Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Noras pralaimėti

Tiesos.lt siūlo   2017 m. birželio 16 d. 23:20

7     

    

Algimantas Rusteika. Noras pralaimėti

Alfa.lt

Gyvena Europoj žmogelis, čia gimęs ir užaugęs, ramus ir paslaugus. Su kaimynėmis iš tolo sveikinasi, musės nenuskriaus. Senutes per gatvę perveda. Ir staiga kad suradikalėja, kad ims šaudyti, per minias furgonais važinėtis, peiliais badytis!

Sako, reikia kovoti ne su terorizmo pasekmėmis, o su priežastimis. Ne su norinčiais, o su noru taip daryti. Logiškai pagalvojam – jų genų gimtinėj karščiau, tai gal kiaušiniai užverda? Moterys ten perkamos už grynus ir brangios, ne kiekvieno kišenei. Labiausiai juk neapkenti, ko negali turėti.

Tai gal nuo terorizmo padėtų seksualinės pašalpos? Kartu su pabėgėlio pinigais talonėlių į viešuosius namus – ir nebesėdės jaunimėlis pas radikalų mulas. O sugrįžę bus ramūs, apsnūdę ir vis dirsčios pro langą.

Išsipagiriojęs Jeanas Claude’as Junckeris su kompanija tą mikliai įgyvendintų. Pristatytų seksualinės socializacijos centrų, išbadėjusios kovotojos už moterų teises dykai ateitų padirbėti. Ir rinkėjams patiktų, ir nedarbas sumažėtų, ir feminizmą užmirštume.

Nacizmas nebuvo labai kraugeriška ideologija, jei „Mein Kampf“ paskaitysi – ten paklodės apie nuskriaustą po Versalio Vokietiją, kas, beje, teisybė. Apie holokaustą nei žodžio, tik praktika buvo kitokia. Todėl Miunchene naciams pardavę Europą dėdės nacizmą ir uždraudė kaip nežmonišką.

Komunistai karą laimėjo, todėl socializmo niekas neuždraudė. Seniai numiręs Rusijoje, jis jaukiai įsikūrė laisvosios Europos universitetų katedrose. Marksai su engelsais juk nerašė apie žudynes, tik tie jų radikalai Rusijoje pražudė milijonus.

Ir islamas taikiausia religija, viskas raštuose tvarkoj. Tik radikalusis sparnas kariauja su visu pasauliu. Žudo žmones vien todėl, kad ne jie. Užvaldytos ištisos valstybės, vyksta etniniai ir religiniai valymai. Dešimtys tūkstančių krikščionių naikinami kaip tarakonai vien todėl, kad krikščionys.

Puola miestus, sostines, šventoves, bet – ne genocidas. Viskas normalu, islamas – taikos ir meilės religija! Niekas nesirengia nei žodeliu paliesti net karą pasauliui ir beprotiškas žudynes atvirai paskelbusio radikaliojo islamo.

Šimtai budulių netrukdomai renkasi į mečetes Europoje, klauso išprotėjusių imamų pamokslų, rengiasi patys mirti ir žudyti. Kuo daugiau užmuši – tuo didesnis šaunuolis. Ir viskas normalu, legalu, galima ir nesmerktina. Pabandyk tik paliesti – koks sukils riksmas apie teises!

Tie, kuriuos žudo, labai bijo pripažinti, kad juos žudo. Kad tai civilizacijų konfliktas, kuris seniai vyksta ir baimė pripažinti tikrovę jį tik gilina. Kaunamasi su pasekmėmis, sepsis gydomas paracetamoliu.

Apsimeti karo pabėgėliu ir pirmyn pas baltaveidžius į tinginių komunizmą! Čia laukia pašalpos, socialiniai būstai, nemokamas gydymas ir išsilavinimas. Ir nieko nereikia dirbti nei tau, nei tavo anūkams, nes esi pasaulio teisuolis.

Kad neužgautume jų jausmų, išimami iš mokyklų mūsų tikėjimo kryžiai ir atsisakoma puošti eglutes per Kalėdas. Žiniasklaida vengia įvardinti žudikų tautybę ar tikėjimą. Mes bijome tiesos ir meluojame savo žmonėms. Taip elgiasi pralaimėtojai.

Vokiečių šeima dirba, moka mokesčius, turi vieną ar – labai daug! – du vaikus. Jų šeimos dažnai nedirba, nemoka mokesčių, gyvena iš vokiečių uždirbtų pinigų ir turi dešimt ar dvylika vaikų. Tikrai įveiks Europą ne ginklais, o lytiniais organais, tai tik laiko klausimas.

Mus žudo vien už tai, kad esame. Po eilinio kraujo susitinka akimis mečetėse ar prekybcentriuose per darbo pertraukėles ir šypsosi – mūsiškiai vėl įkalė tritaškį. Jie kol kas geručiai, kol jų nėra daugiau. Jie laukia.

...

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

style="border: 0;">

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Negaliu matyti       2017-06-20 12:22

kaip vakarykstis neapykantos aktas pries musulmonus (beje vienintelis zuves senas zmogus zuvo nuo pries ivyki ji istikusio sirdies smugio)sulyginamas pagal reiksminguma su Mancesterio koncerto savizudzio sprogdintojo ataka nusinesusia daug vaiku gyvybiu…Deja Tv ir spauda pateikia kaip vienareiksmius ivykius.

Pikc       2017-06-20 0:40

O tuo tarpu “mūsų” purvasklaida rimtu veidu skleidžia alach-babachų apmokamų “lieviakų” kliedesius. Zeppelinus įrašas: https://plus.google.com/118198014712853689988/posts/PYohEiKoHsX

Egidijui       2017-06-19 20:03

tas teisybe-pasielge kaip anie .Ar nervai neislaie vakarykstes demonstracijos pries Izraeli Londono centre,kur arabai nesesi teroristu veliavas ,ar siaip nestabilus buvo-laikas parodys.Tai ka jis padare -nepades.Va kad iseitu britai protestuoti pries islamizavima-butu kas kita.Bet…Jie niurna namuose,o multikulturineLondono visuomene kas savaitgali demonstracijomis stabdo eisma centre.Beje nerode BBc apie vakarykste demonstracija,tik parode Korbina apkabinusi sianakt nukentejusius musulmonus ir vadinanti juos broliais.Siaip tai tik jie patys tarpusavy vadina kits kita broliais,tai gal ir Korbinas ju religijos ?

Egidijus       2017-06-19 8:30

Aišku, sutapimas, bet tai, kas tekste nurodoma kaip galimybė, ką tik įvyko. Britai ėmė važinėtis per musulmonus ir badyti juos peiliais.

http://www.delfi.lt/news/daily/world/londone-netoli-mecetes-mikroautobusas-rezesi-i-musulmonu-maldininkus.d?id=74975844

ką tik       2017-06-17 21:41

Lenkijos prezidentas Duda pasakė: “mes norėjome ir norim būti Europos Sąjungoje, bet tik tam, kad įvykdytume Popiežiaus Jono Pauliaus II mums paliktą priesaką priversti ES laikytis krikščioniškų vertybių”. Bet dėl “pabėgėlių” Lenkija laikosi kietai - nesileidžia apmulkinama, atmeta tusko, junkerio ir merkel diktatą. TV POLONIJA parodė į ką pavirto Sardinijos sala jos paplūdimiai - vieni afrikiečiai .....

albina       2017-06-17 15:00

Kad ir norėtum,su Autorium nepasiginčysi,nes taip ir vyksta.Prieš dešimt metų buvusi egzotika,kai ES valstybėse oriai vaištinėjo arabai ir kiti juodaodžiai,atrodė,kad kaip ir normalu,prancūzų piliečių daugėja,bet aiškėja,kad pildosi pranašų įspėjimai,kad netikėdami savo Dievu žūsim nuo kitatikių.Ir žūsim kaip bailiai:su kreidutėmis ant asfalto,su cenzūra apie žiaurius išpuolius,su baime pasipriešinti,nes mes tik kiemo komanda,kuri nevaldo kamuolio,o jie kala tritaškius ir kaifuoja.

Pikc       2017-06-17 2:07

“teks bendradarbiauti ir su velniu, ir su Vladimiru Putinu” - ė, STOP - čia norima pasakyti, kad siekiant spręsti problemą, reikia bendradarbiauti su veikėju, kuris visiškai tiesiogiai suinteresuotas tos problemos AŠTRINIMU? Tikrai? Čia naivumas ar kažkas daugiau?
Dėl raudono barako vaidmens problemos patogenezėje nesiginčiju - bet tai vis tiek nėra pakankama priežastis bendradarbiauti su Rusija - precedento principas neįpareigoja sekti šiukšlių pavyzdžiu.
Visais kitais punktais tikrai sunku būtų ginčytis - norėčiau prikibti, bet negaliu, nes nieko, be paniekos ir pasišlykštėjimo, liberast-neomarksizmui nejaučiu. Yra du variantai: arba mes susitvarkome savo namus, arba alach-babachai tai padarys už mus - ir, panašu, gerokai veiksmingiau. Tik mums tai nepatiks - bet negalėsim prieštarauti, nes nepolitkorektiška. smile


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.