Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija

Algimantas Rusteika. Nejaugi nejuntat to, kas prasideda?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 11 d. 19:20

63     

    

Algimantas Rusteika. Nejaugi nejuntat to, kas prasideda?

Visa tai dūmai, žmonės. Visa tarptautinė teisė, JTO, balsavimai ir „pasaulio bendruomenė“, visi tie lojimai per telikus plebėjams yra tik tarptautinio stabilumo institucijų ir taisyklių rinkinukas, taikos meto interesų sureguliavimo ir riboto konfliktų slopinimo įrankis. Regimojo pasaulio, kuris yra veikiančių galių rezultatas, spektaklio butaforija eiliniam balsuotojui.

Realybėje tą tarptautinį stabilumą ir valstybių sienas garantuoja ne plepantys, švarkuoti institucijų storuliai ir taisyklės, o ekonominių, politinių ir karinių galių santykis. Tam santykiui iš esmės pasikeitus neišvengiamai pasikeičia jėgų pusiausvyra. Pajuda įtakos zonos, valstybių sąjungos ir pačios valstybės, sienos ir priklausomybės. Ir tada galingieji surašo naujas taisykles, kurių privalu laikytis iki kito karto.

Dėl to buvo prarastos visos mūsų nepriklausomybės. Ir atkurtos buvo dėl to paties, kai pasinaudojom pasikeitusiu jėgų santykiu globaliame žaidimų lauke.

Dabar tektoninės plokštės krustelėjo ir pajudėjo. Pasaulis įžengė į naują permainų lauką, kur niekas nežino, kaip bus, ir didiesiems kaunantis dėl savo išlikimo mažiukų niekas nepasigailės. Jei antitrampiškas maištas uždegs visą Ameriką, kuri ir taip kasmet praranda pozicijas, pasikeis pasaulis ir savo užkampio ramybėj neištupėsim, neturėkim iliuzijų.

Mums reikia pasirinkti, kurią pusę remiam, net jei ir ne viskas mums tame patinka, nes frontas aiškus, jėgos išrikiuotos ir viskas prasideda. Ar aktyviai dalyvaujam žaidime ir kartu su kitais, kurie dar liko Europoje gyvi, bandom išlikti, ar pasyviai susitaikom su ėriukų, mainų objektų ar arbatpinigių didelių ponų derybose vaidmeniu? Visiems reikia tą suvokti ir pradėti vieną kartą viešai kalbėti.

Nejaugi nejuntat to, kas prasideda ir ateina? Negi neužuodžiat tvyrančios įtampos ir grėsmės kaip prieš audrą, kai šviečia saulutė, kvepia kava ir šezlonge šilta, bet po ateinančiu debesiu nutyla ir slepiasi paukščiai?

Mes vėl galim prarasti savo valstybę, žmonės. Visos tos debilų demonstracijos, antiastravai, susistumdymai prie lovio ir dulkinimosi laisvių paradai, visi tie tylintys ar apie šviesų rytojų kliedintys politikai, bijantys prasitarti ir su žmonėmis pasitarti, šiuo metu gali būti vertinami tik vienu požiūriu.

Tai sąmoningi arba išprotėję valstybės priešai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>12:32       2020-06-13 21:19

Koalicija su Skvernelio sąrašu vadinama ryšiais (bendravimu) su valstiečiais. Ar tai reiškia, kad visi turėtų jungtis į tą koaliciją - bebrai, centristai, socdemai, juozaičiai? Trūksta dar Juraičio ir Šimašiaus… O planas toks, kad į tą “Ružavą” bloką dar ir NS įginti, ar kaip???

Nueinantis       2020-06-13 14:12
Komentatorius       2020-06-13 13:51

“Vardas” labai konkreciai ir aiskiai primena, be susivienijimo su zaliaisiais visos patriotines partijos bus uz borto.Kad ir tarpusavyje susivienis.Gal ir gautu kelias vietas seime iveike procentini barjera.Ir ka tai duotu Lietuvai.Butu seimo pastumdeliais.O susivienyje su valstieciais, gali tikrai daug pasiekti.Valstieciai pradejo griauti TS monolita visose strukturose.Tautines ir patriotines partijos budamos isvien su valstieciais galetu nuveikti zymiai dauigiau, nego nebudamos seime rasinetu straipsnius ir peticijas.

Radikalus       2020-06-13 13:36

ir teisingas straipsnis.Labai jau taikliai autorius pastebi ir jaucia situacija.

Iš šono       2020-06-13 13:30

Apie rašinį: paslaptingas, nes ne iki galo.
Apie komentarus: kas tas dažnai minimas Kazimieras?

NS veikėjų neadekvatumui ribų nėra?       2020-06-13 12:32

Demokratas V.Sinica ,būdamas valstiečių apmokamu samdiniu Seime, prikiša kitam demokratiškam politikui- N.P. ,ryšius su valstiečiais…Graži veidmainystė ar ne?
NS aktyvistas V. Budnikas, ėjęs Seiman Tvarkos part. sąraše….., fariziejiškai smerkia Juozaitį už derybas su T žmonėmis.Gražu,kolegos komentuotojai,argi ne?
NS neadekvatai verčiau prakiš spalį, gavę 2 procentus maksimum, ir taip padės palaidoti valstybingumą, negu eis bendru prosąjūdininkišku kumščiu su CP,KS ir tautininkais, nes šie ,,antrarūšiai antisistemininkai”?
A.

štaziui       2020-06-13 12:22

stasele… na, tu atsimeni. Lauk iš čia, propagandine kempine.

Sąjūdis sakė:,,Lietuva-tai sąžinė''...       2020-06-13 12:05

Sinicai trūksta doros ir savikritiškumo?
Manot Sinica atsiprašė Puteikio iš ,,lubų’’ viešai laiškais paskleidęs ,,žinias’’ apie neva slaptą CP priešrinkiminį susitarimą su valstiečiais bei neva Šimonytės rėmimą 2 ture?? Deja, ne…Sinica yra nesavikritškas ir dvilypis politikas, griaunantis mažųjų vienybę rinkimams ir samokslų teorijų apie bendražygius kūrėjas…
Naglis Puteikis rašė:
,,Vytautas Sinica teigia absoliučią netiesą, neva aš antrame ture parėmiau Šimonytę. Kodėl jis skleidžia šią dezinformaciją, tikrai niekaip negaliu suvokti.
Nevyko jokios derybos tarp LŽVS, LSDDP ir CP nei trise, nei porose. LŽVS tiesiog pragmatiškai suskaičiavo, žiūrėdami į 2016 m. vienmandačių rezultatus, kad tose apygardose nei tada, nei potencialiai dabar nė vienas valstietis neišėjo į antrą turą. Ir neišeitų dabar. Visose kitose apygardose, net ten, kur Centro partijos kandidatai 2016 sutrukdė LŽVS kandidatui išeiti į antrą turą, bet CP kandidatas nelaimėjo, visur kelia savo kandidatus. Tą patį daro su likusiomis Kirkilo vadovaujamos partijos apygardomis. Kitaip tariant vyksta kaip su veido kaukėmis pandemijos piko metu - stipresnės valstybės atima iš silpnesnių.
P. S. Gerbiamas Vytautai Sinica, prašau ištaisyti klaidingą informaciją, neva aš rėmiau Šimonytę antrame prezidento rinkimų ture. “

Kas gins melagį Sinicą?       2020-06-13 11:44

Kas iš komentuotojų irgi turi kiaulės akis.Kas ikandin Neadekvatų Sambūrio (NS)vicepirmininko intelektualaus melagėlio Sinicos pakartos iš lubų, kad Puteikis 2 ture rėmė Šimonytę?
Šarūnai,eksžurnaliūga,pameluok,ką tau reiškia eilinį kartą?

Lietuva laisva savarankiška valstybė       2020-06-13 10:31

ir trisdešimt metų labai daug kam tyčia ar netyčia sunku o gal net neįmanoma suprasti, kad - “Mums reikia pasirinkti, kurią pusę remiam, net jei ir ne viskas mums tame patinka, nes frontas aiškus, jėgos išrikiuotos ir viskas prasideda”.

Nueinantis       2020-06-13 10:12

Neužuodžia jie nieko ir nejunta… Iš komentatorių tik vienas Prašalietis nemiegantis ir jaučiantis. Jei imti procentaliai - 3 procentai nuo visos tautos. Kurie nemiega ir jaučia. Sorošiniai demonokratai valdo Pasaulį. Pinigais valdo. Todėl galingi. Jie kausis iki kraujo. Nes tai jų biologinės givybės išlikimas.
O Kazimieras - jis gyvas, jis - Žmogus. Toks pat, kaip mes visi. Jis nepanašus į kostiumuotas televizijų galvas. Todėl jį mato ir jaučia nemiegantys Žmonės.

>22:19       2020-06-13 8:57

Karbauskis labai pasigailės priėmęs Puteikį - konservų Trojos arklį.

Trabantas       2020-06-13 8:24

Dūsauja Ruusteika dėl valstybės praradimo, bet konservai su visais lybais juk to ir siekia.

>22:15       2020-06-13 8:13

Nenurimsi meluojant, kol nebūsi pričiuptas? Štai įrodymas, prieš ką agitavo Puteikis. Visi žinome, kurie kandidatai dalyvavo antrame ture ir kieno naudai buvo galima agituoti.

Į prezidentus kandidatuojantis Seimo narys Naglis Puteikis penktadienį patvirtino balsavęs ne už save, atsiprašė rinkėjų ir paragino juos balsuoti už kitus kandidatus – premjerą Saulių Skvernelį ir filosofą Arvydą Juozaitį. Pasak jo, tai reikalinga tam, kad į antrąjį turą neišeitų ekonomistas Gitanas Nausėda. „Aš balsavau ne už save, aš balsavau už kitą kandidatą ir raginu visus Lietuvos piliečius pasielgti taip pat“, – žurnalistams sakė Vilniuje išankstiniame balsavime dalyvavęs N. Puteikis. „Aš atsiprašau savo rėmėjų ir savo balsuotojų, kurie rinko parašus, aš jiems labai dėkingas, bet gerbiamieji, (...) mes dabar turime aukotis, mes turime balsuoti ne už savo kandidatus, mano rėmėjai turi balsuoti ne už mane, mes turime balsuoti už viešąjį interesą ginančius kandidatus, mes turime balsuoti taip, kad neišeitų bankininkų atstovas į antrąjį turą“, – pridūrė jis.

Skaityti daugiau: https://www.diena.lt/naujienos/lietuva/politika/n-puteikis-atsipraso-rinkeju-reikia-aukotis-del-viesojo-intereso-913339

Panašiai po 1 turo elgėsi ir Juozaitis.

abc.       2020-06-13 7:26

vis tik pilnatis veikia.

Melagiui 20-27       2020-06-12 22:19

Pabaigoje ,komentare apačioje, įsivėlė klaida. turi būti ,,kląstotės ir melas tapo NS aktyvo vizitine kortele?”

Melagiui 20-27       2020-06-12 22:15

Apgaudinėji,mulkini skaitytojus, kaip ir Sinica, be įrodymų,be citatų, be šaltinių nuorodų..Taip NS vicepirm. Sinica. be įrodymų ir nuorodų,lyg delfio liberastinė mergšė, sugalvojo ,kad CP ir Puteikis rėmė Šimonytę 2 ture…Pamelavo ir lyg kiaulė neatsiprašė...
Nuo kada kląstotės ir melas tapo CP aktyvo ir gerbėjų vizitine kortele???

>17:45       2020-06-12 20:27

Nesekate naujienų - CP jau sudarė koaliciją su valstiečiais ir bebrais. Siūlote ir NS prašytis? Dagys su Juozaičiu agituoja Žemaitaitį, Kamblevičių, Pranckietį. Žemaitaitis eina su A. Paulausku ir Zuoku. Puidokas eina su Uspaskiu. Tai kur , po velnių, čia reikėtų prašinėtis NS??? Nenusibodo rašinėti nesąmones???

In Nomine >Vardui       2020-06-12 19:51

“reikia LVZS susesti su Radzvilu, Sinica, Juozaiciu, Dagiu ir pabandyti susitarti del bendros koalicijos 2020 m. Seimo rinkimuose Vardant tos Lietuvos”
O gal dar ir įslaptintus kegebistus pakviesti į kompaniją- būtų dar didesnė koalicija? Juk Šwarkelio vaikagrobių gali nepakakti sklandžiam darbui “vardan tos”

Vardas       2020-06-12 18:45

POTUS Donald John Trump, VP Michael Richard Pence yra politikos superzvaizdes kurios JAV Respublikonu partijos pagalba dauzo JAV Demokratu partija.
Panasiai Jungtineje Karalysteje MP Boris Johnson, Dominic Mckenzie Cummings ir kompanija su JK Konservatoriu partijos pagalba dauzo JK Leiboristu partija.
Panasiai Lenkijoje Jaroslaw Kaczynski, Prezidentas Andrzej Sebastian Duda su Lenkijos partija “Teise ir Teisingumas” pagalba dauzo Lenkijos partija “Pilietine koalicija”.
Zodziu reikia LVZS susesti su Radzvilu, Sinica, Juozaiciu, Dagiu ir pabandyti susitarti del bendros koalicijos 2020 m. Seimo rinkimuose Vardant tos Lietuvos. Noriu Lietuvoje pamatyti sudauzyta TS-LKD ir persikreipusius Vytauto ir Gabrieliaus Landsbergiu, Andriaus Kubiliaus, Ingrigos Simonytes veidus.

algirdasui       2020-06-12 18:34

“мухи отдельно, котлеты отдельно”
todėl eNeSai su tokiais fruktais kaip puteikys ir visokio plauko taukininkai į krūvą  nesideda.
o dėl rinkimasų...
sunku pasakyti - arba eNeSai labai naivūs ir mano jog konkurentus kepurėmis užmėtys, arba labai protingi ir supranta, kad kvailių cirke laimėti gali tik cirko savininkai.

Kodėl Rusteika ir NS šulai vengia rinkimų temos?       2020-06-12 17:45

Pastebėjote- nieko nerašo, tarytum tai už 5 metų...Versija pirma- NS yra sukurta ne siekiant politinių reformų per atstovus Seime, bet tenkinant profesorių būrelio norą parodyti,kad jie įgalūs (t.y.gali įkurti partinį darinį...)
Antra versija- jie savo organizacijoje neturi nei noro, nei patirties, nei žmonių rinkimams ir susitaikė su visiška nesėkme spalį.Su kitais telktis jiems- ne lygis..
Trečia versija-
NS ,gaila, bet faktiškai neturi antisistemines jėgas telkiančių konstruktyvių,praktiškų lyderių, kurie galėtų rinkimuose valingai adekvačiai siekti sėkmės.Turi intelektualius , bet skaldančius ir dar ,deja, nesavikritiškus vedlius- gerus pamokslininkus.Puikus pamokslininkas V.R. su gyvu Ozolu kalbos bei sąjungos nerado- kas tą gali paneigti?Jis nuolat ieško priešų, o ne sąjungininkų tarp kitų antisistemininkų,taip išduodamas Sąjūdžio vienybės principą.Šie pasipūtę teisuoliai neturi jokių galimybių pavieniui, dar ir meluodami apie galimų sąjungininkų lyderius, peršokti net 3 procentų ribos spalį.Tokia ,deja, ši baisi šalies demokratų gretų tikrovė, kuri naudinga korumpuotai Lietuvą smaugiančiai santvarkai.
CP,KS,tautininkai tariasi,derasi,telkiasi,o NS keistuoliai miega ir dar šaiposi iš jų. Neva pastarieji neskaistūs, ne taip kvepia ir neprilygsta niekuo NS pusdieviams..

ah1       2020-06-12 16:52

nieko naujo. Biblijinis projektas.

buratinui       2020-06-12 14:51

Kvailiams patinka, kai sukčiai juos meiliai pavadina “brangiaislietuvosžmonėmis”.
Ne veltui AMB ir Sarafanas turėjo tokias minias gerbėjų-rinkėjų.
Ir niekam nerūpėjo “partiškumas”. Balsavo “už” apsilaižydami.
Kas gali tokius utėles gerbti?

O tie,       2020-06-12 14:18

kurie, vadina kitus vatnikais - konservatoriai arba Algiai Greitai.

Čia, nustebusiai,       2020-06-12 14:15

jau subrendote tapti lydere - tai veikite, darykite…

Čia       2020-06-12 14:10

yra daug garbinančių savo kumyrus t.y. konservatorius, jie ištikimi tiems Žmonių mulkintojams…

Prašalietis       2020-06-12 14:03

Neišsipagiriojantiems visokio politinio plauko “tautiniams patriotams” tarybinis sojūzas be savo pinigų ir bankų su tarybiniais tankais Lietuvos teritorijoje po laiko yra vadinama okupacija, naujas sojūzas be savų pinigų ir bankų, su užsienio valstybių tankais Lietuvos teritorijoje yra vadinama “laisve ir nepriklausomybe”. Ir kol šiandieniniai “tautiniai patriotai” yra neišsipagirioję, jiems kyla “patriotinis"klausimas- už kokį sojūzą reiktų pakovoti. Kokiems šveicarams, kurie kovoja tik už save ir daugiau už nieką, niekaip nesigauna už ką nors “didvyriškai pakariauti” nei per pirmą nei per antrą pasaulinius karus, nei Afganistane, nei Jugoslavijoje, nei Irake nei…. Ko nepasakysi apie “didvyriškus” visokio plauko lietuviškus “kovotojus”....

homo       2020-06-12 12:41

realybėje pamąstantys žmonės viską mato, jaučia, domisi… ne visi akli ir įtikėję libralglobalizmo tamsiom idėjom ir veiksmais… permainos vyksta ir dvasiniame lygmenyje, ir tai paliečia daug žmonių, kurie bando atsibusti ir kabintis už sveikos realybės likučių... autorius savo straipsniais kuria tą sveiką realybę, neapspjaudytą melu ir demagogija…

įtarinėjančiam       2020-06-12 12:13

o tu abrieduk - ar neįtari esąs sovietinis vatnikas, jeigu bet kuris negarbinantis tavo kumyrų/pridurkų,  tau jau būtinai vaidenasi koncervų fanu?

Nustebusiai,       2020-06-12 12:13

nors tiek viešai padarykite ką Kazimieras jau padarė, bet ne, kiauksi ir sėdi po medžiu…

Nustebusiai,       2020-06-12 12:09

komjaunuolei,
pareiškėte, kad Kazimieras bukas, o kur argumentai, man yra įtarimas, kad priklausote etikečių kljuotojai ir priklausote konservatoriams, mūsų aišku….

nustebusi       2020-06-12 11:00

Keli komentatoriai kliedi apie būtinybę jungtis su Kazimieru. Tai kad tas Kazimieras neįmanomo bukumo, plaukai piestu stojasi jo pasiklausius. Nelaiminga tauta, kuri neužsiaugina Lyderių. Deja, mes, lietuviai, esame ta nelaiminga Tauta.

Dzeikas       2020-06-12 10:25

Teisingam:
Tamstos komentara reikia paimt pincetu ir parodyt tautai kokio tipo sh. valdo mus. Tamsta siaip pluduriuoji, taciau kaip etaloniniam, chrestomatiniam pavyzdziui tavo komentarui nera lygiu.
Kontrargumentas suprantatntiems tegali buti vienas:
- Su stichija nepakovosi, bet liuka ant denio ir borto iliuminatorius tai uzdaryt galima ar trukdo kas?

Dzeikas       2020-06-12 10:19

Tai,kad ir 1940m buvo galima pasiekt daug geresnes iseigos.Pvz. realaus “liaudies demokratijos” statuso ir Rytu Prusijos pasidalinimo ne tarp Sovietijos ir Lenkijos, o tarp “Lietuvos Liaudies Respublikos” ir Polska Rzeczpospolita Narodowa. Tereikejo imtis sprendimu kuriu nebuvo tikimasi ir vykdyti juos ryztingai.
Juk Smetonos kamarile visai neblogai suvoke kas vyksta ir visai neblogai numate kuo viskas baigsis (Amerikieciai su britais laimes kara - tuo Smetonos kabinete niekas neabejojo). Klausimas kodel neveike?
Protas ir zinios nieko nereiskia jei nera issiauklejimo. Chamas ir zinodamas baigti nesiims butinu veiksmu.Jo prigimtis jam snabzdes: “gal kaip nors viskas susiklostys nesikisant, ziurek karvelis pats iskeps ir burnon inskris”
O dabar Lietuva valdo net didesni chamai ir nuokrushos negu tada, kurie temasto asmenines lemties remuose: “jei ka doleriuku nameliui su sklypuku Amerikoje turiu”

Viso labo tik nuomone       2020-06-12 10:04

Tai, kad mes siuo metu sedim ant parako statine, kuri gali sprogti kiekviena sekunde, manau jaucia daugelis.Viskas rutuliojasi labai dideliu tempu.Tik klausimas - ka mes siuo atveju galim padaryti?armonaites stengiasi prisiderinti prie joms ir jiems isivaizduojamo gelbejimosi rato (nors netikiu, kad tas ratas jiems ir joms pades), o ka daryti mums, mazuteliams?Belieka tik stebeti, kas vyksta aplinkui, dziaugtis arba slykstetis musu “didvyriu” sprendimais…Tai viskas, ka mes galim.

tiek'ui       2020-06-12 9:06

Ar, tamsta, ar nori pasakyti, kad karantino metu visi gydytojai dirbo prie užsikrėtusių koronavirusu? Teisingai pastebėta, kad bent iki šiol poliklinikos ir ligoninės tik imitavo gydymo veiklą. Kodėl nebuvo priimami ir gydomi pacientai, prieš tai jiems neatlikus testo dėl koronaviruso?! Juk VISUS neapsikrėtusius galėjo puikiausiai konsultuoti bei gydyti, kaip gydė ir iki koronaviruso atsiradimo. Kodėl karantino metu nebijojo ir nebijo dirbti prekybos centrų pardavėjos, per darbo dieną aptarnaujančios keletą šimtų (net netestuotų) pirkėjų, tarp kurių neabejotinai buvo (ir yra) ir tokių pirkėjų, kurie serga įvairiomis ligomis? Ar dėl to didelė dalis pardavėjų susirgo koronavirusu - klausimas tik retorinis.

Teisingas        2020-06-12 7:56

Straipsnis, tik tiek, istorija kartojasi taip jau buvo ir ne kartą, ir sustabdyti to neįmanomma, tai tas pats kaip pažaboti stichija, kovoti gali valdyti ne.

stasys        2020-06-12 6:52

- man tik viena nesuprantama kaip taip greitai Prašalietis zita. virto ?

stasys        2020-06-12 6:50

Nuotaikingas įstojimas , būkit budrūs rusas eina . Turim Algirda Sąjūdieti ans tikrai tikrai vėl išgelbės Lietuvą !!

tiek>Ką aš žinau,bet kad        2020-06-12 5:50

Na mažokai žinai,mažokai ,jei sugebi tik tokio lygio sofistika užsiimt. Žmogus ,brol, niekaip negali būti prilyginamas ,ar lyginamas su mašina. Tai milijoną kartų sudėtingesnis ir todėl milijoną kartų “jautresnis ” objektas .Gydymui ,“remontui” - taip pat .Išvada: medicinoj vis tik dar galioja vienas svarbiausių principų :  ne su ga dink . Begydydamas . O su virusu apkrėsto žmogaus remonto būdai dar iki šiol neatrasti.

Pasaulinė Vyriausybė       2020-06-12 5:27

ima pasaulį į savo rankas. Kol kas tik virusų pagalba, o kas toliau - nežinia. Prasideda naujas internacių agresijos etapas.

Rust. partija miega kietai...       2020-06-12 1:29

NS aktyvas net nesiruošia rinkimams,tik trata apie globalalizmo ir liberalizmo ir kitas grėsmes…
įsteigė partiją tam, kad sisteminėms partijoms Seime niekas nekliudytų naikinti Lietuvą...Tai grafomanų ir pilstytojų iš tuščio į kiaurą partija, kuri net su kitais santvarkos priešais kontaktų nenori ir nesiekia politinės valdžios padėčiai keisti.

negražu komunistus išprotėjusiais vadinti       2020-06-11 23:32

jie neišprotėję
jie nori gerai gyventi
ir gyvena
nes tarnauja velniui

-------       2020-06-11 23:09

Išprotėjusių priešų nebūna, nes tuomet jis nebūtų priešu.

Patrijotas       2020-06-11 22:01

Pavargau, niabegaliu stovėti po medžiu. Pakaks!
Duokit man šezlongą ir tada dar ilgai palajkysiu kovą uš Tėvynę.
Nu biant jau fejzbuke palajkinciu tai tikrai.

Ką aš žinau,bet kad        2020-06-11 21:04

žmogus čia nieko vertas.Jei mašiną  reikia laikas nuo laiko remontuoti ir servisai per karantiną dirbo.Žmogui irgi kartais reikia remonto,tačiau per karantiną ligoninės nedirbo,nedirbo ir poliklinikos,tik imitavo veiklą.Tai jei mašina geriau prižiūrima,kaip žmogus,tai ar tokie nuvertinti žmonės gali sukurti valstybę?

va kas prasideda       2020-06-11 21:00

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

 

zita.       2020-06-11 20:57

straipsnelio alia bėkim dangus griūva pabaigoj paminėta galimybė prarasti valstybę. argi čia problema,vietiniams tai yprasta. tam vietiniai turi imunitetą ,ruskis,vokietis,lenkas-nebus blogiau kaip prie lietuvio. vokietis mokyklų neuždarinėjo,o ruskis net gamyklas statė,kelius nutiesė,dėl menkos kvarabos ligoninėn guldė ir gydė. nekūrėm mes šitos valstybės ,tai ir nebus gaila prarast.

,,Komentuotojams"       2020-06-11 20:47

Eikit, įsipilkit arbatos arba alaus. Vis tiek neturit ką pasakyti.

J. E. Manekenas       2020-06-11 20:24

-Trept trept kojele, tskant škia!

Tauta jau pabudo!       2020-06-11 20:20

Jeigu anksčiau piketuot susirinkdavo vos 10 nutrešusių klipatų, tai dabar padėtis keisis kardinaliai- ateis 11, ką ten- gal net cieli 12 patrijotiškų  protetuotojų.
Drebėkit režimo šulai, Didvyrių Tauta ateina versti išdavikų!

kovotojas uš Idėją       2020-06-11 20:14

Svarbeuse pabalsuoti. Pririnksim actovų ir ramu- mie viską uš mus padarys.
Jeigu reikės, jie ir mus “padarys”.
Juk visada padaro.
Patikima Sistema!

Aha, jaučiu       2020-06-11 20:09

tuščias komentaro laukas /

įprotis       2020-06-11 20:09

Kol žaibas netrenks, “mužikas žemaičių ir Lietuvos” nepersižegnos.

Aha, jaučiu       2020-06-11 20:08

jog vėl rusai užeis .

akademinis zylių lesintojas       2020-06-11 20:04

Taip, taip reikia veikti ryžtingai. Tuoj pat surašysiu Diagnozę, sukurpsiu Deklaraciją, du memorandumus, tris pundukus rezoliucijų, paskelbsim tuziną peticijų ir paskleisim susirūpinimų dūmų uždangą.

nedolęga       2020-06-11 19:53

O kas tas ” Kazimieras”?
Tipo šventasis?

didvyrių actovas       2020-06-11 19:52

Kažin kada acinaujys kašio varžybos? Įsipilsiu alaus, mojuosiu šaliku ir skanduosiu- Lietuvalietuvalietuva!
Lietuvei- būkim patrijotais!

Nereikia,       2020-06-11 19:47

manau, būti panašiu į Radžvilą, kuris čia kas kart rašinėja, filosofuoja, būtina jau veikti kaip Kazimieras - vienytis…

Va, va       2020-06-11 19:45

6tai jums BOBOS ir devintinės.  Gražiai kalbate, viską matote, bet vežėčios nei iš vietos. Ateina antikristas ir leista jam eiti ir visą pasaulį užvaldyti. Bet yra viena gera žinia, kad po jo tikrai ateis KRISTUS. Tai yra pažadėta.

Šitas       2020-06-11 19:43

Algimantas turi vienytis su Kazimieru ir panašiais, kito kelio tiesiog nėra…

LIONIA       2020-06-11 19:34

Taip, tai samoningi arba isproteje priesai, bet daugiau negu 60% balsuos uz tuos priesus. Pamatysite, daugiau negu 60% rinkeju balsuos uz TS-LKD, valstiecius, socdemus, gentvilinius ir uspaksinius. VA kur yra tragedija.


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.