Socialinė politika, Šeimos politika

Algimantas Rusteika. Ne mūsų reikalas

Tiesos.lt redakcija   2016 m. sausio 3 d. 0:40

26     

    

Algimantas Rusteika. Ne mūsų reikalas

Na, dabar tai bus kalti visi. Šulinys, į kurį sumėtė vaikus, nes buvo ne pagal kokius nors europietiškus normatyvus. Alkoholis, jei buvo girtas – nes juk girtas! Alkoholis, jeigu buvo blaivus – nes juk norėjo ir negavęs pasiuto!

Kalti bus įstatymai, neleidžiantys šaudyti, nors sušaudžius žudiką aukos neprisikelia. Aišku, socialinės tarnybos, kurios nežiūrėjo ar nepamatė, ką visi matė. Ir policija, kuri nieko ar per mažai padarė, nors niekas labai į ją ir nesikreipė. Ypatingai kaltos bus beteisės vaikų teisių tarnybos, kurioms reikia duoti dar daugiau teisių atiminėti vaikus.

Be galo kalta ir pašalpų sistema, be kurios griaudėtų liumpenų maištai. O kur dar menkos pareigūnų algos ir benzino limitai? Ką bekalbėti apie deputatūrą, prezidentūrą, V.Landsbergį ar komunistus – tie kalti visur, visada ir dėl visko.

Matyte matau apskritus stalus įsikarščiavusių kvailų protinguolių su šlipsais ir šukuosenomis. Savaitėmis los apie tai, kaip dar labiau sustiprinti totalinę valstybės kontrolę. Kiekvienam žmogui, visam asmeniniam ir viešajam gyvenimui. Viską uždrausti, viską sugriežtinti, viską reglamentuoti! Kištis visur, kur įmanoma ir nebeįmanoma!

Tik kas pasakys, kad buvo galima problemą išspręsti ir pavojus likviduoti esamų įstatymų ir tvarkų ribose? Esamų institucijų pajėgomis. Ir visiškai nesunkiai. Tereikėjo mažytės smulkmenos – kad kas nors laiku praneštų kam reikia apie situaciją, kurią visi matė ir žinojo.

Problema – ne draudimuose. Ne popieriuose parašyti griežti sakinėliai užtikrina valstybės tvarką. Ir ne jėgos struktūros, kurios be žmonių yra aklos ir tik reaguoja į tai, kas jau įvyko.

Problema – širdyse ir protuose. Bendruomenėse, kuriose gyvenam. Kol visi abejingai stebės, kaip degradai ar psichai daužo žmonas ir vaikus, tol tokie atvejai neišvengiami.

Kiek galima priiminėti vis naujas drakoniškas tvarkas, varžančias normalių žmonių gyvenimus, apie kurias springdami seilėmis svajoja išprotėję nuo valdžios troškulio idiotai? Tiesiog vykdykim tai, kas yra. Ir ko visiškai pakanka. Tai ne tik ir ne tiek valstybės ar valdžios, kiek visuomenės brandos problema.

Kitaip visada bus kalti visi kiti. Tik ne mes. Pakeiksnosim valdžią, išjungsim teliką ir nueisim sau teisūs teisiai miegoti. O jei kaiminystėje kas nors ką nors kaip nors – tai juk ne mūsų reikalas.

algimantasrusteika.wordpress.com

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kim       2020-04-4 2:20

Noriu padėkoti DR SUNNY labai pajėgiam rašytojui, kuris padeda man sugrąžinti mano vyrą. Prieš keletą mėnesių su vyru turėjau rimtų problemų, kad jis išėjo iš namų ir pradėjo susitikinėti su kita moterimi. jis liko su moterimi, stengiausi susigrąžinti jį, bet visos mano pastangos buvo bevaisės, kol ta diena, kai mano draugas atėjo į mano namus ir papasakojo jai viską, kas nutiko tarp jos ir vyro, tada ji papasakojo, galinga rašytoja, padėjusi jai susidūręs su ta pačia problema, tada aš susisiekiau su DR SUNNY ir pasakiau jam visas mintis ir jis liepė man daugiau nesijaudinti, kad mano vyras grįš pas mane po to, kai pasakys burtą, maniau, kad tai yra pokštas. Baigęs rašybą jis man pasakė, kad jis ką tik baigė rašyti, ir nustebęs per 48 valandas mano vyras iš tikrųjų grįžo maldaudamas man atleisti. Galite jam atsiųsti el. Laišką šiuo .(JavaScript must be enabled to view this email address) taip pat galite jį peržiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2349030731985

Raigerdas       2016-01-7 11:19

Jau nuo tų įvykių praėjo šiek tiek laiko. Bet pažiūrėkite, ką kalba tie socialiniai darbuotojai ir Vaikų apsaugos tarnybos. Ir gaunasi kaip toje dainoje:“Viskas gerai, markize, tik pagalbiniai pastatai sugriuvo nes namas sudegė, o taip VISKAS GERAI, VISKAS GERAI”. Taigi, psichotiškas tėvas atsirado netyčia ir nė iš kur. Iki tol jis buvo sveikas ir gerai prižiūrėjo ir maitino vaikus. Ir Vaikų teisių tarnybos nieko nepastebėjo. Aklos Vaikų teisių tarnybos buvo ir tada, kai PEDOFILAI išnaudojo vaikus seksualiai, pasiėmę juos iš Vaikų namų. Aklos Vaikų teisių tarnybos buvo ir Kedytės atžvilgiu. Ir visam tam AKLUMUI pateisinimus randa vis ta pati NEPAKEIČIAMA Žiobienė. Ir niekas nepasidomi, kodėl šita nevykėlė Žiobienė jau seniai yra tapusi Valstybinėse institucijose atliekamo darbo anomalija, kur NEKOMPETETINGUMAS yra vos neprivaloma tame darbe norma.

Lietuvoje       2016-01-4 23:41

visai neginami vaikai ir jų mamos. Nesvarbu, ar nemokant tėvams orių algų, ar skyrybų atveju nepriteisiant vaikams turto dalies, kuri pagelbėtų įsigijant naujus namus su mama. Vargšeliai paliekami su smurtaujančiais tėvais, tuo tarpu kai prašančią palikti namuose mergaitę išneša iš gimtų namų ir išveža į niekur.

Raigerdas       2016-01-4 21:06

Gerbiamas Algimantas Rusteika rašo:“Problema – širdyse ir protuose. Bendruomenėse, kuriose gyvenam. Kol visi abejingai stebės, kaip degradai ar psichai daužo žmonas ir vaikus, tol tokie atvejai neišvengiami.” Pirmiausia, problema niekaip negali būti ŠIRDYSE, nes širdis tikrai čia ne prie ko. Ji varinėja kraują ir visa jos funkcija. Širdis nebūna nei abejinga, nei beširdė, nei kokia nors kitokia su jausmais susijusi organizmo dalis. Ji daugiau panaši į motorą. Prote negali būti problema, nes jis arba funkcionuoja teisingai arba jis išmeta melagingus atsakymus į užduotus klausimus, arba yra iškrypęs, kaip tas kreivas veidrodis, ir tada žmogui gyvenime viskas atrodo kaip rūke, kur vaidenasi įvairūs baubai, demonai ar velniai. Dėl labai silpno išsilavinimo, kurį gauna mūsų žurnalistai Vilniaus Universitete, visuomenė negauna labai svarbių duomenų apie ŠEIMĄ, GYVENIMO PRASMĘ, APIE BENDRUOMENĖS GYVENIMĄ ir t.t. Juos ten moko GAUDYTI SENSACIJŲ. Na, jie atėję dirbti į kokį nors lietrytį ar delfi jas ir gaudo. Nužudyti vaikai jiems dar viena sensacija. Iš tokių sensacijų jie duona valgo. O valgyti žurnalistui norisi. Ir į Kanarus nuvažiuoti norisi. Todėl jie ir toliau gaudys sensacijas ir niekas jų proteliuose ten nesikeis. Bet pažiūrėkime ir į tokius faktus, kad tokių žiaurių atvejų mūsų visuomenėje daugėja. Kodėl? Pirmiausia, niekas nesikeičia mūsų valdininkų gyvenime, nes niekas nesikeičia jų mąstyme. Juos verčia atidirbti 8 darbo valandas ir jie atidirbinėja. Stebuklo čia nebus, nes jie ir toliau darys tai, ką jie daro šiandien. Valstybės ląstelė yra ŠEIMA. Įvardinkite mūsų valstybėje nors vieną instituciją, kuriai rūpėtų ŠEIMA. Jos nėra. Mokyklose vaikams pasakoja apie lytinius organus, bet jų niekas nemoko apie tai, kas yra ŠEIMA. Mokytojos, kurios ten moko vaikus, dauguma atvejų yra arba senmergės arba išsiskyrusios, iš kurių nemaža dalis vartoja raminamuosius, jei ne raminamuosius, tai antidepresantus, jeigu ne antidepresantus, tai konjakėlį nuo nemigos ar dar ką nors. Akivaizdu, kad mūsų visuomenės nemaža dalis pasirinko degradavimo kelią. Anksčiau tokius linksniuodavo partiniuose susirinkimuose. Dabar nebėra kam. Ir degradai, tampa mini diktatoriais savo šeimose, nes jis vyras ir turi jėgos, kad sumušti žmoną ar savo vaikus. Žmona kenčia tokį idiotą, nes bijo, kad neišgyvens su vaikais viena. Vyrams pas mus leidžiama viskas: pareiti namo girtam, sumušti žmoną ar vaikus, turėti meilužę ar net dvi, o žurnalistai parašys ką nors apie seksą, būtinai iškrypėlišką, nes kitaip nebus sensacijos. Kultūros pas mus trūksta, gerbiamos ponios ir ponai, o ji priklauso nuo švietimo, tame tarpe nuo švietimo ir apie šeimyninį gyvenimą.

Julius Puras i ruta 2016-01-3 15:49       2016-01-3 19:25

Apie ką jūs kalbate, visokiausi nuo bačkos lryto “žurnalistai” rusteikos nerašo. Tame ir bėda idant Lietuvoje nėra žurnalistų. Visuomenė neinformuojama arba dezinformuojama.

O tai nekalti?       2016-01-3 18:41

Nekalti tie, kurių tiesioginės pareigos yra tokius nelaimingus vaikus apsaugoti nuo smurto, ginti jų teises, užtikrinti sveikatą ir fizinį saugumą? Kurie už tai gauna algas ir riebius postus iš pačių grupuotės (partijos) viršūnėlių? Tipinis pseudoliberalaus, o iš tikro- komjaunuoliško nomenklatūrinio ruporo bandymas pakreipti pasipiktinimą Landsbergio-Grybauskaitės tandemui palankesniu keliu. Turbūt pusė VSD buvo paršaukti iš kalėdinių atostogų ir dirbo prie scenarijaus. Pataikiau, čekistai?

įdomu,        2016-01-3 15:53

kur panaudojami tie pinigai, kurie gaunami už alkoholio akcizą?
kodėl jie, gaunami nuodijant žmones, nepanaudojami tų vargšų gydymui įtikinėjimu, ne prievarta? Anoniminių alkholikų 12 laiptelių sėkmingiausiai gydo. Nejau reikia laukt, kol jie padaro avariją, nusikaltimą, o tada užkraut ant visuomenės pečių juos tupdant į kalėjimus? Ar tai pigiau? Nesąmomė! Anglijoj alkoholikai gydomi iš alkoholio akcizo, rūkoriai už dyką iš rūkalų akcizo. O kaip pas mus?

ruta       2016-01-3 15:51

p.s. neturi reiksmes kokioje santvarkoje , sistemoje, rezime normalus zmogus gyvena , padorus VISADA liks padoriu !

ruta       2016-01-3 15:49

Ar viskas tvarkoje valstybeje kuri pirmauja savizudybiu skaiciumi , alkoholio vartojumu , nevardijant   dar ilgiausio blogybiu saraso / pirmavimas vaiku skurdu ir mirtingumu , korupcija , emigracija ,  didziule socialine atskirtis, trumpas gyvenimo rodiklis , maziausias ES minimumas .../?
Pries kelis metus keturiu vaiku mama saukesi policijos pagalbos nuo smurtaujancio vyro - neatvaziavo / berods kuro neturejo /, neisgelbejo , buvo uzmusta ..Bet tuo paciu metu spec burys / 240 zmoniu/ net is Vilniaus , sturmavo Garliavos privatu namu , ne , ten niekas pagalbos neprase , tai buvo politinis sprendimas , nes issigando Venckienes populiarumo ir pilietiskumo israiskos ..
Kokie politikai , tokia ir visuomene - abejinga / daugumoje , deja/ , nuzmonejusi , amorali , pataikaujanti auksciau tupincim ..

Žuvis genda nuo galvos       2016-01-3 15:21

Aš suprantu šalia gyvenančių nenorą skųsti, nes yra specialios tarnybos, kurios gauna nemažus atlyginimus, tikrindamos turėjo matyti esamą padėtį,o
ne painioti kaimynus. Pokarį skundikai nemažai pasmerkė žūčiai (tais pačiais metodais ir šiandien valdžia savo darbą nori užkrauti ant kaimynų pečių).
Gal laikas tarnams-tranams ir valdininkams pradėti dirbti savo darbą?
Seimas turėtų padirbėti prie įstatymų,kad alkoholikai ir psichiniai ligonys
priverstinai būtų gydomi, kad iškviesta policija atvažiavusi galėtų tiesiai išvežti į gydymo įstaigą, nežaisti susirašinėjimą ar smurtautoją tik pabarti.
Prasidėji Gailestingumo metai. Kur dievobaimingi kaimynai, kurie turėjo
palaikyti moterį,padėti jai ir vaikams konkrečiais darbais? Taip moko mus
Popiežius - gerą daryti šalia esantiems, ypač vaikams.

Laisvida       2016-01-3 13:41

Ką buvo galima padaryti, jog šios nelaimės nebūtų įvykę ir kaip elgtis su tokiais ar panašiais, kad nesikartotų panašūs atvejai.Pirmiausia įteisinti tvarką kas turėtų ir kur nukreipti gydytis tokį smurtaujantį ligonį. Alkoholizmas yra psichinė liga,kaip ir kitus psichikos ligonius turėtų gydyti psichiatrai priklausomybės centruose, tačiau reikia tokių ligonių sutikimo. Sergantys alkoholizmu paprastai savęs ligoniu neskaito, savo ligos nepripazįsta, nors visi aplinkiniai tai mato.Smurtaujančių alkoholikų teisės yra aukščiau už nekaltų vaikų ir suaugusiųjų.Nesergu ,nenoriu nesigydau ir niekas manęs negali priversti, nes tokie pas mus įstatymai, o tvarkos kaip ir kas tokiu atveju turėtų nukreipti gydyti iš vis nėra.Tai gal pirmiausia susėdę atsakingiįstatymų leidėjai priimkite įstatymą ginantį ne psicine liga sergantį ir smurtaujantį, bet ginantį vaikų irsuaugusiųjų teises, gyvenančių su smurtautoju, ir būtinai tvarką kas pastebėjęs smurtą šeimoje privalo parašyti nukreipimą gydytis.

hmm..        2016-01-3 12:47

prie Smetonos buvo teisingiau. Krupavičiaus žemės reforma apribojo žemės nuosavybę iki 200 ha. Žmonės jungėsi į kooperatyvus, kartu pirkdavo Ž.Ū. techniką,steigė kooperacines perdirbimo gamyklas, parduotuves. Savanoriai gavo žemės veltui, tad net apie 1000 žydų kvėsi už nepriklausomybę.
Šiandien matom kitokį vaizdelį. Viską išparceliavusi valstybė laikosi iš alkoholio ir tabako akcizų. Atsakomybę už tai turėtų prisiimti Leontjevų Laivos Rinkos institutas, pudrinęs nuo 1990 metų sprendimus priimantiems politikams smegenis. Niekur Europoje tokių stambių ūkių nėra. Kam reikėjo išradinėti dviratį, jei galima buvo tiesiog pasižvlgyti kitur?

teisingai,        2016-01-3 12:36

kalbos šia tema jau davė peno TV.
neva pati visuomenė jau teisia, liepia save kuo labiau suvaržyti. Vieni prašo Bernevernet pavyzdžiu atiminėt vaikus, kiti prašo mirties bausmės, viltį praradusiems ir liberaliai bambaliniu alumi nuodijamiems vyrams, kurie bambalo sukeltą agresiją ne į save nukreipė nusižudydami, bet į kitą... gal iš keršto moteriai, ką mes žinom, kuri vis grąsinasi tuos vaikus atimti… žaidžia kokį tai žaidimą su pasitraukimu, savęs, savo vaikų atėmimu… gal taip “auklėdama” ir taip nervingą vyrą...
..
O štai Skvernelis sako, kad nėr pas mus budelio etato… geriau pašalpas atimt ir lai badu dvesia… bet bamabalus palikt, juk tai tik “biznis”. Reik gi pagundą laikyt prieš akis nuo žemės nuvarytam valstiečiui, kuriam paliktos plačios “galimybės”: nusižudyt, vaikus nužudyt ar maut į užsienį. Žemgrobys, buvęs kaimynas,  pasakytų - lai eina dirbti pas mane už tuos pačius grąšius, kuriuos gauna iš valstybės. Neonoras tarnauti jam, kai žinai, kad ne visai gražiais būdais tas žemes įsigijo… Ne onoras, kai žinai, kad šio žemgrobio vaikai paveldės 30 000 ha Tėvynės, o taviškių laukia tik terbelė, lazdelė ir keliauk į svetimą šalelę kaip tas trečias brolis Jonelis…

Mamai iš kaimo       2016-01-3 12:06

Eik tu geriau bulvienės virti nepilosofavus.

tokia valdžia komunistų       2016-01-3 11:47

vaikus žudo ir prievartauja prie komunistų valdžios.
Dievo ženklai.
—-
kai vaikus prievartavo - neišgirdo.
dabar jau žudo.
ar išgirs lietuviai Dievo balsą?

na,        2016-01-3 11:34

skundikai visuomenėje irgi nėra gerbiami. Be to jie gali susilaukti keršto.

10:21       2016-01-3 10:23

Pavadinimo pataisymas:
“mamai iš kaimo”

mama iš kaimo       2016-01-3 10:21

Paprieštarausiu- sovietinė santvarka negali būti idealizuojama ar priešpastatoma dabarties liberazmo chaosui. Ta santvarka buvo mėšlas. Vienareikšmiškai. Paaiškinsiu tamstai kodėl sovietmeçiu išlikote doresne:
Nes tuomet buvo svetimųjų okupacija. Buvo vidinė rezistencija, noras priešintis svetimųjų režimui. Buvo tėvų, senelių gyvenusių Nepriklausomoje tarpukario Lietuvoje moralinė atrama kuria sekekėme.
Išsivadavę nuo ruskijos sovietinių okupantų, atsikratėme ir primestų komunizmo statybos “vertybių”. Bėda tame kad atsiradusios tuštumos vieton mes nepasidėjome nieko. Akimirksniu “pamiršome” tėvų ir senelių išmintį, moralines nuostatas ir likę tuščiaviduriais nubėgome padkui blizgučius/barškučius.
Mes dirbtinai ir pet greitai norėjome tapti vakariečiais.
Būdami imperijos provincija išsauginome nepilnavertiškumo kompleksus ir labai stengėmės kuo greičiau pasiroduyti esantys ne sovietikais. Kuo greičiau!
O greitai gaunasi tik petsidažant išoriškai. Tačiau paskubom užteptas grimas aklinai uždusino sielos natūralų kvėpavimą. Todėl dabar tokie ir esame- sušutę, viduje susmirdę, prarūgę ir pūvantys. Pašvinkę.
Auginame pašvinkusius vaikus kurie toliau “kurs” pašvinkusią valstybę.
Nereikia okupacijoj ieškoti każkokių teigiamybių. Nebuvo ten nieko gero.
Iš sovietmečio atėjo ir tai ką turime dabar. Nes šalį valdo bivę kolaborantai ir jų atžalos. Jie persidažė ir dabar tapo broiuselio kolabotrantais.
Jie yra kolaborantai genetiškai.
Kolaboranto paskirtis yra palaikyti jam patikėtoje tetoitorijoje “tvarką”- vergišką paklusnumą, kontrolę.
Moralinis visuomenės tvirkinimas, dvasinė etozija yra tam tinkamiausi instrumentai.
Vartojant kolaborantų skleidžiamus dvasinius nuodus, tampi bendrininku.
Kolaborantu.
Skaitai delpius, pedryčius, žiūri elenką ir kt debil tv- kolaboruoji.

 

esu katalikas, ne tarybukas       2016-01-3 9:38

mano tėvai gimė prie Smetonos.
jie mane auklėjo,
jie nebuvo nei stribai nei komunistai.
todėl aš netapau nei komunistu nei liberalu.
nesugadino manęs ir mano tėvų rusiška komunistinė okupacija.

mamam iš kaimo >" bloga net'       2016-01-3 9:34

  Šventa teisybė Jūsų komentaras.
  Mežinau, kodėl kai kurių komentatrių smegenys sustingo ties tais laikais, kai valdė komunistai, tačiau tada, dar prisimenu tuos laikus, tikrai nebuvo tokių žiaurybių, nebuvo tokio atsainaus požiūriom į gyvybę. Visa šita prasidėjo su liberalų valdžia, liberaliu požūriu į gyvybę, tiek savo, tiek savo vaikų /“mano, tad tvarkausi, kaip noriu”/ su visa leidžiančio elgesio propagavimu, amerikoniškos pseudokultūros /patyčių, smurto, ištvirkimo/ propagavimu per masines informacijos priemones. Juk užkrėti visuomenę liberalizmu taip lengva, visiems norisindaryti, ką nori - jokių taisyklių, jokių elgesio ar motalės normų.
  O ir visus šunis pakarti yra ant ko komunistai valdžioj, tarybinės atgyvenos, okupacijos sužalota moralė. Tik tie, kurie auklėti tada, “gūdžiu sovietmečiu”, dar turi ir doros bei moralės jausmą, ir atsakomybę.  O siaučia dabar liberalizmo vaikai.

"boga net!"       2016-01-3 9:10

Kiekviena valstybė, visuomenė vykdo savo piliečių auklėjimą, indoktrinavimą.
Mūsų krašto santvarka yra pastatyta ant laukinės liberadtijos pamatų, o tai reiškia, kad pagal šią idealogiją yra svarbiausi individo norai.
Daryk tai ką nori, imk ką nori, elkis kaip nori, nematyk kuo užsiima kiti.
Aš nekreipiu dėmesio į tai kuo tu užsiimi, tu nekreip dėmesio į tai kuob žsiimu aš. Būk tolerastas.
Dievas yra tik pasenusi tradicija, kuri nieko neįpareigoja.
Kruškimės bet kur ir su betkuo, santuoką nafig! Tėvystė tik priemonė gauti pašalpų.
Liberastijos/tolerastijos ideologija putodama trykšta per visus galus, šios bedieviškos pragaro ideologijos fone jau užaugo karta kuri gimdo vaikus. Karta kuri nežino żodžio Negalima, karta nepažįstanti Dievo ir nepripažįstanti.
Kalėdos tokiems yra tik dar viena malonumų šventė.
Išpardavimų džiaugsmo visuomenė.
Abejingumas kaltas…
Ar kada bamdėte perauklėti suaugusį žmogų, žmogų kuris augo paleistom vadžiom, be pateigų, vien tenkinant norus? Galit tokiam moralizuoti kiek norit, tikrai nepadės.
Dabartiniai liberast tolerastai jau augina savo vaikus. Kaip auga, kaip auklėjami tie vaikai?
Kokiame ideologiniame fone auga tautos ateitis? Įsijunk tv, įsijunk internetą ir pamatysi daugybę šulinių. Tai vartotojiškumo, nesvarbizmo ir pxjizmo bedugnės ryjančios šios tautos ateitį.
Valdžia kalta dėl liberastizmo/tolerasdtizmo ideologijos plėtros.
Mes kalti savo nuolankumu, kalti ištižimu ir bukumu.
Esame kalti dėl nesipriešinimo.
Ne vtat’o bobas ir ne policininkus reikia stastyti prie šulinių, ne gausinti direktyvas ir draudimus.
Reikia uždrasusti pačią liberat/tolerasdtiją kaip Žmogų naikinançią ideologiją. Pasmerkti ir uždrausti kaip buvo padmerktas ir uždraustas nacizmas
Nušalinti nuo valdžios marksist/liberastus. Pasmerkti ir nuteisti.
Mes galime tai padaryti.
Visi kartu. Tik privalote nubusti, atsipeikėti nuo kvaišalų.
Liaukitės vartoti liberastinį šlamštą- neskaityk, nežiūrėk, neklausyk!
Nekolaboruok!

komunistai ir rusai nekalti       2016-01-3 8:28

kad komunistai diegia neapykantos, smurto, žiaurumo ir girtuokliavimo rusiškas vertybes, mentalitetą -  jie nekalti.
nes nepakaltinami (KT išteisins)

Taip       2016-01-3 8:14

Kalta visuomenė, nes jai į viską nusispjaut. Ji (visuomenė) renka tuos pačius konservatorius ir liberalus, nes jie moka gražiai pašnekėt, jie suranda kitose partijose, tik ne savo, tiek “blogų” ydų, kad teisėsaugos ir teisėtvarkos institucijos turi darbo dešimtis metų. Kartais ir į konservatorių bei liberalų ydas pabaksnoja, tik pabaksnoja, nes teisėtvarkos ir teisėsaugos institucijos konservliberastinių ydų nenarplioja, nes jie šventieji, jų negalima liesti. 
    Aišku, ir socialinės tarnybos kaltos, kurios nežiūrėjo ar nepamatė, ką visi matė. O kas tos socialinės tarnybos, taigi tos pačios visuomenės dalis.
    Policija, kuri nieko ar per mažai padarė, greičiau nieko. Kas ta policija, vienas vargšas to kaimo policijos įgaliotinis, įgaliotinis tos pačios visuomenės, geriau pasakius, to kaimo visuomenės. Gal net kartais išgerdavo su tuo geru bakuru, kas žino.
    Jo, o ką bekalbėti apie deputatūrą, prezidentūrą, V.Landsbergį ar komunistus – tie kalti visur, visada ir dėl visko, nes ten sėdi visi vien komunistai. Argi ne?

Ale       2016-01-3 6:18

ABEJINGUMAS YRA LIGA: „Problema – širdyse ir protuose. Bendruomenėse, kuriose gyvenam. Kol visi abejingai stebės, kaip degradai ar psichai daužo žmonas ir vaikus, tol tokie atvejai neišvengiami“. Ką TU darai, kad tavo aplinkoje būtų tvarka?

Lina       2016-01-3 5:51

Visi viską žinojo tiek socialiniai darbuotojai, tiek šeimos gydytoja, tiek vyresnių vaikų mokytojai, tiek vaikų teisių inspektorės, tiek seniūnas, tiek policijos darbuotojai, nes pagal kaimynų liudijimus mažai kada vaikų tėvas ( žudikas ) buvo negirtas.Buvo galima tik atimti vaikus, bent jau tol kol pasigydys nuo alkoholizmo, neskirti pašalpų už kurias girtuokliavo ir smurtavo. Priversti gydytis nuo alkoholizmo jei pats geriantysis nenori niekas neturi teisės, tokie pas mus įstatymai.Alkoholizmas yra psihikos liga, dauguma geriančiųjų kad turi priklausomybę nepripažįsta kad reikia gydytis, nors aplinka mato ir prašo gydytis.Būtinas priverstinis gydymas tų, kurie nesutinka savarankiškai, ir būtina kuo greičiau keisti pašalpų davimo tvarką. Jas skirti tik tokiems, kurie surinkus visas žinias apie pašalpos gavėjus jas panaudoja vaikų auginimui, o ne girtuokliavimui.

Lina       2016-01-3 5:51

Visi viską žinojo tiek socialiniai darbuotojai, tiek šeimos gydytoja, tiek vyresnių vaikų mokytojai, tiek vaikų teisių inspektorės, tiek seniūnas, tiek policijos darbuotojai, nes pagal kaimynų liudijimus mažai kada vaikų tėvas ( žudikas ) buvo negirtas.Buvo galima tik atimti vaikus, bent jau tol kol pasigydys nuo alkoholizmo, neskirti pašalpų už kurias girtuokliavo ir smurtavo. Priversti gydytis nuo alkoholizmo jei pats geriantysis nenori niekas neturi teisės, tokie pas mus įstatymai.Alkoholizmas yra psihikos liga, dauguma geriančiųjų kad turi priklausomybę nepripažįsta kad reikia gydytis, nors aplinka mato ir prašo gydytis.Būtinas priverstinis gydymas tų, kurie nesutinka savarankiškai, ir būtina kuo greičiau keisti pašalpų davimo tvarką. Jas skirti tik tokiems, kurie surinkus visas žinias apie pašalpos gavėjus jas panaudoja vaikų auginimui, o ne girtuokliavimui.

Egidius       2016-01-3 2:49

Taip, žiauriai smagu ir patogu viskuo kaltinti valdžią ar kitus. Jautiesi tokiu teisiu ir teisingu. Ir nei piršto nepakrutinti, kad neleisti nelaimei įvykti, nors kai,kada tik nuo tavęs priklauso, ar tai atsitiks. Nepulkit čia man prikaišioti, aš irgi manau, kad valdžios struktūros veikia prastai ir kad sistema neefektyvi. Bet kad ir kokia tobula sistema ir valstybė bebūtų, tokių problemų be visuomenės pagalbos ir neabejingumo neišspręsi - faktas kaip blynas.ia

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.