Nerasta rubrikos

Algimantas Rusteika. Pagalba šeimai (Idėja Lietuvai)

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 6 d. 23:32

24     

    

Algimantas Rusteika. Pagalba šeimai (Idėja Lietuvai)

Reikia rauti sovietines piktžaizdes su šaknimis, pradėti nuo ištakų. Štai, sakot, smurtauja: o kodėl, kada buvo pradžia, ką valstybė padarė, kas kaltas? Kur artimos aplinkos profilaktika, po galais? Ar mokesčiai sumokėti?

Viskas labai juk paprasta. Norite tuoktis: prašom. Atvyksta socialiniai darbuotojai, patikrina sąlygas, užpildo galimų grėsmių aktus, nurodo privalomus pašalinti trūkumus ir terminus. Po to komisija patikrina įvykdymą, pirkimo čekius, ar pakako pajamų, ar mokesčiai sumokėti.

Pajamų deklaracija – ar gali pragyventi, ar Sodrai sumokėta? Ir automatiškai, be jokios abejonės – patikrinimas, iš kur pajamos mokesčiams sumokėti ir ar nuo jų mokesčiai sumokėti! Suprantama, visos paslaugos mokamos, jas teikia nevyriausybinės organizacijos VMI, FNTT ir STT nustatyta tvarka. Peržiūrimos banko išklotinės už 3 metus.

Tada – sveikatos patikra. Ar reprodukcinės galios pakankamos, ar visi skiepai padaryti, ar ne psichinės sveikatos centro įskaitoje, ar vartoji ir kiek – tai kiekvienam aišku. Psichologinio suderinamumo testas ir seksualumo poreikių anketa, ar požiūris į lytis atitinka PSO rekomendacijas, pažyma iš LGBT. Jei pavyksta viskas – išduodama atitinkama pažyma, jei ne – socialiniai mokymai ir patikra pradedama iš naujo už atitinkamą žyminį mokestį. Atliekama vienkartinė PAY PAL mokėjimų kontrolė.

Po to, be abejo, failų patikrinimas VSD duomenų bazėje. Feisbuko įrašų ir komentarų peržiūra. Ar nesimpatizuoja Rusijai ir Lukašenkai, kaip žiūri į Donbasą, Astravo AE ir Independence, ar dalyvavo Garliavoje, žemės referendū-ū-ūme, ką kalba apie konservatorius, ar skaito Delfi ir žiūri LRT. Patikrinami pirmos eilės giminaičiai bei visokie susiję asmenys, artimiausi bendradarbiai. Savaime suprantama, jų pajamų ir turto deklaracijos, ar mokesčiai laiku sumokėti.

Jei pavyksta, aišku kiekvienam – į kursus! Kodėl visą biznį atiduoti kunigėliams, kurie seniai organizuoja apmokymus norintiems tuoktis, nors patys nei šeimos, nei žalio supratimo apie ją neturi? Pozityvios šeimos, pozityvaus sekso, pozityvios tėvystės, motinystės ir vaikystės paskaitos, laikomi sveikos mitybos ir anglų kalbos egzaminai,  rašomas Konstitucijos diktantas. Testai ir licenzijuoti sekso treneriai mokami, paslaugas teikia nevyriausybinės organizacijos poįstatyminių aktų nustatyta tvarka. Sumokami mokesčiai ir atliekama dokumentinė revizija. Socialinėms lytims taikomos nuolaidos.

Išlaikius egzaminus ir testus, išduodamas diplomas, galiojantis vienerius metus. Per nurodytą terminą nesusituokus, įgūdžiai prarandami ir turi būti ta pačia tvarka atnaujinami. Susituokus socialiniai darbuotojai nuolat savo iniciatyva pagal patvirtintus grafikus, o taip pat pagal operatyvinę informaciją iš skundimo linijų atlieka patikras vietose, neatitinkančius nustatytų reikalavimų sutuoktinius paima ir atiduoda globėjams. Tokiu atveju privalomai vykdomas mokestinis patikrinimas.

Norint turėti vaiką, pildomas nustatytos formos prašymas (galima internetu per elektroninę bankininkystę) ir papildomai kontrolei visos nurodytos sąlygos patikrinamos pakartotinai. Organizuojami seksualinio suderinamumo ir genetiniai testai, pozityvaus nėštumo ir gimdymo technikos mokymai. Būtina psichologo konsultacija, kurią teikia nevyriausybinės organizacijos. Išlaikius egzaminus išduodamas sertifikatas, galiojantis devynis mėnesius. Patikrinamos mokesčių deklaracijos už pastaruosius 5 metus.

Tuo atveju, jeigu nėštumo prašymas atmetamas, mokesčių mokėtojai (-jui), sumokėjusiai (-iam) visus mokesčius, suteikiama galimybė pirkti galimybę aukciono tvarka iš Europos Sąjungos spermos banko, apmokant iš biudžeto be PVM arba imant iš Norvegijos nevyriausybinių organizacijų fondo lengvatinę paskolą, garantuojamą Lietuvos banko. Sumokami sveikatos draudimo ir socialiniai mokesčiai, pajamų mokesčiui taikomos lubos.

Savavališko nėštumo atveju nelegalus produktas konfiskuojamas. Vaisius subrandinamas ekologiškuose, nustatyta tvarka patvirtintuose nevyriausybinių organizacijų inkubatoriuose be GMO. Vaiko gerovei užtikrinti jis realizuojamas įvaikinimo aukciono būdu, kurio išlaidos išieškomos iš kaltojo asmens ir pervedamos į nevyriausybinių organizacijų skatinimo fondą. Sumokami mokesčiai, delspinigiai, dienpinigiai ir baudos.

Įregistravus nėštumą, du kartus per parą tikrinamos buitinės sąlygos su išvykimais į vietą, pradedama atvejo vadyba. Šeimoms, kurių mokesčiai sumokėti ir pajamos patikrintos, nevyriausybinės organizacijos teikia pagalbą ir atlieka kontrolinius reidus. Jeigu visos nustatytos sąlygos vykdomos pagal tvarkas, kūdikis registruojamas ir išmokama vienkartinė pašalpa. Sumokami mokesčiai.

Po to kontrolę perima kitos atitinkamos tarnybos, nustatyta tvarka vykdomi netikėti patikrinimai ir teikiama pagalba. Mokesčiai mokami lengvatiniai, su 9 procentų PVM, kuris taikomas malkoms.

Ir viskas, juk taip paprasta.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

s.m.       2019-01-7 21:50

mjooo…Džordžas Orvelas mįslingai rūko kamputyj susigūžęs. Net jei buvo nerūkantis.

Leidimų Ministerija       2019-01-7 19:38

Visa netvarka valstybėje kyla iš chaoso pertekliaus.
Tvarkai įvesti reikia Tvirtos Rankos ir mažai smegenų ir nulio emocijų.
Mūsų valdžia reikalingus kriterijus atitinka.
O teritorijos gyventojai- neatitinka gyventojams prigulimų kriterijų.
Tvarkai įvesti reikia įstegti specializuotą Leidimų Ministeriją.
Leidimų Ministerija nustatytų normas/kvotas ir teiktų gyventojams paslaugas-
išdavinėtų leidimus. Viskam. Leidimus, statyboms, reņovacijoms, inovacijoms, leidimus vairuoti, vaikščioti,  leidimus parkuotis, taršos leidimus, leidimus kalbėti, girdėti, galvoti, kvėpuoti ir be abejo poruotis.
Leidimai būtų išduodami darbo die omis, prašymą pateikiant iš anksto, prieš 30 d.d. Leimai būtų mokami, bet jeigu teritorijos gyventojo naudinkumo valstybei koeficientas būtų pakankamai aukštas, dalį mokesčių gyventojas galėtų susigražinti metų gale, prieš tai pateikus lojalumo santvarkai įrodymus.
Įvedis ce tralizuotą Leidimų gyventi sistemą, teritorijoje greitu laiku neliktų neprognozupjamų reiškinių, neliktų netentabilių gyventojų-išlaikytinių, o tai reiškia, jog atsirastų plačios socialinės atskirties mažinimo galimybės. Akivaizdu, jog po Leidimų Reformos įgyvendinimo gyventojų atlyginimai galėtų išaugti trim, o gal net visais penkiais eur.mėn!
Tuo pačiu neliktų Sodros problemų piktžaizdžių.

ah1       2019-01-7 19:27

ah, kaip sudėtingai ... Ar nepaprasčiau būtų uždėti metalinius diržus/trusikus su spyna saugančius nuo sekso, o raktelius atiduoti bankui saugoti.  Nori sekso ir nori vaiko - pats susirink visas pažymas kad gali užsiimti seksu su moterimi ir gauti vaiką - o jei nesugebi tai į bevaikių  luomą.

asmuo       2019-01-7 19:07

... aha… tikrai… kur žiūri socialiniai darbuotojai? Kodėl neprižiūri vaikelius bepradedančių tėvų socialinės padėties???

Jurgis       2019-01-7 18:38

Be reikalo čia taip smulkiai aprašėte .O juk čia daug gerų idėjų šakalienei.

Asiliukas       2019-01-7 17:57

Žinau, eglutės neišmečiau.
Gali ir iki kitų metų pastovėti.
Gal pamažins baudą?

bauda 600 eur.       2019-01-7 17:20

ir pravoslavams?

Buratinams       2019-01-7 17:18

Bauda 600 eur., jeigu ....  /ko nepadaret iki Triju Karaliu ?/Nagi,ko?,asiliukai

Bliamba       2019-01-7 17:15

pasirodo,  kad už tai stovėjau tam baltijos kely ir ne tik .

babute       2019-01-7 17:12

Ponas Rusteika, jus tikras aiskeregis.

stasys        2019-01-7 16:35

Tai štai kaip Rusteika isivaizduoja ta vaikučiu darymą ?:) Ne ne su tokia ISO 2000 (kokybiškos vadybos sistema) galima suplanuoti tik sveika viešnamio darba .smile Nors reikia pripažinti gislele autorius tam darbui turi.  smile)

Redakcija !       2019-01-7 16:32

Skubiai išimkit šį straipsnį. Negalima tokių dalikų viešinti.

Rūta       2019-01-7 16:22

Labai šauniai A.Rusteika surašė. Prieš absurdą belieka kovoti karikatūrom ir groteskom. Nes žmonių pericijas, pareiškimus jie (valdžia) ignoruoja. Toliau rengia visokias šio iš esmės ydingo ir žalingo vaikų apsaugos įstatymo pataisas-kosmetines pataisas. Jau anksčiau ir aš savo komentare teikia idėją Lietuvai: panaikinti šakalinį marazmą, kaip griaunantį valstybę. Tačiau A. Rusteika tai padarė labai talentingai. Taikliai parodyta, kaip migruojam policinės valstybės link.

Pilietis       2019-01-7 16:08

Į šviesų rytojų, į šviesų rytojų.....

Nesvarumo būklė.       2019-01-7 13:34

  Didelis neaiškumas, kas ką kvailiais laiko.  Ar jie mus, ar mes juos.

Praeivis       2019-01-7 12:00

Pagaliau “stasys” į pliusą išėjo…

stasys       2019-01-7 11:21

O man tai gražu. Civilizotoj visomenej taip ir turi būti. Dabar lietuvos žmomės KLISKELIAIS klaidžoja, kelio neranda. Tik ŽMONIŲ partija gali nuvest į šviesu ritoju.

Yra tokios partijos!       2019-01-7 11:16

Čia programa veikimui (kopijuota nuo žymaus veikėjo programos “ką daryti’‘)  dabarčiai ir ateičiai va’ldžioms valdžiusioms ir valdysiančioms ateityje Lietuvą ?

Praeivis       2019-01-7 10:59

  Rusteikos fantasmagorija nelabai ir skiriasi nuo grėsmingai artėjančios realybės. Jei visuomenė nesugebės sustabdyti šito marazmo progreso, liūdni popieriai.
  Mūsų “valdžiose” dažna kvailystė painiojama su pažanga…

viltė       2019-01-7 9:47

Man liūdna ir baisu , baisu taip , kaip per nemažą amžiaus tarpą niekada baisu ir liūdna nebuvo , dar baisu , kad tiek mažai turime RUSTEIKŲ...

Birute       2019-01-7 9:46

Geras…be zodziu.Saunuolis!!!!!

komentaras       2019-01-7 9:38

atsodo kazkokia krauliai juokinga antiutopija, bet is tikruju i tai ir einama. dar pamirso p. Rusteika, kad reikia zmones chipuoti. juk Svedijoje tai jau daroma. ir dar su paciu “zmoniu” sutikimu

>tenežyyyydi       2019-01-7 8:09

Jūs sukūrėte ne menkesnį Šedevrą nei ponas Rusteika.
O kas mums daugiau belieka? Juoktis, jei dar sugebame, iš savęs

težyyyyyyyydi       2019-01-7 7:43

Reto šmaikštumo groteskas. Gaila tik- visiškai nejuokiņga.
Autoriaus talento dėka, tekstas be galo realistiškas ir skamba lyg bėeneso pranešimas. Belieka, kad tiapkino ožka ar elertė makaronaitytė perskaitytų iš televizoriaus.
Iš esmės šis A.Rusteikos tekstas yra chrestomatinis. Tai būsimas vadovėlinis išaiškinimas būsimiems naujiems teritorijos gyventojams apie kadaise čia egzistavusios kažkokios Lietuvos išnykimo priežastį.
Na o kol kas, tikėtina, šis tekstas pasitarnaus politikais apsimetantiems bandiūgoms kurpiant laimėtų rinkimų porinkimines strategijas.
Be abejo, šią hiperrealistinę futūristiką labai rimtu veidu, tikriausiai jau nuo ankstyvo ryto nagrinėja broilerių štabas sušauktas muravjovo koriko pašiūrėje. Tačiau teksto copypeist aparatai jau gamina atmintines ir sodomopaluckininkų šakalyno malkinėje. Tekstas jau išverstas į briuselio kalbas bei padalintas išmokti mintinai ir visokio plauko liberastijų atmainoms.
Kultūros pribaigimo Komitete, šaukiamas neeilinis posėdis. Paryčiais atskubėję kultūržmogiai iš naisių siloso gamybos bokštų, jau aukoja gausias aukas dievui piziui, nes Rusteikos Projektas padėjo pasoekti nušvitimą kaip padaryti polnyj pzdec visoje tautinėje teritorijoje.
Premjeras dar syraipsniui nepasiroďžius viešumoje, jau pasikaišes skvernus su švyturėliais lėkė į Kudirkos aikštę daryti Pažangos “Vardan Tos” kuri vis dar gyva nežiūrint vyriausybybės energingų padtangų ją pribaigti. Sudaryta darbo grupė, kuriai vadovauja karito karikatūrinis abrozdas Ku-kūRaitis, jau rengia Įgyvendinimo poįstatyminius aktus. Tuo pačiu, ministerių soviete vienbalsiai nuspręsta Rusteikos pranašystės tekstą prijungti prie Stambulo Konvencimos ratifikavimo dokumentų net meskaičius ir atiduoti vykdyti visoms acakingoms ir visiškai neacakingoms žinyboms bei tarnyboms.
Tuonpačiu nuspręsta A. Rusteikai už parodytas neeilines įžvalgas ir pilietinę iniciatyvą pritaikyti Nacionalinę Premiją, paskatinimą realizuojant aukščiausiu pripažinimo lygiu iš praeities semiant Valdovų Rūmų tradiciją:
-Autoriui sulaužyti rankas ir išdurti akis.
Kad ans daugiau nebegalėtų sukurti kito tokio Šedevro.


Rekomenduojame

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.