Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Naujausi Sprinter „tyrimai“: Arvydo Juozaičio nebuvo, nėra ir nebus?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 14 d. 0:52

24     

    

Algimantas Rusteika. Naujausi Sprinter „tyrimai“: Arvydo Juozaičio nebuvo, nėra ir nebus?

Jau girdėti garsėjantis ūžesys, iš už redakcijų sienų atsklinda smarvė ir monotoniškas kalbos robotų bubenimas – jie įjungia propagandinę mašiną. Nieko labai naujo neišrado – tokiems, kaip mes, bus gerai kaip visada.

1. Geriausias poveikis reikiamiems reitingų rezultatams pasiekti yra reitingų rezultatai, pagal kuriuos formuojami tikrieji reitingai. O kai ir jie po rinkimų nesutaps su balsavimu, nekaltai mirkčiodami kiaulės akutėmis pasakys, kad tie lietuviai bailiai ir slepia tikrąsias nuomones net per apklausas.

2. Klausimėliai gatvėse, kur už reikiamus kandidatus labai logiškai pasisakys žinomybės ar šiaip teigiami ir gražūs, o už kitokius taškysis seilėmis ir mikčios kokie nors apskurę, neaiškūs tipai, kuriems ant kaktos parašyta – nevykėliai.

3. Visuotinis neparankiųjų sistemai nutylėjimas ir kitas žingsnis – populistų, rusofilų, nemokšų, euroskeptikų, durnelių, putinistų ir marginalų lipdukai, kurie jau spausdinami masiniais tiražais – juos klijuos visiems ir mėtys iš aeroplanų.

4. Po to visus tuos, kuriuos reikia matysime kasdien pas visas iki vienos rūtas – kepančius blynus, vaikštančius po Mėnulį ar karpančius gyvatvores, glostančius vaikučiams ir seneliams galvutes, jie šuoliuos ant žirgų ir šmėžuos prieš žinias, per žinias ir po žinių, ir kalbės per visas radijas visais kanalais, enciklopediškai postringaus visais klausimais, skaldys bajerius ir akinamai šypsosis akinančiai besišypsančių šeimų ir akinančių žvaigždučių apsupty.

5. Prasidėjus oficialiems debatams, aišku, įsijungs sunkiosios miliūčių ir jakilaičių haubicos – provokaciniai klausimai, primygtinis nesisteminių kamantinėjimas apie tai, ko jie nežino ir mandagus reiklumas tiems, kuriems iš anksto slapta nutekinti būsimi klausimai ir iš anksto paruošta kompetetingų atsakymų deklamacija.

Štai naujausi Sprinter „tyrimai“.

Tavęs ten nėra visai – nei tarp procentų, net tarp „kitų“, kurie tekste paminimi. Esi „miręs“, Arvydai, tavęs tiesiog nėra ir tiek, o gal ir nebuvai iš viso gimęs.

Niekaip nepavargstu cituoti šio žanro klasiką Adolfą Hitlerį: Nugalėtojų niekas neklausia, ar jie kalbėjo tiesą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Gaidzio       2018-09-16 10:41

reitingai yra akiu dumimas , kita vertus , A. Juozaitis tik pirmadieni prisistatys Birzuose kaip kandidatas .

Reiškia vilties yra!       2018-09-15 13:22

Turbūt retas patikės tokia versija, kad tiesiog visi ėmė staiga ir pamiršo vieną kandidatą. Taip pat retas suabejos tuom, kad jei tai daro sisteminė žiniasklaida, reiškia nurodymas atėjo iš viršaus. Kodėl sistema susirūpinusi? Jei būtų užtikrinta, kad visiškai valdo situaciją, sistema leistų kandidatuoti visiems be jokių triukų. Juk kuo daugiau kandidatų, tuo labiau išsibarsto balsai, tuo didesne persvara išsiskirs sistemos stumiami kandidatai. Jeigu sistema bijo, reikia džiaugtis, reiškia vilties tikrai yra.

Balsuosiu uz ta kandidata       2018-09-14 19:59

kuris sustabdys Lietuvos misku naikinima-ne zodziais mes Tevyne mylim.

Panašu,       2018-09-14 19:56

kad Gražulis būtų stipresnis kandidatas į prezidentus nei Juozaitis. Turėtų gi kažkas iškelti ir Gražulį kandidatu į prezidentus. Visgi realus disidentas. Realus kovotojas už žmogaus teises.

Pranasas daktaras       2018-09-14 17:36

Ramanauskas pasapnavo, pamekeno, ir niekas nesigavo…

Labai       2018-09-14 16:52

jau nihilistiskai kai kas nusiteike.Is anksto tokios ziaurios ir tikslios prognozes.Gal manome, kad Juozaitis visiskas stuobrys ir nesupranta kur lenda?Persasi nuomone, kad jau dabar kai kam ziauriai netinka ir nepatinka Juozaicio sprendimas.Gal ir sunku bus prasibrauti pro sarvuotos kolonos stumiamu kandidatu.Bet A.Juozaiciui privales suteikti eteri.Pagal istatyma.Ir jis tikrai tures progos sakyti kitokias tiesas, negu blizguciai.O tai jau nemazai.Gal kai kas prades mastyti.

tiek>Taigi garsūs        2018-09-14 15:48

O kuom pats esi taip jau garsus,kad į sąžiningą , ne be nuodėmės Gražulį taip iš aukšto…:)))Tarp kitko ,Gražulis tikrai būtų neabejotinai Lietuvai tinkamiausias iš pateiktos ” publikos”.

Po vakar dienos,       2018-09-14 14:55

Petras Gražulis būtų geriausias prezidentas.

asmuo       2018-09-14 12:51

Rusteikos straipsnis, kaip visuomet ryškus, labai tikslus ir reikalingas. Bet… Mes jau žinom, kad išrinktas bus tas, kuris jau paskirtas SISTEMOS.  Tas buldozeris jau užvestas ir žmonių zombinimas pradėtas. (O jei bus išrinktas “ne tas, kas reikia”... bus nuverstas, nutrenktas, susmulkintas į šiaudus, kaip pamenu, Paksą susmulkino)

Šiaip gali       2018-09-14 11:19

būti, kad kandidatu į LR Prezidento postą bus iškeltas P.Gražulis, kaip ginantis daugumos žmonių interesus, o ne išskirtinai mažumų diktatą ir privilegijas. Demokratija nėra mažumų valdžia ir atstovybė, ne feodalizmas ir ne absoliutinė monarchija. Toks variantas neatmestinas, R.Paksui pasekus Juozaičio išbandytu pavyzdžiu ir atsisakius kandidatuoti lemiamu momentu, ir tada bus pateiktas Trečiosios Lietuvos Respublikos sukūrimo projektas, kuri ne kartą Paksas jau ir siūlė. Prancūzijoje dabar, berods, Penktoji respublika? Taigi, kas kieno naudai iš tikro dirba ir triūsia, rašydami komentarus?

Taigi garsūs       2018-09-14 10:57

žmonės ir Lietuvos intelektualai pasirašė kreipimąsi į garsųjį ambalistą. Juozaitis, kaip manoma, taip nuties kelią Nausėdukui arba bus iškeltas P.Gražulis rinkimuose kandidatu į LR Prezidentus.

mtz.       2018-09-14 10:34

stebiuosi Rusteikos stebėjimusi.kas girdėjot kad Juozaitis rungsis prezidento rinkimuose? gal Arvydo žmona ir girdėjo.niekas netik negirdėjo ,bet ir negavo paskaityt. tai kam čia dėl nieko stebėtis.

to mtz       2018-09-14 9:19

Esi “Š” specialistas? Ar labai aukštos kvalifikacijos?

Jules       2018-09-14 9:04

Doleriuk, o ko pats nebuvai vietoj to “Papunio”? Kas trukdė arba ko krūmuose lindėjai kaip ir daugelis kitų ir į “Perestroikės” mitingus nevaikščiojai tol, kol į juos nesusirinko beveik visas Centro Komitetas su pačiu pačiausiu, drg.AMBalu, priešaky, a? Juozaitis irgi nesireiškė, kol Gorbačiovas neleido, nedavė tokio nurodymo. Kai gavo per Taliną ir vieną labai garsų Estijos kagebistą ir jo žmonelę, tada labai drąsus pasidarė kaip ir pats dabar, nežinai? Nepamirškite, kad ir Valensa demaskuotas. Šito irgi nežinote, ane? Juozaitis pats save demaskavo, užleidęs savo vietą LK(b)P CK Fiureriui.

Daina       2018-09-14 8:56

Ar nesuprantate? Juozaitis nepaminėtas specialiai, kad liaudis pagalvotų, kad jis nepatinka valdžiai ir už jį balsuotų. O jis patinka valdžiai, net labai. Ir vėl buduliai vedžiojami už nosių...

$+$       2018-09-14 8:45

Tame ir esmė, kad nieko naujo neišrado. Prieš 9 metus įpiršo šiaudinę lėlę, įsitikinę, kad ir dabar pavyks. Žmogus, kuris nedirba Lietuvos valstybei, netarnauja viešajam interesui, patarinėja tiems, kurie kenkė ir tebekenkia Lietuvos ekonomikai, nes M. Aušra per Lietuvos radiją šiandien patvirtino, jog finansiniai burbulai yra pučiami, tik lėčiau ir atsargiau. Lietuvoje tai daro du Švedijos bankai, viename dirbo G. Nausėda.

Asmeniškai nesvarbu kokios pavardės yra ir bus tuose sąrašuose, svarbu tai, kad vyksta propagandinis karas, būtent karas, prieš Lietuvos piliečius ir niekam tai neužkliūna, vis daugiau ir daugiau įsilieja į tą kūkarikuotojų  chorą. Belieka sulaukti finalinio akordo, kaip prieš 9 metus, kai Papūnis užgiedojo — „dalia ant Lietuvos” ir tauta užguls balsadėžes.

mtz.       2018-09-14 8:43

šikančių traukinys nelauks.

Viskas priklauso nuo pačio       2018-09-14 7:49

A.Juozaičio.Jei jis kandidatuos,tada reitinguose ir atsiras.O šiaip,tai paskutinio A.Juozaičio straipsnio stilius-dialogo kultūra.Bolševikų valdymo laikais vyravo monologo “kultūra”.Kaip ir visą Lietuvos vadinamos nepriklausomybės laikotarpį,-nė viena partija nesikalbėjo ir nesitarė su tauta.Tęsė bolševokų tradiciją-mes žinom geriau.Jei A. Juozaitis nekandidatuos,jis darys nuodėmę.

Taip, jei       2018-09-14 7:43

Maskva Amerikai prezidentą išrinko - tai Lietuvoje Maskvos nepatvirtinti tikrai nepraeis.

Zenonas       2018-09-14 7:36

labai patiko sakinys: “LR prezidento rinkimai - tik speciali KGB operacija. Nepatikrintų nepraleis”.

buvo, yra ir bus !!       2018-09-14 6:56

po rusės padu !!
——-
skarotų mankurtėlių snobelių džiaugsmui ten ir visą Lietuvą sukiš !!

Kriminaltango       2018-09-14 6:54

Yra tik už jį pasirašiusieji Seimo tavernoje, - Jules

Jzp       2018-09-14 6:19

Taip ir yra.
Tokioje situacijoje yra tik vienas receptas- kalbėti ir veikti taip, kad ignoruoti nebegalėtų.
Akivaizdu, jog A. Juozaitis tokiam komunikavimui neturi jokių instrumentų. Idėjų būti matomu, tapti reikšmingu, taip pat deja nėra.
Tai ir yra viena priežasčių kodėl “rinkimai” bus tik eilinis cirkas.
Gadiškų “reitingų” lentelės dugne yra tokia grafa “kita”.
Na, tai va- cirko metu tos grafos procentus p. Arvydas pasidalins su dar keliais tokiais pat nematomais “idalgais”.
Nėra nei vieno faktoriaus kuri galėtų paneigti šią liūdnojo vaizdo prognozę.
Nes vien gerų norų nepakanka.
“Norėjome kaip geriau, gavosi kaip visada!”.
Šį chrestomatinį devizą galima įrašyti KKKtititiucijoje.
Tai būtų bent vienas straipsnis kuris tikrai veikia musyse.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-09-14 6:09

Istorinė klaida negali tapti prezidentu, nes surinkęs kad ir daugiausiai balsų, pagal jo pačio filosofija, pergalę turėtų užleisti mažiau surinkusiam balsu. O jei surinks mažiau, tai jo niekas į valdžia nedaleis. Taigi nėra ko jaudintis…. A.Juozaitis NETAPS prezidentu ir dar dėl kitų priežasčių, nes yra ARŠUS ANTIKONSTITUCININKAS. Taigi ponas Rusteika, be reikalo blaškotės. LR prezidento rinkimai tik speciali KGB operacija. Nepatikrintų nepraleis.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Apie laisvę

Europos Komisija: Lietuvoje socialinė nelygybė viena didžiausių ES

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys!

Gediminas Merkys. Prezidento vizitas yra labai stiprus ir subtilus signalas teisėsaugai

Ar visuomeniniai teisėjai paskatins teismus dirbti geriau, skaidriau, teisingiau? Povilo Urbšio komentaras

Darius Kuolys. Kas nutylima, kai garsiai šaukiama apie žmogaus teisių būklę šių dienų Lietuvoje

Popiežius pakeliui iš Rumunijos: šiuo metu Europą bombarduoja ne patrankos ir bombos, o ideologijos

Diskusijų ciklas „Iš naujausios Lietuvos istorijos“ apie Lietuvos kelią į Nepriklausomybę

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Kun. Juan-Carlos Iscara. Humanistinis pacifizmas

Roberto de Mattei. EP rinkimai „didžiojo pakeitimo“ strategijos šviesoje

Gediminas Merkys. Apie rezonansinį įvykį, arba Kas nutiko mūsų prokurorams?

Kęstutis Girnius. Gabrielius Landsbergis turi atsistatydinti

Gitanas Nausėda. Visi žmonės turi teises

Dykumos tėvai. Kaip apibūdinti tėvystę ir jos praktikavimą?

Algirdas Endriukaitis. Gal nevėlu prašyti atleidimo už tokį savo prigimimą?

Rasa Baločkaitė. Jurbarkas

Algimantas Rusteika. Apie tvarką ir teisingumą

Geroji Naujiena: „Aš esu su jumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos“

Vitalijus Balkus ir Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vladimiras Putinas „susiformavo“ Vokietijoje

Povilas Gylys. Įsisteigė dar viena individualistine filosofija besivadovaujanti partija

Darius Kuolys. Citatos (ii)

Rasa Čepaitienė. Kolonizuota valstybė? Lietuvos politinės ekonomijos bruožai (II)

Vidmantas Valiušaitis. Ką gi, turim prezidentą. Koks pozityvas?

Algimantas Rusteika. Apie orumą ir ne apie tai

Audrius Bačiulis. Kuo skiriasi patyręs politikos vilkas nuo kofeininio savimylos

Vytautas Rubavičius. Virš Lietuvos pakibo „tuščio lapo“ politika

Vytautas Radžvilas. Padėkos žodis

Rasa Čepaitienė. L

Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.