Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 31 d. 6:00

12     

    

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Bėgti niekur nenubėgant už blaivybę ar pasivaikščioti prieš netoleranciją – tai tas pats, kaip išgerti į sveikatą arba pabadauti prieš badą, prieš tai riebiau pavalgius. Kol geras oras, varysim ryt su antrąja puse dviračiais prieš migrantus, jei miestų neužblokuos. O vakare, jei bus ūpas, su kaukėm nueisim kur nors pasėdėti prieš kaukes, kad Lietuvai būtų geriau.

Lietuviškiau, G-taškiau ir veganiškiau savo buitines, niekam neįdomias veiklas paskirti kokiai nors primityviai, bukai beprasmybei – bemat atsiranda prasmė! Ta prasme tipo susilieji su pažangybėm ir kovojančiais prieš ar už virusus, prieš juodos spalvos kavą ar karvių bezdalus, šildančius Žemę.

Iš tikrųjų, kai prispirs – galimai eisiu į išeinamąją už mažumų teises tapti dauguma ir engti mažumomis tapusias daugumas, kaip moko filosofija iš penkiolikos sakinių. Juk kai žmona išveda pasivaikščioti ir pasilakstyti už demokratiją, beuostinėjant ir bepažymint Lietuvą minčių kyla visokių.

Pavyzdžiui, ar teisingai vaikštau? Ar taisyklingai žingsniuoju, ar nelaužau Europos Sąjungos reglamentų ir solidarumo su XXI amžiaus tinginių teisėmis? Gal pagalvoju kaip kokioms nors kniaukiančioms durnėms nepatiktų, gal užminu kur nereikia? Ar turiu leidimą pasikrapštyti nosį ir mano kojos ne per daug smirda–- juk auga tai iš užpakalio? Ar nepažeidžiu laisvių pažeidinėti mano laisves ar teisėtų lūkesčių uždrausti mano lūkesčius?

O gal tai naudinga rusams ir ką čia parašysiu ims ir vėl perpublikuos „Sputnik“? Ar nereikėtų čia kokių nors taisyklių, kad būtų visiems geriau? Juk ir vaikščioju už dyką, be PVM, ir trinkelės Europos Sąjungai kainuoja! Sumindysiu žolę, kurią negalintieji sumokėti administracinių baudų už gėrimą iš pašalpų pašalpiniai pjauna, tai kaip jie toliau pašalpas gaus ir gers?

Kaip čia taip? Kur mano asmeninis atsakingumas ir pilietiškumas? Ar teisingai ši gatvė vadinasi? Valstybei pavadinimų lentelės juk kaštuoja! Pagalvojam pagalvojam – juk bėgdamas per Lietuvą už Lietuvą, valstybės orą iškvėpuoju! O kur dar išleidžiamas Lietuvon tautiškas sieros vandenilis, kur saugotini senamiesčių stiklainiai ir teletabių pasididžiavimo bunkeriai?

Ar nereikėtų mūsų dar apmokestinti visų labui? Pačių piliečių pasistatyti kartoniniai butai, ilgai taupius nusipirktos pilietiškos, šauniai dūmijančios mašinos – akmens amžius. Kiek galima, reikia pagaliau apmokestinti pačius lietuvius, kad lietuviams būtų geriau. O tai slampinėja sau prisiriję makaronų, stori kaip drambliai ir sriūbauja delfiuose apie skurdą visų banko mačiulių skausmui.

Prie įėjimų į maximas ir lidlus statom svoriomatus! Juos importuos švogerių bendrovės, skenuos svorį, pagal akių rainelę nuskaičiuos iš sąskaitos! Apmokėsim iš biudžeto ir biudžeto surinkimas pagerės, atimsim dar daugiau ir tiems, iš kurių atėmėm, perskirstysim dar daugiau procentų nuo BVP! Šešėlis dar baisiau susitrauks, o grynais imsim tik iš banditų ir deputatų!

Arba, štai, seksas – užsiima visi, po vieną, poromis ir poros su poromis, su asmeniniais treneriais ir be trenerių – visos poros jiems atsidaro valandai išnuomotuose be mokesčių, smirdančiuose butuose. Tegu smirda, bet kas valstybei, kur akcizas ir rinkliavos, kur mokestis už taršą? Važinėja sau pirmais golfais, registruoti lūšnose, po kuriomis penki požeminiai aukštai su liftu! Visi sukčiai, aršiai loja už tai, kad viskas geriau negu buvo ir jiems baigtųsi gerai.

Galvokit ką norit, bet jei galvojat ne taip kaip reikia, jūsų niekam nereikia, nes reikia taip, kaip negalvojat. Vykdysime visuotinį valstybės užkampių ir blokinių namų, primyžtų turgaviečių ir atsilupusių kioskelių ginkluotą auditą bei neapmokestintų gyvenimo plotelių paiešką. Tikrinsim keliuose bagažines, ar nesivežat bulvių maišo be važtaraščio.

O kur nėra nustatytų taisyklių ir baudų, reikalausim baudų nustatymo taisyklių ir tvarkų, kaip nubausti tuos, kurie nebaudžia taip kaip reikia. Kaltus asmenis skelbsime LRT skydinėse ir nutekinsim per teises nežinoti, stukačiams apmokėjimas po realizacijos bitkoinais per Linkomaniją. Būtinai nurodykite asmens kodą, sąskaitos ir banko slaptažodžius.

Vakarai mūsų nepamirš, užsienis mums padės, kaip mokė klasikinė blondinė mėlynu surdutu (rinktiniai raštai, kiekvieno tomo kiekvienas psl.) – siūlykite idėjas Lietuvai, svajokite, kovokite, nenurimkite!

Bėgiokime už Lietuvą ir skanduokime už Somalio piratų teises, pasiųskim ekrano žvaigždučių nupirkti Afrikos vaikučiams dviratukų, nes lietuvių varguolių vaikučiams jų nereikia ir per telikus neparodys! Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tiek       2020-08-2 7:24

JO vardas - panika. Banalu.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-08-1 17:30

Ponas A.Rusteika berods yra penktas NS sąraše į Seimą. O sąrašai yra antikonstituciniai, nes atima iš piliečių lygią ir tiesioginę rinkimų teisę. Taigi ponas Rusteika, kaip ir kiti partiniai ir sąrašiniai yra Lietuvos teisinių pagrindų GRIOVĖJAI, antikonstitucininkai. Gal nesupranta??? Tai kiekvienam DEBILUI galiu paaiškinti:
http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/
http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/
http://www.ekspertai.eu/liepos-9-ta-antikonstitucines-valdzios-diena/

Taigi į Seimą einama antikonstituciškai, todėl Lietuvos vald-ia yra NELEGITIMI.
Tai kam tas A.Rusteikos tarškimas yra reikalingas?

Capajevas       2020-08-1 10:57

sako Petkai “glastnost ,tai kai Tu gali apie mane ir Furmonova kalbeti ka tik nori ir Tau nieko nebus. Nei balno,nei sautuvo nei maisto,nei soviniu…Labai pazystama situacija.

Rusteikos NS kvail. taurė didžiausia       2020-07-31 23:34

NS taryba ką tik priėmė sprendimą neiti į koaliciją su CP ir KS. Didžiausios kvailybės Radžvilo-Rusteikos partinė kompanija padaryti jau nebeįstengs, nes kelią į Seimą jau savanoriškai ir galutinai užsitrenkė?

Bijunelis       2020-07-31 17:14

Tustybes muge Lietuvoje,kreivuju veidrodziu karalyste.Veidmainiu rojus.Galvokite ka norite,bet kalbekite tik taip kaip reikia.Cia apie dar sugebancius galvoti,o kiti net ir galvoja taip kaip reikia.Sie jau pazenge toliau,jie sugeba galvoti kaip reikia.Durniu laivas “Titanikas”.

Birute       2020-07-31 15:40

Tikrai smagu skaityti.Aciu.Gerbiu Autoriu.

Ehrmantraut       2020-07-31 11:49

kiba Algimantą nufotografavo trikojis, kad toks piktas smile , bet iš esmės viskas teisingai surašyta - ne Lietuva, o bauduva. žavi kitas: kaip dabar žiniasklaidoj nagrinėjami kažkokie mažareikšmiai dalykai kaip vieno atostogaujančio ministro pavadavimas kitu, o tuo tarpu vyksta aferos vidurį baltos dienos - elektros pardavimo perdavimas kažkokiems neaiškiems tarpininkams. dar viena lesyklėlė nomenklatūrai?

prie temos       2020-07-31 10:37

papultų Rusteika į seimo užkampį, tai galėtų taip įdomiai įstatymus formuluoti, kad Lietuvai būtų geriau…

nuomone       2020-07-31 10:04

geras,stiprus,su jumoru straipsnis,stiprybės jums,o kitiems nors kiek pamiklinti smegenėles

Kis       2020-07-31 9:15

sveikinu Vilniu ir Vilniecius-jus tapote pirmoji europoje iskrypeliu sostine.Turite kuo didziuotis!!!

nabagas tas rusteika       2020-07-31 9:14

viskas jam blogai
ir visi kvailiai ir idiotai
——
pasiskaitytų tikros kankinės ir varguolės A.Dirsytės maldas:
- kiek ten grožio, optimizmo, šviesos !

Dar truputį į temą       2020-07-31 7:39

Konstitucijos prospekte Vilniaus meriukas-paaugliukas įrengė šviesoforą apie lygybę. Svarbiausia pakabino žalią piarinę lentelę apie lygybę. Vienoje kelio pusėje šviesofore užsidega žmogus be suknelės, o kitoje kelio pusėje žmogus su suknele. Štai, kaip mes darbais mylime Vilnių. Pažangos sostinė.


Rekomenduojame

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.