovičiaus Putino pakto prasideda rimtas, didysis žaidimas, kur mažųjų niekas nepasigailės ir į jokias liokajiškas ištikimybes neatsižvelgs.

Bent kiek save gerbiančioje valstybėje tokia itin pavojinga padėtis būtų viešai aptariama, kalbėtų politologai, ginčytųsi politikai, partijos siūlytų sprendimus. Imitacinėje, protektorato teisėmis faktiškai egzistuojančioje teritorijoje grupuotės, šeimos ir asmenys, užvaldžiusios valstybę, to tiesiog nedarys. Ir tai tiesus kelias į susinaikinimą prasidedančioje pasaulio perdalijimo epochoje. Vienintelė jėga, dar galinti pakeisti situaciją iš esmės, yra visuomenė. Kiek ji pajėgi tą padaryti ir ką konkrečiai reikėtų daryti – kito straipsnio tema.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Minkailovo antisemitizmas       2021-06-24 0:58

“На огромном евразийском пространстве евреи строили для себя новую “землю обетованную. Теперь на основе НОВОЙ САТАНИНСКОЙ РЕЛИГИИ они [t.y. žydai] склеивали для себя ими же разрушенную империю.”
1) “Lenino gvardija” iš užplombuoto desanto klijavo dėl šizofreniškos pasaulinės revoliucijos, bet nieko nespėjo suklijuoti.
2) Suklijavo ne jie, bet abrekas, ir jau po to, kai juos visus išnaikino.

Al. Palmaičiui       2021-06-23 18:30

Kur šio teksto antisemitizmas ? Teiginys, kad ,,Марксистское лжеучение было подхвачено значительной частью “не у дел стоящих” евреев того времени.” ? O rusų aprašymas panašiais epitetais, kaip naciai vaizdavo žydus, yra tiesiog nemaloni, bet tiesa ? Ar atrankinis požiūrisyra krikščioniškas ? Musulmoniškas ? Judėjiškas?

Postscript       2021-06-23 17:06

Be to, imperiją, būtent panašiai į carinę, sėkmingai suklijavo ne žydai, bet osetas: abrekas (kaukazietiškas plėšikas) Džugašvilis Stalinas ant tų pačių žydų revoliucionierių lavonų - Minkailovui, kaip čečėnui, tai jokia paslaptis.
Tas abrekas visą gyvenimą buvo antisemitas, bet pabaigoje nusprendė “išspęsti žydų klausimą” pagal Hitlerį (vad. “gydytojų procesas”). Ne žydai pašalino abreką, bet Berija su bendraminčiais, supratę, kad išprotėjęs senis toliau imsis “gydytojų” (t.y. žydų) likvidavimo liudininkų.

Palmaitis       2021-06-23 16:35

Jokiu būdu nesu pritaręs antisemitiniams pasakymams apie žydus, kurie neva šėtono religijos pagrindu kūrę sau imperiją. Šėtonas niekuo dėtas, veikė profesionalūs revoliucionieriai, svajoję tik kažkur pritaikyti savas pasaulio perkūrimo idėjas, juoba kad Vakaruose dar nelabai sekėsi, o Schiffas išlaikė pažadą carinei vyriausybei dėl revoliucijos maskolijoje atsakant į nesustabdomus ir nebaudžiamus kruvinus žydų pogromus.
Saadas Minkailovas dėsto populiarų antisemitinį požiūrį, todėl nebuvau rekomendavęs jo teksto, bet tik paveiksliuką. Kas dėl maskolijos “mužiko” charakterio, tai akivaizdu ir niekam ne naujiena.

Saad Minkailov 3       2021-06-23 1:51

После первых же годов правления большевиков русский мужик стал воспоминать “гнет помещиков и капиталистов” как сладкую сказку. Это тоже учитывалось новой властью. Реставрации быть не должно было. Большевики под корень истребили царскую семью и все, что напоминало высшее сословие. Затем истребляли всякого, кто “не с ними” и к слову которого могли прислушаться. Интеллигенцию истребляли в несколько этапов, пока не вырастили на рабфаках “передовые” рабоче-крестьянские кадры, не страдающие буржуазной ограниченностью.

На огромном евразийском пространстве евреи строили для себя новую “землю обетованную”. Теперь на основе НОВОЙ САТАНИНСКОЙ РЕЛИГИИ они склеивали для себя ими же разрушенную империю. Большевики осознавали - для того, чтобы удержаться у власти, мало было физически истребить прежнюю властную элиту. Надо было выжигать под корень все, что служило идеологическим субстратом прежней власти. Была налажена невиданная по масштабам пропагандистская работа среди масс.
—————————————————
Однополое скотство довольно известный прецедент в истории человечества. Его распространение и неприкрытость является признаком выраженной деградации общества и предвестником неминуемой КАРЫ ГОСПОДНЕЙ. Но вот, пожалуй, трудно припомнить случай, чтобы какая-нибудь даже самая жестокая и тираническая власть признавалась бы, что зиждется на лжи. Потому что не принято рубить сук, на котором сидишь. (А если рубят, то надо понимать - прочность государства не актуальна). Одновременно поиск ИСТИНЫ, этот неотъемлемый атрибут человеческой души, высмеивается и преподносится как утопическая блажь клинически неблагополучных людей.
—————————————————————————
Крах в экономике, политике, социальных реформах можно объяснить бездарностью людей пришедших к власти (отчасти оно так и есть). Но это не объясняет, почему и с какой целью, впервые в российской истории, ВЛАСТЬ целенаправленно, последовательно разлагает семью и мораль. Буд-то, опасаясь, что государство может восстановиться! За короткий период времени, буквально на глазах, НАЦИЯ РАБОВ ПРЕВРАТИЛАСЬ В СТАДО РАБОВ.

Saad Minkailov 2       2021-06-23 1:51

Как мы уже отметили, большевики придали “смысл” русскому бунту, оставив без изменения “беспощадность”. “Смыслов” было даже много: смысл для большевистской еврейской верхушки, смысл для русской крепостной массы, смысл для обреченного русского дворянства и интеллигенции, смысл для национальных окраин и смысл для остальных стран. БЕСПОЩАДНОСТЬ русского бунта большевики использовали в полной мере, прибавив к нему еврейскую изощренность.

В разгар революционной горячки за действиями и политическими выкрутасами Ленина не могли угнаться не только ортодоксальные марксисты, но даже самые близкие из его компаньонов. Уже утвердившийся политический лозунг, через короткое время сменялся на противоположный призыв. Он резко обрывал своих оппонентов, говоря, что “марксизм не догма, а руководство к действию”. Ленин чутьем практика знал, где скрыта опасность для большевиков на каждом этапе революции. Некоторых моментов он опасался особенно.

Во-первых, того этапа революции, которую принято называть “контрреволюцией”. Слово “контра”, благодаря большевистской агитации стало надолго пугалом для российской толпы. Во-вторых, русского мужика могли оседлать наряду с большевиками другие соперничающие партии. И все эти учредительные собрания, многопартийность, демократия, либерализм и прочий “буржуазный” балласт мог повиснуть камнем на ногах.
В конечном итоге, западные политические модели преломились бы через русскую действительность, но время было бы упущено. В- третьих, русский мужик мог устать от крови и драки и пойти домой раньше времени. “Низы” могли впасть в апатию, а в “верхах” могла произойти кристаллизация власти. И это могло произойти до момента единоличного захвата власти большевиками и установления диктатуры “пролетариата”.

Это был бы провал. Надо было учесть российскую действительность. В общем- то, русскому мужику много и не надо было - разрядиться малость, покуражиться, дать выход инстинктам и только. И он куражился от души, с рабским сладострастием, ощущая внутри приятную щекотку безнаказанности. Облаченный в солдатскую шинель и матросский бушлат он испражнялся в золоченых дворцах, пинал под зад и грабил любого, кто носил пенсне и крахмальный воротник, насиловал монашек и гимназисток, убивал ради забавы и пьянствовал до посинения.

Но большевики дисциплинировали всю эту дикую клокочущую массу, придали массовым убийствам идеологический смысл на понятном для простого мужика уровне, и, положив 15 миллионов жизней, вышли победителями в гражданской войне. Но на этом кровавая вакханалия не закончилось. Однажды запущенный маховик массовых убийств не останавливался в этой Богом проклятой стране даже на короткий период.

Saad Minkailov (kavkaz center) 1       2021-06-23 1:47

https://www.kavkazcenter.com/russ/content/2018/02/12/116313/saad-minkailov-vzglyad-na-russkuyu-dejstvitelnost-(bez-oglyadki-na-politkorrektnost).shtml (naudoti Internet Explorel)
Саад Минкаилов: Взгляд на русскую действительность (без оглядки на политкорректность)
12 февраля 2018
О том, почему “призрак коммунизма” побродив по Европе, осел в России написано много, как самими коммунистами, так и их “разоблачителями”. Марксистское лжеучение было подхвачено значительной частью “не у дел стоящих” евреев того времени.
В ней были все необходимое для провоцирования революционной смуты. Была и жесткая критика общественных отношений, основанных на эксплуатации (изобличать может не только праведник, но и плут), и необходимость переустройства общества на основе СПРАВЕДЛИВОСТИ (мечта простых людей), и наукообразное обоснование всей этой ахинеи и обещание земного рая в светлом будущем. Незаконченность теории, системная незавершенность, эклектизм позволяли удачно пришедшим к власти ее приверженцам “творчески развивать и дополнять” новую религию в зависимости от времени, места и ситуации.

Ортодоксальные марксисты считали маловероятной возможность пролетарской революции в России, в стране, где этот самый пролетариат не составлял и 1% населения. Да и сознательность российского пролетариата, который пополнялся за счет “бомжующих” крестьян, особого энтузиазма не вызывала.
Но Ленин чувствовал, что Россия, хотя и не вписывалась в классическую марксистскую схему, тем не менее, могла стать хорошим полем для революционного эксперимента. И выдвинул идею “самого слабого звена империализма”. Надо было, учитывая российскую специфику, спровоцировать русского мужика на тот самый бунт, который “бессмысленный и беспощадный”. А “смысл” можно было придать по ходу дела.

К началу ХХ века законы революции считались изученными досконально. Многие социологи, историки, политические деятели того времени отрицательно относились к этому явлению, так как, по их мнению, революция мало изменяла сущность общества. Пугала чудовищная диспропорция между “ценой” и “результатом”. При изобилии трупов и крови происходила всего лишь определенная рокировка во властной элите со сменой атрибутики и вывесок. Большевики все эти выкладки относили к “буржуазной трусости” и не думали отказываться от своих планов.
————————————-
Им нужна была не просто рокировка во властной элите, а ПОЛНАЯ ЗАМЕНА ВЛАСТНОЙ ЭЛИТЫ. Как можно было отказаться оседлать такой неприхотливый и податливый на эксплуатацию материал, каким всегда был русский мужик. Только благодаря крепостным рабам, которых можно было рекрутировать в любом количестве и погонять любым образом, российская империя разбухла до гигантских размеров и наводила страх на Европу.

Ačiū       2021-06-22 21:02

už gerus žodžius.
Deja, tai ne šiaip palikuonis, bet buvusių tautų ir iš dalies dar tebeliekančių skirtingų tautų KONGLOMERATAS, kurį jungia vien negatyvas (nesikartosiu). Jam galima palinkėti tik vieno:
pagal galimybes, atsikurti į savarankiškas tautas, nors neišvengiamos chinizacijos tai neatšauks, o todėl didžiai abejotina.

Trockiui       2021-06-22 20:11

Gerbiu Jūs, pone Letai, bet visus pateikiamus informacijos šaltinius, reikėtų tikrinti. Mano suvokimu,gal tiesiog, kažkiek kritiškiau vertinti.
Asmeniškai, linkiu Rusijai stiprybės, (nors žinau, kad tai tik mongolų-totorių ordos palikuonys.smile
habilitās

Trockis apie nuotraukytę       2021-06-22 17:58

Deja, neatsidaro (matyt, Baltijoje uždrausta rodyti). Todėl minėtoje svetainėje atidarykite titulinį ir pamatysite nuotraukytę dešinėje apačioje prie Saado Minkailovo straipsnio “Взгляд на русскую действительность без оглядки на политкорректность”.

Trockis apie Alkoholiją       2021-06-22 17:51
habilitās       2021-06-22 13:30

J. Bideno sprendimas susitikti su V. Putinu yra didžiausia pastarojo šimtmečio Amerikos politinė klaida. Po kremliaus veiksmų Sakartvele, Kryme ir Ukrainoje V. Putinas turėjo būti paskelbtas persona non grata politinėje arenoje. Visi bandymai susitikimą lyginti su M. Gorbačiovo ir R. Reigano susitikimu yra elementarus politikos analfabetizmas. Vien jau dėl to, kad ano susitikimo iniciatorius buvo M. Gorbačiovas, nes sovietų sąjunga buvo prie bankroto ribos. O kad ji bankrutuos buvo tik laiko klausimas, nes buvo dirbtinis konstruktas, o ne valstybė.
Rusija yra valstybė, ji nesubirės, nebent kiniečiai apgyves jos azijine dalį „pirma laiko“ ir atsiskirs nuo Rusijos, o jei ir subirėtų, tai atsirastų tokios pat valstybės kaip ir Rusija, tik mažesnės.
J. Bideno ir V. Putino susitikimas davė žalia šviesą pastarajam, faktiškai įteisino jau minėtas okupacijas, o tai reiškia, kad V. Putinas nesustos. Ar po Gudijos bus straipsnyje minimi „koridoriai“, sunku pasakyti, bet juk tas beprotis gyvens ilgai, laikosi režimo, turi geresni dietologą, nei Anglijos karalienė. Be jokio juoko, situacija panašėja į 1939 metų, juolab, kad Vokietija yra „pakabinta“ ant nord stream‘o „adatų“.
Yra dar vienas faktas. JAV gyvena 11 mln. rusų, diaspora yra viena iš sparčiausiai augančių, po latynos ir kiniečių. Jaunieji rusai mielai eina tarnauti į JAV armiją, policija. Jei kas – gali nepakakti koncentracijos stovyklų į kurias buvo suvaryti japonai, po Perl Harboro bombordavimo.

uiiiii       2021-06-22 13:09

Ko siuntat ant vargšės rasiejos ? Bijot jos įtakos atimant iš jūsų Lietuvos plėšimo objektus ? Daugiau nieko čia nėr. Paprastam žmogui ta rasieja reiškia tik elektros , cigarečių , dujų ,maisto žmoniškesnes kainas už tai pareikalaujant “susilieti” su pačia taikiausia (nam nužen tolko mir , želatelno ves) pamirštant savo protėvius ,istoriją ,kalbą , orumą . Šitie atėję visaip niekins vietinius.Mūsų biznieriai tapo “patriotais” smile)))))

Trockis       2021-06-22 12:45

Taip, Egidijau, čia kad gautum daug pritarimų, turi žavėtis apvalėjančiu būsimu PPPrezidentu (pageidautina, kad ši jo pareigybė būtų rašoma trijų eilučių aukščio pirmąja raide, lygiai kaip KKKonstitucija), bei kitais, jau visai netikėtai išplaukusiais propaguojamais personažais, o taip pat nieko blogo neprasitarti apie kaimyninę Alkoholiją, kuri demokratėdama išgelbės pasaulį nuo Vakarų.

Egidijus - 2021-06-22 0:23       2021-06-22 7:45

Tai kad man rodos Rusteika jau nebe NS. Partijos puslapyje dingo jo pavardė iš valdybos narių. Kiek viena ausim girdėjau jis visai išstojo iš partijos. Su genialiu fiureriu ne visiems pavyksta išgyventi

Prašaliertis       2021-06-22 5:41

Tipiniam proamerikiniam"tautiniam patriotui” Rusteikai, kaip savo laiku buvusiam protarybiniam “tautiniam patriotiniam” nomenklatūrininkui iškyla ta pati šeimininko silpnėjimo “istorinė problema”- “vsio prapalo, gips snimaiet, klient ūiezdžiaet”... Daugumai eilinių iš savo darbo gyvenančiam eilinių žmonių yra nusispjauti kur kokie “Leonidai Iljičiai” sėdi. Jiems svarbu, kad vietiniai “elitiniai patriotai” šeimininko prileisti pabūti vietinių čiabuvių “liaudies tarnais” būtų kuo mažiau uolūs šeimininkų tarnai, kad eiliniai žmonės galėtų išgyventi savo tėvų žemėje, išlaikyti, išauginti, išmokinti savo vaikus…., nepirmautų pasaulyje ir Europoje pagal skurdą, savižudybes, susirgimus tuberkulioze ir sifiliu, alkoholokų skaičių, emigraciją ir t.t. Tik šiandieninis “apsišvietęs tautinis patriotas"Rusteika nieko negirdėjo ir nežino, apie dar Jelcino laikais Baltarusijos pasirašytą sąjunginės valstybės su Rusija sutartį, tik Jelcinas, išsigandęs galimos Lukašenkos konkurencijos naujos sąjunginės valstybės prezidento rinkimuose, užblokavo Baltarusijos integraciją. Rusteika nieko negirdėjo kokiomis sąlygomis Putinas inspiravo pasirašymą  Minskas-2, o prieš tai ir Minskas-1. Be “Minsko-1” būtų nereikėję “Minsko-2”, nebūtų buvę Malaizijos Boing-o, dešimčių tūkstančių žuvusių taikių gyventojų ir jau seniai pasaulyje visi būtų pamiršę apie nuo 2014 “didvyriškai kovojančius” po Spalio revoliucijos Rusijos imperijos dalies šiandieninės Ukrainos teritorijoje gyvenančius rusus, totorius, rusinus, po 2 pasaulinio karo Stalino prijungtus vengrus ir t.t.dar Lenino pakrikštytus “ukrainiečiais”...

Al.       2021-06-22 0:23

Kryptis, daugmaž, ta. Kiek Rusija stipri ir kiek toli eis galima ginčytis. Tikėkimės, apsiribos Slavų pasauliu. Tik, kad tų slavų ir pas mus gyvena. Bet blogiausia, kad ir mūsų pačių valdžia iš esmės priklauso ,,Slavų pasauliui”.

NS nariai dažnai ir gan teisingai parašo, bet atrodo, kad valdžios imti neketina. Rusteika savo kritinį mąstymą galėtų nukreipti ir į savo kariuomenę.

abc.,       2021-06-21 23:34

Liudvikas Jakimavičius išsisėmė, nes laikas rimtai analizei.
Rusteika tikrai klysta dėl Rusijos “galybės”, nors kinų Gogo praryjamas, kriminalinis rusų Magogas kurį laiką ir galės išlikti Kinijos orbitoje. Dabar Magogas eikvoja griaunamiems veiksmams Vakaruose paskutinius resursus, išvogtus iš savo paties “piliečių” (patriotiškai nusiteikusių vergų alkoholikų).
Tačiau aišku, kad Lietuvos ir Latvijos negins nė viena valstybė. Tik suomiai suinteresuoti kaimynine Ingrija ir galbūt (iš dalies) - Estija.
Visa laimė, kad Rusija trumpalaikė, o kinams nėra jokio reikalo taip toli eiti, per akis užteks ir iki Uralo.

kisuliui       2021-06-21 20:53

kisulia, koks ten vorobjaninovai, ištrauk galvą iš “delfių” ir tapinų “televizijų”. Jeigu matai, kas vyksta, girdi, kas vyksta, jauti, kas vyksta, vadinasi taip ir vyksta. Ir rusų propaganda čia niekuo dėta.

Kis       2021-06-21 20:38

Rusteika setone,zodis zodin perspaudinai tik lietuviskai rusu propogandonu pranasystes.O kai rusija padarai sverch derzava,jau nebe juokinga,ten ne derzava o melo kurinelis,kur gyvena 8% liuks 22 % siaip sau,tai sostiniu gyventojai,likusiejiverciasi kaip ismano,pasidomejus(uz tiesa sodina)like 70% chrenovai gyvena.Negalima lyginti rusijossu amerika kiek pamenu 80 metudoleris ir JAV pranasauta kazkas panasaus i Rusteikos pranasystes.O kinija su tokiu kiekiu gyventoju masto tik apie juos,o kariauti -niekada

To Rusteikai       2021-06-21 20:04

Greičiau rašyk tęsinį. GREIČIAU!!!

joks baidenas       2021-06-21 20:03

europos negali išgelbėti, net jei labai norėtų, nes europa pūna iš vidaus, ji nėra gyvybinga struktūra

Lietuvos       2021-06-21 19:47

elitas veda Lietuvių tautą naujon katastrofon, ypač su Baltarusija.

abc.       2021-06-21 19:45

kaži ką padarė Tiesos.lt su Liudviku J.? pasiilgau baltojo metraštininko.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.