Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 11 d. 0:31

27     

    

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Štai nuostabi moteris – protinga, švelni, turinti Dievo dovaną mylėti. Seksuali iki beprotybės – kiekvienas apie tokią masturbuodamasis svajoja. Ištikima, dora, su ja niekada nenuobodu. Puiki meilužė, mama vaikams, draugė ir mylimoji.

Tačiau bėda – jai ant užpakalio devyniais centimetrais per daug, ant priekio, šešiais per mažai. Nosis net puse colio ne tokia ir lūpų linija kažkaip kažkokia, plaukų nedaug. Su talija ir kojomis irgi ne kas.

Mišios. Niekas į ją nepažiūrės, nuo mokyklos nevykėlė. Nugyvens ir numirs viena ar su kokiu sofos priekvaiša, niekas net nepastebės, nei kad ji buvo, nei kad jos neliko. Nelaiminga ir vieniša kaip žvirblis troleibusų depe. Nebent ras pasitenkinimą moksle, taps nuoboda politike ar feministe voro akimis.

O štai pliušinė idiotė, mylinti tik savo užpakalį ir priekį. Tepinėlyje proto neaptikta, ištikima kaip rujojanti katė – guls su bet kuo, pas kurį ilgas ir didelis euras, nors seksualumo turi kaip taburetės skylė. Šeima ir vaikai – tik toks žaidimėlis pinigiukų iščiulpimui. Su ja pakalbėti ilgiau dešimties minučių – kančia.

Bet va su centimetrais viskas tvarkoj, todėl visi tik į ją ir spoksos. Sėkmingai ištekės ir numelš tuntą vyrų – tie tik kalbins, vizgins uodegytes, tik žvilgčios įsiteikiamai į akis. Gyvens ir numirs pirmuosiuose puslapiuose ir pasilaidos šalia Algirdo Mykolo Brazausko raudonmedžio grabe su Svarovskio kristalais.

O dori ir skaistūs kaip saulė – „kol mirtis mus išskirs“ – deputatai, pas kuriuos dabar mada dukras į žmonas imti, vis nerimsta apie seniausią pasaulyje profesiją! Negražu, negerai, kaip taip galima, reikia kovoti! Bauskime klientus! Jei žolytę – kaltas pardavėjas, jei pusytę – kaltas pirkėjas!

Bet juk tai – pats sąžiningiausias amatas, skaidriausias verslas, velniai griebtų. Asortimentas, prekė – čia, dabar, prieš akis, visos procedūros aprašytos ir kaina nurodyta, nepatinka – eik lauk. Gausi viską, ką pasirinkai iš meniu, jokios apgaulės, tokia medicininė paslaugėlė – kaip kokį inkštirą išspausti.

Pamokslininkai ir davatkos - pasivaikščiokit po gyvenimo mugę, įsijunkit ekranus. Apstulbsit, kiek save aukcionuose parduodančių, šimtai ir tūkstančiai šurmuliuoja studijose, gatvėse ir kompanijose. Solidžios ir smarkiai gerbiamos, puikiai apsirengę, išsidažę visomis karo spalvomis. Moralė vienkartinė – pripučiama.

Sąžiningumai didžiuliai, kas antrame sakinyje, akių vartymas, padūsavimai, miglotas žvilgsnis, verčiantis sudrebėti – „ak, koks tu protingas, mielasis, tai ne tie“. Kuo ilgiau iš tolo rodyti ir neduoti – ir durnelis su stora pinigine ištirpsta.

Vienas perka šiaip, kaip naujesnį modelį, o kitas, žiūrėk, ir rimtai patiki. Suvaidinta meilė, apgaulė dar niekam neprasidėjus ir sugriautas vyruko, negalinčio susitvarkyti su savo draugeliu, gyvenimas. Kai pagalvoji, taip asilams ir reikia.

Tai kas čia tau, Algiuk, nepatinka? Ogi vertinimai: mergšė prie stoties yra pasaulio blogybių įsikūnijimas, o kokia nors bufetininkė ar safari mėgėjo gyvenimo meilė neišlipa iš žurnalų. Šimtai tūkstančių skaito, mėgdžioja, laiko sėkmės pavyzdžiais. Žodžiais pavydžiai šaiposi ir neva smerkia, o patyliukais tuo tegyvena ar bent graudžiai geidžia to paties ir taip pat.

Kiekvienoje giminėj ar draugų rate tokių nors su BMW vežk. Veidmainystė – blogis ne vien politikoje, kurios nekeikti – blogas tonas, bet ir keikiančių geriečių kasdienybėse. Tuose paprastuose gyvenimuose, kuriuose lindime, ir vertinimuose, kurie niekam per daug nebeužkliūva.

Apgaulė greta ir kasdien – beveik norma. Kai žodžiais keikiamas tikslo siekimo būdas, bet visuotinai žavimasi rezultatu. Nespirgėkit, čia ne apie visas, bet tiesiog paklauskit, kas blogiau – parsiduoti už pinigus be apgaulės pusvalandžiui ar su apgaule visam gyvenimui?

Ir dauguma tuoj rimtais veidais ims aiškintis, kas labiau apsimoka.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

StasysG       2020-02-13 19:46

Aktualija. Rytoj Vasario 14-ji. Kasmetinis Valentino   meilės jubiliejus. Straipsnis šiek tiek per kritiškas payvenusiems vyrukams. Tokiems, kaip buvo pakomentuota, razmoms, anušauskams, genzeliams, sakalams ir kt. ne politikams. Negalima taip.

nesekite šiuo pasauliu       2020-02-13 13:24

Dėl Dievo gailestingumo prašau jus, broliai, aukoti savo kūnus,kaip gyvą, šventą, Dievui patinkančią auką, kaip dvasinį Dievo garbinimą.  Ir nesekite šiuo pasauliu, bet pasikeiskite atsinaujindami dvasia, kad galėtumėte suvokti Dievo valią, – kas gera, tinkama ir tobula.Rom12-2//

Juk jūs apie jį išgirdote ir pagal jį išmokote, kokia yra tiesa Jėzuje,privalu atsižadėti ankstesnio senojo žmogaus gyvenimo būdo, žlugdančio apgaulingais geismais,  atsinaujinti savo proto dvasinėje gelmėje,  apsivilkti nauju žmogumi, sukurtu pagal Dievą teisume ir tiesos šventume.Ef4-21

štaziui       2020-02-12 21:54

Išsitrauk jau pagaliau klaviatūrą iš savo analinės angos. Kadangi perdi nesustodamas, kažkokie keisti žodžiai susimaigo ir iššoka čionai komentaruose. Tada raitomis apsižerk gretos tumberg portretą, savo niekingą falą perrišk rusiška koloradke ir ją masturbuodamas (ne gretą tumberg, šlykštus iškrypėli, o rusišką koloradke) zovada lakstyk po žmogaus teisių stebėjimo ar kokį ten institutą. Ir baikite tu su savo kontora juokinti mokesčių inspektorius - šitiek finansavimo eilučių skirta vazelinui…

stasys        2020-02-12 11:24

kažkaip liko neaišku o kuo Kazys kaltina stasiu ?  ir kuo kalta redakcija ? Nesimato konkretumo išsakytoms pretenzijoms . Aplamai, pagal Kazį, kuo gi pavirto tinklalapis leidęs išsakyti visiems savo nuomone apie čia publikuojamus str. ? Nuo savęs tik pridėsiu , reikėtu dar labiau paspausti kad anoniminis segmentas kom. dar ir naktį ..dirbtu (komentuotu) kaip pašėlęs čia ..na bet viskam matyt yra ribos ..

Kazys       2020-02-12 9:51

Pritariu pasiūlymui,ir nušausim du zuikius! Bent vieną dieną nekomentuokim nieko!Lai lieka po visais straipsniais tik stasys:gal susimąstys redakcija,suvokus pagaliau,kas gadina šio portalo reputaciją,nes tas nabagas čia plaukioja kaip,švelniai tariant,šaukštas smalos medaus statinėj.Smalą galima keisti degutu arba kitu atitikmeniu.

stasys        2020-02-12 7:12

youtube.com/watch?v=4TVZZ73i3-M ..  aktualiu temų nerandančiam autoriui ..

Kis       2020-02-12 0:03

pons Rusteika,mano galva,mano kunas,mano norai ir veiksmai,tai man duotas auksciausio turtas.Kaip as noriu,patinka taip as ir naudojus,nereikia ir kas dave teise,mane mokinti,bei moralus skaityti.Bukime santuresni.Visko yra, patikek,bus ir iki tol kol sugebesi?

Julius       2020-02-11 22:58

Jo, pliurpalas toliau sau pliurpe niekalus. Įdomu ar tai kam nors įdomu?

Mūrka       2020-02-11 19:05

Žiūrėkite realiau, paprasčiau, gamtiškiau. Gamtoje: visi kas gyva
primatai, šunys, katės, vabaliukai, net Stasės ir Stasiukai, visi dykai ar už atlygį užsiima taip vadinama meile. Net Andrius su Andrium meilę laužia. Natūralu. Gyvenimiška. Be to ir morčius artėja, nors kada tokia žiema, tai nelabai susivaldysi…

ah1> Chingishan        2020-02-11 18:31

Chingishan, nu tikrai, ir varyt moteriškas per darbo biržą prostitutaut,ba jei jau “triūsia” nuo 12 metų, mokyklų nesugeba baigt per “triūsą” tai lai ir triūsia pagal pašaukimą kol užsilenks, sako prie Smetonos tai “užsilenkdavo” iki 27 metų, daugiausia nuo tilto   apsikrėtusios sifiliu.

Teisingas       2020-02-11 18:05

Labai taiklus straipsnis,taip ir yra, o pakeisti, jau niekas nieko negalės, dėl to kad tai slypi jau daugumoje, vadinamoje,demokratijoje,o jos kokybė dauguma.

parsiduoti už pinigus be apgaulės       2020-02-11 16:11

Štai čia randu klaidą. Netikiu laisva valia. Arba narkotikai arba tariamai artimo žmogaus apgavystė arba kriminalo prievarta. Tokia apgaulinga pradžia. Toliau kriminalo-prievaizdo priežiūra ir svaigalai: vien tik apgaulė. Gėda tokiomis apgaulės aukomis naudotis ir ramintis esą parsiduoda pačios/tys.

stasys        2020-02-11 15:17

Ką Vydūnas turi bendro su tuo A.Rusteikos vyrišku ‘paraukimu’ ? Gal A.Rusteikos satyra buvo kiek ištęsta savo mintimi jog leido Reigardui prisisvajojus nukeliavo balai žino kur. Manau kritikuotina ir jo išsakyta mintis apie moteris cit.“Na taip, deja, mūsų lietuvių moterų mentalitetas dauguma atvejų yra būtent toks. Man regis, tas noras apgauti vyrą pareina dar nuo komunizmo laikų.” ..o tai jau seniau niekas negriešindavo iki komunizmo ? tai dar viena keista satyra ..tik ši karta skirta moterims ? Manau Tiesos ‘bendruomenė’ pati įvertins pažymiu to satyros mylėtojo nuomone ..smile)

Raigerdas        2020-02-11 13:28

Na, aišku, kad Algimantas Rusteika tikrai yra vienas iš geriausių satyrikų Lietuvoje. Pataikymas štai su šita fraze, tai tiesiai į dešimtuką:“Nespirgėkit, čia ne apie visas, bet tiesiog paklauskit, kas blogiau – parsiduoti už pinigus be apgaulės pusvalandžiui ar su apgaule visam gyvenimui?”. Na taip, deja, mūsų lietuvių moterų mentalitetas dauguma atvejų yra būtent toks. Man regis, tas noras apgauti vyrą pareina dar nuo komunizmo laikų. Lietuvoje tai stipriai įsitvirtino. Kartu tai kalba ir apie mūsų visiškai degraduojančią kultūrą. Yra nemalonu matyti, kaip viskas yra tiesiog aklai beždžionaujama nuo Vakarų. Taip, jų kultūra aukštesnė, nei mūsų, bet nejaugi mūsų tauta yra tikrai tokia neįgali, kad neturi savo šaknų, iš kurių suvešėtų kažkokie tai mūsų kultūros vaisiai? Nejaugi problema yra tik piniguose ir skurde? Gal, pirmiausia, tai yra dvasinė problema? Štai užduodu jums paprastą klausimą. Lietuviams sunkiai sekasi mąstyti logiškai, nes pas mus logika kaip ir bevertis dalykas. Antras bevertis dalykas yra moralė. Politikams pas mus moralės nereikia, teisėjams taip pat, Švietimo ministerijai taip pat. Tai, gal iš tikro mes esame ta kvailių tauta, kuri niekaip per šimtmečius nesugeba atskirti, kas pas mus yra svarbu ir kas mažiau svarbu? Pažiūrėkite, kokią vietą mūsų gyvenime užima Vydūnas? Ogi, jokios, jis irgi yra niekas, kaip ir moralė, kaip ir logika. Tai, kas čia dedasi toje mūsų valstybėje, vardan kurios egzistavimo buvo tiek paaukojusių savo gyvybes? Aš galiu parašyti nuo ko turėjo prasidėti mūsų valstybės kūrimas. Bet, kiek žmonių tai supras, kad tai buvo gyvybiškai svarbus dalykas mūsų  Naujos Lietuvos kūrime? Tikrai nebus net 1%. Ko buvo siekiama? Atkurti tą seną ikikarinę Lietuvą, kurios atkurti jau buvo neįmanoma, nes du kartus į tą pačią upę neįbrisi. Todėl reikėjo palikti, kas dar gyva liko iš anų laikų, ir imtis naujų dalykų, kurie turėjo vertę. Yra toks dalykas, kaip moralė. Taip, moralė  taip pat sensta, tada reikėjo ją sukurti tokią, kuri būtų atitikusi mūsų laikmetį ir ji turėjo būti visiškai priešinga šitai veidmainių komunistinei moralei. Be moralės sukurti Teisinę sistemą yra neįmanoma. KOdėl šito neįmanoma buvo suprasti, tai net sunku į tai patikėti. Ar komunistai neturėjo tesinės sistemos? Turėjo, bet kokia moralė buvo šitoje komunistinėje teisinėje sistemoje? Vienintelis dalykas, kas pas mus pasikeitė, tai, kad atsirado teisė į privačią nuosavybę. Ir kaip vystėsi ta teisė? Ji vystėsi be moralės. Koks viso šito kvailumo rezultatas? Skurdas ir socialinė nelygybė. Ne moterys valdo mūsų valstybę. Pagrinde vyrai. Ir nesvarbu ar daugiau vyrai be moralės, ar daugiau moterys be moralės, bet tokioje šalyje kultūra eis degradavimo keliu, nes kito kelio nėra. Žmonių etika ir moralumas - tai kartu ir tautos civilizuotumas. Kodėl valstybės kūrėjai šito nesuprato? Kodėl jie šito nesupranta iki pat šiandien? Todėl, kad juos amoralumas tenkina, o svarbiausia,kad už tai yra mokomi mokesčių mokėtojų pinigai. Tame ir yra kapitalus visos visuomenės išdurimas.

stasys        2020-02-11 13:02

Babunė 2020-02-11 10:46 > apie skonius autorius nekalba jam tik labai keista kodėl tos keturios su puse minutės vyriškos laimės suteikia tiek daug skausmo toms “pabirutėms” kurios siekia skaidrumo šeimos gyvenime .. Štai kur klausimas . Apie stases ten nė žodžio ..

Pasiūlymas       2020-02-11 12:25

....Siūlau skaitytojams bent 1 dieną susilaikyti nuo komentarų. Įdomu būtų pažiūrėt, kaip atrodytų straipsniai su vieno “štazio” komentarais. Gal redakcija susimąstytų?

ui,ką jūs čia...       2020-02-11 11:49

ir pragydo “berniukas” apie perkamos/parduodamos meilės “privalumus”.Nekeista .Bernelis metuose ,skant.O atsirandančias problemikes tai reikia spręst ,ania?

Spėju       2020-02-11 11:47

kad safario mėgėjo sugulovė yra iš žmonių partijos, tūla Bilotaitė.

Birute       2020-02-11 11:38

Geras! Saunu gerb.Algimantai! Tiesiai i desimtuka.Aciu.

Babunė       2020-02-11 10:46

Mane lankanti Mūza, su kuria skaitome komentarus ir visus Algimanto rašinius, pritariam jo išsakytom mintim, nes apie moteris šį tą nutuokiam iš nelabai geros pusės. Jei Valery Solan savo ,,vyrų išnaikinimo manifestas” neapkentė vyrų, tai mano Mūza netoleruoja moterų ir visokių stasių, kokios tos stasės bebūtų, vyriškos ar moteriškos giminės, vienu žodžiu - bobos nesusivaldančios savo viduriais. Matyt maiste daug lastelienos, arba sindromas SBS veržiasi išorėn.

Ar kas nors naujo?       2020-02-11 9:57

Veidmainystė niekada nesibaigia.Kai kaime vyras gyvena be santuokos,tai sugyventiniai,kai ant raudono kilimo nesusituokus pora - tai *su mylimaja*.Žiniasklaidai svarbiau vienodi mylimų apdarai,o komentatoriai tuoj į dvi gretas:vieni už ...ekologiją,kiti apie skručą kavalierių:nėra daugiau problemų gerovės valstybėj.Ir konkuuruoti gali tik kukuraitis - jis pensininkams pensiją didintų iki 800 eurų!Va,ir visi turi apie ką komentuoti.
Šaunuolis,Algimantai! Pavardės plika akim matosi,nereikia ilgai ieškoti.

stasys        2020-02-11 9:45

Ne į tema : o kuria ranka autoriui patogiau tuo užsiimti .? gal kokia partija sukurtume ? tik prieš tai reiktu rankas suderinti ,a tep, apie mūzas kita karta klausiu ..būkite pasiruošęs .smile

Almantas       2020-02-11 9:44

Nevyriska,neprotinga ir zema bei slykstu papasakok tai Anusauskui kuris nusipirko zmona-dukra arba Majauskui kuriam patinka abiturientes.Geriausiai apie tai issireiske Erlickas “Turtingi politikai,biznieriai veda jaunutes mergaites ir <stilius>raso,kad tai meile,bet negirdejau,kad kokia jaunute butu istekejusi is meiles uz traktorininko ar kokio murininko

nevyriška, neprotinga ir žema bei šlykštu       2020-02-11 9:15

negražiai kalbėti apie moteris.
——
nieko nepadarys sinica su radžvilu, jei tokie jų bendražygiai

Tokios       2020-02-11 8:59

ES direktyvos.

Chingishan       2020-02-11 8:35

pritariu kad seniai laikas legalizuoti prostituciją.
tiems kas pradės čia aiškint kad tada gal ir narkotikus legalizuokim ir pan- tai nemaišykit by.bio su pirštu- du žmonės susitarė , pasidulkino ir abu patenkinti- ir tai nieko bendro su narkotikais, sveikatos naikinimu, mafija ir sugriautais gyvenimais nieko bendro neturi.
Čia prostitucijos ribojimas yra šitų bl. šakalienių ir pavilionienių išmyslas.

Ačiu Autoriui       2020-02-11 8:27

Tikra, originalu.


Rekomenduojame

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Kas vyksta Amerikos politinėje scenoje? „Neredaguota“ pokalbis su politologu dr. Andriumi Švarpliu

Darius Kuolys. Tado Kosciuškos įspėjimai savo bičiuliui JAV prezidentui Thomui Jeffersonui

Raimondas Navickas. Ar ši miela istorija laikytina įrodymu, jog žmogaus seksualinė orientacija gali pasikeisti?

Justas Stankevičius. Sąžiningas balsavimas internetu – neįmanoma utopija

Kastytis Braziulis. Kaip Lukošenkos režimas ruošėsi įvykdyti keturias politinių oponentų ir žurnalisto žudynes užsienyje

Ramūnas Aušrotas. Vienas žingsnelis „Gerovės Lietuvos“ link?

Donaldas Trumpas savo šalininkams: „Dabar eikite namo. Eikite ramybėje. Mes jus mylime. Jūs esate ypatingi“

JAV prezidento Donaldo Trumpo kalba mitinge „Išgelbėk Ameriką“

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Žėručių planetą

Jūratė Laučiūtė. Žodis „seimas“ nevertas didžiosios raidės

Ramūnas Aušrotas. Keisti kalboje vartojamų sąvokų turinį ar net nutylėti, koks jis yra, yra ne kas kita, kaip meluoti

Vygantas Malinauskas. Ko „žinomi žmonės“ nepajėgūs suvokti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.