Pasaulis, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Niekas apie valstybę čia negalvoja – nesvaikit

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gruodžio 23 d. 10:24

17     

    

Algimantas Rusteika. Niekas apie valstybę čia negalvoja – nesvaikit

Drąsioji Lietuva dėl Jeruzalės nepritarė JAV ir Izraeliui, su kuriais sieja didžiuliai valstybiniai interesai, o pritarė arabų pasauliui, kur valstybės interesų beveik nulis. Matėt L.Linkevičiaus akis po D.Trumpo pagrasinimo? Tokio išsigandusio dar nebuvau matęs – supranta, kas įvyko, bet jis – tik vykdytojas.

Ir kaip linguoja politiniai apžvalgininkai: kokie ten punktai rezoliucijoje, ką sako, kas ten teisesnis, kaip mes norime gero pasauliui, kaip tai paveiks „Artimųjų Rytų taikos procesą“, koks čia reikalingas „politikos tęstinumas“, čia „tarptautinės teisės klausimas“ ir t.t., ir pan. Niekų niekai.

Lietuva jau seniai balsuoja tik taip, kaip nori ES viršūnėlės asmenys. Kartais tai sutampa su valstybės interesu, kartais – ne, bet lemia ne valstybės, o asmeninis politinis interesas. 2019-siais rinksim ne tik Prezidentą, bet ir Europos Parlamentą, kuris sudarys naują Europos Komisiją ir Junkeris su kompanija eis šieno pjauti. D.Grybauskaitei irgi teks ieškotis darbo.

Griežta poza, reikli retorika ir absoliutus, iki smulkmenėlių pritarimas viskam, ką Briuselio dundukai benutartų, savo – patikimo, visiškai lojalaus –žmogaus įspūdis, asmeninės savybės, „o gal pabandykim moterį“, kas Europos tolerantams ir feministėms patiktų... O gal ką pasiūlys? O gal jau preliminariai susitarta – tik reikia nesusigadinti ateities?

Niekas apie valstybę čia negalvoja – nesvaikit. Visus šiuos metus iki 2019 rinkimų visus iki vieno sprendimus lems ne valstybės, o politikų asmeninės karjeros interesai. Ir nėra tokios nesąmonės ar bjaurystės, kurios nepadarytų dėl šio švento tikslo. Žiniasklaida apvalyta ir paklusniai vizgina uodegėlę. Nusipirkit spragėsių ir alaus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-02-6 8:49
Klausimas       2017-12-29 12:44

Ar ne dėl KGBistų planų infiltruoti KGBistus į tarpatautines organizacijas aukojama Lietuva?

ruta       2017-12-24 14:25

..net juokas ima - kada zydai padare ka nors vertingo del Lietuvos ,  ar kai iszize 128 000 000 lt uz tipo ‘religiniu bendromeniu turta’ / kuriu CCCP laikais net nebuvo/  uz pastovu smeizima per savo satelitus - zurofus , katcus, vanagaites .. Zydams tik rupi Holokausto industrija , jie net savo kapus nesugeba susitvarkyti .. Zydai turedami , praktiskai , ziniasklaidos monopoli skleidzia TIK savo ‘tiesa’ , pamirsdami apie savo teroristu kruvinus darbus Palestinoje 1948 m , kai sionistu teroristai /Ecel , Lexi/ ispjove visa arabu Deir -Jasin kaima / vaikai , moteris , .. 245 zmones /vadovavo bnditams Beginir Samir / kurie paskui, kiekvienas savo laiku , tapo Izraelio premjerais ../informacija apie tai D. Lapjer ir L. Kolinz ‘O Jerusalimas !’ Nezinau , ar tai zydu sadistine patologija , kaip Kaniuku zudynese , bet ten irgi buvo pjaustami nesciom pilvai , prievartauta , plesamos ausis su auskarais ..Pries du menesius iki Deir -Jasino 1948 14 vasario zydai teroristai susprogdino 60 namu su civiliais Caca kaimeVersutineje Galilejoje , aukomis masiniu zydu pjautiniu tapo civiliai Ilbun , Cafcaf, Dzis kaimu ..elgesi , kaip nacistai ..‘Zydai ivykde nacistinius ziaurumus . Reikia sita pasliepti nuo pasaulio , bet istyrti -pasake Aronas Zisling , vyriausybes posedije 1948 . birzelio 27 ..p.s. tokio info niekas neplatina , na , kaip gi, sugriautu mita apie vargsus zydus ..

Izraelis gali palaukt       2017-12-23 19:41

Tegul mokosi musulmonams TOLERANCIJOS.

Pikc       2017-12-23 17:19

Nesuprantu verkiančių dėl “sugadintų santykių su žydais” - KĄ ten gadinti? Norint “pataisyti” santykius su žydais, reiktų jiems perduoti valdyti visą Lietuvą, įsipareigoti amžinai mokėti “kompensacijas” už visokius halakaustinius marazmus - ir vis tiek jie nesiliautų mūsų tautos šmeižti. Taigi, verkti dėl “sugadintų santykių su žydais” - iš esmės tas pats, kas verkti dėl “sugadintų santykių su rusais”.
Na, o Trampo bučkis žydams į “tolerantišką vietą” - diplomatinė “kliurka”, ir tiek (nenustebsiu, jeigu padaryta veikiant Trampą per jo žydą žentą (ir patarėją)). Tuo labiau “kliurka”, kad patys žydai šiuo klausimu nėra vieningi - berods (kaip teigė politologas Ainius Lašas), 55 proc. apklaustų žydų pasisakė už dialogą su arabais dėl Jeruzalės, o ne už ėjimą kaktomuša.

Kada ateis "padėkos" diena?       2017-12-23 16:54

“Smagiausia” bus, kuomet koks nors šviežiai “integruotas” Lietuvoje refugas abdulahas, “atsidėkodamas” už paramą, gruzoviku sutraiškys kokį šimtą lietuvių Katedros aikštėje.
Suprantama, matrioškė ir jos satrapas komsomolcas bus tada “neprieko”.

Nesvaikit...       2017-12-23 16:40

“Drąsioji Lietuva dėl Jeruzalės nepritarė JAV ir Izraeliui, su kuriais sieja didžiuliai valstybiniai interesai, o pritarė arabų pasauliui, kur valstybės interesų beveik nulis. Matėt L.Linkevičiaus akis po D.Trumpo pagrasinimo? Tokio išsigandusio dar nebuvau matęs – supranta, kas įvyko, bet jis – tik vykdytojas.Ir visus šiuos metus iki 2019 rinkimų visus iki vieno sprendimus lems ne valstybės, o politikų asmeninės karjeros interesai.”

Ir viena gera žinia       2017-12-23 16:19

Nors Lietuvos propagandos bastionas -LRT-visaip bando įteigti,kad į provinciją investuoti neverta,bet provincijai tai nė motais.Ji gyvemna savo ritmu-namai-užsienis-namai…Ir jei prie Jurbarko maksimos šiandien nebuvo įmanoma pastatyti mašinos,o rajono centre spūstis,reiškia provincija gyva ir gyvuos.Ką jie bekalbėtų ir ką jie bebandytų mums įteigti.

Na taip,dabar Grybauskaitė       2017-12-23 16:12

žiūri tik asmeninių interesų.Liberalmarksistinė Europa jos praeities paslapties slėpimo garantas?

albina       2017-12-23 13:53

Kiek jau buvo noro ir pastangų sutaikyti Palestinos arabus su žydais?Tai neįmanoma!Kanada nedalyvavo balsavime,Latvija susilaikė,o mes - mes kaip Vokietija!Ji NATO 1 proc.neskiria,mes tuoj viršysim 2.Diplomatijos nebuvimas,ne pirmas kartas.O dėl asmeninių interesų - ryškiausias pasityčiojimas,kai valdžios olimpas gieda himną:vardan TOS ...vienybė težydi.Šlykštu klausyti ir matyti.

grumstas       2017-12-23 12:19

Taip , pritariu Rusteikai, kad toks balsavimas Lietuvai atnešė žalos daugiau nei už 100 limonų+ sugadinti santykai su žydais ir JAV. beje Lietuva nebalsavo prieš Trumpą, ji balsavo prieš JAV sprendimus., nes Prezidentas įgyvendina savo valstybės sprendimą. Putinas juokiasi ir trina rankas - štai ką reiškia investicijos į agentus padarytus prieš keletą dešimtmečių.

to mulkiui,       2017-12-23 11:56

Nepsichuok, moksliuk, nes taip ir raudoną Kapsukės VU diplomą gali praganyt. Nenuvarysi mus Žečpospoliton be taikios atominės bombačkos, ar supratai?

mulkiui       2017-12-23 11:51

Asile tu asile- prie ko čia balsavimo JTO ir lenkų sąsajos?
Nebent tu agentėli bijai jog Trumpas pritrumpins lietuišką chuntą paskelbdamas turimas info.

Ponui Juozapui,       2017-12-23 11:30

ką Jūs sakote - Vokietija užpuolė Lenkiją, vėliau Sovietiją? O ką iki tol buvo užpuolusi Lenkija, Sovietija(Stalino Rusija) kažkodėl nutyli - prarandi atmintį, žadą, ane? “Po čiom” Jūsų atmintis, pone Juozapai?

Juozapas       2017-12-23 11:17

Labai gaila, jog Redakcija ignoravo puikų A.Rusteikos straipsnį paskelbtą balsavimo JTO išvakarėse:
https://algimantasrusteika.wordpress.com/2017/12/08/nereikia-musu-gasdinti/

Kaip čia pasakius       2017-12-23 10:49

Dėl va šito, manau, kalta Vanagaitė ir jos “sužadėtinis”, sukėlę baisią isteriją Lietuvoje.

Daiva       2017-12-23 10:34

Jei nepriversime politikų dirbti savo šaliai, tai jie to ir nedarys. Istorija su Lukiškių aikšte parodė, kad priversti juos dirbti galima. Bet tie, kuriems smegenys europasakomis neišplautos, turi įdėti pastangų. Nes tie, kur su spragėsiais ir alum, tai tik kanalą perjungs.

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.