Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 31 d. 6:00

12     

    

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Bėgti niekur nenubėgant už blaivybę ar pasivaikščioti prieš netoleranciją – tai tas pats, kaip išgerti į sveikatą arba pabadauti prieš badą, prieš tai riebiau pavalgius. Kol geras oras, varysim ryt su antrąja puse dviračiais prieš migrantus, jei miestų neužblokuos. O vakare, jei bus ūpas, su kaukėm nueisim kur nors pasėdėti prieš kaukes, kad Lietuvai būtų geriau.

Lietuviškiau, G-taškiau ir veganiškiau savo buitines, niekam neįdomias veiklas paskirti kokiai nors primityviai, bukai beprasmybei – bemat atsiranda prasmė! Ta prasme tipo susilieji su pažangybėm ir kovojančiais prieš ar už virusus, prieš juodos spalvos kavą ar karvių bezdalus, šildančius Žemę.

Iš tikrųjų, kai prispirs – galimai eisiu į išeinamąją už mažumų teises tapti dauguma ir engti mažumomis tapusias daugumas, kaip moko filosofija iš penkiolikos sakinių. Juk kai žmona išveda pasivaikščioti ir pasilakstyti už demokratiją, beuostinėjant ir bepažymint Lietuvą minčių kyla visokių.

Pavyzdžiui, ar teisingai vaikštau? Ar taisyklingai žingsniuoju, ar nelaužau Europos Sąjungos reglamentų ir solidarumo su XXI amžiaus tinginių teisėmis? Gal pagalvoju kaip kokioms nors kniaukiančioms durnėms nepatiktų, gal užminu kur nereikia? Ar turiu leidimą pasikrapštyti nosį ir mano kojos ne per daug smirda–- juk auga tai iš užpakalio? Ar nepažeidžiu laisvių pažeidinėti mano laisves ar teisėtų lūkesčių uždrausti mano lūkesčius?

O gal tai naudinga rusams ir ką čia parašysiu ims ir vėl perpublikuos „Sputnik“? Ar nereikėtų čia kokių nors taisyklių, kad būtų visiems geriau? Juk ir vaikščioju už dyką, be PVM, ir trinkelės Europos Sąjungai kainuoja! Sumindysiu žolę, kurią negalintieji sumokėti administracinių baudų už gėrimą iš pašalpų pašalpiniai pjauna, tai kaip jie toliau pašalpas gaus ir gers?

Kaip čia taip? Kur mano asmeninis atsakingumas ir pilietiškumas? Ar teisingai ši gatvė vadinasi? Valstybei pavadinimų lentelės juk kaštuoja! Pagalvojam pagalvojam – juk bėgdamas per Lietuvą už Lietuvą, valstybės orą iškvėpuoju! O kur dar išleidžiamas Lietuvon tautiškas sieros vandenilis, kur saugotini senamiesčių stiklainiai ir teletabių pasididžiavimo bunkeriai?

Ar nereikėtų mūsų dar apmokestinti visų labui? Pačių piliečių pasistatyti kartoniniai butai, ilgai taupius nusipirktos pilietiškos, šauniai dūmijančios mašinos – akmens amžius. Kiek galima, reikia pagaliau apmokestinti pačius lietuvius, kad lietuviams būtų geriau. O tai slampinėja sau prisiriję makaronų, stori kaip drambliai ir sriūbauja delfiuose apie skurdą visų banko mačiulių skausmui.

Prie įėjimų į maximas ir lidlus statom svoriomatus! Juos importuos švogerių bendrovės, skenuos svorį, pagal akių rainelę nuskaičiuos iš sąskaitos! Apmokėsim iš biudžeto ir biudžeto surinkimas pagerės, atimsim dar daugiau ir tiems, iš kurių atėmėm, perskirstysim dar daugiau procentų nuo BVP! Šešėlis dar baisiau susitrauks, o grynais imsim tik iš banditų ir deputatų!

Arba, štai, seksas – užsiima visi, po vieną, poromis ir poros su poromis, su asmeniniais treneriais ir be trenerių – visos poros jiems atsidaro valandai išnuomotuose be mokesčių, smirdančiuose butuose. Tegu smirda, bet kas valstybei, kur akcizas ir rinkliavos, kur mokestis už taršą? Važinėja sau pirmais golfais, registruoti lūšnose, po kuriomis penki požeminiai aukštai su liftu! Visi sukčiai, aršiai loja už tai, kad viskas geriau negu buvo ir jiems baigtųsi gerai.

Galvokit ką norit, bet jei galvojat ne taip kaip reikia, jūsų niekam nereikia, nes reikia taip, kaip negalvojat. Vykdysime visuotinį valstybės užkampių ir blokinių namų, primyžtų turgaviečių ir atsilupusių kioskelių ginkluotą auditą bei neapmokestintų gyvenimo plotelių paiešką. Tikrinsim keliuose bagažines, ar nesivežat bulvių maišo be važtaraščio.

O kur nėra nustatytų taisyklių ir baudų, reikalausim baudų nustatymo taisyklių ir tvarkų, kaip nubausti tuos, kurie nebaudžia taip kaip reikia. Kaltus asmenis skelbsime LRT skydinėse ir nutekinsim per teises nežinoti, stukačiams apmokėjimas po realizacijos bitkoinais per Linkomaniją. Būtinai nurodykite asmens kodą, sąskaitos ir banko slaptažodžius.

Vakarai mūsų nepamirš, užsienis mums padės, kaip mokė klasikinė blondinė mėlynu surdutu (rinktiniai raštai, kiekvieno tomo kiekvienas psl.) – siūlykite idėjas Lietuvai, svajokite, kovokite, nenurimkite!

Bėgiokime už Lietuvą ir skanduokime už Somalio piratų teises, pasiųskim ekrano žvaigždučių nupirkti Afrikos vaikučiams dviratukų, nes lietuvių varguolių vaikučiams jų nereikia ir per telikus neparodys! Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tiek       2020-08-2 7:24

JO vardas - panika. Banalu.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-08-1 17:30

Ponas A.Rusteika berods yra penktas NS sąraše į Seimą. O sąrašai yra antikonstituciniai, nes atima iš piliečių lygią ir tiesioginę rinkimų teisę. Taigi ponas Rusteika, kaip ir kiti partiniai ir sąrašiniai yra Lietuvos teisinių pagrindų GRIOVĖJAI, antikonstitucininkai. Gal nesupranta??? Tai kiekvienam DEBILUI galiu paaiškinti:
http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/
http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/
http://www.ekspertai.eu/liepos-9-ta-antikonstitucines-valdzios-diena/

Taigi į Seimą einama antikonstituciškai, todėl Lietuvos vald-ia yra NELEGITIMI.
Tai kam tas A.Rusteikos tarškimas yra reikalingas?

Capajevas       2020-08-1 10:57

sako Petkai “glastnost ,tai kai Tu gali apie mane ir Furmonova kalbeti ka tik nori ir Tau nieko nebus. Nei balno,nei sautuvo nei maisto,nei soviniu…Labai pazystama situacija.

Rusteikos NS kvail. taurė didžiausia       2020-07-31 23:34

NS taryba ką tik priėmė sprendimą neiti į koaliciją su CP ir KS. Didžiausios kvailybės Radžvilo-Rusteikos partinė kompanija padaryti jau nebeįstengs, nes kelią į Seimą jau savanoriškai ir galutinai užsitrenkė?

Bijunelis       2020-07-31 17:14

Tustybes muge Lietuvoje,kreivuju veidrodziu karalyste.Veidmainiu rojus.Galvokite ka norite,bet kalbekite tik taip kaip reikia.Cia apie dar sugebancius galvoti,o kiti net ir galvoja taip kaip reikia.Sie jau pazenge toliau,jie sugeba galvoti kaip reikia.Durniu laivas “Titanikas”.

Birute       2020-07-31 15:40

Tikrai smagu skaityti.Aciu.Gerbiu Autoriu.

Ehrmantraut       2020-07-31 11:49

kiba Algimantą nufotografavo trikojis, kad toks piktas smile , bet iš esmės viskas teisingai surašyta - ne Lietuva, o bauduva. žavi kitas: kaip dabar žiniasklaidoj nagrinėjami kažkokie mažareikšmiai dalykai kaip vieno atostogaujančio ministro pavadavimas kitu, o tuo tarpu vyksta aferos vidurį baltos dienos - elektros pardavimo perdavimas kažkokiems neaiškiems tarpininkams. dar viena lesyklėlė nomenklatūrai?

prie temos       2020-07-31 10:37

papultų Rusteika į seimo užkampį, tai galėtų taip įdomiai įstatymus formuluoti, kad Lietuvai būtų geriau…

nuomone       2020-07-31 10:04

geras,stiprus,su jumoru straipsnis,stiprybės jums,o kitiems nors kiek pamiklinti smegenėles

Kis       2020-07-31 9:15

sveikinu Vilniu ir Vilniecius-jus tapote pirmoji europoje iskrypeliu sostine.Turite kuo didziuotis!!!

nabagas tas rusteika       2020-07-31 9:14

viskas jam blogai
ir visi kvailiai ir idiotai
——
pasiskaitytų tikros kankinės ir varguolės A.Dirsytės maldas:
- kiek ten grožio, optimizmo, šviesos !

Dar truputį į temą       2020-07-31 7:39

Konstitucijos prospekte Vilniaus meriukas-paaugliukas įrengė šviesoforą apie lygybę. Svarbiausia pakabino žalią piarinę lentelę apie lygybę. Vienoje kelio pusėje šviesofore užsidega žmogus be suknelės, o kitoje kelio pusėje žmogus su suknele. Štai, kaip mes darbais mylime Vilnių. Pažangos sostinė.


Rekomenduojame

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Kas vyksta Amerikos politinėje scenoje? „Neredaguota“ pokalbis su politologu dr. Andriumi Švarpliu

Darius Kuolys. Tado Kosciuškos įspėjimai savo bičiuliui JAV prezidentui Thomui Jeffersonui

Raimondas Navickas. Ar ši miela istorija laikytina įrodymu, jog žmogaus seksualinė orientacija gali pasikeisti?

Justas Stankevičius. Sąžiningas balsavimas internetu – neįmanoma utopija

Kastytis Braziulis. Kaip Lukošenkos režimas ruošėsi įvykdyti keturias politinių oponentų ir žurnalisto žudynes užsienyje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.